راز زندگی پنهان در يک عكس خانوادگی فاش شد

hidden-secret-life-was-revealed-in-a-family-portrait-12

 1391/06/12

زن جوان وقتی عکس شوهر و هوویش را در آلبوم خانوادگی دوستانش دید برای جدایی و طلاق به دادگاه خانواده رفت.

به گزارش ایران این زن که بر دیوار سرد دادگاه تکیه داده بود غرق در افکار خود بود و زندگی 10 ساله‌اش را مرور می‌کرد تا شاید بتواند علتی برای بن‌بست زندگی خود پیدا کند که با شنیدن نام خود و همسرش وارد شعبه 256 شد و در برابر قاضی نشست.

قاضی عموزادی با مطالعه پرونده او به زن جوان گفت: علت درخواست طلاق‌تان را توضیح دهید.

زن جوان که به کاشی‌های کف دادگاه خیره شده بود، گفت: 10 سال پیش زمانی که دختری 20 ساله بودم با میثم که از دانشجویان نمونه سال آخر مدیریت و 5 سال از من بزرگتر بود در دانشگاه آشنا شدم. وی پسر بسیار مؤدب و مهربانی بود و در درس هایم به من کمک زیادی کرد تا این‌که احساس کردم به این پسر علاقه‌مند شده‌ام. وقتی از سوی وی پیشنهاد ازدواج را شنیدم بسیار خوشحال شدم و بلافاصله موضوع را با خانواده‌ام مطرح کردم. پس از موافقت آنها مراسم خواستگاری انجام شد و من با 500 سکه طلا به عقد دائم میثم در آمدم.

یک سال بعد نیز با برگزاری مراسم ساده‌ای به عنوان جشن ازدواج‌مان راهی خانه مشترک‌مان شدیم. از این‌که با میثم ازدواج کرده بودم بسیار راضی بودم. وی به خوبی من را درک می‌کرد و در همه مراحل زندگی همراهم بود. با به دنیا آمدن دخترم خوشبختی‌مان چندین برابر شد و کانون خانوادگی‌مان نیز هر روز گرم‌تر می‌شد.

تنها چیزی که گاهی آزارم می‌داد این بود که همسرم در کارخانه‌ای به عنوان مدیر داخلی مشغول به کار شده بود که در سمنان بود به همین دلیل در هفته یک یا دو روز را در سمنان و بقیه هفته را در تهران کار می‌کرد. 3 سال از کار همسرم در آن کارخانه می‌گذشت و من نیز به نبودن‌های وی عادت کرده بودم و از زندگی گرم و عاشقانه در کنار همسر و دخترم راضی بودم. تا این‌که چند روز پیش پسرخاله‌ام سرزده به خانه‌مان آمد و همه زندگی‌ام را به یکباره به جهنم تبدیل کرد.

زن جوان اشک‌هایش را پاک کرد و ادامه داد: عکسی دسته جمعی در دست مهدی پسرخاله‌ام بود که وقتی آن را دیدم تا ساعت‌ها گیج و مات به گوشه‌ای خیره ماندم و در سکوت فقط اشک می‌ریختم.

پسر خاله‌ام که برای تفریح به خانه یکی از دوستانش در سمنان رفته بود در آلبوم خانوادگی آنها با عکس همسرم در کنار زنی دیگر روبه رو می‌شود. وی که بسیار کنجکاو شده بود موضوع را پیگیر می‌شود.

دوست مهدی همسرم میثم را شوهر خواهرش معرفی می‌کند و می‌گوید که این عکس برای 3 سال پیش است که در مراسم عقدکنان از وی و خواهرش تهیه کرده است. پسر خاله‌ام که بسیار از موضوع شوکه شده بود موضوع را برای دوستش توضیح می‌دهد و بلافاصله عکس را به دست من می‌رساند.

زن جوان که گریه امانش نمی‌داد به قاضی عموزادی گفت: در زندگی‌ام هیچ چیزی برای همسرم کم نگذاشتم اما نمی‌توانم درک کنم که به چه علت با زنی که 8 سال از خودش بزرگتر بوده ازدواج کرده است.

