آرایش و زیبایی

آرایش مخصوص چشم درشت و برجسته

Cosmetics for eyes1 آرایش مخصوص چشم درشت و برجستهآرایش چشم برای چشمان بزرگ و درشت برای ایرانیان اهمیت زیادی دارد چون از لحاظ نژادی پارسیان غالبا چشمان درشتی دارند، چیزی که آرایش چشم برای چشم های درشت و بزرگ را حساس می کند این است که شما باید طوری آرایش کنید که چشمانتان بزرگ تر به نظر نرسد. آسمونی در این بخش تکنیک هایی برای آرایش چشم های درشت به شما خوبان معرفی می کند.

شما نباید در هنگام آرایش خود طوری چشمان خود را آرایش کنید که بزرگتر از حد خود نمایان شود و طوری جلوه نمید که جزئی از صورت و چهره شما نیست از این روست  که ارایش برای چشم های درشت تبدیل به یک معضل شده است .

شما باید چشمان خود را متناسب با صورت خود نمایان کنید. خوب حال برای انجام این کار باید چه کرد جهت انجام این کار شما باید برای آرایش چشمان خود از رنگ های تیره استفاده کنید این کار موجب این می شود که چشمان شما کوچکتر و متناسب با صورت شما به نظر برسد.

آنچه را که باید توجه به خصوصی نسبت به آن داشته باشید این است که شما هیچ گاه نباید از مدل های آرایش کشیده استفاده نمایید زیرا این کار باعث می شود که چشمان شما درشتر به نظر برسد.

همچنین اگر دوست دارید که چشمهای خود را بیشتر کوچک نمایش دهید حتما خط چشم خود را کمی بالاتر بکشید و به این نکته دقت کنید که از رنگ های تیرعه استفاده کنید برای این کار رنگ ارغوانی تیره می تواند کمک خوبی در این مورد به شما بکند.

همچنین تکنیک استفاده از رنگ های اکلیلی می تواند به کمی کوچکتر نمایش دادن چشمان درشت کمک شایانی کند.

یکی دیگر از تکنیک های دیگر که میتواند به شما استفادده کنید این است که شما ابتدا با سایه  مورد نظر خود ارایش خود را انجام می دهید و اطراف و  گوشه های خارجی چشمان خود را با رنگ های سفید و مشکی آرایش می کنید

تکنیک سوم آرایش چشم  کشیدن خط چشم سیاه در قسمت داخلی چشم (خط اشک) است. در این تکنیک بر روی آرایش مژه ها و ابروی خود تمرکز کنید، با کشیدن یک ریمل منظم و پر کردن ابرو می توانید بزرگ و درشت بودن چشم خود را با آرایش کم اثر کنید.Cosmetics for eyes6 آرایش مخصوص چشم درشت و برجسته

Cosmetics for eyes2 آرایش مخصوص چشم درشت و برجسته

Cosmetics for eyes3 آرایش مخصوص چشم درشت و برجسته

Cosmetics for eyes4 آرایش مخصوص چشم درشت و برجسته

Cosmetics for eyes5 آرایش مخصوص چشم درشت و برجسته

تازه های آسمونی

آموزش آرایش اسموکی چشم ها

ندا رحیمی

آستیگمات چشم چیست

ندا رحیمی

روش طراحی چهره + آموزش نکات ریز

ندا رحیمی

معرفی سگ نژاد چائو چائو

ندا رحیمی

مطالب جالب علمی و آموزشی

ندا رحیمی

علت نابینایی و انواع نابینایی چشم

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