تابلوسازی | بهترین تابلوسازی

تابلویی که برای سر درب یک فروشگاه، مغازه، شرکت یا دفتر کاری تهیه می شود ، در معرفی کسب و کار شما اهمیت زیادی دارد . آسمونی در این بخش اطلاعات بسیار جامع و کاملی در مورد تابلو سازی و مواد استفاده در همین مورد برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

 

تابلوسازی و تابلوساز در تهران

تابلوسازی و تابلوساز در تهران

 

بهترین تابلوسازی های تهران و سازندگان تابلوهای تبلیغاتی در تهران

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

ویژگی های یک تابلو سازی خوب

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی شیوه ها و راه های مختلفی برای ساختن تابلو به وجود آمده و گزینه های زیادی را جلوی شما می گذارد ، ممکن است شما نیز برای مغازه خود نیاز به تابلو داشته باشید ، نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه باعث می شود تابلویی که به دست شما می رسد ، شما را راضی نکند .برای انتخاب روشی که بهترین نتیجه را بدهد باید چندین نکته را رعایت کنید . پیدا کردن شرکتی خدمات کامل و مورد نیاز شما را فراهم کند نکته ای بسیار مهم است؛ این شرکت ها باید گزینه های مناسبی جلوی شما قرار دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشید و همچنین قیمت مناسب تابلو ها نیز پارامتری مهمی تلقی می شود. شرکت های تابلو سازی باید در زمینه ساخت تابلو های فروشگاهی ، شرکتی ، داخلی و ارگنهای دولتی تجربه کافی و لوازم مناسب را دارا باشند ، حتما قبل از درخواست دادن برای ساخت، نمونه کارها و رزومه کاری آن شرکت را مشاهده کنید و بعد سفارش بدهید.

بهترین تایلوسازی در تهران

بهترین تایلوسازی در تهران

قیمت انواع تابلو

قیمت تابلو های چلنیوم که فراگیر ترین نوع تابلو است از متری 40 هزار تومان شروع می شود و با توجه به کیفیت ساخت تا متری 200 هزار تومان نیز می رسد. قیمت تابلو های استیل و حروف برجسته نیز از متری 70 هزار تومان شروع می شود و در 150 هزار تومان خاتمه میابد البته این قیمت ها در شهر های اطراف تهران مانند کرج و مراکز تابلوسازی مختلف می تواند متفاوت باشد . در ادامه با چندی از مدل های تابلو آشنا می شوید.

انواع مختلف تابلو

نکته بعدی داشتن اطلاعات مناسبی در زمینه انواع تابلو ها است که به اختصار در زیر مهم ترینشان را معرفی کردیم .

 1. تابلو چلنیوم (channelium یا channelume)

  این گونه تابلو ها که از جدید ترین نوع تابلو ها به شمار می آید از فلز چلنیوم ساخته می شود که پایه آلمینیوم دارد و مقاومت و زیبایی زیادی دارد.

  تابلو چلنیوم

  تابلو چلنیوم

 2. تابلو های استیل (حروف برجسته فلزی)

  تابلو های استیل، تابلو هایی با مقاومت بالا هستند و برای محیط های بیرون و فضای باز مناسب هستند علاوه بر مقاومت، حروف برجسته جلوه و زیبای خاصی به تابلو می بخشد .

  تابلو استیل

  تابلو استیل

 3. تابلو های کامپوزیت

  از کامپوزیت بیشتر برای نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود و روی آن با حروف برجسته چلنیوم و یا خود ورقه های کامپوزیتی متن مورد نظر شما قرار می گیرد.

  تابلو کامپوزیت

  تابلو کامپوزیت

 4. تابلو های نئون پلاستیک

  از قدیمی ترین تابلو های موجود هستند و جنس رویه آن ها از پلاستیک پلکسی گلس است که نسبت به بقیه تابلو ها، تابلوهای نئونی عمر کمتری دارند، ولی اگر از مواد با کیفیت در ساختشان استفاده شود نسبت به مدل های دیگر زیبایی بیشتری دارند.

  تابلو های نئون

  تابلو های نئون

 5. تابلو LED روان

  تابلو های LED  از جدید ترین نوع تابلو ها است که جذابیت بصری زیادی دارند و به تازگی در کشور ما به تعداد زیاد مورد استفاده قرار می گیرند . این تابلو ها از تعداد زیادی LED تشکیل شده اند که نوشته دلخواه شما را نشان می دهند.

  تابلو LED روان

  تابلو LED روان

 6. تابلو های پلکسی گلس

  در تابلو های پلکسی گلس، متن مورد نظر شما با جنس پلکسی تولید می شود و  با LED یا SMD (رنگ دلخواه) نورپردازی می شود. این گونه تابلو ها نسبت به بقیه مدل ها ارزان تر هستند.

  تابلو پلکسی گلس

  تابلو پلکسی گلس

 7. تابلوهای لایت باکس یا بک لایت

  این گونه تابلو ها سازه ای را درون یک باکس قرار می دهند و با نور پردازی مختلف و قابل تغییر آن را نشان می دهند ، خوبی این نوع تابلو ها قابلیت تغیر سازه و نوع نورپردازی آنها است.

  تابلو لایت باکس

  تابلو لایت باکس

 8. تابلو های فلکسی فیس

   تابلو های فلکسی از پلاستیک قابل انتعطاف پلکسی ساخته شده اند که مقاوت زیادی در برابر شرایط محیطی دارند و در صورت نیاز می توان به صورت های مختلف آن ها را نورپردازی کرد .

  تابلو فلکسی فیس

  تابلو فلکسی فیس

 9. تابلوهای پشت بامی

   مناسب نصب در مکان های مرتفع هستند که دارای یک زیرساز فلزی از جنس پروفیل آهن هستند و می توان روی آن از حروف برجسته استفاده کرد .

  تابلو پشت بامی

  تابلو پشت بامی

 10. تابلو های ترمو وود (چوبی) 

  همان طور که از اسمشان پیداست از چوب ( ترمو وود ) ساخته می شوند و زیبایی مغازه را دو چندان می کنند ، نسبت به بقیه مدل ها از قیمت بیش تری برخوردار هستند .

  تابلو چوبی ترمو وود

  تابلو چوبی ترمو وود

 11.  تابلو های لترمکس 

  همانند تابلو های چلنیوم هستند تنها با این تفاوت که به جای استفاده از نوار چلنیوم از نوار شیشه ای استفاده میشو که باعث خروج نور از اطراف می شود .

  تابلو لترمکس

  تابلو لترمکس

 12. تابلو رینگی

  طراحی این تابلو ها بسیار شبیه تابلو های چلنیوم است. اگر در تابلو های چلنیوم نوار دور تا دور حروف به‌اندازه یک سانت بیرون بزند حالت رینگ به خود می گیرد و اینگونه تابلو ها را به وجود می آورد.

  تابلو رینگی

  تابلو رینگی

 13. تابلو های دوال

  هر گاه حروف برجسته ساخته شده طوری روی هم مونتاژ شوند که حالت سه بعدی بگیرند تابلو دوال به وجود می آید .

  تابلو دوال

  تابلو دوال

 14. تابلو های پیکسلی

  ترکیبی از تابلو های چلنیوم و LED هستند طوری که در قابی از جنس چلنیوم تعداد زیادی پیکسل LED قرار دارند که حروف را نمایش می دهند .

  تابلو پیکسلی

  تابلو پیکسلی

 15. تابلو های راهنما

  تابلو های راهنما، تابلو هایی آماده هستند که بیشتر برای راهنمایی ارباب رجوع در سازمان ها استفاده می شود مانند تابلو خروج و تابلو صندوق پذیرش .

  تابلو راهنما

  تابلو راهنما

5/5 ( 1 نظر )


منبع : اطلاعات تجاری آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید