روانشناسی رنگ ماه تولد شما

 متولدين فروردين : قرمز

رنگ قرمز باعث شده تا متولدين فروردين بيشتر عصباني شوند، ولي به محض آن كه آتش خشم آن‌ها خاموش شود، به سرعت تبديل به آدم‌هايي شاد و بانشاط مي‌شوند.
متولدين فروردين افرادي بلند پرواز، مصمم و با اراده هستند و از توجه بيش از حد به احساسات خوششان نمي‌آيد. هيچ كس نمي تواند مانند متوليدن فروردين قاطع و خشن باشد، ولي از طرفي، كمتر كسي معصوميت و عاطفه آن ها را دارد.
آن ها هرگز تحمل شكست را ندارند و درباره‌ي نتيجه‌ي نهايي هر چيزي، از عشق گرفته تا مسابقه فوتبال، بسيار خوش بين هستند. آن ها از رقابت خوششان مي‌آيد و خيلي ماهرانه با افكار و نظرات خود، ديگران را به مبارزه مي‌طلبند. مخالفت ديگران، موانع و مشكلات براي آن ها سرگرم كننده و نشا‌ط آور است و از آن لذت مي‌برند و هيچ گاه منتظر موفقيت نمي‌شينند، بلكه با شتاب به سوي آن مي‌دوند و به همين دليل كمتر به ديگران وابسته اند.

 

متولدین اردیبهشت : صورتی

متولدين ارديبهشت به ندرت نگران مي‌شوند. هنگامي كه كارها مطابق خواست آن ها انجام نمي‌شود ، اخم مي‌كنند ، اما عصباني نمي‌شوند. خويشتن داري و صبر از صفات ذتي آن‌هاست و به خاطر همين خصوصيات ، كارهاي خود را خيلي راحت انجام مي‌دهند و هيچ چيز نمي‌تواند مانع رسيدن آن ها به هدفشان شود.
متولدين ارديبهشت نسبت به خانواده و دوستان خود بسيار وفادار و صادق هستند. هم چنين در شجاعت و دلاوري رتبه‌ي اول را دارند ، زيرا هيچ كس مثل آن ها نمي تواند اين همه از خود مقاومت نشان دهد. متولدين ارديبهشت ممكن است لجوج و سمج به نظر بيايند ، ولي بردباري و صبر اين افراد مثال زدني است.

 
متولدين خرداد : نقره‌اي
 
رنگ نقره‌اي متولدين خرداد را به افرادي دلسوز ، مهربان ، خون گرم ، صادق و دلپذير تبديل كرده است. اين افراد از كارهاي يكنواخت و تكراري بدشان مي‌آيد ؛ كارهاي روزمره باعث مي‌شود كه فكر كنند هم چون پرنده‌اي در قفس اسير شده‌اند. هم چنين آن ها ذاتا بي قرارند و همواره به دنبال هيجان و تغيير و تنوع در زندگي خود هستند. اين افراد اگر در جايي ثابت بمانند ، افسرده مي‌شوند. اين افراد با مهارت‌هاي ذاتي خويش ، چنان ذهن مخاطب را درگير مسائل مختلف مي‌كنند كه فرد متوجه تغيير مسير ذهنش نمي‌شود.

 
متولدين تير : خاكستري
 
تيرگي رنگ دروني متولدين تير باعث مي‌شود كه گاهي اوقات بد اخلاق شوند. برخي مواقع اگر كسي از آن ها ساعت بپرسد ، با اخم جواب مي‌دهند و در مقابل درخواست ديگران با عصبانيت رفتار مي‌كنند. بايد توجه داشته باشيد كه اين حالت آن ها موقتي و زودگذر است و فورا به همان آدم دل نشين هميشگي تبديل مي‌شوند. متولدين تير تخيلي قوي دارند و مي‌توانند آن را به خوبي تحت كنترل درآورند. اين افراد فورا متوجه حالات دروني خود و ديگران مي‌شون و اين حالات را در حافظه قوي خود ثبت مي‌كنند.

متولدين مرداد : طلايي

رنگ دروني متولدين مرداد ، غروري شاهانه به آن‌ها داده است به طوري كه هميشه مي‌توانند ميزبان با شكوهي باشند. آن ها به سختي مي‌توانند حس برتري جويي خود بر ديگران را كنترل كنند و همواره رفتاري فخر فروشانه دارند. اين افراد انرژي خود را بيهوده تلف نمي‌كنند و به راحتي مي‌توانند وظايف و اعمال خود را سامان دهند. وقتي كه دست از خودنمايي مي‌كشند ، دستوراتي صادر مي‌كنند كه بسيار موثر است.

