آیا دعا نویسی درست است؟

بسیاری از افراد به ویژه خانم ها به توصیه دوستانشان ممکن است برای حل برخی مشکلاتشان به دعانویس مراجعه کنند. عده ای معتقدند که این کار در زندگی آن ها بسیار تاثیر دارد ولی عده ای معتقدند که همه این کارها فقط خرافات است. نظر شما چیست؟ آیا شما فکر می کنید که دعانویسی در زندگی انسان تاثیر دارد؟ آیا خود شما تا به حال به دعانویس مراجعه کرده اید؟ اگر پاسختان مثبت است، چه نتیجه ای گرفته اید؟ پورتال آسمونی در این بخش مطالب جالبی در مورد دعانویسی و اینکه این کار درست یا اشتباه برای شما عزیزان عنوان می کند. پس با ما همراه شوید.
pray-programming1

آیا مراجعه به رمال و دعانویس گناه است؟

بدون ترديد آيات قرآن و دعا تاثير خاص خود را دارند و مي توان به اذن الهي در موارد گوناگون از آنها بهره برد. البته بايد توجه داشت كه استفاده از اين دعاها، نياز به رمال و دعا نويس ندارد، هر كسي مي تواند آيات قرآني مثل آيه الكرسي را بخواند و يا بنويسد و همراه داشته باشد و از آثار آن برخوردار باشد. دعاهاي قرآني شفاي هر درد و رافع هر مشكل است. ولي عده اي از جهالت مردم سوء استفاده مي كنند و با نوشتن خطوط كج و معوج مردم را فريب مي دهند و جيب آنها را خالي مي كنند و به تصور نوشتن دعاها مردم را سر كار مي گذارند كه بايد مواظب بود.

– ضروري است كه به نكات ذيل با دقت تأمل داشته باشيد:

1- بايد دعاها و اذكار را از منابع معتبر گرفت و بسياري از افراد و يا سايت هايي كه در اين مورد مي باشند معتبر و قابل اعتماد نمي باشند. ذكرها و دستورات فراواني در كتاب هاي معتبر مانند مفاتيح الجنان و نيز حواشي آن وجود دارد كه مورد اعتماد و مجرب است.

2- در مورد دعانويس‏ها بايد دانست كه بسيارى از اين افراد شيادانى هستند كه از عقايد مردم سوء استفاده مى‏كنند.

بنا بر اين بايد در برخورد با آنان هشيار بود. براى دعا به درگاه خداوند نيازى به واسطه و دعانويس نيست؛ بلكه هر كس مى‏تواند براى رفع مشكلات خود به درگاه او عرض حاجت نمايد و از اعمال نيك براى تقرب به درگاه خداوند بهره ببرد. مگر آن كه به افراد وارسته و اهل دل دسترسى داشته باشيم كه به طور يقين دعاى آنان و نفوذ كلام آنان تأثير ويژه‏اى دارد.

3- مراجعه به دعا نويس، آري يا خير؟

رجوع به دعانويس ها در سنت و سيره پيامبر (ص) و امامان عليهم السلام نبوده و بزرگان دين هيچگونه توصيه اي در اين باره ندارند، لذا بهترين روش براي رفع مشكلات هم تعقل و تدبير شخصي و هم مشورت با خردمندان و توكل بر خدا و پرداخت صدقه و خواندن دعاهاي معتبر است. گفتني است اگر خود انسان و يا فرد دعانويس از كتاب هاي معتبر، دعاي مستندي كه از طريق معصومين وارد شده است انتخاب كنند اشكال ندارد.

غالبا مراجعه به دعانويس، از طرف كساني صورت مي گيرد كه معمولاً نتوانسته اند براي گرفتاري خود چاره جويي كنند و يا به دعاي خود اعتمادي ندارند و فكر مي كنند اگر به آن ها رجوع كنند، مشكلشان حل خواهد شد. چه بسا به دليل اعتمادي كه به آنها دارند، حالت تلقين به نفس در افراد ايجاد مي شود و با اين روحيه قدرت و تسلط بر بيماري يا مشكل خود پيدا نمايند و به تدريج آن را حل كنند. اما در هيچ كتاب و به نظر هيچ مرجعي ديني، رجوع به دعانويس توصيه نشده است، بلكه همه افراد تشويق شده اند خودشان دست به دعا بردارند و از خدا كمك بخواهند.

پيش بيني بعضي از افراد نسبت به رويدادهاي آينده و غيب گويي اگر واقعيت داشته باشد، مي تواند عوامل مختلف داشته باشد، از جمله اين كه در اثر رابطه با ارواح مجرده (جن و شياطين) به دست آيد. اما اين عمل از نظر اسلام حرام است و رجوع به اين افرد از نظر اسلام جايز نيست.

رسول اكرم (ص) فرمود “هر كس نزد ساحر يا كاهن يا دروغ گويي برود و گفته او را باور كند، به كتاب خدا كافر شده است”.(1)

4- از نظر اسلام رفتن پيش دعانويس و آنچه در بين مردم شايع است و اين كه بخت انسان بسته شده است، همه از خرافات است.

pray-programming

در رابطه با دعا به شما توصيه مي كنيم كه:

 1. زيارت عاشورا و سوره يس و الرحمن را تلاوت كنيد(دور از زياده روي؛ يعني هر اندازه كه مناسب حال تان باشد).

از پيامبر اكرم(ص) روايت شده كه در خواندن سوره يس ده خاصيت است، از جمله رسيدن به همسر مناسب.(2)

 1. توسل جستن به ائمه اطهار عليهم السلام.
 2. خواندن نماز حاجت.(3)
 3. توبه و استغفار از همه گناهان سبب گشايش امور مي شود.
 4. نماز جعفر طيار را به كيفيتي كه در مفاتيح آمده است بخوان تا ان شاء الله در زمان مقرر پيش خدا همسر لايق تان نصيب تان گردد. در اين رابطه علاوه بر دعا لازم است كه به خدا حسن ظن داشته باشد.

پس با دعا و با استمرار و اصرار بر آن و انجام وظايف خود – كه ذكر شد – منتظر باشيد تا لطف خداوند شامل حال تان شود.

– نكات پاياني:

1- مهم اين است كه به خداوند و حاكميت اراده الهي همچنان معتقد باشيد و تمام اين اعمال وسيله هستند چه بسا همين فراز و نشيب ها دامي از سوي شيطان باشد كه ايمان شما را متزلزل كند. لذا با پايداري و استقامت ايمان خود را حفظ كنيد تا در نتيجه آن شيطان نااميد شود و درهاي رحمت الهي به سوي شما باز گردد.

2- در مورد دعانويسي برادران اهل تسنن، بايد بگويييم: از نظر علماء در صورتي كه از منابع معتبر استفاده شود، اشكالي ندارد.

 

فتوای مراجع و فقها در مورد دعانویسی و فال‌بینی:

1- آیت‌الله خامنه‌ای

نوشتن دعا برای بازکردن گره از مشکلات از نظر اسلام پذیرفته است؟

* اگر دعایی باشد که به نقل از معصوم یا قرآن آورده شده اشکالی ندارد ولی دعای غیرمعصوم از نظر اسلام پذیرفته نیست.

نظر اسلام در مورد سرکتاب باز کردن چیست؟

* هر چیزی که در چارچوب دین گفته شده اشکال ندارد.

اگر بروز مشکلات و گرفتاری دعای ناحق برای مسلمانی نوشته شود تکلیف او چیست؟

* توکل به خدا و توسل به اهل بیت.

2- آیت الله مکارم شیرازی

نوشتن دعا برای امور خیر مثل پیدا کردن کار، رونق در زندگی با ایجاد محبت چه حکمی دارد؟

* نوشتن دعاهایی که از حضرت معصومین (ع) رسیده و در کتب معتبر موجود است اشکالی ندارد ولی دعانویسی حرفه‌ای که شغل افراد سودجوست صحیح نیست و غالب کتاب‌هایی که به آن استناد می‌کنند اعتباری ندارند.

درآمدی که از راه دعانویسی کسب می شود حلال است؟

* خیر. جایز نیست.

3- آیت الله سیستانی

دعانویسی چه حکمی دارد؟ آیا انجام این کار در اسلام حرام است؟

* کسانی که با استفاده از سحر و جادو دعا می‌نویسند کذابند. این دسته از افراد جعلیات تحویل مردم می‌دهند و کارشان اشکال دارد و حرام است اما در صورتی که با استفاده از آیات قرآن و احادیث ائمه (ع) این کار صورت بگیرد اشکالی ندارد.

درآمدی که از راه دعانویسی کسب می‌شود اشکال دارد؟

* اگر کسانی که دعا را می‌نویسند با استفاده از سحر و جادو این کار را انجام دهند پولشان حرام و مراجعه به آنان نیز حرام است.

برای چه موضوعاتی می‌توان به دعانویس مراجعه کرد؟

* برای هیچ موضوعی نمی‌توان به دعانویس مراجعه کرد. وقتی کتاب‌های ادعیه که در رأس آن «مفاتیح الجنان» قرار گرفته و به این خوبی راهنمایی می‌کند دیگر مراجعه به دعانویس لازم نیست.

4- آیت الله وحید خراسانی

دیدگاه اسلام در مورد دعانویسی، نفرین، جادو و… چیست؟

دعا و ادعیه به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ یکی از طریق آیات قرآنی است که از نظر اسلام مشکلی ندارند و دیگری از طریق سحر و جادوست که حرام است.

درآمدی که از راه دعانویسی کسب می شود حلال است؟

* پولی که افراد از طریق سحر و جادو کسب می‌کنند اشکال دارد و حرام است.

از نظر اسلام نوشتن دعای ناحق برای دیگران چه حکمی دارد؟

* اگر با استفاده از سحر و جادو دعایی بنویسند. مثلاً بین زن و شوهر اختلاف بیندازند یا بخت کسی را ببندند، مرتکب عمل حرام شده‌اند.

شیخ انصاری در «مکاسب محرمه» آورده است: « اگر برای مسلمانی سحری نوشته شود که به واسطه آن اتفاق ناگواری برای او بیفتد یا باعث دردسر او شود، قتل کسی که سحر به امر او نوشته شده واجب است».

وقتی دعانویسی به نیت خیر این قدر نهی شده و عذاب دارد، دیگر عذاب سحر و جادو به نیت شر بماند.

سرکتاب باز کردن از نظر اسلام پذیرفته است؟

* خیر. کار درستی نیست.

فردی که دعای ناحقی برای او نوشته شده است در شرایطی که در مورد وجود دعا در مورد خودش اطمینان پیدا کند آیا می‌تواند اقدامی انجام دهد؟

* اگر برای کسی دعای بد نوشته شود مراجعه به اهل این کار برای باطل کردن آن و به عنوان پادزهر ضرورت داشته و از نظر شرعی اشکال ندارد.

5- آیت الله صافی گلپایگانی

عده‌ای با استفاده از قهوه، شمع، اعداد و… فال‌هایی می‌گیرند و حتی درباره ی گذشته یا آینده افراد مسائلی را بازگو می‌کنند که در اغلب موارد درست است. با توجه به این شرایط مراجعه به آنان اشکال دارد؟

* رمالی و فال‌گیری جایز نیست. از آنجا که چنین اعمالی وجه شرعی ندارند. رفتن نزد این افراد جایز نیست. حال اینکه یک سری مسائل را کنار هم قرار می‌دهند و به طور تصادفی موضوعاتی درست از آب در می‌آید دلیل بر مراجعه به آنان نمی‌شود.

درآمدی که از راه دعانویسی کسب می‌شود حلال است؟

* افرادی که از این راه کسب درآمد می‌کنند مالک این پول نیستند.

می‌توان به صحت و سقم دعا مطمئن شد و به کار دعانویس اعتماد کرد؟

* اگر عالمی که دعا را می‌نویسد به قرآن و احادیث علم کافی داشته و مستند به روایات باشد، اشکال ندارد.

فردی که ناخواسته برای او دعایی نوشته‌اند می‌تواند برای باطل کردن سحر اقدام کند؟

* سحر و جادوی بد در حق مسلمان حرام است. اگر مسلمانی به این اطمینان برسد که دعای ناحقی در مورد او نوشته شده مثلاً بختش را با سحر و جادو بسته اند، می‌تواند برای باطل کردن آن اقدام کند.

نوشتن دعا برای امور خیر مثل پیدا کردن کار، رونق در زندگی و ایجاد محبت چه حکمی دارد؟

* آنچه به غیر از اصول شرعی باشد مورد تأیید نیست. وقتی کار غیر شرعی باشد، دیگر اثر آن مهم نیست که باعث گشایش شده یا مشکلات شخص را مضاعف کرده است.

سرکتاب باز کردن از نظر اسلام پذیرفته است؟

* سرکتاب باز کردن مورد تأیید نیست. در متن دین عنوانی به اسم سرکتاب باز کردن نداریم.

6- آیت الله آقا مجتبی تهرانی

دعانویسی در اسلام چه حکمی دارد؟

* مراجعه به کسانی که با استفاده از سحر و جادو عمل می‌کنند درست نیست ولی مراجعه به کسانی که با استفاده از قرآن و احادیث دعا می‌نویسند اشکال ندارد.

سرکتاب باز کردن از نظر اسلام پذیرفته است؟

* درست نیست.

مسلمانی که برای او سحر و جادو نوشته‌اند چه کاری می‌تواند انجام دهد؟

* کسانی که سحر کرده اند، مرتکب حرام شده اند و اگر فرد یقین داشته باشد که برای او سحر نوشته شده می‌تواند با مراجعه به عالم، برای باطل کردن سحر اقدام کند.

اگر به واسطه دعانویسی زندگی یک نفر رو به بهبودی برود یا مشکلش برطرف شود یا اختلاف با همسر یا خانواده همسرش رفع شود، نوشتن دعا اشکالی دارد؟

* سحر حرام است حتی اگر برای امور خیر باشد مراجعه به این افراد هم جایز نیست.

5/5 ( 1 نظر )


منبع : آسمونی

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  26 دی 1398

  سلام، دوستی که این شماره 0937748 را گذاشتی، من تماس گرفتم خودش رو خانم محمدی معرفی کرد، یه مدت سرکارم گذاشت، چندتا سئوال ازش پرسیدم نتونست پاسخ بده، فهمیدم کلا بیسواده، کلاه برداره.
  نوشتم برای سایر دوستان که مراقب باشن

 2. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  25 خرداد 1398

  واقعان کارش عالیه برای ازدواجم برای رزق و روزیم زندگیمان از این رو ب این رو شده

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  27 بهمن 1397

  سلام به نظر من که همه اینها کلاه بردارن و اینهای که شمارشون رو میزارند هم دستاشون هستند برا هم دیگه تبلیغ میکنند حححح مردم هم ساده باور میکنند

 4. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  26 بهمن 1397

  سلام یه خانمی است شال سفید به دختر خانما میده با چند تا ذکر و دعا برای ازدواج هر کسی بخواد تلفنشو براتون بزارم

  • نویسنده دیدگاه: سحر
   27 اسفند 1397

   بزار

 5. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  12 بهمن 1397

  این شماره ای که deleoba گذاشته کلاهبرداریه
  طرف یه زنه به اسم آرزو عباسی نظر پور که دزده از من ۲۰۰ گرفته ۴۰ روز سرکارم گذاشت الانم بلاکم کرده

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   04 اردیبهشت 1398

   از من ١/٥٠٠ گرفت منم بلاك كرده خدا ازش نگذره

 6. نویسنده دیدگاه: سیروان
  30 دی 1397

  سلام من کاری ندارم آدم به هر چیزی اعتقاد داشته باشه براش خوبه من پیش یه نفر تو سنندج رفتم همه چیزو از اینده گفت مثلا میگه دو بیست روز دیگه میرسی یا نمیرسی تلاش نکن حقیقت را هم میگه

  • نویسنده دیدگاه: نيلا
   15 بهمن 1397

   پيش كي رفتي؟! ميشه راهنمايي كنيد

   • نویسنده دیدگاه: ناشناس
    28 بهمن 1397

    میشه شماره یا آدرس بدید؟

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  26 دی 1397

  هرکسی مشکلی داره در خدمتم
  به آیدی زیر پیام بدین باتشکر ramintev21@

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   26 بهمن 1397

   سلام چطوری به آیدی پیام بفرستیم

 8. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  26 دی 1397

  نظر من اومدید درستش کنین 4تا اشکال دیگه رفت روش صفحه تبلیغ شد برا رمالها من نمیدونم این چرتوپرتها چیه
  فقط فهمیدم انسان عجیبه عجیب بشر ممکنه در کرات دیگه ساکن شه ولی سایه خرافات رو سرشه

 9. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  25 دی 1397

  سلام
  من کاری ندارم که درسته یا غلط اما همه ما عقل داریم و بالغ هستیم و همتون تو خونتون قرآن دارید برید سراغ سوره بقره آیه 102 و ببینید خداوند در مورد دعا چه فرموده.

  هر کسی هم اگر مشکلی داشت با بنده تماس بگیره تا حلش کنم بدون هزینه به خاطر خدا من در خدمتم.

  لطفاً به آیدی زیر مراجعه کنیدramintev21@

  • نویسنده دیدگاه: امید
   26 بهمن 1397

   سلام اگه مشکل منو حل کنید

  • نویسنده دیدگاه: ایمان
   26 بهمن 1397

   ramintev21@ اگر میشود مشکل منو حل کنید ازت ممنون میشم دیگه خسته شدم هر کاری کردم به در بسته میخورم چه طوری تماس بگیرم

 10. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  24 دی 1397

  سلام
  من کاری ندارم که درسته یا غلط اما همه ما عقل داریم و بالغ هستیم و همتون تو خونتون قرآن دارید برید سراغ سوره بقره آیه 102 و ببینید خداوند در مورد دعا چه فرموده.

 11. نویسنده دیدگاه: عباس خداخواه
  09 دی 1397

  هرکسی که به دنبال دعانویسی برود درواقع توهین به فعل و انفعال خداوند منان کرده است ونوعی شرک است. و در واقع توحید ذاتی خداوند را به زیر سوال میبرد . افرادی که توحید ذاتی آنها مشکل دارد و از الطاف الهی برخوردارنیستند به جای اینکه سر به اطاعت از تقدیر الهی یعنی آنچه را که خداوند برایشان رقم زده است شوند و به آن احترام بگذارند . ترجیح میدهند تا از راههای شیطانی و ناصواب به اهداف خود برسند و درواقع به نوعی خداوندرا دور بزنند. درصورتیکه خداوند می فرماید “مکرو و مکر الله ان الله خیر ماکرین “تجربه نشان داده است که آخر و عاقبت این افراد اگرچه در ظاهر موفقیت نسبی به همراه دارد اما همواره به ناکامی مبدل میشود. آنچه را که بنده تجربه کرده ام این است که اگر هرکسی تکیه گاه اصلیش خدا باشد و خود وخوانواده و ماشین و اثاثیه زندگی را بیمه الهی نماید . نیازی به دعا نویس ندارد .این کار نه پول گزاف میخواهد نه صرف هزینه کافی است با خدایتان خلوت کرده و بازبان عامیانه ازخدا درخواست نمائید خداوندا خودم خوانواده ام و اموال منقول و غیرمنقولم را بیمه الهی یعنی بیمه تو میکنم و از تو خواهانم در تمامی مشکلات و مصایب زندگی با فرازو نشیب هایش پشت پناهم باشم و مرا یاری کن. بعد بشینید و معجزه الهی را ببنید .خداوندخرسندخواهدبود که بنده من به جای کمک گرفته از یک بنده نیازمند دیگر به سمت من روی آورده است دستی را که خدا بگیرد هیچ کس را یارای پائین کشیدن آن دست نیست.

 12. نویسنده دیدگاه: دوست ندارم اسمم را بگم
  28 آذر 1397

  فقط به خدا پناه ببرید در غیر این صورت مشرک شدید.

  همه چیز دست خداست.
  رمال و دعا نویس خرافات هست.
  (از qom)
  من نمییدونم که چرا مردم ساده هستند به رمال و دعا نویس رجوع می کنند.
  واقعا که مسخرس.

 13. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  28 آذر 1397

  فقط به خدا پناه ببرید در غیر این صورت مشرک شدید.

  همه چیز دست خداست.
  رمال و دعا نویس خرافات هست.
  (از qom)
  من نمییدونم که چرا مردم ساده هستند به رمال و دعا نویس رجوع می کنند.
  واقعا که مسخرس.

 14. نویسنده دیدگاه: مینا
  25 آذر 1397

  ۰۹۰۳۶۸۷۵۱۶۳ کارش عالیه

 15. نویسنده دیدگاه: مینا
  25 آذر 1397

  ۰۹۰۳۶۸۷۵۱۶۳سلام اگه فال یادعا خواستیید به این شماره پیام بدید .

 16. نویسنده دیدگاه: مینا
  25 آذر 1397

  09036875163 اگه دعا خواستیید یا فال تماس بگیرید لطفا قبلش پیام بدیید و خودتون رو معرفی کنید

 17. نویسنده دیدگاه: مینا
  25 آذر 1397

  سلام اگه دعا خواستیید به این شماره تماس بگیرید ۰۹۰۳۶۸۷۵۱۶۳

 18. نویسنده دیدگاه: ساره
  22 آبان 1397

  سلام.من کسی رو میشناسم که کارش رو اصوله و هزینه های آنچنانی هم نمیگیره.

  • نویسنده دیدگاه: نیک
   02 اسفند 1397

   سلام میشه شماره اش رو بدین؟

 19. نویسنده دیدگاه: سجاد
  08 آبان 1397

  سلام
  اقا سید کارش عالیه
  اول مشکلت را حل مبکنه بعد هزینش را میگیره
  اصفهان نجف اباد

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   21 آذر 1397

   سلام کجاس شمارشاداری

  • نویسنده دیدگاه: علی سینا رحیمی
   08 بهمن 1397

   میشه شمارشو بدین لطفا من نجف آبادم

  • نویسنده دیدگاه: نیک
   02 اسفند 1397

   سلام میشع بدین شمارشو

 20. نویسنده دیدگاه: مهر نوش
  07 آبان 1397

  سلام من چندین سال بود که مشکلاتی فراوانی داشتم شخصی از دوستانم شماره ای به من داد و بعد از رفتن پیش این شخص به خدا احد واحد تمام حرفهایش به حقیقت پیوست برای من این جور که شما می فرمایید خرافات است حقیقت نداره خودت بلند شو بیا با هم میرویم پیش او هگر یک حرفش درست از کاردر نیامد من قبول دارم خرافات است تعداد زیادی از اطرافیانم پیش این شخص رفته اند حتی کسی بوده که از دست دکترها کاری برای هو نکرده بودند اما کارشان را انجام داده به این افراد باید گفت خدا خیرت بدهد خدا کند به بد گرفتار نشوی نه این که بگویی خرافاته دروغ این جور حرفا لایق این یکی نیست

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   11 اردیبهشت 1398

   سلام میشه شماره این شخص بزارید تا بقیه هم استفاده کنن

 21. نویسنده دیدگاه: مهرنوش
  07 آبان 1397

  سلام سالها بود که خود من با مشکلات زیادی درگیر بودم که یکی از اشنایان شماره ای به من داد و گفت امتحان کن بعد از مدتی بهش زنگ زدم و وقت گرفتم پیش او رفتم و مشکاتم درا گفتم اون بنده خدا گفت اول یکی از مشکلاتت را بگو تا کارم را امتحان کنی من اینکار را کردم با گرفتن مبلغ کمی پول به من گفت بر چهل روز دیگر ازدواجت قطعی است به خدا درست سر چهل روز کارم درست شد تمام مشکلات من را یکی بعد از دیگری انجام داد به حق این ماه محرم دعا میکنم که خیر از زندگیش ببینه که هر کس ک بعد از خودم فرستادم مشکلاتشان را حل کرده ارزوی سلامتی برای ایشان میکنم خدا خیرت بدهد مشکلاتی که حتی دکترها نتوانستند کاری کنند برای من حل کرد

  • نویسنده دیدگاه: سهراب
   20 آبان 1397

   سلام شماره ایشان لطف کن تماس بگیرم یک مشکل اساسی دارم

 22. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  07 آبان 1397

  خجالت بكش دختراي مردم رو واسه اين گواد ميفرستي خدا ازت نگذره الهي بحق اين روزا

 23. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  07 آبان 1397

  سيدحميد اهوازي يك ادم كلاهبردار و دروغگويي هست ك تكه نداره

 24. نویسنده دیدگاه: سحر
  05 آبان 1397

  سلام من پیش دعانویس رفتم سید خیلی ادم خوبیه فقط 30تومن گرفت .فقط دعاهای خیر مینویسه .مهرومحبت-کارگشا-بخت گشا-باطل کردن سحر وسرکتاب دستش خیلی خوبه تمام مشکلاتم حل شد

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   03 بهمن 1397

   معرفی کنید ایشون رو

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   11 اردیبهشت 1398

   سلام میشه معرفی کنید و شماره بزارید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

 25. نویسنده دیدگاه: سحر
  05 آبان 1397

  سلام

 26. نویسنده دیدگاه: خانم a
  02 آبان 1397

  خخخخخخ خوشم میاد توی این مقاله بنده خدا نویسنده کلی صحبت کرده که اینا خرافاته و همه چیز به اذن خدا انجام میشه و الکی نرید پیش دعا نویس و اینا
  بعد یه سری افراد اومدن شماره دعا نویس رد و بدل میکنن و تبلیغ میکنن
  من یه مادرشوهر و خواهر شوهر حسود و بی عقل دارم که کلی پولشونو پیش این دعا نویس و اون دعانویس حروم کردن که رابطه من و همسرم رو به چالش بکشن و همسرم رو رام خودشون کنند اما من انقد به همسرم محبت میکنم و انقد بی اعتنایی کردم به چرت و پرتاشون که خودشون شرمنده شدن و همسرم روز به روز علاقه ش به من بیشتر میشه .
  سعی کنید خوب و مهربان باشید و اعتقاد نداشته باشید به این خرافاتا، کسی که توکلش به خدا باشه و سعی کنه آدم خوبی باشه و خودش هم برای رفع مشکلش تلاش کنه خدا حتما مشکلش رو حل میکنه، چه زود چه دیر. فقط باید صبور بود و هیچ وقت نامید نشد و دست از تلاش برنداشت.
  امیدوارم یه روز بیاد که جهل و نادونی از بینمون بره

 27. نویسنده دیدگاه: اوا
  28 مهر 1397

  اگر دروغه پس چطور میتونن علم عیب بگن و حقیقت دربیاد؟اینکه طلسم کرده باشن و مدارکشم پیدا بشه تو خونه خودت تو گلدون و لای دیوار خونه خودت؟چجوری دروغه؟

 28. نویسنده دیدگاه: آناهید
  25 مهر 1397

  سلام
  سال ها برای مشکلی دست به دامن دعا و قرآن و ائمه شدم… دعا نویس نموند که نرفتم و چه پولها که هدر ندادم.
  ولی بعد از این همه سال یه آقای شریف که با دل و جون برای مشکلم وقت گذاشت و انجامش داد.
  اینجا نوشتن دعا نویس تأثیر نداره پس مشکلم که سال ها بود حل نشده بود چطور به دعای این آقا سید حل شد…
  البته خودش دور از حاشیه ست و بساطش خیلی خیلی ساده ست و مطالعه و سلوک شخصی تنها چیزیه که وقتش و گرفته.
  شماره ش رو فقط برای قدردانی ازش می گذارم خدا خیلی دوسش داره…
  سید
  09333166699
  البته اهواز هستند ایشون، با سن کمی که داشت خیلی هیچ وقت نگاه و سکناتش یادم نمی ره، یه عارف به تمام معنا
  من از تهران مزاحمش شدم. اینها رو به پیام اضافه کردم که دوستان سوالات دیگه نپرسن

 29. نویسنده دیدگاه: آناهید
  25 مهر 1397

  سلام
  سال ها برای مشکلی دست به دامن دعا و قرآن و ائمه شدم… دعا نویس نموند که نرفتم و چه پولها که هدر ندادم.
  ولی بعد از این همه سال یه آقای شریف که با دل و جون برای مشکلم وقت گذاشت و انجامش داد.
  اینجا نوشتن دعا نویس تأثیر نداره پس مشکلم که سال ها بود حل نشده بود چطور به دعای این آقا حل شد…
  البته خودش دور از حاشیه ست و بساطش خیلی خیلی ساده ست و مطالعه و سلوک شخصی تنها چیزیه که وقتش و گرفته.
  شماره ش رو فقط برای قدردانی ازش می گذارم خدا خیلی دوسش داره…
  سید
  09333166699

 30. نویسنده دیدگاه: زهرا
  07 مهر 1397

  سلام بیشتراین دعانویسان کلاهبردارندخدالعنتشون کنه که ازخدانمیترسندحتی ازشب اول قبرشون نمیترسندمگرانسان چقدرمیخادعمرکنه بدبختای کلاهبردارمن برای ازدواج به خیلی ازاین کلاهبردارهامراجعه کردم امااصلاجوابم نگرفتم تااین که دراین سایتهاشماره یک انسان واقعاخداشناس روبهم معرفی کردندمن باهاشون تماس گرفتم ولی ایشان ازمن دوربودندوبرایم دعاراپست کردندومن انجام دادم وبعدازچهل روزباحمیدازدواج کردم انشالله خیرببینیداستادقنبری این شمارشه امیدوارم دراین شبای محرم مشکل همه حل شودعامین۰۹۰۱۶۱۴۲۷۸۵

 31. نویسنده دیدگاه: احمد
  28 شهریور 1397

  همه اینا چرته..با تسقط ورقه الا باذن الله…یعنی تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افتد.

 32. نویسنده دیدگاه: شیما
  09 خرداد 1397

  منم مشکل با همسرم برام ایجاد شد درخواست طلاق داد و رفتیم دادگاه طلاق گرفتیم
  خیلی داغون شدم ، به این چرندیات و حرفها اعتقادی نداشتم
  تا اینکه یکی بهم ادرس اقا سیدی رو داد
  با اینکه هیچ امیدی نداشتم ولی از من ۴۰ روز فرصت خواست تا کارم انجام بده، خدا گواهه دوباره همسرم برگشت و عقد کردیم الانم یه بچه داریم
  جالبتر که هیچ هزینه ای ازم نگرفت

  • نویسنده دیدگاه: مریمی
   06 تیر 1397

   سلام من هم شرایط شمارو دارم میتونی شماره این سید رو بدی؟ ممنونم .

   • نویسنده دیدگاه: ناشناس
    06 مهر 1397

    سلاکم میشه اذرس وشماره اینسیدرابه منم بدین

  • نویسنده دیدگاه: نسرین
   21 تیر 1397

   سلام ببخشیدمیشه اسم وادرسش روبرام بزارید

  • نویسنده دیدگاه: ساحل
   30 تیر 1397

   شیما جان ممکنه خاهش کنم ادرس دعا نویس رو بهم بدی beach11@تلگرامم
   ممنون

  • نویسنده دیدگاه: رعنا
   17 مرداد 1397

   شیما جان میشه شماره اون سید رو بدی

  • نویسنده دیدگاه: سعید
   28 مرداد 1397

   شماره اقا سید رو میشه بدید

  • نویسنده دیدگاه: Mari
   20 شهریور 1397

   میشه جون بچتون شمارشو به منم بدی بخدا خیلی گرفتارم اگه رحمتت نیس جون بچت شمارشو بهم بده

  • نویسنده دیدگاه: نیک
   02 اسفند 1397

   سلان شیما جان توروخدا شماره این اقا رو میدید

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   11 اردیبهشت 1398

   منم عین شما همین مشکل دارم تورو خدا شمارش بزار تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

 33. نویسنده دیدگاه: علی
  13 آبان 1396

  و نکته بعدی این است که جادو واقعیت داره.در قران سوره ناس هم آمده است :*(و من شر النفاثات فی العقد )*یعنی و از شر زنان جادوگر ساحر ، که در عقده ‏ها و گره ‏ها علیه مسحور می‏دمند ، و به این و سیله مسحور را جادو می‏کنند .

 34. نویسنده دیدگاه: علی
  13 آبان 1396

  بهتر هست به موارد بیشتری رجوع کرد.
  گفته شما درست است و ساحر و جادوگری حرام است.
  اما اگر برای یک شخص دعا نوشتم یا خواندن حرام است پس انبیا چطور؟
  دعانویسی را برای این قرار دادن تا کسی که مثلا نماز نمیخونه یا هرکاری کرده بتونه از طرف شخصی این دعارو درخواست کنه.
  این وسط هیچ واسطه یا جادوگری درکار نیست.
  بلکه یک درخواست کننده به جای یک شخص هست.
  درسته قبول کدارم خیلیا سوئ استفاده میکنن. و دعانویسی بهانه هست.
  بلکه به ایمان و تلقین خود شخص بستگی داره. اما اگر از جهتی هم به این مورد نگاه کنیم خیلیا میگن خرافاته ولی در اصل از ایات الهی گرفته شده. و این امر باعث میشه تا شخص باور کنه که از ایات خدا و انبیا گرفته شده و دست ساز نیستن.
  و مبحث دوم داخل خود نهج و البلاغه هم اگر کامل مطالعه کرده باشید گفته شده که اگر فکر میکنید فکر و باطنتان پاک نیست میتواندی به شخصی که باطن پاک دارد رجوع کنید تا درخواست شما را نزد درگاه خداوند اعمال مند.
  من دعانویس نیستم اما اینو قبول ندارم که همه خرافات هستن.
  مثل این میمونه که بگیم اتصال به فرکانس صوتی دروغه و خرافاته.
  تمام رشته های علوم غریبه و متا یک مراحلی دارن که هرکس با گذروندن با این مراحل میتونن راه و روش درست رو پیدا کنن.
  و اما در صورت خیر و شر بودن دعا. عوارض جانبی رو در بر دارن. هرچی بیشتر دعای شر انجام بشه به روی چهره نویسنده تاثیر خواهد گذاشت.
  و اینکه ساحر و جادوگر را ما انسان های امروزی مود کردیم. وگرنه هیچ ساح ر وجادویی وجود نداره. یسری از ادما چون دیدن شخصی یک مشکل را برطرف کرده گفتن شخص جادوگره و ساحره. ولی این من دراوردی ماها هست و در اصل کار را همان دعا و ایات الهی انجام میده.

  یکم بیشتر به این مباحث دقت کنید.
  و بهتر نیست بجای این متن ها متنی بنویسید که مردم به خدا و قلب خودشون ایمان بیارن؟
  شما میگی این خرافاته؟
  پس جن گیری هم توسط ایات باید خرافات باشه.
  اگر اینم میگید خرافاته. من باور دارم چون با چشم خودم دیدم و باورش دارم.
  مهم اینه به درگاه خداوند باور داشت. نه به حرفها و ساحری و جادوگری

  موفق باشید

 35. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  26 مهر 1396

  دلربا جان خانم خانی چقدر وقت کارش جواب داد؟ چقدر ازت گرفت

 36. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  26 مهر 1396

  سلام خانم سهیلا آقای اهوازی چقدر وقت کارش جواب داد و چقدر ازت گرفت؟

 37. نویسنده دیدگاه: یاسر
  13 مهر 1396

  دعا درسته همه کلاماتش از قران در اومده همشون هم در مورد خداست ولی بستگی به این داره چه کسی بنویسه و اینو هم بگم باید برای راه خیر نوشته بشه هیچ کس نباید به ضرر کسی دعا بنویست اگه نوشت ضررشو حتما میکشه. این روزا انقدر آدمای شیاد زیاد شده کارشون درست نیست بخاطر همین میگن دعارو قبول نداریم،

 38. نویسنده دیدگاه: ایدا
  20 شهریور 1396

  خانم سهیلا که شماره دعا نویس سید حمید اهوازی رو گذاشته واقعا ایشون یه کلاهبردار هستن من قبل از خانم محمدی رفتم پیش ایشون که 600 هزار تومن از من گرفت و جواب نداد خدا از این کلاهبردار ها نگذره

 39. نویسنده دیدگاه: ایدا
  20 شهریور 1396

  سلام من این دعا نویسی که ارزو جان شمارشو گذاشته رفتم پیششون واقعا کارشون عالیه
  به شما هم پیشنهاد میکنم برین واقعا خوب هستن این خانم
  با قیمت واقعا باهاتون کنار میان و کارشون هم نتیجه دار هست

  • نویسنده دیدگاه: غزل
   02 مهر 1397

   سلام ببخشید منم گرفتارم و نیاز به کمک دارم الان نوشتید که شماره دعانویس که ارزو جان دادن زنگ زدید و جواب گرفتید کدوم شماره اخه دوتا شماره نوشتن مرسی

 40. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 شهریور 1396

  تو بهتر بود تو انتخابت تجدید نظر میکردی نه دست به دامن یهودی و کلیمی و ترک و فارس و عرب بشی چون یه مرد سالم تو دست چندتا هرزه گیر نمیکنه. ولی اگه خودت از اون چندتا … کمتر بودی کار خوبی کردی رفتی سحر و جادو درست کردی چون حتما لیاقتت در حد همین مرد سرخوش هم نبوده
  مردم با این تجربه های مزخرفتون در به در دعا و جادو نکنید و مسلمون باشد

 41. نویسنده دیدگاه: delroba
  07 شهریور 1396

  سلام دوستان عزیز
  من شوهرم از زندگی سرد شده بود و خونه رو ترک کرده بود
  یه خانم دعانویسی رو پیدا کردم که خیلی مومن و کار بلده
  پولتونو الکی دور نریزید،من واقعا ازین خانم جواب گرفتم،انشااله مشکل همگی حل بشه
  اینم شمارش هست
  09013303381

  • نویسنده دیدگاه: زهرا
   04 اردیبهشت 1398

   اين خانم از

  • نویسنده دیدگاه: زهرا
   04 اردیبهشت 1398

   اين خانم اين خانم از من ١/٥٠٠ گرفته اصلا جواب نميده پ

 42. نویسنده دیدگاه: محمد امین
  23 مرداد 1396

  سلام …..من بارها از روی جهل و نادانی به دعانویس مراجعه کردم اما الان پشیمونم چون بزرگترین این افراد که در سایتها با اسم جعلی و سیم کارت های اعتباری دو سه سال سر مردم کلاه میزارند و خدارو شاهد میگیرم که با شیطان در تماس هستند رو شناختم و فقط خدا بود که از دست اینا نجاتم داد شما هم اگر تا الان ب این افراد مراجعه کردید و فریب ظاهر و حرفهای به ظاهر خوب و صدای به ظاهر آرامبخش اینارو خوردید استغار کنید که خدا ارحمن الراحمین خداوند در قرآن فرموده که سحر و جادو حقیقت داره اما ننوشته که برای ابطال پیش هر آدم کثیف و شیاد برید …قرآن و مفاتیح و اهل بیت بهترین راه دفع سحر و جادو است و این اشخاص پست و فرومایه که قیمت یک دعا یا انگشتر بدل رو چند هزار و چند ده میلیون به فروش میزارند هیچ سودی جز انحراف از راه راست …..

 43. نویسنده دیدگاه: ارزو
  16 مرداد 1396

  دعا نویس خیلی خوب و مجرب من واقعا نتیجه گرفتم برای ازدواجم
  09300141600

 44. نویسنده دیدگاه: زهرا
  13 مرداد 1396

  سلام . من خودم ۲۴سالم هست و مشکل ازدواج داشتم .. و پیشه خیلی دعا نویس رفتم اما هیچ فاییده ای نداشت .. . تا یکی از دوستام این استاد را بهم معرفی کردن و تماس گرفتم دعای بهم دادن انجام دادم یک ماهه نتیجه گرفتم و مشکلم معجز شد و حسابی نتیحه گرفتم .. خدایخدایی که من قبولش دارم .. . معرفیش میکنم تا دوستان هم استفاده بکنن .. . استاد روشن ۰۹۱۹۵۴۴۵۰۵۷

  • نویسنده دیدگاه: مریم
   05 شهریور 1396

   خدا وکیلی راست میگید؟

 45. نویسنده دیدگاه: ارزو
  27 تیر 1396

  سلام این خانوم خیلی کارش خوبه من که واقعا نتیجه گرفتم
  09377481674 محمدی

نظر خودتان را ارسال کنید