نقشه شوم آمریکایی‌ها برای سردار سلیمانی

the-americans-map-for-suleimaniبه گزارش آسمونی:

قاسم سلیمانی سردار رشید ایرانی خاری در چشم دولتمردان آمریکایی شد.
پیروزی‌های کامل و گسترده جبهه مقاومت در عراق و سوریه بر تروریست‌ها، خواری در چشم هم پیمانان و حامیان داعش شده است. ایران اسلامی که در جنگ علیه داعش جز پیشگامان و حامیان اصلی مردم مظلوم عراق به شمار می‌آید نیروهای زبده خود را برای نابودی کامل داعش به صورت کاملا داوطلبانه راهی جبهه‌های مقاومت می‌کند.

قاسم سلیمانی سردار رشید ایران اسلامی نیز با فرماندهی و مشاوره قدرتمندانه خود نقش زیادی در این پیروزی‌ها داشته است و بارها از سوی دولتمردان عراقی مورد تمجید قرار گرفته است.

حضور موثر این سردار ایرانی برای دولتمردان آمریکایی خوشایند نیست. در همین راستا مایکل روبین پژوهشگر مؤسسه امریکن انترپرایز که در زمینه دفاع از اصول و بهبود نهادهای آزادی آمریکایی و سرمایه داری دمکراتیک دولت محدود، بنگاه‌های خصوصی، آزادی و مسئولیت فردی، سیاست‌های دفاعی و خارجی هوشیارانه و مؤثر، مسئولیت پذیری سیاسی، و مباحثهٔ آزاد فعالیت زیادی را دارد از دولت جدید آمریکا خواسته تا سردار قاسم سلیمانی را بربایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: جوان
    04 بهمن 1395

    چنین اشخاصی مایه افتخار کشورشون هستند ولی اگر این نقشه در مورد ایشون اجرا بشه تقصیر خودمانه که از 4 تا عملیات جنگی هیجان زده شدیم و شروع کردیم در هر کجا اینجا انجا سردار سلیمانی سردار سلیمانی کردن و او را انقدر مطرحش کردند که الان تمام دنیا در پی سردار هستند حرف های عجیب غریب زدن روش تجلیل از مردان بزرگ نیست

نظر خودتان را ارسال کنید