مرد جوان که تا آن لحظه سکوت کرده بود رو به قاضی گفت: من هیچ چیزی در زندگی با سمیرا کم نداشتم و کنار وی و دخترمان احساس آرامش می‌کردم. در ابتدا وقتی با شهناز در سمنان آشنا شدم وی را به عقد موقت خود در آوردم اما خیلی زود احساس گناه کردم و از وی خواستم تا به این ارتباط پایان بدهیم اما متوجه شدم که وی باردار است و به اجبار وی را به عقد دائم خود در آوردم اما همیشه از این مسئله احساس گناه می‌کردم.

حالاهم حاضرم تا همسر دوم خود را طلاق بدهم و از سمیرا خواهش می‌کنم تا من را ببخشد و به من فرصتی برای جبران بدهد. زن جوان در ادامه گفت: من به هیچ شکلی نمی‌توانم خیانت همسرم را ببخشم بنابراین حاضرم با بخشش مهریه‌ام و دریافت حضانت دخترم از وی جدا شوم.

مرد جوان که دیگر راهی نداشت موافقت خود برای طلاق را اعلام کرد و حضانت تنها دخترش را به همسرش سپرد.

قاضی پس از شنیدن اظهارات زوج جوان و بنا به توافق آنها حکم طلاق را صادر کرد.

5/5 ( 1 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: علي
  03 آذر 1395

  به نظرم کار پسرخاله اشتباه بوده… شايد اگه مسئله رو نديد مي گرفت ميثم هم بعد از مدتي به زندگي اصلي اش بر مي گشت و يه زندگي که به قول خود خانم، سرشار از عشق بود از هم نمي پاشيد….

  • نویسنده دیدگاه: سارا
   17 بهمن 1396

   خب از زن دوم بچه داشت این طوفانی بود که بالاخره می یومد

 2. نویسنده دیدگاه: ممد
  02 آبان 1395

  حالا بعضي مردا خريت ميکنن با زندگي خودشون وبقيه بازي ميکنن
  ما که نميتونيم ازدواج اول و آخرمون رو انجام بديم و زن بگيريم چه کنيم؟

 3. نویسنده دیدگاه: حسین
  19 شهریور 1395

  همه نظرات رو خوندم.گیرم که داستان واقعی باشه.به عنوان یک مرد قبول دارم.کارش اشتباه بوده. همسرشم میتونسته یک فرصت بهش بده.ولی هر سمتی رو که میخابن بگیرین.اولش فکر کنید .اقایونی که به خانما بی احترامی میکنید.خواهر خودتم بود میگفتی اشکال نداره دامادتون هوو گرفته یواشکی براش.و راجب اون خانم هایی که شوهر دارن و پایبند تعهدشون نیستن.نمیشه یک نظر داد.خیلی دلایل هست که زن همچین خیانتی رو میکنه.یا خیانت دیده.یا سایر مشکلات اعم ازجنسی و اخلاقی.بعضی ها همچین میگن اخرش ظرف میشوره برامون .انگار خودش صبح تا شب روی مبلمه.درکل زشته اینقدر به مردها وزنهای ایران عزیزمون توهین میکنید.یک مرد خیانت کرده.نه کل ایران.

 4. نویسنده دیدگاه: مریم (د)
  16 شهریور 1395

  توجه توجه خانواده ی رایدل نسخه ی ایرانیش اومد

 5. نویسنده دیدگاه: مریم
  02 شهریور 1395

  به نظر من خیانت محسوب میشه در ضمن شما اگه به قرآن مراجعه کنید می تونید مطالعه کنید چند همسری رو دین درسته نهی نکرده ولی به شرط اینکه بین دو نفر اصلا هر چند تا مرد بتونه مساوات برقرار کنه یعنی در تموم زمینه ها حالا شما آقایون چقدر میتونید مساوات برقرار کنید موضوع اینه در همینقرآن بعدش آمده چون نمی تونید بهتر جند همسر اختیار نکنید چون استغفرالله نه ما پیغمبر هستیم نه علی نه اولاد علی این از نظر دینی از نظر عرف جامعه الان توی همه دنیا این قضیه وجود داره و همه جا به عنوان خیانت به همسر تلقی میشه عمل زشت زشته شما آقایون فکر کنید انسان در کنار همسری که عشق بهش هدیه میکنه خوشبخته یا در کنار همسری فقط با اکراه کنارش میخوابه پس سعی کنید مثل یه مرد رفتار کنید به هسرانتون خیانت نکنید حتی توی فکرتون عشق بزرگترین موهبت خداست با این کارها خدشه دار میشه مطمءن باشید هر کس توی همین. دنیا چه زن چه مرد هواس ران نتجه عمل خودشو میبینه پس بهتره عزیزای من با هم اینقدر دعوا نکنید و واقع بین باشید تلخ نباشید من آرزو میکنم همه ی خواهر را برادرای من با چشمی پاک زندگی کنن و خوشبخت بشن به امید روزی که هیچ وقت خیانت توی زندگی هیچ کس نباشه و هم دیگه رو قضاوت نکتیم

 6. نویسنده دیدگاه: مهشاد
  28 مرداد 1395

  واقعا مسخره ست وقتی یه خبر ندارید برای چی مخاطب و فریب میدید با اخبار خودتون سایتتون تبلیغ کنید
  هرچند نه این پیغام ها خونده میشه نه بهشون جواب میدید

 7. نویسنده دیدگاه: اشکان
  24 مرداد 1395

  اونایی که به خانمها توهین میکنن عکس همه ماماناتونو دارم بیاید بگیرید همچین میگه دوستای مجردم با خانمهای شوهر دارن همه انگار ننش مجرده

 8. نویسنده دیدگاه: رضا
  23 مرداد 1395

  خیلی به رایدل ربط داشت عمه،،،،

 9. نویسنده دیدگاه: رضا
  23 مرداد 1395

  این چه ربطی به خانواده رایدل داشت بی سواد

 10. نویسنده دیدگاه: یاسمین
  10 مرداد 1395

  من یاسمینم اگر کسی با حرفام مشکل داره بیاد به ایمیلم white.Wolf.North@gmail.com

 11. نویسنده دیدگاه: اکبر
  28 تیر 1395

  خاک برسرکازی نفهم بی شعور

 12. نویسنده دیدگاه: گمنام
  25 تیر 1395

  به نظرمن خیانت. زن ومرد نداره شرعی وغیرشرعی هم نداره کاربدبده دیگه .به جای توهین به نظرات هم سعی کنیم از این اتفاقات عبرت بگیریم. زن ومرد هرکدام یه ویژگی هایی دارند وهرکس دراین دنیا بدی کنه همون بدی سراغ خودشم میاداگر مردی خیانت کرده خوب یه زن واردزندگیش شده وبرعکس بهتره به جای فحاشی هرکس سعی کنه زندگیشو بهتر بسازه.

  • نویسنده دیدگاه: محمد صادق
   10 مرداد 1395

   عزیز من مرد حق داره تا 4 زن بگیره پس مشکل از زن هاست که همچنین فکری می کنن در ضمن اسم این خیانت نیست زنه شلوغش کرده خوب بعضی مواقع مسایلی پیش میاد تازه خوده مرده که گفت اشتباه کردم و عذر خواهی هم کرد اینجا اشتباه از زن بود پسشما یا یه زنی یا … که مدافعشونی البته هر زنی این کار را خیانت محسوب نمیکنه به عنوان مثال مختار ثقفی 2 تا زن داشت که خیلی خوب با هم کنار اومده بودند با

   با تشکر
   اگر نظری داشتی خوشحال می شم به من سر بزنی m.s.motayeri@gmail.com

 13. نویسنده دیدگاه: ایمان
  09 تیر 1395

  تا یک زن فاسد نباشه هیچ مردی هم خیانت نمیکنه.ب نظرم زنها بیشتر مقصرن.تمام دوستام مجردن با زنهای شوهردار دوستن

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   10 مرداد 1395

   اگه یک عده بدن دلیل به بد بودن همه نمیشه

 14. نویسنده دیدگاه: محسن
  20 خرداد 1395

  شما دخترا و زنا برین خودتونو محک بزنین.خودتون هم گول نزنین. شرط میبندم همه شما که اینجا نظر دادین متاهل هم باشین دوس پسر هم دارین رابطه هم دارین هرزگی هم میکنین اونم نه با یکی دوتا.اول خودتونو درست کنین بعد.واقعا شرم آوره تو این حد پررویی و دروغ گویی

  • نویسنده دیدگاه: مونا
   13 تیر 1395

   کافر همه را به کیش خود پندارد . خودت و خانوادت هرزن فک میکنی همه مثل شمان

  • نویسنده دیدگاه: محمد صادق
   10 مرداد 1395

   داداش فقط لایک داری به قرآن راست میگی بعضی زنا همچنین هرزه ای هستن 4 5 تا شوهر دارن انتظار دارن شوهرشون(شوهر اصلی)با یک زن سلام هم نکنه حتی مادرش البته دوستانی که میخوان نظر بدن توجه کنن گفتن بعضیا

  • نویسنده دیدگاه: Sima
   10 مرداد 1395

   چرا هميشه دخترا رو مقصر ميدونين؟
   همين رفيقاى مجردتون اگه خودشون وجدان داشتن نميرفتن سمت زن شوهردار!
   من اون زناى هرزه اى كه به شوهراشون خيانت ميكنن رو تاييد نميكنم!
   ولى پسر اگه وجدان داشته باشه نميره با زن شوهر دار داشته باشه حتى اگه خود زنه اويزونش باشه!
   اگه يك درصد فكر ميكردن كه بعد ها زن خودشونم ميرن با يه مرد دگ،شايد سمت شوهردار ها نميرفتن!!!
   مرد اين داستان هم خودش هرزه بود هم اون زن صيغه ايش! براي غلط هاى خودشون كلاه شرعى گذاشتن كه وحدانشون اروم باشه!!
   خدا صيغه رو واسه اون پسرى گذاشته كه امكانات و شرايط ازدواج رو نداره! لا اقل از راه حلالش به نيازهاش برسه…نه مردى كه زن و زندگى داره و بره دنبال هوسش!!! دلم واسه زن بيچاره اش ميسوزه…

 15. نویسنده دیدگاه: Reyhane
  07 اردیبهشت 1395

  بنظر من باید مهریشو پس میگرفته تا اون مرد تاوان کارشو میداده اما گاهی اوقات انسان از نظر روحی و ذهنی انقدر زجر میکشه ک حاضر میشه هر چی ک هست رو بده تا از نظر ذهنی خلاص و راحت شه
  اما باز ب هر حال این اتفاق افتاده و ب عنوان ی زنه خیانت دیده بنظرم زفتارش درست بوده چون میتونست قیده بچشو بزنه و پولم تو جیبش و ی زندگی جدید !!!
  اما تهش ی مادر موند هر چند ک میدونسته بزرگ کردن ی دختر خیلی سخته اما نزاشته زیر دست ی نامادری و مردی ک آیا براش پدر میمونده!!!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: محمد صادق
   10 مرداد 1395

   شما خفه شو

 16. نویسنده دیدگاه: نگین
  29 فروردین 1395

  خاک تموم عالم توی سر مردای اینجوری.درد و بلاهاشون به جون مردایی که واقعا مردن.گَنده شلواریشون رو سرپوش شرعی میزارن.واقعا متاسفم.منم یه زنم که خیانت دیدم ولی بخاطر دخترم بخشیدم و دارم زندگی میکنم.ولی هر روزش عذاب کشیدم کنار مردی که ده سال از جوونیم رو خالصانه به پاش گذاشتم و با هرزگی رویاهامو خراب کرد.
  درسته گذشت کردنم به نفع دخترم تموم شد ولی زن بودن خودم فراموشم شد.

 17. نویسنده دیدگاه: مهدی
  28 اسفند 1394

  شما چرا چرت میگین مرده کاره خیر شرعی انجام نداده که همین که هست اگه اعتراض دارین برین به خدا بگین که مردا چرا میتونن دوتا زن بگیرن میرفت با هزار تا زن بود لاشی بازی در میاورد خوب بود اگه ادم خوبی نبود هیچ وقت اون زنو نمیگرفت مسل کسای کسای دیگه که هزار تا کار کار میکنن یک لیوان ابم روش بعدن کم میارین میگین مردا همشون یک کرباسن زنین دیگه قدرت تجزیه تحلیل ندارین همه را جمع میکنین یک بار ری میدین دست خودتون هم نیست همش,احساسی,برخورد میکنین به خاطر یک اشتباه مرده کل زندگی ده پانزده ساله را به باد داد اخر سر هم بعد یک مدت پشیمون میشه چون احساسی تصمیم گرفته

  • نویسنده دیدگاه: رایا
   01 تیر 1395

   مردک نادون تو بیشتر از همه چرت میگی.آخه حیف نون اگه متن رو خوندی,باید میفهمیدی که گفتن هیچی کم نداشتن تو زندگی.هرزه گری مرده رو نمیشه ماست مالی کرد.

