ناگفته‌های “علیرضا نیکبخت‌ واحدی” از مهمانی معروف

علیرضا نیکبخت واحدی زاده نهم تیر ماه 1359 در شهرستان مشهد می باشد.بازیکنی که فوتبال را از راوند مشهد شروع کرد و با نام رضا واحدی در ابومسلم مشهد شهرت پیدا کرد.او در ادامه بازی های خوبش در 1387 به استقلال پیوست و بعد از آن در تهران به نام علیرضا نیکبخت شهره شد.

برای دیدن بیوگرافی کامل علیرضا نیکبخت واحدی روی لینک زیر کلیک نمایید:

بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی

 

تازه ترین صحبت علیرضا نیکبخت واحدی:

سال 1385 التماس باشگاه استقلال کردم که بیایند قراردادم را تمدید کنند.

سال 1387 شایعه شده بود نیکبخت خودکشی کرده است.

فاتحه این فوتبال را خواندم که دلال برایم تعیین تکلیف کند.

پرسپولیسی شدم اما استقلالی تر از من در دنیا نیست.

به خاطر استقلال اتلتیکو مادرید و فنرباغچه و بوندسلیگا را رها کردم.

کاری کردند که هواداران استقلال من را نفرین کنند.

در ادامه به گفتگو با واحدی نیکبخت که در سالهای اخیر موجب محرومیت های زیادی برای او شد می پردازیم…

40 دقیقه مهمان بود. ساعت 16:20 دقیقه آمد و 17 رفت. اما این مدت کوتاه نیز برای گفتن حرف‌هایش، کم نبود. این گفت‌وگو با تمام گفت‌وگوی‌های دیگر تفاوت داشت. برخلاف کلنجارهایی که با او می‌رفتیم، این‌بار علیرضا نیکبخت، خودش بود که حرف می‌زد. او حرف‌های زیادی برای گفتن داشت و برای اولین‌بار، فاش کرد که چرا دو سال از فوتبال محروم شده است. نیکبخت که متفاوت‌تر از همیشه در جمع‌مان نشست، دوباره از مسوولان خواست که او را ببخشند و کاری نکنند که در 30 سالگی از فوتبال خداحافظی کند.

علیرضا می گوید :

اتفاقی چند سال پیش افتاد،

خارج از دنیای فوتبال، نمی‌توانم تکذیبش کنم.

آن ماجرا تمام شد و رفت، مربوط به سه سال پیش بود.

جریمه‌اش را هم داده‌ام، از نظر خودم جریمه‌اش را دادم.

به خاطر این اتفاق نتوانستم در صبا بازی کنم و من را کنار گذاشتند.

سال بعد از آن به لیگ یک رفتم و در پیکان بازی کردم. ولی آن حادثه مثل بختک افتاده روی من و زندگی‌ام. الان سه‌سال است که دارم تاوان پس می‌دهم.

سه سال است نمی‌توانم درست و حسابی فوتبال بازی کنم. دوباره امسال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که یهو دوباره این پرونده باز شد و از هفته سوم، گفتند دیگر نمی‌توانی فوتبال بازی کنی و باید دو سال محروم باشی.

به من گفته بودند همه‌ چیز تمام شده. تاوانش را پس داده‌ای، ولی نمی‌دانم چرا دوباره امسال پرونده‌ام باز شد…

من که تاوانش را دادم. رفتم لیگ یک فوتبال بازی کردم. در اوج فوتبالم بودم. می‌توانستم در بهترین تیم‌های لیگ‌برتر بازی کنم، ولی گفتند نمی‌توانی، رفتم لیگ یک. اصلا هم از این بابت ناراحت نشدم چون به تجربیاتم اضافه شد. جایی رفتم کار کردم که سه سال جلو افتادم. همین‌جا باید از فرهاد کاظمی تشکر کنم. از او چیزهای زیادی شنیده بودم و وقتی با آقا فرهاد کار کردم تازه فهمیدم که چرا بازیکنان سابقش هنوز دور و برش هستند و با او ارتباط دارند. ایشان مرد بزرگی است و خیلی مدیونش هستم.

