ژینا کلانتری و نسبتش با شادمهر عقیلی

aghili2

شادمهر عقیلی از خوانندگان معروف ایرانی است که اکنون در لس آنجلس زندگی می کند. شادمهر عقیلی قبل از رفتن از ایران با دختری به نام ژینا کلانتری نامزد بوده و به دلایلی این نامزدی به هم می خورد. پورتال آسمونی در این بخش مطالب جالبی در مورد شادمهر عقیلی و ژینا کلانتری عنوان می کند که خواندنش خالی از لطف نیست. همچنان آسمونی را همراهی کنید

شاید شما هم عکس و فیلم شادمهر عزیز با این دختر رو دیده باشید. که ظاهراً جشن تولد شادمهر بود. اسم این دختر ژینا کلانتری هست. فکر میکنم شادمهر آهنگ ژینا گل من رو واسه این دختر خونده باشه.

و اما صحبت های شادمهر:

 سوال بهزاد بلور از شادمهر: شادمهر اخیراً عکسهای زیادی از جشن تولدت روی اینترنت پخش شده و یک ویدیوی کوتاه. من بعضی هاش رو دیدم ، به نظر میاد که تولدت بوده. بچه ها میپرسند اینها مال چه وقتیه و خودت اجازه ی پخشش رو دادی؟!

و اما جواب شادمهر: والا حدود سه ، چهار سال پیش قبل از اینکه از ایران خارج بشم ، یه دختر خانمی که طرفدار کارهام بود یک جشن تولد برام ترتیب داد و خودم رو دعوت کرد. اونجا عکس گرفتیم و ویدیو گرفتیم ، ولی قرار نبود که اینها برای همه پخش بشه! کسی هم از من اجازه ای نخواست. حالا هم که مسئله ای نیست ، یعنی مسئله ی مهمی نیست.

شادمهر در زندگی شخصی خود گاهی وقت ها در ایران  با دوستانش به شمال کشور میرفت .دوست دخترش را عاشقانه دوست داشت(ژینا کلانتری).قرار ازدواج با او را داشت . بعضی ها عقیده بر این داشتن که شادمهر و ژینا نامزد هستن !حلقه دست ژینا هم این شایعه را از حالت شایعه خارج میکرد .نام اصلی آهنگ ژینا  گل من گل من بود که به گفته خود شادمهر: به دنبال یک اسم خاص میگشتم  که بجای گل من گل من باشه و کسی از این اسم هم استفاده نکرده باشه و اسمی زیبا تر از ژینا به ذهنم نرسید!بعد از خروج از ایران با وجود فیلم تولد و فیلم شب رفتن وبارها  دیده شدن او با ژینا در انجمن شعر و انجمن سینما با با او همراه بود چون خود ژینا هم یک بازیگر بود.وقتی که شادمهر برای گرفتن مجوز در ایران راه به جایی نبرد رو به کشور خارج کرد و با ژینا قرار گذاشت که بعد از برگشتش به ایران او را هم با خود به خارج یا همان لس آنجلس ببرد شب رفتن شادمهر ژینا برایش یک جشن تولد گرفت که این جشن فیلمش هم موجود هست و بعد از پخش آلبوم شادمهر و برگشتش بعد از ۵ ماه به ایران رفت و صحنه ناگواری دید.او دید که ژینا با پسری که شوهر ژینا بود قدم میزند و دیگه یعد دیدنش را من هم نمیدانم ولی بعد دوباره به لس آنجلس برگشت و ترانه خیالی نیست رابرای این بی وفا خواند و حالا هم هر ترانه از نامردی و بی وفایی و خیانت می خواند مثلا مشکوک را برای ژینا میخواند تا او را سرزنش کند.

aghili1

شادمهر در هفتم بهمن ماه سال 1351 خورشیدی در شهر تهران (خیابان هاشمی) متولد شد . خودش دوران بچگیش را اینگونه توصیف می کند : ” از بچگی به آلات موسیقی علاقه داشتم و به سمت آنها می رفتم . در کودکی با پیانو آشنا شدم و هشت ساله بودم که ویلن می زدم . ویلن را به عنوان ساز اصلی ام انتخاب کردم چون نواختن آن واقعآ کار دشوار و سختی است . “

شادمهر پس از اتمام تحصیلات موسیقی خود در هنرستان ملی و پس از آن چندین سال کار نوازندگی برای خوانندگان دیگر تصمیم گرفت تا شانس خود را برای خواننده شدن محک بزند و سرانجام در سال 1376 با بازتر شدن فضای کار برای موسیقی پاپ این فرصت محیا شد تا شادمهر و چند خواننده دیگر به واحد موسیقی صدا و سیما رفته و تست خوانندگی بدهند .

اولین کار شادمهر با صدای خودش معبود نام داشت که در زمان خود بارها از تلویزیون پخش شد . کارهای دیگر شادمهر که در ایران ارائه شد هرکدام در زمان خود رکورد شکن بودند .

و بالاخره شادمهر پس از اتقاقاتی که بین او و وزارت ارشاد و شورای موسیقی رخ داد و پس از مجوز نگرفتن آلبوم آدم و حوا و همچنین ممنوع الصدا و تصویر شدنش، تصمیم به ترک وطن گرفت تا ادامه ی زندگی موسیقی خود را در آنسوی آبها تجربه کند .

به همین منظور به کشور کانادا (شهر تورنتو )مهاجرت کرد تا در آنجا ادامه ی فعالیت های هنری خود را دنبال کند  و با چهار سال اقامت در کانادا سه آلبوم خیالی نیست ، آدم فروش ، پاپ کرن را ایجاد کرد که با استقبال بی نظیر ایرانیان در داخل و خارج ایران مواجه شد .

هم اکنون شادمهر در خارج از کشور به موفقیت های چشم گیری نایل آمده و برای بیشتر خوانندگان و هنرمندان خارج از کشور آهنگسازی – تنظیم و نوازندگی می کند و کنسرت هایی در شهرهای مختلف جهان با هنرنمایی او برگزار می شود . همچنین شادمهر هیچ گاه دوست نداشته به لس آنجلس برود و به قول خودش روش “دوری و دوستی” را در پیش گرفته که تا به حال هم باعث پیشرفت رو به جلو برای وی بوده است.

بیوگرافی کامل شادمهر عقیلی

aghili3

بچه خیابان هاشمی تهران ” اصلیت طالقانی ” فرزند آخر خانواده ” متاسفانه شادمهر در دوران نوجوانی، پدرش را به دلیل بیماری سرطان از دست داد و برادرش در جنگ تحمیلی به شهادت رسید که آهنگ داداشی رو هم به یاد بردارش خونده ” در شرایط سخت مالی بزرگ شد ” گیتار زدن را از حرکات دست گیتاریست ها یاد گرفت و علاقه ی زیادی به فریدون فروغی داشت که حتی آن زمان ملاقاتی رو با فریدون داشت و به کنسرتهای او میرفت و با او عکس می گرفت و پوسترهای فریدون رو به دیوار اتاقش میزد. ” فوق لیسانس از هنرستان موسیقی ” تا 24 سالگی به خواننده شدن فکر نمیکرد ” علاقه به موسیقی  ” اغلب ساعات روز را در اتاق کوچکش به تمرین موسیقی میپرداخت ” برای تماشای کلیپ های خارجی بیتابی میکرد ” رفت و آمد های مدام به صدا و سیما برای کار در تلویزیون در سالهای 72و73 اواسط سال 75 چند آهنگ غیر مجاز را در زیرزمین های کرج خواند ” متنفر از تجملات ” ویلون را خودش یاد گرفت و استاد سوت زدن هست ، حتی در استودیو ” عاشق بازی بهروز وثوقی ” به افراد مختلف القاب مختلف میداد ” هرگز حتی سیگار هم نکشیده ، همانگونه که دیدید شادمهر عقیلی در فیلم شب برهنه حتی سیگار دست گرفتن هم بلد نبود و میگویند سکانس سیگار کشیدن را گارگردان 48 بار برداشت کرد”
رفاقت با جوانان سالم را دوست دارد ” با قرض ارگ خرید ” کم غذا و تحت تاثیر محبتهای مادرش ” با دست مزد اولین کاستش ( بهار من ) یک پراید خرید ” از هیچ غذایی بدش نمی آید ” مردم برای خرید آلبوم مسافر او جلوی نوار فروشی ها صف میکشید ند ، که حتی به عده ای هم کاست نمیرسید چون خیلی ها چند تا چند تا این آلبوم را خریداری میکردند و تمام میشد” ” خودش را مدیون هیچ کس نمیداند جز مادرش و محمد تقی برادرش ” همیشه پشیمان از امضای قرارداد با شرکت پیغام سحر ” عاشق اتومبیل BMW ، بیشتر شعرهای او را در زمان فعالیت در ایران را نیلوفر لاری پور گفته است ” الگوی گیتار : اردشیر فرح ” شناگر ماهر ( خصوصا شنای قورباغه ) حساسیت بیش از حد نسبت به دندانهایش دست به جیب برای دوستان طراز اول ” کم حرف ” ” اختلاف با بهروز صفاریان بعد از آلبوم مسافر ” به دلیل انحراف کمی که بینی اش داشت بینی اش رو جراحی میکنه ” هر روز اگر گیتار تمرین نکند پکر میشود ” نازانگشتا ( خشایر اعتمادی ) و غزلک (سعید شهروز ) اوج هنر آهنگ سازی او در ایران برای دیگران است و آهنگسازی شعر نوازش برای ابی موفقیت و پیشرفت او را در زمینه آهنگسازی نشان می دهد.”

aghili4

” اختلاف شدید با محمد اصفهانی در تابستان 1379 ” ما درش را خیلی دوست دارد بیش از حد تصور ” یک پوستر را با سرمایه شخصی خودش به بازار فرستاد، چشمهایش نسبت به موسیقی سنتی روز به روز ضعیف و ضعیف تر شد ” عاشق خرید کفش و بیزار از سیاست ” بابت بازی و خوانندگی در فیلم پرپرواز 10 میلیون تومان گرفت ” نارضی از گریمش در فیلم شب برهنه” درشرایطی به کانادا رفت که بعضی از افراد خواستند به خاطر منافع خودشان او را از موزیک پاپ کشور پایین بیاورند ، ماهی یک بار به شمال میرفت ” آرزو برگذاری کنسرت را در استادیوم آزادی داشت اما باز هم مسولین ارشاد موافقت نکردند ” خواننده محبوب : ریکی مارتین ” اهل شب نشینی و روزنامه خواندن نیست ” استاد کوک کردن سنتور ” بعد از سفرش به کانادا فیلم شب برهنه با شکست مالی بدی روبه رو شد ” عاشق ماشین عوض کردن ” به پیشنهاد ، دوستش برای راه اندازی فروشگاه جواب منفی داد “در ایران نه ازدواج کرده ، و نه به خواستگاری رفته ولی دختری به نام ژینا را بیشتر از یک دوست و همسر دوست داشته، که تولد سال 80 شادمهر همه چی رو مشخص کرد و امروزه با دختری به نام میاماسا  که اصلیت فلیپینی داره ازدواج کرده ” آهنگ علامت سوال و تقدیر را خیلی دوست دارد  ” علاقه مند موسیقی ترکی ” با چند خانواده در تورنتو دوست است ” گرفتن تصدیق بین المللی در کانادا ” آموزش خصوصی گیتار و ویلن در تورنتو ” محبوب ترین چهره موزیک پاپ ایران در خارج از کشور ” فقط در یک سر شماری کوچک شادمهر 20 میلیون هوادار داشته ” طرح کلیپهایش را خودش میدهد ” خیالی نیست را بدون دست مزد خواند ولی برای آدم فروش دست مزد خوبی گرفت ” یک استودیو خانگی در منزلش درست کرده  ” وبلاگ ها و یا سایت های تقلبی در مورد خودش را هیچ گاه تکذیب نکرده و میگوید که هیچ سایت و یا وبلاگی را خودش اداره نمیکند و اینها همه طرفدارانش هستند ” ” در دبیرستان فوتبال بازی میکرد ومهاجم بود”سه برادر داشت به نام محمد تقی و حمید وخسرو که حمید قبل انقلاب در سربازی شهید شد وخسرو را در زلزله رودبار ازدست داد “هومن پسر برادرش محمد تقی فقط سه سال از او کوچکتر است ,هیچ گونه هدف و یا قصد بازگشت را بنا به اتفاقاتی که برای او افتاد را نداشته و برای دیدن مادرش هم گفته هر موقع بخواهد در دبی هم دیگر را میبینند و…

پرطرفدار ترین آهنگ ها: مسافر – هزار و یک شب – علامت سوال – گل یاس – پرپرواز – خیالی نیست – سبب – محال – ماندگار – مشکوک – تقدیر – عادت و …

 • همچنین ببینید:

بیوگرافی شادمهر عقیلی

4.1/5 ( 9 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: شیرین
  02 تیر 1398

  واقعاعشقی

 2. نویسنده دیدگاه: مونا
  22 خرداد 1398

  ممنون ازمطلبتون خیلی خوب بود.شادمهرررررررعشقه عشق

 3. نویسنده دیدگاه: Zinzb
  11 اردیبهشت 1398

  عاشقتم شادمهر

 4. نویسنده دیدگاه: پژمان عباسی
  15 فروردین 1398

  مرسییی خیلی عالی بود

 5. نویسنده دیدگاه: مارخ
  16 اسفند 1397

  خیلی عالی 😇😇😇😇😇

 6. نویسنده دیدگاه: اکبر
  29 مرداد 1397

  ????بسیار عالی

 7. نویسنده دیدگاه: هانی
  27 اسفند 1396

  عالی بود کامل وجامع شادمهر هنرمند تکرارنشدنی باآرزوی برگشتش به ایران

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   24 آبان 1397

   چچچچچچچی

نظر خودتان را ارسال کنید