   بعدشم یک یا دو.روز توی هفته میرفته سمنان و میومده.یعنی اینقدر سست عنصر بوده که اون یکی دو روز نمیتونسته خودداری کنه؟

   از این به بعد هم خواستی جایی اراجیفتو منتشر کنی سعی کن از شعور نداشته ات بهره بهتری ببری توی حرف زدن.فقط دهنتو باز نکن و حرف بپرون.نادان.

   • نویسنده دیدگاه: محمد صادق
    10 مرداد 1395

    یکی دو روز خونه بوده شما متن رو نمیخونی

  • نویسنده دیدگاه: ماهی
   03 تیر 1395

   همچین میگی یک اشتباه انگار اشتباهه کوچیکیه تو میتونی خیانت زنت و ببخشی؟ شرعی و غیر شرعی بودن مهم نیست مهم اینه که خیانت کرده. برو تحقیق کن ببین چقدر زنا قدرت تحلیلشون از مردا بیشتره بعد بیا صحبت کن. بیچاره 

  • نویسنده دیدگاه: sara
   10 مرداد 1395

   خدا چند همسری مرد ها رو برای هرزگی شون قرار نداده
   برایط شرایط خاص. اگه پیامبر هم چند تا همسر داشته بخاطر محکم شدن رابطه ی بین چند تا قبیله بوده

 18. نویسنده دیدگاه: زهرا
  15 اسفند 1394

  میثم هم چه از خدا خواسته
  اولش گفت زن دومم رو طلاق میدم بعد که سمیرا گفته نمی بخشتش مهریه اش رو می بخشه نه یه اصراری نه قسمی نه من طلاق نمی دمی سریع گفته باشه مهریه ات رو ببخش دخترت رو بگیر
  مرتیکه هوس باز

  • نویسنده دیدگاه: فاءزه
   12 اردیبهشت 1395

   چرا چرت و پرت میگی طرف دیده زنش دیگه دوستش نداره، وقتی هیچ علاقه ای تو رابطه ای نباشه همون بهتر که تموم شه

 19. نویسنده دیدگاه: فرخ خدایی
  08 اسفند 1394

  بشر جایز الخطا هست بنظرم میرسه شوهر این خانم از کرده خود نادم و پشیمان است و باز توصیه میکنم تحت تاثیر عصبانیت باز کمی به اینده فکر کند چون سوای مشکلاتی که برای این خانم پیش خواهد امد بچه نیاز به پدر و مادر دارد حد اقل به خاطر دخترشان هم شده از گناه شوهرش بگدرد و فرصتی دیگر به ایشان بدهد

  • نویسنده دیدگاه: sara
   10 مرداد 1395

   یک سری اوقات دیگه پشیمونی فایده ای نداره

 20. نویسنده دیدگاه: کازي
  01 اسفند 1394

  دمش گرم…آخه شما تو خونه تلويزيون دارين ديگه سينما نميرين؟؟؟؟!!!خو ميرين….
  حالا تو خونه يکي زن داره نبايد …ولااااا کاکو شوخي که نيست مرررررررد.
  همينه که هست،ميخواين تا آخر عمرتون زن کسي نشين بالاخره يکيتون مياد ظرفامونو بشوره…

  • نویسنده دیدگاه: میم
   19 اسفند 1394

   خاک بر سرت با این دیدگاهت

  • نویسنده دیدگاه: فروزان
   28 فروردین 1395

   سطح شعورت در همین حده دیگه همین لیاقتت صبح تا شب بیرون جون کندن عقب مونده کوته فکر

  • نویسنده دیدگاه: رایا
   01 تیر 1395

   کازی واقعا احمقی.خاک بر سرت کنن که طرز فکرت اینقدر جاهلانه س.حتما توی خونتون همین بلاها رو سر ننه و آبجیت آوردن که تو اینقدر خوب یادگرفتی.بدبختی بخدا.بدبخت.

   • نویسنده دیدگاه: یاسمین
    10 مرداد 1395

    کازی من با تو هستم اینا که نظر دادن همه هرزن چون فقط یه هرزه همچنین حرفا میزنه کازی تویی مرده واقعی من حاظرم شوهرم جهار تا زن داشته باشه مگه چیه کارا تقسیم میشه منم دیگه جون نمیکنم

 21. نویسنده دیدگاه: خانم
  17 بهمن 1394

  مرده شور تمام مردهای خائن رو ببره ان شالله
  خاک بر سرها فقط دنبال تنوع هستن
  وقتی هم دستشون رو میشه، یه عده اشون دنبال توجیه گناه خودشون و بخشش هستن و عده ی دیگه هم که از خودشون کم نمیکنن

  • نویسنده دیدگاه: سعید
   12 اردیبهشت 1395

   عجیبه که همه به مرده فحش و بدو بیراه میدن، ولی هیچکس به زن دومی که راضی شده با یه مرد متاهل ازدواج کنه و زندگی یه زن دیگه رو خراب کنی کاری ندارن

   • نویسنده دیدگاه: یاسمین
    10 مرداد 1395

    اگر زنه زن بود اول نمیرفت طلاق بگیره می رفت از مرده می پرسید چرا اینکارو کرده بعدشم زن اگه زن باشه حیا داره نه شما که روسریت فقط گردنتو پوشونده زن واقعی کسیکه دوس نداره ببینه شوهرش سختی میکشه این زن واقعیه با تشکر منم احتمال میدم میثم با زن دوم رفته خوشبت ترم شده تف به زنای نمک نشناس

   • نویسنده دیدگاه: sara
    10 مرداد 1395

    اون زن دوم ( اگه از وجود زن اول اطلاع داشته ) واقعا حیوون بوده

 22. نویسنده دیدگاه: سارا
  30 مهر 1394

  دقیقا موافقم..خیانت همیشه تاوانش خیانته..اخه ادم نفهم وقتی زندگیت خوب بوده غلط میکنی میری عقد موقت…عقد موقت همون هرزه بازی فقط اسلامیش کردن…همینه که الان زن های متاهل هم رابطه های دیگه دارن..اگه بحث تنوع همه تنوع میخوان..پس مردها باید منتظر بدتر از اینم باشن…..این دنیا یک انعکاسه..هرکاری کردی به خودت برمیگیرده

  • نویسنده دیدگاه: یاسمین
   10 مرداد 1395

   من یه شوهر دارم وقتی فهمیدم یه زن دیگه داره بهش گفتم اونو بیاره خونه باهم زندگی کنیم الا کارای خونه تقسیم شده منم خوشحالم

   • نویسنده دیدگاه: رضا
    23 مرداد 1395

    افرین به فهمت

   • نویسنده دیدگاه: مریم
    02 شهریور 1395

    ببین یاسمن خانم شما شاید طاقت اینو داشته باشی شوهرتو قسمت کنی ولی ما زنها واقعا حسود هستیم مخصوصا وقتی کسی رو دوست داریم واسه خودمون میخوایمش یا شما اصلا همسرتو دوست نداری یا اگه هم داری از یه نظرایی یه جوررایی افکارت به ما خانمها نمیخوره چون شاید یه زن بفهمه همسرش خیانت میکنه چشم پوشی کنه حتی به روش نیاره ولی دیگه توی یه خونه زندگی کردن محاله دیدم که میگم پس بازم من فکر میکنم شما از یه نظررایی افکارتون فرق میکنه من قصد توهین ندارم واسه همین چیزه دیگه ای مینوشتم ولی مت خودم اگه همسرم خدایی نکرده بخواد اینکارو کنه من فکر میکنم یه قتلی این وسط رخ بده چون من واقعا همسرمو دوست دارم و همیشه وفادار هستم بهش و بهش ایمان دارم میدونم هیچ وقت اینکارو نمیکنه

 23. نویسنده دیدگاه: پتورن
  13 شهریور 1391

  سلام
  اصلا عاقلانه رفتار نکرده
  باید مهریه اش را می گرفت و تاوان هوس بازی هایش را میداد.
  هرچند دنیا دار مکافاته. حتی اگر مهریه اش بخشیده شود همسرش تاوانش را خواهد داد.

نظر خودتان را ارسال کنید