ترامادول را چگونه ترک کنیم؟

tramadol2ترامادول یک داروی ضد درد است. که با نام های مختلفی از جمله بایومادول در داروخانه ها عرضه می شود. از ترامادول برای تسکین درد های متوسط تا شدید استفاده می شود. بسیاری از افراد هستند که به خاطر مصرف زیاد ترامادول به نوعی معتاد شده اند و به دنبال روش هایی برای ترک آن هستند، به همین دلیل آسمونی در این بخش روش های ترک ترامادول را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

از جمله علایم ترک ترامادول عبارتند از:

عصبانیت، تعریق، بی خوابی، تهوع، اسهال، لرزش اندام ها و توهم معتادان به مواد مخدر در مواردی که امکان تهیه یا استفاده از مواد مخدر را ندارند از این دارو جهت جایگزین کردن مواد مخدر استفاده می کنند. عده ای نیز به غلط آنرا برای ترک اعتیاد مورد استفاده قرار می دهند!

در حقیقت تعداد کسانیکه بواسطه مصرف ترامادول وارد وادی اعتیاد شده اند کمتر از کسانی است که این دارو را  جهت جایگزینی مواد مورد استفاده قرار می دهند. اینها معمولا کسانی هستند که به خاطر درد، ترامادول را طولانی مدت مصرف کرده اند و از عواقب اعتیاد به آن غافل مانده اند!

پس اگر شخصی به کلینیک مراجعه کند و بگوید که اعتیادش را با ترامادول شروع کرده و در ابتدا از آن برای نئشه بازی و سرخوشی استفاده کرده است کمی غیر معمول می نماید! همچنانکه گفته شد افراد وابسته به ترامادول بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدری هستند که جهت جلوگیری از علایم ناخوشایند ترک یا خماری از این دارو به عنوان جایگزین استفاده می کنند.

بر اساس مقالات معتبر پزشکی ترامادول در دوز 200 تا 400 میلیگرم می تواند علایم ترک مواد مخدر را از بین ببرد و تجویز آن به مقدار کمتر از این دوز فرقی با تجویز دارونما در کنترل علایم ترک ندارد!

شخصی که از این دارو جهت ترک اعتیاد استفاده می کند وقتی دوز دارو را به کمتر از 200 میلیگرم برساند علایم ترک مواد مخدر را از خود نشان خواهد داد  و دوباره به مصرف ترامادول یا مواد مخدر رو می آورد حال چنین شخصی چگونه می تواند دوز دارو را به فرضا 2.5 میلیگرم در روز کاهش دهد؟! در حالیکه این قضیه در مورد داروهای مناسب ترک اعتیاد مانند متادون صدق نمی کند.

پس می توان نتیجه گرفت ترامادول داروی مناسبی برای ترک اعتیاد نیست!  بعلاوه اکثر قریب به اتفاق بیماران وابسته به مواد مخدر در کنار مصرف مواد مخدر از داروهای اعصاب، آرامبخش و خواب آور نیز استفاده می کنند و همچنانکه در قسمت تداخلات دارویی عنوان شد با مصرف همزمان ترامادول با این داروها خود را در خطر تشنج و ایست تنفسی قرار می دهند!

تشنج شایع ترین عارضه ای است که بیماران از ترس ایجاد آن جهت درمان وابستگی به ترامادول به مراکز درمان سوء مصرف مواد مراجعه می کنند! علاوه بر تداخل دارویی منجر به تشنج، ترامادول با کاهش آستانه تشنج باعث ایجاد تشنج در کسانی می شود که به علت تشنج در حال درمان هستند یا اینکه درمان شده اند!پس بخاطر داشته باشیم که ترامادول باید بر اساس نسخه و توصیه پزشک مورد استفاده قرار بگیرد و مصرف خودسرانه آن عواقب غیر قابل جبرانی بدنبال خواهد داشت.

tramadol3ترک خودسرانه و قطع ناگهانی ترامادول خطرناک است

ترک ترامادول بدونه اطلاع از روش ترک و مطالعه قبل از ترک آن خیلی خطرناک است و چه بساء در مواردی باعث مرگ شده است پس خود سرانه از قطع ناگهانی دارو بپرهیزید توجه داشته باشید چنان چه شما مدت طولانی از قرص ترامادول استفاده میکنید از قطع ناگهانی دارو جدأ خوداری کنید قطع یکباره دارو باعث درد شدید و تب و لرز و عرق سرد و لرزش و توهم شدید و کم سو شدن دید و اسهال و استفراق و بی خوابی و افسردگی و کم اشتهایی شدید و درد خیلی شدید در مفاصل همراه است که اگر دوز مصرف بیمار زیاد باشد و بطور ناگهانی قرص را قطع کند باعث تشنج و کما میشود پس قبل از ترک حتما عوارض قطع ناگهانی دارو را مطالعه کنید

روش ترک کردن ترامادول

ترک ترامادول:

جهت ترک مصرف ترامادول توصیه شده است که از روش کاهش دوز مصرف در طی چند هفته استفاده شود.و برای کاهش دادن علایم احتمالی ترک ترامادول ، مصرف داروهای ضد درد مانند ایبوبروفن بلامانع می باشد.زیرا قطع ناگهانی ترامادول پس از مصرف طولانی مدت آن سبب ایجاد علایم قطع مصرف(علائم شبیه ترک مورفین) در بدن مانند بی خوابی، تحریک پذیری، اضطراب، تعریق،تشنج، لرزش، تهوع، استفراغ،اسهال، رعشه، توهم، اختلال خواب و مشکلات تنفسی، درد عضلات و درد شکم و… می شود. بهترین راه همینه که کم کم با پایین اوردن دوز مصرف دارو موفق به ترکش بشی. و بهتره وقتی مصرفتو نهایتا به روزی 2 یا 3 تا رسوندی از مسکن دیگه ای به همراه دیکلوفناک و کلونیدیوم سی جهت جلوگیری از اسهال و مشکلات گوارش و کلوندین برای جلوگیری از بقیه علائم ترک ترامادول با دوز کم به جای مسکن ترامادوک استفاده کنی. سالم و تندرست باشید. داروهای ترک اعتیاد عبارتند از نالوکسان (به صورت تزریقی )و نالتروکسان (به صورت قرص)در بازار موجود میباشد.ولی در اثر مصرف انها سریعا علائم ترک در بدن ظاهر می شود که شامل ضعف شدید عضلانی و درد و کوفتگی بدن و لرزش دستها می باشد . در مراکز ترک اعتیاد قبل از تزریق این دارو ها شخص را بیهوش نموده که علائم درد را احساس نکند. داروی ترامادول جزو داروهای مخدر و اعتیاد آور می باشد که شما به آن وابسته شده اید.قطع ناگهانی آن پس از مصرف طولانی مدت آن سبب علائم ترک مورفین در بدن مانند بی خوابی، تحریک پذیری، تشنج، لرزش، تهوع، استفراغ، درد عضلات و شکم و… می شود.برای درمان به گفته دوستان میتوان از ترک تدریجی استفاده کرد یعنی هر وز میزان مصرف دارو را نسبت به روز قبل کاهش دهید ولی توصیه میکنم به مراکز معتبر درمان مراجعه نمایید تا بتوانید سلامت خود را بدست آورده و حفظ نمایید بدون مشاوه مستقیم امکان ترک آن خیلی کم است.

tramadol6روش دیگر ترک ترامادول

شما باید تا یک هفته یک چهارم از قرص را مصرف نکنید. از هفته دوم نصف کنید و در عوض قرص استامینون را نصف کرده در همان روز نه در یک زمان آن را بخورید هفته سوم فقط یک چهارم ترامادول بمدت دو هفته همراه با یک قرص کدیین دار مصرف کنید. و بعد از یکماه که دیگر اصلا نباید ترمادول را بخورید . شروع به کم کردن قرص کدیین دار از یک چهارم در یک هفته تا پایان یک ماه آنرا هم یک چهارم یک چهارم بکلی ترک کنید این راه حتما عملی هست اصلا شک نکنید.

 

 • همچنین بببیند:

بهترین مراکز ترک اعتیاد در تهران

4.3/5 ( 4 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: امیر
  06 بهمن 1398

  سلام من روزی دوتا ۲۲۵ مصرف مکنم الان دو روزه نخوردم میشه کمکم کنید هیچکس خبر نداره فقط خودمم خودمم خسته شدم من اصلا ادمی نبودم دنبال این چیزا برم ولی بدبخت کردم‌خودمو لطفا کمکم کنید

 2. نویسنده دیدگاه: حمید
  05 تیر 1398

  سلام دوستان گلم بعد از 6 ماه مصرف شیره با متادون گذاشتم کنار 5 روزه ولی کمی بعد افتادم تو ترا تا روزی 1600 . تشنج کردم اعصابم از خودم خورد شد . من بیشتر برا مشکلاتم و کمی نعشگی افتادم توش 80 به 20 درصدش. روحیه احساسی دارم. ولی بعد اون داستان از خودم بدم اومد عضو تیم ملی و رزمی و …. خلاصه اول باس خودت متنفر شی ازش با دلیل نه الکی . بعد توکل و یه همدم (دوستی . برادری . مادری) در جریان بزار یا به خانواده بگو . من که گفتم چون دیدم من مریضم نه معتاد و برا درمانم نیاز به یاری روحی خانواده دارم. خلاصه تایم مصرف که رسید یه متادون 10 انداختم 2 الی 3 روز گرگرفتگی و لرز شدید بعد بی خوابی الان 6 روز میگزره کمی بی خوابیه اذیت میکنه. اول توکل به خدا بعد اراده درون بعد گریه ک طلب بخشش از خودمون و خانواده میری برا اینکه به درد ثابت کنی چند چندی . خدایا دسته همرو بگیر. یا حق

 3. نویسنده دیدگاه: امیر
  28 خرداد 1398

  بهترین جای ترک همینجاست بین همین پیام ها من ۶ ماه پیش با درد و زجری که از ترک میکشیدم همین پیام ها دلگرمم میکرد که یه روزی تموم میشه و سلامتی خودمو به دست میارم و واقعا شد واقعا سخته اما شدنیه من ۱۱ ساله مصرف داشتم و واقعا قابل مقایسه با کسی نیست که یکسال و دوسال درگیرشه اما با تلاش و پشتکار و زجر زیاد تونستم تمومش کنم الان ۶ ماه هست پاک پاک پاکم و حتی دیگه ازش متنفرممممم دوس دارم بتونم کمکی کنم به کسایی که تو راه ترک هستن و تجربیاتمو در اختیارشون بزارم
  ۱. اول اینکه تا خسته نشی از قرص لعنتی ولش نمیکنی یک درصدم شک نکن
  من ۱۱ سال باهاش حال کردم اما ۱ ماه اندازه ۱۱ سال حالم بهم زجر وسختی داد . کسایی که دراز مدت این قرص لعنتی رو مصرف میکننن بعد از ترک به چندتا نکته توجه کننن شاید همین نکته ها باعث بشه زودتر ترک کنن و هرچقدر بگذره بدتر میشن اینکه ۱ مشکل تنفسی پیدا میکنن ۱ درصدم شک نکنن تنگی نفس و خور خور شدید و غده لنفابیوش مشکل پیدا میکنه دوم اینکه انزیم های کبدشون میره بالا که میشه کبد چرب سوم زود انزالی شدید پیدا میکنن و حداقل زهر مصرف قرص تا ۴ ماه تو خونشونه و ۱ ماه الی دوماه اول ترک احساس کبد درد و کلیه درد و شایدم خون تو مدفوع ببینن که خیلی دراوره و ترسناکه براشون اما همش کم کم به مرور زمان درمان داره ولی اگه دیر بشه کاری از دستت بر نمیاد من الان برا این مشکلاتم ۴ ماهه زیر نظر دکترم و همه چیزم روز به روز عالی تر میشه و سلامتی کاملم رو دارم به دست میارم . خیلی حرف زدم بزارید دوتا چیز دیگه هم بگم شاید به درد بخوره . زمان ترک شبا پیاز بزارید کف پاهتون و جوراب بپوشید زهر ترامودولو میکشه باعث میشه زودتر از بدتون و خونتون زهرش بره و درد کمتری داشته باشید و نکته دوم برید عطاری شبا دم نوش های خواب اور و ارامش بخش بگیرید زمان ترک استفاده کنید .

 4. نویسنده دیدگاه: امیر
  28 خرداد 1398

  سلام دوستان بنده ۱۱ ساله مصرف قرص داشتم از یه ربع شروع کردم رسیدم به ۵ تا ۲۰۰ در روز یکبارم تشنج نکردم چون دوزمو تو این ۱۱ سال کم کم بردم بالا اما بعد از ۱۱ سال از قیافه و از شکل و شمایل افتادم و خسته شدم ازش لاغر و مردنیم کرده بود من ۸۵ کیلو بودم از ۸۵ اوردم رو ۵۵ کیلو تصمیم گرفتم بزارمش کنار خیلی سختی کشیدم از کاهش دوز استفاده کردم و ۱ ماه افتادم تو خونه به بدترین شکل ممکن اما تموم شد الان رفتم تو ماه ۶ ام پاکیم وزنم به ۸۵ کیلو رسیده و خیلی سرحال و با نشاطم . فقط بچه ها ترو قران هرکی میخوره اونم دراز مدت بزاره کنار چون خیلی عوارض بعدش وجود داره من الان همه چیزم عالیه اما ۱. مشکل تنفس پیدا کردم ۲. کبدم چرب شده انزیم های کبدم خیلی بالا هست که دارو مصرف دارم میکنم و این مشکلاتم برطرف میشه

 5. نویسنده دیدگاه: پیام
  26 خرداد 1398

  سلام دوستان
  من 29 سال سن دارم. می گن همه چی از دوست ناباب شروع میشه همینه متاسفانه من خودمم قدرت نه گفتنم نداشتم خلاصه بگم خودم کردم لعنت بر خودم باد من 1 ساله ترامادول مصرف می کنم . روزی 2 الا 3 تا 200. الان 4 روزه ترکم یکدفعه ای ترک کردم درسته سخته ولی بزارید درد بکشید تا بفهمیم چه بلای سره خودمون اوردیم. واقعا دیگه بیزار شدم ازش متنفر شدم ازش بسه خدایش لعنت کنه اونای رو که این و میدن دست مردم.ایشالا حاله همه خوب باشه هیچ وقت هیچ چیز مصرف نکنیم هیچی.من الان فقط شبا یه دونه استامینوفن می خورم که یکم بخوابم.ببخشید سرتونو درد آوردم.

 6. نویسنده دیدگاه: جاوید
  21 خرداد 1398

  ایمیل ندارم

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  17 خرداد 1398

  سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه البته با این قرص کوفتی حالی هم برای کسی نیمونه 30 سالمه یک سال نیم مصرف کردم روزی 5.6عدد قرص 200 یا 225 سه تا صبح و دوتا سه دونه شب تا قرص نمیخوردم فلج بودم اوایل نمیدونستم خیاطم کارگاه از خودم بود اویل بخاطر که بیشتر کار کنم میخوردم بعد یه مدت نمیخوردم کلا خواب بودم صبح میرفتم سر کار تا ظهر سر کار میخوابیدم نگو بخاطر قرصای لعنتی بود. همه چیم از کنترلم خارج شد و قرص شد همه توانم. کارگاه رو بستم رفتم کارگری یه بار سرکار تشنج کردم دکتر اوردن بالای سرم دکتر گفت قرص ترامادول خورده یعنی از خجالت میخواستم اب بشم. بعد از اون کم کردم مصرف رو ولی حواستم نبودم مصرفم بیشتر از قبل شد و دوباره تو خونه پیش زنم تشنج کردم با مادرم و پدرم زندگی میکنم خونه چند واحدیه خلاصه حالم بد شد مادرم و خانمم فقط گریه میکردن پدر بیچارم به اندازه 10سال پیر شد اخه هیچ کسی. از مصرف قرص خبر نداشتن فکردن یه بلایی جدی سرم اومده. خلاصه صبح شد خانمم از جیبم قرصا رو دراورد و گفت الان متوجه تشنجت شدم به خاطر ایناست بنده دیگه هیچی نگفت فقط بهم نگاه میکرد حالم از خودم بهم میخورد از همون روز فقط از قرص 225 فقط یک چهارم خوردم و دیگه نخوردم تو همین سایت زیاد درباره ترک قرص ترامادول خونده بودم به قول دوستان گفتن نمیمیریم فقط چند روزه واقعا بدن درد و بیقراری داشتم رفتم دکتر یه سرم و آپمول زد دیگه حتی دکتر نرفتم طاقت کردم شبا بخوابی بدن درد انگار یه چیزی زیر پوست دست و پام راه میرفت الان خداروشکر 6روزه پاک هستم فقط یکم بیخوابی و یکم بیحالی دارم. ولی شور شوق قدیم برگشته احساس زنده بودن و احساس مهم بودن دارم خیلی حس خوبیه حس سر زندگی حس جوونی از خدا و از دوستان که از داستاناش درس گرفتم واقعا به دردم خوردم چیزی نیست
  فقط 3،4روز اولشه بعدش دردش کم میشه قابل تحمل میشه متونید هیچ کاری نشد نداره موفق باشید

 8. نویسنده دیدگاه: الی
  09 اردیبهشت 1398

  سلام.من سه ساله ترامادول مصرف میکنم با روزی ۳تا۲۰۰شروع کردم تاحالاکه رسیده به روزی ۱۷تا۲۰۰خیلی دوست دارم ترک کنم امامیترسم ازخماریش.خودمم تعجب میکنم با مصرف روزی۱۷تا۲۰۰چطوره که هنوززنده ام!!!

 9. نویسنده دیدگاه: ایمان
  31 فروردین 1398

  من سال 86 یکی از بچه های دانشگاه بهم داد یه سال اونموقع خوردم بعد ترک کردم بعدش از سال 93 تا الان دارم میخورم لامصب شغل سختی دارم این قرص بهم تمرکز میداد تونستم خونه و ماشین بخرم ولی تعادل روحی و روانی رو ازم گرفته الان 30 سالمه ولی مجردم چون این قرص باعث پرخاشگری و عدم تعادل میشه دوست دخترمو از دست دادم دوبار تا پای ازدواج رفتم ولی نشد منو اگه ببینین میگین امکان نداره مصرف کنه قدم 188 وزنم 85 خوشتیپ تحصیلکرده ولی روحیمو داغون کرده بشدت افسردم کرده الان دیگه میخوام بزارم کنار اون شغل سختی هم که داشتمو گذاشتم کنار یه کار دیگه پیدا کنم اصلا سمتش نرید فقط بحث جسمی نیست بیشتر باعث میشه نتونید درست تصمیم بگیرید

 10. نویسنده دیدگاه: Mehdy
  20 اسفند 1397

  سلام.سال 85زمانی که دانشجو بودم اولین تجربه مصرفم بود.در کوتاه ترین زمان ممکن دیوانه وار مصرف میکردم،تقریبا روزی سی تا قرص صد،همه جوره راهای ترکم رفتم از کمپ خوابی تا مامان درمانی،توصیه ام فقط اینه که به محز ترک کردن و حتی از روز اول فیزیکی برید جلسات NA بدون جلسات امکان نداره مدت زیادی پاک بمونید چون قرص بدجوری کرم مصرف داره،درمانش فقط و فقط جلسه.خداروشکر چهار ساله پاکم و در کشور آلمان شهر کلن جلسات ایرانی رو بشدت پیگیرم.اگر کسی راهنمایی در مورد جلسات خواست شماره تلگرام و ایمیلمو میزارم.پاکیتون بی تاریخ
  004915770431398
  mehdy.volvo@gmail.com

 11. نویسنده دیدگاه: tztzl
  16 بهمن 1397

  با سلام خدمت همه دوستان واقعا وقتی پیاماتونو خوندم یکم امیدوار شدم و یه تشکر ویژه از مدیر این سایت دارم
  من هفت ساله ترامادول مصرف میکنم انواع دوز هارو هم تجربه کردم از روزی یک بسته و نیم 200 تا الان که روزی دوتا 200 رسوندمش
  هیچ دلیلی واسه مصرف این دارو نداشتم بجز تفریحی یا بقول بچه ها تفننی میخوردم و…. کمی هم واسه رابطه ی جنسی
  ولی الان قصدم اینه واقعا ترک کنم چون تا الان هیچکدوم از افراد خانوادم نمیفهمن و حتی شک هم نکردن زیاد بفکرش نبودم چون ازلحاظ مالی وضعم بد نیستو هیکلم رو فورمه
  ولی میترسم بعد ترک دوباره این اشتیاق به کارو نداشته باشمو از دستش بدم همه چیمو لطفا راهنماییم کنین که بعد ترک نشاط گذشته ام برمیگرده حداقل به روال عادی ممنون میشم ازتون

 12. نویسنده دیدگاه: علی تاتایی
  14 بهمن 1397

  سلام
  من ساکن شمال کشور هستم
  درست جایی ک ب قول معروف هر خلافی حال میده بهت
  بنابر دلایلی مجبور شدم از خونوادم جدا شم و با دوستام توی شهر دیگه زندگی کنم…اوایلش خوب بود ولی کم کم رو ب سیگار اوردمو بعدشم با پیشنهاد دوستام مصرفم شد شیره…
  تو زمانی ک شیره مصرف میکردم احساس میکنم موفق ترین مرد رو زمینم به اندازه ای اعتماد ب نفس داشتم ک اگه بزرگ ترین پروژه فنی مهندسی رو بهم میدادن از پسش بر میومدم…
  اما بعد چند ماه مصرف تازه ب خودم اومدم ک باخودم چکار کردم…!العان ۲ ماهه ک مصرف شیره رو کناررگذاشتم و برای تسکین دردش از ترامادول استفاده کردم بی خبر از اینکه گرفتار خود ترامادول شدم…
  هنوزم مصرف میکنم ولی بعد از دعوا ک تو خونه کردمو یک سال پیش از خونه رفتم بطوز خیلی اتفاقی مادرمو دیدم تو خیابون…شاید باورتون نشه و رفتن من اونو ۲۰ سال پیر کرده بودو حتی بخاطر ضعیف شدن چشمش عینک گذاشته بود..من شرایط مالی خیلی خوبی داشتم ماشین پول و هرچی ک آرزوی یه جوونه ولی تو یک سال همشو از دست دادم…
  حالا تصمیم گرفتم از امروز ترامادول رو هم ترک کنم…
  تاریخ ترک:۱۴ بهمن ماه
  روزی ک راحت شدم از دردو بلایی ک توشم میام و دوباره براتون پیغام میزارم
  یه یاعلی بگیدو خودتونو از نو بسازید
  در پناه خدا

 13. نویسنده دیدگاه: اشکی
  28 دی 1397

  شروع کنید از همین الان دوز مصرفتین رو هر روز 50تا 50تا بیارید پایین ،مثلا اگه.شبانه روز شش تا 200مصرف میکنید بکنیدش صبح ظهر شب ،هشت ساعت بکنید مثلا ساعت 12ظهر دوتا ،8عصردوتا 4صبح دوتا این رو سه روز ادامه بدهید و هر روز از هر وعده 50میلی گرم کم کنید تا برسید به هر 8ساعت 1دونه سه روز روزی یه دونه دوباره روزی 50تا کم کنید تا برسید به هشت ساعتی به یک ترامودل100و دوباره سه روز یا بیشتر و دوباره بعد اینکه 100بر بدنتون ثابت شد دوباره شروع کنین و این دفعه باید بکنینش دوازده ساعته یه ترامودل 100و و ترامودل 100رو چهار قسمت میکنید و هر دفعه یه قسمت رو کم میکنید تا برسید به 50یعنی دو قسمت و اینجا باید شب ها نخورد و بذارید برا صبح هر روز صبح یه 50بخورید و شب یه فرص یا دوتا نایپراکسن برا پاو عضله درد بخورید و یه الپروزلام5هم برا خواب سه الی یه هفته باید اینکار رو بکنید و صبحها 50را که دو قسمت کردید بکنید یه قسمت از اون دوقسمت پنجاه که یعنی چهار قرص آستامینوفن کدین و به راحتی ترک میکنید طول میکشه اما بدون درد و راحت خواهشا امتحان کنید نه هزینه کنید نه هیچی از هر دوزی هستید این روش رو انجام بدهید کاملا بدون درد و رایگان خواهشا ترک کنید من مشکل شن کلیه دارم نمیتونم ای کاش من مشکل نداشتم از همین الان ترکش میکردم همین کار رو میخوام بکنم ترک میکنم اگه درد شن داشتم بخورم به امید پاکی اگه کسی سوال داشت بیاد تلگرامم

 14. نویسنده دیدگاه: اشکی
  28 دی 1397

  فقط و فقط دوز مصرفی رو بیارید پایین و کمکش قرص
  ناپراکسن بخورید و الپروزلام 5هم شبها بخورید صبها ترامادل بخورید و شبها نایپراکسن و الپروزلام بخورید برا درد و خواب خوبه دو سه روز اول درد کمی میاد سراغت اما از روز سوم دیگه درد ازبین میره و قابل تحمل است و هی صبحها ترامودل رو کم کنید تا یه هفته دیگه ادم سالم هستید من یه بار اینجوری ترک مردم اکثرا دروغ میگن من خودم 15سال مصرف دارم یه بار ترک کردم من فقط برا شن کلیه میخورم چون شن کلیه ام رو فقط ترامودل اروم میکنه وگرنه ترک کردن نداره ،من اگه نخورم کلیه ام شن سازه مجبورم بخورم تا بدنم سل و ول باشه و کلیه ام شل و ول باشه و شن رو تولید نکنه و ردش کنه بره ،راحت با این کاری که گفتم سه روز درد در حد سرماخوردگی و سر هفته تمومه و واک هستید،

 15. نویسنده دیدگاه: ارسلان
  28 دی 1397

  سلام دوستان
  من سال ۸۶ رفتم دانشگاه ترم اول یکی از بچه ها بهم قرص ترامادول داد که خدا لعنت ش کنه قبلا خیلی شنیده بودم اسمش رو و علاقه ای به مصرف نداشتم تا اینکه اون روز که این دوستم بهم داد مجبور بودم مصرف کنم مجبور بودم … این گلدشت من هر شش ماه یکی میخوردم تا اینکه دانشگاه ام تموم شد ولی دیگه نخوردم کلا اگه توی اون چن سال دو بسته خورده بودم نهایتا ولی به لطف داداشم که زیر آب زنه خوبیه توی خونه بهم شک کرده بودن بهم میگفتن تو معتادی تو معتادی البته سکار میکشیدم ولی جیز دیگه ای مصرف نمیکردم ولی سالها این لقب معتاد روی من موند نگاه خانواده ازم برگشت دلم شکست ولی بازم با خودم میگفتم مگه احمق م که برم سراغ قرص حالا اینا بگن من که نباید عملی کنم . همیشه توی دلم میگفتم خوشحالم ای خدا که جلوی تو رو سفیدم اگه جلوی خانواده ام رو سیاه م ……. تا اینگه چند سالی گذشت و فشار خانواده کمتر شد با دختری دوست شدم که خیلی خوب بود چند سال با هم بودیم عاشق بودم بعد از جدا شدن اون بخاطر اینکه درد دل تنگی رو نکشم رو آوردم بله به قرص به ترامادول باعث میشد فراموش کنم تا اینکه بجایی رسیده که فهمیدم معتاد شدم ولی از این معتاد مثل قدیم ترس نداشتم واژه ای آشنا بود برام هر وقت میخواستم اشتباه خودم رو بپوشانم میگفتم خانواده ام که به من میگن معتاد پس باکی نیست از اعتیاد تا اینکه سالها گذشت و هر بار سعی به ترک کردم دوز مصرف م بالاتر رفت الان ۷ سال دارم قرص مصرف میکنم ولی بجز یکی از دوستام و خدا وند هیچکس نمیدونه همین خیلی برام ترکش رو سخت کرده و با این وجود هم نمیخوام خانواده ام بفهمن از یک طرف درد ترک کردن رو بار ها چشیدم و برام عذاب آور شده از یک طرف از همه زندگی م عقب افتادم الان وارد یک رابطه شدم و میخوام بخاطر اون شخص ترک کنم البته اینم بگم من سالهاست قلیون رو ترک کردم و بعد از ۱۵ سال مصرف مرتب سیگار یک سال هم هست لب به سیگار نزدم جوریکه همه ی دوستام از تعجب شاخ درآورده بودن که منی که ساعتی یک ننه سیگار روشن میکردم منی هر چی داشتم سکار میخریدم چجوری الان دیگه سیگار نمیکشم. خیلی حرف زدم براتون ببخشید …. الان تضمین به ترک ترامادول دارم با روش کم کردن دوز دیگه میخوام هر چی شد بشه هر چی باشه تحمل میکنم یکبار برای همیشه بخاطر عشقم بخاطر زندگی بخاطر خانواده ای که درسته بد باهام تا کردن ولی من تک تک اونها رو دوست دارم .

 16. نویسنده دیدگاه: سهیل
  26 دی 1397

  سلام دوستان کمکم کنید منم روزی ۴ تا ۲۰۰ مصرف میکنم الان این روزا میخورم حالمو خراب میکنه حدود ۴ ساله میخورم یبار خواستم ترک کنم از درد وتشنجش ترسیدم

  • نویسنده دیدگاه: مجتبی
   03 اسفند 1397

   داش کم کن مصرف خودت کم کم واخراش خودت بدت مییاداذش من خداروشکرترک کردم نمیگم راحت هست ترکش ولی بایدترکش کنی من پدرخودم دراوردم ولی دیدم دارم ازبین میرم ……ترک کن بخدابعدش لذت دیگه ای داره

   • نویسنده دیدگاه: محمد
    27 فروردین 1398

    سلام من روزی یه ترامادول بایه متادون میخورم باچه قرصی میتونم ترک کنم توروخدا راهنماییم کنید

 17. نویسنده دیدگاه: علی شیرازی
  23 دی 1397

  علی هستم ده سال مصرف ترامادول داشتم روزی ۱۵ تا ۲۰۰ الحمدولله سه ساله یک ماه و ۶ روز هست که پاک ام . کسی کمک خواست می تونم کمک اش کنم
  پیج اینستا منalihse6119

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   06 بهمن 1397

   سلام چطوری میشه باهاتون صحبت کرد

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   21 اسفند 1397

   سلام. داداش راهش چیه؟

 18. نویسنده دیدگاه: سعید
  23 دی 1397

  من تقریبا ۲۱ روز پیش کامنت گذاشتم که پدر مادرم فوت شده دوتا خواهر دارم و دوسال م هس که روزی دو سه تا ترا ۲۰۰میندازم از شب همون روز به بعد دیگه تا الان ننداختم خداروشکررررررر بدون هیچی به خودم گفتم یا میمیرم یا تموم میشه خدایمم چن روز اول مرده م و زنده شدم الان فقط یه کم نخوابیدن اذیتم میکنه اونم که صبر میکنم میدونم تموم میشه یه مدته دیگه
  خلاصه از من تنها تر و بدبخت تر نیستین که پدرمادرمم فوت شدن تک و تنیا ولی خدا کمک کرد گذاشتم کنار حیفه به قرآن چه اونایی که جونن چه اونای که سن و سالشون یه کم بیشتره هروقت بزارید کنار بازم فرصت دارید سالم زندگی کنین،زن و مرد و پیر و جوون و دختر پسر نداره حیف نیس آدم جون و مالشو بده به قرص…
  ایشالله هم به من کمک کنه خدا تا زنده م دیگه سمتش نرم هم به کسایی که مث من گذاشتن کنار اونایی م که مصرف میکنن خدا از همه بیشتر به داد اونا برسه یا علی
  🌹🌹🌹🌹🌹

 19. نویسنده دیدگاه: بنیامین
  16 دی 1397

  من ۱۹ سال سنمه ۶۵ کیلو وزنمه ورزش میکنم بدنسازی میرم برا کار یک هفته دیگه باید ازمایش بدم پنج ماهیی هس روزی نصف ۲۰۰ میخورم امروزم اولین روزیه نخوردم و شروع به ترک کردم ایا تا یک هفته دیگه پاک میشه اثراتش از بدنم?

  • نویسنده دیدگاه: اسنان
   17 دی 1397

   سلام موفق باشین

 20. نویسنده دیدگاه: غریبه
  14 دی 1397

  سلام من دقیقا 14ساله 200میخورم ولی یه قانونی برا خودم گذاشتم همیشه هم رعایت میکنم، من دویاسه هفته میخورم روزی یکی یا نصف اونو، بعد سه هفته باز نمی‌خورم دردشم فقط شب دومه که اون شبم یا ژلوفن یا ناپروکسن میخورم دیگه دردشم تموم میشه تا سه یا چهار هفته پاک پاک میشم

 21. نویسنده دیدگاه: حسن
  13 دی 1397

  سلام من خودم ۱۵ سال متعاد ترامادول بودم یک سالی است گذاشتم کنار روزی ۵عدد ۲۰۰ میخوردم ولی واقع ترکش خیلی سخت

  • نویسنده دیدگاه: امیر امیری
   16 دی 1397

   داداش میشه ب من روش ترکتو یادبدی خواهشا.دوز مصرف الان منم باشما یکی هستش

 22. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  13 دی 1397

  سلام من خودم ۱۵ سال متعاد ترامادول بودم یک سالی است گذاشتم کنار روزی ۵عدد ۲۰۰ میخوردم ولی واقع ترکش خیلی سخت

 23. نویسنده دیدگاه: Nima 20
  10 دی 1397

  صبر کلیده موفقیته
  بدونین ترامادول جرعت و ازتون میگیره نه جرعت ترک دارین و نه خودکشی
  قرار نیست به خاطره کاری که میکردیم تاوان پس ندیم
  به خودمون سختی بدیم
  کسی شاهکار میکنه که شرایتشو عوض کن
  اگر احساس کردین که نمیتونین ۴ تا قرص و بزارین فقط احساس کردین کافیه بدونین زندگی بهتون رحم نمی کنه و کاری باهاتون میکنه که خدا با کسی نکرد
  من ۲۰ سالمه واسه ترک اومدم خدمت

 24. نویسنده دیدگاه: Payam
  04 دی 1397

  سلام . دوستان درسته همه چیش رو میشه تحمل کرد جز درد بدن . من روزه ۱۶ ک تو ترکم البته این دفه چندمه ک ترک میکنم راهش رو هم خوب یاد گرفتم. دوستان من یه هفته دوزش رو کم میکنم به یک چهارم قرص ک رسید ۳ روز یه رب قرص رو میخورم روزه چهارم ک رسید میزارم کنار . نشانه خماری دقیقا مثله سرماخوردگیه پس اگه نمیتونین ب خانواده راستش رو بگین به همه بگین سرما خوردم یه دکتر برین بگین سرم و تقویتی و مسکن براتون بنویسه البته اگه نگین هم میده خودش نهایت اذیت شدن ۱ هفتس ک با مسکن درست میشه اگرم بدن درد داشتین روی دست و پاتون آب سرد بگیرین جواب نداد تا چند دفه تکرار کنین که از مسکن قوی تره . بعد ک علائم سرماخوردگی تموم شد قرص تجویز پزشک رو قط نکنین ادامه بدین تا متوجه شین سرحال و سر پا شدین از شیر و لبنیات مثه دوغ استفاده کنین روزی دو تا هم موز بخورین . من چند بار اینجوری ترک کردم نهایت ۱۰ روز طول کشید ولی ایشالا اینبار دفه اخره چون حالم داره از نعشه بودن بهم میخوره بچه ها زیاد سخت نگیرین فقط کافیه به چیزی ک قبلا بودین فک کنین اگه دلتنگ روزای گذشتتون هستین مطمئنا میتونین بزارین کنار بسم الله بگین بلند شین خدا پشت و پناه همتون.

 25. نویسنده دیدگاه: هستی
  28 آذر 1397

  سلام میخواستم به اونای که میگن ترک ترامادول راحت و سخت نیس بگم از طرف خودتون چیزی ننویسین چون شرایط میزان و مدت زمان مصرف قرص هستش که نشون میده ترکش چقد سخته مشخص فردی که یه ماه مصرف کننده بوده با فردی که ۱۰ سال قرص مصرف میکن ترکشون فرق داره پس نگید که راحت من خودم ۷ سال قرص مینداختم اواخر روزی یه خشاب ۲۰۰رسونده بودم یهوی گذاشتم کناد الان ۲ماه ترک کردم اصاا سمتشم نرفتم ولی افسردگی کسلی و تورم دست و پا دارم مخصوصا تنبلی که امونمو بریده دوستان هر چقد ترک میکنین و دوباره مصرف میکنین ترکتون سختر میشه خدا میدون من چقد سختی دارم میکشم باز برای مرد شاید راحت باشه سرش بیرون گرم ولی برای زنی مثل من گه دایم خونس و غریب حیلی سخت واقعا الان میفهمم چقد عمرم هدر دادم‌ چیزی که عذابم میده این نمیدونم چند وقت باید بگذره تا خوب شم ولی واقعا هر چقد مصرفت بره بالا سختره ترکت

 26. نویسنده دیدگاه: سعید
  28 آذر 1397

  من ۲۳ سالمه اسمم سعید و دوساله بعد مرگ مادرم قرص میندازم روزی دو سه تا ۲۰۰،
  من پدرمم بچه بودم فوت شده یعنی پدرمادر ندارم،یه دونه خواهر بزرگ تر دارم که نامزده و بیشتر بانامزدشه کم هم دیگه رو میبینیم و فعلا خونه من زندگی میکنه ولی خوب بعد عید تو سال ۹۸عروسیشونه دختری م تو زندگیم نیس من اصلا از لحاض جسمی مشکل ندارم یه ماهم بدنم درد کنه مهم نیس.
  چن بارم گذاشتم کنار ولی هربار بخاطر مسائل روحی و انگیزه نداشتن گذاشتم کنار از جهنم نمیترسیدم خودکشی میکردم یبارم رفتم دکتر گفت با یکی وارد رابطه شو تا بهت کمک کنه والا الان کدوم دختر با پسر معتاد وارد رابطه میشه،خلاصه که با این افکارو سختیا و بی کسی ها تنها رفیق و همدمم ترامادوله با همه بدیش و ضررش ولی همیشه حالم و خوب کرده ولی دوس دارم سالم زندگی کنیم مثل بقیه باشم مثل قبل خودم خدایا خودت نظر کن به حالم
  هرکی م میتونه راهنمایی کنه دمش گرم قضاوت نکنید فقط فقط راهنمایی❤

 27. نویسنده دیدگاه: هيرو
  27 آذر 1397

  کل کامنتا رو خوندم….

  سعی کنید مصرفتونو کم کنید
  حموم تا میتونین برین
  خودتونو با یچیزی سرگرم کنید
  (اگه اهل دعا و خدا پیغمبرو توسل باشینم خوبه بخدا)
  ورزش کنید اگ حالشو دارین
  موزو لبنیات تا میتونین بخورین

  هرچقد شما درد میکشین بخدا خونوادتون درد میکشن با شما…

  لحظه لحظه درد کشیدنت برابره با یه عُمر پاکیت…
  وخلاصی از این وضع لعنتیت

  خدا خودش بمون کمک کنه

 28. نویسنده دیدگاه: essi
  11 آذر 1397

  من ۵_سال ترامادول خوردم ،سال اخر روزی ۲ خشاب ۱۰۰ میلی میخوردم ،، رفتم ۱۰۰ گرم شیشه خریدم در عرض یک ماه رسید به روزی یک دونه ترامادول ، بعدش به کراک معتاد شدم روزی ۵ گرم ،، پرشیا صفر فروختم رفتم یه خونه اجاره کردم و همه پس انداز و پول ماشین و .. دود کردم ، اخر سر رفتم کمپ ،، تنها راه ترک کمپ رفتن است ، چون اونجا میشه درد رو تحمل کرد چون چاره ای نداری ولی بیرون نمیشه ،، فقط بیشتر از یک دوره یا حداقل ۲۵ روز بمونید ، خجالت نکشید و با خانواده در میان بگذارید و سریع تر ترک کنید ، نذارید به جایی برسه که همه چیزتون رو بگیره ،، من هم مدت ها به خاطر حفظ ابرو ، خانواده ،کار ، و… بهانه برای ترک میاوردم ، تا اینکه کارتن خواب شدم ، و شغل ،کار ، ابرو ،اعتبار ، و…. از دست دادم ، بدونید هیچ قرص و شربت و دارویی وجود ندارد که درد نکشید و ترک کنید ، شما نهایت ۱۰_ تا ۱۵ روز بی خوابی و بدن درد و سر گیجه و ضعف بدنی دارید ،، وتا ۲۵ تا ۳۵ روز هم احتیاج به تثبیت دارید که اگر بین ۲۵ تا ۳۵ روز بیرون از کمپ باشید ،باز نمیتوانید ان را تحمل کنید در حالی که داخل کمپ ،بعد از ۲۰ روز فکر میکنید دیگه تموم شده ،، به هیچ عنوان حداقل تا ۲ ماه( از شروع ترک ) به سر کار یا بیرون نرید ،چون بدن امادگی ندارد و کم میارد و مجبور به مصرف میشوید ،، در ضمن روزی ۱_ قرص با روزی ۲۰ قرص هیچ فرق خاصی نداره ،،، ولی زمان مصرف تاثیر داره ولی باز همه یک راه را باید بروند

 29. نویسنده دیدگاه: محمد
  07 آذر 1397

  من روزی ۶ قرص ترامادول ۲۰۰ مصرف دارم برای ترک ان از متادون استفاده میکنم یک هفته دیگر باید جراحی کنم .چکار کنم ظرف چند روز وابستگی به هر دو ان تموم بشه

 30. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  03 آذر 1397

  شما خسته نباشی من ۲۰سالمه دوسال ترامادول تنفنونی میخورم یعنی اولاش یه ماه یدونه ولی چن هفته که تفنونیم شده هر روز یه دونه ۲۰۰ویا روزی نفصف قرص احساس میکنم معتادش شدم ولی به خودم میگم نه باوا دوهفتس مگه ادم با دوهفته معتاد میشه
  خلاصه کلافم و ناراحتم بدنم لرز داره راهنمایم کنید لطفا فقد یه هفته ازش دور شم دیگه طرفش نمیرم
  چکار کنم فقد چن روز یادم بره

 31. نویسنده دیدگاه: ترامادوووولي
  30 آبان 1397

  سلام من 7 ساله روزي يه دونه ترامادول 200 مصرف ميکنم و الان يک هفته هست گذاشتمش کتار اولش عين خيالم نبود ولي بعد يه هفته افتادم رو لرز و احساس سردي دارم تا بلند ميشم از سر جام همه جا دور سرم ميچرخه در ضمن من به يکباره گذاشتمش کنار چون متاهل هستم و بچه نازي دارم لطفا راهنماييم کنيد که تا کي لرز دارم تو رو قرآن به دادم برسيد تو رو امام حسين

  • نویسنده دیدگاه: خودت میدونی من کیم
   11 دی 1397

   زنتو گول زدی دلت به حال بچتم نسوخت یکبارم ترک کردی ولی بازم توبت نشد فقط اینو بدون من و این زندگیو برای همیشه از دست دادی

 32. نویسنده دیدگاه: چشم‌ عسلی
  29 آبان 1397

  سلام من ۷ ساله روزی یک چهارم ۲۰۰( یعنی ۵۰ میلی گرم ) در روز میخوام میخوام بذارم کنار نمیشه لامصب رو آبریزش بینی عصبانیت شب درد استخوان بی حالی . میخوام صبح بیدار شدم نخورم بجاش عصر بعد کار شراب بخورم

  • نویسنده دیدگاه: محسن
   11 دی 1397

   داداش گداشتن این داروی کثیف به یک باره سخته ای کاش اول دوزشو کمتر کنی تا بیشتر ب خودت آسیب نزدی

 33. نویسنده دیدگاه: شهریار
  27 آبان 1397

  نه دوست عزیزم این قرص برای مصرفهای پزشکی ساخته شد ، برای کسانی که دوران بعد از عمل رو سپری میکنن و برای دردهای شدید بدنی ، به نظر من باید اینجوری گفت لعنت به اون کسی که بدون نسخه پزشک این دارو رو در اختیار عموم میذاره من خودم مصرف کننده هستم و الان ۲ روزه توی ترک هستم ، و با کمک خدای خودم این غول ویرانگر رو شکستش میدم ، موفق و پیروز باشید

 34. نویسنده دیدگاه: بیخیال
  26 آبان 1397

  سلام، دارم از درد پا و کلافگی میمیرم ، دیگه کم مونده خودمو بکشم .
  توروقران بگین چیکار کنم ؟.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   30 آبان 1397

   من وقتی می خوابم اب دهنم میاد نزدیک تنفسم قط بشه خیلی کلافم

  • نویسنده دیدگاه: Sahel
   06 آذر 1397

   دنبال دارو نیاش ! بهترین دارو خماری و دردشه تا یادت بمونه دیگه طرفش نری ! منم سه روز پاکم ولی خیلی چیاش رو می دونم ! و بهترین کمک هم جلسات NA هست ! ادرس جلسات از این جا پیدا کن و یک شب برو ! ببین ضرر نمیکنی

  • نویسنده دیدگاه: رضا
   16 اسفند 1397

   سلام فقط وقتی بدن درد داری اب سرد علاجشه اجیل و مایعات و لبنیات زباد مصرف کن نیکوتین بدنت کم شده احتیاج به بازسازیه دوباره داره ورزش کنی خیلی بیشتر بدن درد میگیری اما اگه ورزش کنی و دردو تحمل کنی خوب میشی اب سرد خیلی خوبه برایه پاها پاها ستون بدن هستند اگه اونا خوب باشن تمام بدنت خوبه یا علی مدد

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   19 اسفند 1397

   سلام هروقت درد یا بی قراری داشتی دوش بگیر تنها راهش کم کردن دوز و اب درمانی سعی کن خود رو گرم نگه داری تا عرق کنی هر یک ساعت دوش بگیر اب نسبتا سرد لباست رو عوض کن تا سم از بدنت زود بره خدا پشتو پناهت

 35. نویسنده دیدگاه: محمد
  13 آبان 1397

  سی

 36. نویسنده دیدگاه: یاسین
  11 آبان 1397

  سلام .من ۱ ساله مصرف ترا ۲۰۰ روزی ۱ عدد داشتم و الان ۷ روزه ترکم میشه دقیق بفرمایید کی این درد استخوان تموم میشه ..انرژی هیچ کاری ندارم ..

  • نویسنده دیدگاه: leila
   30 آبان 1397

   سلام وخسته نباشید…من چندروز هست می خوام ترک کنم…هفته ای دوسه بار شمارخ۲۰۰ رو می خورم چند بارهم شده که درد رو تحمل کردم و تا چند روز نخوردم ولی الان تیر کشیدن زیاد بدن وبی خوابی زیاد دارم آیا با خوردن روزی دوتا استامینوفن می تونم دردام رو کمتر کنم..واینکه قرص خواب برا درمان بی خوابی استفاده کنم

 37. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  06 آبان 1397

  سلام
  فقط یه راهی میخوام واسه درد استخوان ،بقیش اگه بخوای میتونی بزاری کنار

 38. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  06 آبان 1397

  man alan 1sale ke daram be tovre monazam rozi 2ta ghors masraf mikonam moshkelate ziyadi ham daram mikham ke tark konam vali be kT khate r mashghale fekrie ziyad nemitonam tarkesh konamtaze man ghablan moshkele kolyavi dashtam

 39. نویسنده دیدگاه: حسین
  02 آبان 1397

  سلام به همه ی دوستان دوستی که گفته بخاطر ترامادل ورزش را گذاشته کنار بهتون بگم که ازخدای منان برای پاکیتان دعوا میکنم اما بفکراین نباش که باترامادل معتاد شدی بااین نظر که یه قرصی راداری استفاده میکنی که می خواهی درد تسکین پیداکنه.به کارهای روزمره برس ولی یواش یواش دوز مصرف را پایین بیار تایه مدت سعی نکن کامل بزاری کناریه مدت مصرفت راثابت نگه داروبه کارهات برس.واگه دوست داشتی بزاکنارولی من نظرم اینه یه مدت هم یک روز درمیان اسفاده کن.وبعد ساعت های استفاده را تکرار نکن یه روز شب یه روزصبح تااینکه بدنت نیازی به اون نداشته باشه ومرفینو خودش تولید کنه.اون ذهن شماست که معتاد شده اید اصلا به حرف دورواریات گوش نکن که بهت میگن معتاد شدی .اعتیادچیزی هست که خودتان به خودتان تلقین می کنید..من 10سال ترامادل استفاده میکنم ولی به کلیه کارهام هم میرسم.ولی ازاول هم برای درد استفاده کردم.سعی نکنید مصرفتان رابالاببرید.

 40. نویسنده دیدگاه: Milo
  30 مهر 1397

  سلام
  من قبلا به مدت تقریبا یک سال شیره مصرف میکردم و در واقع میخوردم چون شرایط کشیدن نبود و من عسلویه بودم. بعد از یکسال پاکی با تعارف یکی از دوستام یه ترامادول گرفتم و خوردم.
  الان مدت ۴ ماه هست که از دوز ۲۰۰ ترا به دوز ۴۰۰ رسیدم ولی از پریشب که دیدم داره مصرفم میره بالاتر ترکش کردم و یکدفعه کنار گذاشتم.خیلی هم از مصرفش پشیمونم.الانم خیلی سردمه و پاهام درد میکنه و کمرم.برای شب که نمیذاره بخابم چکار کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. در ضمن ارزوی قلبیم اینه که همه از شر این مواد و همه مواد مخدر راحت بشن و خدا نابود کنه مسبب این چیزارو

 41. نویسنده دیدگاه: Milo
  30 مهر 1397

  سلام دوستان
  من قبلا به مدت تقریبا یک سال شیره مصرف میکردم و در واقع میخوردم چون شرایط کشیدن نبود و من عسلویه بودم. بعد از یکسال پاکی با تعارف یکی از دوستام یه ترامادول گرفتم و خوردم.
  الان مدت ۴ ماه هست که از دوز ۲۰۰ ترا به دوز ۴۰۰ رسیدم ولی از پریشب که دیدم داره مصرفم میره بالاتر ترکش کردم و یکدفعه کنار گذاشتم.خیلی هم از مصرفش پشیمونم.الانم خیلی سردمه و پاهام درد میکنه و کمرم.برای شب که نمیذاره بخابم چکار کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. در ضمن ارزوی قلبیم اینه که همه از شر این مواد و همه مواد مخدر راحت بشن و خدا نابود کنه مسبب این چیزارو

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   02 آبان 1397

   آلپرازولام برای خواب

 42. نویسنده دیدگاه: یکتا تهرانی
  25 مهر 1397

  سلام من ۱۸سالمه .همسرم۲۵سالشه و۸ماهه ازدواج کردیم و تازه فهمیدم ک ترامادول۲۰۰مینداخته چندباری هم تشنج کرده فعلا ب امید خدا رفته دکتر و داره ترک میکنه برام دعا کنید
  ایشالا همه تون بدون درد ترک کنید

  • نویسنده دیدگاه: Milo
   30 مهر 1397

   از صمیم قلب واستون دعا میکنم. شما هم خودتون رو زیاد ناراحت نکنید با غصه خوردن مشکل حل نمیشه. خدا کمک کنه همه رو

 43. نویسنده دیدگاه: زهرا
  24 مهر 1397

  سلام والا منم این دفعه سوممه دارم ترک میکنم و امشبم شب سوم پاکیمه دفعه اول نزدیک ۲سال مصرف کردم و ترکش زجر اور بود و ی هفته بی قراری شدید حدود ۲۰روزهم بیقراری کم
  دفعه دوم حدود۱۰ماه بود و ترکش نسبتا کمتر تو ۵ روز بی قراری بد بودم ولی ترک کردم ولی بیست روز بعدش دوباره عین احمقا ب پیشنعاد دوستم تفننی دوباره رفتم سراغش یعنی اخرای مردادماه۹۷ تا الان ۲۳مهر ک دوروزه نمیخورم ولی باز تا شاعت ۴ ک دارم مینویسم نخوردم ولی همیشه بی قراری دارم نمیدونم چیکار کنم بخابم یا بی قراریم کم شه متادون هم نمیخام استفاده کنم میشه داروی کمکی بهم معرفی کنید

  • نویسنده دیدگاه: فردین
   27 آبان 1397

   س من الان ۴سال از ۱۵سالگی قرص ترا مصرف میکنم روزی ی خشاب او نیم نمیدونم چجوری ترک کنم الان ی ماه ی خشاب قرص میخورم ۵سیسی هم شربت دیگه خسته شدم کمکم کنیذ

  • نویسنده دیدگاه: امیر
   28 آبان 1397

   سلام س پیج من تو اینستا اینه میذارم حتما پی ام بده تا بهت بگم چیکار کن.من شغلم تو درمانه و خودم هم درگیرش بودم.الان پاکم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   05 آذر 1397

   قرص سیتاالپورام مصرف کن روزی دوعدد ضهروشب اصلا بی قرار نمیشی دکتر اعصاب مینویسه عالیه

 44. نویسنده دیدگاه: سید امین
  21 مهر 1397

  سلام.یادمه پهلوونی بودم برا خودم .توباشگاه بدنسازی که تمرین میکردم اکثربچه ها وای میسادن به تماشا.تااینکه اوایل سال92 تازه ازدواج کردم با1بنده خدا اشناشدم واین قرص هاروبم معرفی کرد.وتا2ماه رایگان برام قرص میوورد.هرچی میگفتم پولش بگیرمیگفت اصلا حرفشونزن.توپ بودم باشگاه بیشتر شده بود.سرحال.قدرت جنسی عالی.و….
  تااینکه دیدم 1دونه یا2تا قرص دیگه حالی نمیده و کسل میشم وخمار میشم گاهی.مصرفم رفت بالا.همینجور کسلی باعث میشد ورزش هم نکنم.همش عشق این بودم نعشه کنم دراز بکشم سیگار بزنم و داریوش گوش بدم وبه یادخاطرات گذشتم باشم.تااینکه چندسال گذشت.الان4ساله نیم ساعت ورزش هم نکردم.گوشه نشین شدم و فقط بانعشگی و خاطرات خوب گذشته.روزی 8تا قرص 200 میزدم.گاهی چند سی سی متادون میزدم تنگش ولی کلا24 ساعت نگهم نمیداشت.تااینکه 2ماه پیش دیدم واقعا از خودم متنفرم.گوشه نشین.یاخماریا نعشه.دیگه حسی به زنم برا رابطه ندارم.منی که کسی جرات نمیکرد چپ نگا کنه.الان تو سرمم بزنن میخندم.از خودم بدم اومد.به قول داریوش (رو میکنم با آیینه روبه خودم دااااد میزنم ببین چقدر حقیر شده اووج بلند بودنم)
  این بیت شعر این دفه وقتی گوش دادم به خودم اومدم.مصرفم از روزی 9تا قرص 200 و چند سی سی متادون در حال حاظر روزی 1دونه 200 میخورم .نصف صبح.نصف شب.
  سخت بوده وهست برا امثال من که مجبورن به خاطر خرج و برج خونواده صبح زود بزنن بیرون و اخر شب بیان خونه. ولی طاقت فرسا ن.البته میدونم سختیش از الان ب بعده.لعنت به این بی پولی اگه میشد نرفت سر کار 2هفته میخابیدم خونه و تمومش میکردم ولی مجبورم.شب از خستگی کلافم اما خوابم نمیبره.تو خواب میپرم.صبح بیدارشدنم مکافاته.کلافگی پاهام.خانمم میگه درکت میکنم ولی از اونور هی به رو میاره که فلان شدی و اعصابت فلان شده و …..
  خلاصه شرایط روحی و روانی اگه نداشته باشی نمیشه ترک کرد.باید یکی باشه کنارت ک بفهمه.که منتها نیست.
  دعا کنیم برا هم که از این برزخ گند نجات پیدا کنیم.مخلص همگی سینه سوخته ها 😉

 45. نویسنده دیدگاه: afshin
  15 مهر 1397

  سلام افشین هستم۲۰سالمه دو سال ترامادول مصرف کردم و الان ۱سال و ۸ ماه پاکم ….آخرین دفع ای که مصرف کردم ۱۳ تا ترامادول ۱۰۰ میلی گرمی یعنی دوز ۱۳۰۰ خوردم و به مادرم قول دادم که دیگه نخورم …روز اول پاکی که گزشت شبش درد شروع شد یک هفته زجر کشیدم … حالم بدترین حال دنیا بود مادرم منو نمیبرد دکتر حداقل یه مسکن بزنن بهم و بعد دو هفته دیگه چیزی نفهمیدم و شدم یه ادم عادی … و خدارو شکر که الان نزدیک به سه روز هست که نیکوتین ناس رو هم دارم میگزارم کنار و ریلکس تر از این مواد مخدر های مضخرفم که یک شادی زود گزر هستش …. هدف همش وارد کردن سم توی بدنمون نیست .با چیزای طبیعی هم میشه شاداب بود یا حق

  • نویسنده دیدگاه: فرشید وفای
   27 مهر 1397

   سلام والله من دوساله ترامادول میخورم دوبارم خواستم ترک کنم ترک کردم ولی بازم رفتم خوردم الانم 4روز نمی خورم ولی بدنم خیلی درد میکنه هر روز 5تا کدین میخورم ولی بازم خیلی درد میکشم

   • نویسنده دیدگاه: الی
    09 اردیبهشت 1398

    سلام راسته که میگن ترک ترامادول باعث اوردوزمیشه؟من ۲۸ سالمه مصرفم بالاس روزی ۱۷تا۲۰۰شوهرم هم خبر داره تاحالاخیلی تلاش کرده تا ترک کنم تو این ۳سال نصف حقوقش خرج قرص من میشه اگه کسی تونسته ترک کنه راهماییم کنه وچقدرطول میکشه ترک کنم

 46. نویسنده دیدگاه: آزاد
  14 مهر 1397

  این نیز مثل همه بلاها و بد بختیایی که ما جوانان ایرانی کشیدیم می گذرد. این همه کشیدیم از این دوران اینم روش

 47. نویسنده دیدگاه: آزاد
  14 مهر 1397

  دوستان ترا جان من سلام
  ما همه عضو خانواده معتاد بدون صدا و با کلاس ترامادول هستیم نه دودی نه منقلی راحت بنداز بالا
  الان چهار ساعته دارم نوشته های شما عزیزان رو می خونم بعضی دوستان گفتن یهو ترک کردن بعضی ها گفتن با کاهش دوز و….
  منم تصمیم به ترک گرفتم ولی خدا وکیلی تحمل این پا درد و سوزش درد استخوان امکان پذیر هست که یهو بزاری کنار؟؟؟!!!!!!!
  من که ترک می کنم شما هم ترک می کنین بی خودی برا خودمون غول نسازیم همین که امروز از دیروز یه دونه کمتر خوردم یعنی ترک.
  یا حق

 48. نویسنده دیدگاه: پارسا
  12 مهر 1397

  امیدتون بخدا

 49. نویسنده دیدگاه: ساناز
  08 مهر 1397

  سلام . کمکم کنین تو رو به خدا کمکم کنین .شوهرم ۳ ساله داره ترا مصرف میکنه ۲۸ سالشه هر روز ۷ تا قرص میخوره همیشه عصبیه تعادل نداره . همیشه بی خوابه سردرد داره حوصله نداره . بهم گفت ۵ ماهه میزارم کنار الان پنج ماه شده و نزاشته کنار بهم میگه دوتا میخورم ولی من خودم دیدم هفت تا میخوره . سرگیجه داره چشاش همیشه قرمزه . سه ساله هی میگه میزارمش کنار . خودم دوسش دارم نمیتونم ازش طلاق بگیرم . خیلی وقتا ترسوندمش و گفتم تنهات میزارم و طلاق میگیرم هیچی نمیگه میگه برو به خانوادت بگو من معتادم اونا هم طلاقتو بگیرن اینا رو میگه من خودم ۱۸ سالمه . کمکم کنین زندگیم حراب نشه دیگه نمیکشم . دیروز سر هیچی و پوچ عصبی شد و کتکم زو من به خدا هیچی نگفتم هیچی حتی یه کلمه هم از دهنم بیرون نیومد . اونایی که تجربه دارن کمکم کنن . فردا میام و نظر ها رو میخونم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   28 مهر 1397

   زنگ بزن کمکت کنم منم بیمار بودم ۰۹۱۰۱۹۱۴۳۰۹

  • نویسنده دیدگاه: وحید
   01 آبان 1397

   سلام .حدود 3 سال بود ترامادول مصرف می‌کردم ولی تصمیم گرفتم ترکش کنم چون میدونستم گذشته از اینکه عوارض جانبی داره به اطرافیانتم آسیب می‌زنی خلاصه باتوکل به خدا واراده تقریبا هفته اول یک دوم مصرف می‌کردند به همین ترتیب هفته دوم سوم واواخرهفته سوم بود که ضعف روحی روانی دارم وبیقراربودم شروع کردم باخودم گفتم من میتونم ذهنمو منحرف کردم وخودمو مشغول کردم چون مذهبی. هستم رفتم امامزاده بعدش گفتم چیکار کنم از این ضعف دربیام رفتم ویتامین cوکپسول فارماتون گرفتم روزی 2بار این 2تارو میخوردم والان میگم من 4 ساله پاکم،اين مسير خستگی داره وبا برداشتن هر قدم سلامی میدیم به کیفیت زندگیمون♥️

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   07 آذر 1397

   ساناز هرچه زودتر طلاق بگیر بخدا داری خودتو.گول میزنی اون دیگه نمیشه شوهر تو الکی خودتو.تلف نکن پاش.ادم معتاد وکتک.زن دوس داشتن نداره وسلام

  • نویسنده دیدگاه: بابی
   06 بهمن 1397

   بهش روحیه بده و کنارش باش اگه بدونه کسی هست که دوستش داره و تو هر شرایطی کنارشه میتونه ترک کنه ولی اگه تنهاش بزاری دیگه چیزی واسه از دست دادن نداره و داغون داغون میشه کسی رو که واقعا دوست داری باید تو سختیا کنارش باشی

 50. نویسنده دیدگاه: علی
  07 مهر 1397

  سلام. دوستان امید ب زندگی اولش بستگی ب این داره ک ایا امید ب خودتو خانوادت داری یا ن؟ شاید حرفمو بگین چرتو پرته ولی وقتی فکرشو بکنین میفهمین چی میگم. تنها راهه ترکش ی چیزه. اونم نگاه کردن تو چشمه مادرو پدر. یا بچتونو همسرتونه. راحت میشه گزاشتش کنار نیاز ب کم کردنش نیس. ی بار بزارش کنار دردشودتحمل کن تا یادت بمونه دیگه سراغش نری. من هشتسال روزی پنج تا ترامادول دویستو بیست میخوردم. ی بار چشم افتاد ب چشمایه مهربونه مادرم ک گفت چرا انقد پریشون شدی. استارتش ازونجا خورد. سه روزو سه شب نخوابیدم درد کشیدم ولی الان خوشحالم چون ی ساله راحتمو دیگم بهش فک نمیکنم. ب خودتون بیاینو بگین بسم الله. از امام علی کمک بخواین از خدا کمک بخواین و بگین میتونین یا علی

 51. نویسنده دیدگاه: امیروکم
  01 مهر 1397

  سلام برو بچ من سه روزه ترک کردم رکزی نهایتا دوزم۳۰۰بود از اول۲۰۰شروع کردم اگه‌قرصی چیزی دارین لطفا کمک کنین اصلا چشم رو هم نذاشتم میخام بخابم از خماری بدن درد بدت لرز نمیتونم بخدا دیه نمیتونم‌خانوادمم چیزی‌نمیدونن اگه بفهمن منو میکشن تا الانشم خیلی ضایه بازی کردم لطفا کمک کنین شنیده بودم تا سه روز اولش راحته من گذروندم بازم مث روز اولم اگه باز اینجور پیش بره ناچارم شروع کنم

 52. نویسنده دیدگاه: نیک
  30 شهریور 1397

  سلام دوستان واقعا ترک ترامادول اراده میخواد خیلی آسون فقط باید دوباره نری دنبالش .من خودم ۷سال ترامصرف میکنم تواین مدت۵بارترک کردم ولی دوباره رفتم دنبالش الانم یه دختری اومده تو زندگیم که سبب خیر شد که ترک کنم .به عشق خونواده وزن وبچتون ترک کنید.یادتون باشه توپ بازی .یار بازی.زمین بازی .این سه تاروبزارید کنار همش حل میشه .دوستون دارم یاعلی

 53. نویسنده دیدگاه: zohreh
  27 شهریور 1397

  سلام داداش من الان چند ساله ترامادول مصرف میکنه همش هم دوز مصرف‌ی رو بالا می‌بره الان دوبار تشنج کرده در حدی که حتی ما رو هم زده تو حالت عادی نبود خیلی ترسیدیم تو رو خدا اگه کسی راهی برا ترک این قرص بلد بگه

 54. نویسنده دیدگاه: پر از خالی
  22 شهریور 1397

  سلام و خسته نباشید در راه حیات بخشی دوباره به ما مردگان
  من از چارم دبستان به بعد تابستونا تو قنادی (نبات و زنجفیلی) محل مشقول به کار توی جمعی که همشون از قله خیابان شهر مقدسم بودن شدم و چون قانون جنگل بود و من تحت فشار کارهای بقیه کم میاوردم (بعد ۲ سال کار در ۱۲ سالگی) بهم ترامادون دادن که نمیدونستم چیه اصن . ازون موقع تا الان (۹۷/۶/۲۲) به واسته سیگار و ترامادون تا مواد شیمیایی (شیشه و کریس) تخت گاز و ترمز بریده پیش رفتم بعد چندین سال خوردن و کشیدن ووو دیگه مواد بهم حال نمیداد واسه همین زدیم توکاره مولتی دراگ یوزر شدن(مصرف چندین مخدر باهم برای گیرا شدنش) بعد از این همه سال (۱۰سال کم نیست اگه ۷۰تا عمر کنی ۱هفتم عمرته که معتادایی مث من آرزوی ۵۰ سال دارن) تونستم خانواده مرفینو ترک کنم واسه شیشه هم دیگه پولی ندارم بدم درآخر چنتا نکته بگم به اوناکه میخان زندگی کنن نه زندگی اونارو (۱)اگه مادرزاد سالمی حتی فکر زدن کثافت به بدنت رو نکن چون اولش حال میده به بعد نه . فکر نکنی میتونی ترک کنی از تو رستم تراش زیرش موندن . گیرم ترک کنی تا آخر عمر حوس تو جونته (۲)ترکی که بدون سیری از مواد باشه از پلوتونیوم ۲۳۹ ناپایدار تره وقتی ۱سال هر روز شیشلیک بخوری با فانتوم مافوق صوت از اسمشم فرار میکنی ترک واقعی اینه(۳)تصمیمای ترکو تو خماری و نسخی بگیر نه پا منقل اگه جواب + بود وقتشه(۴)یه لحظه به تعلقاتت و بلایی که داری سرشون میاری فک کن آرزوهای مادرت . دستای پینه بسته و چهره شکسته پردت . آینده بچت که قراره کارای تورو تکرار کنه . حالا چندچندی؟

 55. نویسنده دیدگاه: زيبا
  20 شهریور 1397

  خدا خير نده اونى كه ترامادول ميفروشه

 56. نویسنده دیدگاه: مريم
  18 شهریور 1397

  سلام منو دوس پسرم انداخت توي خط اولش خيلي خوب بود بعدش بهم بي اعتنايي ميكرد من مصرفم هي ميرفت بالا تا اينكه رسيد به روزي ٤٠٠ . البته تقريبا ٤ ماهه مصرف ميكنم ديروز تصميم گرفتم كلا بذارم كنار الان سر كارم پياماتونو خوندم فهميدم بايد كم كم بيارم پايين الان يه نصفه ٢٠٠ خوردم .من يه دختر ٧ ساله دارم تورو خدا دعام كنيد كه بتونم بذارمش كنار و پاك بشم ، خيلي حالم بده درد دارم همش ميخوام گريه كنم ولي سركارم مرسي از راهنمايياتون

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   10 مهر 1397

   خیلی راحته ده روز خونه استراحت کن قرص نخور یه کم درد داره ولی راحت میشی خودم تجربه دارم یه بار ترک کردم اینجوری واسه همیشه

 57. نویسنده دیدگاه: علی
  13 شهریور 1397

  سلام من مدت 10 سال ترامادول مصرف میردم
  شده بودم 50 کیلو آبروی برام نمونده بود ارزوی مرگ میکردم
  هیچوقت فکره اینو نمیکردم بخوام ترک کنم تا بالاخره معجزه شد و ا داستانهای که پیش اومد ترک کردم.. و الان 2ساله پاکم شکر خدا.
  لطفا دوستانی که میخوان ترک کنن به این شماره داخل تلگرام پیام بدن کمکشون کنم
  09388567387

 58. نویسنده دیدگاه: شاهین شایان
  27 مرداد 1397

  سلام خوبین .من ۱ برنامه استفاده کردم که بیش از ۱۰۰ نفر انجام شده و جواب داده ۲ماه بیشتر طول نمیکشه اما دردی نمیکشی هیچ قرصی نمیخواد با قرص خودتون که مصرف میکنید کاری میکنه دیگه خودتون نخورید بدون درد .اگه کسی برنامه خواست میتونه رو من حساب کنه چون تا حالا ۱۰۰نفر ترک کردن بدون درد اصلا کسی نمیفهمه چیزی میخوردی که الان تو ترکی.خودمون برای پیدا کردن این برنامه بالای ۱۲میلیون هزینه کردیم.

  • نویسنده دیدگاه: سمانه
   07 دی 1397

   خب چطوری این برنامه رو ازتون بگیریم؟

  • نویسنده دیدگاه: شایان
   11 بهمن 1397

   سلام
   برنامه رو چجوری ازتون بگیریم
   شایان

 59. نویسنده دیدگاه: A..m
  25 مرداد 1397

  من کوردم بمولام علی ازسال ۸۷مصرف کردم تودانشگاه شروع شد بعدسرقراربا زیدبازی بیشترشد وقتی نخوردم تب ولرز داشتم ولیروز قرارداشتم دوتا قراربادخترانداشتم توخونه یکی یانصفی میخوردم تا اینکه تصمیم گرفتم پاک بشم اون دخترواز زندگیم جداکردم ومردونه یاعلی گفتمو ترکش کردم الان اسمش میارم موهام سیخ میشه دروغ نگم سخت بود ولی بخای میشه
  درقران اومده همانا پس از هرسختی اسانی هست
  کسانی دوست داشتن اگه مردش هستن ترک کنن نه تعطیلش کنن بعدمدتی برن سراغش

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   27 مهر 1397

   سلام این برنامه چجور برنامه ای هست

 60. نویسنده دیدگاه: جمال
  24 مرداد 1397

  من دو سال تریاک میکشیدم ای خربا روزی سه بار بود صبح که میخواستم برم سر کار میکشیدم یه نخود هم سر کار مینداختم بالا یه بس هم شب قبل از خواب میکشیدم یکباره خواستم نکنم میل جنسیمو به کل از بین برده بود و خانمم ودیگه فراموش کرده بودم به این ترتیب عمل کردم که پایان هفته که سر کار نمیرفتم سه روز اصلا نزدم بهد روزی که میخواستن برم سر کار شبش یک بس در حدود 12% گرم میکشیدم که بخوابم و جواب میداد تو کارم چون سرم گرم بود بهش فکر نمیکردم تا رسیدم به سه شنبه شب که کشیدم اومدم و چهارشنبه رفتم سر کار اصلا نکشیدم یه مقدار عرق کردم گر میگرفتم میرفتم زیر آب سرد روزی سه بار وقتی میامدم ببرون تا دو ساعت راحت بودم بقیشم تحمل کردم شبها هم قرص آمپرازولام 0/5 میخوردم یهمقدار میتونستم بخوابم سختیش سه روز اول بود تب و لزر و اسهال شنبه به هر زوری بود رفتم سر کار دیدم سرم گرمه حالم بهتره. تا امروزم نزدم با توکل به امام هشتم میخوام دیگه نزنم امروز حالم به خازر اینکه بی خواب بودم بی رمق بود پاهام نمیذاره خوب بخوابم رفتم دکتر نسخه دو بسته ترامادول 100 داد و دو بسته لوراز پام دو گفت از یکی در شب شروه کن هر ونج روز یک چهارمش را قطع کن ولی من چون هفت روزه که حتی یه مسکنم نزدم احساس کردم یکی زیاده از نصف شروع کردم هر یک روزم 10میلیگرم از این 50 میلیگرمو کم میکنمکه.دیکه از شنبه نزنم لورازپام هم اصلا نمیخورم الانم یه مقدار پاهام گز گز داره ولی قابل تحمل تره به نظرم هر کدوم از ما اگه میخوایم سالم بشیم باید یه مقدار سختی رو تحمل کنیم که حداقل مقدار خواستن خودمونو بفهمیم .برام دعا کنید که موفق بشم چون یه دختر خوشگل دارم که براش میمیرم اصلا دوست ندارم یه پدر معتاد داشته باشه .

  • نویسنده دیدگاه: قهرمانی
   19 مهر 1397

   سلام دوست عزیز . قدرت و اراده شما واقعا قابل تحسینه . نوشته های شما واقعا حس خوبی داشت امیدواریم کامل ترک کنید و دیگه هرگز سمتش نرید . با آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما و خانواده محترم

 61. نویسنده دیدگاه: سارینا
  23 مرداد 1397

  با سلام
  بنده مدت 3 سال تریاک مصرف میکردم. بعضی وقتا هم شیشه. ولی الان دو ماهه چون به مواد دسترسی ندارم مجبور به ترک شدم ولی به جاش روزی یک هشتم قرص ترامادول 200 میخورم. نصفش یعنی یک شانزدهم وقتی بیدار میشم و نصف دیگشو بعدازظهر. چجوری کلا بذارمش کنار که درد پا وکسلی نداشته باشم چون بچه کوچیک دارم و در حالت خماری نمیتونم بهش رسیدگی کنم
  با تشکر

 62. نویسنده دیدگاه: رحمان
  09 مرداد 1397

  سلام.من بخاطر امتحانا که ترا باعث میشه تمرکزم بیشتر بشه بین دز ۵۰ تا ۱۵۰ در روز مصرف میکنم و چندین ساله که میخورم.اگه میخواین تمرکز نعشگی داشته باشین و همینطور هم اگه خواستین ترک کنید بدون درد،دز رو بیشتر از ۱۵۰در روز نبرین.از قدیم گفتن کم بخور ولی همیشه بخور.
  به سازنده داروهم فحش ندین.فقط درست استفادع کنین.
  بدرود

 63. نویسنده دیدگاه: عشق من یه مرد بود،که نبود
  29 تیر 1397

  سلام عزیزان این دومین باری هست که میخوام ترامادول رو ترک کنم بار اول سال ۹۱ تو خدمت دچارش شدم و تا ۹۵ ادامه داشت،دوز معینی نداشتم،هروقت بیکار بودم یه نصفه ۱۰۰ یا کامل میخوردم که بعدا برام شد هر روز دو یا سه تا قرص،،کم کم دسترسی برام سخت شد،قبلش کار میکردم هر چند ماه یبار میرفتم یه شهر دورو بر ۱۵یا۲۰ خشاب میگرفتم،تو شهر خودم بلد نبودم کجا میفروشن از کسی هم سوال نمیکردم،وقتی بیکار شدم دیگه جیبم خالی بود نمیتونستم برم یه شهر دیگه بازم خرید کنم،تصمیم به ترک گرفتم،ولی یک دفعه ترک کردم بدون کم کردن،که روز اول اصلا نمیدونم چی به چی شد،همش تو حالت نصفه بیهوشی بودم و استفراغ ،حتی توان بلند کردن یه لیوان اب نداشتم،تو گرمای تابستون من سردم بود بدنم درد داشت بیقرار بودم،فقط کدئین مصرف میکردم،روزی کمتر از یه بسته سردردم خوب میشد باهاش،فقط یک روز حالم خیلی بد بود،بعدا عادی بودم ولی درد داشتم ،بیقراری شبانه داشتم قبل خواب،قرص کلردیازپوکساید گرفتم برای رفع بی خوابی،قرصای دیگه برای خواب بهم نمیدادن تو داروخونه،دردم با کدئین بهتر میشد ولی تا چند ماه همون بیقراری رو داشتم،اما بنظر خودم خیلی اسون ترک کردم،این بار دوباره سمتش رفتم از اول پاییز۹۶شروع شد به قرص۲۰۰ولی اوایل چند روز یه نصفه قرص،این اواخر رسیده بودم به چهار یا پنج تا قرص ۲۰۰ که همیشه فقط ساعات ۵عصر تا ۱۲شب این مقدارو میخوردم،
  الان بعد ده ماه افتادم به ترک کردن و یهویی بدون کم کردن دوز،واقعیت و میگم برام پیدا نمیشه بخرم نمیدونم کجا میفروشند وگرنه ترک نمیکردم،اما این سری ترک کنم قول دادم همیشگی باشه،الان دو روزه فقط چندتا کدئین خوردم با پروفن،ترا نخوردم یکم بیحالم و عرق میکنم و کم اشتها شدم بلند شم سرم گیج میره،از شانس بدم من زیاد نمیتونم تحرک داشته باشم تا باورزش یا تحرکات بدنی حالم عوض بشه،دوسال هست از ناحیه پا معلولم،دعا کنید زود دردام تموم بشه، قصد رفتن از ایران رو دارم تا این دردم تموم نشه نمیتونم جایی برم،برم کشوری پناهنده بشم بهم میگن یه معتاد اومده،

 64. نویسنده دیدگاه: ی. ی
  18 خرداد 1397

  سلام من از همه شماها بدتر بودم
  بهتون توصیه میکنم حتما حتما کتاب ۶۰ درجه زیر صفر رو از روزی که شروع به ترک کردین بخونید اندازه یک کمپ و چند متخصص کنارسرتون تاثیر داره، بعد ازون شرایطتتون رو طوری بچینید که دو هفته ی جایی تنها باشید یا حداقل ادم باشه درو برتون…اینم بدونید تا این دردهای خماری ۱۵ روزه رو نکشید باز همه میر۴تن سراغش، یادتون نره درد کشیدن یعنی خوب شدن یعنی ذره ذره وجود شما پاک شدن از اهریمن اعتیاد، با هر دردی به این فکر کنید که اون ناحیه داره بازسازی میشه، هیچ مسکنی هم نخورید و درداتونو تحمل کنید تا دیگه اسیرش نشیم… جمله اخرم اینکه ما وقتی دمای منفی ۶۰ درجه رو بتونیم تحمل کنیم درخت وجودمان بعد از برگ ریزی شکوفه هایی در می اورد که انچنان لذتی به شما میدهد که ارزش تحمل دمای منفی ۹۰ هم میدارد پس تحمل کنید و ان را جریمه خودتان و انتطاری که دراینده دارید بزارید. مشکلات رو هم بپذیریم همه مشکل دارن..اگ نبود که خوشحالی معنا نداشت دقیقا مثل خماری و نشگی. شما میتونید بدن انسان خیلی زیاد ازین حرفا قوی تر است و با هرشرایططی میتونه خودشو اداپته کنه ..پس شماهم کمکش کنید. میبینمتون همتونو اوت دنیا.

  • نویسنده دیدگاه: Pivfvvj
   07 بهمن 1397

   سلام

   • نویسنده دیدگاه: Pivfvvj
    07 بهمن 1397

    من درست 4 سال که ترا میخورم روزی 4 عدد میخوام ترک کنم دیگه خسته شدم تو زندگی هم هیچ چیزی کم ندارم مثل ماشین و خونه و هر چیز دیگه خودم هم نمیدونم چرا معتاد شدم لطفا راهنمایم کنین میخوام ترک کنم

    • نویسنده دیدگاه: ناشناس
     18 اسفند 1397

     سلام دوست عزیز.هیچ چیزی بالاترازاراده نیست ،پس خودتونوگول نزنین ودوروزباقرص کدیین اگه خودتون بخاییدمیتونین ازشرش خلاص شیدوروزسوم میبینیدکه خبری ازدردوخماری نیست فقط بهش فکرنکنیدوخودتونومشغول کنیدودیگه بفکروابستگیش نباشیدبه نقطه ی موفقیت فکرکنیدوسلامتیتون روبدست بیاریدازالان شروع کنیدوبه امیدخداانشاالله پاک بشیدوپاک بمانید.

 65. نویسنده دیدگاه: مهرات
  12 خرداد 1397

  سلام‌ چهار ساله مصرف میکردم‌ اولش یکی دوتا صد در ماه بود تا جایی. رسید روزی ۴۰۰ تا ولی‌ وقتی نگاه خانوادم میکردم از خجالت اب میشدم‌! اخه حیف من نیست دارم‌ خودم‌بخاطر چی نابود‌ میکنم یک ماه دیگه عروسیمه‌ الانم سه روزه پاکم ب کمک امام‌حسین‌ و فاطمه زهرا‌ گذاشتمش‌ کنار ! بهترین چیز‌‌برای‌ تسکین دردهام‌ زیارت‌ عاشورا بوده ! انیدوارم موفق شم‌ با ارزوی موفقیت‌همه‌ عزیزان

 66. نویسنده دیدگاه: مسافر
  24 اردیبهشت 1397

  سلام به همه دوستان و سایت خوب اسمونی
  من 5 سال درگیر قرص بودم و الان حدود یک ماه هست که واقعا ترک کردم یه خواهشی از همتون دارم فکر کنید و بهترین راه را انجام بدین منی که 5 سال مصرف کننده بودم با روش کم کردن دوز بصور هر 5 روز یک چهارم قرص 100 میلی گرم استفاده کردم خواهش میکنم از دوستان شراب و متادون و هر داروی شیمیایی دیگه ای پیشنهاد ندن چون برای عده ای که خیلی زود تحت تاثیر قرار میگیرن تبدیل میشه به یک اعتیاد دیگه توی همون روش کم کردن دوز داروهایی که توی متن سایت هست خیلی کمک میکنه هیچوقت سعی نکنین مخدر دیگه ای را جایگزین کنین برای ترک سلامتی شما از سرخوشی قرص که نهایتا در 3 ماه اول تجربش میکنین خیلی ارزشمندتره خدا میدونه اگه بخاطر مصرف قرص فقط یک بار جلوی خانواده همسر یا فرزندتون تشنج کنین دیگه نمیتونین سربلند کنین همیشه شرمنده خواهید بود و همیشه بشما مشکوکن همه اول اراده کنین و با خودتون و خدای خودتون عهد ببندین و تضمین این عهد را هم خانواده و نزدیکان خودتون بدونین دوم از گوشه گیری بپرهیزین و توی دوران قطع مصرف هرچه بیشتر خودتون رو خسته کنین تا موقع شب سندروم پای بیقرار سراغتون نیاد به خوتون القا کنید تموم شد دوران ترک مرحله به مرحله هست بعد از گذشت 3 روز سرگیجه ای موقت دارین که فقط با استحمام و تحرک حل میشه به زندگی سالم بدون تشنج و مسافرت بدون نگرانی مصرف قرص فکر کنین خدا یارتون…….

 67. نویسنده دیدگاه: هرکول
  16 اردیبهشت 1397

  سلام مطلب را خوندم و کامنت های شما دوستان را من سه سال مصرف کردم از سه ماه پیش شروع به ترک کردم هر سه روز نصف قرص کم کردم بعد از اون تعدد وعده را اظافه کردم یعنی اگه روزی 6 تا بود مصرفم هر 8 ساعت 2 تا خوردم بعد از 3 روز هر 8 ساعت یک و نیم قرص و همینطور ادامه دادم پریروز رسیدم به مصرف روزی نیم قرص شاید باورتون نشه ولی الان که 24 ساعته که نیم قرص را هم کامل گذاشتم کتار و قرصهایی که تو مطلب گفته شده را دارم مصرف میکنم علایم ترکم خیلی کم هستن شاید شانس هم باهام یار بود و سرماخوردگی گرفتم کسی تو خونه بهم شک نکرد بچه ها ترک خیلی سخته اگه اینکارا کردین با وسوسه مجدد به مصرف بازنگردین درصورت بازگشت مشکلات ترک 10 برابر میشه به جون خودتون و عزیزاتون سمتش نرین زندگی هممون طی مدتی که مصرف میکردیم خراب شده بقیه عمرمون را خراب نکنیم یا علی مدد

 68. نویسنده دیدگاه: kasra
  14 اردیبهشت 1397

  به نام خدا کسری ام معتاد. سلام دوستان من از چند سال پیش ترا مصرف میکردم به نظر من ترک ترا فقط با رفتن به جلسات و گرفتن اب سرد و مشارکت کردن در جلسات و خدمت کردن پاک میمونی بیماری مافقط جسمی نیست بیماری ما روحی روانی هم هست زندگی خوب فقط با قطع مصرف انجام میگیرد به خدا منم مشکل دارم ولی الان یک سال یازده ماه شیش روز پاکم به امید پاکی دوستان instagram.kasrahn.1993

 69. نویسنده دیدگاه: امين
  11 اردیبهشت 1397

  با سلام
  من ٢٧ سالمه و ١٠ سال ميشه كه ترامادول مصرف ميكنم تا الان هم چندبار ترك كردم ولي تا مشكلي واسم پيش مياد ميرم سمتش آخرين بار ٢ سال پاك بودم و بخاطر يه سري مشكلات دوباره رفتم سمتش و به مدت ٢ سال هر روز مصرف ميكردم ولي دوز پايين نهايت دوز من ٣٠٠-٤٠٠ بوده در روز و چون سابقه ترك داشتم دوزم رو تو يك هفته رسوندم به ٥٠ و بعد شروع به ترك كردم شب اول و دوم و سوم خيلي سخته كه من با الكل يكم راحت ترم يكم دردمو كمتر ميكنه روزا ژلوفن شبا الكل تا ٣-٤ روز و اينكه هر روز حتما ٢-٣ ساعت پياده روي يا ورزش داشته باشيد حداقل روزي دوبار بريد دوش بگيريد و بعد يك هفته هم اگه ميخاين از شر افسردگي و بي خوابي بي حالي در بيايد بريد باشگاه ورزش كنيد چون تا ١ ماه اين مشكلات رو داريد ولي اگه ورزش كنيد هر روز بعد يك هفته به زندگي عادي بر ميگرديد و من اينبار بار اخري هست كه دارم ترك ميكنم الانم روز سومم هست ٧٢ ساعته كه نخابيدم بدنم سرده لرز دارم درد دارم خوابم مياد ولي نميتونم بخابم بي حالم ولي عمرا ديگه سمتش برم تازه من دوز مصرفيم خيلي پايين بوده هميشه اينجوري دارم درد ميكشم اون دوستايي كه روزي يه خشاب يا دو خشاب ٢٠٠ مصرف ميكردن چي كشيدن در كل حيف جوونيمون هست زندگيمون شده خواب ترامادول همين نكنيد نخوريد به خودتون بيايد درد داره ولي ارزش داره پاك بودن و سالم زندگي كردن ايشالله همه بتونن راحت ترك كنن و اينكه ترك كنيد همه مخدرا رو نه فقط ترامادول رو سختيش ٣-٤ روزه همين موفق باشيد

 70. نویسنده دیدگاه: کاکتوس021
  04 اردیبهشت 1397

  با سلام خدمت دوستان
  من هم حدود 5ماه هست که مصرف میکنم ،ولی به یاری خداوند متعال دارم ترک میکنم و الا‌ن سه روزه و انشاءالله همین‌طور ادامه خاهم داد تا به به حالی که به 5 ماه گذشته داشتم برگردم و از خدا میخام که همه خواهرا و برادران گلم ، سلامتی قبل خود را بدست بیاورند و مهمترین چیز اراده و صبر است یا علی

 71. نویسنده دیدگاه: شهرام
  03 اردیبهشت 1397

  سلام. من الان 6 روزه که پاکم و چهارمین باره که ترک میکنم. متاسفانه واسه همین ترک کردن راحت هست که دوباره گرفتار میشم و از خدا می خوام بار آخرم باشه. ی راه پیدا کردم که راحت ترک میکنم دوست ندارم که بگم که شما هم راحت ترک کنید چون میدونم دوباره وسوسه میشید مثل من و میگید با خودتون بعدا ترک میکنم. ولی وقتی پیام ها رو خوندم و دیدم خیلیا اذیت هستن دلم نیومد اذیت بشید ولی ترو خدا دیگه دنبالش نرید آخرش هیچی نیست نعشه بازی. واسه ترک باید روزی که می خواید ترک کنید عادی مصرف کنید ، بهترین ماده واسه ترک تمام مخدر شربت متادون هست تاکید میکنم خود شربت فقط اونم خوبش نه اینکه آب داخلش باشه. اگه تا حالا شربت نخوردی خیلی بهتره چون روزی که می خوای ترک کنی کمکت میکنه ولی اگر خوردی بازم مشکلی نیست. گوش کنید این راهی هست که واقعا ترک میکنی پس خوب دقت کن که انشاءلله ترک میکنی. وقتی قرص ترامادولت رو مصرف کردی فرداش که اذیت شدی اگه بار اولته شربت متادون می خوری 10 سی سی اگه قبلا خوردی 18 سی سی بخور ، حالت بد میشه چون این دوز خیلی برات زیادی هست ، تا چهار روز همش نعشه ترامادولی ولی دو روز اول دوزش زیاده اذیتت میکنه و خیلی نعشه هستی دو روز بعد حالت بهتر میشه بعد از چهار روز میبینی وابستگیت به ترا از بین رفته ولی بازم خیلی کمتر بدن درد و بی خوابی رو خیلی کم داری که اونم با مسکن و قرض خواب آور درست میشه و از دارو خانه قرص نوافن آبی بگیر قوی هست و واسه خواب قرص خواب مصرف کن بعد از چند روز فقط سردرد خالی داری که با خود نوافن برطرف میشه و خوبی مسکن نوافن اینه بهش عادت نمیکنی و ارزونه تو داروخانه ها و مثل ژلوفن میمونه ولی قوی تر ، بعد از دو هفته شروع به ورزش شدید کن که حالت عالی و خودت رو ببند به شیر و لبنیات که سم زدایی بشی و دیگه واسه خودت همون آدم قبلی هستی و وسوسه راحت ترک کردن ترا که میگی بازم بخور من که هر موقع بخوام ترک میکنم. نمی خواستم بهتون بگم این راه رو که راحت ترک کنید ولی دلم نیومد نگم بعضیا خیلی اذیت هستن. من الان برای بار چهارم ترک کردم و 6 روزه پاک هستم. ازتون خواهش میکنم دنبال این قرص آشغال نرید. در ضمن اینم بگم وقتی متادون خوردی انوقدر که حالت بد شد برو دکتر ی آمپول بهت میزنن سریع بدنت پاک میشه که این راه بهتری هست و زودتر جواب میده ، ولی اگه مثل من هیچ کس نمیدونه همون راه منو برو . به امید سلامتی همتون

 72. نویسنده دیدگاه: makan
  28 فروردین 1397

  هرکی قصد ترک داره پیام بده تلگرامم.راحت ترین راه ترک
  makan100@

 73. نویسنده دیدگاه: رضا
  26 فروردین 1397

  امیدوارم هیچ کس به این روز نرسه که خودش رو معتاد این دارو ببینه
  من 28 سالمه و فکر کن کنم نزدیک 9 سال این قرص رو مصرف کردم اوایلش با دوز کم شرو شد و روزی ب خودم اومدم دیدم روزی 14 تا 200 میخورم . تا حالا خیلی ترک کردم و دوباره مصرف کردم ک الان از اخرین باری ک ترک کردم ی هفته ای میگذره که تشنج کردم اولین بار تو این 9 سال بود حالام یباره گذاشتمش کنار ولی پیشنهاد میکنم شما این کار رو نکنین
  چند تا مورد میگم امیدوارم کمکتون کنه ازش غول نسازین با کم کزدن دوز خودتون هم نمیفهمین چطوری ترک کردین حمام کردن خیلی کمک میکنه من الان بعد ی هفته ک تقریبا ی خشاب 200 مصرفم بوده هنوز خیلی از علائمش روم هس ولی انقدر تنفر پیدا کردم ک راضی ام دردم چند برابر بشه ولی دیگه خودمو معتادش نبینم . ببینید تاریک ترین دوره زندگیم زمان مصرف این قرص بوده در حالی ک اون موقه فقط دوس داشتم نعشه باشم حتی بعضی وقتا تا دو سه روز نمیخابیدم فقط نعشه میکردم حالا ب خودم اومدم و میبینم ک خیلی زمان از دست دادم عزیران شما ریسک ب یکباره ترک کردن رو نکنین
  بهترین روش ب نظر من کم کردن دوزه هیچی دیگه هم همزمان مصرف نکنین یا جایگزین نکنین ی برنامه واسه ترکش بنویسین مثلا شما روزی 6 تا مصرف میکنی 5 تاش کن و یک هفته همون قدر مصرف کن بعد 4تا و دوباره ی هفته ادامه بده همین جوری ادامه بده تا برسونی ب 1قرص در روز تا اینجاش ب راحتی میتونی از این ب بعد یکم سخت تر میشه ولی همیشه یادت باشه درد یعنی شرو تغییر یعنی داری خوب میشی ب خودت افتخار کن ک تا اینقد کمش کردی.
  حالا اون 1دونه قرص رو نصف کن یدونه صب 1دونه شب بعد ی هفته بجا 200 قرص 100بگیر و نصف کن ب همون روش یکم درد میکشی بی قراری تحمل کن یکی دو هفته سر کن و روری ی نصفه 100 بخور دوستان نزارین مدت ترکتون از دو سه ماه بیشتر بشه هر وقت درد داشتین حموم برین زیر دوش ولرم بدنتونو ماساژ بدین اراده کنین همه چی حله نزارین مثل من برسین ب دقیقه 90.. من برم ی دوش بگیرم یکم سر حال شم .. موفق باشید

 74. نویسنده دیدگاه: Omid.sa
  24 فروردین 1397

  من یه راه حل بهتون میگم خوبه واسه ترک کردن شب قبل از اینکه بخوایین ترک کنید حسابی قرص بخورید تا صبح نحشه باشید بعدازظهرش چند تا لیوان شراب بخورید تا مست مست بشید یه جوری نخورید خوابتون نره تا صبح ساعت 8صبح بیدار بمونید ساعت 8صبح 2تا قرص کلونازپام بخورید تا شب بخوابید شب بلند چند هر5ساعت 2تا2تا قرص پروفن بخورید تا صبحش دوباره چند تا لیوان شراب بخورید تا شب شب که شد دو تا دیگه قرص کلونازپام بخورید تا صبح دوباره چند تا قرص پروفن بخورید تا روز سوم دیگه هیچی نخورید روزسوم خود به خود خوابتون میبره یذره اذیت میشید دیر می خوابید روز چهارم دوباره چند تا لیوان شراب بخورید راحت می خوابید روز پنجم حالتون خوب میشه باز چیزی نخورید یکی دوتا فقط پروفن بخورید شبش راحت می خوابید دیگه از شرش خلاص میشید راحت می خوابین دیگه اذیتتون نمیکنه ترامادول راحت ترکش میکنید من اینجوری ترک کردم ولی بهتون بگم1 حتما باید یه شراب1/5لیتری خوب که سرکه نشده باشه داشته باشید 2-یه ورق قرص کلونازپام بگیرید از داروخانه هرجور شده3-یه ورق قرص پروفن بگیرید نه ژلوفن پروفن بهتره -البته یه چیزی بگم جای شراب اصلا مشروب استفاده نکنید چون سردرد میاره شدید نمی تونید هم بخورید چون بدمزه ست اذیتتون میکنه2-اینکه حتما کلونازپام بگیرید چون از دیازپام و لراسپام قویتره3-سه هم که گفتم جای پروفن ژلوفن نگیرید.4-می خوایید ترک کنید یه جایی برید یه هفته تنها باشید هیچکی نباشه تا نه کسی متوجه شه نه کسی چیزی بگه که عصبی شید 5-یه موقع کسل شید اهنگ گوش بدین با هندزفری خیلی تاثیر گذاره6-چون می خوایید ترک کنید سیگار اذیتتون میکنه جاش قلیون بکشی یا پیپ یه چیزی بگم اینا خودشون اعتیاد اوره ولی ترکشون راحت تر از ترامادول مجبورید مصرف کنید زیادم زیاده روی نکنید بدون هیچ قرصی یا مشروبات ترامادول را ترک نکنید چون خیلی خطرناکه ممکنه خدایی نکرده تشنج کنید این راه حلی که گفتم خیلی خوبه یبار امتحان کنید راستی بعد از اینکه ترامادول را ترک کردین برین چند روز مسافرت بعدش برید باشگاه بدنسازی یا فوتبال تا از سرتون بیفته به خدا هم توکل کنید نماز هم یادتون نره درسته شراب بخورید نمازتون باطله ولی دلت پاک باشه مستم باشی نمازت صحیحه به امید پاکی هممون از شر قرص و مخدر

  • نویسنده دیدگاه: کامران
   11 مرداد 1397

   سلام از چاله بیفتیم توچاه اینا چین باو

 75. نویسنده دیدگاه: Broke
  14 فروردین 1397

  خدا لعنت کنه این ترامادول و کسی که درستش میکنه رو؛۱ساله مصرف دارم،روزی ۴۰۰ میندازم،میخوام ترکش کنم نمیتونم،الان ۱۴ساعته ننداختم حتی نمیتونم از جام بلند بشم؛از۲ماه پیش هی میگم هفته ی بعد ترک میکنم نمیتونم،نمیتونم،نمیتونم?خدااااااااااا

  • نویسنده دیدگاه: اسماعیل
   01 مهر 1397

   ببین سعی کن تمرکز کنی رو یه چیز مهم تر از ترک باید ذهن خودت رو درگیر یه مسئله کنی و دائما در حال فعالیت باشی و تحرک داشته باشی دو سه روز اولش یکم سخته

 76. نویسنده دیدگاه: شازده کوچولو
  07 فروردین 1397

  من چندین بار تعطیل کردمش ولی یعدش باز به دامش افتادم، سخت ترین مرحله برای من همینه ! تایم زیاد میارم، نمیدونم چیکار کنم، الکی از خونه میزدم بیرون ولی باز برمیگشتم سمتش، گفتن از اینکه چه تاثیری رو زندگیمون گذاشته دیگه کمکی نمیکنه، خدا لعنت کنه نظام وظیفه ایی رو که باعث شد تو آموزشی باهاش آشنا بشم و الان 10-15 ساله درگیرشم و بهترین روزهای زندگیم و بهترین فرصت های زندگیمو نابود کردم !
  از خدا فقط معجزه میخوام احساس میکنم هیچ قدرتی در مقابل این اعتیاد ندارم و منتظر مرگ تدریجی اش شدم.

 77. نویسنده دیدگاه: منم
  07 فروردین 1397

  دانشجوی پزشکی هستم.14 سال مصرف ترامادول در دوز بالا رو توی یکماه گذاشتم کنار، الان نشستم آب گیریفوروت میخورم …میشه…اصلا نترس….راهش پیش منه…
  @Mohashem تلگراممه

 78. نویسنده دیدگاه: دویسته قرمز
  21 اسفند 1396

  شش سال بدون حتی یک روز فاصله ‌روزی چهار تا شیش تا دویست میخوردم ، چن بار خواستم ترک کنم اما چون حاله خیلی بدی داشت پشیمون میشدم ، تا اینکه یه جایی خوندم که میگفت شما یه روزه معتاد نشدی که بخای یه روزه ترک کنی ، واسه همین شروع کردم به کم کردن دوز ، هفته ای یه نصفه از مصرفم کم میکردم ، تا آخر رسید به روزی یک چهارم قرص که با همون یه روز نئشه میشدم،شاید باورتون نشه تو کمتر از یک ماه با کم ترین حده خماری تونستم بزارم کنار ، انقد راحت بود که خودمم باورم نمیشد ، الان شیش ساله حتی فکر دوباره خوردنشم ندارم

 79. نویسنده دیدگاه: داود
  02 اسفند 1396

  سلام دوستان و عزيزان
  بنده ٤٠ سالم هست
  ١٤ سال ترامادول مصرف كردم با هزار بدبختي كه كسي نفهمه ٣٢ سالگي ازدواج كردم هر بار مسافرت ميرفتيم با هزار بدبختي با خودم قرص ميبردم و با هزار بدبختي بيرون از ايران مصرف ميكردم تمام زندگيم شده بود قرص
  دو بار هم خواستم ترك كنم روز دوم ترسيدم خونه بفهمن دوباره شروع كردم
  واقعا خسته شده بودم به خدا التماس ميكردم كه كمكم كنه تا اينكه يه روز خانمم مسافرت كاري رفت ١٠ روز تنها بودم گفتم اين اولين و آخرين فرصتيه كه خدا جلوم گذاشته
  البته اينم بگم كه يك سال آخر ترامادول رو به قرص ب٢ تبديل كرده بودم
  خلاصه تو اون ١٠ روز شروع كردم به ترك
  واقعا سخت بود خدا شاهده قرص رو گذاشته بودم رو ميز داشتم درد ميكشيدم تو چند روز اول كه از شدت درد ميخواستم برم بخورم خودمو كتك ميزدم عمدا جلو چشم گذاشته بودم بهش نگاه ميكردم و به خودم ميگفتم به خاطر اين زندگيت خراب شده بخاطر اين داري عذاب ميكشي
  خلاصه تو اون ١٠ روز دست نزدم و كم كم كه از شدت درد كم شد قرصها رو بيرون انداختم تا ٣ ماه نميتونستم بخوابم و به خانمم گفتم اينجا كه نبودي با كمر خوردم زمين درد دارم نميتونم بخوابم
  تا ٧ ماه علائم داشتم اما بعد از ٧ ماه حالم ٩٥ درصد بهتر شد
  الان ماه دهم هستش كه مصرف نميكنم
  و به زمين و زمان قسم ميخورم كه بميرم هم ديگه نميخورم از اون روز حتي استامينيفون كدئينم نخوردم
  الان واقعا دارم از زندگي لذت ميبرن از مسافرت از زندگي بدون استرس
  بخدا فقط اراده كنين فقط اراده
  بايد از نعشگي متنفر باشين تا بتونين ترك كنين
  به خدا قسم الان بگن صد ميليون ميديم فقط يه قرص بخور شرف ندارم اگه قبول كنم
  تو رو خدا خودتونو نجات بدين
  هر چي بگذره تركش هم سختتر ميشه
  يا علي يا حق
  به اميد زندگي سالم و عادي

 80. نویسنده دیدگاه: رضا
  24 بهمن 1396

  سلام من ۱۲ ساله که ترا مصرف میکردم حتی دوز اخرم به ۱۰ تا در روز رسیده بود وقتی مصرف نمیکردم به شدت عصبانی و پرخاشگر میشدم حتی به صدای تلویزیون ولی خداروشکر الان ۶ روزه که پاکم حتی اسمش رو هم نمیارم بنابه گفته متخصصین که یکباره ترکش موجب ناراحتی های زیادی میشه من یهو و به یکباره گذاشتم کنار و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی پیش نیومده فقط روزی یدونه استامینوفن کدیین میخورم.انجام اینکار کار فقط اراده میخواد و بس.پس اگه اراده بکنین و از همه مهمتر بخواین میتونین.موفق و سربلند باشین

  • نویسنده دیدگاه: ایران
   07 اسفند 1396

   فک کردی با 6 روز شاهکار کردی هنوز خیلی راه داری تا لغزش نکنی بچه

  • نویسنده دیدگاه: Amir
   18 اسفند 1396

   دمت گرم تو به منم انگیزه دادی همیشه خوش باشی

  • نویسنده دیدگاه: راشاد
   03 فروردین 1397

   اره واقعا تنها چیزی ک میخواد اراده س ماشالاا خدا پشت و پناهت ادامه بده

 81. نویسنده دیدگاه: فرشاد
  23 بهمن 1396

  سلام خدمت همه دوستان..من پسری هستم۲۵ ساله،متاهلم هستم..اولین بار پنج شش سال پیش مصرف ترامادول رو شروع کردم،تو دوران سربازی..آخه اون دوران نامزد بودم،واسه اینکه بم سخت نگذره مصرف ترامادول رو شروع کردم،خیلی بم خوش میگذشت و هر روز شادوسرخوش بودم…خدمتم که تموم شد کلا گذاشتم کنار بدون هیچ سختی..بعد خدمت عروسی کردم،تا اینکه بعد دو سال بخاطر ی سری مشکلات باز شروع کردم به مصرف،خانومم اوایل همش بم میگفت چرا قیافت اینجوری شده،چرا غذا نمیخوری..ولی فکرشو نمیکرد ترامادول مصرف میکنم..بعد از پنج ماه مصرف ی روز تشنج میکنمو کارم به بیمارستان میکشه،تو آزمایش مشخص شد ترامادول خوردم…خانوادم خیلی ناراحت شدن…تا یک ماه نذاشتن از خونه برم بیرون..بعد یک ماه برگشتم سرکار،چند ماه بعد بازم وسوسه شدم و مصرفمو شروع کردم..تا اینکه ی روز پنج تا قرص۲۰۰ رو باهم خوردمو بازم تشنج کردم،دکتر بم گفت خدا بت رحم کرد وگر ن الان باید میمردی..خانومم میدونست باز مصرف کردم ولی ب روم نیاورد،فقط بم گفت چرا داری زندگیمونو خراب میکنی..وقتی بم میگفت من هیچی ازت نمیخام بجز خودت حالم از خودم بهم میخورد،هم کارمو دارم هم خونمو هم ماشینمو و هم ی خانواده خوب ولی قدر ندونستم…ولی دیگ خسته شدم،الان دو هفتس ترک کردم ولی اینبار مطمئنم دیگ سمت اون زهرماری بر نمیگردم..فقط الان یکم افسردگی و بی خوابی دارم…بخدا ارزششو نداره بخاطر سرخوشی زندگی رو ب کام خودمونو عزیزانمون تلخ کنیم..خدارو شکر ک بازم خدا بم فرصت داد

 82. نویسنده دیدگاه: احمد
  21 بهمن 1396

  ببینید بچه ها اولین قدم برای ترک این قرص دوری کردن از هر نوع رابطه جنسی و احساسی هستش تا دوماه هشت روز کلا اذیت میشید چهار روز شدید اذیت میشید ولی بقیش درد کمتر میشه تو این مدت فعالیت بدنی مهمه هر روزم سه یا چهاربار دوش آب سرد بگیرید و اصلا زیر پتو نرید ب امید خدا میتونید

 83. نویسنده دیدگاه: سیاوش
  16 بهمن 1396

  سلام دوستان .تو این پنج سال این بار هشتمه دارم ترک میکنم .تب و لرز دارم .ترا بقران نکنید .همه مون مشکلات داریم .اگه میدونستم با ترامادول حتی کمی بهتر میشه هیچ وقت ترک نمیکردم .الان واقعا خسته شدم .بهتر که نشد هیچ بدتر هم شد .امروز فهمیدم که خیلیا مدونن که من نعشم ولی به روی خودشون نمیارن . آدم معتاد مثل یک زن حامله است .اولش میگه نه ولی بعد یه مدتی همه میفهمند . اراده کنیم .ترک کنیم .مثل آدمای عادی زندگی کنیم .فراموش کنیم .شاد باشیم .سپاس از همه .

 84. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  15 بهمن 1396

  وای که چقدر این ترک سخت الان ساعت ۶:۳۰ صبح اصلا نخوابیدم از بس به خودم پیچیدم بایدم برم سره کار
  خدا امروزو به خیر کنه
  روزی سوم ترکمه
  مطالب میگه آروم آروم ترک کن من یهو بعد از ده سال مصرف از خستگیه فازش گذاشتم کنار روزی ۸ تا ۲۰۰ هم رسیده بودم واقعا داره داغون میکنه

 85. نویسنده دیدگاه: سینا
  11 بهمن 1396

  هرکسی که واقعا میخواد ترک بکنه تو تلگرام بم پیم بده کمکتون میکنم

  • نویسنده دیدگاه: حمید
   23 بهمن 1396

   سلام.حمید از رامسر نمشه مردم.مگه میشه ترک کرد
   ولی جون عزیزترینتون نکنید .بخاطر سختی زندگی.اینا همه میرن بعد بهخودتون میاین میبینین چقد تنهایین

   • نویسنده دیدگاه: مسعود
    26 بهمن 1396

    سلام داداش.ايدي تلگرام نذاشتي پس شما به اين ايدي بهم پيام بده
    Gotohit@

    • نویسنده دیدگاه: سامان
     04 مهر 1397

     سلام…۲ روزه از نخوردن ترا میگذره،به خدا دارم دقیقه به دقیقه به ساعت نگاه میکنم تا به روز سوم برسه،روز سوم به بعد خوردن شیر و موز باعث میشه سموم زودتر از بدن خارج شه،خیلی خیلی سختی کشیدم،فقط فقط بخاطر زندگیم،التماستون میکنم هیچوقت سمتش نرید،اگه خدایی نکرده رفتید بی شک هیچوقت واسه ترکش دیر نیست…فقط همت میخاد…مرد باش و یا علی بگو…راستی حدود ۲۰ روز دیگه اربعین امام حسینه،آخ که چه حالی میده پاک پاک میخام برم پابوس آقا…التماس دعا

  • نویسنده دیدگاه: رضا
   29 بهمن 1396

   سلام.آيديتون نیست آخه پيم بدیم

  • نویسنده دیدگاه: ali
   08 اسفند 1396

   سلام اگه میشه کمکم کنید

  • نویسنده دیدگاه: شمس
   29 اسفند 1396

   من ميخوام ترك كنم

  • نویسنده دیدگاه: او وی
   11 فروردین 1397

   ادرس تلگرامتو میدی یا شماره تو میدی؟ برامن لطفا کمک کن

 86. نویسنده دیدگاه: دكتر دردها ورزش
  10 بهمن 1396

  باسلام
  دوستان عزيز بهترين راه حل ترك ترمادول كم كردن دوز مصرف و ورزش كردن و زود زود دوش گرفتنه.حتما روزانه ١ساعت بريد تردميل يا دو تو فضاي باز انجام بديد.اب زياد بخوريد،اين روش ساده رو با كم كردن دوز مصرف انجام بديد ظرف مدت كوتاهي به يك ادم سالم و سرحال و پرنشاط تبديل ميشيد.فقط از تنبلي و من نميتونم و از فردا انجام ميدم و اينا دوري كنيد .محكم باشيد هر جاي دنيا بريد راهش همينه كه من تو يك جمله ميگم.بهمم اعتماد كنيد دانشجوي دكترام.اين جمله رو انجام بده تا از ايني كه هستي تبديل بشي به يك ادم ورزشكار! ١روزانه يك ساعت ورزش هر ورزشي دوست داري و علاقه داري(منظم نه يك روز بري بعدا بي خيال بشي)٢خوردن اب زياد هرچقد زيادتر بهتر (تنها چيزي كه زيادش برا بدن بد نيست ابه٣كم و كم كردن دوز مصرفت تا رسيدن به ترك! تمام به همين راحتي موفق باشيد

  • نویسنده دیدگاه: علی
   01 آذر 1397

   دمت گرم دادا
   از هزارتا پیامی ک تو اینجا بود من با این پیام ترک کردم
   اول کم کردن دوز تو هر هفته مثلا هفته اول یک چهارم از دوز مصرفی رو کم کنید هفته دوم یک چهارم دیگه ب همین منوال تا ترک کامل رو انجام بدید در کنارش از پروفن و استامینوفن ۵۰۰و شیاف دیکلوفناک هم استفاده کنید اگ درد داشتید
   ورزش رو در خر روز حداقل ی ساعت انجام بدید حداقل دویا پیاده روی
   دوش اب ولرم رو حتما انجام بدید
   اب زیاد بخورید با شیر و اگ پولش رو داشتید موز فراوان
   ب امید فاطمه زهرا و پسرش امام حسین شک ندارم ک میتونین ی یا علی بگید و از خدای خودتون کمک بخواین ی کمک واقعی انشالاه ک ترک رو انجام میدیدشک نداشته باشید چون ته این موادلعنتی بی ابرویی تنهایی بی کاری ترد شدن در اخرشم تشنج و مررررگ
   پس از همین حالا تررررررک رو با یا علی انجام بدید
   یا امام رضا کمک همه این دوستان بکن

 87. نویسنده دیدگاه: الون
  05 بهمن 1396

  سلام دوستان. به مدت حدود هفت سال ترامادول مصرف کردم. برای درس خوندن و سرخوش بودن. زمانی که زیر فشار درس دارم له میشدم هیچ چیزی جز ترا کمکم نمی کرد. اوایلش چیزی به نام وابستگی وجود نداشت اما همین که یکسال از مصرف مداوم بگذره تبدیل به اعتیاد میشه. نهایتا پس از خسته شدن از این قرص به یک کلینیک ترک مراجعه کردم. پزشک اش یک پزشک عمومی بود که دوره اعتیاد دیده بود. توصیه ایشان متادون بود. من دو ماه متادون استفاده کردم و نهایتا می تونم بگم متادون اصلا بدرد ترک ترامادول نمیخوره.دوباره کلینیک رو عوض کردم با توجه به اطلاعاتی که داشتم از پزشک جدید درخواست بوپرنورفین کردم و ایشان هم پس از معاینه و ازمایشات اولیه بوپر را توصیه کردم. اول روزی سه قرص دو میلی بوپر و سه سال بوپر مصرف کردم. خود بوپرنورفین هم بشدت وابستگی میاره اما عوارض ترامادول رو نداره یعنی عصبی نیستی انرژی و خوابت درسته و جایگزین خیلی خوبیه برای ترک ترامادول. نهایتا بوپر رو هم با کاهش دز کم کردم و الان دو هفته اس هیچ قرصی مصرف نمیکنم. اما هنوز بی حالی و کمی کمبود انرژی دارم و تمرکز بر روی کارم بشدت کم شده. امیداورم ادامه دار نباشه

 88. نویسنده دیدگاه: نیما
  29 دی 1396

  سلام
  چند سالی میشد ترا میخوردم که یه روز تصمیم به ترک گرفتم یکی از دوستام گفت بجاش متادون بخور اونو راحت ترک میکنی ولی بعد چند ماه خوردن متوجه شدم این بدتر از ترا واسم مشکل درست میکنه.خواستم ترکش کنم با اینکه چند بار ترا رو ترک کرده بودم گفتم اینم مثل ترا هستش حتما.ولی متاسفانه ترک متادون واسه من خیلی سخت از ترا بود.با هر زحمتی و با کمک خوردن بیش از قبل ترا تونستم متادون رو کنار بزارم بماند که با وجود اینکه ترا میخوردم خیلی درد کشیدم.گذشت چند ماهی ترا خوردم بعد ترک کردن متادون .بخاطر مشکلات زندگی یهو از روزی یک عدد به چهار پنج عدد رسوندم و باعث تشنج شد و از ارتفاع افتادمو … بعد این حادثه تصمیم جدی برای ترک گرفتم و الان به روزی سه چهارم رسوندم ولی نمیتونم دیگه از این پایینتر برم چون دردش خیلی زیاده واسم.به نظرتون آگه من کاهش دوزم دو سه ماه طول بکشه یعنی خیلی آهسته کم کنم دوزشو علائم ترک کمتر نمیشه؟

  • نویسنده دیدگاه: منم
   07 فروردین 1397

   کاهش دوز باید تدریجی باشه دوست عزیز. بنده دانشجوی دکتری برق هستم و بعد از ۱۴ سال گذاشتمش کنار.فقط با اراده. همین سه چهارم رو به مدت دوهفته بخور بعد بکنش نیم اونم دو هفته. هروقت دیدی دلت میخواد یه دوتا استامینوفن کدیین بخور…بعد یک چهارم رو دوهفته بخور و بعد تمام

 89. نویسنده دیدگاه: حمید
  25 دی 1396

  سلام من ۱ هفتس ترامادول میخورم ۱ روزه که نخوردم یعنی میخوام بزارم کنار ۷روز دیگه ازمایش باید برم بدم .. توو ازمایش نشون میده که مصرف ترامادول داشتم ؟؟

 90. نویسنده دیدگاه: محمدرضا
  22 دی 1396

  ۵سال ممتد مصرف کننده ترامادول_متادون_بوپرنورفین بودم. به هیچ وجه مصرف ترامادول توصیه نمیکنم حتی برای نزدیکی. دوز مصرفی ترامادول صعودی وحشتناک داره. خودم روزی ۱۰تا ۲۰۰ مصرف داشتم و واسه کاهش هزینه تبدیل شد به کپسول ۷۰۰میلی گرمی که روزی ۳تا می‌خوردم باهم. حس و حال ترامادول با بقیه داروها خیلی فرق داره معمولا همه فکر میکنن متادون خیلی سنگینه و هرکس مصرف کنه نابود میشه اما ترامادول نه. درحالیکه دقیقا برعکس این حرف درسته. من خودم با متادون ترک کردم. دقیقا با همین روش کاهش روزانه اما با متادون. چون ترامادول مصرفش ساعت داره. الان بخوری فردا همین موقع اجبار به مصرف داری اما متادون راحت تا ۳_۴روز نگه میداره و این برگ برنده ی متادونه. در مورد بوپرنورفین هم در همین حد بگم که نخوردنش به شدت عصبانی می‌کنه ادمو. جوری که بعد از مصرفش باور نمیکنی و نمیدونی چرا انقد عصبانی بودی. از بهترین داروهای مکمل با کاهش دوز هم نوافن_کدئین_انتی هیستامین_پروفن هستن. ضمن این که حتما دوش آب سرد وقتی عرق میکنین و نمی‌تونین بخوابین شدیداً حالتونو خوب می‌کنه.
  درباره توهم و هذیان و اینام واقعا من چیزی ندیدم. نمی‌دونم دیگه اگه توهم بالای دوز ۲۰۰۰میلی گرم در روز نشون میده یکی به ما بگه. اصلا ماهیت ترامادول با توهم زاها فرق داره حالا چه نوع توهمی و توی چه مرحله ای منظورتون هست نمی‌دونم. اما درباره تشنج درسته. حتی یدونه ۲۰۰اگه مقاومت بدنی به دارو نباشه می‌تونه باعث تشنج بشه. توی ترکشم دقیقا همینطوره و اگه مقاومت به ترک نباشه روی دوز ۲۰۰قطع بشه بازهم تشنج میده که از ضعف های اصلی ترامادوله که خیلی خطرناکش می‌کنه.
  نکته آخر هم این که روحیه داشته باشین دوستان آسمون به زمین نیومده شمام تنها فرد مصرف کننده قرص نیستید. چون توی کامنتا خوندم مثلاً روزی ۲تا مصرف. این مقدار اصلا چیزی نیست که شما ندونین چیکار کنین. فقط باید خودتون بخواین و البته شرایط محیطی مساعد باشه و مثلا مجبور نباشه آدم واسه درس خوندن مصرف کنه یا واسه کار کردن مصرف کنه. اینا درست باشه دیگه اراده مهمه.
  ارادتمند

  • نویسنده دیدگاه: Yahya
   03 فروردین 1397

   آره راس میگی دمت گرم دقیقا منم با متادون ترامادولو ترک کردم

 91. نویسنده دیدگاه: اسی
  13 آذر 1396

  با سلام
  دوستان عزیز من6 الی 7 ساله دارم مصرف میکنم ترامادول
  یکی دو سال اول 100 بود الان 200 میخورم-هیچ مشگلی هم ندارم
  به نظر من به خود فرد بستگی داره خوردن ترامادول که چه جوری معتادش نشه!!!
  من شده یه هفته تا 10 روز بهش لب نزنم -هیچگونه مشگلی هم پیدا نکردم!
  بیشتر برا نزدیکی استفاده میکنم …!
  دوستانی مشکل جسمی یا روحی پیدا میکنن که استفاده زیاد،و بخاطر دوز بالاش هست این اتفاقها می افته من بیشترین دوز 300 بوده اونم یکی دو بار!!!
  تا الان به مشکل برنخوردم دوستان سعی کنید میخورید هم کم بخورید یا تفننی بخورید(بهتره نخورید)
  حتما دوز یادتون باشه بالای 400 نره به هیچ عنوان!!!
  کلام آخرم اینه واسه ترکش سعی کنید ورزش کنید کلا تا 48 ساعت الی یه هفته ترک میکنید فقط اراده میخاد و بس!!

 92. نویسنده دیدگاه: یاسر
  09 آذر 1396

  سلام
  بچه ها من تا ۶ماه پیش۵سال بود مینداختم و واسه ترک ترامادول هر کاری ک بگی کردم اما نشد تا اینک یجا نوشته بود با متادون میشه ترک کرد من باور نکرد گفتم یوقت گرفتار متادون میشم…ولی دیگ چاره ای نداشتم از متادون اسفتاده کردم.مثلا من روزی ۸تا مینداختم فرداش ۲تا ترا انداختم پس فرداش یدونه متادون بیست گرفتم نصفش کردم نصفشو ساعت ۶ بعداز ظهر انداختم فرداشم نصف دیگشو انداختم و الان از اون روز ۶ماه میگذره

 93. نویسنده دیدگاه: رضا
  08 آذر 1396

  با سلام خدمت دوستان. من پنچ سال مصرف کننده هستم نهایت مصرف تو این پنچ سال روزی یک قرص دویست بود الان سه روز نخوردم یعنی یک باره قطع کردمش خیلی بی قرارم درد رو تحمل کردم میتونم بگم الان اصلا درد ندارم الان ولی بد خوابی و بی قراری بدونم کرده راهنمایی کنید کار درست رو انجام بدم .ممنون

  • نویسنده دیدگاه: hamzeh
   22 آذر 1396

   کتاب بخون یا تلویزیون نگاه کن.برنامه هایی که بیشتر طنز هستن رو ببین..و یک راه مهمتر اگر بتونی در جمع خانواده یا دوستان بشینی و چندین ساعت صحبت و بگو مگو داشته باشی به راحتی هم خوابت درست میشه هم استرس و دلهره ای که داری….دوستان هرکی کمک خاست درخدمتم

   • نویسنده دیدگاه: mehr
    07 خرداد 1397

    میشه به من کمک کنید

  • نویسنده دیدگاه: او وی
   11 فروردین 1397

   ن نهایتا تا هفتادو دو ساعت از اخرین مصرف

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   30 شهریور 1397

   احمد
   من مدت چهـار سال ترامادول مصرف كردم و يك بار گزاشتم كنار دو روز عالم خراب بود وحالا هـفت روز ميشود اما شب سندرم پا پيدا شده و نميدانم چيكار كتم كمك كنيد با تشكر

 94. نویسنده دیدگاه: اقای چ
  08 آذر 1396

  سلام، ترک یکباره مساوی با مصرف دوباره و عطش بیشتر برای مصرف من خودم یکسال مصرف کردم و تا ۸۰۰ دوز مصرفیم رسید به صورتی که اولش من قرص میخوردم به یه مدت قرص منو خورد و ولی به خودم اومدم و ترک کردم الان حال عادیم خیلی خیلی بهتر از زمان مصرف هست و خودم هستم و اینجور ترک کردم که یه دو روز اولش نخوردم و گذاشتم علائمش شروع بشه مث پا درد و… بعد یه ۵۰خوردم و اون روز تا ۲۰۰پیش رفتم و دوز ۲۰۰ارومم کرد تایم ۲۰روزه گذاشتم و ۵روزی ۵۰تا کم میکردم ۵روز ۲۰۰ بعد ۵ روز بعد ۱۵۰تا رسیدم به ۵۰ و گذاشتمش کنار و عوارضش خیلی خیلی کمتر بود ولی بود و برای تسکین درد ژلوفن و کدیین چن روز مصرف کردم و برای اسهال کشک میخوردم خداروشکر گذاشتمش کنار، اینم بگم منم مث آلان شما هر شب تو اینترنت سرچ میکردم و روش های ترک رو میخوندم و حسرت میخوردم میگفتم من نمیتونم، اما آخرش تونستم و اولین چیز ذهنیت آدم هست که بعد یه مدت قرص کنترل میکنه آدمو، بعد ترک خوابم کم شده و انرژیم زیاد، دیگه راحت مسافرت میرم و فکر قرص نیستم راحت میرم ورزش میکنم، باید تو مدت ترک سعی کنی تنها نباشی سعی کنی خودتو مشغول کنی، و بدونی که ترک کردن کار سختی نیست، شدنیه فقط باید بخوای، هرکی کمک خواست من میتونم تجربیاتم باهاش تقسیم کنم به امید فردای بدون ترامادول و وابستگی، ایدی تلگرام میزارم کسی خواست پیام بده، @mrche9999

  • نویسنده دیدگاه: امیر حسین
   27 مرداد 1397

   سلام داداشی من یه ساله روزی چهار تا دویست میخوردم دیگه حال نکردم باهاش چون دیگه حال نمیده امروز تصمیم گرفتم دیگه نخورم یه دونه خوردم, فقط فقط از افسردگی که وقتی نمیخورم میگیرم اذیتم میکنه وگرنه خماری و بدن درد به خیالم نی راحت باهاش کنار میام یعنی در اون حدی نیست که داداشا نوشتن راستی ایدیتم پیدا نکردم

 95. نویسنده دیدگاه: امیر شکوری
  05 آذر 1396

  من امیر شکوری
  هشت ساله مصرف کنه شدید ترامادول ۲۰۰ بعد از اتیش سوزی در خودروی شخصیم تو محور بوکان میاندوابم زنم بیرون از ماشین بود نسوخت ولی من ۴۰ درصد دست و صورتم و ریه هام سوخت …زنم جدا شد بخاطر درد سوختگی ترامادول و متادون رو قاطی میکردم تا بلکه دردم کم شه هر روز باید صورتمو با کیسه میسابیدم کلا زندگیم عوصض شد و من الوده شدم خسته ام از این ۸ سال میخوام ترک کنم دیروز متادون خریدم ۵سی سی در روز ترا نندازم ولی باز به بنبست خوردم تنگی نفس شدید درد دندونام فقط باعث برگشت ۳۶ ساعت پاک بودنم شد بچه تو اون ۳۶ ساعت میگفتن خیلی بشاش شدی چیکار کنم خسته ام راهنماییم کنین ۰۹۰۳۸۶۷۹۸۹۷

 96. نویسنده دیدگاه: M.M
  22 آبان 1396

  من 2ساله ازدواج کردمو 6ماه پیش متوجه شدم شوهرم چهارسالی میشه ترامادول مصرف میکنه این آخرا مصرفش روزی3تا 200بود که دیگه خودش خسته شده بود و ترک کرد خیلی خوب بود5ماه پاک بود که رفت سربازی روزای آخر اموزشی بود که دوباره رفت سراغش الان نزدیک 20روزه که دوباره روزی2تا200میخوره خودش خسته شده میگه میخوام ترک کنم ولی نمیتانم هم خدمت کنم هم ترک کنم واقعا نمیدانم چکار کنم اگه ترک نکنه که زندگیم نابود میشه اگرم بخواد ترک کنه باید سربازی نره که آیندمون خراب میشه لطفا راهنمایی کنین.میگه هردوتاکارو باهم نمیتونم انجام بدم

  • نویسنده دیدگاه: شهرام
   30 فروردین 1397

   ی مدت مرخصی بگیره. ترک ترا فقط ی هفته اول آدم رو اذیت میکنه بعد از ی هفته می تونه به کار روزمره اش برسه فقط بعضی وقتا سردرد داره

 97. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  26 مهر 1396

  ترک کردن تمامی مواد مخدر از جمله ترامادول کار سختیه ولی شدنیه… اوج خماری تا ده روز شایدم کمتر باشه… وقتی دارید خوردن ترامادول رو ترک میکنید سعی کنید خودتون رو سرگرم کنید.البته سرگرم کردن به معنی کتاب خوندن و یا فیلم نگاه کردن نیست . آدم سالم هم کتاب بخونه و فیلم نگاه کنه اعصابش خورد میشه. منظور اصلی از سرگرم شدن اینه که فعالیت بدنی داشته باشید مثل پیاده روی. انقدر راه برید تا خسته بشید . در ضمن سعی کنید حمام زیاد برید و به این مسئله فکر کنید که خماری همیشگی نیست و مثلا با خودتون بگید اگه دو ساعت دیگه تحمل کنم تموم میشه. بعد دو ساعت دوباره بگو اگه دو ساعت دیگه تحمل کنم خوب میشم و الی آخر … البته اگه خیلی حالتون بد شد یه نصف ترامادول بندازید بالا…همچنین به این فکر نکنید که من چطور میخوام بدون نهشه بازی زندگی کنم…شما این طور فکر کنید که اعتیاد یک مریضیه که دارید درمانش میکنید.هر مریضی ای تا خوب شه یه عالمه باید درد بکشی اعتیاد هم یه مریضیه که تا خوب شی و ترکش کنی باید درد بکشی. به فکر این نباشید که درد نکشید و خودتون رو برای درد حاضر کنید.همون طور که میرید دندانپزشکی و آماده درد هستید.اما شبها خوابتون نبرد به خصوص در اوایل دوره ترکتون به زور سعی نکنید بخوابید و برید بیرون پیاده روی حتی اگه تا صبح خوابتون نبرد به زور سعی نکنید بخوابید.موفق باشید…

  • نویسنده دیدگاه: مهرداد۱۳۷۰
   14 اسفند 1396

   اگه بگن تا آخر عمرت باید درد بکشی چی؟ترامادول ترکش راحته،طرف میتونه یه هفته مصرف نکنه ولی،بعد یه هفته تازه افسردگی،عدم میل به زندگی،گوشه گیری،بی تعادلی در خواب،زود انزالی،عدم توانایی در کار کردن،میل به خودکشی شروع میشه.من خودم هر کاری بگی کردم برای ترک اما برگشت میخوردم به خاطر این علائم،تا اینکه با کنگره شصت آشنا شدم،و خدا رو شکر کوچکترین علائمی از مصرف مواد در من نمانده،کوچکترین وسوسه ، کوچکترین بی قراری و …چون درمان شدم.ترامادول را درمان کنیم نه ترک،برای کسانیکه اعتیاد پیدا کردن پیشنهاد میکنم به کنگره شصت مراجعه کنند.

 98. نویسنده دیدگاه: محمدرضا
  20 مهر 1396

  من پرستاری میخونم،بار اول کاراموزی داشتم تو بیمارستان فارابی و دقیقا موقعی بود که شاههین. نجفی البوم ترامادول را بیرون داده بود.اتفاقی چشم ام به داروی ترامادول خورد و یک ورق قرص برداشتم و شبش رفتم دانشگاه صنعتی پیش یکی از دوستان قدیم ام.وقتی شب شد رفتیم یه کلبه قدیمی توی همون دانشگاه و فقط برا کنجکاوی هرکدوممون نصف از این قرص خوردیم.و همه بجز دو نفرمون قول دادیم که دیگه از این قرص نخوریم و واقعا اونشب همه شاعر شده بودیم،حیفمون میومد که کاش یادمون بمونه اون همه حرف قشنگ.ولی بعد از اون شب من چند بار دیگه و نصف نصب استفاده میکردم تا اینکه دوستم که اسمش سلیمان بود و اون هم مصرف کرده بود زنگم زد و بهم جریان رو گفت و چون مصرفش از من بیشتر بود چیزای عجیب تری میگفت و میگفت توهم و بی خوابی گرفته و چیزای عجیب غریبی میبینه و حتی میگفت فلان گنجشک باهام حرف زده و…خلاصه خیلی برام عجیب بود و منم دوست داشتم از این تجربه های عجیب داشته باشم مصرفم رو دو برابر کردم ولی بازم این اتفاقا برام نمیوفتاد و تصمیم گرفتم ببینمش،اخر هفته قرار گذاشتیم که همو ببینیم و میگفت که هنوز همونطوره و حتی اینقد تو فضا بود که گفت با هدهد میام.روز جمعه دو سه ساعت منتظرش شدم ولی نیومد خیلی ازش ناراحت شدم و برگشتم چند روز بعد خبرش رسید که رفته بوده رو پشت بوم لباسای شستشو بپوشه و بیاد سر قرار ولی دیگه نیومده پایین و کسی هم خبری ازش نگرفته تا اینکه سه روز بعد مورچه ها عصاشو خورده بودن و اون افتاده بوده کف حیاط.بعد از این قضیه تصمیم گرفتم که دیگه مصرف نکنم ولی چندبار برا دیجی کالا پیام گذاشتم که این قرصو برا فروش بذاره ولی نذاشت و من چون خیلی ازش ناراحت شدم دوباره شروع به مصرف کردم.

 99. نویسنده دیدگاه: مهسا
  27 شهریور 1396

  خدایی ترامادول اینهمه جو دادن نداره. من چهار سال مصرف کردم. هر شش ماه یه بار هم ترک کردم. ساده ترین کاره. کاهش دز بدین 50 تا 50 تا یه هفته ای تموم میشه خودتونم نمیفهمین کی تموم شد. الانم آخرین بار فک کنم دو ماه پیش خوردم.
  خودمونم قول نزنیم، واقعا حال میده ولی حداقل کنترل شده مصرف کنین. تو این چهار سال تو یه روز حداکثر یه دونه 200 انداختم. همیشه دز رو پایین نگه دارین تا ترکشم راحت باشه و اذیت نشین.

 100. نویسنده دیدگاه: علی
  19 شهریور 1396

  سلام بچه ها گوش کنید

 101. نویسنده دیدگاه: احمدی کرمانشاه
  10 شهریور 1396

  با درود فراوان…دوستان تجربه من برای اولین و آخرین بار در مورد این قرص خانماسوز اینه که فقط 10روز باید خماریش راتحمل کنی بعداحدود 1ماه کامل از مغز و درونت دیگه ترامادول جایی نداره واقعا یه ذره اراده میخواد ولی پاک بودن یعنی زندگی پس بخاطر زندگی یه هفته یا یک ماه اصلا عددی نیست بخدا من تجربه کردم و الحمدلله سالم و سرحال ام هر کی راهنمایی خواست در خدمت ام

  • نویسنده دیدگاه: helma
   14 شهریور 1396

   سلام
   من داداشم ترامادول مصرف میکنه از درد دیسک کمربه ترامادول پناه برد حالا شدیدا بهش معتاد شده .طوری که زندکیش داره ازهم میپاشه.نمیدونم چیکارکنم توروخدا راهنمایم کنین.ازدواج من و داداشم به هم ربط داره زندگی منم داره ازهن میپاشه

   • نویسنده دیدگاه: سزار
    29 مهر 1396

    سلام.قرص رو از روزی یکی شرچع کن تا یک هفته.بعد یک چهارم ازش کم کن تا ده روز.بعداز ده روز نصف بهش بده..تا۵روز.بعداز پنج روز یک چهارم بهش بده تا۷روز.بعد ی قرص کدئین دار بقلش بهش بده تا۳روز..بعداز ۳روزترامادول رو قطع کن و تا ده روز بهش کدئین بده.تا۵روز بعدشم کلا قطعش کن..راحت ترین روش ترکه.خودم امتحان کردم.الانتقریبا۴ماهه پاکم..

  • نویسنده دیدگاه: مهدی
   11 آذر 1396

   سلام دوست من میشه به من کمک کنید من روزی بین ۸ تا ۷ عدد قرص ۲۰۰ میلی گرمی مصرف دارم چند روزی است که در حال ترک کردم به وسیله قرص ب ۲ میشه باور کرد روزی ۷ تا ۸ عدد خودم وحشت دارم از عنوانش

 102. نویسنده دیدگاه: مریم
  05 شهریور 1396

  سلام من ۲ سال ازدواج کردم وقتی رفتیم ماه عسل شوهرم یهو تو بازار افتاد و تشنج شدیدی کرد طوری ک وقتی تشنج تموم شد همسرم مثل این عقب مونده ها شده بود دستاش کج شد دهنش کج شد و نمیتونست حرف بزنه به معنای واقعی دیونه شد این حالتش چند دقیقه بیشتر طول نکشید ک دوباره تشنج کرد من تو عمرم تشنج ندیده بودم فقط جیغ میزدم تشنج دومش ک تموم شد حالتش طبیعی شد دیگه مثل دیونه ها نبود خلاصه اورژانس اومد برد بهم گفتن احتمال زیاد ترامادول خورده ک متاسفانه همین طور بود و شوهرم خودش اعتراف کرد ک خورده کلی قسم خورد ک دیگه نمیخوره و قول داد منم هیچ اطلاعی از این قرصا نداشتم باور کردم تا اینه دقیقا یه هفته پیش ک دوسال از روی تشنج اولش میگذشت مهمون داشتیم ک یهو همه جیغ زدن شوهرم افتاد و تو جمع تشنج کرد خدا میدونه چه آبرویی ازمون رفت بردیمش دکتر مشخص شد ک ۷تا ۲۰۰ خورده خلاصه زندگیم خراب شد هزار تا دروغ ب خانواده ام گفتم تا نفهمن قرص خرده برا بار دوم ب شوهرم اعتماد کردم قول داده دیگه نخوره الان یه هفته اس نخورده پاهاش خیلی درد میکنه شوهرم خواستم بدونم ک یهو ترک کردنش الان ک یه هفته از روش گذشته باز خطر داره؟چند روز از مصرف نکنه ازمایشش منفی میشه خواهش میکنم کمکم کنید

  • نویسنده دیدگاه: شیکتا
   20 شهریور 1396

   با سلام مریم جان. ترک ناگهانی مواد مخدر بسیار خطرناک هست و معمولا با شکست مواجهه میشه چون بدن نمی تونه حجم اون همه فشار رو تحمل کنه. بهتره ببریش کمپ یا زیر نظر متخصص باشه. خدایی نکرده ممکنه به قیمت جونش تموم بشه. ترک تدریجی هم خوبه. منفی شدن هم بستگی به میزان مصرف و مدت مصرفش داره. در حالت عادی چهار تا پنج روز بد از آخرین مصرف تست ادرار منفی میشه. ولی با این دوز من تاکید می کنم که به بدنش فشار نیاره و بره زیر نظر متخصص.

  • نویسنده دیدگاه: مجتبی
   24 آذر 1396

   سلام خواهر اگه تا حالا ترک کرده دیگه هیچ وقت نزار بره دنباله این اتاشغالا

  • نویسنده دیدگاه: مجم
   24 آذر 1396

   سلام خواهر اگه تا حالا ترک کرده دیگه هیچ وقت نزار بره دنبال این چیزا اگه که نه از طریق ایمیل کمکتون کنم m3576@gmail.com

  • نویسنده دیدگاه: bahman
   27 دی 1396

   سلام خواهرم یه چیزی بهت بگم ازت خواهش میکنم که گول این حرفارونخورکه هرکی سه چهارقرص مصرف کرده یاچیزای شنیده وخونده اومده اینجاپروفسورشده وواسه خودش دکتری میکنه تنهاراهش اینه که یه دفعه ترک کنه وهیچ چیزی مصرف نکنه فک نکنم هیچکسی نصف من تاالان مصرف کرده باشه من خودم ۶بارتشنج کردم مصرفمم ب روزی ۱۴تادویست رسیده فکرشوبکن روزی2800من مصرفم بوده بخدایه دفعه ای هم ترک کردم تشنجی درکارنبوده الانم ک ب روزششم وهفتم رسیده دیگه تمومه تمومه نهایتش دوروزدیگه س بخدایواش یواش تموم میشه ب حرف کسی گوش نکن من دقیق همین جریانی ک برای شمااتفاق افتاده دقیق توزندگی من هم اتفاق افتاده اگه میدونی ک دردش خیلی زیاده این ایدی تلگرام منهbahman0134@اگه خواستی یه داروی مسکن خیلی خوب هست ک بهت بگم براش بیار..خدابزرگه

  • نویسنده دیدگاه: ارسلان
   28 دی 1397

   سلام
   برات آرزوی خوشبختی میکننم
   و اینکه کنار شوهرت موندی و بازم بهش اعتماد کردی احسنت میگم افرین شیر زن

 103. نویسنده دیدگاه: علی.
  04 شهریور 1396

  با سلام خدمت دوستای عزیزم
  باشکر خداوند دعای شما عزیزان تونستم روزی 4عدد 200بکنم روزی 2عدد بدون درد خماری بقران قسم کاری نداره فقط یه جفت اراده میخواد زتدگی خیلی زیبا تر از اونی که فکرشو میکنی اخه چقدر دیگه نشه بازی .از خودش کثیف تر خودشه میدونین تخریب قرص چقدر بالاتر از همه مواد مخدر هستش پس به خودتون بیاید امیدوارم حرفام حتی روی یک نفر تاثیر داشته باشه هم وطن های زیاد با من تماس میگیرن که چی کار کنیم خدایش خیلی خوشحال میشم بتونم به کسی کمک کنم ….خدا نگهدارتون ?

 104. نویسنده دیدگاه: علی.
  28 مرداد 1396

  سلام دوستان عزیز
  امیدوارم حالتون خوب باشد امروز به حمد خدا متعال از روزی 8تا 200شده 4تا یه حس خوب دارم به پاکی دوباره خیلی خوشحالم از اینکه بتوانم تولد دوباره داشته باشم به قران سخت نیست کم کردنش فقط باید ذهنتو پرورش بدی اخه تا کی نشگی اخرش تشنج و فهمیدن خانواده رفتن ابروت . خداوکیل کاری نداره .اینا مینویسم که به لطف خداوند بتونم ترکش کنم همه ببینن بگن بابا یه جفت غیرت داشت اگه ننوشتم دیگه ..بدونین غیرت نداشتم یه ادم به درد نخور هستم که اراده ندارم سعی کنین بنویسین راحت شین .خدا نگهدارتون باشه اینم شماره منه هرکس کاری داشت که بتونم کمک کنه یا کمک کنم 09336069506

 105. نویسنده دیدگاه: علی.
  26 مرداد 1396

  باسلام دوستان عزیز .اینو مینویسم هم تسکین روح و روانم باشه وهم شما من از سن 18 سالگی شروع به خوردن 1.چارم 100شدم اونم از دوست خلاصه مقصر خودمم بودم تا که دیگه حال بهم میداد واسه عشق بازی این جور چیزا.4سال بعدش مصرف من 10تا 200شده بود تا جای که کارم به یکی دو بار تشنج رسید 2سال این من متاهل شدم .دیگه خسته شده بودم تا یک شب خانوم گفتم .گفتم که مشکل دادم ولی دیگه مصرف نمیکنم یه دوسه روز بعد از قطع کامل مصرف خب دیگه شروع شد اذیت کردنش .ببین دوستان عزیز هر چقدر که داره بهت حال میده باید توقع ضد حالش هم اونم بیشتر از حالش .تا دیگه پیش روانپزشک قرص های الکی که باعث تبش قلب و تنگ نفس میشد .بعد واسه شب نخوابی قرص دیازپام خوردم .اونو خوردم دیگه خیلی بدتر شدم مثل دیوانه ها .تا بعد از اون 3روز رفتم کمپ باور کنین حاضر بودم بمیرم میخواستم فرار کنم نمیشد تا جای که زیر باران میخوابیدم بحمد خداوند یکتا بعد از 3روز امدم خونه خداشاهده تو یک ماه دهنی از من سرویس شد که قابل توصیف نیست حتی شبا چند بار به حمام میرفتم در دوران مصرم تو شرکت کار میکردم اون مرحله از زندگی من سپری میشد ومن پاک شدم دیدم هیچی به اندازه پاک بودن زیبا نیست تو این دنیا ..زندگی خیلی زیباست .گذشت .تا یک سالی دوباره برگشتم تو همون شرکت هر قرصی میرفت روی زبانم حالت تهوع داشتم میرفتم سر کارم حالت تهوع داشتم .چون تو زمین بازی بودم خلاصله یه رفیق با معرفت گفت یه قرص دارم دراگو گیاهیه وابستگی نداره من خرم خوردم اونم از توپ بازی. الان خدمت شما هستم که روی 8تا 200دارم میخورم . من حقوقم هر چند ماه اونم یه حقوق میگرم از این قرض کن از اون دیگه خسته شدم .چقدر ادم بخاطر ….کوچک بشه امدم بخودم 2روز گذشته کردم 5تا مصرفمه دیروز 4تا الان حالم خوبه ولی قدرت باید داشته باشی که این ذهن لعنتی به اون فکر نکنه وگرنه با روزی یک عدد مینونی کا رهمون انجام بده فقط دفنتونو پرورش بدین وتوکل بر خدا درست میشه .من تجربیاتی دارم که در اختیارتون بزارم 09336069506

  • نویسنده دیدگاه: سما
   02 شهریور 1396

   خواهر من خبلی وضعش خرابه.زندگیش از هم پاشید.الانم از خونه فرار کرده.دیگه هیچ امیدی بهش نداریم.ماما بابا دارن از دستش دق میکنن.اینقد دروغ میگه که حتی نمیدونیم چقد مصرف میکرده.

   • نویسنده دیدگاه: علی
    09 شهریور 1396

    سلام باید دید خودش میخواد خلاص شه اگه اره بگو تا من کمکت کنم به قران ترکش مثه اب خوردنه فقط باید بخواد

 106. نویسنده دیدگاه: افشین
  24 مرداد 1396

  سلام تو یک هفته یدفعه گذاشتمش کنار وشدنی هست . هر کی خواست زنگ بزنه کمکش کنم . البته روزی ۳تا ۲۰۰ بودم . 09906672389

  • نویسنده دیدگاه: میلاد
   20 آبان 1396

   مدت زمان مصرف خیلی مهم هست داداش

 107. نویسنده دیدگاه: جواد
  19 مرداد 1396

  سلام به دوستان من ۳ساله دارم ترامادورمصرف میکنم ولی الان دیگه بیزارم ازنشگی وبه خدادیگه خسته شدم ازاین زندگی و نمیتونم ترکش کنم توروخدا کمکم کنین این شماره منه بیاتوتلگرام واسم پیم بدین توروخدا دستوپاتونومیبوسم بهم کمک کنین ممنون

  • نویسنده دیدگاه: مجید
   22 مرداد 1396

   من 4 ساله ترک کردم . هرکس میخواد ترک کنه اول غیرت و همت بعدشم روشهای تخصصی تر هم هست مثل رفتن به کلینیکهای ترک اعتیاد (نه بستری) من خودم به شخصه رفتم کلینیک (راضی) تو میدون هفت تیر هفته 5 تا بوپره نورپین میدن و خلاص فقط یادتون نره غیرت و همت داشته باشید . توکل به خدا همتون از شرش خلاص بشید

 108. نویسنده دیدگاه: حمید
  17 مرداد 1396

  سلام
  من حدوده ۴سال ترامادول میخورم اونم فقط پنجشنبه شبا یدونه ۱۰۰
  تو این چهارسالم نه زیادش کردم نه کم،فقط پنجشنبه ها یدونه ۱۰۰ ولی لامصب اونو نمیتونم بذارم کنار،درسته هفته ای یدونس ولی وقتش که میرسه وسوسه امونم نمیده

 109. نویسنده دیدگاه: عرفان
  14 مرداد 1396

  بسم الله الرحمن الرحیم
  دوستان اسم معتاد روی خودتون نزارین
  این یه اشتباه بوده
  اما جای شکر داره که میتونه ازین خیلی بدتر باشه
  اعتیاد به مخدر های قوی تر
  من ۴ ماه بخاطر این که زیر ۵۰ میلیون دیه بودم مصرف کردم
  اوایل اون چیزی ک میخواستم بود
  بیخیال دنیا و قانون
  ولی بعدش شد احتیاج
  ینی اگه مصرف نمیکردم از تنگی نفس بگیر تا درد شدید داخل مفصل و استخون شروع میشد
  نمیخوام سرتونو درد بیارم چون خودتونم همین روزارو کشیدین
  اما باور کنین این نظر ها و کامنت ها توی ترکم بی تاثیر نبود
  روش کم کردن دوز مصرف عالیه
  من خداروشکر الان دیگه ۳ ماهه نمیخورم و بدنم داره ب حالت قبل از اشتباهم برمیگرده
  فقط صبر داشته باشین
  نزارین هرچیزی ک عصبیتون کرد روی مصرفتون تاثیر بزاره و زیادش کنه
  هر ۴ روز تقریبا ۲۵ تا ۵۰ میلی گرم از دوز مصرفتون رو کم کنید تا اینکه مصرفتون ب همون ۲۵ یا ۵۰ برسه و خیلی راحت با یک روز درد میزارید کنار
  و اینکه صبرتون رو از دست ندید
  هروقت وسوسه شدین بیاین نظرای اونایی ک ترک کردنو بخونید و دورن قبل از مصرفتون رو به یاد بیارید ( عکسای قبل از مصرفتون رو نگاه کنید)
  مطمئن باشید امید میگیرد
  امیدوارم همه خواهرا و داداشای گل خیلی زود سلامتیشون رو بدست بیارن

 110. نویسنده دیدگاه: محمدرضا حقگو
  11 مرداد 1396

  سلام خسته نباشيد
  من از امروز شروع به كم كردن دوز كردم روزي پنج تا ميخوردم امرو كرردم سه تا
  كسي ك قبلا ترك كرده و بلده ججوري ترك كنيم
  لطفا بهم پيام بده خدا خييييرش بده
  كمكم كنيد تا بزارمش كنار

  • نویسنده دیدگاه: محمدرضا حقگو
   11 مرداد 1396

   شمارمه٠٩٣٦٢٢٧١٣٨٥تلگرام پيام بديد

 111. نویسنده دیدگاه: فاطمه .
  10 مرداد 1396

  ایشالا همتون شفا پیدا کنین منم دعاکنین

 112. نویسنده دیدگاه: محمد
  06 مرداد 1396

  سلام
  به شما خواندن کتاب شصت درجه رو پیشنهاد میدم
  در مورد میزان مصرف و مدت مصرفم چیزی نمیگم چون بدآموزی داره
  فقط منم مثل خیلیا برای مشکل انزال و سرخوشی و … شروع به مصرف کردم و سالها….
  بگذریم
  یک سالی میشه که برام خاطره شده
  شک ندارم برای تویی که وقت گذاشتی و این کامنتو میخونی هم خاطره میشه
  شروع به کم کردن تدریجی با اصول این کتاب کن و به خدا توکل کن
  موفق باشی
  کتاب ترک اعتیاد شصت درجه زیر صفر
  تو گوگل سرچ کنید و فایل پی دی اف بگیرید

 113. نویسنده دیدگاه: بی نهایت درد
  06 مرداد 1396

  فقط یه توکل یه خدا میخواد.من از ۸۹ مصرف میکنم از روزی یکی دو تا حتی به ۱۱ تا ۲۰۰ هم رسیدم.الان ۳ روزه ترک کردم اونم فقط با توکل و البته در پیون گذاشتن با خونواده.الان از اون درد و خماری اولش خبری نیست.فقط یه کم بیحالم و پاهامم گز گز میکنه.فقط توکل کنید بخدا.هر وقت هم بی تاب و بیقرار بودین یکی دو ساعتی رو زیر دوش بمونین.خیلی تاثیر داره.قرص استامینوفن هر ۱۲ ساعت.قرص a.s.a هر ۸ ساعت.برام دعا کنین.همه چی زندگیم رو از دست دادم.دعا کنین که با کنار گذاشتنش بتونم به زندگی برگردم.

 114. نویسنده دیدگاه: امیر
  06 مرداد 1396

  2هفته ای میشه ترکش کرد من خودم تا حالا 3بار ترکش کردم هفته اول دوزتو میاری پایین و هفته دوم خودتو میبندی به زاناکس که شبا خوابت بگیره و بعدش کلا قطعش میکنی… . به همین راحتی و تظمینی

 115. نویسنده دیدگاه: حمید سالاری اخگر
  04 مرداد 1396

  داداشا،خواهرای گلم
  به خدا قسم فقط یک هفته،فقط یک هفته صبر میخواد
  به عمر نجات پیدا میکنید،یه عمر سالمو بدون دغدغه اید،اگه بیکاری،اگه هر مشکلی داری،بزار فقط او مشکل بمونه
  اگه خدایی باشه،اونم درست میشه
  بک هفته سختی بکش،ابکی زیاد بخور،بخصوص ابلیمو

 116. نویسنده دیدگاه: aliamini
  03 مرداد 1396

  سلام دوستان روش تدریجی الکی است من روزی بیست تا دویست میخوردم تریاک هم میکشیدم ده سال متوالی ولی تنها راه حل ترک تاکید میکنم تنها تنها راه حل ترک غیرت است کسی غیرت داشت وفکر ناموس و بچه هاش بود ترک میکنه میدانید چطوری الان میگم از همین الان همشو اتش بزنه یکباره قطع کنه بخدا درد ترک کیف ولذت داره به شرفم من عاشق درد ترکم من از روزی بیستا یک باره ترک کردم هیچیم نشد فقط اگر کسی ضعیف بود برای ترک قرص کمی تریاک بکشه ممنون کسی خواست راهنمایش کنم بگه کمکش میکنم

 117. نویسنده دیدگاه: رضا
  01 مرداد 1396

  سلام به همه دوستان بعد ۳ سال رابطه ک با کسی ک عاشقش بودم داشتم ولم کردشروع کردم به خوردن ترامادول از نصف شروع شد تا بالا روزی یه خشاب الان یک سال میخورم تا اونی تنهام گذاشت فراموش کنم هنوز نشده الان یه روزه ترا نخوردم دیشب تا صبح نخوابیدم درد داشتم الانم از درد بدن وسوسه دارم دیونه میشم فقط ارزو دارم بمیرم درونم روحمـم مرده فقط خودم موندم کار زندگیم ولـکردم شدم یه معتاد لعنت به عشق نابود شدم

  • نویسنده دیدگاه: مجتبي
   11 مرداد 1396

   سلام رضا جان ايميل من هست بهم پيام بده تجربه دارمً شايد تونستم كمكي كنم بهت
   mojibehzadi.mb@gmail.com

 118. نویسنده دیدگاه: یهنفر
  01 مرداد 1396

  خدا لعنت کنه
  منم میخوردم دیگه کنترل نداشتم
  رفتم یه کلینیک نا مرد ما رو انداخت رو متادون یکسال ازم پول دراورد
  اخر خسته شدم رفتم مرکز ترک اعتیاد توی میدون قزوین
  درد تریاک کشیدم ۳روز ولی دستش درد نکنه عالی بود هم ارزون هم کاربلد

 119. نویسنده دیدگاه: peyman
  27 تیر 1396

  سلام به همه عزيزان من ٢ ساله كه مصرف ميكنم از روزي ٦ تا ريسوندم به روزي ٢ تا ٢٠٠ميتونين كمكم كنين چجوري ترك كنم به خاطر دردش نميتونم ترك كنم تو رو خدا كمكم كنين ممنون از همگي

  • نویسنده دیدگاه: مهدی
   01 مرداد 1396

   من خودم قرص خواب گرفتم میخوردم میخوابیدم ک نفهمم چی میشه

 120. نویسنده دیدگاه: Arash
  24 تیر 1396

  سلام
  من سه ساله روزی شیش هفت تا قرص ترامادول دویست میخوردم الان دو ماهه تصمیم گرفتم ترک کنم الان یک هفته میشه که به روزی یه دونه رسوندم اونم با هزار مکافات ولی الان نمیتونم اون یدونه رو ترک کنم نمیدونم چطوری روزی یدونه رو هم ترک کنم آیا قرص جایگزینی چیزی هست ممنون میشم کمکم کنید وبرای راهنمایی بهم پیام بدین تو تل که دیگه منت گذاشتین 09395260690

 121. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  24 تیر 1396

  سلام دوستا ن نیاز به کمکتان دارم پسرم آلوده ترامادوله والان دو روزه اقدام به ترک کرده و مقدار مصرفش رو هم نميدانم چقدره دیروز رفته دکتر اعصاب مقداری دارو بهش داده الان که ساعت حدودچهار صبح میباشد در خواب هست ودست وپا ميزنه نميدانم چه کار کنم میترسم تشنج نکته همش به اطاقش سر ميزنم خوابم نمیبر ه چه کنم

  • نویسنده دیدگاه: Arash
   24 تیر 1396

   سلام اگه خودش نخواد نمیشه ترک کرد
   بهترین راهش هم کم کردن تدریجیه یعنی دوزش رو کم کنید مثلا روزی پنج تا رو دو هفته چهار تا بعد به تدریج هر دو هفته یکی کم کنید و واقعا اراده میخواد برا ترکش که نباشه غیر ممکنه
   ببخشید نظر دادم فقط میدونم بد دردیه و خواستم کمک کرده باشم
   انشا الله پسرتون ترک میکنه منم دعا کنید منم از روزی هفت تا به یدونه رسوندم و واقعا زجر کشیدم به امید ترک همه مبتلایان یا علی

 122. نویسنده دیدگاه: احمدی کرمانشاه
  14 تیر 1396

  با سلام به دوستان عزیز …درمان این درد فقط همت و صبر و پناه بر خدا بردنه بعدش باید حتما یه دوست و همدم که بتونی باهاش درد دل کنی اگه مخفی ترا مصرف کردی ..من از جمعه گذاشتم کنار بعد دو سال الحمدلله که خوبم و اگه بمیرم هرگز هرگز این راه ادامه نمیدم بعدش خواهشن نظر و درد دل هاتون رو بدید انسان هر کاری بخواد میتونه باور کنید سالم و پاک بودن بهترین نعمته خدا لعنت کنه اون کسایی که این کثافت ها رو تو مردم رواج میدن پس دوستان خواهش میکنم درد و رنج همش چند روزه بزارید کنار از مدیر این سایت نهایت تشکر دارم

  • نویسنده دیدگاه: آرمان
   17 مرداد 1396

   باسلام خدمت تمام دوستان تاخودتون نخاید اصلا نمیشه ترکش کرد اگه تونستی ازدم درعطاری رد بشی ولی تو نری ونخری بردی وگرنه همون آشو همون کاسه من هم ب یاری خدا تونستم ازش دل بکنم الان ۲ساله براهمتون آرزوی سلامتی دارم

 123. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  11 تیر 1396

  سلام من 4 سال این قرص رو خوردم اوایل بهم خیلی حال میداد ولی بعد از 3 ماه کم کم داغونم کرد به طوری که روزی 8 تا قرص 200 میخوردم زندگی ام رو نابود کرده بود الان 6 ماهه که دیگه نمیخورم فقط 2 هفته سختی کشیدم ولی نجات پیدا کردم به خدا این کار شدنی است فقط اراده میخواد .

  • نویسنده دیدگاه: جواد
   19 مرداد 1396

   سلام به همه من ۳ساله ترامادورمیخرم روزی۳تا۲۰۰میخرم نمیتونم ترکش کنم توروخدا یکی بهم کمک کنه به قرآن دارم دیونه میشم توروخدا کمکم کنیدتاترکش کنم از ترس این که خانوادم چیزی ندونن به هشکی نمیتونم چیزی بکم توروخدا کمکم کنید۰۹۲۱۴۵۰۱۴۸۵توتلگرام پیم بدین ممنون

 124. نویسنده دیدگاه: رضا
  03 تیر 1396

  فقط فقط فقط لعنت به کسی که این زهر ماریو ساخت لعنت به ادمایه نادونی که ……..

 125. نویسنده دیدگاه: حميد
  31 خرداد 1396

  سلام من ٢ هفته ترامادول خوردم اونم به عشقه سيگار بعدش الان از ديشب نخوردم ولى شبا از بدن دردو بى خوابى كلافه شدم چيكار كنم ؟ يكى راهنماييم كنه

  • نویسنده دیدگاه: رضا
   03 تیر 1396

   داداش منم سه سال میخوردم ولی گذاشتم کنار من بخواطر س بود که بلا سرم اومد ببین برو تو پارک اروم اروم بدو یا با بچه چیزی سرتو گرم کن شب خوابت نمیبره درد داری به کسایی که دوسشون داری که ابرویه اونا ابرویه تو هستش فکر کن مرد باش

 126. نویسنده دیدگاه: هاوری
  28 خرداد 1396

  من از سال 89 مصرف میکنم.روزی 6 تا 200.نمیزارم بالاتر بره چون از تشنج میترسم.یه بار با دوز 1000 میلی تشنج کردم اونم در مهمونی.خیلی بلاها که سرم نیومد.الانم که ساعته 6,6 تا 200 خوردم فقط میخوام خودمو بکشم.خدایا حاظر نیستم سر دشمنام هم این بلا بیاد.به همه در زدم ترک نمیشه

  • نویسنده دیدگاه: مجيد
   16 تیر 1396

   داداش گلم برو پزشك هاي ترك اعتياد بقران زود خوب ميشي قرصهاي بهت ميدن مسكن كه اونم تا ٢١روزه تموم ميشه بدون درد بايد يكم تحمل كني

  • نویسنده دیدگاه: نسیم
   17 تیر 1396

   نسیم
   منم 4سال میخورم خسته شدم بقران نمیتونم ترک کنم واسم دعا کنید

   • نویسنده دیدگاه: داوود
    24 تیر 1396

    ترک میشه چیزی نیست ‌اراده خرج کن…

   • نویسنده دیدگاه: افشین
    09 مرداد 1396

    اگه میخوایی ترک کنی تماس بگیر یا تلگرام مسج بده 09330622415

   • نویسنده دیدگاه: آرمان
    25 مرداد 1396

    سلام دوستان من ۹سال ترامیخوردم مصرفم‌تو سه روز ۴۰تابود چهارخشاب ولی ترک کردم چون آبرومو توخانوادم برد خداروشکر هیچکس جز خانوادم نفهمید…لعنت به رفیق…دوستان من روزی که خواستم ترک کنم رفتم حجامت دادم و دوروز نخوردم بعددوروز کم کم درد تموم شد درد جسمی زود تموم میشه ولی وابستگی روانیش زیاده فکرو ذهنت پیششه کسی که بتونه ازنظر روانی هم ترک کنه وبهش فکر نکنه واقعا ترک کرده دوستان هرچقدرم بهش فکر کردید سراغش نرید خیلی کثیفه ۹سال از قشنگترین سالهای جوونیمو به باد داد ولی بالاخره ترکش کردم همیشه حسرت اون ۹سال میخورم که خیلی ها کارا می‌تونستم واسه زندگیم بکنم ولی به بادش دادم…یک کلام مرد باشید غیرت داشته باشید هیچکس از ترک نمرده من روزی ۱۳تامصرفش داشتم ولی یکدفعه گذاشتم کنار از شرش خلاص شدم غیرت داشته باشیدترک کنید

 127. نویسنده دیدگاه: رضا
  26 خرداد 1396

  سلام به همه شمادوستان گلم من حدود سه ساله که ترامادول رو به صورت تفریحی یعنی دوهفته یک بار یا سه هفته یک بار یا فقط اخر هفته ها استفاده میکردم یا بزارید روراست باشیم بیشتر به خاطر تاخیری در ارضاشدن استفاده میکردم که خدا لعنت کنه اون هم خدمتیم که به خاطر تاخیری ارضاشدن اینو معرفی کرد بهم و تا چند کقت خودش بهم میداد الان حدود چهاپنج ماهه که هرروز استفاده میکردم اگه داشتم که دو یا سه تا صد میخوردم اگه هم نه که نصف یا یکی مشکلی هم برام پیش نمیومد فقط وقتایی دوسه تا میخوردم سرحال تر بودم و خوش اخلاق تر .الانم سه روزه قرصم تموم شده دیروز درد بدن داشتم یکم وبی حوصله بودم که مرتب دوش اب سرد گرفتم و مرتب اب زیاد خوردم و با توجه به بی اشتهایب غذا زیادی مصرف کردم امروزم.بی حال بودم ولی صبح رفتم کوه نوردی البته پارک ته کوه واقعی یکم.سخت بود ولی روزم رو گزروندم تنهایی باعث میشه نتونید ترک کنید خودتونو سرگرم کنید خوب میشه راحته من الان روزچهارمه نخوردم هیچمم نیست امید داشته باشید داداشاب گلم

 128. نویسنده دیدگاه: nina
  21 خرداد 1396

  اقا میدونین چیکار کنین درد نکشین؟ اون روزی که دیگه ترک کردین شب اش واسه اینکه بتونید بخوابید و از خواب هی نپرید و درد نداشته باشین یه دونه الپازلام بخورید بخوابید. صبح که پا شدین با شیاف دیکنوفناک خودتونو تا عصر نگه دارید عصر هم اگه سر کار نبودین یک شیشه یا نصف شیشه شربت دکسترومتورفان بخورید. توجه کنید این شربت حالت سر گیجگی و مستی میاره و نباید در حین کار کردن بخورید اگه خواستید شب که از کار اومدین خونه بخورید. اصلا هم درد نمیکشید. تمام

  • نویسنده دیدگاه: شیکتا
   28 دی 1396

   دوستان مراقب راهنمایی نینا باشید. نینا فکر نکردی چرا حالت مستی و گیجی میاره؟؟؟ دوستان من داروسازی می خونم و بهتون هشدار میدم هیچ راهنماییه غیر تخصصی رو قبول نکنید و انجام ندید. دکسترومتارفان ترکیباتی داره که در شیشه هم هست. واسه همین هم هست که ایشون نصف شیشه رو تجویز فرمودن چون توی یه قاشق مقدارش کمه. به هیچ وجه دارویی رو با دارویی جایگزین نکنید. این توصیه بنده هست و کمکی که می تونم بکنم.

 129. نویسنده دیدگاه: فرشاد
  19 خرداد 1396

  سلام من تقريبا سه ماه مصرف ميكنم روزي سه تا دو نصفي ٢٠٠ميخورم ك كسي ميدونه بايد چيكار كنم تا كلا ترك كنم بنظرتون يه دفعه ترك كنم مشكلي پيش مياد كمكم كنيد خواهشا

 130. نویسنده دیدگاه: مهران
  15 خرداد 1396

  سلام
  من حدود ۴ سال قرص مصرف میکردم این اواخر حدودا روزی ۸ تا ۲۰۰ میخوردم میدونید چرا ؟ چون دنبال نعشگی بودم . اولش یکی از دوستام بهم پیشنهاد داد نصف قرص ۱۰۰ بهم داد حالم بد شد بعد از چن ساعت جوری شدم که انگار رو ابرا بودم همین باعث شد گیر کنم از فرداش باز خوردم تااااااا رسید به ۸ تا ۲۰۰ در روز .
  یه روز تو آرایشگاه بودم که آرایشگره بهم گفت از مدل موت خوشت میاد گفتم نه . بعد از اینکه ۴ بار مومو درست کرد باز بهم نمیومد . رفتم خونه تو آیینه خودمو دیدم با عکس سابقم مقایسه کردم دیدم واویلا . هر کی میدید میگفت چی شده اینجوری شدی . دیگه خسته شدم تا یه روز که تو اداره همه میگفتن فلانی معتاده . رئیس بهم گفت باید بری آزمایش . خلاصه ترس باعث شد یک باره بزارم کنار . از ۸ تا قرص رسوندم به نصفی و بلاخره الان ۲۱ روزه پاکم .
  به فاطمه زهرا قسم فقط و فقط ترس و دعای مادر باعث شد ترک کنم . الان شدم مثل قدیم صورتم تپل شده و هیکلم پر شده از ۶۹ کیلو رسیدم به ۷۵ کیلو .
  اینو یادتون باشه تا از چیزی ترس نداشته باشین و اجبار بالا سرتون نباشه و مادر یا بزرگ خونواده در جریان مریضیتون نباشه نمیشه ترک کرد . نترسین ما معتاد نبودیم مریض بودیم

 131. نویسنده دیدگاه: Iransky
  07 خرداد 1396

  درود بر شما دوستان من هم مصرف میکرم همش به خودم مربوطه ولی بعضی از دوستان تا مینشستم یادم مینداختن که منم وسوسه میشدم رفت تو فکرم و دیگر هیچ چیزی تو فکرم جر این نبود و پول به یکی دوستام میدادم که برام بیاره یک خشاب برام میاورد ۱۰هزار و این روشی بود برای این که من بتونم سیگار بکشم نصفی بود کم کم شد یکی و بعد از مدتی شد ۲ تا و بالا ترم میرفت تا ۳تا میرفت برا این که پایین بیارمش کنترلش کنم یه مدت مصرف نکردم و بعد از مدتی دوباره شروع میکردم ترس به دادم رسید اینجا بود که فهمیدم ترسم بدرد میخوره و به فکر خودم شدم یکم حرکاتم عادی نبودن سرم یکم تیک دار شد و این ترس باعث شد که دیگه مصرف نکنم و هیچ اطلاعی نداشتم با خودم گفتم بزار این سه تایی که دارم اینا رو نصف میکردم روزی یکی خوردم که در مجموع شد ۶ روز بعد کنارش گذاشتم بعد از چند روز مصرف نمیکردم که یکم برام سخت بود با خودم گفتم فقط باید ترکش کنم من ۵ روز رو با پاکی گزروندم اون تیک از بین رفت و به خودم قدرت زندگی کردن دوباره رو دادم و به یکی از دوستام که مصرف میکرد و کلاس میرفت از اونم مشاوره گرفتم بهش گفتم آیا دوباره همون آدم طبیعی میشم بهم گفت نه ولی باید مقاوم باشی ولی این رو با خودم گفتم حرفی که زد دیگه مثل قبل نمیشی گفتم ایجوریا نیست دوباره میتنیم مثل قبل باشیم فقط باید قدرت این کار رو داشته باشیم ما هم دوباره میتونیم همون آدم طبیعی قبلی باشیم این جمله رو هر روز باید واسه خودم تکرار کنیم من الان یکم لرزش جزعی دارم با سر درد این هم میادو میره پس شما هم میتونید فقط قدرت تصمیم گیری رو بگیرید و وارد عمل بشین از هیچ کس تشکر نمیکنم جز خودم فقط خودم میتونم خودم رو اصلاه کنم نه کسی دیگه به کسی دیگه تکیه نکنید خودتون هستین و خودتون امیدوارم که این چیزی که گفته باشم بتونم به شماهم کمکی کرده باشم به خودتون روحیه بدین
  خدانگهدار

 132. نویسنده دیدگاه: محمدی
  03 خرداد 1396

  سلام دوستان اگر روش عالی برای رهای از ترامادول میخواین به این ای تو تلگرام پیام بدینsa_mo1995

  • نویسنده دیدگاه: علی
   23 خرداد 1396

   سلام اقای محمدی میشه تو واتساپ پیام بذارید ممنون میشم اینم شمارم ۰۹۳۳۸۱۸۶۶۴۸

 133. نویسنده دیدگاه: مهران
  31 اردیبهشت 1396

  سلام دوستان اگه واقعلا از ترامادول خسته شدید باس اون سری از دوستانی که تحریکتون میکنن رو فراموش کنید.بعد هیچ موقعه به کافه نرین .و مصرف روزانه خود را مشخص کنید و بیش از اندازه در جیب خود نگهداری نکنید.از قول زدن خود جدا بپرهیزید .دنبال نعشش نباشین.اینا رو رعایت بکنین راحت ترک میشه.هر روزم یه مقدارش رو کم کنید .

 134. نویسنده دیدگاه: علی اکبر کرد حیدری
  29 اردیبهشت 1396

  من مدت 15 سال ترامادول استفاده کردم شاید باور نکنید روزانه 25 الی30قرص 100 الان بمدت 10 روز است که در خانه افتاده ام یک پکیج از ماهواره دیدم به اسم سناتور یکدفعه ترامادول را قطع کردم روز اول قرصی که خریدم یکی صبح یکی شب خوردم اصلا کوچکترین اثری نداشت داشتم واقعا میمردم شبها تا صبح بیدار وروزها هم تا شب همینطور یکی از دوستهام داروخونه داره رفتم پیشش گفتم داستان اینه چکار کنم بهم قرص دیفنوکلاک واستامینوفن کدیین داد اما اصلا قادر به سر کار رفتن نیستم چون وضع مالی خوبی ندارم نمی توانم بستری شوم بناچار همان دو قرص دارو خانه گرفتم وقرص سناتور را میخورم الان ساعت 4-20دقیقه صبح است روز انتخابات است من با درد فراوان اینها تایپ کردم که به شما عزیزان بگویم ترک ترامادول را جدی بگیرید وحتما با پزشک تمام حقیقت را بگویید من که تصمیمم را گرفتم یا مرگ یا ترک ٲرزو مندم پاک شوید

 135. نویسنده دیدگاه: امیر
  15 اردیبهشت 1396

  سلام من مدت 4ساله که قرص ترامادول استفاده میکنم
  24سالمه هرروز هفت تا قرص 200میخورم دیگه خسته شدم
  میخوام ترک کنم از راه ترک تدریجی هم نمیشه امتحان کردم
  هرچی پول در میارم پای ترامادول قلیون می ره
  لطفا یه روش ترک بگین

 136. نویسنده دیدگاه: اکبرزاده
  14 اردیبهشت 1396

  سلام. برید روانشناس اعتیاد.
  خیلی کمک میکنه. مخصوصاْ اگر آشنا با اعتیاد و ترامادول باشه

 137. نویسنده دیدگاه: ارش
  07 اردیبهشت 1396

  سلام به همه دوستان
  با احترام به همه اساتید که گفتن ترک ترامادول خیلی راحته و اصلا کاری نداره
  من 10 سال مصرف ترامادول داشتم از روزی یه قرص 50 شروع شد تا جایی که با خوردن 12 تا 15 تا قرص 200 تو یه روز به زور نئشه می شدم.
  گرفتاری قرص ترامادول خیلی بیشتر از این حرفایی که دوستان زدن و اصلا با این کارا و رفتارای سر خود درست شدنی نیست که نیست من خودم بیشتر از 100 هزار بار ترک کردم ولی باز روز از نو و هر.دفعه بدتر از قبل میشد مصرفم
  دوستان خودتونو با این حرفا که مصرف من که زیاد نیستو نه من بدن قوی تر از این حرفا هست و نه من معتادش نشدمو و هزار تا دلیل تراشی دیگه برا خودتون گول نزنید چون ترامادول از سرطان وایدز هم بدتر تو بدن ادم ریشه میکنه اونقدر که همه ی وجودتو فرا میگیره
  بهترین کار برای ترکش اول از همه اینه که قبول کنی بیمار هستی و یه بیمار برای رفع بیماریش حتما وحتما باید بره دکتر اونا خوب میدونن چطور ارومت کنن و باور کنید که فقط وفقط دکترا میتونن کمکتون کنن و کمک افراد کوچه بازاری بهترش که نمیکنه هیچ چه بسا ادمو تو یه مصیبت بزرگتر از ترامادول قرار بده
  در ضمن اگر هزینه دکتر خصوصی رفتنم براتون زیاده راحت برین بهزیستی اونجا حتما دکتراش کمکتون میکنن

 138. نویسنده دیدگاه: عسگر
  24 فروردین 1396

  بچه ها بهتون قول شرف میدم با این راهکار من راحت ترک میکنید ، فقط ی بار بیشتر نباید از شربت متادون استفاده کنید که اونم خودش اعتیاد آوره ، فقط 10 میلی گرم استفاده کنید که راحت باهاش چهار پنج روز خماری رو از بدنتون دور میکنه و بعد از اون یواش یواش دیگه ترک کردی و با قرص پروفن یا آمپول دگزا یا دکلوفناک دردت تموم میشه و بعد از ی هفته دیگه حوس نداری و فقط سردرد معمولی هست که با قرص نوافن که همون ژلوفن هست که ی مقدار قوی تره درد سرتون رو آروم کنید. باور کنید اینقدر راحت ترک میکنید که دوباره وسوسه میشید مصرف کنید. ولی خواهشا گول ترک راحتش رو نخورید. من چهار بار راحت ترک کردم واسه همین همش بعد از 6 ماه تا ی سال لغزش داشتم چون راه ترکش رو بلد بودم ، الان 5 روزه بعد از آخرین قرصم میگزره و هنوز دردی ندارم چون شربت متادون تا مدت زیادی دردت رو کم میکنه و حوس نداری به ترامادول. من اینقدر قرص ترامادول خوردم که رسوب کرده تو کلیه هام و تبدیل به سنگ شده ، دیگه هیچ وقت نمی خورم با اینکه راحت ترک میکنم چون سلامتیم رو دارم از دست میدم. ترو به خدا از این راه استفاده کنید و راحت ترک کنید. اگه راحت ترک کردی ی دعا واسه ما بکن و دیگه سراغش نرو. بهت قول شرف میدم راحت ترک کنی. خیلی راحت

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   14 آذر 1397

   سلام

  • نویسنده دیدگاه: زیبا
   14 آذر 1397

   سلام من متولد ۷۰ هستم ازدواج کردم تو ۱۸ سالگی شوهرم مشروب میخورد یعنی باهم میکردیم پایه اش بودم که خراب نشه عین دوتا دوست اما به مرور زمان کم میشه پایه اش پسر خاله اش دوستای کارش بود فهمیدم قرص میخوره چند بار تهدید کردم به خانوده اش گفتم اما گوش نکردن گفتن دورغه اما واقعا خسته شده بودم از کارهاش خودم هم داغون شده بودم با یه بچه یه بار به سرم زد گفتم ایندفعه طلاق اما حالیش نشد وسط دعوا همش میگفت میکشمت بخدا اما روز آخر که پاش افتاد اون روز رسید و با چاقو افتاد به جونم جنون گرفته بود که ترکش میکنم ۱۳ ضربه زد آخری فرو کرد تو گردنم ۳۰ سانت چاقو تو گلو اونم بردن بازداشت اما به سختی زیر عمل سخت کارد آشپزخانه سالم در اومدم به قول دکتر ها موجزه بود که به رگ نخورده غیر ممکنه اما من بعد خلاص شدن بعد از ۴ سال ازداج مجدد کردم اما از همان زمان بخاطر درد هام خودم رو اوردم به قرص مجبور شدم به شوهرم بگم اما چون آدم پاک هست درک اش سخته راحت میگه بگذر اینا گفتم بدونید قرص چه کارها با آدمها نکرده من زندگیم سر قرص رفت اومدم یکی ترک بدم خودم گرفتار کرد موفق پیروز نخورید به مرور زمان مغز از کار میندازه

 139. نویسنده دیدگاه: رادوین
  21 فروردین 1396

  اقا من یه ساله ایت ترارو می خورم الان می خوام ترک کنم میترسم تشنج کنم واز دردش میترسم کمکم کنین شمارمو میزارم09300662203اگه کمکم کنین ممنون میشم

 140. نویسنده دیدگاه: کیان
  09 فروردین 1396

  هرکس خواست ترمادول یا متادون رو به بهترین شکله ممکن کنار بذاره بدونه درد و خماری با من تماس بگیر صد در صد تضمینی مطمن و عالی من ادمای زیادی رو به این شکل با یه برنامه خواست ترک دادم یا علی بگید حله شماره تماس 09019746603

  • نویسنده دیدگاه: رادوین
   21 فروردین 1396

   aghe midoni chetur mishe tark kard komakam kon jone madaret 09300662203

  • نویسنده دیدگاه: رادوین
   27 فروردین 1396

   cheturi dadash tark midi

 141. نویسنده دیدگاه: Arash
  05 فروردین 1396

  سلام من 19سالمه روزی سه تا قرص 200مصرف میکنم اصلا فکرش نمیکردم بهش معتاد بشم الان که میخوان ترک کردم میبینم نمیتونم شبا موقع خواب توی خواب کابوس میبینم توهم دارم بدن درد بدی دارم

 142. نویسنده دیدگاه: حسین
  04 فروردین 1396

  سلام دوستان…داستانم خیلی طولانیه..من نزدیک ب چهار ماه مصرف داشتم..کلا خیلی بیخیالم ی دفه از ترا 200 شروع.بخدا هیچی راجبش نمیدونستم فقد از رو بیکاری و تفریح …ی دفه شروع کردم.الان تو ی مسافرتم یعنی دیروز حرکت کردم . اصلا حتی یک درصد بخدا حتی یک درصد فک نمیکردم این ترا همچین چیزی باشه..الان با خودم نیاوردم یعنی اصلا ف نمیکردم اگه نخورم اینجوری میشم..بدنم از درد میلرزه ابریزش بینی دارم..چ48 ساعته نتونستم بخوابم..خیلی درد دارم خیلی دستم ب هیچ جا بند نیست ن دارو خونه اطرافه ن مسکنی اینجا پیدا میشه.ترو خدا کمکم کنید اگه غذایی و میوه ی چیزی میدونید بگید بخدا خیلی حالم خرابه.دیگه نمیخوام بخورم یعنی غلط بکنم بخورم امروز 25 مارس 2017 شمارمو میزارم خواهشم از طریق تلگرام کمکم کنید بخدا خیلی درد دارم 0046737837948

 143. نویسنده دیدگاه: وحید
  16 اسفند 1395

  سلام دوستان من نزدیک 4 ماه هست که روزی 150 میل ترامادول مصرف میکنم البته ورزش و تغذیه خوبی دارم اما این چند روز اخر متوجه افت میل جنسی شدم و حرکت عجیب مایع منی هنگام انزال شدم به طوری که دیگه لذتی نمیبرم الان هم همه قرصامو انداختم سطل اشغال خیلی میترسم خدایا کمکم کن دوباره مثل قبل بشم خداجون عجب غلطی کردم…. توروخدا به این قرص فکر نکنید شیطان درون برگه های قرص منتظر شماست..

  • نویسنده دیدگاه: YAHYA
   24 دی 1396

   درست میشه مثل قبل حتی تو دوره ی ترک ترا هم زود انزال میشی که طبیعیه

 144. نویسنده دیدگاه: رضا
  02 اسفند 1395

  سلام داداش من ترک کرده توی خونه 6 روزه اصلا نخوابیده و از کم خوابی دچار توهم شده
  لطفا کمک کنید و یه ایمیل به من بزنید
  Rzmsv7@gmail.com

 145. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  20 بهمن 1395

  من ترامادول ترک کردم ولی درد پاهایم خیلی اذیتم میکنه بگید چکار کنم‌لطفأ راهنماییم کنید

  • نویسنده دیدگاه: احمد
   21 بهمن 1396

   پاهاتو بزار تو ظرف آب سرد و ماساژ بده ی ربع

 146. نویسنده دیدگاه: امیرعلی
  06 بهمن 1395

  لعنت ب روح پدرمادره اون کسی که قرص ترومادول روساخت

  • نویسنده دیدگاه: امیرعلی
   06 بهمن 1395

   هرکی موافقه لعنت بفرسته

   • نویسنده دیدگاه: شهریار
    27 آبان 1397

    نه دوست عزیزم این قرص برای مصرفهای پزشکی ساخته شد ، برای کسانی که دوران بعد از عمل رو سپری میکنن و برای دردهای شدید بدنی ، به نظر من باید اینجوری گفت لعنت به اون کسی که بدون نسخه پزشک این دارو رو در اختیار عموم میذاره من خودم مصرف کننده هستم و الان ۲ روزه توی ترک هستم ، و با کمک خدای خودم این غول ویرانگر رو شکستش میدم ، موفق و پیروز باشید

  • نویسنده دیدگاه: سحر
   09 اسفند 1395

   اگر به دنبال یک روش تضمینی برای ترک هستین تماس بگیرین
   09376527513

   • نویسنده دیدگاه: ساسان
    28 اسفند 1395

    واقعا مطمعنی ک روش ترک ترامادول رو بلدی

    • نویسنده دیدگاه: عسگر
     24 فروردین 1396

     آره داداش من راحت ترک کردم ، الانم 5 روزه نخوردم ، فقط باید روز اول رو تحمل کنی و فرداش 10 میلی گرم متادون بخور تا چهار روز هیچ گونه درد و حوسی به قرص نداری ، بعد از روز چهارم فقط ی کم سر درد داری که اونم با ی قرص پروفن خوب میشی ، به خدا من اینجوری راحت ترک کردم. فقط باید ی بار بیشتر شربت متادون استفاده نکنی چون اونم اعتیاد آوره ، فقط ی روز بعد از قطع از شربت متادون به مقدار 10 میلی استفاده کن و خیالت راحت باشه تا چهار روز درد نداری و بعد از روز پنجم فقط ی سر درد ساده هست که با ی پروفن خوب میشی. فقط به حدی راحت ترک میکنی که دوباره وسوسه میشی ترامادول استفاده کنی ، باید کاملا قصد ترک داشته باشی. من خودم چون از این راه خیلی راحت ترک کردم همش بعد از 6 ماه لغزش میکنم چون راه ترکش رو یاد گرفتم ، اما اینبار می خوام واسه همیشه ترک کنم. دارم پوکی استخوان میگیرم اینقدر لبنیات نخوردم و کم تحرک شدم.

   • نویسنده دیدگاه: رادوین
    27 فروردین 1396

    jedan mishe kari kard ke tark kard man akhe kheyli vaghte mindazam ye sali mishe

   • نویسنده دیدگاه: شهره
    19 بهمن 1396

    توروخدابهم کمک کنید من واقعا حالم خوب نیست سردرد شدید دارم پادرد شدید دارم چشمام ضعیف تر شده تپش قلب دارم ۲سال که مصرف میکنم اوایل تفریحی بود ولی الان اعتیاد پیدا کردم یه چند وقتی دارم دوزم و کم مزکنم ولی حالم خیلی بده میترسم تشنج کنم یا اتفاقی بیوفته خانوادم نمیدونن از قیافه افتادم توروخدا کمکم کنید

    • نویسنده دیدگاه: کامران
     12 مرداد 1397

     ناراحت نباش طاقت بیار فوقش ۳روزاولش سخته

نظر خودتان را ارسال کنید