رضا رشیدپور ، مجری برنامه حالا خورشید

84

نام و نام خانوادگی کامل:  رضا رشیدپور

تولد: ۱۸ مرداد ۱۳۵۴

مدرک تحصیلیمدرک کارشناسی در دو رشته عمران و کارگردانی

زمینه فعالیتمجری، تهیه‌کننده، بازیگر و کارگردان

رضا رشیدپور متولد هجدهم مرداد ماه ۱۳۵۴در خیابان سلسبیل(رودکی) تهران است، تنها یک خواهر کوچک‌تر از خودش دارد که مهندس معمار است، مادرش خانه‌دار و پدرش مهندس برق و الکترونیک بوده و زمانیکه برای جمع‌آوری تجهیزات لشکر عاشورا به دزفول اعزام شده بودند، حین انجام وظیفه قطع نخاع شده و در سال ۷۶ درگذشت.

رضا رشیدپور در دوران مدرسه بسیار درسخوان بوده به طوری که دیپلم ریاضی-فیزیک خود را با معدل ۸۶ /۱۹ گرفته و همزمان در دو دانشگاه، در دو رشته عمران و کارگردانی فارغ‌التحصیل شده است، در سال ۸۲ با خانم نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی که فوق لیسانس روانشناسی دارد ازدواج کرده و در حال حاضر دختری به نام هلن دارد، به غیر از مجری گری به کار کارگردانی و ساخت و ساز نیز می‌پردازد.

رضا رشیدپور در فیلم سوپراستار نیز به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخت. همچنین وی در دو فیلم شیش و بش و در امتداد شهر نیز بازی کرده، همچنین او سابقه مجری‌گری در چند برنامه تلویزیونی در شبکه تهران صدا و سیما را بر عهده داشت که بعضی از آن‌ها به نوعی توقیف شدند.

reza-rashidpour

فعالیت‌های رضا رشیدپور :

• مجری

– حالا خورشید
– صفر صفر
– دید در شب
– زنده رود
– مثلث شیشه‌ای
– عبور شیشه‌ای
– شب شیشه‌ای
– مثلث

• بازیگر

سینما

– بی‌پولی (۱۳۸۶)
– سوپر استار (۱۳۸۸)[۷]
– شش نفر زیر باران (۱۳۸۹)
-شیش و بش (۱۳۹۰)
– در امتداد شهر (۱۳۹۰)
– شرف خانواده فاضل (1392)

تلویزیون

– مرد هزار چهره

Reza Rashidpur (3)

گفتگویی کوتاه و خواندنی با رضا رشیدپور و همسرش
بيشتر چه ورزشي را دنبال مي‌‌كنيد؟
رشيدپور: با اين كه خيلي زياد طرفدار فوتبال هستم، اما حتي يك‌بار هم فوتبال بازي نكردم، بيشتر شنا و بيليارد را دنبال مي‌‌كنم.
 در فوتبال طرفدار چه تيمي هستيد؟
رشيدپور: با صراحت مي‌‌گويم: پرسپوليس.
تاريخ ازدواج و تاريخ تولد خانمتان را به ياد داريد؟
رشيدپور: همسرم متولد پانزدهم خردادماه است و در تيرماه هم ازدواج كرديم.
مهرپاك: البته مردادماه بود…

خانم مهرپاك از سوابقتان برايمان بگوييد؟
مهرپاك: ابتدا كارم را با برنامه‌هاي راديويي و اجراي برنامه‌هاي زنده شبكه جوان آغاز كردم و از سال 76-77 وارد سازمان شدم و از زماني كه مجريان تلويزيون و راديو تفكيك شدند، ديگر نتوانستم اين همكاري را در راديو دنبال كنم و امروز حسرت آن روزهاي خوب در راديو را ميخورم.
چطور با رضا آشنا شديد؟
مهرپاك: در راديو برنامه‌اي را اجرا مي‌‌كردم به نام جوان ايراني، دو نفر از همكاران آقا، ديگر نتوانستند با ما همكاري كنند، تهيه‌كننده و مدير گروه به دنبال يك مجري بودند و من استرس داشتم كه حالا قرار است با چه كسي برنامه اجرا كنم و آيا از نظر فكري و تيپ كاري با هم تفاهم داريم و…
تا اين كه خبر آوردند آقايي كه دو سال پيش برنامه شب ايراني را اجرا مي‌‌كرده انتخاب شد و چون بيننده آن برنامه بودم، به خوبي حضور ذهن داشتم.
اولين روز برخوردمان را خوب به ياد دارم؛ رضا سر تا پا خاكي بود، چون آن زمان در بخش عمراني فرودگاه امام خميني(ره) مشغول به كار بود، سه سال بعد از آن روز ايشان به خواستگاري من آمد.

Reza Rashidpur (4)

دوران كودكي را چطور سپري كرديد با شيطنت يا آرامش؟
رشيد‌پور: هر وقت صحبت از كودكي مي‌‌شود به ياد شش سالگي و پس از آن مي‌‌افتم چون پيش از آن را به ياد ندارم، خيلي آرام و ساكت بودم تا جايي‌كه اطرافيان برخي اوقات فكر مي‌‌كردند زنده نيستم… (با خنده)

مهرپاك: من معتقدم هر يك از ما به دوران كودكي خود برمي‌گرديم… رضا شايد جلوي دوربين آدم پرشور و نشاط و پرتحركي باشد، اما در واقع آدم بسيار آرام و درونگرايي است. همه به من مي‌گويند با اين همسر شوخ‌طبع و پر سر و صدا هيچ‌وقت حوصله‌ات سر نمي‌‌رود، در صورتي‌كه باور كنيد هميشه به رضا گله مي‌‌كنم كه چرا اينقدر كم حرف و ساكت است.

بزرگ‌ترين شيطنتي كه كرديد؟
رشيد‌پور: بر خلاف دوران كودكي از زماني‌كه وارد دبيرستان شدم، شيطنت‌هاي زيادي انجام مي‌‌دادم، به طور مثال در كلاس را از جا در آوردن، با پيچ‌گوشتي ميزها را باز كردن يا اين كه تخته را جابه‌جا كردن، ولي چون خيلي درس‌خوان بودم هيچكس حرفي نمي‌‌زد، اما جالب‌ترين شيطنت در همان دوران اتفاق افتاد؛ در مسير مدرسه‌ يك كتاب‌فروشي بود كه در زيرزمين قرار داشت و هميشه شلوغ بود و من هر روز مي‌‌رفتم كنتور برق را مي‌‌زدم و در مي‌‌رفتم و تمام لامپ‌هاي آنجا خاموش مي‌‌شد، جالب اين‌كه يك بار فروشنده به من گفت:
نمي‌دانم چرا هر روز سر يك ساعت برق‌هاي اينجا مي‌‌رود! بنده خدا نفهميده بود اين شاهكار را هر روز خود من انجام مي‌‌دهم.
بدترين نمره‌اي كه گرفتيد؟
رشيد‌پور: سال سوم ابتدايي از ديكته با دوازده غلط، هشت شدم.
مهرپاك: من سال چهارم ابتدايي تجديد آوردم، چون متولد خرداد ماه هستم، روز تولدم هميشه هم ‌زمان بود با امتحانات و آن زمان از امتحان بعد از جشن تولدم نتوانستم نمره قبولي بگيرم.

Reza Rashidpur (2)

درباره رضا رشیدپور بیشتر بدانید:

رضا رشیدپور در خیابان سلسبیل( رودکی ) تهران است، تنها یک خواهر کوچک‌تر از خودش دارد که مهندس معمار است، مادرش خانه‌دار و پدرش مهندس برق و الکترونیک بوده و زمانیکه برای جمع‌آوری تجهیزات لشکر عاشورا به دزفول اعزام شده بودند، حین انجام وظیفه قطع نخاع شده و در سال ۷۶ درگذشت،

در دوران مدرسه بسیار درسخوان بوده به طوری که دیپلم ریاضی-فیزیک خود را با معدل ۸۶/۱۹ گرفته و همزمان در دو دانشگاه، در دو رشته عمران و کارگردانی فارغ‌التحصیل شده است،

در سال ۸۲ با خانم نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی که فوق لیسانس روانشناسی دارد ازدواج کرده و در حال حاضر دختری به نام هلن دارد،

به غیر از مجری گری به کار کارگردانی و ساخت و ساز نیز می‌پردازد، البته در فیلم سوپراستار نیز به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخته است.

همچنین وی در دو فیلم شیش و بش و در امتداد شهر بازی کرده.

او سابقه مجری‌گری در چند برنامه تلویزیونی در شبکه تهران صدا و سیما را بر عهده داشت که بعضی از آن‌ها به نوعی توقیف شدند.

او در سال ۹۱ اقدام به تهیه ویدئوهای انتقادی و نشر آنها از طریق سایت فیس بوک و یا یوتیوب کرد. در تاریخ اول تیر ۱۳۹۲ محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس اعلام کرد تلویزیون جهانی پرسپولیس با مجری گری رضا رشیدپور افتتاح خواهد شد.

90

 • شبکه ایرانیان

او مجری برنامه «شب شما بخیر» در شبکه ماهواره‌ای ایرانیان بود. در همان زمان سایت‌های خبری مدعی شدند که او با سوء استفاده از هنر یک هنرمند ۷۰ ساله قصد ایجاد ناآرامی داشته و بازداشت شده است!

که بعدا تکذیب شد رضا رشیدپور در سالهای نود و یک و نود و دو با فاصله گرفتن از فضای فعالیتهای تلویزیونی و سینمایی اقدام به تکمیل تحصیلات خلبانی خود کرده و مدرک ای ار در خلبانی با گرایش خلبانی با هواپیمای ایرباس سری سیصد را دریافت کرده است.

بنابراین او تنها هنرمند ایرانی است که علاوه بر مدرک کارگردانی سینما در دو شاخه غیرمرتبط یعنی کارشناسی ارشد مهندسی سازه و خلبانی اقدام به تحصیل کرده است.

89

 • حضور در متینگ انتخاباتی حسن روحانی

او تا خرداد ۱۳۹۲ کمتر در برنامه‌ها به عنوان مجری ظاهر می‌شد، تا این که در هیجدهم خرداد ۱۳۹۲ با حضور در متینگ پرشور انتخاباتی دکتر حسن روحانی، به صراحت از ایشان حمایت کرده و اجرای برنامه را بر عهده گرفت.

در این متینگ بیش از ۵۰ هزار نفر حضور داشتند. رشید پور همچنین در جریان سفر حسن روحانی به مشهد و اصفهان همراه با وی بوده و اجرای سخنرانی را بر عهده گرفت.

82

برنامه  حالا خورشید :

رضا رشیدپور پس از مدتها  اوایل اردیبهشت 95 با برنامه ” حالا خورشید”  به صدا و سیما برگشت که از شبکه 3 سیما پخش می شود . البته مدتی بخاطر بیماری رشیدپور, برنامه پخش نمیشد تا اینکه از 17 تیر 96 دوباره آغاز شد. حالا خورشید یک مجله صبحگاهی است که فضایی جذاب، اکتیو و شاد دارد و در کنار آن به اطلاع رسانی و تحلیل اخبار می پردازد. فرم برنامه بیشتر فرهنگی و هنری است و توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند .

72

رضا رشیدپور و سیروان خسروی

73

رضا رشیدپور و دکتر محمدجواد ظریف

77

رضا رشیدپور و مادرش

83

رضا رشیدپور و دخترش هلن

88

رضا رشیدپور در کنار امین زندگانی و همسرش الیکا عبدالرزاقی

76

75

71

70

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: از زندگی بریدم
  21 اسفند 1397

  سلام اقای رسید پور من همیشه توسوالات نظر سنجیتون شرکت کردم چکارکنم برنده بشم اخه خیلی محتاج این پولم

 2. نویسنده دیدگاه: عزیزی
  17 اسفند 1397

  با سلام خدمت آقای رشیدبور شماروبخداکمکم کنید شب عید لباس کفش ندارن بچه‌ها م دیگه بریدم تو این گرونی

 3. نویسنده دیدگاه: سید
  12 اسفند 1397

  سلام آقای رشید پور اگه شما واقعا دنبال حل مشکللات کشور هستید بنظرمن با دعوت مهمانهایی مخصوصا مهمان امروز راه بجایی نمی برید کسی را دعوت میکنید که برقکار نیست واز اون میخواید دنبال اتصالی برق بگرده آقای رشید پور وقتی برق اتصال میکنه نباید فقط دنبال فانوس بگردی ودست پاچه به هر کسی که میرسی بد و بیراه بگی اگه صد روز هم بشینی درست بشو نیست آقای رشید پور نقطه اتصال مشکلات وقتی بود که با گران شدن طلا مردم هجوم اوردن برای خرید طلا بدنبال اون دلار گران شد آقای رشید پور مردم ما یا بهتره بگم بعضی مردم نادان دلارو با ذوق فراوان خریدن بامید اینکه برسه به ۳۰هزار تومن نتیجه اون این شد که طلای ۱۷۰هزارتومن شد چند برابر ودلار هم ارزشش اومد بالا وقتی ارزش پول ما بیاد پایین خب معلومه یه عده جنسو قاچاق میکنند حالا با قاچاق مبارزه کنی چه فایده آقای رشید پور تا وقتی بعضی مردم طلا ودلارو می پرستند تا وقتی بانک جلوی ریزش دلارو میگیره وضع همینه آقای رشید پور وقتی نقطه اتصال رو درست کنی لامپها روشن میشه ولی اگه ندونی نقطه اتصال کجاست راحت ترین کار اینه که متاسفانه یکی رو فحش بدی که الان میبینم خیلی ها حتی راننده تاکسی با کمال پرویی وبی ادبی وبیسوادی در کاری که وارد نیستند دخالت میکنند آقای رشید پور یکی از مشکلات ما ایرانی ها همینه بهتره چیزی رو که نمی دانیم ساکت باشیم واجازه بدیم برقکار هر جور شده مشکل را حل میکنه نمی دونم اگه مردم اندازه رئیس جمهور میدونند چرا رئیس جمهور انتخاب کردن حتی طوری شده خودشونو از رهبری هم بالاتر میدونند آقای رشید پور مشکل اصلی ما اینهاست بنده مدت پانزده ساله در مورد اقتصاد جهانی و ایران فعالیت میکنم که ببخشید این حرفها رو زدم

 4. نویسنده دیدگاه: فاطمه تبریزی
  12 اسفند 1397

  با سلام خدمت اسطوره زمان
  بنده حقیر خانواده گی ارادتمند شما هستیم وهر روز با برنامه شمارو ببینیم ودر این زمان که حق خاموش وظلم کرنا بدست گرفته سخنان شما دلگرمی برای من بازنشسته هست چند ماه هست که دنبال شماره شخصی شما هستم ولی نتوانستم موفق بشم لاقل ادرس پستی از شما گیر بیاورم موضعی پیش اومد که حتی درگیری تلفنی با استان ووزیر کانون داشتم خواهشا با این شماره تماس بگیرید تا راز از باند بازی کانون باز نشستگان استانم بردارم ۰۹۱۶۸۴۸۲۷۸۱ ممنون تبریزی هستم لرستان بروجرد

 5. نویسنده دیدگاه: لیلا
  11 اسفند 1397

  سلام آقای رشیدپور ما جمعی هستیم که شرکت راشین خودرو مهرایرانیان به بهانه تحویل ماشین سرمون کلاه گذاشته شمارو به خدا کمکمون کنید مالمون برگرده ما با بیچارگی جمع کرده بودیم پولمون رو
  این شماره تماس منه دوستان اگر کسی مالباخته است از طریق شرکت راشین خودرو ایرانیان خبربدین تعدادمون زیاد بشه
  09909038212

 6. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  09 اسفند 1397

  سلام جناب آقای رشیدپور خسته نباشید
  بنده به خواهش خانمم با شما تماس گرفتم چون مطمئن بود خصوصاً شخص جنابعالی در کارهای خیر همیشه پیش قدم بوده و هستید..
  مصطفی.ا هستم از شهرستان خوانسار. معلول جسمی حرکتی با 45 سال سن و 2 فرزند محصل
  مستاجرم و به بیماری شدید پوکی استخوان مبتلا هستم. (البته همه حرفهایم با مدرک موجود است)
  مخارج دارو از یک طرف و خرج زندگی و تحصیل بچه ها مشکلات فراوانی برایم ایجاد کرده که مجبور شدم از این و آن قرض و قوله کنم تا بتوانم زندگیم را سروسامان دهم اما نشد!!!
  الان که دارم این حرفها را برای شما می نویسم حدود 50 الی 60 میلیون بدهکارم و ماندم با مستمری ناچیز بهزیستی چگونه جوابگو بدهی هایم باشم. زندگیم در حال از هم پاشیدنه! این بود که مزاحم وقت گرانبهای شما شدم تا از هر طریق ممکن که شما صلاح می دانید کمکم کنید چون از همه ناامید شدم دست استمداد بسوی شما آوردم تا شاید حاجتی شود و من و خانواه ام را شاد کنید. انشاء اله خداوند به شما طول عمر با عزت و سلامتی برای شما و خانواده محترمتان عنایت بفرماید آمین.
  شماره تماس : 09105852373

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  07 اسفند 1397

  با سلام خدمت شما آقای رشید پور. من پدرم مریضه ونمی تونه که کار کنه و مستاجر هستش واقعا وضع مالیش بد جور خراب هستش بیکار هستند وبچه مدرسه ای هم داره الان صاحب خونه جوابشون کرده واقعا وضع مالیش هم خوب نیست که بخواد جای دیگه بخواد دوباره خونه اجاره کنه لطفا کمکشون کنید. ممنون..

 8. نویسنده دیدگاه: رضا غلامى
  02 اسفند 1397

  باسلام
  خسته نباشيد خدمت شما آقاى رشيد پور و همكاران گرامى اميدوارم كه حال جنابعالى عالى خوب باشد آقاى رشيد اگه لطف كنيد و پيگر بنده و خانوادم باشيد ممنون ميشم خانواده و من قريب به 40سال در ايران زندگى مى كنيم وعراقى هستيم و داراى شناسنامه نميباشيم از شما لطف دارم كه اگه بتوانيد براى من و خانوادم پيگير شناسنامه باشبد زيرا هركارى كه فكرشو بكنيد واسه شناسنامه انجام داديم و نشده و پدر من تو جبهه و عمليات كربلاى 5هم مجروح شده و با اين حال هم به ما شناسنامه نميدم خواهش مى كنم اگه پيام بنده را مى خوانيد پيگير باشيد اين هم شماره تماسم 09368560957 رضا غلامى هستم
  ممنون

 9. نویسنده دیدگاه: فاطمه سنا
  27 بهمن 1397

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ودست اندرکاران برنامه حالا خورشید وممنون از برنامه خوبتون من یک خانم خانه دار هستم وهر روز صبح برنامه شمارادنبال میکنم من تو قرعه کشی برنامه شما شرکت کردم فقط به شانش دخترم که فقط چهار سال داره فقط به امید اینکه کاشکی برنده بشمو بتونم براش یه گوشواره بخرم چون هر کدوم دوستاشا که میبینه میگه این چیه توگوششه من شمارامحرم خودم دونستم که این پیاما نوشتم هنوز به شوهرمم این حرفو نزدم چون شغلش کارگریه میدونم ناراحت میشه من دو تا فرزند دیگرم دارم ولی اونا پسر هستن هر روز صبح دخترم میشینه پای برنامتون میگه خدا کنه مامانم برنده بشه خدا میخام که این پیام یه پیام محرمانه باشه ممنون ازبرنامه خوبتون

 10. نویسنده دیدگاه: ن رضایی
  08 بهمن 1397

  سلام آقای رشیدپور در مورد سود بانکی صحبت کنید خانواده بی سرپرست با این سود کم چگونه زندگی کند از جایی در آمد نداریم چرا بانک این همه در آمد راخودش بردارد وما به این سختی زندگی کنیم بانک‌ها چرا وام را با درصد بالا میدهند البته بیشتر نزول است خواهش می کنم مطرح کنید

 11. نویسنده دیدگاه: قدرت الله ترددی
  05 بهمن 1397

  باسلام من جانباز هستم که ازجانبازی فقط بازش به من رسیده باحقوق ششصدتومن باچهارتا دخترومستاجر شما بگیدبایدچکارکرد وام ازدواج دخترم رارفتم بگیرم فقط ضامن کارمند بانامه کسرازحقوق میخوادازکجا بیارم بخدا به ما و خانواده جانبازان مثل من ظلم بزرگی میشه لطف کنید مطرح کنید ممنون ترددی از مشهد

 12. نویسنده دیدگاه: رضا از مشهد
  03 بهمن 1397

  سلام با تشکر از برنامه خوبتون لطفاً از وضعیت بد اقتصادی هم صحبت کنید واقعا سخت میگذره به مردم من خودم الان ۶ماه که برای خونمون گوشت نخریدم ی کارگر مگر چقدر حقوق میگیره تورو خدا پیگیری کنید با تشکر

 13. نویسنده دیدگاه: رضا از مشهد
  03 بهمن 1397

  سلام با تشکر از برنامه خوبتون خوش به حالتون از اینکه اینقدر خوشحالید از وضعیت گرونی اقلام اساسی مردم هیچ خبر ندارین تورو خدا از گروهی هم صحبت کنید مثلاً من خودم الان ۶ماهه که برای خونم گوشت نخریدم

 14. نویسنده دیدگاه: محمد علی نعیمی
  03 بهمن 1397

  سلام خدا قوت بر آقای رضا رشید پور عزیز بزرگوار ..من دعای که به آقای رشید پور دارم و همیشه هم بهش افتخار میکنم انشالله عاقبت بخیر باشن..و آرزوی حرف زدن دیدن ایشون ارزومه هم سن هستیم .خواهش میکنم یه ۲دقیقه وقت آقای رشید پور بگیرم..ممنون یا علی مدد

 15. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  02 بهمن 1397

  سلام آقای رشید پور این انصافه آخه شوهرمن بازنشسته هستند وبرای خرید خانه مجبور شدیم چندین وام بگیریم متاسفانه یکبرج عقب افتاده داشتیم توبانک رسالت دیروز که حقوقشو ریخت سریع ۱۶۰۰ از حقوقش کم کردن یعنی اصلا فکر نمیکنند چه بلایی سر این خانواده میاد بادوتا بچه مدرسه ای .بابا بخدا این یک برج هم که عقب افتاد به خاطر ندادن حقوقها بود حالا به نظرشما این درسته آیا واقعا با اونایی که پولدارن هم همین رفتاررو میکنند اونایی که وامهای آنچنانی میگیرن واصلا قسطم نمیدن چرا این کار را نمی کنند بخدا دیگه خسته شدیم ازبس که شرمنده بچه هامون هستیم به فریادمون برسین توروخدا اینو توبرنامتون بگین درست نیست این رفتار بخدا😢😢😢

 16. نویسنده دیدگاه: فرشید
  28 دی 1397

  باعرض سلام و خسته نباشدخدمت آقای رشیدپوروهمکارانشون
  یه خواهشی دارم ازتون در مورد خودمم نیست مربوط به شکایت ۵ هزار خانواده اصفهانی که از سال ۸۳ تا الان پروندش بازه از بزرگترین کلاهبرادری ایران محسوب میشه که شهرداری و فرمانداری و ارتش و اتوبوسرانی و قضات هم داخلش دست دارند پول مردم و نمیدهند خواهش میکنم لااقل روی ایمیلم پیام بفرستین که چقدر مسخره است رای دادگاه برای۵ هزار نفر که به رد اصل المال زدند یعنی همون قیمتی که زمین و سال ۸۱ خریدند همون پول و الان بگیرند😏😏

 17. نویسنده دیدگاه: امیر
  28 دی 1397

  سلام بعضیا خیلی خنده دارن مث همین خانم دانشگاه آزاد حداقل میگفتی دولتی، زن حسابی نداری نخون درست خوب بود ملی قبول میشدی این بچه بازیا چیه انگار تمام مشکلا حل شده فقط شهریه جنابعالی مونده، فردا هم طلاق میگیری با یکی تو دانشگاه می‌ریزی رو هم.

 18. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  28 دی 1397

  سلام اقا رشید پور من 25 سال درارتش خدمت کردم واسه یک سری گرفتاریا اخراج شدم الان واسه بازنشستگی اقدام کردم گفتن باید 30 میلیون به تامین اجتماعی پرداخت کنم من دریک روستاها سیستان وبلوچستان زندگی میکنم چون شرایط پرداخت کرایه خونه ندارم موندم چیکارکنم توروخدا به ائمه قسمتون میدم بهم کمک کنید بگین چیکارکنم توسن 60سالگی ازکجابیارم شماره همراهمومیزارم منتظرتماستون هستم بی صبرانه فقط میخوام باهاتون صحبت کنم

  • نویسنده دیدگاه: امیر
   28 دی 1397

   بجای اینکارا برو پیش امیر حیدری ف نزاجا واقعا حرفت درست باشه محاله کمکت نکنه، بهترین آدم کار بدست آونه خدا کنه همیشه زنده و سرحال باشه، کاش آقای رشید پور ایشون رو دعوت کنه برنامش.

