فواید بی شمار آیت الکرسی

 

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: چون خدای متعال خواست سوره ی حمد و آیه های شهدالله (۱۸ و ۱۹ آل عمران) و قل اللهم (۲۶ – ۲۷ آل عمران) و سوره توحید و آیه الکرسی را به زمین نازل کند همگی به عرش الهی چنگ زدند در حالی که بین آن ها و خداوند حجابی نبود.

سپس فرمودند : پروردگارا ما را به خانه پر گناه و به سوی کسانی که عصیان و گناه می کنند می فرستی ؛ در حالی که ما پاک و مطهر هستیم.

سپس خدای متعال فرمود :” به عزت و جلال خودم سوگند ، هیچ کس شما را بعد از نماز نخواند مگر این که او را در مرتبه بالای قدس جای دهم که از نعمت های آن استفاده کنند و در هر روز ۷۰ بار به او با نظر رحکت خود بنگرم و در هر روز ۷۰ حاجت او را برآورم هرچند که بسیار گناه کرده باشد که کمترین آن دعاها و حاجت ها و آمرزش گناهان باشد. او را از هر دشمنی پناه می دهم و برای پیروزی بر هر دشمنی یاریش می دهم و مانعی به جز مرگ برای بهشت رفتن او نباشد.( یعنی بعد از مرگ بلافاصله به بهشت می رود)

همچنین در مورد شان نزول آیت الکرسی از زبان امام محمد باقر از امیر المومنین(علیه السلام) روایت آمده است که: هنگامی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمود آیه الکرسی آیه ای است که از گنج عرش نازل شده و زمانی که این آیه نازل گشت هر بتی که در جهان بود با صورت به زمین خورد.

در این زمان ابلیس ترسید و به قومش گفت :”امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده است باشید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم.

ابلیس عالم را گشت تا به شهر مدینه رسید مردی را دید و از او سوال کرد: ” دیشب چه حادثه ای اتفاق افتاد؟”

مرد گفت “رسول خدا فرمود:” آیه ای از گنج های عرش نازل شد که بت های جهان به خاطر آن آیه همگی با صورت به زمین خوردند. ابلیس بعد از شنیدن حادثه به نزد قومش رفت و حادثه را به آن ها خبر داد.

 

 

فضیلت و اهمیت آیه :

1-  آيه الكرسي نوری از آسمان است .
2-  آيه الكرسي آيتي از گنج عرش است .
3-  آيه الكرسي باعث ايمني در سفر است .
4-  آيه الكرسي اعلاء ترين نقطه قرآن است .
5-  ذكر رسول مكرم اسلام در بستر؛ خواندن آيه الكرسي بود .
6-  با خواندن آيه الكرسي انسان دچار هيچگونه آفتي نخواهد داشت .
7-  براي رفع فقر آيه الكرسي موثر است و كمك الهي از غيب مي رسد .
8-  همه چيز در آيه الكرسي است يعني كرسي گنجايش آسمانها و زمين را دارد  .
9-  در تنهايي آيه الكرسي بخواني باعث رفع ترس مي شود و از سوي خدا كمك مي رسد .
10- آيه الكرسي رادر نماز ها ؛ روزها؛ شبهاي ايام هفته ؛ سفرها و در نماز شب و دفن ميت بخوانيد .
11- هنگام خواب نيز آيه الكرسي بخوانيد زيرا با عث مي شود خداوند فرشته اي نگهبان و محافظت بگمارد تا صبح سلامت بماني .
12- هر گاه از درد چشم شكايت داشتي آيه الكرسي بخوانيد و آن درد را اظهار نكنيد آن درد بر طرف مي شود و از آن عافيت مي طلبيد .
13- پيامبر اسلام (ص) : در خانه اي كه آيه الكرسي خوانده شود ابليس از آن خانه دور مي شود و سحر وجادو در آن خانه وارد نمي شود .
14- آيه الكرسي پايه و عرش الهي است و هدف از خواندن آن اين است كه مردم در عبادت جز خداوند كسي را نپرستند و به ذلت فرو نروندو روح يكتا پرستي ايجاد كنند و از بندگي ناروا آزاد شوند و آيه الكرسي عقلها را بيدار و اله حقيقي را معرفي و خداي دانا و توانا را به مردم مي شناساند .
15- وقت غروب 41 بار آيه الكرسي را بخواني حاجت روا مي شوي 0 ( 41 بار تا علي العظيم بخوان يعني يك آيه ) مجرب است 0 و براي رفع هم و غم ؛ شفاي مريض ؛ درمان درد؛ رحمت خداوند و زياد شدن نور چشم آيه الكرسي را مدام بخوانيد .
16- اگر مومن آيه الكرسي را بخواند و ثوابش را براي اهل قبول قرار دهد خداوند ملكي را بر او مقرر مي كند كه برايش تسبيح كند .
17- آيه الكرسي در مزرعه و مغازه پنهان كردن باعث بركت مزرعه و رونق گرفتن كسب است .
18- از پيامبر نقل نموده اند كه : اين آيه عظيم تر از هر چيزي است كه حق تعالي آفريده است .
19- چند چيز حافظه را زياد مي كند يكي از آن خواندن آيه الكرسي است .
20- با خواندن آيه الكرسي را بخواني تا شب در امان خدا هستي .
21- هر صبح آيه الكرسي را بخواني تا شب در امان خدا هستي .
22- آسان شدن مرگ بوسيله آيه الكرسي است .
23- آيه الكرسي عضيم ترين آيه در قرآن است .
24- براي حفظ مال و جان آيه الكرسي بخوان .
25- آيه الكرسي ويرانگر اساس شرك است .
26- آيه الكرسي سيد سوره بقره است .

 

 

آیه الکرسی سید آیات قرآن

پیامبر به حضرت علی (علیه السلام) فرمود: ” یا علی ! من سید عربم-مکه سید شهر هاست- کوه سینا سید همه کوه هاست- جبرئیل سید همه فرشتگان است – فرزندانت سید جوانان اهل بهشتند- قرآن سید همه کتاب هاست – بقره سید همه سوره های قرآن است – ودر بقره یک آیه است که آن آیه ۵۰کلمه دارد و هر کلمه ۵۰ برکت دارد و آن آیت الکرسی است.

 

پاداش کسی که آیه الکرسی را زیاد می خواند

عبدالله بن عوف گفته است:” شبی خواب دیدم که قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی بررسی کردند. آنگاه مرا به بهشت بردند و کاخ های زیادی به من نشان دادند. به من گفتند: درهای این کاخ را بشمار ؛ من هم شمردم ۵۰ درب داشت.

بعد گفتند: خانه هایش را بشمار. دیدم ۱۷۵ خانه بود. به من گفتند این خانه ها مال توست. آن قدر خوشحال شدم که از خواب پریدم و خدا را شکر گفتم.

صبح که شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف کردم.
پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است و آیه الکرسی و سوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست

او گفت : معلوم است که تو آیه الکرسی زیاد می خوانی. گفتم : بله ؛ همین طور است. ولی تو از کجا فهمیدی. گفت برای اینکه این آیه ۵۰ کلمه و ۱۷۵ حرف دارد. من از زیرکی حافظه او تعجب کردم. آنگاه به من گفت : هر که آیه الکرسی را بسیار بخواند سختی های مرگ بر او آسان می شود.

 

 

امان نامه الهی

امام کاظم (علیه السلام) فرمود: از بعضی پدران بزرگوارم شنیدم که کسی داشت سوره حمد را می خواند پس حضرت فرمود: هم شکر خدا را به جای آورد و هم به پاداش رسید. بعد حضرت شنید که سوره توحید می خواند فرمود: ایمان آورد و ایمنی به دست آورد و سپس شنید که سوره قدر می خواند فرمود: راست گفت و آمرزیده شد و بعد شنید که آیت الکرسی می خواند فرمود: خداوند خالق امان نامه برایش فرو فرستاد.

 

کاربردها و معجزات آیه الکرسی

– زیاد شدن علم و حافظه

پیامبر(صلی الله علیه وآله) روایت کرده است که فرمودند: ۵ چیز حافظه را قوی می گرداند خوردن شیرینی ، گوشت نزدیک گردن ، عدس ، نان سرد و خواندن آیت الکرسی .

عالمی گفته است هر که علم میخواهد بر پنج چیز مواظبت کند: ۱- پرهیزکاری در آشکارا و پنهان ۲- خواندن آیت الکرسی ۳- همیشه با وضو بودن ۴- نماز شب خواندن حتی اگر دو رکعت باشد ۵- غذا خوردن به منظور نیرو گرفتن نه شکم پر کردن.

 

– آیه الکرسی برای حفظ چشم

بعد از هر نماز دستان را روی چشم بگذارید و بعد از خواندن آیت الکرسی بگویید: “اللهم احفظ حدقتی بحق حدقتی علی بن ابیطالب (علیه السلام)”
رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: چون خدای متعال خواست سوره ی حمد و آیه های شهدالله (۱۸ و ۱۹ آل عمران) و قل اللهم (۲۶ – ۲۷ آل عمران) و سوره توحید و آیه الکرسی را به زمین نازل کند همگی به عرش الهی چنگ زدند در حالی که بین آن ها و خداوند حجابی نبود

 

– سفر و آیه الکرسی

امام صادق (علیه السلام) فرمود: سفر را با دادن صدقه و یا با خواندن آیت الکرسی آغاز کنید، کسی که در سفر هر شب آیه الکرسی را بخواند هم خودش در سلامت باشد و هم چیزهایی که همراه اوست.

 

– حاجت و آیه الکرسی

اگر برای کسی کار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد که زود انجام شود باید به جایی خلوت برود که در آنجا کسی نباشد و خطی دور خود بکشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و ۷۰ بار آیه الکرسی را بخواند ، بدون شک در آن روز حاجات او بر آورده شود و این کار تجربه شده است و شکی در آن نیست.

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هرگاه برای حاجتت از خانه خود بیرون آمدی آیه الکرسی را بخوان که حاجتت به خواست خدا برآورده گردد.

امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْل عمران(آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

در روایتی دیگر آمده است: هر کس آیت الکرسی را در وقت غروب بخواند حاجتش برآورده گردد.

 

آیه الکرسی بعد از نماز

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هر کس آیه الکرسی را بعد از نماز بخواند هفت آسمان شکافته گردد و به هم نیاید تا خداوند متعال به سوی خواننده آیت الکرسی نظر رحمت افکند و فرشته ای را بر انگیزد که از آن زمان تا فردای آن کارهای خوبش را بنویسد و کارهای بدش را محو کند.

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمود: یا علی بر تو باد به خواندن آیه الکرسی بعد از هر نماز واجب زیرا بغیر از پیغمبر و صدیق و شهید کسی به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمیکند و هر کس بعد از هر نماز آیه الکرسی را بخواند مانند کسی باشد که همراه پیامبران خدا جهاد کرده تا شهید شده است و فرمود: بعد از مرگ بلا فاصله داخل بهشت می شود و به جز انسان صدیق و عابد کسی بر خواندن آیه الکرسی مواظبت نمی کند.

در روایتی از امام باقر آمده است: هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بیچارگی در امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال زیادی ببخشد.

رسول اکرم (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق میگردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگهدارد.

امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْ عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

 

 

روایات و خواص آیه الکرسی از پیامبر (ص) و امامان (ع):

 

امام رضا (ع) فرمود که امام علی(ع) روایت کرده که پیامبر اعظم (ص) فرموده:
هر کس یکصد مرتبه آیه الکرسی را بخواند مثل کسی است که در طول حیاتش خدا را عبادت و بندگی کرده است.
و هر کس آیه الکرسی را بخواند و ثوابش را برای اهل قبور قرار دهد خداوند گناهانش را می آمرزد.

 

روایت است که :
هر که آیه الکرسی را بنویسد و بر بالای در دکان یا منزل بیاویزد مال او زیاد میگردد و هرگز محتاج دیگران نخواهد شد.

 

امام رضا(ع):
هر که آیه الکرسی بخواند هیچ حیوانی که نیش زهرآگینی دارد، او را نمیگزد.

 

رسول خدا(ص):
هر که در شب نوزدهم ماه رجب چهار رکعت نماز بخواند و در هر رکعتی بعد از حمد هر یک از آیه الکرسی و توحید را پانزده مرتبه بخواند خداوند عالم ثواب جناب موسی(ع) را به او میبخشید.

 

روایت است که :
هر کسی بین نماز مغرب و عشاء شش رکعت نماز بخواند و در هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه آیه الکرسی را بخواند و بعد از سلام پنجاه مرتبه صلوات بفرستد عملش با عمل صدیقین و صالحین بالا میرود.

 

رسول خدا (ص):
هر که در شب یکشنبه چهار رکعت نماز بگزارد و در هر رکعت یک مرتبه حمد یازده مرتبه آیه الکرسی بخواند خداوند او را در دنیا و آخرت محافظت خواهد کرد گناهان او را میبخشد و اگر بمیرد بنده ی مخلص پروردگار عالم میشود اجازه دارد که روز قیامت شفاعت کند.

روایت است که برخی از گناهان در تنهایی انجام میشوند و برای جلوگیری از انجام گناه و حفظ تقوا ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه و همچنیین تلاوت آیه الکرسی بسیار تاکید شده است.

برای حفظ بچه ای که در شکم مادر است آیه الکرسی را با زعفران بنویسد و بر کمر زن باردار ببندید، که آن بچه هیچ گاه دچار صدمات نمیشود.

 

امام باقر(ع):
هر کس آیه الکرسی را یک مرتبه بخواند هزار مکروه و بدی از بدی های دنیا و هزار مکروه و بدی از بدی های آخرت از او دور میشود و کم ترین مکروه دنیا فقر و آسانترین مکروه آخرتی، عذاب قبر است.

هر کس عبورش به قبرستان افتاد و یازده مرتبه مرتبه سوره ی توحید را بخواند، خداوند به عدد مردگان به او ثواب دهد و دستور است سوره ی حمد و آیه الکرسی و حمد و فلق و ناس هر یک را سه بار بخواند و سوره ی قدر را هفت را و سوره ی ملک را یک باز بخواند که این عمل میت را از عذاب خلاص میکند.

 

پیامبر اعظم(ص):
هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز بخواند، خداوند خودش عهده دار گرفتن جان او میشود و همانند کسی است که همراه پیامبران و در رکاب آنها،در راه خدا جهاد کرده و به شهادت رسیده باشد.

 

پیامبر اعظم (ص) به امیرالمؤمنین علی (ع) فرمودند:
بر تو باد به خواندن آیه الکرسی که در هر حرف آن هزار رحمت و برکت است.

 

جابربن عبدالله انصاری از حضرت رسول اکرم(ص) روایت کرده اند که فرمود:
هر که آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجبی بخواند، درهای هفت آسمان گشوده گردد و به هم متصل نشوند تا آن که حق تعالی به لطف و مرحمت خود بر خواننده ی آن نظر فرماید، و گناهان او را بیامرزد و هر گاه آیه الکرسی را بخواند و ثوابش را به قبرستان مسلمانان هدیه نماید، حق تعالی چهل نور در هر قبر هر که از مشرق تا مغرب که مرده باشد داخل سازد و قبور ایشان را گشاده و پرنور گرداند و برای خواننده ی آن ثواب شصت پیامبر را کرامت فرماید و به عدد هر حرفی، فرشته ای را بیافریند که برای او تا روز قیامت تسبیح میکنند.

 

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است و آیه الکرسی و سوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست.

 

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است و آیه الکرسی و سوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست.

 

پیامبر (صلی الله علیه وآله) فرمودند: دانش بر تو گوارا باد. سوگند به کسی که جان محمد در دست اوست این آیه دارای دو زبان و دو لب است که در عرش الهی تسبیح و تقدیس خدا می گوید.

 

رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمود: در شب معراج دو لوح را دیدم ، که در یک لوح سوره حمد و در لوح دیگر کل قرآن قرار داشت که سه نور از آن میدرخشید . پس گفتم ای جبرئیل این نور چیست؟ جبرئیل در جواب گفت: آن سه نور یکی سوره توحید و یکی سوره یاسین و دیگری آیه الکرسی می باشد.

 

امام صادق (علیه السلام) فرمود: همانا من از آیه الکرسی برای بالا رفتن در جاتم استفاده می کنم.

 

امام صادق (علیه السلام) فرمودند: هرگاه سوره حمد و توحید و قدر را با آیه الکرسی بخوانید و بعد از آن برخیزید و رو به قبله حاجات خود را از خدا بخواهید که حاجاتتان بر آورده خواهد شد زیرا اسم اعظم هستند.

 

امام علی (علیه السلام) فرمودند: اگر شما از آثار معنوی آیه الکرسی آگاه بودید در هیچ حال خواندن آن را ترک نمی کردید.

 

امام محمد باقر (علیه السلام) فرمودند: هر کس یک بار آیه الکرسی را بخواند خداوند هزار ناراحتی از ناراحتی های دنیا و هزار سختی آخرت رااز او دور میکند که کمترین ناراحتی دنیا فقر و کمترین سختی آخرت فشار قبر است.

 

امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْ عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود

 

رسول خدا (صلی الله علیه وآله) در خواب به دخترش فاطمه (سلام الله علیها) فرمودند: ترازوی اعمال خویش را با آیه الکرسی سنگین گردان زیرا هرکس آن را قرائت نماید آسمان و زمین با فرشتگانش به جنبش و حرکت در آیند و خداوند را با صدای بلند به پاکی یاد کنند و او را بزرگ بدارند و تسبیح گویند ، پس از آن تمامی فرشتگان از خداوند میخواهند که گناه خواننده آیه الکرسی را ببخشد و از خطا و لغزشش در گذرد.

 

رسول خدا (صلی الله علیه وآله) فرمودند: هرکس آیه الکرسی را یک بار بخواند اسم او از دیوان اشقیا و انسان های بد محو می شود.

 

امام رضا (علیه السلام) به نقل از پیامبر فرمودند: هر کس ۱۰۰ مرتبه آیه الکرسی را بخواند چنان باشد که همه عمر خود را عبادت کرده باشد .

 

 • برای خواندن متن آیت الكرسی + ترجمه فارسی روی لینک زیر کلیک نمایید:

متن آیت الکرسی به ترجمه

 

– شما نیز نظر و تجربیات خودتون رو در مورد آیت الكرسی در بخش نظرات این مطلب بیان نمایید…

 

3/5 ( 1 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  17 اسفند 1397

  عالیع واقعا معجره اش رو دیدم

 2. نویسنده دیدگاه: گناه کار
  02 بهمن 1397

  برا من هم دعا کنید بد افتادم تو گناه استمناع اگر میتونستم ازدواج کنم اینجور نمیشد

 3. نویسنده دیدگاه: تنها
  21 دی 1397

  برام دعا کنید یه همسر خوب پیدا بشه برام خیلی احساس تنهایب دارم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   26 بهمن 1397

   انشالا عاقبت بخیر ی بشوی منم تنهام

 4. نویسنده دیدگاه: احمد
  03 آبان 1397

  سلام از همه شما عزیزان خواهشمند هستم من یه حاجت دارم برام دعا کنید به آن برسم

 5. نویسنده دیدگاه: مرضیه
  24 مرداد 1397

  حالم خییییییییلی خیلییییییییییی خوبه خداجون عاشششششقتم

 6. نویسنده دیدگاه: ناصر
  29 بهمن 1396

  من قبل از اینکه امتحان بدم میخوندم وبا اینکه شاگرد ممتازی نبودم نمره هام عالی میشد تاجایی که شاگرد ممتازها بهم حسودی میکردند ومحل امتحانم وتغییر دادند وروزی که پیش مدیر مدرسه امتحان دادم نمرم بیست شد در حالی که برا اون کتاب ۳ روز وقت گذاشته بودند

 7. نویسنده دیدگاه: فاطمه صدیق
  28 شهریور 1396

  سلام من هر حاجتی داشته باشم وقت غروب آفتاب 41 بارمیخوانم خداوند بزرگ حاجت مرا برآورده مکند

 8. نویسنده دیدگاه: علیرضا خوشی
  08 شهریور 1396

  سلام ، همسر جوانم ؛ خانم صلاحی که بسیار خانم مومنه ، پاک ، با اخلاق و زائر امام حسین (ع) بودند ، بسیار ناگهانی من و بچه ها را ترک کردند و به دیدار خدا شتافتند . من این سوره را از طرف ایشون و همه رفتگان علی الخصوص مومنین و مومنات خواندم .

 9. نویسنده دیدگاه: پریناز
  02 تیر 1396

  با سلام.با خواندن آیت الکرسی همه ی سختی ها برام آسان میشوند و واقعا هر مشکلی داشته باشم برطرف میشود مدتی بود شبها از بی خوابی رنج میبردم ولی با خواندن آیت الکرسی خیلی راحت میخوابم.روزی چهار بار میخوانم احساس میکنم همه ی گرفتاریهایی که داشتم برطرف میشوند.

 10. نویسنده دیدگاه: یعقوب
  21 خرداد 1396

  وقتی که خوابم نمیبره باخواندن ایت الکرسی باخواندن چند کلمه اولش میخوابم وااااااااااای خدای من چه زیباست روزانه چندبار میخوانم وکلا ورد زبانمه
  ََََََََََََ

 11. نویسنده دیدگاه: رضا
  17 خرداد 1396

  باسلام ،
  در کتابی دیدم نوشته بود اگربعد ازنماز آیت الکرسی قرائت شود نماز شما حتما مورد قبول خداوند خواهدبود.

 12. نویسنده دیدگاه: رضا
  17 خرداد 1396

  باسلام ،
  مدتی است که به خواندن آیت الکرسی خصوصا بعد ازنماز مشغول هستم، و مشکلات فراوانی در زندگی داشتم اما به لطف پروردگار و برکت این آیات احساس میکنم مشکلاتم کم شده و گرفتاری هایم درحال کم شدن است.

 13. نویسنده دیدگاه: a.a
  16 خرداد 1396

  من تقریبا روزی چهار بار میخونم. شما نمیدونید چقدر عالیه. به نظرم دقیقه به دقیقه زندگیتون باید آیت الکرسی بخونیم. چون واقعا مشکل گشاست.

 14. نویسنده دیدگاه: سمیه
  27 اسفند 1395

  من شبا دچار کابوسم وحس میکنم کسی برام دعاکرده همش یه شبایی جیغ میزنم وحس مرگ دارم ایت الکرسی موثر بوده برام شبام بالای سرمه تاصبح چون یه شب درمیون تنهام

 15. نویسنده دیدگاه: عبدالله فاریابی
  20 اسفند 1395

  شما خیلی خوبید خدایتان بر بزرگیتان و خوبیتان بیفزاید و حاجت روا شوید

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   21 اسفند 1395

   زنده باشید عزیز

 16. نویسنده دیدگاه: حاجتمند
  16 دی 1395

  فضیلت آیت الکرسی را در زندگی درک و حس کرده ام %

 17. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  28 آذر 1395

  باید بگم ایت الکرسی معجزه ی خداست منکه نذر ایت الکرسی برمیدارم خدا جوابمو میده اصلا غم از دلم برداشته میشه

 18. نویسنده دیدگاه: رضا
  22 آذر 1395

  مدتي است بعد از هر نماز آيه الكرسي را تلاوت مي كنم. معجزه را در اين آيات با عظمت در زندگيم ديدم. اما خواهران و برادران بزرگوار در كنار اين قرائت 2 كار هست كه دارم با كوشش انجام ميدم. اولا” سعي مي كنم گناه نكننم تا به دردسر توبه نيفتم.ثانيا” در اجابت دعا از سر طلبكاري به درگاه الهي ناله نمي كنم ودر يك كلام صبر با بصيرت را پيش رو گرفتم.البته شاهكليد كار در ترك معصيت هست.

 19. نویسنده دیدگاه: محمد مهدی
  21 آذر 1395

  عاشقتم ای خدا
  خیلی عالی بود
  ممنون
  التماس دعا

 20. نویسنده دیدگاه: خسته
  18 آذر 1395

  دوستان کسی ک نتونه نماز بخونه و مشکل داشته باشه هم میتونه ختم ۴۱ بار رو بگیرا؟

 21. نویسنده دیدگاه: خسته
  18 آذر 1395

  تورو خدا برام دعا کنید تو بد برزخی گیر کردم دردمو به هیچکس هم نمیتونم بگم

 22. نویسنده دیدگاه: امیر
  16 آذر 1395

  سلام واقعا عالیه خداشکر.یک دعانویس دست سبک میشناسم شمارش 09338684172

 23. نویسنده دیدگاه: ش
  30 شهریور 1395

  بعد هر نماز واجب دستها بر روی موضع درد بگذارید و ایه الکرسی تلاوت کنید من اینکار به توصیه یکی از بزرگان انجام دادم بفضل خدا خیلی به صحت و سلامت نزدیک شدم …
  یکبار هم در عالم رویا با تلاوت این سوره پرواز کردم.

 24. نویسنده دیدگاه: سید مجید
  28 شهریور 1395

  سلام. ممنون. استفاده کردیم.

 25. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  11 شهریور 1395

  برام دعا کنید

  من و خونوادم

 26. نویسنده دیدگاه: سميه
  09 شهریور 1395

  الهم عجل لوليك الفرج
  خدايا داده هايت را شكر ونداده هايت را بيشتر شكر كه داده هايت نعمت اند و نداده هايت حكمت
  خدايا هميشه دوستت داريم

 27. نویسنده دیدگاه: سمانه
  31 مرداد 1395

  خدا فریادرس همه باش

 28. نویسنده دیدگاه: نیلو
  29 مرداد 1395

  خدایاعاشقتم

 29. نویسنده دیدگاه: مهدی
  11 مرداد 1395

  عالی بود خدا خیرتان دهد…

 30. نویسنده دیدگاه: js
  31 تیر 1395

  برام دعاااکنین گرفتارم 

 31. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  23 تیر 1395

  با تشکر از مطلب خوب و جمع آوری موضوع به طور کامل،
  لطفا متن عربی و منابع روایت ها و احادیث رو ذکر کنید

  • نویسنده دیدگاه: نیلو
   29 مرداد 1395

   عالی

 32. نویسنده دیدگاه: امیر
  31 اردیبهشت 1395

  مطالتون مفید و جالب بود

 33. نویسنده دیدگاه: بینام
  25 اردیبهشت 1395

  سلام.ببخشید این ک میگید 41 بار ایت الکرسی به هنگام غروب ،یعنی بعد از اذان مغرب باید خونده بشه یا قبلش؟

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   25 اردیبهشت 1395

   سلام قبلش

 34. نویسنده دیدگاه: Sarah
  07 اردیبهشت 1395

  من فدای اینهمه مهربونیات میشم خدای عزیز مهربونم…خیلی پست هست کسی ک این همه مهربونیاتو ببینه و ایمان نیاره …. متاسفم ک بعضیا لیاقت دوست داشتن خدارو ندارن ….

  • نویسنده دیدگاه: فاطمه
   10 شهریور 1395

   خداوند خیلی مهربونه .من هرشب قبل خواب ایت الکرسی میخونم معجزه شو هم دیدم

 35. نویسنده دیدگاه: محمد جواد
  16 فروردین 1395

  سلام و خدا قوت
  مطالب بسیار عالی ولیکن سند و منابع رو ذکر نکرده بودید
  لطفا پیگیری کنید

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   25 اردیبهشت 1395

   پورتال آسمونی

 36. نویسنده دیدگاه: ارمی جون
  09 اسفند 1394

  با سلام خدمت کسانی که زحمت کشیذند و این مطالب خوب را جمع اوری کردند….ولی من شخصا در این پیج چیزی رو که می خواستم پیدا نکردم .بنابراین به شما می گویم که زحمات شما کاملا برای من فوایدی نداشت…..لطفا پیگیری شود

 37. نویسنده دیدگاه: سیدمجید
  25 بهمن 1394

  سلام دوستان.
  من مدتی خیلی زیادیه ازهمه لحاظ گره افتاده به کار و زندگیم .یامن و زن وبچم مریضیم (اون هم شدید وطولانی که حتی خانمم 2سال قبل جراحی کبد داشت وهنوزم که هنوزه خون بالا میاره) و از لحاظ مالی وشغلی هم بدجور تو مضیغه ام و توفشارم و به هرکاری دست میزنم درست نمیشه والانم بیکارم (چون غیرخدا هیچ سرمایه و پارتی ندارم) وبقول معروف به طلا دست میزنم خاکستر میشه .واقعا بریدم و از زندگی خسته ام. لطفا برام دعا کنید عزیزان

 38. نویسنده دیدگاه: آرمان
  14 بهمن 1394

  واقعا باید گفت دم خدا گرم

 39. نویسنده دیدگاه: یاسمین
  20 آذر 1394

  واقعا سایت خوبی بود و مطالب آن بسیار مفید اند از شما برای این خدمات متشکرم

 40. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  13 آذر 1394

  سلام انشاءالله خدا حاجت همه رو روا کنه ما رو هم تو آخرت روسفید کنه…آمین یا رب العالمین سلامتی پدر مادرامون صلوات

 41. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  13 آذر 1394

  سلام ممنون واقعا عالی بود واسه منم دعا کنید تا عاقبت بخیر بشم و خدا از منم راضی باشه واسه همه مریضها هم دعا کنین خدا خیرتون بده

 42. نویسنده دیدگاه: جواد
  05 آذر 1394

  یه مشت مسلمون خرافاتی احمق!
  دقیقا مثل گوساله رفتار میکنید!

  • نویسنده دیدگاه: عاشق خدام
   03 اسفند 1396

   خرافات؟به نظرت حرف همه این مردم که به نظر تو مسلمون خرافاتین دروغه و فقط تو راست میگی چون به این چیزا اعتقادی نداری… شاید ما مثل گوساله رفتار کنیم ولی مثل شما همچون کافران رفتار نمیکنیم

 43. نویسنده دیدگاه: زی زی
  23 آبان 1394

  انشاالله ک به حق این آیه های زیبا همه ی شما خوبان حاجت رو شین،( بخصوص بیماران عزیز)

 44. نویسنده دیدگاه: عرفان
  17 آبان 1394

  مطالب مفیدی بودن ممنون.

 45. نویسنده دیدگاه: محمد م
  07 آبان 1394

  ممنون از سایت جالب و آموزنده تان – خدا اجرتان دهد ان شاا… – چیز های خوبی در مورد آیه الکرسی یاد گرفتم تشکر

 46. نویسنده دیدگاه: آشنا
  21 مهر 1394

  بسیار عاااااالی
  خدا خیرتون بده ای کاش منابع رو هم ذکر میکردین

 47. نویسنده دیدگاه: ایمان علی زاده
  25 شهریور 1394

  واقعا ممنونیم خداوند اجرو ثوابش رو برای شما هم در نظر بگیرد ان شا الله

 48. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 شهریور 1394

  سلام.واسه منم دعا کنید.

 49. نویسنده دیدگاه: صبا
  08 شهریور 1394

  خیلی محتاجم تو روخدادعام کنید مشکلم هر چی زودتر حل بشه.

 50. نویسنده دیدگاه: محمد
  22 مرداد 1394

  سلام خسته نباشيد
  واقعا مطالبي رو كه گذاشتيد عالي بودن از خدا مي خوام هر حاجتي داريد رو بهتون بده
  برام دعا كنيد خدا هر مريضي رو شفا بده

  • نویسنده دیدگاه: اسرین
   12 آبان 1394

   واقعا روح انسان با خوندن قران پاک میشه

 51. نویسنده دیدگاه: Aram
  08 مرداد 1394

  روح انسان تشنه معارف الهی و صد البته کلام قرآن می باشد.

 52. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  01 مرداد 1394

  واقعا متشکریم از زحماتتون.من هم دعاگویتان هستم و محتاج دعای شما.ممنون

 53. نویسنده دیدگاه: سحر
  31 تیر 1394

  سلام اگه میشه برای من دعا کنید…

  • نویسنده دیدگاه: میلاد
   29 مرداد 1394

   خداوند همه ی ماروتو دنیا وآخر ببخشد.

 54. نویسنده دیدگاه: مهدی
  30 تیر 1394

  این متن بسیار عالی و خوب است .

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   28 مهر 1394

   میخوام یه چیزو پنهان کنم اگه 7بار آیت الکرسی بخوانم وصدقه بدهم واقعا آن سخصی که ازش پنهان کردم نمیبیند ؟

 55. نویسنده دیدگاه: سعید
  22 تیر 1394

  عالی بود

 56. نویسنده دیدگاه: فاطمه احدی
  19 تیر 1394

  خیلی خوب آموزنده است

 57. نویسنده دیدگاه: 345
  02 تیر 1394

  8888888888888

 58. نویسنده دیدگاه: ارشام
  28 خرداد 1394

  وااااای اقا واقعا تاثیر داره خچندنش خیلیم زیاد من همیشه سر امتحاناتم ک میرفتم هرچی درس میخوندم فراموش میکردم رو جلسه امتحان ولی برای سخترین امتحانم ک.دیفرانسیل بود خودمم نخودم ولی واسم خودن سر امتحان هیچ استرسی نداشتم تمام سوالایی ک خوندمم یادم بودن وقتی امدم بیرون اصلا اشکام نمی ایستادن اصلا باورم نمیشود ک اینقد زور جواب بده و تاثیر داشته باشه خوندنش

 59. نویسنده دیدگاه: غلامرضا ضغیبی (جانباز جنگ تحمیلی)
  26 خرداد 1394

  بنام خدا . باسلام .ازمطالب تهیه شده بینهایت کمال تشکررادارم.. التماس دغادارم .ماراهم دعاکنید.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 تیر 1394

   ممنون..طاعات و عبادات قبول

 60. نویسنده دیدگاه: فرزانه
  21 خرداد 1394

  سلام به همه شما سروران . من هم به آیه الکرسی خیلی اعتقاد دارم تقریباً هر روز دارم برای رسیدن به حاجتم میخونم امیدوارم که هر چه خیر است برای همه اتفاق بیفتد شما برای من دعا کنید من برای شما . هر روز دعایتان میکنم انشاءالله همگی به خواسته هایتان برسید.التماس دعا

 61. نویسنده دیدگاه: امیررضا
  18 خرداد 1394

  باسلام من چندروزه ا یت الرسی رومیخونم واقعا تاثیر داره

 62. نویسنده دیدگاه: منتظر
  14 خرداد 1394

  تا منبع نداشته باشه قابل پذیرش نیست

  • نویسنده دیدگاه: سرباز سید علی
   03 مرداد 1394

   به نظر شما سخن رسول منبع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!’!

  • نویسنده دیدگاه: Aram
   08 مرداد 1394

   دوران حضرت موسی این تیپ آدمها. هم بودند حرف موسی رو قبول نکردند و گفتند ما باید خودمون خدا رو ببینیم…

 63. نویسنده دیدگاه: لادن
  11 خرداد 1394

  واقعا عالي بود من هميشه عاشق آيت الكرسي و دعاي عهد و زيارت عاشورا و سوره ياسين هستم و زياد ميخونم ممنون

 64. نویسنده دیدگاه: شهزاد
  10 خرداد 1394

  هیچوقت از یاده خداوند غافل نشوید

 65. نویسنده دیدگاه: شهزاد
  10 خرداد 1394

  از همگی ممنونم. هیچوقت از یاده خداوند غافل نشوید. انشاالله همگی به حاجتتون میرسین. متشکرم

 66. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  08 خرداد 1394

  سلام، برایم دعا کنید

 67. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  08 خرداد 1394

  سلام، برای من هم دعا کنید.

 68. نویسنده دیدگاه: ماریا
  04 خرداد 1394

  خیلی مطالبتون خوبه و آرام بخش
  اگر میشه دعاهایی که مثل آیه الکرسی خیلی گیرا هستن رو بزارید .
  من همیشه اول برای همه مردم کشورم و دنیا دعا میکنم بعد برای خودم . امیدوارم همه حاجت روا بشن . دلشون آروم بشه .

 69. نویسنده دیدگاه: عاطفه
  22 اردیبهشت 1394

  امشب یه اتفاق بد واسه خانوادم افتاده فقط ب آیت الکرسی پناه بردم ..تو رو خدا واسم دعا کنید

 70. نویسنده دیدگاه: ندا
  20 اردیبهشت 1394

  سلام دوستان عزیز برا من خیلی دعا کنید دعا کنید جهازم جورشه عروسیم به خوبی برگزار شه ـ بچه خواهرمم که دوسالشه و سراطان خون داره زود شفا بگیره

 71. نویسنده دیدگاه: مینا
  19 اردیبهشت 1394

  سلام ممنون بابت مطالب مفیدتون من وقتی این مطالب و خوندم بیشتر به فواید آیه الکرسی پی بردم برای همه شما دوستان دعا کردم هرکسی هر حاجتی داره انشالا خداوند بزرگ و مهربان بهشون بده در ضمن منو هم یادتون نره برای منم دعا کنید تا حاجت منم برآورده بشه التماس دعا

 72. نویسنده دیدگاه: فرناز
  09 اردیبهشت 1394

  عالی بود خدا خیر دنیا واخرت بهت بده و ارزو می کنم هر کی حاجت داره براورده بشه

 73. نویسنده دیدگاه: مجتبی رودباری
  23 فروردین 1394

  بسیار عالی است ولیکن روایات و احادیث بدون مرجع بوده و مستند و قابل استفاده نیست

 74. نویسنده دیدگاه: محمد مهدی فلاح
  18 فروردین 1394

  خسته نباشید . ممنونم از زحمات شما

 75. نویسنده دیدگاه: محمد
  17 فروردین 1394

  خیلی خوبی بود
  بچها لطفا واسم دعا کنید حاجتم براورده بشه

 76. نویسنده دیدگاه: هاله
  21 اسفند 1393

  سلام مطالب بسیار مفید و قابل استفاده است. من از دوران کودکی همیشه آثار خواندن ایة الکرسی را دیدم و بهش اعتقاد دارم. در حال حاضر هم حاجتی دارم و دایم می خوانم. لطفا شما هم برای من دعا کنید ممنونم امیدوارم حاجت روا شوید

 77. نویسنده دیدگاه: ابوالفضل
  11 اسفند 1393

  سلام بسیار عالی بود
  لطفا درباره فواید آیت الکرسی بیشتر بنویسید
  باز هم ممنون

 78. نویسنده دیدگاه: نفس
  04 اسفند 1393

  حتما امتحات می کنم . خواهش می کنم برا منم دعا کنید ویه صلوات بفرستید. التماس دعا .thank you

 79. نویسنده دیدگاه: صابر
  24 بهمن 1393

  سلام تشکر میکنم ازتون بخاطر مطالب مفیدتون ازتون خواهش میکنم برای من هم دعا کنید که به حاجتم برسم

 80. نویسنده دیدگاه: پوریا
  16 بهمن 1393

  عالی بود

 81. نویسنده دیدگاه: morteza
  30 دی 1393

  سلام .ممنون از این که به ما در جستوجو سریع کمک میکنید .
  اگر ممکن است برای من چند تا دیگر از به جیمیلم بفرستید.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   25 اسفند 1393

   داخل خبرنامه سایت عضو شوید

 82. نویسنده دیدگاه: من
  27 دی 1393

  من برای مدرسه می خواستم که خیلی هم خوب بود کسایی هم که دعا کردن اینشا الله درست میشه خیلی ممنون که خوندید شایدم نخوندید ولی به هر حال اصلا به من چه بای

 83. نویسنده دیدگاه: مریم
  20 دی 1393

  لطفا برای منم دعا کنید تا دعام مستجاب بشه. خیلی ممنون.

 84. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  16 دی 1393

  ممنون عالی بود

 85. نویسنده دیدگاه: مجید
  24 آذر 1393

  بسیارممنونم واقعا مطلبتون کارامد وزیباست..الان میخاستم بنویسم مشکل بزرگی دارم واز همه شما دوستان التماس دعا دارم اما شاید این مشکل من در قیاس با خیلیها زیاد مشکل بزرگی نباشه..اما خداوندکه این همه درهای رحمتش را واسه ما باز گذاشته، که اینهمه داره راه جلوپامون میذاره که خودمونو بالا بکشیم و شکست نخوریم واقعآخیلی حیفه ساده از کنارش رد بشیم وخودمونو نجات ندیم..اگه شروع کنیم به نزدیک شدن به خدا مطمئن باشیم همه مراحل زندگیمون تو هردو دنیا به شکلی زیبا و پله به پله خودش ردیف میشه.. واسه منم دعا کنید.بگید مجید خداخودش میشناسه! یاعلی

 86. نویسنده دیدگاه: nooshin
  12 مهر 1393

  خداياااااا شكرت خيلي مهربووني

 87. نویسنده دیدگاه: فرشته
  09 مهر 1393

  عزیزم -فرصت رو از دست نده ایت الکرسی بخون معجزه ست …………بخداوندی خدا

  • نویسنده دیدگاه: sahar
   29 دی 1393

   جدا من خیلی نیاز دارم کمک میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 88. نویسنده دیدگاه: فرشته
  09 مهر 1393

  سلام -بیایید به دوستانمان یک تسبیح برای فرستادن صلوات -ویک ایت الکرسی از کتابفروشی ها بخریم ودر اعیاد و روزهای خاص هدیه دهیم وبرای یکدیگر دعا کنیم

 89. نویسنده دیدگاه: سحر
  25 شهریور 1393

  از اول ماه ذیقعده شروع کردم به خواندن آیت الکرسی به این ترتیب که روز اول یک صلوات یک آیت الکرسی روز دوم دو صلوات دو آیت الکرسی روز سوم سه صلوات و سه آیت الکرسی و اکنون که روز نوزدهم میباشد نوزده صلوات و نوزده آیت الکرسی خواندم و تاروز بیست و نهم ادامه میدهم احساس آرامش عجیبی دارم تابحال چنین حالی نداشتم امتحانش کنید التماس دعا

 90. نویسنده دیدگاه: سعیده
  17 شهریور 1393

  بسیار عالی بود .ممنون التماس دعا

 91. نویسنده دیدگاه: مریم
  23 مرداد 1393

  ممنون از اطلاعات خیلی خوبتون.
  واسه منم دعا کنین که مشکلی که دارم حل بشه و خدا کمکم کنه.
  خاهش میکنم هر کی این حرف منو میخونه با ذکر یه صلوات همین الان واسم دعا کنه که به حاجتم برسم.
  ممنونم از همگی.
  التماس دعا.

 92. نویسنده دیدگاه: زهرا
  17 مرداد 1393

  سلام من با همسرم مشکل پیدا کردم تو را خدا دعام کنید

 93. نویسنده دیدگاه: شیما
  17 مرداد 1393

  ممنون التماس دعا ی مخصوص

 94. نویسنده دیدگاه: گلی
  03 مرداد 1393

  سلام مرانیز دعاکنید

 95. نویسنده دیدگاه: رستم26
  29 تیر 1393

  سلام
  حروف ابجد اسم چطور بدست میاد؟؟؟
  لطفا کمکم کنید

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   03 مرداد 1393

   در آسمونی جستجو کنید

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   13 فروردین 1397

   سلام به جدول حروف ابجد به اسم مراجعه کن پس از آن برای هر حرف ازاسمت یک عدد است آنها را با هم جمع کن عدد اسمت به ابجد مشخص می‌شود

 96. نویسنده دیدگاه: رستم26
  29 تیر 1393

  سلام
  ممنون از مطلبتون . مفید بود
  من حاجت ضروری دارم که مریوط میشه به دین و دنیای و اخرتم تو رو خدا دعام کنید
  اگر دعای مجرب تری هست معرفی کنید

 97. نویسنده دیدگاه: سارا
  24 تیر 1393

  با سلام من نماز نمي خوانم ولي با خوندن ايت الکرسي اروم ميشوم يه حاجتي دارم برام دعا کنيد تا اگر به خيروصلاح منه انجام بشه ازتون مي خوام توي شبهاي قدر من رو هم دعا کنيد

  • نویسنده دیدگاه: علی
   25 تیر 1393

   سلام سارا خانم
   مطمئن باشید نماز شما را به آرامش کامل خواهد رساند حتی اگر به حاجت خود نرسید!
   نماز ذکر خداست…الا بذکر الله تطمئن القلوب…
   خواسته خود را از قمر بنی هاشم علیه السلام با این جمله بخواهید:
   یا ابا الغوث ادرکنی…

  • نویسنده دیدگاه: نفس
   04 اسفند 1393

   سلام سحر جون بهت پیشنهاد میدم نمازت رو هم بخون مطمئن باش تو اونم به این ارامش میرسی.

 98. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  22 تیر 1393

  احسنت به همت شما

 99. نویسنده دیدگاه: سید رضا موسویان
  21 تیر 1393

  واقعا دستتون در نکنه که زحمت کشیدید و این مطالب گران قیمت و تایپ کردید و در سایتتون به نمایش گزاشتید . این از کم لطفی بعضی از دوستانه که نوشتن کم بود ویا جای دیگه بیشتر خونده بودیمو از این حرفها ….. دستتون در نکنه.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   21 تیر 1393

   ممنون عزیز ، زنده باشین

 100. نویسنده دیدگاه: سید رضا موسویان
  21 تیر 1393

  واقعا خوشحالم از این که خداوند لطف بزرگی در حقم کرد که من این بنده حقیرش بتونم ایه الکرسی رو حفظ کنم و در هر زمان و هر وقت و هر ساعت با خوندن این آیه به آرامش برسم . خدا جون از ته اعماق وجودم دوست دارم و میپرستمت . از همه دادها و ندادهها و گرفته هایت به ترتیب حمد و شکر و سپاس

 101. نویسنده دیدگاه: علی
  21 تیر 1393

  خدا خیرتون بده که با این بیانات دل مردم شاد میکنید و باعث امید بیشتر من نسبت به خدا و ائمه اطهار میشید اجرتون با خدا انشالله و با ابل عبدالله الحسین محشور بشین خدایی امشب دلمو صفا دادید

 102. نویسنده دیدگاه: فردین
  10 تیر 1393

  شب یکشنبه منضور از یکشنبه شب یعنی روز یکشنبه است.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   10 تیر 1393

   خیر یعنی شنبه شب که میشود شب یکشنبه، یعنی شبی که به یکشنبه میرسد

 103. نویسنده دیدگاه: سجاد
  04 تیر 1393

  خدابا شکرت که هر ثانیه هوای دل بنده هاتو داری

 104. نویسنده دیدگاه: سجاد
  04 تیر 1393

  سلام من مدت ها بود یک چیز بد جوری فکرم درگیر کرده بود ولی واقعا ایت الکرسی یه ارامش خاصی بهم میده

 105. نویسنده دیدگاه: سميه
  31 خرداد 1393

  دلم گرفته احساس خفگي ميكنم فقط ميخوام با يكي حرف بزنم و درد و دل كنم ايه الكرسي شده ورد زبونم تا حالمو خوب كنه

 106. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  27 خرداد 1393

  بخدابخونیدواقعامعجزه داره -بعدازهرنمازواجب سوره ی حمدوتوحیدوآیه الکرسی وآیه ی 18و19و26و27سوره ی آل عمران فراموش نشودبرای برآورده شدن حاجات -مشکل خیلی بزرگی دارم عاجزانه ازتون التماس دعادارم

 107. نویسنده دیدگاه: عسل
  19 خرداد 1393

  سلام واقعا ایه الکرسی ایه با عظمت وبزرگی است .

 108. نویسنده دیدگاه: نا اشنا
  15 خرداد 1393

  من روزی حداقل 5 در روز می خوانم مداحم هستم

 109. نویسنده دیدگاه: محمد جواد
  11 خرداد 1393

  من هم هم به فضیلتها و برکاته خواندنه ایت الکرسی اعتقاد دارم حداقل خودم تو هر شرایطی تو هر سختیی خوندمش برام مشکل گشا بوده…

 110. نویسنده دیدگاه: مهدی
  06 خرداد 1393

  متشکرم

 111. نویسنده دیدگاه: مهسا
  28 اردیبهشت 1393

  سلام من خیلی به آیت الکرسی اعتقاد دارم واقعا آرامش میده و مشکل گشاست

  • نویسنده دیدگاه: نا اشنا
   15 خرداد 1393

   افرین

 112. نویسنده دیدگاه: راضيه
  02 اردیبهشت 1393

  بسيار عالى دستتون درد نكنه

 113. نویسنده دیدگاه: اسماعیل
  02 اردیبهشت 1393

  با سلام هر روز آیت الکرسی می خوانم –عالی بود –ممنون

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   02 اردیبهشت 1393

   التماس دعا ، زنده باشید

 114. نویسنده دیدگاه: معرفت صفری
  01 اردیبهشت 1393

  واقعا ایه الگرسی معجزه هست

 115. نویسنده دیدگاه: معرفت صفری
  31 فروردین 1393

  من هرروز صبح وبعداز نمازهای واجب میخونم وشکرخدا نتیجش رو هم میبینم

 116. نویسنده دیدگاه: سید
  24 دی 1392

  با سلام لطفاً سند روایات را بگویید

 117. نویسنده دیدگاه: فاطی
  29 آذر 1392

  ممنون خیلی مطالبتون مفیده فقط اگر برنامه ریکاوریو برای دانلود بزارین بهتر میشه

 118. نویسنده دیدگاه: مريم
  18 آذر 1392

  خيلييييييييييييييييي عالي بود

 119. نویسنده دیدگاه: اسماعیل
  27 آبان 1392

  عالیییییییییییییییییییییی 😉 😉

 120. نویسنده دیدگاه: hamed
  26 آبان 1392

  merci aali bood.

 121. نویسنده دیدگاه: hanifa
  07 آبان 1392

  اگرکمی بیشترتوضیع دهیدکه چی قسم باحروف ابجدهمراه اسم خوانده میشودخوش میشم تشکر
  😛

 122. نویسنده دیدگاه: hanifa
  07 آبان 1392

  عالیست واقهاهم تسکین دهنده است

 123. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  29 مهر 1392

  😛 بسیار مفید بود خداکنه یادمون نره

 124. نویسنده دیدگاه: مریم
  26 مهر 1392

  آیه الکرسی به تعداد حروف ابجدی اسم خودمون همراه با هزار صلوات در 14 روز ،هر روز به نام یکی از معصومین خیلی خوب جواب میده ،من خودم امتهان کردم جواب گرفتم ،موفق و سربلند باشید

  • نویسنده دیدگاه: غلط گیر
   04 اسفند 1393

   مریم جان امتحان اینجوریه نه اینجوری امتهان.

 125. نویسنده دیدگاه: ahmadi
  23 مهر 1392

  من خود معلم هستم مطالب بیشتری رو در سایر سایت ها خواندم ایناااااااااااا خیلی کمههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بیشترششششششششششششش کنیدددددددددددددددددددددددددددداااااااااااااااااااااا!!!! ❗ ❗ ❗ 😮 😮

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   24 مهر 1392

   توضیحات تکمیلی اضافه شد، ممنون

 126. نویسنده دیدگاه: مرجان
  07 مهر 1392

  ممنون
  یکی ازراههای بازشدن دروازه های نعمت حساب کردن حروف اسم خود به حروف ابجد وخواندن ایت الکرسی به همان تعداد است.

 127. نویسنده دیدگاه: Satara
  31 شهریور 1392

  آیت الکرسی فواید زیادی دارد من تجربه کردم مخصوصآ اگر خواسته باشی آرامش داشته باشی .

 128. نویسنده دیدگاه: شبنم
  29 خرداد 1392

  من بارها امتحان کردم واقعا جواب میده اما دعای سنگینی هست به نطرم بعد از برآورده شدن حاجتتون صدقه بدین(این فقط یه نظر شخصیه شایدم اینطوری نباشه)

 129. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  09 مهر 1391

  خیلی کم بود

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   09 مهر 1391

   سپاس، مطلب آپدیت شد

 130. نویسنده دیدگاه: ملیکا
  28 تیر 1391

  جالب بود ولی من خیلی چیزای دیگه هم خونده بودم.

  • نویسنده دیدگاه: admin
   29 تیر 1391

   بله این مطلب خلاصه ای از این تاثیرات بود، ممنون میشیم شما هم چیزایی که خوندید رو برامون پیغام بذارید

 131. نویسنده دیدگاه: علي
  27 تیر 1391

  ممنون عالي بود

نظر خودتان را ارسال کنید