با آنکه سه سال از اتفاقی که برایم افتاد می‌گذرد، ولی تازه رای داده‌اند که دو سال محروم هستی و نمی‌توانی فوتبال بازی کنی. اعتراض زده‌ام و امیدوارم این هفته اتفاقاتی بیفتد و کارم درست شود.

امیدم به خداست و می‌خواهم دوباره برگردم و فوتبال بازی کنم. شنیده‌ام شایعاتی درباره علت محرومیتم درست شده، ولی بهتر است مساله را باز کنم چون ممکن است شایعات دیگری هم برایم بسازند. الان بحث را باز کنم بهتر از این است که صد تا شایعه درست شود و آن‌وقت پاسخ بدهم. حقیقتا من به یک میهمانی رفتم و این اتفاقات برایم افتاد. تاوانش را داده‌ام. گناهم را به گردن می‌گیرم. از اشتباهی که کرده‌ام فرار نمی‌کنم. خیلی‌های دیگر هم آنجا بودند و پشت من قایم شدند. خیلی از آدم‌هایی که می‌شناسید، از بسکتبالیست بگیرید تا فوتبالیست و مربی و بازیگر.

رسانه‌ها خیلی اسم‌های مخفف سر آن میهمانی معروف زدند. من نمی‌دانم برای بقیه که در آنجا حاضر بودند و من به چشمم دیدم، چه اتفاقاتی افتاد ولی خود من زمان زیادی آنجا نبودم. ساعت 12 شب رسیدیم و 30 دقیقه بعد آن اتفاقات افتاد. اینکه چرا فقط برای من این‌قدر دردسرساز بوده، واقعا نمی‌دانم. نمی‌دانم شاید به خاطر اینکه خوش‌لباس بودم، شیک می‌گشتم و مثل خیلی‌های دیگر خودم را پشت نقاب قایم نکردم. من همیشه به این شیک پوشیدن افتخار می‌کنم.

ولی متاسفانه خوش‌تیپ بودن برای بعضی‌ها جالب نیست. خیلی‌ها هستند که با موهای ژولیده، لباس‌های بد و قیافه در هم ریخته می‌گردند ولی آدم‌های خوبی نیستند. به خاطر همین نباید ملاک قضاوت ظاهر آدم‌ها باشد. در کل غیر از من چند آدم دیگر از این فوتبال در آن مهمانی حاضر بودند؛ ولی انگار قرار است از بین آنها من تاوان پس بدهم.
داستان من هم شد عین داستان مجاهد‌خذیراوی. البته خیلی دیرتر رای من را صادر کردند. مجاهد واقعا بچه خوبی بود که به حقش در این فوتبال نرسید. من فکر می‌کنم او علی کریمی دوم این فوتبال بود. سالی که مجاهد را برای فرانسه می‌خواستند، لژیونر خاصی در این فوتبال نداشتیم ولی متاسفانه آن اتفاق افتاد که به نظرم در فوتبال ایران قشنگ نیست. من هزار بار داد زدم که اشتباه کردم و پشیمانم. من که به کسی خدشه‌ای وارد نکردم. من سال‌ها در این فوتبال بودم ولی به کسی آسیب نزدم.
الان هم به خاطر اشتباهی که کردم دوباره عذرخواهی می‌کنم و از مقام مسوولی که دارد این پرونده را پیگیری می‌کند خواهش می‌کنم به سرنوشت من هم فکر کند. اگر بازیگر بودم دلم نمی‌سوخت. می‌گفتم تا سن 60 سالگی می‌خواهم فیلم بازی کنم و دو سال دیگر برمی‌گشتم ولی فوتبال این‌طوری نیست. اگر من دو سال بازی نکنم، دیگر تمام می‌شود و می‌رود.

خیلی‌ها مشکلاتی مثل مشکل من دارند. همه ما مسلمان هستیم. امیدوارم همان‌طور که اشتباه خیلی‌ها بخشیده شده، اشتباه من هم بخشیده شود. الان 3، 4 نفر دنبال کارهای من هستند. جا دارد از آقا فرهاد کاظمی تشکر کنم که پیگیر ماجرا بوده. یکی از آدم‌های بزرگ فوتبال ایران هم که شاید دوست نداشته باشد نامش را بیاورم، خیلی دارد تلاش می‌کند که این مشکلم از بین برود. من مطمئن هستم که حل خواهد شد.
کریمی هم به وضعیت بازیکنان جوان اعتراض دارد ولی اینکه می‌گویید چرا من بعد از اعتراض به وضعیت بد بازیکن پرسپولیس اخراج شدم، فرق می‌کند. از زمانی که یادم می‌آید علی کریمی متاهل بود ولی همه فکر می‌کردند من شیطان هستم. این خاصیت ما ایرانی‌ها است. از خودم گرفته تا شمایی که روبه‌رویم نشسته‌ای. متاسفانه ما تنها از ظاهر آدم‌ها نتیجه‌گیری می‌کنیم. یعنی طرف را می‌بینیم و می‌گوییم فلان است. من نمی‌خواهم بیشتر از این موضوع را باز کنم چون شاید برایم دردسرساز شود. همین الان هم که اینجا آمده‌ام، شاید برایم دردسر درست کنند.

یک خبرنگار روزی به من گفت: فلان قدر پول بده تا دعوت شوی تیم‌ملی ولی من گفتم نه. از اول لجباز بودم. شما اخلاقم را بهتر می‌دانید ولی نه اهل چاپلوسی هستم و نه دغل و سیاه‌بازی. من در فوتبال هم سیاه‌بازی نکردم. اگر با افشین قطبی مشکل داشتم رفتم به او گفتم که سر فلان مساله، به این دلیل و به این دلیل با تو مشکل دارم. تا به حال شنیده‌اید یکی پشت من بگوید نیکبخت چاپلوس است؟ ببخشید شاید لفظ خوبی نباشد، ولی من پاچه‌خوار کسی نبوده‌ام.
در بدترین شرایطی هم که مرا کنار گذاشتند ولی احساس کردم حق با من است، نرفتم چاپلوسی کنم یا عذرخواهی کنم چون دلیلی نداشت. اشتباه نکرده را نباید گردن می‌گرفتم ولی متاسفانه در این فوتبال بعضی گرگند ولی در لباس میش قایم شده‌اند و بهترین زندگی‌ها را هم می‌کنند. به چشمم این چیزها را علنی دیده‌ام که دارم می‌گویم. یک روز دست این میش‌نماها برای همه رو می‌شود.
من به عادل فردوسی‌پور زنگ زدم. او به من خیلی لطف داشت و این کار را در قبالم کرد. در این برنامه هم از پشیمانی و ندامتم گفتم. دیگر تنبیه بالاتر از اینکه به خاطر رفتن به یک مهمانی، فوتبالم تمام شد. بالاتر از این دیگر ندارم. حاضر شدم در تلویزیون بگویم تا بخشیده شدم. انصافا رایی که برای صاحب مهمانی صادر شد، از رای من سنگین‌تر نبود. از بازی پرسپولیس به مدت دو سال محروم شدم ولی هنوز متعجبم که چرا بعد از گذشت نزدیک به دو سال و خرده‌ای یک‌دفعه رای من صادر شد…

برای دیدن بیوگرافی کامل علیرضا نیکبخت واحدی روی لینک زیر کلیک نمایید:

بیوگرافی علیرضا نیکبخت واحدی

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: سارا
  12 اردیبهشت 1396

  اخی چقدر ناراحت شدم برات عزیزم. انگار زورشون به تو رسیدحقت نبود.

 2. نویسنده دیدگاه: mojahed
  18 مرداد 1395

  خدایی نیکبخت از ورمزیار و محرمی بهتر بود
  مجاهد ک رونالدو نازاریا دلیمای فوتبال ایران بود
  ب قول بلاژوویچ مثل برزیلی ها بازی میکرد
  اگ قراره کسی در ایران پیشرفت بکرد تو فوتبال کسی نیست جز مجاهد خذیراوی
  مجاهد بازی با ایرلند لایی کشیدنت از رابی کین کاپیتان ایرلند و من یونایتد یادمون نمیره
  تو فرزند استقلالی و هیچ استقلالی و پرسپولیسی های منطقی هم تو را قبول دار و فراموشت نمیکنن ..ن ما پشتتیم
  اگ استعدادتو تو بازیکنی نابود کردن و سرتو از پشت بریدن ازت میخوام در مربی گری خودتو نشون بدی
  Iloveyou iran

 3. نویسنده دیدگاه: Shayan mk
  06 شهریور 1394

  خیلی دوست داشتم علیرضا هم بازیت هم تیپت ولی از استقلال رفتی پرسپولیس از چشمم افتادی الانم به نظر من حقته کسی که به تیمش پشت کنه این بلاها سرش بیاد.

  • نویسنده دیدگاه: mojahed
   18 مرداد 1395

   من همیشه برا دو نفر خیلی ناراحت میشم
   1……مجاهد خذیراوی
   2…..نیکبخت واحدی
   دو تا از بهترین های ایران همیشه تو قلبم جایی برا شما نهفته است عزیزان استقلال و ایران

 4. نویسنده دیدگاه: ارین
  31 فروردین 1394

  فرزند گل ایران زمین دوستت داریم..جرمی مرتکب نشدی

 5. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  06 فروردین 1394

  کسی که به تیم بزرگ استقلال بشت کنه بدتر از این یاید سرش بیاد

 6. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  04 اسفند 1393

  فقط علی نیکی معروف

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  04 آذر 1393

  خاک بر سر این مملکت

 8. نویسنده دیدگاه: احمد
  29 مهر 1393

  هر وقت حرف پارتی میشه فکر میکنم علیرضا زنا کرده . اگه کرده خیلی کارش بد بوده ولی اگه نکرده یه جوری بگین تا مردم فکر بد نکنن. به هر حال من نظرم اینه که علیرضا رو می خوان تخریبش کنن و از ضایع کردن اون لذت ببرن.امیدوارم به اوج برگردی و پیشنهادهای خیلی خوبی با کمک ماها داشته باشی.البته مردم بدونید حکم زنا اعدامه منحرف نشید ولی نیکی اهل این حرفا نیس.خیلی دوست داشتم خط ثابت موبایلتو داشته باشم یه جوری بهم برسون.دو هیچ بازی با عربستان خداییش داورو گول زدی یا پنالت بود.ممنونم ازت به خاطر گل دقیقه آخر با سر از رو سر دروازه بان که باعث رفتن ایران به مرحله بعد شد.قاطی پاطیو عشقه.

 9. نویسنده دیدگاه: akbar
  11 مرداد 1393

  عشقمی نیکبخت. بیشتراز مادرت دوست دارم

 10. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  16 خرداد 1393

  حقت بود جلف بودن هم حدی دارد

 11. نویسنده دیدگاه: سوگندF7
  10 خرداد 1393

  به نظر من نبايد انقدر با بي انصافي حرف بزنيد، داداش علي ناراحت نباش انسان جايزالخطاست ، اينايي هم كه اينطوري حرف ميزنن خودشون پيامبر نيستن ، فقط اومدن تو كار ديگران دخالت كنن.

 12. نویسنده دیدگاه: ماریا
  10 خرداد 1393

  ما که از کار این فوتبال و کی راست میگه کی دروغ سر در نمیاریم ولی همتون دستون تو یه کاسست ولی اگه واقعا بی گناهی امیدوارم نامردی در حقت نکنن

 13. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  31 فروردین 1393

  حقته

 14. نویسنده دیدگاه: شهرام
  26 اسفند 1392

  داداش معروف شدن این چیزا رو هم داره دیگه همش زیر ذره بینی مثل ما گمنام باش حالشو ببر

 15. نویسنده دیدگاه: مژده
  04 اسفند 1392

  سلام من 23سالمه از14 سالگیم طرفدارت بودم . به نظرمن مهمانی رفتنت انقد فاجعه نبوده خیلی از فوتبالیستا میرن اونابا شمامشکل داشتن نه مهمانی رفتنتون . اما هر اتفاقی بیفته شما بازم محبوبیت حد اقل برای من .

 16. نویسنده دیدگاه: قزوینی
  03 آبان 1392

  به کسی چه ربطی داره هرکاری دوست داری بکن

 17. نویسنده دیدگاه: ....
  09 شهریور 1392

  بار اولت نبوده و نخواهد بود همتون همینین با پول بیت المال و حمایت ماها به یه جایی که رسیدین عوض اینکه دست نیازمندها رو بگیرین میرین ماشین میلیاردی میندازین زیر پاتون و به پارتی میرین. یه سر به خیابونا بزنین ببینین چند نفر تو ایران تو کوچه خیابونا میخوابن چند نفر شبا سرشون گشنه زمین میذارن.
  مخاب من فقط آقای نیکبخت نیس بلکه بیشتر بازیگران که یکم که بزرگ شدن و مشهور شدن فوری میرن خارج.
  اینجا ایرانه با تمدن چندهزار ساله خواهشا اسم ایران و ایرانیو کوچیک نکنین….

 18. نویسنده دیدگاه: صالح
  06 شهریور 1392

  شما میدونستید خسرو حیدری تو تیم ساحل شرق شمیرانو بازی میکرد

 19. نویسنده دیدگاه: صالح
  06 شهریور 1392

  سلام بنظرشما داش علیرضا تو دربی بازی میکنه؟

 20. نویسنده دیدگاه: هیرا
  06 شهریور 1392

  فقط والیبال !!!!!!…. اصلا با فوتبال حال نمیکنم!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: صالح
   06 شهریور 1392

   کی مجبورت کرده

 21. نویسنده دیدگاه: ن
  05 شهریور 1392

  بروبمیربابا

 22. نویسنده دیدگاه: ونوس
  05 شهریور 1392

  داداش ما هر لحظه به یادتیم امید خودتو ازدست نده مهم اینکه ما هواداراتو داری دعات میکنم که مشکلت حل شه و دوباره تورو سرپا ببینیم
  محکم بایست………

  • نویسنده دیدگاه: صالح
   06 شهریور 1392

   موافقم دعاش میکنم

 23. نویسنده دیدگاه: صالح
  31 مرداد 1392

  سلام داداش اشکالی نداره ازقدیم گفتن انسان جایزالخطاست بالاخره گذشتها گذشته سعی کن جبران کنی

 24. نویسنده دیدگاه: میلاد
  30 مرداد 1392

  اصلا دیگه مهم نیستی برام مطمئنم اگه باز رشد کنی میری تو تیم لنگیا خودفوشی میکنی

  • نویسنده دیدگاه: صالح
   06 شهریور 1392

   اینطور نیست

 25. نویسنده دیدگاه: حسین استقلالی آتیشه
  29 مرداد 1392

  Ba raftanesh az stegh ke kolle etebaresho az das dad khodesham midone .joz dokhtara dge hishki tarafdaresh nabod ke onam baade rosvayish tamom shod……

 26. نویسنده دیدگاه: کاوه
  23 مرداد 1392

  داش علی مخلصتیم ب مولا. ایشالا همیشه موفق باشی.

 27. نویسنده دیدگاه: MAJID
  23 مرداد 1392

  avalan salam mikonam b eshqam az bachegim asheqe nikbakht bodam.ama dar morede mahromiyat;alireza har kari ke kardeh dar khafa bode va dar donyaye khodesh in kar ro anjam dade vali in eshtebah biozorgtar az angoshte sheis nabode ke .age onjori bashe bayad sheys edam mishod.eshallah nikbakht be time meli barmigarde ba kole bari az tajrobe.va inam be aqa alireza migam ke man be eshgesh shomare 22 miposham.jigareto

 28. نویسنده دیدگاه: حميد
  04 مرداد 1392

  با اين ك از استقلال رفت لنگي اباد تمام شد و سوخت ولي راه جبران جلوي پاي شماست .فعلا سطح فرهنگ با اين جور هواشي تئ امپاس شديد قرار داره.اميدوار ار تو امپاس بيرون بياي و بشيهمون نيكبخت پوستر اتاق خوابم.

  به اميد موفقيت نيكي و اس اسسسسسسسسسسسسسسيييييييييييييييييييييييييي
  اينايي ك بد ميگن تو امپاس تربيتي قرار دارن ي ربع وقت براي تربيتشون صرف نشده.

  • نویسنده دیدگاه: نگین
   05 مرداد 1392

   دقیقا باهات موافقم حمید!!!!!!امیدوارم دوباره داداشم هرچه زودتر به دوران اوج خودش برگرده البته واسه من همیشه بهترینی داداش گلم پیروز و سربلند باشی بهترینم

   • نویسنده دیدگاه: صالح
    31 مرداد 1392

    بارررررررررررررررررررررررررررررررررررررریکلاه اسقلالی تیر

 29. نویسنده دیدگاه: یاسر
  28 تیر 1392

  علیرضاجون خاک تو سر همه اونایی که چشم دیدن برگشت تو رو ندارن. اینم بدون که یکی هست که لیگ ایرانو فقط به خاطر عشقش که تو باشی دنبال میکنه. فدات شم داداش علیرضا مواظب خودت باش

 30. نویسنده دیدگاه: نگین
  20 تیر 1392

  سلام داداش گلم به حرف اینا اصلا گوش نکن برای هیچ چیز هنوز دیرنشده من میدونم تو موفق میشی تو همیشه بهترین بازیکن دنیا بودی و هستی وخواهی ماند برات ارزوی بهترین ها رو میکنم

  • نویسنده دیدگاه: صالح
   06 شهریور 1392

   باحرفت موافقم نگین

 31. نویسنده دیدگاه: محمد
  17 تیر 1392

  من خودم فوتبالیستم هر وقت بازی استقلال بود به عشق علیرضا بازی رو نگا میکردم رفتنش به پرسپولیسم دلایل خاص خودشو داشت و ما که تو فاز این کاریم اونو درک میکنیم امیدوارم نیکبخت که حافظه بینندهای یه دهه فوتبال ایرانه بازم تو تیم خودش خودشو پیدا کنه.به استقلال خوش اومدی

 32. نویسنده دیدگاه: پروانه
  17 تیر 1392

  عاشششششششقتم تو خیلی خوبی ولی همون جوری که پوریا گفت : خاک توسرت

  • نویسنده دیدگاه: نگین
   20 تیر 1392

   بی ادب حرف دهنتو بفهم خاک توسر خودت وپوریا این بار اخرت باشه به داداش من بی احترامی میکنی فهمیدی

   • نویسنده دیدگاه: میلاد
    30 مرداد 1392

    شما با این همه فرهنگ چرا هر حرفی به زبون میاری؟داداش جونت پولکیه خراب

   • نویسنده دیدگاه: صالح
    31 مرداد 1392

    افرین ازت خوشم اومد دیگه توهین نکنی

 33. نویسنده دیدگاه: pourya
  17 تیر 1392

  به نظر من نیکبخت خودشو خیلی خراب کرد

 34. نویسنده دیدگاه: مسعود
  16 تیر 1392

  علیرضا جون تو هنوزم از نظر من بهترین بازیکن ایرانی فقط خواهشا خوب تمرین کن الان 30 سالته خیلی وقت نداری!
  فکر نکنم بازیکنی رو داشته باشیم که پیشنهاد اتلتیکو مادرید و فنرباغچه رو رد کرده باشه!
  پس به خودت افتخار کن و محکم به راهت ادامه بده!تو بدشانسی آوردی خیلی از بازیکن ها یا حتی مربی های ما هستن که کارای ناجورتر میکنن ولی لو نمیرن یا برخوردی باهاشون نمیشه پس به حرف بقیه اعتنا نکن!
  اعتماد به نفس داشته باش!موفق باشی

 35. نویسنده دیدگاه: آرشام
  15 تیر 1392

  هرچند که بعد از زفتنت به اون تیم لنگی ازت متنفر شدم ولی خوب به استقلال خوش اومدی .

 36. نویسنده دیدگاه: احمد
  14 تیر 1392

  مگه نیکبخت چیکار کرده….
  اون موقع که برا تیم ملی بازی و استقلال و پیروزی بازی میکرد,همینایی که الان زیر پاشو خالی کردن,براش به به و چه چهی راه انداخته بودن که صداش تا 7آسمون میرفت.
  اگه اون آقایون به فکر ناهنجاری های جامعه هستن برن بازیگرا و بازیکنایی رو بگیرن که اگه یه شب این مهمونیا رو نرن شب خوابشون نمیبره.
  اصلا درست نیست که یه نفرو سیبل کنیم و تا میتونیم این سیبل رو مورد هدف قرار بدیم اونوقت یه عده آدم که ممکنه گناهشون کمتر از نیکبخت نباشه پشت این سیبل وایسن و هیچ اتفاقی براشون نیفته.
  این همون نیکبختیه که اگه روبروی اردن اون گل رو نمیزد شاید ما به جام جهانی 2006 نمیرفتیم.

  • نویسنده دیدگاه: مسعود
   16 تیر 1392

   کاملا باهات موافقم احمد…صعود ما به جام جهانی 2006 با گل نیکبخت بود نه گل محمد نصرتی یا کس دیگه!!

 37. نویسنده دیدگاه: میلاد
  13 تیر 1392

  به نظر من آقای نیکبخت نیاز به این داره که روحیه اش عوض بشه وما هم باید بهش کمک کنیم تا بتونه به روزهای اوج خودش برگرده.

 38. نویسنده دیدگاه: وحید
  12 تیر 1392

  سلام بیخیال زندگی هنوز درجریانه

 39. نویسنده دیدگاه: امیر
  11 تیر 1392

  علی جان نگران نباش

 40. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  03 تیر 1392

  اه اس اسی ها توروگرفت علی تاوان دوست داشتن مارودادی

 41. نویسنده دیدگاه: مهسا
  26 خرداد 1392

  از نیکبخت متنفرم و متاسفم که ورزشکارایی چون این آقا در ایران هستن واقعا تاسف باره 🙁

  • نویسنده دیدگاه: صالح
   31 مرداد 1392

   این حرفو نزن داش علیرضا عالیه

  • نویسنده دیدگاه: صالح
   01 شهریور 1392

   دیگه توهین نکنی هرکسی که با 1اشتباه مجرم نمیشه

 42. نویسنده دیدگاه: hanie
  07 خرداد 1392

  nikbakht adamie k morede tavajo aksariate football doostas che havadaresh bashan che mokhalefesh baraye hamin hamishe koochektarin karash mishe y titre bozorge varzeshi momkene 100 ha nafar karhaye badtar az ishoon anjam bedan vali b cheshm nemian .aqaye nikbakht taqase karesho gerefte dg vaqteshe biado 2bare khodesho sabet kone ma y kasi mesle nikbakht ro khaili vaqte too football kam darim

 43. نویسنده دیدگاه: فرشته
  31 اردیبهشت 1392

  سلام علیرضا خوبی؟ وقتی به خدا امید داری پس از هیچ چیز نترس شما آدم مهربانی هستی پس هیچ شکی درش نیست که در کار هایت موفق می شوی ….خدا را همیشه یاد کن

 44. نویسنده دیدگاه: زهره
  28 بهمن 1391

  ای بابا نیکبخت خیلی خودشو خراب کرد…
  ای کاش میفهمید داره چیکار میکنه..
  علیرضا تو میتونی دوباره خوتو بالا بکشی

نظر خودتان را ارسال کنید