جدال حساس خودروسازان در تهران/ بانک سرمایه به دنبال حفظ صدرنشینی

به گزارش آسمونی، هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، اردکان، گنبد، ارومیه و ساری پیگیری خواهد شد.

2023298

در نخستین مسابقه این هفته که به نوعی حساس ترین مسابقه محسوب می شود دو تیم خودروساز کشور به مصاف یکدیگر می روند. این دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ در خانه والیبال تهران آغاز می شود و تیم های پیکان و سایپا در حالی به مصاف یکدیگر می روند که با سه برد، ۹ و ۸ امتیاز در رتبه های سوم و چهارم جدول قرار دارند. فاتح این میدان رتبه سومی اش قطعی خواهد شد.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران که در هفته چهارم سه بر یک مغلوب پارسه شدند، در این هفته با تمام توان به میدان می روند تا از اعتبار این تیم دفاع کنند و ناکامی هفته چهارم را یک اتفاق نشان دهند.

از سوی دیگر نارنجی پوشان سایپا انگیزه زیادی برای شکست این حریف دیرینه دارند تا شرایط خود را در جدول تثبیت کنند.

در دومین دیدار این هفته خانه والیبال تهران، بانک سرمایه صدرنشین فعلی لیگ برتر به مصاف صالحین ورامین که در رتبه نهم قرار دارد، می رود. صالحین ورامین که در هفته های دوم و سوم دو پیروزی متوالی به دست آورد، اگر در این هفته مغلوب بانک سرمایه شود، تعداد ناکامی هایش نسبت به بردهایش بیشتر می شود.

از سوی دیگر بانک سرمایه در دیدار خانگی به مصاف نماینده ورامین می رود و برای حفظ صدرنشینی خود محکوم به شکست حریف است.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در هفته پنجم لیگ برتر والیبال میزبان شهرداری تبریز است و از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه در سالن شهید رسول حسینی ساری به مصاف هم می روند. نماینده ساری در این هفته هم بدون سرمربی خود که به حکم کمیته انضباطی محروم است، به مصاف میهمان خود می رود.

دو تیم سازمان عمران شهرداری ساری و شهرداری تبریز با دو برد و ۶ امتیاز در رتبه های ششم و هفتم جدول قرار دارند و نماینده ساری به لطف ست های برده بیشتر در جایگاه ششم است و این موضوع جدال دو تیم را حساس تر خواهد کرد.

تیم کاله مازندران که تاکنون پیروزی در لیگ برتر امسال نداشته، در هفته پنجم این رقابت ها در اردکان به مصاف خاتم می رود. خاتم با دو برد و پنج امتیاز در جایگاه هشتم است و برد در بازی خانگی حتما یک پله صعود را برایش به همراه خواهد داشت.

کاله مازندارن نیز بدون برد و با یک امتیاز در رتبه یازدهم جدول است و شاگردان بهروز عطایی سرمربی این تیم در جدال با تیم خاتم که امسال نخستین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، به دنبال نخستین برد خود در این رقابت ها خواهند بود.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که سال گذشته عنوان سوم مشترک لیگ برتر را به دست آورده بود، در هفته پنجم دور مقدماتی در سالن غدیر ارومیه میزبان پارسه تهران است.

تیم پارسه با سه برد و ۱۰ امتیاز در رتبه دوم است و شهرداری ارومیه با دو برد و ۶ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد. شاگردان فرهاد نفرزاده برای حفظ جایگاه خود محکوم به برد در دیدار غیر خانگی هستند اما جدال با نماینده ارومیه در سال غدیر این شهر که شش هزار تماشاگر بر آن نظارت خواهند داشت، کار آسانی نیست و تیم جوان پارسه باید با اتکا به قدرت بدنی خود وارد این میدان سخت شود.

در آخرین مسابقه هفته پنجم دور رفت لیگ برتر والیبال تیم هاوش گنبد که بدون امتیاز و برد در انتهای جدول قرار دارد، میزبان شهرداری اراک است. نمایندگان اراک و گنبد در رتبه های دهم و دوازدهم جدول هستند و تیم گنبد با توجه به امتیاز میزبانی می تواند نخستین برد خود را در این مسابقه تجربه کند، زیرا حریفش برای نخستین بار در لیگ برتر به میدان می رود.

برنامه کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

پیکان تهران – سایپای البرز (تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵:۳۰)

بانک سرمایه – صالحین ورامین (تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۷:۳۰)

خاتم اردکان – کاله مازندران  (اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت ۱۷)

هاوش گنبد – شهرداری اراک (گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷:۳۰)

شهرداری ارومیه – پارسه تهران (ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۷)

سازمان عمران شهرداری ساری – شهرداری تبریز (ساری، سالن شهید رسول حسینی، ساعت ۱۷)

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید