ایوانکا ترامپ در روز تولدش غافلگیر شد + بیوگرافی و جدیدترین تصاویر او


ایوانکا ترامپ روز تولدش سورپرایز شد :

روز 30 اکتبر سالگرد تولد 36 سالگی ایوانکا ترامپ بود و به همین مناسبت شینزو آبه وی را غافلگیر کرد و برایش جشن تولد گرفت.نخست وزیر ژاپن در مراسم تولد ایوانکا, به وی هدیه داد و مراسم شامی به سبک سنتی ژاپنی را به افتخار دختر رئیس جمهور ایالات متحده بر پا کرد.

در ادامه بیوگرافی و تصاویر ایوانکا ترامپ را ببینید :

42

بیوگرافی ایوانکا ترامپ :

ایوانکا ترامپ متولد 30 اکتبر ۱۹۸۱ است . او یک تاجر، نویسنده و مانکن سابق آمریکایی و از همه مهمتر دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا است . او در دولت پدرش بعنوان شبه بانوی اول ایفای نقش می کند .

1

او به عنوان معاون رئیس اجرایی در امور توسعه و اکتسابها در سازمان ترامپ، درگیر همهٔ جنبه‌های امور مستغلات و مدیرت هتل این شرکت است. او رئیس جواهرات ایوانکا ترامپ است. .

44

ایوانکا در منهتن به دنیا آمد و لیسانس اقتصاد دارد، پدر او تاجر بزرگ آمریکا است و مادرش ایوانا ترامپ ورزشکار و مانکن اصالتاً اهل چکسلواکی است . والدین او در ۱۹۹۱ که او ۱۰ ساله بود طلاق گرفتند. او دو برادر، یک خواهر ناتنی و یک برادر ناتنی دارد.

46

همسر ایوانکا ترامپ :

همسر ایوانکا ، جرد کوشنر بیزنس‌من، سرمایه‌گذار و فعال سیاسی آمریکایی است. او مالک اصلی هلدینگ و توسعه املاک کوشنر پراپرتیز و شرکت انتشار روزنامه نیویورک آبزرور است. او پسر ساختمان ساز آمریکایی چارلز کوشنر و همینطور مشاور ارشد دونالد ترامپ است. ایوانکا و جرد 3 فرزند دارند .

جشن سنتی ژاپنی برای تولد ایوانکا ترامپ

نگاه معنادار ایوانکا ترامپ به جاستین ترودو نخست وزیر کانادا که مدتی سوژه رسانه ها شده بود

43

49

45

41

48

 

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید