نیازمندی

سفارت و کنسولگری های عراق در ايران

Embassy and consulates of Iraq in Iran سفارت و کنسولگری های عراق در ايرانزمان پیاده روی اربعین 95 نزدیک است و بسیاری از افرادی که قصد شرکت در پیاده روی اربعین حسینی را دارند برای گرفتن ویزا به سفارت و کنسولگری های عراق مراجعه می کنند. به همین دلیل پورتال آسمونی برای شما عزیزان به ویژه زائران اربعین، در این مقاله کنسولگری های عراق در ایران به همراه آدرس آن ها را معرفی می کند که امیدواریم موردتوجه شما قرار گیرد. از اینکه آسمونی را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

حسن قشقاوی اظهار کرد: صدور رویداد اربعین توسط سفارت عراق طبق وعده در تهران و کنسولگری‌های آن در شهرهای اهواز، کرمانشاه و مشهد آغاز می‌شود.

وی افزود: قرار است از 15 مهر ماه، 13 دفتر نمایندگی کنسولگری سفارت عراق در کشور راه‌اندازی شود.

معاون پارلمانی وزارت امور خارجه تصریح کرد: همچنین با هماهنگی که با مقامات عربی، سفیر عراق در ایران، سفیر ایران در عراق و سازمان حج و زیارت انجام دادیم، سعی داریم روند مراسم اربعین را بهتر از سال گذشته انجام دهیم.

این مسئول در پایان گفت: ویزای هر فرد از سوی کنسول‌گری عراق 40 دلار در نظر گرفته شد و با برنامه‌ریزی انجام‌شده امسال مراسم اربعین با نظم و امنیت بیشتری نسبت به سال گذشته برگزار می‌شود.

آدرس و شماره تلفن سفارت عراق در تهران

سفارت در تهران : سفارت عراق (Iraq)

آدرس :میدان ولی عصر- جنب ‏وزارت بازرگانی- ‏پلاک ۱۱۶۴۰‏

تلفن :۶-۸۸۹۳۸۸۶۵

کنسول‌گری عراق در کرمانشاه

کنسول‌گری عراق در کرمانشاه یک مکان دیپلماتیک و سیاسی در شهر کرمانشاه است که زیر نظر سفارت عراق در تهران به فعالیت می‌پردازد. این کنسولگری پیش از انقلاب هم فعال بود، اما دور جدید فعالیت آن از سال ۱۳۸۴ و پس از سقوط حکومت صدام حسین آغاز شده است.

هم اکنون علی جاسم محمد سرکنسول کنسول‌گری عراق در شهر کرمانشاه می‌باشد. کنسولگری عراق در کرمانشاه پیش از انقلاب بهمن ۱۳۵۷ هم فعال بود. این کنسولگری در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۵۸ مورد حمله یک گروه مذهبی قرار گرفت. مهاجمان این حمله را در پاسخ به حمله ای مشابه به کنسولگری ایران در بصره در همان روز عنوان کرده بودند و مدعی بودند عراق مشغول «نقشه برداری و جمع آوری اطلاعات از منطقه کرمانشاه» است.

کنسول‌گری عراق، در خیابان فردوسی کرمانشاه، جنب پارک لاله (ولیعهد) واقع شده است.

کنسولگری عراق در مشهد

سرکنسولگری جمهوری عراق در مشهد در بلوار فردوسی می باشد. سفارتخانه عراق در مشهد در روزهای جمعه و پنجشنبه تعطیل می باشد.ساعت کاری سرکنسولگری عراق در مشهد در روزهای دیگر از ساعت ۸ الی ۱۵ می باشد.

آدرس: مشهد – بلوار فردوسی – نبش فردوسی ۲۲ (شقایق)

تلفن: ۰۵۱۳۷۶۶۱۷۵۵ – ۰۵۱۳۷۶۶۱۷۵۶ – ۰۵۱۳۷۶۳۴۱۴۳

شماره دورنگار: ۰۵۱۳۷۶۳۸۸۰۲

شماره دورنگار: ۰۵۱۳۸۵۴۴۴۰۴

تازه های آسمونی

صدور ویزا برای زائران و گردشگران ایرانی و عراقی رایگان می‌شود

طاهره رضایی

استقبال رسمی رئیس جمهور عراق از دکتر روحانی

طاهره رضایی

آمریکا تمرکز بیمارگونه و وسواس روان پریشانه بر ایران دارد / ما برای امنیت، ثبات و پیشرفت خود وابسته به دیگران نیستیم/ نتانیاهو رئیس همه چوپان‌های دروغگو آشکارا کشور من را تهدید نموده است

طاهره رضایی

ماجرای هدیه‌ گرفتن رفیق‌ دوست و قولش به قذافی

طاهره رضایی

اسامی مجروحان حادثه تروریستی اتوبوس حامل زائران ایرانی در عراق اعلام شد

طاهره رضایی

معرفی شهرهای قطر

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