دندانپزشکی | بهترین دندانپزشکی در تهران

برای کسانی که قصد مراجعه به دندانپزشک را دارند یکی از مهمترین بخش ها، انتخاب دندانپزشک خوب است و همانطور که می دانید یک دندانپزشک خوب مولفه هایی دارد که آسمونی در این بخش راهنمای انتخاب دندانپزشک خوب را شرح می دهد و بهترین دندانپزشکی ها را معرفی می کند.

ویژگی دندانپزشک خوب

یک دندانپزشک وب در ابتدا باید تخصص کافی و دانش روز دنیا را داشته باشد و از آن برای بیماران بهترین استفاده را کند همچنین بهترین تجهیزات را باید در مطب آماده داشته باشد تا بیماران به زحمت نیافتند. دندانپزشک خوب باید دارای خصوصیات اخلاقی مناسبی نیز داشته باشد : او باید به بیمار احساس امنیت بدهد و او را از روند درمان نترساند ، وقت لازم و کافی را برای هر بیمار بگذارد و سر فرصت به هر بیمار رسیدگی کند ، بیمار را در صورت انجام اشتباهی تحقیر نکند و خوش برخورد باشد.

خدمات دندانپزشکی

همه دندانپزشکی های معتبر کشور خدمات زیر را با کیفیت و قیمت های مختلف ارائه می دهند ارائه می دهند ، لیست این خدمات را در زیر مشاهده می کنید:

 1. پر کردن دندان
 2. کشیدن دندان
 3. درمان ریشه دندان
 4. جرم گیری دندان
 5. کامپوزیت ونر دندان
 6. ایمپلنت دندان
 7. بلیچینگ دندان
 8. لمینت دندان
 9. ارتودنسی دندان
 10. روکش دندان
 11. جراهی لثه 

قیمت خدمات دندانپزشکی

هزینه خدمات دندانپزشکی را انجمن دندانپزشکان عمومی ایران تصویب می کند و به دندانپزشکان کل کشور ابلاغ می کند. برای اطلاع دقیق از تعرفه دندانپزشکی از آنجایی که تعرفه ها یکسان است می توانید به سایت هر دندانپزشکی مراجعه کنید و از قیمت ها آگاه شوید. همچنین می توانید به پست زیر نیز مراجعه کنید :

لیست قیمت خدمات دندانپزشکی

0/5 ( 0 نظر )


منبع : سلامت آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید