نقطه قوت استقلال استفاده از جوانان است/ تجربه تیم بالا برود

به گزارش آسمونی، محمد نوری در گفتگو با مهر در خصوص دیدار استقلال مقابل صنعت نفت اظهار داشت: شاگردان منصوریان خوب و روان بازی کردند. آنقدر خوب بودند که بتوان گفت یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر این تیم را دیده‌ایم.

2350175

مدافع سال‌های گذشته آبی پوشان خاطر نشان ساخت: در این بازی استقلالی ها در همه خطوط خوب بودند و همه نفرات این تیم به نوبه خودشان تاثیر گذار بودند. اما اگر از من سئوال شود بهترین بازیکن این دیدار چه کسی بود در وهله اول دست می‌گذارم روی امید ابراهیمی و بعد از ابراهیمی هم بهنام برزای را بعنوان بهترین بازیکن معرفی می‌کنم. ضمن این که از حقدوست نیز بعنوان پدیده این بازی نام می‌آورم.

وی افزود: البته نقطه قوت تیم استقلال استفاده وافر از نیروهای جوان بود و از این حیث باید به منصوریان تبریک گفت. ولی به اعتقاد من این جوانان در کنار بازیکنان با تجربه کامل می‌شوند. مثلا قدرت راهبری امید ابراهیمی در مرکز میدان در این بازی کاملا مشهود بود.

پیشکسوت این تیم گفت: جوانگرایی خیلی خوب است اما باید متوجه باشیم که در بازی های بزرگ مثل دربی یا بازی با السد، باید ضریب تجربه تیم بالاتر برود. کاری که حتما با بازیکنانی مثل آندو، جباروف، انصاری، مگویان و پادوانی قابل انجام است.

نوری گفت: امسال تیم ما با فراز و نشیب های زیادی مواجه بود و من امیدوارم منصوریان که در آغاز کار مربیگری در استقلال است از این اتفاقات تجربه اندوزی کرده و در سال های آتی ضریب آزمون و خطای خود را پایین بیاورد. 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید