طوفان خورشیدی 2012

می گویند سال 2012 ، یک اتفاق خارق العاده در کره زمین می افتد ؛ البته هنوز هیچ کس از ماهیت واقعی آن خبری ندارد اما هر چه هست ، خبرهای موجود درباره این سال ، اصلا خوشایند نیست. این را ، هم پیشگویان و منجمان قوم مایا می گویند و هم دانشمندان ناسا.در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر 11 سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
ستاره شناسان این پدیده ها را از سال 1859 رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می 1921 توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.

در گزارش 132 صفحه ای ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است: “انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال 1859 امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای اجتماعی و اقتصادی وسیعی برجای خواهد گذاشت.”

به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفانهای خورشیدی بین سالهای 2012 و 2013 خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند.

 نظریه های متفاوتی وجود دارد که در سال 2012 چه اتفاقی می افتد :

 

بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد :

 1- پیش گویی مایا :

مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید.

قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم.

مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در پایین مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال.

 

 مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن!

مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 زندگی روی کره زمین وارد یک دوره جدید می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست).
حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. یکی از استادان دانشگاه هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!

مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه

این کدها درخود قسمتها وقسمتهای زیادی را در مورد یک اتفاق هراسناک خورشیدی درسال2012بیان میکند دانشمندان متفق النظر هستند که هر100 سال یا بیشتر شعله های خورشیدزبانه می کشند و منظومه شمسی را تحت تاثیر خود قرار میدهند.

تئوری میگوید که درسال 2012 یک شهاب سنگ باعث انفجار خورشیدی میشود که باعث سوزاندن کره ی زمین میشود.

 

 دو مطلب جالب: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند!

البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.

همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
آیا روز 21 دسامبر سال 2012 روزی است که جهان به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟شاید هم ……

 ٢- طوفان خورشیدی :

 

 

احتمال وقوع یک حادثه طبیعی جدی در ماه سپتامبر سال دو هزار و دوازده وجود دارد
به نوشته روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا ؛دانشمندان آکادمی ملی علوم آمریکا که به بررسی تغییرات و روندهای جاری در خورشید مشغولند اعلام کرده اند در این تاریخ طوفان مغناطیسی بسیار عظیمی در خورشید رخ خواهد داد و بر اثر انفجارهای بسیار شدید هسته ای سیل ذرات یونیزه شده به سوی کره زمین سرازیر خواهد شد. 
محققان در عین حال اطمینان داده اند که جوّ زمین و میدان مغناطیسی ان در حد قابل توجهی مانع برخورد بخش اعظم این ذرات به سیاره ما خواهند شد اما با این وجود اختلالات گسترده ای در سیستم الکترو مغناطیسی زمین رخ می دهد، اسیب فراوانی به سیستمهای رایانه ای وارد می شود و زیربناهای شهری هم در حد قابل توجهی خسارت می بینند.

به گفته کارشناسان پس از این طوفان عظیم خورشیدی دوران بحران اقتصادی طولانی اغاز می شود که مقابله با پیامدهای ان بسیار دشوار خواهد بود.

3- تغییر جهت قطب های زمین polar shift

که این عمل خود در بردارنده تییر در حرکت وضعی زمین به دور خود  و بر عکس شدن حرکت کره زمین میشود :

 

خورشید از مغرب طلوع می کندو در مشرق غروب می کند …. بعضی های می گویند که حرکت کره زمین بر عکس میشه ،

خورشید ، اثرات قطبی و تشعشعی بسیار زیادی بر روی زمین ما می گذارد. به این صورت که کمترین تاثیرش به این شکل خواهد بود که جهت قطبین شمال و جنوب عوض می شود. که دانشمندان علم زمین شناسی به این اتفاق تغییر جهت قطبی میگویند ( POLAR SHIFT ) . یخهای قطبی به جهت قرار گرفتن در خط استوا به سرعت آب شده و بیشتر جهان را آب فرا خواهد گرفت و نقشه جهان از این تاریخ شکل تازه ای به خود می گیرد  و موردی مانند طوفان نوح رخ خواهد داد.

به هر حال باید صبر کرد.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: زهرا
  09 مرداد 1392

  حالا كه ديگه 2012تموم شده رفته اما ميگن تقويم ماياها در2012تموم شده اما اين رو در نظر داشته باشيد تموم شدن هر تقويمي نشان دهنده ي پايان جهان نيست شايد ديگر نويسنده تقويم نخواسته انرا ادامه بدهد…………

 2. نویسنده دیدگاه: parisa
  22 اردیبهشت 1392

  كاملا درست پيش بيني شده بود 😀

 3. نویسنده دیدگاه: `
  22 اردیبهشت 1392

  خيلي پيش گويي درستي بود 😀

 4. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  18 بهمن 1391

  بببببببببببببببللللللللللللللهههههههههئو.واقعا

 5. نویسنده دیدگاه: نازنین
  01 دی 1391

  الو عده وفا . اینم صبح جمعه برید به کار و زندگیتون برسید .

 6. نویسنده دیدگاه: آسیه
  01 دی 1391

  سلام. امروز جمعه ساعت10:33 دقیقه صبح. اومدم اینجا تاکامنت بزارم و بهتون بگم تنها عالم غیب “خداست”. شادوپیروز باشید.

 7. نویسنده دیدگاه: زهرا دانشور
  30 آذر 1391

  بابا بزار بياد همه راحت بشيم بيخيال زندگي روز شماري نكن كه هر جور قسمتت باشه اونه

  • نویسنده دیدگاه: ابیرام
   31 فروردین 1392

   خوبه همه مثل شما فکر نمیکنند

 8. نویسنده دیدگاه: سینا اسلامی از تبریز
  30 آذر 1391

  این حرف ها کاملا اشتباه بوده و علم ان تنها در نزد ملکوت اسمان ها و زمین است یا علی

  و باید قبل از روز قیامت امام عصر ما مهدی (ع) ظهور کند انشاالله فرستنده :سینا اسلامی از تبریز

 9. نویسنده دیدگاه: sina slami
  30 آذر 1391

  این حرف ها کاملا اشتباه بوده و علم ان تنها در نزد ملکوت اسمان ها و زمین است یا علی

 10. نویسنده دیدگاه: رضا از روستای به اباد صالح
  30 آذر 1391

  همه چی دست خداست

 11. نویسنده دیدگاه: مجتبی 20
  29 آذر 1391

  سلام بچه ها بابا معلوم نیست این حرفها درست باشه یا نه ولی اگه درست باشه چی وای

 12. نویسنده دیدگاه: نوشین
  28 آذر 1391

  سلام من اصلا به این چیزا اعتقادی ندارم اگه میدونم راس باشه من درس نخونم

  • نویسنده دیدگاه: مجتبی
   29 آذر 1391

   ای بابا هر چی خدا بخواد

 13. نویسنده دیدگاه: نوشین
  28 آذر 1391

  سلام من به این چیزا اعتقادی ندارم اگه هم باشه و مطمئن بودیم برا امتحاناتم درس نمیخوندم.

 14. نویسنده دیدگاه: مجید سلطانی
  28 آذر 1391

  خیلی مزخرفه……؟
  برید دنبال بچه بازیتون شما رو چه به این حرفا……….!!!!!!

 15. نویسنده دیدگاه: نازنین
  28 آذر 1391

  اینا فقط فرضیاته هیچ اتفاق بدی قرار نیست بیفته . نه دنیا تموم میشه نه وارد دنیایه جدیدی میشیم . حالا می بینیم .وعده ما جمعه صبح همینجا

 16. نویسنده دیدگاه: رها
  27 آذر 1391

  salam
  faghat mitunam bgam momkene emame zaman zohoor kone va baghyeye chiza hamash khorafate hamin

 17. نویسنده دیدگاه: مسعود
  27 آذر 1391

  یعنی همه میمیرن؟

  • نویسنده دیدگاه: نازنین
   28 آذر 1391

   ای بابا چقد بد بینی نه هیچ کس میمیره به خاطره این اتفاق نه قراره بمیره انقد ضعف نداشته باش که به خاطر چهار تا مطلب بترسی و بگی (یعنی همه میمیرن ن ن ن ن ن ن ) اگه اینچوریه امام زمان واسه کی ظهور کنن.

 18. نویسنده دیدگاه: مسلمان
  27 آذر 1391

  راست میگه اینا همش کار ماسوناست ولی باید شما دینتوت رو سفت بچسبید نه من حزب الهی نیستم چون ماسونا میخوان همه رو یه سلته ی خودشون در بیارن یکم روش فکر کنین میفهمین که البته داستان داره

 19. نویسنده دیدگاه: اریا
  26 آذر 1391

  بچه ها من سواد خوبی ندارم نمیدونم سواد های این دوره زمونه نم کشیده به خدا این حرف ها چیه، چرا باید به اینها توجه کنیم شدایط اقتصادی رو ببینید چند نفر از گرسنگی دارن میمیرن بزرگان دارن میگن همون گونه جانداران از گرسنگی از بین میرن مثل دای ناسور ها ———— به این میگن طوفان خورشیدی نسل انسانها هم داره منقرض میشه مثل جاندارانی که فقط فسیلشون مونده شرایط اقتصادی داره میگه ماهم از بین میریم درسته یا اشتباه بچه ها همون گونه که بعضی راس جندران از بین رفتن داریم مراقبت میکنیم ما هم از بین نریم دارن ازمون به زور مراقبت میکنن من خودم یک کاره هستم تو ایران برای ایندگان دلم میسوزه پس طو فان خورشیدی از خودمان است که لعنت بر خودمان باد

 20. نویسنده دیدگاه: مرتضی رحیمی
  26 آذر 1391

  ایا کشور های مسلمان این عقید را قبول می کنند

 21. نویسنده دیدگاه: سورنا
  25 آذر 1391

  هیچ جا گفته نشده که زمین نابود می شود بلکه تحول بزرگی در زمین ایجاد می شود شاید مثل زمان ماقبل تاریخ شود حتی اگر بگیم پیش گوی های نسراداموس درست باشه به گفته ایشان تحول بزرگی در کره زمین رخ خواهد داد

 22. نویسنده دیدگاه: آسیه
  24 آذر 1391

  باسلام. هیچ کجای کتاب خدا نوشته نشده که طوفان خورشیدی میادو سه روز دنیا تاریک میشه و بعدش قیامته.. پس مطمئن باشید همه ی اینا حرفه… بیاید یه کاری کنیم!! همه باهم روز6دی بیایم تواین سایت و همین قسمت پیام بزاریم تا به همه ثابت بشه که همه اینا حرفی بیش نبوده.. هرکی موافقه دستش بالا!

 23. نویسنده دیدگاه: دريايي!!!!!!!!!
  23 آذر 1391

  شايد با يك چيز بشود جلوي اين طوفان خورشيدي را گرفت و اون هم بمب هيدروژني است.

 24. نویسنده دیدگاه: ژنرال حسين
  23 آذر 1391

  بيشين بينيم بابا من برم ارتشمو تجهيز كنم

 25. نویسنده دیدگاه: آرام
  22 آذر 1391

  میشه گفت آخرزمانه وحضرت مهدی ظهورکنه،چی میشه .

 26. نویسنده دیدگاه: هادی.نجمی
  08 آذر 1391

  دوست عزیز نمیخوام بگم همه این حرف دروغه ولی اینو بدون سیاستی پشته این ماجرا قرار داره. این شایعه از چندسال پیش که شاید به 20سال پیش هم برگرده توسط انجمن مخفی فراماسونها ساخته شده . چون ماسونها کارهاشونو تو بلند مدت با دفت بالا انجام میدن مثلا نقشه ای میکشن برای 50ساله دیگه. ماسونا مارو اماده یه اتفاق مهمی میکنن. جالب بدونی 21دسامبر روز جمعه به وقوع میپیونده! روز جمعه شمارو یاده چی میندازه؟………..؟ بله منتظر ظهور منجی _(امام زمان) اونا میخوان با این کار بگن شماها که منتظر یک منجی هستین منجی کسی نیست جز ما(ماسونها) . بهت قول میدم فرضیه بنده به وقوع پیدا میکنه یا علی

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   08 آذر 1391

   به نکته جالبی اشاره نمودید، بله باید دید آیا واقعا اینطور است، ممنون

  • نویسنده دیدگاه: ژنرال حسين
   23 آذر 1391

   جالبتر از اوناينه كه 21دسامبر ميفته شب يلدا كه زرتشت هم گفته منجي عالم تو شب يلدا ظهور ميكنه

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   25 آذر 1391

   moafegham bat

نظر خودتان را ارسال کنید