بیوگرافی جرد کوشنر داماد دونالد ترامپ

16

نام  و نام خانوادگی : جرد کوشنر

زاده : ۱۰ ژانویهٔ ۱۹۸۱

سمت : تاجر، سرمایه‌گذار و فعال سیاسی آمریکایی

 تحصیلات :  لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه هاروارد و جی دی و ام بی ای از دانشگاه نیویورک 

LORD & TAYLOR Launches IVANKA TRUMP's Spring 2012 Collection

جرد کوشنر کیست ؟

جرد مالک اصلی هلدینگ و توسعه املاک کوشنر پراپرتیز و شرکت انتشار روزنامه نیویورک آبزرور است. او پسر ساختمان ساز آمریکایی چارلز کوشنر و شوهر ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا است و همینطور از مشاورین ارشد کمپین ریاست جمهوری دونالد ترامپ بود .
جرد بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶،  ۷ میلیارد دلار در املاک نیویورک سرمایه‌گذاری کرد. در سال ۲۰۰۷، در ۲۶ سالگی گران‌قیمت‌ترین خرید مالکیت یک ساختمان را در تاریخ آمریکا انجام داد.

11

ازدواج : 

جرد کوشنر سال 2009 با ایوانکا تاجر , نویسنده , مانکن سابق آمریکایی و دختر دونالد ترامپ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های آرابلا ، جوزف و تئودور است .

کوشنر

کوشنر , مشاور ارشد کاخ سفید :

بنا بر اعلام اعضای تیم انتقالی رئیس‌جمهور منتخب آمریکا، «جرد کوشنر»، به عنوان مشاور ارشد کاخ سفید در حوزه تجارت و خاورمیانه فعالیت خواهد کرد. حضور یکی از اقوام نزدیک رئیس‌جمهور در کاخ سفید، یک رخداد نادر است.
به گفته این افراد، کوشنر 35 ساله پس از دریافت مشاوره حقوقی در خصوص نقض نشدن قانون مبارزه «با اولویت‌بخشی به اقوام» در صورت حضور در کاخ سفید، این سمت را پذیرفت. این سمت – بر خلاف سمت‌های کابینه – به تأیید سنا نیازی ندارد و پولی هم از قبل آن به کوشنر پرداخت نخواهد شد.

1

2

کوشنر

5

8

9

10

13

15

جرد کوشنر

5/5 ( 1 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید