میلیاردری که اخیرا در تهران دست به خودکشی زد !!

 

چندي است بازار سکه و ارز دستخوش نوسانات قيمتي شده‌، نوساناتي که عده اي سودجو به طمع رسيدن به سود سرشار به آن دامن زدند اما برخي از آنها از اين بادي که کاشتند تنها طوفان درو کردند.

 
به گزارش آخرین به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از آنکه بازار سکه و ارز دچار نوسانات شديد قيمتي شد، عده اي سعي کردند با دميدن در تنور اين ناآرامي ها سودهاي کلان به جيب زده و با ايجاد تنش در بازار به سودهاي ميليوني و حتي ميلياردي دست پيدا کنند اما اقدامات مسئولين براي به آرامش رسيدن بازار ارز و سکه جواب داد و حباب قيمت در اين بازارها هر روز کوچک و کوچکتر مي شود و اين يعني ضرري هنگفت براي دلالاني که در روياي سودهاي سرشار وارد اين بازار شده بودند.

براساس اين گزارش، طي روز هاي گذشته يکي از دلالاني که به طمع سودهاي ميلياردي در چند روز گذشته اقدام به خريد يک ميليون و 500 هزار قطعه سکه کرده بودند پس از کاهش قيمت سکه در اثر فشار رواني ناشي از ويران شدن کاخ آروزهايش در تهران اقدام به خودکشي کرد.

اين گزارش مي افزايد، شايد سرنوشت همه دلالان سکه و ارز به مرگ ختم نشود اما با اهتمامي که در مسئولين براي برخورد با اين اخلال گران است به طور حتم همه اين افراد دير يا زود در دامي که خود پهن کرده اند گرفتار مي شوند.

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  19 مهر 1391

  وقتی تیتر با متن سازگار نیست ، این یعنی عدم صداقت شما .یه جوری تیتر زدین انگار اسم طرف رو می دونین ، ولی فقط یک مطلب کلی نوشتین ، وقت مردم رو با این شیوه می گیرین !!!!!!
  تازه قیمت سکه بیشتر شده تو این چند روز و طرف ذوق کرده

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   20 مهر 1391

   با تشکر از شما
   البته ما چنین هدفی نداشتیم!
   به طور کلی منظور از این خبر نشان دادن آشفتی های بازار ارز و طلا می باشد، که باعث گرفتن جان انسانی شده است

نظر خودتان را ارسال کنید