اخبار حوادث

ریزش بهمن در سردشت و بانه قربانی گرفت

avalanche Kills people In Sardasht Baneh ریزش بهمن در سردشت و بانه قربانی گرفتبه گزارش آسمونی:

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 23 استان کشور گفت: بیش از 6 هزار خودروی گرفتار در برف طی چند روز گذشته توسط نیروهای امدادی هلال‌احمر رهاسازی شده است.

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در ارتباط با وقوع برف و کولاک در کشور؛ اظهار داشت: 23 استان آذربایجان شرقی و غربی،‌ اصفهان، ایلام، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌شمالی و رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قم، قزوین، لرستان، گلستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، کرمانشاه، مرکزی و همدان طی چند روز گذشته متأثر از برف و کولاک شده است.

وی با اشاره به امدادرسانی در 202 شهر و روستا و محور مواصلاتی گفت: بیش از 23 هزار نفر طی چند روز اخیر امدادرسانی شده و یک هزار و 390 نفر نیز اسکان اضطراری یافته‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات از نجات 12 حادثه دیده در ریزش بهمن سردشت خبر داد و اعلام کرد: 3 نفر نیز در اثر سقوط بهمن در روستاهای بیوران سردشت و قلقله شهرستان بانه جان خود را از دست دادند.

سلیمی با اشاره به رهاسازی 6 هزار و 260 خودروی گرفتار در برف گفت: 330 تیم امدادی در ارتباط با عملیات برف و کولاک در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های آسمونی

آمار عجیب کشته‌ شدگان تصادفات طی دو روز / رئیس پلیس راه کشور: هنوز تعطیلات شروع نشده!

طاهره رضایی

دستور تخلیه یک شهر خوزستان به دلیل سیل

طاهره رضایی

آماده‌باش نیرو‌های امدادی به دلیل بارش‌های شدید

طاهره رضایی

خصوصیات متولدین ماه بهمن

آسمونی

نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر

طاهره رضایی

تماس‌های تلفنی واعظی با استاندار و رئیس جمعیت هلال‌احمر

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