 19. نویسنده دیدگاه: ذبیع االه
  24 دی 1397

  سلام اقارشیدی پورازگواهینامه حرف بزن چرا۳ماست قبول شدم گواهیناممونمیفرستن توروجان بچه هات حرف بزن

 20. نویسنده دیدگاه: حسین مولایی
  21 دی 1397

  سلام شاید راهیه واسه چند کلمه حرف زدن باشما آقای رشید پور مردم شما رو راهی یا شخصی میدونن واسه علاج مشکلاتشون و این امکان نداره کاری از دست شما تا حدکم نزدیک به صفر،برمیاد حضوری نتونستم بیام خدمتتون ما که خواهان رفتار و طرز بیانتون هستیم خوشحال میشم بتونم یک دقیقه مستقیم باهاتون حرف بزنم واقعییت اینه که پیدا کردن شما کمی سخته امید وارم شما وقتی برای صحبت با بنده بگذارید ممنون

  • نویسنده دیدگاه: نورزهی
   22 دی 1397

   سلام اقای رشیدی پوریه خواهش ازشمادارم به گوش مسؤلین برسانیدمن بچه زابلم ۳ماست گواهینامه راقبول شدم اماچراگواهیناممونمیفرستن همه میگن چون توتحریم هستیم تهران نمیتونه گواهینامه چاپ بکنه یعنی این کشوره عزیزم انقدبراش مشکل شده که نتونه گواهینامه چاپ بکنه تکلیفم چی میشه بدون گواهینامه دارم رانندگی میکنم

  • نویسنده دیدگاه: نورزهی
   22 دی 1397

   سلام اقای رشیدی پوریه خواهش ازشمادارم به گوش مسؤلین برسانیدمن بچه زابلم ۳ماست گواهینامه راقبول شدم اماچراگواهیناممونمیفرستن همه میگن چون توتحریم هستیم تهران نمیتونه گواهینامه چاپ بکنه یعنی این کشوره عزیزم انقدبراش مشکل شده که نتونه گواهینامه چاپ بکنه تکلیفم چی میشه بدون گواهینامه دارم رانندگی میکنم

 21. نویسنده دیدگاه: یه کارگر تحصیل کرده مظلوم گرفتار
  20 دی 1397

  سلام آقای رشید پور در معدن سنگ آهن دلکن شهرستان بردسکن از خراسان رضوی. چند سال پیش یه کشته داد. امروز هم در تاریخ ۲۰ دی ماه ۹۷ دست یکی از همکارانم از شانه قطع شد ورفت لای قلتک. تورو خدا به دادمون برسید حقوق مون میخورند ونمیدهند. اصلا ایمنی را رعایت نمیکنند. نه لوازم برقی نه مکانیکی.

 22. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  20 دی 1397

  جناب آقای رشید پور
  سلام
  متاسفانه نتوانستم آدرس تماس مستقیم شما را پیدا کنم. لذا در اینجا پیام گذاشتم.
  نیاز به کمک خیرین برای ساخت عمرانی و خرید تجهیزات برای یک مرکز دانشگاهی را جهت استفاده دانشجویان دارم. ممنون میشوم کمک بفرمایید اطلاع رسانی شود.
  با تشکر

 23. نویسنده دیدگاه: لیلا سلمانی
  12 دی 1397

  سلام آقای رشیدپورازاستان اردبیل براتون مینویسم واقعا نمیدونم مسئولانمون چه حوری وبا چه روئی میگویند که توریست خارجی زیاد شده .میدونید چرا زیاده شده .الان از آذربایجان میان بیله سوار وپارس آباد فقط فقط برای خریدمایحتاجشون نه برای گردش میان ونه برای خوشگذرانی .فقط چون ازرش پول اونها بیشتر شده .وارزش پوله ما کم .وهرچه تومغازه هست میخرن میبرن وما هم از دور نگاه میکنیم .به آقای تیموری بگید اینجوریها هم میگید نیست دیگر ملت آگاه شده .فقط یه روز بیایید توگمرگ بیله سوار میبینید که چه جوری پیرزنها اونم 80و70 سالها میاد خرید میکنند ومیرند نه برای گردش.

 24. نویسنده دیدگاه: رویا
  10 دی 1397

  سلام میشه درمورد شرکت تلفیق هنر تحقیق کنید یک مستند بزارید ببینیم این شرکت هرمی یا شبکه ای خیلی ها دارن تو این شرکت ثبت می کنن ممنونم

 25. نویسنده دیدگاه: نصیری
  01 دی 1397

  با عرض سلام خسته باشید به آقای رشید پور و همکاران خودبتون
  خیلی ممنون از برنامه قشنگ تون آقای رشید پور من داری سه فرزند دختر هستم من هفت ساله پیش به دلیل مشکل مالی کلبه مو 5میلیون فروختم تا با پولش بتوانم یک سر پنهانی برای خود و فرزندانم درست کنم الان کوچک ترین فرزندم مشکل کلیه و عفونت مستانه دارد دختر دومم مشکل ریه نیز دارد من الان خودم با یک کلیه مریض کم خونی شدید ونیز مشکل سر با سه تا دختر موندم نه میشه کار پیداکرد نه در توانم هست که بتوانم کار کنم الان من موندم با این بچه به قرآن دیگه نمی دونم چیکار کنم الان به این را نتیجه رسیدم که مجبورم به خاطر فرزندانم کیدمن نیز بفروشم به خدا دیگر نمی دانم چیکار باید انجام دهم اول خدا پایت خدا هم شما آقای رشید پور که هوای مردم را دارید من از شما عاجزانه تقاضای کمک دارم

 26. نویسنده دیدگاه: بهمن محمدی
  26 آذر 1397

  سلام اقای رشید من یه جوان ۳۴ ساله هستم که الان ۲سال ونیم میخام ازدواج کنم ولی بخاطر اینکه نتونستم ضامن پیدا کنم نتونستم کاری بکنم زندگیم خیلی سخت شد واقعا ما دربدریم که هیچ کسی را نداریم که ضامنمون بشه کسایی هستند که پول یک شب خوشگذرونیشون بیشتر از این ۱۰ تومن که من الان دوساله برای شروع زندگیم بهش احتیاج دارم عاجزانه تقاضا دارم تا دعایی در حق بنده بکنید که زودتر خداوند مرگ رابه من هدیه کنه اخه خودکشی گناه کبیره است وبخشیده نمیشه توروخدا دعا کنید اینطوری دیگه فقط یک بار میمیرم تشکر بهمن اصفهان

 27. نویسنده دیدگاه: زهره طاهری
  20 آذر 1397

  سلام جناب رشید پور بنده خانمی هستم با دو فرزند، اقا ما یه کاری کردیم که به هرجا مراجعه میکنیم میگن بودجه نداریم اقا من تو دانشگاه ازاد شهرستان نیشابور شرکت کرده ام، ارشد حقوق خصوصی اما اما متاسفانه هزینه شهریه دانشگاه ازاد رو ندارم خدایش رومم نمیشه به همسرم بگم تو پولو جور کن البته در جریان هستن. بنده خدا کارگری بیش نیست. خلاصه ما که به هر کجا مراجعه کردیم یه نه گنده به ما گفتن حالا گفتیم شما یه ادم پولدار سراغ ندارین شهریه منو بده چون امتحانامون نزدیک

 28. نویسنده دیدگاه: محمد
  02 آذر 1397

  سلام اقای رشیدپور وقت بخیر من ساکن یکی از شهرهای خراسان رضوی هستم وتا تهران 1200کیلومتر فاصله دارم دو باره که میام تهران جلوی تالار وحدت یه پارکی هست دوسه روز چادر میزنم وسراغ شمارو ازانتظامات تالار میگیرم نه شماره تلفن ونه ادرسی به من میدن نه کمک مالی میخام ونه هیچ درخواست دنیوی دیگری فقط میخام یک ساعت ازروزهای یک سال زندگی تون روبرای من وقت بزارین مطمئن باشید شاید این یک ساعت برای منو شما مفیدتر از تمام سالهای زندگیمون باشه ازشما باتمام وجودم خواهش میکنم که اقدامات لازم برای این دیدار حضوریه یک ساعته رو برای اینجانب فراهم نمائید با تشکر فراوان

 29. نویسنده دیدگاه: حجازی سید علی
  01 آذر 1397

  نظریه مرا حذف کنید نی

 30. نویسنده دیدگاه: سید علی حجازی
  01 آذر 1397

  لطفانظر و پیشنهاد مرا حذف کنید
  همان که شماره داده ام مردم استباهی شماره مرا می گیرند

 31. نویسنده دیدگاه: احمدی
  30 آبان 1397

  سلام و درود خدمت شما و مممنون از سایت خوبتون
  احمدی هستم
  دیدم در برنامه حالا خورشید آقای رضا رویگری رو دعوت کردید
  ما گروهی از محققین کشور هستیم که با یکی از طرح هامون می تونیم افرادی مانند آقای رضا رویگری رو درمان کنیم و درست مثل روز اولشون بشن
  کاری که انجام شده ثبت اختراع شده و در دانشکاه های معبتر کشور نیز آزمایش رو پس داده
  ممنون میشم اگر همکاری رخ بده ما حاضریم تا این کار رو انجام بدیم

 32. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  27 آبان 1397

  سلام.ازاقای رشیدپورودیگربرنامه های رسانه بحساب ملی گله مندم مگردرکشورفقط پرسپولیس داریم افتخارات استقلال چندتاهستندنمی گوییداین سرخهاازکجاستارخ اوردندلعنت به وزیرابکی سرخکی

 33. نویسنده دیدگاه: زهرا منجذب
  27 آبان 1397

  سلام خدمت اقای رشید پور وهمکاران محترم ایشان ممنون از برنامه خوبتون

  خواستم بگم اقای رشید پور اگه میشه من تو قرعه کشی نظرسنجی شما شرکت کردم به خدا من خیلی به این پول قرعه کشی نیاز دارم اگه میشه لطف کنید یه جوری منم تو قرعه کشی برنده بشم به خدا خیلی نیاز دارم سه تا فرزند دارم
  التماستون میکنم اقای رشید پور شما میتونید در حد ۵میلیون کمک من کنید یا برای من در برنامتون جمع کنید خواهش میکنم ازتون

  هر روز صبح من پای برنامه شما اینقدر دعا میکنم منو برنده اعلام کنید ولی دیگه ناامید شدم وخسته شدم هرروز صبح به امید برنده شدن بلند میشم ولی هیچ
  تورو خدا التماستون میکنم 😭😭

  اقای رشید پور به خدا من شما رو محرم خودم دونستم که پیام دادم به برنامه شما نمیخوام ابروم هم بره جلوی اقوام وخویشان تو رو به قران پیام من رو بخونید یه کمکی به من کنید ممنون میشم

  من یه خانم خانه دارم که دوتا فرزند پسر ویه دختر دارم تو رو به جون بچه هاتون قسم میدم ۵ میلیون برای شما چیزی نیست کمکم کنید به خدا یه خانواده پدر شوهر دارم که خیلی اذیتم میکنن نمیخوام این پیامهای من تو برنامتون بخونین میخوام شما رو مثل برادر خودم بدونم یه کمکی بهم کنین
  سیمکارتم هم به اسم شوهرم هست
  فقط تورو خدا کمکم کنید
  خونه ما هم در یکی از روستاهای اطراف مرودشت

  اقای رشید پور تو رو خدا پیام من بخونید وجوابم رو بدید
  التماستون میکنم 😭😭

 34. نویسنده دیدگاه: محسن نصیر
  25 شهریور 1397

  سلام ،از نماینده شهر گرمی استدعا داریم به وضعیت نامناسب شهر رسیدگی کند،شما نماینده مردم هستید نه قشر خاص معلمان و…لطفا به وضعیت نامناسب و خاکی کوچه محمدزاده واقع در روبروی سه راه جهاد قدیم محله هلال احمر گرمی رسیدگی شود و خبرگزاران محترم برنامه ای تهیه کنند،این کوچه که نزدیک مرکز شهر و متصل به خیابان اصلی که انتهایش بازار مرکز شهر است حدود30سال هست که روی آسفالت وسنگ فرش ندیده و علارغم نامه نگاریهای متعدد به شهرداری و سایر سازمانها رسیدگی نمی کنندو مردم در تردد از این کوچه به ویژه موقع بارندگی جزئی با مشکل مواجه می شوند،در کل معلوم نیست بودجه شهر صرف چه اموری می شود،حتی خیابان اصلی شهر منطقه هلال احمر گرمی که به بازار متصل هست پیاده رو مناسب ویکسانی ندارد و تخریب شده و مغازه ای با دکان و کوچه دیگر نیم تا یک متر اختلاف سطح دارد وپیاده روها شده محل تعمیر خودرو و موتور،یخچال،کولر،فروش لاستیک،کالاها و…به طوری که مردم بعضا خصوصا از ساعت10 صبح تا شب قادر نیستند از پیاده روها تردد کنند واین گاها منجر به تصادف می شود،حضرتعالی چندین بار از جاده موران گرمی به بخش زهرا رفته اید اکثر نقاطش کاملا تخریب شده یا تخریبش کردند و عوض بازسازی مجدد رهاش نمودند،نماینده محترم که دغدغه کنکور دارید نگران کنکور نباشید چون دانشگاه به طور قارچ وار آنقدر زیاد شده که دم در هر کوچه ای دانشگاه زدند واین باعث معضل بیکاری تحصیلکرده ها و مدرک گرایی مردم شده،نماینده مردم در مورد نوابغ زیاد نظر میدهند،نفرات اول کنکور اکثرا نابغه نیستند بلکه به اصطلاح خرخوان هستند،اما نوابغ بیشتر ما دهه60 ای ها هستیم که علارغم استعداد فراوان چندین ساله بیکاریم چون پارتی و پول نداریم، اینجانب عضو خانواده ایثارگر نیز می باشم،حتی یکبار ازمون استخدامی نیز قبول شدم اما به دلیل نبود آشنا جایی نرسیدو تمام حکمهای شورای فی سبیل الله بسیج که سابقا بودم را از پرونده ام برداشته و گفتند بسیج به ما ربطی ندارد،ایکاش خدایا تنها آشنای من،من هم در جایی اشنایی داشتم الان قطعا کارمند نمونه با ده سال سابقه بودم،دکترایم را نیز می گرفتم و استاد دانشگاه ونماینده ای نیز یقینا بودم،هرجایی رفتم به در بسته خوردم.در دنیا به خصوص اروپا بهترین نیرو که آرزوی داشتن ان را دارند دهه60 ای هستند یعنی رده سنی30 الی40 که در کشور ما مورد غفلت اند چون ما جهان سومی هستیم،نماینده محترمی که در مورد معشیت مردم نظر می دهید در مملکت اسلامی اینجانب بعد19 سال تحصیل هیچ گونه سرمایه،درامد،کار و زندگی ندارم.محسن نصیر..فوق لیسانس روانشناسی عمومی.دهه60 ای.بیکار.اردبیل.شهرستان محروم گرمی…با تشکر

 35. نویسنده دیدگاه: سید علی حجازی
  25 تیر 1397

  سلام
  و باعرض
  دراین زمانه حساس پروژه ای که سه سال است بدنبال ان هستم محقق نشده پروژه ای که خروج حجم عظیمی از ارز جلوگیری می کند پروژه ای که حلال مشکل کنونی برق بود
  پروژه ای که بیشترین نقش را در پدافند عیر عامل در زمان زلزله و حملات هوایی در خصوص عدم قطع برق دارد
  پروزه تبدیل موتورهای هوایی اسقاطی به زمینی با توضیحات
  درصورت اجازه فردا صبح با پاور پوینت در خدمتم
  مدیربازنشته مهندسب ساخت وتولید قطعات موتور وبدنه هواپیما وهلی کوپتر ومدیر طراحی نظام کیفیت

نظر خودتان را ارسال کنید