مصائب سال 2012 میلادی

اين امواج الکترومغناطيس مشخص شد که شدت اين امواج در حال کاهش بوده بطوريکه برخي از دانشمندان معتقدند اين امواج تا سال 2012 بطور کلي محو خواهد شد . همانطور که مي دانيم کره زمين داراي يک جو مغناطيسي در اطراف خود بوده که محافظ زمين در برابر پرتو ها و اشعه هاي خطرناک کيهاني مي باشد . جهت اين ميدان مغناطيسي در طي عمر زمين بارها دستخوش تغيير شده بطوريکه سنگهاي حاوي عنصر آهن در صخره هاي آتشفشاني اين موضوع را تاييد ثابت مي نمايد . در عصر کنوني نيز اين حوزه مغناطيسي به شدت در حال کاهش مي باشد بطوريکه بعضي از دانشمندان معتقدند اين حوزه مغناطيسي قبل از اينکه مجددا به تدريج به حالت ارتفاع در لرزشهاي الکترومغناطيسي باز گردد تا سال 2012 بطور کامل ناپديد خواهد.

اين تاريخ دقيقا در مقاله اي قديمي باعنوان ” آيا جهان در سال 2012 پايان خواهد يافت” آمده است . در اين مقاله بر اساس پيشگويي سرخپوستان ” مايا” نهايت جهان در اين تاريخ پيش بيني شده است . هر چند ملل متعددي سعي در پيش گويي تاريخ پايان جهان نموده اند اما تمدن ” مايا ” در امريکاي لاتين با رسم جداول رياضي و محاسبات فلکي دقيق و پيچيده اي تعداد زيادي از بلاياي آسماني و اتفاقات طبيعي و اموري از قبيل سيل و طوفان و خشکسالي را بطور دقيق پيش بيني و ثبت نموده است .

اما پيشگويي بزرگ مايا در خصوص تاريخ پايان اين جهان مورد توجه بسياري از مورخين قرار گرفته زيرا اين پيشگوييها نه بر اساس اساطير و خرافات و پيش گويي هاي منجمان بلکه بر اساس محاسبات دقيق رياضي و متابعت ان در زماني طولاني صورت گرفته است .

نکته قابل توجه در اين خصوص تنها حقايق زمين شناسي در اين خصوص نبوده بلکه تمدنهاي جهاني ديگري در اين عقيده مشترک هستند که سال 2012 سالي مصيبت بار براي جهان است .مثلا در آسيا در کتابهاي منجمين چيني آمده است که مدت “امپراطوري شانج ” که از سال 1766 قبل از ميلاد مسيح در چين حکومت مي کرده اند بمدت 3778 سال و تا پايان جهان ادامه خواهد داشت و اين تاريخ تقريبا مطابق با سال 2012 ميلادي مي باشد

در فرانسه نيز بر اساس پيش گويي هاي نوستراداموس ” مستشار ملک شارل نهم ” آمده است که سيارات منظومه شمسي در پايان دو هزار سال دچار آشفتگي شده و پس از 12 سال بعد از آن يعني 2012 موجب ويراني و نابودي حيات خواهند شد. اين پيشگويي مجددا در سال 1980 در ژاپن قوت گرفت هنگامي که دانشمند رياضيدان ژاپني ” هايدو ايتاکاوا” بيان داشت که مجموعه سيارات منظومه شمسي در اگوست سال 2012 در يک پديده اي نادر همگي در يک خط در پشت خورشيد قرار خواهند گرفت و اين موضوع سبب تغييرات شديد جوي و آب و هوايي در کره زمين و پايان حيات بر روي آن خواهد شد .

نکته عجيب تر اينکه اديان سه گانه آسماني در اين موضوع که سال 2012 سال مصيبت باري خواهد بود اتفاق نظر دارند .

