طرح ترافیک تهران و کنترل آلودگی هوا

با توجه به جمعیت چندین میلیونی ساکن و غیر ساکن شهر بزرگ تهران، راهنمایی و رانندگی تهران از سالهای گذشته با اجرای طراح های ویژه ترافیکی، تردد در ساعاتی خاص از محدوده ی شلوغ مرکز شهر را ممنوع نمود.
همچنین در نامه شورای عالی ترافیک به پلیس راهور تاکید شده مصوبات شورای عالی ترافیک شهرهای کشور پس از تصویب وزیر کشور برای تمام وزارتخانه‌ها، موسسات، سازمان‌های دولتی، نهادها و موسسات عمومی و خصوصی لازم‌ الاجراست.

جدیدترین اخبار طرح ترافیک

traffic-control-tehran

با گسترش شهر‌ها و و سایل نقلیه عمومی، مدیران شهری به این نتیجه رسیدند که میزان رشد راه‌های شهری به نسبت اتومبیل‌ها به گونه ای نیست که از ترافیک پرتراکم جلوگیری کند از این روی به مرور موضوع محدوده طرح ترافیک در شهر‌ها شکل گرفت. به دنبال این تصمیم, شورای عالی ترافیک, حق عبور و تردد را در ساعات خاصی از روز برای خودرو های خاصی ممنوع کرد و این طرح را به عنوان طرح زوج و فرد معرفی کرد.

توضیحات ایام ، محدوده و ساعت شروع و پایان طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا :

طرح ترافیک: حرکت کلیه خودروها، (به جز وسایل نقلیه عمومی، امدادی، نظامی، انتظامی)، در هسته مرکزی شهر ممنوع میباشد، و تنها خودروهایی میتوانند در این نواحی تردد نمایند که دارای مجوز ورود به طرح ترافیک باشند. (نقشه پایین ملاحظه شود).

طرح ترافیک جدید 99

جدیدترین اخبار مربوط به طرح ترافیک جدید 99، 15 بهمن 1398 منتشر شده است. بر اساس این اخبار طرح ترافیک جدید 99 با شش تغییر اساسی همراه بوده است.

بنابر گفته‌های عمار سعیدیان فر، مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی شهرداری تهران، ساعت اجرای طرح ترافیک در شش ماهه نخست سال ۹۹ از ۶:۳۰ صبح تا ساعت ۱۹ عصر تعیین شده است، اما به دلیل شیوع کرونا و جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری، شورای ترافیک تهران تصمیم گرفت تا ساعت طرح را برای سال جدید تغییر دهد و در حال حاضر این طرح از ساعت ۸ صبح الی ۱6 بعدازظهر اجرایی خواهد شد. هدف این کاهش تسهیل تردد وسایل نقلیه شخصی در سطح شهر است.

برای دریافت جدیدترین اخبار مربوط به طرح ترافیک جدید بر روی این لینک کلیک کنید.

چرا اجرای طرح ترافیک مجددا به تعویق افتاد؟

غلامحسین محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آخرین وضعیت اجرای طرح ترافیک در تهران به کجا می‌انجامد، گفت: بر اساس مصوبه شورای ترافیک و حمل و نقل شهرداری تهران که تمامی ذینفعان شامل شهرداری تهران، پلیس فاتب و راهور، مسئولان وزارت کشور و حتی نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم در آن حضور دارند، تصمیم بر این بود که طرح ترافیک از ۲۹ خردادماه امسال اجرایی شود، اما با تقاضای مسئولان وزارت بهداشت این کار با یک هفته تاخیر مواجه شد.

وی ادامه داد: اجرای این طرح برای کاهش ترافیک در مناطق مرکزی تهران برنامه‌ریزی شده چراکه ترافیک در این مدت بسیار سنگین شده و حتی برخی مسیرها را تا حدودی مسدود کرده است.

مشاور شهردار تهران خاطرنشان کرد: بر این اساس تصمیم قرار بود که طرح ترافیک از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعدازظهر باشد و در دو ساعت پایانی هم زمانی برای خروج از محدوده طرح ترافیک وجود داشته باشد تا فاصله‌گذاری اجتماعی برای افرادی که اجبارا باید در مشاغل خود حاضر باشند و از ماشین شخصی استفاده می‌کنند، فراهم شود.

محمدی تصریح کرد: با این وجود بنا به تصمیم مسئولان وزارت بهداشت قرار بود این کار با یک هفته تاخیر از تاریخ ششم خردادماه اجرایی شود که مجددا درخواستی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح شد که این کار تا روز شنبه هفته آتی و برگزاری جلسه ستادعالی مقابله با کرونا به تعویق بیندازیم.

برای دریافت اطلاعات کامل تر روی این لینک کلیک کنید

محدوده و ساعت طرح ترافیک (حلقه اول)  :

– شنبه تا چهارشنبه – ممنوعیت تردد از ساعت 8 تا 16:00
– پنج شنبه ها –8 تا 13
– جمعه ها و تعطیلات رسمی – آزاد
– در ماه رمضان تغییری در ساعت طرح ترافیک ایجاد نمی شود.
– در عید نوروز طرح ترافیک از شروع روز 29 اسفند تا پایان روز 13 فروردین لغو می باشد.
– ساعت اجرای طرح ترافیک تنها در دو پنجشنبه آخر سال تا ساعت 17 افزایش داشته است.
– در ماه محرم تغییری در ساعت طرح ترافیک ایجاد نمی شود.

– برای خودرو هایی که در محدوده طرح ترافیک تردد دارند عوارض طرح کنترل آلودگی هوا به آنها اضافه نمیشود .

– تردد خودروهای فاقد گواهی معاینه فنی در سراسر شهر تهران و خصوصا در این محدوده ممنوع است .

– طرح ۲۰ روز رایگان برای هر فصل قابل انتقال به فصل دیگر نیست.

– مرز طرح ها شامل طرح نمی شود، برای مثال اتوبان نواب جزء طرح کنترل آلودگی هوا نیست.

– وسایل نقلیه برقی یا هیبریدی از ۹۰ درصد تخفیف و وسایل نقلیه دارای  معاینه فنی برتر  از ۲۵ درصد تخفیف عوارض بهره‌مند خواهند شد.

آژانس‌ها و وانت‌ های باربری دارای 50 درصد تخفيف در عوارض تردد هستند و اگر دارای  سند سفر”بار برگ” اين تخفيف به ۷۰ درصد میرسد.

طرح کنترل آلودگی هوا : از ابتدای تابستان محدوده زوج و فرد حذف و محدوده کنترل آلودگی هوا یا حلقه دوم جایگزین آن شد .

در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) فقط خودروهای دارای پلاک زوج (اولین رقم از سمت راست) و در روزهای فرد (یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه) فقط خودروهای با پلاک فرد حق ورود به محدوده ی این طرح را دارند. (نقشه پایین ملاحظه شود).

اطلاعیه مهم: طبق قانون مقرر شده در این باب  ، از این پس خودروهای فاقد معاینه فنی در صورت تردد در محدوده طرح زوج و فرد، توسط دوربین  جریمه خواهند شد.

لازم به ذکر است دوربین ها و افسران راهنمایی و رانندگی در این محدوده ها حضور دارند و برای خودروهای غيرمجازی كه در ساعات ياد شده در محدوده‌های طرح ترافيک و زوج و فرد تردد كنند، اعمال قانون خواهد شد.

پلیس راهور اعلام داشت که به‌ ازای هر ساعت تردد ، 20 هزار تومان جریمه در سابقه خودرو ثبت می‌شود، با محاسبه جریمه طرح ترافیک از سوی شهرداری، خودروهای متخلف نهایتاً هر روز 63200 تومان باید بپردازند ولی پلیس راهور تهران اعلام کرد  این متخلفان در هر روز، بیش از 200 هزار تومان جریمه خواهند شد.

سامانه تهران من

ورود به سامانه تهران من :

تهران من

دارندگان خودروهایی که قصد تردد در محدوده‌های ترافیکی شهر را دارند باید داخل این سامانه اطلاعات خود را ثبت کنند .

این سامانه به سامانه سایر سازمان‌ها همچون ثبت احوال و… متصل است و لازم است افراد اطلاعات خود را به طور دقیق و کامل وارد کنند تا مشکلی در تأیید آنها ایجاد نشود.

شهروندان می‌بایست در هنگام ثبت اطلاعات خود صبر داشته باشند اما اگر به هر دلیلی نتوانستند اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند، می‌توانند به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کرده و حضوری ثبت نام کنند.

بنابر این ، ضروری است کلیه دارندگان وسایل نقلی شخصی ساکن تهران و همچنین ساکنان دیگر شهرها که با خودروی شخصی قصد سفر به تهران را دارند ، قبل از ورود به حلقه اول و حلقه دوم در سامانه «تهران من» ثبت‌نام کرده باشند و حساب آن‌ها به میزان کافی، موجودی داشته باشد.

دارندگان خودرو برای دریافت پیامک هشدار و مهلت یکماهه باید داخل تهران من ثبت نام کنند و این پیامک ها هیچ گونه هزینه ای برای شهروندان ندارد .

 

نقشه جدید محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا + نقشه محل دوربین ها :

محدوده طرح ترافیک جدید در تصویر زیر با خط قرمز و محدوده دوم یا زوج و فرد سابق با خط آبی نمایش داده شده است. بر این اساس محدوده طرح ترافیک قرمز بین خیابان‌های مطهری، ملک، شریعتی، سپاه، ۱۷ شهریور، شوش، کارگر جنوبی و شمالی و فاطمی قرار دارد. محدوده آلودگی هوا یا زوج و فرد نیز حد واسط اتوبان‌های همت، امام علی، بعثت و چمران است.

 

3.7/5 ( 6 نظر )


منبع : اطلاعات شهری تهران آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: مجتبی بهرامی
  18 شهریور 1398

  تشکر از پورتال آسمونی، برای اطلاع رسانی طرح ترافیک

 2. نویسنده دیدگاه: محسن
  04 بهمن 1397

  سلام آیا خود خیابان کارگر هم جز طرح ترافیک است؟

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  30 دی 1397

  سلام
  ماشین من فرد هست و میخوام روز زوج از محدوده سیندخت در فاطمی غربی به سمت میدان هلال احمر در شرق برم
  اگر مسیر چمران،همت شرق،امام علی رو برم جریمه زوج و فرد میشم؟

 4. نویسنده دیدگاه: از تهران
  19 دی 1397

  می‌شه میزان درآمد این جریمه‌ی عمومی شامل ساکنان هسته‌ی اصلی تهران را هم اعلام و بفرمایند این پول صرف چه می‌شود؟

 5. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  05 دی 1397

  سلام ببخشید میخواستم بدونم بلوار کشاورز تقاطع خ ایتالیا زوج ورفرد هست یا طرح اصلی

 6. نویسنده دیدگاه: علی
  03 آذر 1397

  با سلام من روز اربعین وارد طرح ترافیک شدم پیام برام اومد که جریمه شدم !!! مگه اربعین تعطیل رسمی نیست و روزهای تعطیلی طرح ترافیک و زوج فردی نباید اعمال بشه ؟ پس چرا ۵ آبان روز اربعین من جریمه شدم !!!!؟؟؟؟ خواهش میکنم یکی جواب بده و راهنماییم کنه چکار کنم برا بخشش جریمه؟؟؟

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  01 آذر 1397

  سلام
  من میخوام ۱۷ شهریور برم آیا جریمه میشم

 8. نویسنده دیدگاه: قانع
  13 آبان 1397

  آيا خود خيابان مطهرى جز طرح ترافيك هست؟

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   03 دی 1397

   خیر دوست عزیز

 9. نویسنده دیدگاه: مينا
  18 مهر 1397

  سلام ميخواستم ببينم كه اگر من از ازادي به سمت ادرس : تهران – خیابان مطهری – مقابل کوه نور – ساختمان کوه نور برم جريمه طرح ترافيك ميشم ؟
  پلاك ماشينم فرده

 10. نویسنده دیدگاه: قربانی
  24 شهریور 1397

  بنده اتوبان صیادشیرازی تامیدان عشرت آباد رفتم ایاجریمه میشم

  • نویسنده دیدگاه: علیرضا
   01 مهر 1397

   بله

 11. نویسنده دیدگاه: ترانه
  20 اردیبهشت 1397

  بنده در محدوده طرح دو بار در یک روز به فاصله ده دقیقه جریمه شدم ایا اشتباهی صورت گرفته یا ممکنه مثلا در نیم ساعت چند بار توسط دوربین جریمه بشیم ؟

 12. نویسنده دیدگاه: امپرانور
  14 آذر 1396

  طرح ترافیک مگه تا ۱۷ نیست.پس چرا نوشتید ۱۹؟?

 13. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  02 مهر 1396

  سلام. شما نوشتید که ساعت طرح زوج و فرد در نیمه دوم سال ۹۶ از ساعت ۶:۳۰ تا ساعت ۱۷ هست (یعنی ۲ ساعت کمتر از نیمه اول سال) ولی در سایت های رسمی این خبر تکذیب شده است. لطفاً هرچه سریع تر اصلاح کنید. ساعت صحیح طرح زوج و فرد در نیمه دوم سال مثل همان نیمه اول سال است. یعنی از ۶:۳۰ تا ۱۹ می باشد

  • نویسنده دیدگاه: علیرضا ابراهیمی
   08 آذر 1396

   اصلاح شد بزرگوار

 14. نویسنده دیدگاه: نريمان
  19 شهریور 1396

  دوربينهاي وسط طرح ترافيك بر چه اساسي جريمه ميكنن ، مثلا روبروي پاساژ چهارسو يا خيابان بهار

 15. نویسنده دیدگاه: علی م
  09 مرداد 1396

  برای خودروبیمه کامل پرداخت م میکنیم عوارض کامل مالیات کامل قبمت چند برابر وکیف خودرویی بی کیفیت تحویل میگیریم منزلمان در طرح زو وزر قرارمیگیرد میکن نصفی از سال از استفاده خودرو منع هستیم آیا انصاف هست پس لااقل در بیمه مالیات قسمت و جایی یک قدم شما به سمت ما بردارید

 16. نویسنده دیدگاه: محمد حسین توسلی
  20 خرداد 1396

  مگر اعمال طرح ترافیک به قصد بهبود آلودگی هوای تهران نیست؟پس چرا با پول گرفتن مجاز میشه؟یعنی اینکه اگه پول بدی هوا آلوده نمیشه و اگه ندی هم آلوده میشه هم جریمه میشی در واقع چه طرح داشته باشی چه نداشته باشی این پول زورو باید بگیرید آفرین به بنیان گذار این طرح چون زمان شاه عقلشون نمیرسید اینطوری مردم رو بچزونن بنا بر این میشه در این مورد هم گفت زنده باد……..

 17. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  16 خرداد 1396

  ايا با خريد طرح ميتوان وارد محدوده زوج و فرد شد

 18. نویسنده دیدگاه: محیا
  19 فروردین 1396

  سلام
  من محل کارم هفت تیره و صبح ها قبل 6:30 وارد طرح میشم
  بعد از ظهر هم ساعت 4:30 میرم به سمت منزل
  هیچوقت جریمه نمیشدم چون خروج از طرح بود ولی از آخر دی ماه جریمه شدم اونم از دوربین هایی که داخل طرح هستن
  هفت تیر و سعدی دوربین جریمم کرده
  خب تکلیف ما برای خروج از طرح چیه؟

  • نویسنده دیدگاه: نريمان
   11 مرداد 1396

   بخاطر زوج و فرد جريمه كرده يا نداشتن طرح ترافيك؟

 19. نویسنده دیدگاه: کیانوش
  05 فروردین 1396

  سلام
  با خبر اشتباهتون باعث شدین من جریمه بشم
  متن خبر نوشتید طرح ترافیک و زوج و فرد از 27اسفند تا 13فروردین برداشته میشه
  ولی در 28اسفند من جریمه شدم
  واقعا ممنون

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   05 فروردین 1396

   با سلام، همانطور که در تلگرام نیز با شما مکاتبه نمودیم، راهنمایی و رانندگی روز 28 اردیبهشت را روز بدون طرح ترافیک و زوج و فرد اعلام نموده بود، اما به یکبار در شروع روز 28 فروردین این تصمیم لغو شود

   • نویسنده دیدگاه: حسین
    17 تیر 1396

    کشور هم همینطور اداره می شود و دلیل تا بسامانیها هم همین تصمیمات ساعتی است ، چه میشه کرد باید سوخت و ساخت

 20. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  05 اسفند 1395

  ایا برای خروج از طرح زوج و فرد جریمه میشویم

 21. نویسنده دیدگاه: نسب سوخته
  30 بهمن 1395

  خلاصه پول داری تاج سری ندادی بمیر نداشتی چی؟؟آنچه عیان است بهانه ای هست برای چپاول حتی بهانه هوا جناب بنزینتون آلودست ماشیناتون همون ارابه های مرگ بی کیفتند همون کالای ایرانی که میگین که تنها منظورتون همین خودروهای آشغالتونه

 22. نویسنده دیدگاه: کلاری
  05 بهمن 1395

  داخل اتوبان جز۶طرح به حساب میآد,؟

 23. نویسنده دیدگاه: الهه غلامشاهي
  23 دی 1395

  سلام با توجه به تغيراتي كه تقاطع جانبازان غربي و كرمان به وجود امده دوربينهاي طرح زوج و فرد را كجاي جانبازان نصب كردند

 24. نویسنده دیدگاه: داود
  04 دی 1395

  آیا میدان راه آهن در طرح زوج و فرد است؟

 25. نویسنده دیدگاه: محیا
  13 آذر 1395

  سلام پاگه تو اتوبان مدرس باشه از سمت هفت تیر و بخوای وارد همت بشی
  تو این مسیر دوربین زوج و فرد وجود داره
  جریمه میشیم؟

 26. نویسنده دیدگاه: هما
  13 آذر 1395

  ممنون اقاي بابك. فكر خوبيه كه مريخي ها بيان

 27. نویسنده دیدگاه: مریم
  03 آذر 1395

  به جای این تبعیض جدید ، زوج و فرد را سراسری میکردید تا همه تهرانی ها نصف هفته به زندگی شون برسن .
  نه اینکه کسانی که تو محدوده زوج و فرد هستن کل هفته از زندگی بیوفتن.

 28. نویسنده دیدگاه: شهروند
  01 آذر 1395

  این مشکل همه ساله وجود داره پس نباید با رفتارهای غیر کارشناسی مدیران مردم تاوان آن را پرداخت کنند.حتی اطلاع رسانی دقیق هم نمیشه و یکدفعه میبینی مقابل دوربین هستی و جریمه شدی ..مثلا امروز اول آذر که هوا خوبه به چه دلیل طرح ادامه داره مثلا میخواهید پیشگیری کنید خیر این راهش نیست / پول طرح ترافیک و ضرر های آلودگی هوا رو بدین خودرو های باکیفیت به مردم با وام بدون بهره و کم بهره در حد توانشان بفروشید . حمل نقل عمومی رو بسیار سهل الوصل و ارزن کنید که شهروند رغبت نکند با خودرو خود تردد کند مگر برای مسافرت و ضروت آنوقت می بینید آلودگی هوا به نصف و کمتر هم کاهش پیدا خواهد کرد . من خودم یک خدمتگذار فرهنگی هستم که بیش از ده سال با مدیریت شهری کار میکنم و جدای از زحمتکشانی که در این امور خدمت میکنن. به واضح می بینم که سازمان های تابعه هماهنگی شایانی با هم ندارند .در دولت قبل سر لجبازی بر سر مترو و منوریل سالها بودجه ی مترو توسط دولت قبل به مترو داده نشد و مترو عقب افتاد و همچنین حمل نقل عمومی به مخاطره افتاد . این کشور و شهر از آن آینده ی فرزندانمان است . قدری به کلام مولا عمل کنیم … آنچه را که برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند / سفارش مولاعلی ع به امام حسن ع ..امیدوارم مدیران امر قدری به این کلام عمل نمایند

 29. نویسنده دیدگاه: بچه ی ناخلف
  29 آبان 1395

  خداییش اگه قصدتون دزدی و چاپیدن مردم بدبخت نیست چرا اینقدر اطلاع رسانیتون ضعیفه؟
  یکی مثل من که تلویزیون اخبار مضخرف شما رو نگاه نمیکنه چطور باید متوجه تغییر طرح من دراوردی شما بشه؟
  چرا سایت پلیس راهور چیزی نزده؟
  من الان میدونم از صب تاحالا تو سوریه چند تا بچه جاشونو خیس کردن یا دماغشون اومده پایین بعد خبر عوض شدن محدوده زوج و قرد شهر خودمو باید بعد چند روز از مردم بشنوم

  واقعن مملکتو با سر گردنه اشتباه گرفتین

 30. نویسنده دیدگاه: راهیان نور
  23 آبان 1395

  جناب شهرستانیهایی که از این طرح خبرنداشتن و جریمه شدن بایدچکارکنن؟من خبرنداشتم حالا میبینم 150 بابت این طرح جریمه خوردم….راه حل چیه؟

 31. نویسنده دیدگاه: حرف حق زن
  29 مهر 1395

  اخه من نميدونم اگه محدوده ترددگذاشتين فروختنش دگ چيه يعني اگ مردم پول بدن الودگي هواكم ميشه بدبخت ماكه دراين محدوده زندگي ميكنيم وپولوشماميگيرين الودگيشوماميخوريم من وهمسرم هروقت كسي ازمابراي ورود به طرح كمك ميخوادوميخوان كه پشت پلاكشونواستتاركنيم كمكشون ميكنيم لعنت براينابااين سياست پوليشون ماپول بديم ماالودگي بخوريم ايناحالشوببرن جيبشونم پرپولتر

 32. نویسنده دیدگاه: هاشم
  15 مهر 1395

  خیلی خوبه ههههه

 33. نویسنده دیدگاه: لیلا قاسمی
  13 مهر 1395

  من فردا باید برم بیمارستان سینا,پلاکم فرده,تا ساعت ۱۱باید اونجا باشم با عصا خجالت میکشم با مترو برم ام اس دارم الان چکار کنم شما راهی نشانم بدهید لطفا ,متشکرم

  • نویسنده دیدگاه: moji
   24 آبان 1395

   از نظر اینا مهم نیست اگه راست میگن خودشون ماشینای طرح دارشون بذارن کنار با اتوبوس برن

   • نویسنده دیدگاه: GiYu
    05 دی 1395

    فقط ميتوني تاكسي سوار شي

  • نویسنده دیدگاه: خودم
   07 بهمن 1396

   عزيزم آژانس بگير پرسيدن داره آخه

 34. نویسنده دیدگاه: لیلا قاسمی
  13 مهر 1395

  من ام اس دارم تومور سینه دارم دکترم در بیمارستان سینا میباشد ماشینم زوجه,چهارشنبه فقط دکترم در بیمارستان سینا میباشد لطفا رسیدگی بفرمایید

  • نویسنده دیدگاه: شیوا
   25 آبان 1395

   یعنی فردا چهار شنبه به عیر از طرح ترافیک طرح زوج و فرد هم ممنوعه تردد کنن

  • نویسنده دیدگاه: دادامو
   13 دی 1397

   رسیدگی شد شما هیچ کوفتی تا الان نداری..

 35. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  03 مهر 1395

  سلام ، میدان امام حسین در طرح زوج و فرد است؟

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   04 مهر 1395

   بله

 36. نویسنده دیدگاه: شهروند تهران
  27 شهریور 1395

  سلام
  آیا خود خیابان کارگر و خیابان مطهری هم جزو محدوده ی طرح ترافیک هستند و ورود به آن ها جریمه دارد؟ یا فقط مرز را مشخص کرده اند؟

  • نویسنده دیدگاه: مرتضی رحمانی
   20 آبان 1395

   سلام
   بشرطی که به زوج و یا فرد پلاک خود توجه فرمایید مجاز بوده و صرفا مرز طرح اصلی مشخص شده است.

 37. نویسنده دیدگاه: م
  28 مرداد 1395

  با طرح زوج و فرد اومدند کلی مردم جریمه کردند. بنده خدا مردمی که دارند توی این محدوده زندگی می کنند، جریمه پشت جریمه. اوضاع حمل و نقل عمومی هم که افتضاحه. مترو هم که هر وقت میری آلودگیش اونقدر افتضاحه میای بیرون گلو درد داری.شده جای بسیار عالی برای انتقال بیماری ها.
  به جای این کارها کیفیت ساخت ماشین ها و بنزین ها درست کنید چند تا اتوبان بسازید نه اینکه هی مردم رو جریمه کنید.
  اونی که ماشین دودزا سوار می شه مرض نداره، وضعیت اقتصادی مردم رو درست کنید.
  همه این کارها برای پول گرفتن از مردمه.

 38. نویسنده دیدگاه: محمد
  10 تیر 1395

  سلام . خودرو های مناطق آزاد هم میتونن طرح ترافیک خریداری کنند ؟

 39. نویسنده دیدگاه: بابک
  06 تیر 1395

  ما اینقدر بدشانسیم که همه بلاها باید سرمان بیاید تا از این خرابشده رخت برکنیم. مظمئناً یک روز از خواب بلند می شویم میبینیم در میادین آزادیِ، ونک، انقلاب، فرودسی و … مریخی ایستاده اند و از ما عوارض استنشاق هوا دریافت میکنند.

  • نویسنده دیدگاه: خودم
   07 بهمن 1396

   خخخخ واقعاااا گل گفتي

 40. نویسنده دیدگاه: اکبر درویشی
  13 خرداد 1395

  این نشون ميده که همه محدودیت های دنیا هم جلو پول رنگ عوض میکننن

 41. نویسنده دیدگاه: محمد یاوری
  16 اردیبهشت 1395

  از نظر من طرح ترافیک غیر قانونی است دلیل آنهم اینکه طرحی که تبعیض بین من که داخل محدوده طرح قرار گرفته ام و کسی که خارج آن است قایل شود آن طرح غیر عادلانه است

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   01 خرداد 1395

   عملا شده رانت براي خبرنگارا و اقا زاده ها

 42. نویسنده دیدگاه: حسین از پامنار
  13 اردیبهشت 1395

  با عرض سلام و خسته نباشی ـ منزل ما در خیابان پامنار قرار دارد ، اگر بنده بخواهم از خانه خارج شوم به سمت میدان حر حرکت کنم در ساعت طرح ترافیک و زوج و فرد دوربین نزدیک حسن آباد و نزدیک میدان حر , ایا جریمه میشوم یا برای اینکه دارم از طرح خارج میشوم مشگلی ندارد ؟

 43. نویسنده دیدگاه: محمود
  07 اردیبهشت 1395

  سلام من قبل از شروع طرح وارد محدوده می شم اما در طول مسیر برای ساعت 7 الی 7 و ربع از زیر دوربین خیابان طالقانی نبش قرنی رد می شم. این دوربین های داخل طرح هم جریمه می کنن یا خیر؟ سئوال دوم اینکه قبل از اتمام ساعت طرح اگه بخوام خارج بشم باز هم جریمه می شم یا نه؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   07 اردیبهشت 1395

   بايد امتحان كنيد هزينش همش ٢٠ تومن ميشه ، خيلي از دوربينها هنوز به سرور وصل نشده اند و فقط روي دكل قرار داده شده اند براي گول زدن ملت
   براي خروج كه مطمئنا جريمه نميشيد.

 44. نویسنده دیدگاه: امیرعلی
  25 فروردین 1395

  با عرض سلام و خسته نباشیید..ببخشید بعد از اتوبان امام علی یعنی پیروزی بلوار ابوذر یا بقیه اطراف همون محدوده طرح هست یا خیر؟؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   31 فروردین 1395

   خير طرح نيست

 45. نویسنده دیدگاه: Mahmud
  20 فروردین 1395

  سلام خیابان شهید بهشتی و مفتح طرح ترافیکه؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   خيابان شهيد بهشتي تماما جزو طرح زوج و فرد
   و خيابان مفتح از تقاطع تخت طاووس به پايين جزو طرح اصلي ميباشند ( دوربينها پشت تابلوي نارنجي نصب شده اند ) اگر نياز به ورود به طرح ترافيك داريد سر خيابانهاي سليمان خاطر و اورامان موتوري ها ايستاده اند و ميتونيد با ٥ تومن وارد محدوده بشيد.

 46. نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
  16 اسفند 1394

  دوربين هاي داخل زوج و فرد كه در ورودي قرار ندارند (جلوي پارك ساعي – كارگر فاطمي – بالاي ميدان اسدابادي يوسف آباد – بهشتي بعد از مدرس – خيابان احمدقصير ) يا داخل محدوده طرح ترافيك ( روبروي پاساژ امجد جمهوري حافظ – روبروي امجديه – بعد پل كريمخان – خيابان سعدي – خيابان مصطفي خميني – پايين ميدان منيريه – خيابان مفتح تقاطع منوچهري- سه راه امين حضور )
  آيا اين دوربينها در صورت تردد داخل محدوده هم جريمه ميكنند يا فقط براي اعمال قانون هر يكساعت طراحي شدند؟ . چون ممكنه كسي براي خروج از محدوده كه مجاز هست از زير اين دوربينها رد بشه ،اون موقع تكليف چيه؟
  يا اينكه اصلا دوربين ها وصل نيستند و فقط جنبه پيشگيري دارند ؟
  متاسفانه اظهارات پليس و شهرداري ضد و نقيض است ، دوسال قبل هم راجع به دوربينهاي خروجي هركي يه نظر ميداد ، خود سايت شهرداري ميگفت فقط اگر برعكس وارد بشيد جريمه ميشيد ، تازه همونم يكي از دوستانم مجبور بود بخاطر جاي پارك برعكس وارد بشه ولي بعد دوسال يه جريمه هم براش نيومد . دوربين پورسينا – ١٦ آذر احتمالا خراب است.
  بيشترين جريمه هارو كه ديدم دست مردم (مدرس – مطهري ) و (فاطمي جويبار ) بود . ظاهرا خيلي از دوربين هاي سرور پلاكخوانشون خاموشه.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   30 فروردین 1395

   سلام من از فاطمی میام محل کارم پاسداران چطوری میتونم برم که جریمه نشم توی کردستان جریمه میشم نمیدونم کجاش دوربین هست لطفآ راهنمایی کنید

   • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
    04 اردیبهشت 1395

    ابتداي كردستان قبل از يوسف اباد دوربين هست.

   • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
    18 اردیبهشت 1395

    از اين مسير فاطمي – گلها – جهان آرا – وسطهاي جهان ارا به سمت كردستان خروجي داره ، اينطوري اون دوربين پايين كردستان رو نميبينيد.

 47. نویسنده دیدگاه: محسن
  16 بهمن 1394

  مسیر آزادی تا چهارراه وصال در مسیر طرحه؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   17 فروردین 1395

   بله بخشي از مسير ( از تقاطع ١٢ فروردين به بعد ) داخل طرح ترافيك است

 48. نویسنده دیدگاه: طراحی سایت
  15 بهمن 1394

  سلام

  مرسی از اطلاع رسانیتون

 49. نویسنده دیدگاه: مهناز رجایی
  08 بهمن 1394

  قیمت طرح ترافیک روزانه چقدر است؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   اصلا بهش فكر نكنيد طرح روزانه بعضا دو برابر جريمه هستش ، ميتونيد همينطوري بريد كه اگر از شانستون دوربينها فعال باشند نهايتا با ٢٠ تومن جريمه وارد طرح شده ايد ، ٥ تومني هم هست موتوري ميچسبه به پلاك ، مجاني هم اگه ميخوايد بريد يا صندوق عقب رو باز كنيد يا همسرتونو پياده كنيد پشت پلاك راه بياد آروم آروم.

 50. نویسنده دیدگاه: مهران
  28 دی 1394

  برنامه زوج فرد برای ماشینهای حمل ونقل بین شهری شامل میشه _پلاک عمومی)

 51. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  02 آذر 1394

  سلام ببخشید روزی که طرح و ترافیک میخریم میشه وارد زوج و فرد هم شد ؟؟

 52. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  02 آذر 1394

  با سلام
  با توجه به آخرین تغییرات قانون ثبت تخلفات توسط دوربین های ابتدای محدوده زوج و فرد، آیا با خروج از مرز طرح زوج و فرد در ساعت 18 و ورود مجدد در ساعت 20، تخلفی توسط دوربین های ورودی طرح زوج و فرد ثبت می شود یا خیر؟

 53. نویسنده دیدگاه: شهروند
  26 آبان 1394

  سلام من از شهرک غرب میام محل کارم بهشتی هست و مهد کودک دخترم در سرافراز است چطور می تونم برم توی سرافراز که به دوربین برخورد نکنم. ورودی مدرس به بهشتی دوربین داره؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   17 فروردین 1395

   هنگامي كه از همت وارد مدرس جنوب ميشويد بعد از آب نما پشت تابلو ها دوربين نصب شده ، علاوه بر اون از مدرس كه وارد بهشتي ميشيد يه سري دوربين داخلي هم نصب شده

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   تقاطع مدرس و همت روي پلاك دستمال بيندازيد ، دوربين ديگري در مسيرتان نيست.

 54. نویسنده دیدگاه: mohsen
  25 آبان 1394

  با سلام آیا تردد در اتوبان امام علی هم شامل طرح زوج فرد می شود

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   خير خود امام علي دوربين نداره

 55. نویسنده دیدگاه: احسان
  23 آبان 1394

  با سلام. منزل ما حدوداً 20 متر داخل یکی از خیابانهای نبش اتوبان نواب (جنوب به شمال) است. آیا برای خروج از طرح که دقیقاً همین 20 متر می باشد! نیز توسط دوربین عکس گرفته و جریمه صادر می شود؟ یا خروج از طرح زوج و فرد مشمول جریمه نمی گردد؟

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   اگر مسير ورودي و خروجي يكسان است و وسط جدول ندارد ، پلاك شما توسط دوربين خوانده ميشود ، فكر نكنم دوربين توانايي تشخيص جهت حركت خودرو را داشته باشه

 56. نویسنده دیدگاه: کورش
  20 آبان 1394

  سلام من باید از میدان رسالت به اتوبان کردستان رفته و از زیر پل چمران وارد دانشگاه تربیت مدرس شوم ایا وارد طرح زوج و فرد میشوم

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   سلام، لطفا نقشه درج شده را مشاهده بفرمایید
   همه چیز مشخص است

 57. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  26 مهر 1394

  سلام اشتباهاساعت 19.58 واردمحدوده زوج وفردشدم ‘وازجلوی دوربین پل امام خمینی گذشتم ‘جریمه شدم?

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   زودج و فرد روزهای عادی تا 19 است

 58. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  18 مهر 1394

  اگر از قبل ساعت 6.30 داخل طرح باشیم میشه داخل طرح تردد کرد

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   دوربین در ورودی قرار دارد

 59. نویسنده دیدگاه: میلاد
  14 مهر 1394

  آیا پلاک شهرستان جریمه میشن، یعنی طرح ورودشون به طرح ممنوعه؟

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   بله

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   بله جريمه ميشن ، دستمال بيندازيد

 60. نویسنده دیدگاه: محمد
  29 شهریور 1394

  از کرج تا دانشگاه شهید بهشتی میخوام برم
  مسیرش شامل طرح زوج و فرد میشه؟

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   از نقشه استفاده نمایید، اتوبان ها و خیابان های مسیر تا تهران خیر

 61. نویسنده دیدگاه: مليحه مرادي
  25 مرداد 1394

  سلام و خسته نباشيد
  يه سوال داشتم و خواهش ميکنم ازتون جواب بديد چون هيچکس نميتونه کمکي بکنه
  من خونه ام توي خيابون نجات اللهي هست و محل کارم ميرداماد هست (يعني مسيرم ميشه : نجات اللهي- پل کريمخان -ميدان هفت تير- مدرس -همت شرق- حقاني شمال- ميرداماد.) ميخوام بدونم چون گفتن براي خروج جريمه نميشيد ميتونم صبح ها ساعت هفت از خونه با ماشين برم محل کارم و دوربين مدرس خروجي محسوب ميشه و جريمه نميشم؟ از هر کس پرسيدم يه چيز گفته. خواهشا راهنمايي کنيد. ممنون ميشم جواب بديد يا جواب رو برام ايميل کنين

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   جریمه نمی شید ، فقط باید قبل از شروع ساعت طرح وارد بشید

  • نویسنده دیدگاه: ایمان
   21 آبان 1394

   خوب یک بار برو از کسی هم نمی خواد بپرسی یک بار جریمه میشی می فهمید ملیحه خانم D:

  • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
   23 فروردین 1395

   دوربين مدرس مطهري فقط رو به جنوب فعاله ، رو به شمالش به گفته شهرداري فقط بر عكس رو جريمه ميكنه ، فكر نكنم كسي اينقدر احمق باشه مدرس رو برعكس بياد تا هفت تير.
   دوربينهاي خروجي هم شنيدم خيلياشون اصلا به سرور وصل نيستن بيشتر جنبه نمايشي داره

   • نویسنده دیدگاه: زهرا
    25 فروردین 1395

    اینجوری نیست من کلی سر این دوربین های خروج جریمه شدم

    • نویسنده دیدگاه: حسين از تهران
     31 فروردین 1395

     ممكنه بفرماييد كدام دوربين؟

 62. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  19 مرداد 1394

  طرح ترافیک یعنی عدم تردد در محدوده بچز تاکسی و اتوبوس . متاسفانه این طرح ممر درامد شده است که با فروش طرح مذکور حیثیت مملکت را بباد تمسخر گرفته است.

 63. نویسنده دیدگاه: رسول
  19 مرداد 1394

  سلام، خ ملاصدرا (بیمارستان بقیه الله) جز محدوده طرح زوج و فرد است؟

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   20 آبان 1394

   سلام خیر

 64. نویسنده دیدگاه: امید
  18 مرداد 1394

  امان از بیسوادی و ضعف مدیریتی

 65. نویسنده دیدگاه: عباس
  18 مرداد 1394

  جالبه معملا مردم با دیدن پلیس احساس امنیت میکنن ولی پسر شما وحشت میکنه خب ایرانه دیگه به شتر گفتن چرا شاشت پسه گفت من چه چیزم مثل همه اس

 66. نویسنده دیدگاه: مهدی
  12 مرداد 1394

  پیرو متن قبلی
  اراضی ملی برای ملت هست سطح شهر تهران ایا اراضی ملی محسوب میشه یا نه

  من به نوبه خودم اگر حقی در این باره دارم اقایی که بانی و مسبب این قانون هستی و کسانی که شریک در این عمل هستن به هیچ مجه حلال نمیکنم و به خدا جوابگو خواهید بود

 67. نویسنده دیدگاه: مهدی
  12 مرداد 1394

  سلام به همگی
  این خیابان وکوچه حکم مشاعات اپارتمان داره و مشاعات مال همست شهرداری و راهنمایی از نظر شرعی تجاوز به حریم مردمه اگه بخاطر الودگیه که امروزه بیشتر ماشینها در حد نو و کم سالتر از گذشتس پس دلیل الودگی وجود نداره این همه ترافیک تو دنیاس فرهنگ باید طوری باشه که شخص با اراده خودش با ماشین بیرون نیاد،طرح و فروش طرح شک نکنید که حق الناسه خدا کنه که مسولین این کار به عاقبت اون دنیاش فکر کنن

 68. نویسنده دیدگاه: فريبرز
  30 تیر 1394

  اين طرح قشر فقير را فقير تر كرده و تبعيض بين مسئولين و مردم است

 69. نویسنده دیدگاه: الهام
  30 خرداد 1394

  سلام. آیا تردد در محدوده طرح ترافیک (نه زوج و فرد) مثلا در خیابان ولیعصر مشمول جریمه می شود؟ بعبارتی بجز در معابر مرزی طرح ایا در طرح اصلی نیز دوربین وجود دارد؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   02 تیر 1394

   100%

 70. نویسنده دیدگاه: کمال
  18 خرداد 1394

  سلام پلاک ماشینم فرده تو روزهایه فرد میتونم تا میدون شوش برم

 71. نویسنده دیدگاه: محمود
  17 خرداد 1394

  خاک بر سرشون کنن واقعا متاسفم تا وقتی که مسولین با ماشین های اسکورت در خط ویپه تردد میکنند چه میدونن که طرح ترافیک و زوج و فرد برای مردم بدبخت حکم نون خوردن را داره اونا که راحتن ما از در خونه بیرون میایم در زوج وفردیم خارج از اون میشم در طرح ترافیکیم مثلا معضل ترافیک حل میکنند برید ببینید چه فروش روزانه طرحی در سطح شهر هست .خودشون را به خریت میزنند که مردم را بچاپند

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   18 آذر 1394

   خوب عزیزم با وسایل عمومی بیا بیرون اینقدر هم ایراد نگیر ترافیک تهران مشکلیه که وجود داره و راه حل کوتاه مدت و کم هزینه ترینش همین طرح هاست اگه همه ماشیناشونو بیارن بیرون که خیابونا قفل میشه
   اگه نیاز ضروری نداریم یاد نگرفتیم از وسایل عمومی استفاده کنیم

 72. نویسنده دیدگاه: حمید
  29 فروردین 1394

  با سلام و خسته نباشید
  اگر کسی قبل از ساعت6:30 با پلاک فرد ولی در روز زوج وارد محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک بشه و بعد از 6:30 از طرح ترافیک و بعدش هم زوج و فرد خارج بشه دوربین های طرح اصلی و یا زوج و فرد جریمه اش می کنند؟ یعنی خروج از طرح در کدامیک از طرح های زوج و فرد و ترافیک جریمه دارند؟
  و همچنین آیا دوربین های طرح اصلی به زوج یا فرد بودن پلاک هم حساسند؟
  و سوال آخر: در محدوده میدان انقلاب تا میدان سپاه به جز دوربین های مرزی طرح ترافیک داخل طرح هم دوربین داریم؟

 73. نویسنده دیدگاه: حسین
  25 فروردین 1394

  باسلام از ورودی بابایی به صیاد تا میدان سبلان طرح زوج و فرد دارد یا نه

 74. نویسنده دیدگاه: ناصر
  22 فروردین 1394

  آیا خروج از طرح زوج وفرد هم ممنوعیت دارد

 75. نویسنده دیدگاه: ناصر بلوری
  16 فروردین 1394

  امسال آرم طرح طرافيک گرفتم ولی هنوز برچسب آرم نیومده . تو این فاصله . میتونم از محدوده ی طرح استفاده کنم ؟

 76. نویسنده دیدگاه: امیر
  09 فروردین 1394

  سلام میخاستم بدونم اتوبان های داخل محدوده جزء طرح حساب میشن؟مثلا کردستان

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   09 فروردین 1394

   لطفا مطلب رو کامل بخونید

 77. نویسنده دیدگاه: رامین
  08 فروردین 1394

  جریمه طرح ترافیک چقدره؟م ساعت۴رفتم داخل ساعت۸برگشتم,البته فقط رفتم هتل اسپیناس,توقف داشتم تا۸

 78. نویسنده دیدگاه: بابک
  08 فروردین 1394

  گل گفتی آقا صابر خواهشا بی خیال وانت بشین

 79. نویسنده دیدگاه: فیروز
  19 اسفند 1393

  از میدان فردوسی تا شهیدبهشتی جزءمحدوده طرح ترافیک است؟

  • نویسنده دیدگاه: سلیمان
   20 فروردین 1394

   با سلام؛بله طرح ترافیک هست؛ وسط شهر هست

 80. نویسنده دیدگاه: صابر یزدی
  05 اسفند 1393

  خواهش می کنم طرح ترافیک رو برای وانت ها اعمال نکنید چون افرادی هستن که شغلشون بار بردن با وانت هستش . باید یک روز درر میون کار کنن،!!!

 81. نویسنده دیدگاه: حسین
  28 بهمن 1393

  خیلی عجیبه که برای طرح ترافیک روزانه 5شنبه که از 1 به بعد ازاد هست باز برای تردد صبح تا ساعت 1 ، 24000 تومان باید پرداخت بشه

 82. نویسنده دیدگاه: محمد
  26 بهمن 1393

  آیا ساعت شروع طرح زوج و فرد ۶:۳۰ هست یا ۷ صبح؟

  • نویسنده دیدگاه: ناصر
   28 بهمن 1393

   6:30

 83. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  26 بهمن 1393

  سلام میخواستم بدونم محل کارم طالقانی تهرانه خونه من هم کرک مجبورم با ماشین برم طرح هم بخوام بگیرم باید حقوق یکی از همکارانم را بگیرم بزارم رو حقوق خودم طرح یک ماه بگیرم چیکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   26 بهمن 1393

   لطفا نقشه را ملاحظه بفرمایید

 84. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  26 بهمن 1393

  طرح ترافیک گذاشتن شهر شلوغ نشه پس چرا با پول میفروشنش نتیجه میگیریم طرح ترافیک نیست این یه طرح دیگه پول گرفتن از مردم…

 85. نویسنده دیدگاه: azi
  18 بهمن 1393

  سلام. کارگر شمالی جزو طرح است؟

 86. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 بهمن 1393

  الکی الکی به اسم طرح ترافیک و زوج و فرد پول میگیرن

 87. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 بهمن 1393

  آيا زرتشت غربي در محدوده طرح ترافيك؟ از هيچ راهي نميتوان وارد زرتشت غربي شد كه در محدوده طرح ترافيك نباشد؟

  • نویسنده دیدگاه: زنگنه
   13 آبان 1397

   كوچه طباطبايي قبل از جويبار (فلسطين) صد متر داخل كوچه يه دوربين هست، ميتونيد قبل از رد شدن از زير دوربين پلاكتونو بپوشانيد تا به جويبار و زرتشت برسيد

 88. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  22 دی 1393

  باسلام محل زندكي من يك خيابان داخل طرح است ايا شرايط خاصي براي ورود وخروج وجود دارد كه شامل جريمه نشود?

 89. نویسنده دیدگاه: SALAM
  15 دی 1393

  خيابان مطهري طرح ترافيك ميباشد؟

  • نویسنده دیدگاه: سعید
   27 بهمن 1393

   خیر،جزء طرح زوج و فرد است

 90. نویسنده دیدگاه: bardia
  09 دی 1393

  سلام میخوام امروز برم بیمارستان امام .باقرخان طرحه

 91. نویسنده دیدگاه: هستی
  05 دی 1393

  با سلام
  مکانی که تالار ایوان شمس در آن میباشد جز محدوده ترافیک و زوج و فرد است؟
  اگر از ولنجک به سمت ایوان شمس بروم محدودیت ترافیکی در مسیر وجود دارد؟

 92. نویسنده دیدگاه: الهام
  03 دی 1393

  سلام
  خیابان توانیر طرح زود و فرد می باشد ؟

 93. نویسنده دیدگاه: فهیمه
  25 آذر 1393

  سلام پلاک ماشین من فرده وچهارشنبه میخوام برم صیاد شیرازی ایا میتونم؟؟؟

 94. نویسنده دیدگاه: حمید
  24 آذر 1393

  با سلام
  بنده در خ مفتح شمالی، کمی بالاتر از میدان هفت تیر زندگی میکنم. صبح ها جهت رفتن به اداره وارد بزرگراه مدرس ( جنوب به شمال) میشم.ایا مشمول جریمه میشم

 95. نویسنده دیدگاه: حمید
  24 آذر 1393

  با سلام
  بنده در خ مفتح شمالی، کمی بالاتر از میدان هفت تیر زندگی میکنم. صبح ها جهت رفتن به اداره وارد بزرگ راه مدرس ( جنوب به شمال) میشم.ایا مشمول جریمه میشم

 96. نویسنده دیدگاه: علي
  23 آذر 1393

  من اگه ماشينم شب قبل تو طرح پارك كرده باشم، صبح بخوام از طرح برم بيرون جريمه ميشم يا نه؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   26 بهمن 1393

   بله خواهید شد

 97. نویسنده دیدگاه: نسرین
  18 آذر 1393

  سلام پنجشنبه طرح زوج وفردحتماتاساعت1اعمال میشه?

 98. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  06 آذر 1393

  آیا تاکسی ها میتوانند بدون مجوز وارد محدوده طرح شوند؟

 99. نویسنده دیدگاه: ال
  01 آذر 1393

  سلام من پلاک خودروم زوجه، برا ورود به طرح زوج و فرد در روز شنبه باید طرح بخرم؟

 100. نویسنده دیدگاه: محمد
  27 آبان 1393

  با سلام، من در روز های فرد از سمت رسالت و قنبرزاده به سمت پاکستان وبه سمت رسالت مجددا حددا ۱۰ دقیقه به علت موقعیت کاری تردد دارم، ایا راه حلی وجود داره ک نخام این همه هزینه طرح و پرداخت کنم؟ یا طرح و ساعتی خرید کنم؟

 101. نویسنده دیدگاه: فرناز
  20 آبان 1393

  سلام
  چرا سوال من حذف شد؟
  راجع به ورود به طرح با کارت ورود به جلسه آزمون پرسیده بودم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 آبان 1393

   جواب شما ارسال شده ، عرض کردیم خیر

 102. نویسنده دیدگاه: فرناز
  20 آبان 1393

  سلام
  من یه آزمون دارم که روز پنج شنبه است و پلاکم زوج
  آیا با نشان دادن کارت ورود به جلسه میتوانم وارد طرح شوم؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 آبان 1393

   خیر

 103. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  20 آبان 1393

  سلام روز چهارشنبه با پلاک زوج میخوام برم کارگر شمالی نبش جمالزاده؟میتونم برم. دقیقا لب مرز طرح ترافیکه

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 آبان 1393

   بله کارگر جز طرح نیست

 104. نویسنده دیدگاه: مجتبى
  17 آبان 1393

  سلام من تو روز زوج با پلاک فرد از حکيم ميخوام وارد کردستان شمال بشم آيا وارد طرح زوج و فرد شده و در صورت مشاهده جريمه ميشم؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 آبان 1393

   بله

 105. نویسنده دیدگاه: شایگان
  15 آبان 1393

  یه سوال دارم اگه طرح گذاشتن برای کم کردن ترافیک پس چرا میفروشن ؟!!!!!!!!
  این کار میشه کلاه برداری تو روز روشن !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  پس اسم اینو نمیشه گذاشت طرح درسته؟
  دیگه کم مونده بگن پیاده هم بخای بیای باید پول بدی تا بزارن رد شی .
  اخه ای نا مسلمون از زمینه خدا هم باج میگیری ؟

 106. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  13 آبان 1393

  دمتون گرم خوب به نفع مردم پولدار میبرید ومیدوزید

 107. نویسنده دیدگاه: رضا آقازاده
  13 آبان 1393

  آیا روز چهارشنبه چهاردم آبان طرح ترافیک آزاد می باشد؟

 108. نویسنده دیدگاه: محسن
  07 آبان 1393

  سلام.من میخواهم از اتوبان رسالت(تونل رسالت) و بعد از آن ورودی کردستان به سمت سئول بروم ایا محدوده طرح زوج و فرد است؟

 109. نویسنده دیدگاه: هاله
  03 آبان 1393

  سلام
  من می خوام برم دانشکده پرستاری دانشگاه تهران خیابان نصرت شرقی شنیدم جلوی بیمارستان امام طرح و برداشتن برای اینکه برم این خیابان باید از نواب برم باقر خان بعدم دکتر قریب اینجاها طرح داره؟

 110. نویسنده دیدگاه: هدی
  03 آبان 1393

  سلام جریمه ورود به طرح اصلی چقدره؟؟؟(طرح و ترافیک)

 111. نویسنده دیدگاه: رضا
  27 مهر 1393

  با سلام
  ایا خیابان ولیعصر طرح هست یا خیر

 112. نویسنده دیدگاه: a
  24 مهر 1393

  من میتونم امروز پنجشنبه از اتوبان امام علی وارد همت غرب بشم پلاکم زوجه؟؟؟؟؟

 113. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  24 مهر 1393

  سلام امروز پنج شنبه است من پلاک ماشینم زوجه میخوام از اتوبان امام علی خروجی همت غرب و برم طرحه زوج و فرده؟؟؟؟ جریمه میشم ایا؟؟؟؟

 114. نویسنده دیدگاه: مهرشاد
  20 مهر 1393

  با سلام میخواستم بدونم در 6ماه دوم سال نیز ساعت طرح زوج و فرد تغییری دارد یا خیر؟ اگر تغییر داره تا چه ساعتی است؟

 115. نویسنده دیدگاه: شهناز
  15 مهر 1393

  فوررری
  سلام من پلاکم فرده و فردا چهارشنبه می خوام از نواب تونل توحید به ستارخان برم آیا ستارخان طرح زوج و فرد است. لطفا سریعا پاسخ دهید

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   21 مهر 1393

   مسلماً خیر، دوست عزیز نقشه فوق برای آگاهی آسان شماست

 116. نویسنده دیدگاه: محمد
  15 مهر 1393

  ببخشید وانت باری طرح زوج و فرد نداره درسته

 117. نویسنده دیدگاه: پويا
  06 مهر 1393

  سلام
  من اگر ساعت 6:15 صبح وارد محدوده طرح ترافيك بشم بعد ساعت 7:30 از طرح خارج شم جريمه ميشم؟

 118. نویسنده دیدگاه: احسان
  05 مهر 1393

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  زمانی که نظریه اجرای طرح ترافیک در شهرداری تهران مطرح شد قرار بود که این طرح کمکی باشه برای کاهش ترافیک تهران درساعات اوج ترافیک روز تا وسایل شخصی اجازه ورود به این مناطق رو نداشته باشن و همچنین کمک به کاهش آلودگی هوای تهران و ایجاد فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی دربین شهروندان محترم
  ولی متاسفانه امروزه مشاهده میکنیم که طرح ترافیک تهران تبدیل شده به یکی از منابع درآمد و نوندونی دولت که دقیقا نشاندهنده قائل شدن تبعیض بین قشر فقیر و کم درآمد و قشر ثروتمند و مرفه در جامعه است
  یعنی آدمهای پولدار و مرفه میتونن آزادانه در سطح شهر تردد کنن ولی قشر ضعیف و کم درآمد نمیتونن
  تا به کی باید در مملکت اسلامی بین مردم تبعیض قائل بشیم؟
  و تا به کی دولت اسلامی میخواد از آب کره بگیره؟

 119. نویسنده دیدگاه: pari
  05 مهر 1393

  سلام
  ميخواستم بدونم ورود به ساختمان وزارت داخل خيابان دادمان اول بلوار آفريقا از سمت اتوبان چمران به همت شرق داخل محدوده طرح زوج و فرده يا نه؟

 120. نویسنده دیدگاه: علی
  03 مهر 1393

  برای کسایی که خونشون تو طرح ترافیکه
  خرید طرح تخفیف نداره؟؟

 121. نویسنده دیدگاه: پیام
  01 مهر 1393

  آیا شوش هم طرح زوج وفرد وهم طرح ترافیک هست؟

 122. نویسنده دیدگاه: حمید
  29 شهریور 1393

  با سلام
  دانشگاه تهران جنوب در اتوبان آهنگ و امام علی جز طرح زوج و فرد هست یا نه؟؟

 123. نویسنده دیدگاه: سعید
  23 شهریور 1393

  اون قدیما کی گفته علم بهتر از ثروته؟
  با پول بهشت رو هم میشه خرید، چه برسه به طرح زوج و فرد!

 124. نویسنده دیدگاه: مریم
  19 شهریور 1393

  سلام. ماشین من تو محدوده طرح هست. پلاکش فرده و روز زوج میخوام از محدوده خارجش کنم. خروج از محدوده ام ممکنه جریمم کنن؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 شهریور 1393

   بله

 125. نویسنده دیدگاه: محمد
  19 شهریور 1393

  با سلام، پلاك ماشينم زوج هست و مي خواهم روزهاي فرد بنا به كاري كه دارم ساعت 17:00 از اتوبان مدرس به م هفت تير وارد شم، آيا اين امكان وجود داره؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 شهریور 1393

   مسلما خیر دوست عزیز

 126. نویسنده دیدگاه: مازیار
  19 شهریور 1393

  با سلام ، تردد در خیابان مطهری (تخت طاووس)آزاد می باشد و یا با مجوز طرح باید وارد خیابان شد.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 شهریور 1393

   مناطق در تصویر مشخص است

 127. نویسنده دیدگاه: آيلين
  09 شهریور 1393

  سلام،من فرد هستم و روز زوج ساعت ٦ بايد راه آهن باشم.بزرگراه نواب كه خط مرزي هست جزء محدوده زوج و فرده يا آزاده؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   10 شهریور 1393

   نواب آزاد است

 128. نویسنده دیدگاه: saeed
  06 شهریور 1393

  سلام خ سهروردی شمالی تقاطع اپادانا طرح ترافیک هست؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 شهریور 1393

   خیر ، در تصویر مشخص است

 129. نویسنده دیدگاه: حامد
  05 شهریور 1393

  سلام
  ماشینم رو دادم دست یکی درست کنه
  ساعت 7 یا 8 صبح یکشنبه میخوام برم بگیرم ازش
  پلاکم هم زوجه
  تعمیرکار هم یه جایی نزدیکه شمال میدون راه آهنه (یه ذره تو طرح ترافیک)
  میخوام ازش بگیرم و مستقیم از طرح ترافیک و زوج و فرد خارج بشم. یه جا دیدم خروج از طرح هم جریمه داره. بنابراین یعنی باید تا بعد از ظهر تو ماشینم بمونم تا طرح تموم شه بعد بیام بیرون؟
  درسته؟ یا راه دیگه ای هم هست؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 شهریور 1393

   بله مسلما باید صبر کنید تا طرح تموم بشه، چون خروج از طرح هم شامل جریمه میشه، مگر اینکه بعد از پایان طرح در صورت باز بودن تعمیرگاه برای تحویل خودرو مراجعه کنید

 130. نویسنده دیدگاه: مریم
  05 شهریور 1393

  سلام. خود بزرگراه نواب هم جز طرح زوج و فرد است؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 شهریور 1393

   خیر

 131. نویسنده دیدگاه: هدیه
  05 شهریور 1393

  سلام. من پلاک فرد دارم. طرح ترافیکم خریدم. میتونم با همین طرح روز زوج وارر شم دیگه؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   05 شهریور 1393

   بله با خرید طرح ترافیک مجوز ورود به محدوده زوج و فرد را دارید

  • نویسنده دیدگاه: دانش
   12 شهریور 1393

   سلام من روز فرد میخوام وارد محدوده زوج وفرد بشم باید طرح بخرم یانه؟؟؟ اگه طرح باید بخرم از کجا بگیرم؟؟

   • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
    20 شهریور 1393

    اگر پلاکتون زوج باشد بله، طبق راهنمای داخل متن

 132. نویسنده دیدگاه: بیتا
  02 شهریور 1393

  خسته نباشید خیابان خرمشهر میدان نیلوفر جزو طرح محسوب میشه؟خواهش میکنم جوابمو بدین صبح باید برم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 شهریور 1393

   خیر جز طرح ترافیک نیست ولی زوج و فرد است

 133. نویسنده دیدگاه: sepehr
  27 مرداد 1393

  با سلام، مرزهای هر دو طرح، مثل خیابان کارگر، یا بزرگراه امام علی هم جزو طرح محسوب میشن؟ یا اونا آزادن؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   30 مرداد 1393

   خیر آزاد هستند

 134. نویسنده دیدگاه: علی
  25 مرداد 1393

  سلام ببخشید من ساعت ۵:۳۰ بعدازظهر میخوام وارد محدوده زوج و فرد بشم به نظرتون بازم طرح بخرم؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   25 مرداد 1393

   مسلماً خیر، در روزهای زوج اگر پلاک شما زوج است، طرح ترفیک تا ساعت 17 است

 135. نویسنده دیدگاه: فرهاد
  16 مرداد 1393

  با سلام

  چرا برخی از سایت ها طرح زوج و فرد رو برای پنج شنبه ها تا ۱۳.۵ اعلام کردن و شما تا ۱۳؟ دقیق همین ۱۳ هست دیگه؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 مرداد 1393

   لیست آسمونی کاملاً به روز است

 136. نویسنده دیدگاه: داریوش
  16 مرداد 1393

  سلام .گفتید از شرق اتوبان امام علی طرح شروع میشه یعنی اگه از سمت شرق وارد اتوبان بشیم و بریم به سمت شمال وارد طرح شدیم؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 شهریور 1393

   خیر دوست عزیز، منظور این است که از سمت شرق تهران ، اتوبان امام علی شروع طرح زوج و فرد است، اما خود اتوبان امام علی جزء طرح نیست

 137. نویسنده دیدگاه: سعید
  12 مرداد 1393

  دوست عزیز؛خسته نباشید.مجوزطرح ترافیک؛از طریق دستگاه های خودپرداز شعب بانک اقتصادنوین قابل خریداست.حاوی رمزی که به شماره ای که در رسید
  ارایه شده پیامک میشود.درجوابی که بصورت پیامک به خریدار مجوز ارسال میشود؛مجوز ورود به طرح ترافیک صادر میشود که قابلیت نصب روی شیشه ماشین راندارد.سؤال بنده نیزدر همین مورد بود. پلاک خودردو درکامپیوتر راهنمایی ورانندگی ثبت شده وزمانیکه عکس خودرو توسط دوربینهای کنترل محدوده گرفته میشود بصورت خودکار ازلیست ورود غیرمجاز به محدوده طرح حذف میشود.امادرمحدوده زوج وفرد؛کنترل بامامورین راهنمایی ورانندگی میباشد
  یعنی وقتی که در محدوده زوج وفرد اگر مامورین خودرو را بدلیل تردد در روزیکه باپلاک خودرو مغایر است متوقف کنند آیا ارایه پیامک حاوی مجوز طرح ترافیک مسألخ را حل میکند

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   12 مرداد 1393

   قاعدتاً بله، البته رسید نیز اگر از عابر بانک دریافت نموده اید همراهتان باشد

 138. نویسنده دیدگاه: سعید
  10 مرداد 1393

  باسلام .سوالی که دراینجا پیش میاد اینه که:طرح ترافیک؛ کامپیوتری حل و فصل میشه.ولی محدوده زوج و فرد توسط مأمورین کنترل میشه.آیابرای مأمورین کنترل محدوده زوج و فرد ارایه پیامک مجوزطرح ترافیک کفایت میکنه؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   11 مرداد 1393

   شما مجوز را روی شیشه ماشین بچسبانید

 139. نویسنده دیدگاه: سعید
  05 مرداد 1393

  ممنون از پاسخ شما وپورتال جامع آسمونی.خسته نباشید

 140. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  04 مرداد 1393

  سلام
  آیا در زمان خروج از طرح باز هم دوربینها جریمه صادر میکنند؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 شهریور 1393

   بله

 141. نویسنده دیدگاه: سعید
  31 تیر 1393

  سلام.
  من درخلال نظرات اینطورمتوجه شدم که خریدطرح ترافیک مساویست بامجوزورود درمحدوده زوج وفرد! آیادرست متوجه شدم؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   03 مرداد 1393

   بله

 142. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  19 تیر 1393

  با سلام
  وضعیت طرح ترافیک روز پنچشنبه در ماه رمضان مشخص نیست. ساعت 12 یا 13؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 تیر 1393

   همان 13 است عزیز

 143. نویسنده دیدگاه: حسن
  17 تیر 1393

  با سلام وخسته نباشید . اینجانب عوارض طرح ترافیک روزانه خریدم
  سوالم اینه که کد مربوطه رو چه زمان باید وارد کنم؟ همون روز یا از روز قبل هم می توان اس ام اس کرد؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   18 تیر 1393

   مجوز طرح ترافیک روزانه نوع 2 فقط برای تاریخ درخواستی مجاز و معتبر مي باشد و شما فقط در تاريخ درخواستي و یا انتخابي از ساعت 10 صبح به بعد مجاز به تردد در محدوده ممنوعه طرح ترافيك مي باشيد.

 144. نویسنده دیدگاه: هادی
  16 تیر 1393

  با سلام
  من در محدوده میدان شاهپور زندگی می کنم می خواستم ببینم من می توانم با ماشینم بعد از ساعت 5 بعداز ظهر در محدوده خیابان ولیعصر تردد کنم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   21 تیر 1393

   در ساعات طرح شامل جریمه میشود

 145. نویسنده دیدگاه: ریضا
  12 تیر 1393

  وقتی من ماشین برای استفاده شخصیم خریدم و پولشو پرداخت کردم دیگه نباید موقع استفاده از ان هم به شهرداری بابت خرید طرح پول بپردازم اینا باید یه راه حل مناسبتر پیداکنن بجای تیغیدن مردم

  • نویسنده دیدگاه: علی
   12 تیر 1393

   داداش حق باتو

 146. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  10 تیر 1393

  من طرح روزانه گرفتم شماره پلاکم اشتباه شده. مثلا به جای تهران 66 خورده تهران 99 . هیچ راهی هم برای ویرایش ندارم . لطفا تدبیری اتخاذ کنید در صورت اشتباه بشه طرح روزانه رو اصلاح کرد.

 147. نویسنده دیدگاه: SanD
  09 تیر 1393

  با سلام،
  خیابان مطهری تقاطع ولیعصر تا مطهری تقاطع مدرس محدوده طرح ترافیک میباشد؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   12 تیر 1393

   جز طرح زوج و فرد است، طرح ترافیک نیست، نقشه را نگاه کنید

 148. نویسنده دیدگاه: محسن
  07 تیر 1393

  با سلام و احترام :
  آيا با خريد طرح ترافيك ، در صورتي كه پلاك زوج باشد ، مي توان روزهاي فرد نيز وارد منطقه ي طرح شد ؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   07 تیر 1393

   بله

 149. نویسنده دیدگاه: سهیلا فتحی ستوده
  01 تیر 1393

  من پرداخت اینترنتی کردم و سیستم جواب رد به من می داد بنابراین من دوباره مشخصات کارتم را وارد کردم. نه تنها جوابی نگرفتم بلکه از حسابم دوبار 240000ریال برداشت شد ه است. خواهش می کنم بفرمایید من چه کار باید بکنم.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   01 تیر 1393

   72 ساعت صبر کنید اگر پول به حساب برنگشت با شهرداری تماس بگیرید و کد واریزتان و جزئیات را اعلام نمایید

 150. نویسنده دیدگاه: محمد
  22 خرداد 1393

  ضمن تشکر نقشه ارایه شده ایراد دارد .
  مرز طرح زوج فرد از طرف شرق اتوبان امام علی(ع) می باشد نه خیابان امامت و آیت که باید تصحیح شود .

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   23 خرداد 1393

   نقشه به روز شد، سپاس

 151. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  10 خرداد 1393

  با سلام واحترام، درست است که اگر هرکاری با این ملت انجام دهند صدایشان در نمی آید ولی انصاف داشته باشید ولطف فرمایید به گوش راهنمایی ورانندگی برسانید که خاتمه طرح زوج فرد هم لااقل مانند طرح اصلی تا همان ساعت باشد

 152. نویسنده دیدگاه: سحر
  03 خرداد 1393

  من محل کارم نبش اتوبان کردستان بالاتر از ملاصدرا است ، مسیرم هم از اتوبان چمران است، آیا راهی وجود دارد که به محدوده زوج و فرد نخورم؟
  ببخشید من باید می گفتم که از سمت نواب می رم توی چمران

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   04 خرداد 1393

   شما محل زندگیتون کجاست که به طرح زوج و فرد میخورید؟
   چون چمران مرز زوج و فرده

 153. نویسنده دیدگاه: داریوش
  27 اردیبهشت 1393

  طرح زوج و فرد تا 17 نیست تا 19 است .

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   27 اردیبهشت 1393

   دوست عزیز ما نیز در متن همین را نوشتیم

 154. نویسنده دیدگاه: مصطفا
  27 اردیبهشت 1393

  ١- بالاخره طرح از ٦ شروع ميشود يا ٦:٣٠؟ در متن گفته شده از ٦:٣٠ ولى “آسمونى” در جواب يكى از كامنت ها گفته قبل از ٦ از طرح خارج شويم. كدام درست است؟
  ٢- من شنيدم پنجشنبه ها هم طرح ترافيك و زوج و فرد مثل بقيه روز هاى هفته تا ١٧ و ١٩ تغيير كرده. آيا اشتباه است؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   27 اردیبهشت 1393

   1- دوست عزیز قبلا طرح از 6 بود اما در حال حاضر همه روزها هر 2 طرح از 6:30 شروع میشه.
   2- ساعات پایان طرحها نیز تا ساعات 13 در روزهای پنجشنبه است.

 155. نویسنده دیدگاه: صابري
  22 اردیبهشت 1393

  ايا خروج از طرح هم مشمول جريمه ميباشد؟مبلغ جريمه سال 93 چقدر ميباشد؟ايا خيابان شريعتي در محدوده طرح ميباشد؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   22 اردیبهشت 1393

   1) ورودی و خروجی طرح ها دارای دوربین است.
   2) جهت دیدن مبلغ جریمه روی لینکی که داخل متن قرار دارد کلیک نمایید.
   3) خیر، طرح زوج و فرد درست تا شمال عباس آباد (تقاطع رسالت) است، روی نقشه را نگاه کنید.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   16 آذر 1394

   درسایت ترافیک نوشته که خروج از طرح ترافیک جریمه ندارد دوربینها برای کسانی نصب شده که از خروجیها وارد طرح میشوند

 156. نویسنده دیدگاه: tehrani
  17 اردیبهشت 1393

  با سلام و خسته نباشيد
  بنده در خيابان خواجه نصير زندگي ميكنم و تمام كوچه ها با دوربين احاطه شده و ما هيچ راهي براي بازگذشت به منزل نداريم بايد چكار كنبم در صورتي كه تمام ماشينها طرح دارند و وارد محدوده ميشوند و ما نميتونيم به خانه برگرديم چه بايد كرد لطفي رسيدگي كنيد

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 اردیبهشت 1393

   رئیس اجرائیات پلیس راهور:
   هر کسی که دوست دارد در پایتخت زندگی کند باید این جور مسائل را هم رعایت کند و با آن نیز کنار بیاید، ما باید قانون را رعایت کنیم و افرادی که چنین مشکلی دارند می توانند صبح ها قبل از ساعت6 و عصر ها بعد از ساعت 5 بعد از ظهر به محل سکونت خود باز گردند و در واقع ورود و خروج داشته باشند و یا طرح روزانه از شهرداری خریداری کنند.

 157. نویسنده دیدگاه: unknown
  14 اردیبهشت 1393

  سلام. آیا خود اتوبان چمران جزوز طرح زوج و فرد محسوب می شود؟
  آیا خروج از محدوده طرح می تواند منجر به جریمه شود؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   16 اردیبهشت 1393

   خیر عزیز چمران ارتباطی با طرح زوج و فرد ندارد، اما اگر منظورتان خروج از توحید و نواب به سمت شرق است مسلماً جزء محدوده می باشد و جریمه دارد

   • نویسنده دیدگاه: علیرضا
    25 اردیبهشت 1393

    درخصوص ورودکامیون روزجمعه به نواب .میدان جمهوری جهت حمل اثاثیه منزل به شهرستان راهنمایی فرمایید.باتشکر

    • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
     26 اردیبهشت 1393

     روز جمعه طرح زوج و فرد یا طرح ترافیک برقرار نیست

 158. نویسنده دیدگاه: پلیس راهور
  11 اردیبهشت 1393

  طرح ترافیک از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6.30 تا 17 و پنج شنبه هااز 6.30 تا 13 و طرح زوج و فرد هم از شنبه تا چهار شنبه از6.30 تا 19 و پنجشنبه ها از 6.30 تا13
  راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   11 اردیبهشت 1393

   سپاسگزاریم از شما

 159. نویسنده دیدگاه: امید
  14 آذر 1392

  طرح زوج و فرد تا 17 نیست تا 19 است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   14 آذر 1392

   اصلاح شد ، مرسی

نظر خودتان را ارسال کنید