ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

اعلام زمان‌بندی کامل دیدارهای جام جهانی کوچک/ زنیت اولین حریف نوجوانان ایران

به گزارش آسمونی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تورنمنت بین‌المللی سن پترزبورگ با حضور 16 تیم در چهار گروه از 19 دی‌ماه در سن پترزبورگ روسیه آغاز می‌شود و تیم نوجوانان کشورمان در گروه D با تیم‌های اسلوونی، مولداوی و زنیت سن پترزبورگ همگروه است. نوجوانان کشورمان در اولین دیدار از رقابت‌ها روز دوشنبه 20 دی‌ماه از ساعت 19:30 به وقت تهران به مصاف تیم زنیت سن پترزبورگ می‌روند.

139507122124178788836374

گروه A: تاجیکستان، یونان، بلغارستان و استونی
گروه B: لتونی، بلاروس، روسیه و هند
گروه C: لیتوانی، آذربایجان، اسلوواکی و قزاقستان
گروه D: ایران، تیم زنیت سن پترزبورگ، اسلوونی، مولداوی

یکشنبه 19 دی
بازی 1: تاجیکستان – یونان / ساعت 12:30
بازی 2: بلغارستان – استوونی / ساعت 14:45
بازی 3: لتونی – بلاروس / ساعت 17
بازی 4: روسیه – هند / ساعت 19:30

دوشنبه 20 دی
بازی 5: لیتوانی – آذربایجان / ساعت 12:30
بازی 6: اسلوواکی – قزاقستان / ساعت 14:45
بازی 7: مولداوی – اسلوونی / ساعت 17
بازی 8: زنیت سن پترزبورگ – ایران / ساعت 19:30

سه شنبه 21 دی
بازی 9:استونی – یونان – ساعت 12:30
بازی 10: بلغارستان – تاجیکستان / ساعت 14:45
بازی 11: هند – بلاروس / ساعت 17
بازی 12: روسیه – لتونی / ساعت 19:30

چهارشنبه 22 دی
بازی 13: قزاقستان – آذربایجان / ساعت 12:30
بازی 14: اسلواکی – لیتوانی / ساعت 14:45
بازی 15: ایران – اسلوونی / ساعت 17
بازی 16: زنیت سن پترزبورگ – مولداوی / ساعت 19:30

پنجشنبه 23 دی
بازی 17: تاجیکستان – استونی / ساعت 12:30
بازی 18: یونان – بلغارستان / ساعت 14:45
بازی 19: لتونی – هند / ساعت 17
بازی 20: بلاروس – روسیه / ساعت 19:30

جمعه 24 دی
بازی 21: لیتوانی – قزاقستان / ساعت 12:30
بازی 22: آذربایجان – اسلواکی / ساعت 14:45
بازی 23: مولداوی – ایران / ساعت 17
بازی 24: اسلونی – زنیت سن پترزبورگ / ساعت 19:30

شنبه 25 دی
بازی 25: تیم سوم گروه A – تیم چهارم گروه B  / ساعت 17
بازی 26: تیم سوم گروه B – تیم چهارم گروه A / ساعت 19:30

یکشنبه 26 دی
بازی 27: تیم سوم گروه C – تیم چهارم گروه D / ساعت 12:30
بازی 28: تیم سوم گروه D – تیم چهارم گروه C / ساعت 14:45

مرحله یک چهارم نهایی
بازی 29: تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت 17
بازی 30: تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت 19:30

دوشنبه 27 دی
بازی 31: تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت 17
بازی 32: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت 19:30

سه شنبه 28 دی
بازی 33: بازنده بازی 25 – بازنده بازی 27 / ساعت 12:30
بازی 34: بازنده بازی 26 – بازنده بازی 28 / ساعت 14:45
بازی 35: برنده بازی  25 – برنده بازی 27 / ساعت 17
بازی 36: برنده بازی 26 – برنده بازی 28 / ساعت 19:30

چهارشنبه 29 دی
بازی 37: بازنده بازی 29 – بازنده بازی 30 / ساعت 12:30
بازی 38: بازنده بازی 31 – بازنده بازی 32 / ساعت 14:45
بازی 39: برنده بازی 29 – برنده بازی 30 / ساعت 17
بازی 40: برنده بازی 31 – برنده بازی 32 / ساعت 19:30

پنجشنبه 30 دی
بازی 41: بازنده بازی 33 – بازنده بازی 34 / ساعت 12:30
بازی 42: برنده بازی 33 – بازنده بازی 34 / ساعت 14:45
بازی 43: بازنده بازی 35 – بازنده بازی 36 / ساعت 17
بازی 44: برنده بازی 35 – برنده بازی 36 / ساعت 19:30

جمعه اول بهمن
بازی 45: بازنده بازی 37 – بازنده بازی 38 / ساعت 12:30
بازی 46: برنده بازی 37 – برنده بازی 38 / ساعت 14:45
بازی 47: بازنده بازی 39 – بازنده بازی 40 / ساعت 17

دیدار فینال:
بازی 48: برنده بازی 39 – برنده بازی 40 / ساعت 19:30

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید