صدای عاشقانه برای آدم ربایی زهرا دختر 20 ساله

 

دختر 20 ساله وقتي صداي عاشقانه را از پشت گوشي تلفن شنيد نمي‌دانست در دام يك آدم‌رباي 50 ميليوني مي‌افتد. مرد تبهكار اين دختر را از همدان به مشهد برد و26 روز زنداني كرد.
به گزارش مشرق به نقل از ایران، زهرا 20 ساله است و پس از 26 روز دوري از خانواده و زنداني شدن در يك مركز اقامتي غيرمجاز در مشهد از چنگ آدم‌ربايي 47 ساله جان سالم به در برده و با چشماني گريان تحويل خانواده‌اش شده است.

 

اين دختر وحشت زده به خبرنگار گفت: من از طريق پيامك با مردي كه اهل يكي از شهرهاي شمالي كشور و ساكن كرج است آشنا شدم و ما مدتي با هم تماس تلفني داشتيم. خيلي شيفته و دلباخته اين مرد شده بودم و به عشق وي از خانه فرار كردم و به ملاقاتش رفتم، اما در نخستين ديدار خودم را در برابر مردي ديدم كه 47 سال دارد.

 

ابتدا فكر مي‌كردم اين مرد دوست مرد رؤياهايم است اما وي به زور مرا سوار خودرويش كرد و با تهديد به محل نامعلومي انتقال داد.

چند روز در حبس بودم و وي مي‌گفت اگر تو را رها كنم توسط برادرانت به قتل خواهي رسيد.
دختر جوان افزود: او مرا همراه خود به مشهد آورد و در يك مهمانپذير غيرمجاز زنداني‌ام كرد. در اين مدت اين آدم حقه‌باز يك ميليون تومان طلاجات من را به زور گرفت و در تماس با خانواده‌ام نيز 50 ميليون تومان پول خواست كه توسط پليس دستگير شد و من نجات يافتم.

 

آدم رباي 47ساله در چنگ قانون

رئيس پليس آگاهي استان خراسان رضوي نيز به شوك گفت: با اعلام ربايش دختر جوان از همدان و تماس رباينده پس از گذشت 26 روز با خانواده اين دختر از طريق شماره تلفني در مشهد، پليس آگاهي خراسان رضوي بلافاصله تحقيقات پرونده را آغاز كرد.

 

سرهنگ حسين بيدمشكي افزود: پليس در پيگيري به سرنخ‌هايي دست يافت كه باعث دستگيري يك مرد شد.

وي خاطرنشان كرد: عامل آدم‌ربايي با ارائه شماره حساب بانكي به خانواده دختر جوان درخواست 50 ميليون تومان پول در ازاي آزادي گروگان داشت و تهديد كرده بود در صورتي كه خواسته‌اش عملي نشود گروگان خود را به قتل خواهد رساند.

 

كارآگاهان با شناسايي صاحب حساب بانكي كه بقالي در مشهد بود وي را دستگير كردند.
صاحب يك سوپرماركت اظهارداشت: مردي47 ساله با ظاهري موجه از چندي پيش مقداري خريد به صورت نسيه از من داشته و شماره حسابم را با اين ادعا كه اقوامش مي‌خواهند براي وي پول واريز كنند گرفته است. با اين اطلاعات كارآگاهان موفق شدند اين آدم‌رباي 47 ساله كه اسماعيل نام دارد را شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير كنند. بنا بر اين گزارش، دختر رهايي يافته از چنگ آدم‌ربا نيز به خانواده‌اش تحويل داده شد.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: ایران
    04 مهر 1392

    یعنی بلایی سر دختر بودنش نیاوردن؟ 😐 ❓ ❓ ❓

نظر خودتان را ارسال کنید