متولدين شهريور : نارنجي
نخستين موضوعي كه در مورد متولدين شهريور جلب توحه مي‌كند ، اين است كه آن‌ها طوري رفتار مي‌كنند كه انگار مسئله مهمي در ذهن خود دارند و در تلاش‌اند كه آن را حل كنند.گاهي اوقات احساس مبهمي به آن ها دست مي‌دهد كه انگار از چيزي نگران هستند. اين احتمال واقعا وجود دارد ، زيرا نگراني براي آن‌ها كاملا طبيعي است.اين افراد هميشه با لبخند خود ، مشكلات بزرگ را مخفي مي‌كنند. متولدين شهريور ، انسان‌هايي كمال گرا هستند كه مي خواهند به بالاترين نقطه‌ي پيشرفت برسند و براي رسيدن به اهداف و برنامه‌هايشان بيشتر از شركت در مهماني‌ها و محافل اجتماعي اهميت مي‌دهند.  


متولدين مهر : آبي

متولدين مهر ذاتا هنرمند هستند و از نور و موسيقي ملايم به شدت لذت مي‌برند. آرامش و هماهنگي در امور بر سلامتي متولد مهر تاثيري معجزه‌آسايي دارد. افراد وقتي بيمار مي‌شوند بايد به محيطي عاطفي بروند و كتاب هاي جذاب بخوانند تا زودتر درمان شوند ، زيرا اين رفتارها اثر فوق‌العاده‌اي بر سرعت بهبودي آن‌ها مي‌گذارد.
متولدين مهر هنگام گفتو گو با ديگران ، ابتدا تا جايي كه مي‌توانند حرف مي‌زنند سپس مشتاقانه به حرف‌هاي طرف مقابل گوش مي‌دهند.آن‌ها در دعواهاي ديگران هميشه نقش صلح دهنده را بر عهده دارند و اوضاع را به خوبي آرام كرده و صلح و صفا برقرار مي‌نمايند.

متولدین آبان : سفید

اگر از يك متولد آبان بپرسيد كه آيا مي‌تواند به شما كمك كند ، او به راحتي پاسخ مي‌دهد : بله يا خير. بنابراين اگر آدم حساس و رودرنجي هستيد ، از او در هيچ موردي نظر خواهي نكنيد ، زيرا او هر حقيقتي را رك و راست مي‌گويد.
متولد آبان اصلا اهل تملق‌گويي و چاپلوسي نيست ، يعني شخصيت خود را بالاتر از آن مي‌داند كه دست به چنين كاري بزند. بنابراين اگر در مواردي از شما تعريف كرد ، يقين داشته باشيد كه از صميم قلب بيان كرده است : بنابراين ارزش آن تعريف را بدانيد.


 متولدين آذر : بنفش
 
متولدين آذر اغلب اوقات شاد و خون گرم هستند ، ولي اگر صميميت آن ها سوء استفاده شود ، عصباني مي‌شوند.
اعتراض عليه قوانين و مقررات دست و پا گير در ميان متولدين آذر بسيار شايع است. آن‌ها هرگز از دعوا و درگيري فرار نمي‌كنند و از كسي كمك نمي‌خواهند.
متولدين آذر هرگز تحمل ندارند كه كسي آن‌ها را به دروغگويي متهم كند. يك اتهام غير منصفانه و بي مورد ممكن است آن‌ها را به شدت عصباني كند.
اين افراد ابتدا دست به عمل مي‌زنند و بعد به نتايج كارشان فكر مي‌كنند.

متولدين دي : قهوه‌اي
 
متولد دي فردي عمل‌گرا است. او نيازي به خودنمايي ندارد و ترجيح مي‌دهد كه ديگران در صحنه حضور داشته باشند و او به عنوان فردي حامي و مقتدر ، در پشت صحنه از آن‌ها حمايت كند.
متولد دي ، بلند پروازي و جاه‌طلبي بسيار زيادي دارد و گاهي نمي‌تواند آن را مخفي كند.
به ياد داشته باشيد كه متولد دي هميشه طوري رفتار مي‌كند كه فكر مي‌كنيد مانند پر ، نرم و بي‌آزار است اما در حقيقت ماند ميخ محكم و كوبنده است.

متولدین بهمن : زرد
 
متولدين بهمن تركيبي از خونسردي ، عمل‌گرايي و بي ثباتي هستند. آن‌ها به راحتي با ديگران هم‌دلي مي‌كنند و فقط با چند كلمه صحبت ، مي‌توانند اضطراب آن‌ها را كم كنند و به آن‌ها آرامش بدهند كه اين به خاطر اعصاب قوي و پر توان آن‌هاست.متولدين بهمن معمولا افرادي گوشه‌گير و تنها هستند و با اين كه دوستان زيادي در اطراف خود دارند ، ولي دوست صميمي و نزديك چنداني ندارند.

 متولدين اسفند : سبز
 
متولدين اسفند تحت تاثير فطرت بخشنده‌ي رنگ سبز ، به دور از هر نوع حرص و طمع هستند. شخصيت دلپذير ، جذاب و در عين حال تنبل متولدين اسفند ديگران را تحت تاثير قرار مي‌دهد.اين افراد نسبت به قوانين و مقرات محدود كننده ، بي اعتنا هستند و به توهين‌ها ، تهمت‌ها و نظرات مخالف ديگران توجه نمي‌كنند.آن‌ها دوست دارند كه بتوانند در هر زماني ، آزادانه خيال پردازي كنند و طبق علايق و نيازهاي خود زندگي كنند.متولدين اسفند به ندرت عكس العمل شديدي از خود نشان مي‌دهند. البته فكر نكنيد كه آن‌ها افراد بي خيالي هستند ، زيرا زماني كه احساساتشان جريحه‌دار شود ، با زيركي خاص خود نيش و كنايه مي‌زنند و طرف مقابل را مسخره مي‌كنند.
– منبع: (اختصاصی آسمونی)
5/5 ( 1 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: شیدا
  29 فروردین 1395

  سلام. من اذری هستم.. اینکه همه جا میگن اذریا یه دنده هستن رو زیاد شنیدم.. من قبلا اونجوری بودم عصبی بشم سریع و بی جنبه باشم و تخس.. اما الان سنم رفته بالا تر و مشکلات زندگی و اینا.. خیلی فرق کردم و کلا هیچ ربطی به مشخصات ماهم ندارم
  مظورم اینه که زندگی رو شخصیت تاثیر میذاره.. ویژگی های ذاتی عوض میشن.. بعله

 2. نویسنده دیدگاه: ملیکا ازکاشان
  29 تیر 1394

  افرین درست بود من رنگ بنفش رادوست دارم ورنگ ماه تولدم است

 3. نویسنده دیدگاه: مهدی دو
  05 تیر 1394

  ایولا درست بود
  اذر

 4. نویسنده دیدگاه: زهرا از کاشان
  12 خرداد 1394

  خوب بود فقط من رنگ قهوه ای دوست ندارم ولی هرچی نوشته بود درست بود. ممنون

 5. نویسنده دیدگاه: لیانا
  24 فروردین 1394

  درست واقعا خخخخخ

 6. نویسنده دیدگاه: اتنا
  18 فروردین 1394

  ممنوووووووووون

 7. نویسنده دیدگاه: اتنا
  18 فروردین 1394

  خوب بود

 8. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  22 بهمن 1393

  من تو مرداد اومدم خیلی ممنون که رنگ منو گفتی

 9. نویسنده دیدگاه: فاطیما
  09 بهمن 1393

  متشکرم

 10. نویسنده دیدگاه: لاله18
  08 بهمن 1393

  اصلنم درست نبودماهای من میگه سیاه وقهوه ای
  درصورتی ک من همش رنگ شاددوست دارم
  سبز/ابی/صورتی

 11. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  18 دی 1393

  عالی بود

 12. نویسنده دیدگاه: زینب خانم
  12 دی 1393

  خدایی مال هیچ کدوم ازماه هادرست نیست.

 13. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  07 آذر 1393

  عالی در حد لالیگاااا….

 14. نویسنده دیدگاه: رویا
  08 آبان 1393

  عالی بو

 15. نویسنده دیدگاه: اتوسا
  31 شهریور 1393

  خیلی خوب بود.راضی بودم.

 16. نویسنده دیدگاه: اتوسا
  31 شهریور 1393

  خیلی خوب بود

 17. نویسنده دیدگاه: شیرین
  01 مرداد 1393

  ولی من تو سایت های دیگه که نگاه کردم رنگ ماه من طلایی بود ولی اینجا میگه نارنجی؟

 18. نویسنده دیدگاه: melodi
  14 تیر 1393

  باحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال بــــــــــــــود

 19. نویسنده دیدگاه: رقیه
  04 تیر 1393

  برای من هم درست بود.

 20. نویسنده دیدگاه: نسیم
  14 خرداد 1393

  مال منم درست بوووووود/مر30

 21. نویسنده دیدگاه: parissa
  15 اردیبهشت 1393

  سلام مال منم درست بود ممنون

 22. نویسنده دیدگاه: مهسا
  10 اردیبهشت 1393

  در مورد ماه خودم درست بود اما ماه های دیگه رو با افرادی که میشناسم مقایسه کردم درست نبود.

 23. نویسنده دیدگاه: atena
  28 آذر 1392

  hamash dorost bood:))

 24. نویسنده دیدگاه: mohamad
  06 آذر 1392

  mamnoon bad nabood merc

 25. نویسنده دیدگاه: Reza
  06 آذر 1392

  salam khaste nabashid mamnoonam man motevalede aban hastam ta yek ja haee dorost bood mamnoon

 26. نویسنده دیدگاه: مهسا جون
  30 آبان 1392

  سلام عزیزم.اره دقیقا این طوریاست هم خودم هم همسرم مرسی.

 27. نویسنده دیدگاه: mina
  12 آبان 1392

  سلام.خیلی قشنگ بود.من آبان ماهی ام و رچی که نوشته بودین همش درموردم صدق میکرد.مرسییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😛

 28. نویسنده دیدگاه: هر کس
  30 مهر 1392

  جالب بود 8)

 29. نویسنده دیدگاه: مهسا
  28 مهر 1392

  فروردینی ام وهمش درس بود. 🙄 فدات آسمونی 😉

 30. نویسنده دیدگاه: نفس
  28 مهر 1392

  من مردادی م و دقیقا همینجوریم ممنون عالی بود 😉

 31. نویسنده دیدگاه: سنا
  28 مهر 1392

  خیییییییییییلیییییی عالی بود 😀 😀 😀 😀

 32. نویسنده دیدگاه: ترانه
  22 مهر 1392

  من آذریم کمابیش درست بود
  8)

 33. نویسنده دیدگاه: ایران
  24 شهریور 1392

  همش راست بودن واقعا سایتتون عالیه

 34. نویسنده دیدگاه: مریم
  24 شهریور 1392

  جالب بود من متولد دیم. :mrgreen:

 35. نویسنده دیدگاه: ساحل
  08 شهریور 1392

  روانشناسی خیلی زیبایی بود هر ماهی برای متولدینش یک زیبایی وحکمتی داره
  تصاویر ورنگها ونکاتی که گفته شد بسیارقشنگ وجالب بودممنونم

 36. نویسنده دیدگاه: پریا
  07 شهریور 1392

  سلام خوبه اما من اخر نفهمیئم رنگ اذر چه رنگیه اخه من ارغوانی بودم حالا بنفششششششششش

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   07 شهریور 1392

   کجا دیدید ارغوانی؟

 37. نویسنده دیدگاه: لاوین
  06 شهریور 1392

  بدنبود من اسفندیم ولی همه رنگها رودوس دارم وباتوجه به روحیاتم به رنگها گرایش پیدامیکنم.اصلاًهم تنبل نیستم اتفاقآًخوب واکنش نشون میدم

 38. نویسنده دیدگاه: ریحانه
  05 شهریور 1392

  fagat ordibeheshti ha!

 39. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  05 شهریور 1392

  دقییییییییقا درست بود من مهریم حتی وقتب حساسیت دارم باشنیدن موسیقی حالم خوب میشه

 40. نویسنده دیدگاه: نگین
  01 شهریور 1392

  خیلی خوب بود من خردادیم و دقیقا همینجوریم

 41. نویسنده دیدگاه: بماند
  19 تیر 1392

  اصلا هيچ كدومش درست نبود من متولد ماه بهمن هستم و حالم از رنگ زرد بهم ميخوره

 42. نویسنده دیدگاه: پرنیا
  31 خرداد 1392

  خیلی درست بودن من متولد مهرم و تمام چیزایی که در مورد آدمای مهری گفته بود تو منم هست.متشکرم.

 43. نویسنده دیدگاه: farzad
  08 خرداد 1392

  من متولد بهمنم ولی از رنگ زرد خوشم نمیاد.روانشناسیشم یکمش درسته.

 44. نویسنده دیدگاه: vahid
  18 فروردین 1392

  دمت گرم عکس خوشگلی داشتی

 45. نویسنده دیدگاه: zakie
  16 اسفند 1391

  جالب و درست و دوست داشتنی ممنونم

 46. نویسنده دیدگاه: ali naghdizadeh
  30 دی 1390

  خيلي عالي اگرامكان دارد به وبلاگمارسال شود

  • نویسنده دیدگاه: admin
   30 دی 1390

   استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد

نظر خودتان را ارسال کنید