در حاليکه قوم “مايا ” معتقد است که بشر در دوره هاي مساوي زماني پنج هزار ساله عمر مي کند ، همين نظريه را در تورات شاهد هستيم که معتقد است خلقت انسان از زمان پيدايش و بقاي آن بر روي زمين پنج هزار سال طول خواهد کشيد که انتهاي آن بر اساس تورات سال 2012 مي باشد . اين پيشگويي موافق بسياري از پيشگوييهاي مسيحي مي باشد که غالب آنها از کتب عهد عتيق و تورات برگرفته شده و بيشتر مسيحيان همانند ما مسلمانان اعتقاد به ظهور مهدي در اخر الزمان دارند.

بسياري از مسيحيان بر اساس پيش بيني دانيال نبي در انجيل معتقدند که ظهور مهدي در تاريخ 2012 مي باشد .

سال 2012 تمام دنیا خاموش می شود

ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر 11 سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.

اتمسفر زمین می تواند از این برخوردها خود را مصون نگه دارد اما خسارات جدی را بر روی ساختارهای اجتماعی و اقتصادی روی زمین وارد می کند.

ستاره شناسان این پدیده ها را از سال 1859 رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می 1921 توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.

در گزارش 132 صفحه ای ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است: “انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال 1859 امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای اجتماعی و اقتصادی وسیعی برجای خواهد گذاشت.”

براساس گزارش نیوساینتیست، در سال 1989 شش میلیون نفر در کبک کانادا به مدت 9 ساعت به سبب یک توفان ژئومغناطیسی که 10 برابر ضعیف تر از توفان سال 1921 بود بدون برق ماندند. اگر حادثه ای مشابه آنچه که در سال 1921 رخ داد تکرار شود تعداد افراد بدون برق به 130 میلیون نفر افزایش خواهد یافت و تکرار حادثه ای مشابه سال 1859 که بسیار قویتر از توفان 1921 بود دو هزار میلیارد دلار خسارت وارد خواهد کرد.

به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفانهای خورشیدی بین سالهای 2012 و 2013 خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند.

چرخش زمین در 21 دسامبر سال 2012 میلادی برعکس می شود

اما طبق یک مقاله علمی که بر روی اینترنت منتشر شده است، روز 21 دسامبر سال 2012 میلادی یعنی ۳ سال دیگر، دوره پنجم دنیا، آغاز خواهد شد.اما طبق یک مقاله علمی که بر روی اینترنت منتشر شده است، روز 21 دسامبر سال 2012 میلادی یعنی ۳سال دیگر، دوره پنجم دنیا، آغاز خواهد شد.

این مسأله هر 26000 سال یکبار اتفاق می افتد و خورشید با به هم رسیدن کهکشان و مدار زمین در آسمان مواجه می شود. دانش امروز داستانهای ملت های مایا و هندوهای آریزونا و فراعنه را به یک واقعیت علمی اخترشناسی تبدیل کرده است.

از هزاران بلکه میلیونها سال پیش بسیاری از افراد منتظر این اتفاق که در ۳ سال دیگر روی خواهد داد، می باشند. ۳ سال دیگر زمان پایان دوره بزرگ دوازدهم زمین و خورشید است که منجر به یک انقلاب مغناطیسی می شود و لرزشها و زلزله ها به یک امر عادی تبدیل می گردد.

تحقیقات جدید نشانگر این است که چرخش زمین بر عکس خواهد شد و خورشید از مغرب طلوع و در مشرق غروب خواهد کرد.

هندوهای آریزونا این تاریخ را به دلیل برخورد تعدادی از ستارگان در یک مدار ثبت کرده اند، زیرا این مسأله موجب به وجود آمدن تغییراتی در آب و هوا و حوادث طبیعی محیطی خواهد شد و آغاز مرحله پنجم انسانیت است.

ممکن است این دانش جدید و تمامی این نظریات، یک داستان تازه باشد که امکان درست یا نادرست بودن آن وجود دارد.

در سال 2012 هیچ نوسان مغناطیسی در زمین رخ نمی دهد

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید