جزئیات جنایت هولناک مرد معتاد در بهشهر

 

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران جزئیات جنایت مرد شیشه‌ای که همسر و دو فرزندش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود، تشریح کرد.

 
 سرهنگ عظیمی در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت 9:45 دیروز فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی شهرستان بهشهر اعلام کرد: سه عضو خانواده همسایه اش به طرز هولناکی به قتل رسیده‌اند.
 
پس از این تماس تیمی از ماموران پلسی آگاهی در محل جنایت حاضر شده و در بررسیها متوجه شدند زنی 27 ساله به نام صدیقه با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده است.  
 
جسد دو پسر او به نام‌های ارشیا 4 ساله و شبیر 1 ساله نیز در یک از اتاق ها کشف شد.
 
وی افزود: پدر خانواده به نام مجید 31 ساله که در مححل قتل حضور داشت در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: همسر و فرزندانم را به شکل شیطان دیده و ابتدا صدیقه را ساعت 7 صبح خفه کردم. بعد هم با چاقو چند ضربه به بدنش وارد کردم. دو پسر خود را نیز به شکل شیطان دیده و آنها را نیز خفه کردم.
 
رئیس پلیس آگاهی استان مازندرا ن ادامه داد: متهم فردی معتاد به  شیشه و بیکار است که تحت تاثیر مصرف مواد مخدر دست به این جنایت هولناک زده است.
 
او پس از دستگیری مدعی شد صدایی به او اعلام می‌کرده که این جنایت را انجام دهد و تحت تاثیر این صدا مرتکب قتل همسر و فرزندانش شده است.
 
سرهنگ عظیمی خاطرنشان کرد: متهم سپس به بازسازی صحنه قتل پرداخته و با قرار قانونی روانه زندان شد.
 
وی در پایان با هشدار به خانواده ها در تشریح برخی عوارض سوء مصرف مواد مخدر صنعتی عنوان داشت:آسیب مغزی ایجاد شده توسط شیشه مشابه تغییرات ایجاد شده در بیماری آلزایمر، سکته مغزی و صرع می‌باشد.
 
سرهنگ عظیمی افزود: ازدست دادن حافظه، بی‌قراری، بی‌خوابی شدید، اختلال در قدرت بینایی، اختلالات اخلاقی، رفتارهای خشونت ‌آمیز غیر قابل کنترل، خشکى دهان، پوسیدگی شدید دندانها و دهها عارضه جسمی و روحی دیگر از اثرات زیانبار مصرف مواد مخدرشیشه است.
 
رئیس پلیس آگاهی استان مازندران خطاب به خانواده ها و جوانان هشدار داد: همواره مراقب خود و اعضای خانواده باشند تا در دام این بلای خانمانسوز گرفتار نشوند.
0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: sahar
  22 آذر 1391

  خدا واقعا به داد جوونامون برسه. من میدونم تو اون لحظه زن بدبخت چی کشیده.اخه منم این جنایتو دیدم.ولی به لطف خدا زنده موندم.شوهر بدبخت منم معتاد شیشه ای بود ومنو با چاقو میکشت ولی خوشبختانه بچه نداشتم.و2 ساله در خواست طلاق دادم و2ساله خونه پدرم هستم.ولی دادگاه تا حالا هیچ اقدامی نکرده…به امید روزی که ایران از معتاد پاک بشه

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   23 آذر 1391

   بله امیدواریم اینطور باشد و روی شاهد پاک بودن همه جوون های ایرانی باشیم، ممنون از شما

نظر خودتان را ارسال کنید