ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام لاتاری آمریکا کلیک کنید !

داشتن ابروهای پر پشت با چند روش ساده!

‎هر روز ابروهايتان را ماساژ دهيد. يک قطره روغن زيتون به نوک انگشتانتان بزنيد و به آرامی ابرو و نواحی اطراف آن را حدود 5 دقيقه ماساژ دهيد.

داشتن ابروهای پر پشت با چند روش ساده!

داشتن ابروهای پر پشت با چند روش ساده!

‎ديگر تسليم وسوسه‌ ی برداشتن ابرو ها نشويد. با يک برس ابرو، مو های سرگردان را مرتب کنيد.

اگر نمی توانيد اين ظاهر را تحمل کنيد، از يک تيغ ابرو برای شکل دادن به ابروهايتان استفاد کنيد، تا ظاهر مرتب‌تری داشته باشند. تيغ ابرو، مخصوص اصلاح ناحيه‌ ی ابرو طراحی شده و اين روش می تواند به رشد موهای ضخيم‌تر کمک کند.
قدم 1
‎برای تحريک رشد موهای ابرو، ناحيه‌ ی ابرو را بطور روزانه لايه برداری کنيد. بمدت چند دقيقه، يک مسواک نرم و خشک را روی ابروهايتان، عقب و جلو ببريد تا از شر پوست‌های مرده و خشک خلاص شويد و به رشد موهای جديد کمک کنيد.
قدم 2
‎يک ريمل تميز را با روغن کرچک مرطوب کنيد و هر شب قبل از خواب، ابروهايتان را به آرامی با اين روغن، برس بزنيد. برای پاک کردن روغن اضافی، بالای ابرويتان را با گوش پاک کن تميز کنيد. روغن کرچک، سرشار از ويتايمن E، اسيدهای چرب ضروری و انواع مواد مغذی ديگر است که باعث افزايش رشد مو و تحريک گردش خون مناسب می شوند.
قدم 3
‎هر روز ابروهايتان را ماساژ دهيد. يک قطره روغن زيتون به نوک انگشتانتان بزنيد و به آرامی ابرو و نواحی اطراف آن را حدود 5 دقيقه ماساژ دهيد. اين کار به تحريک گردش خون مناسب کمک می کند، که به نوبه‌ ی خود می تواند رشد موها را افزايش دهد.
‎قدم 4
‎يک رژيم غذايي سالم داشته باشيد. مواد غذایی سرشار از ويتامين A، C، و E مصرف کنيد، و هر روز مقدار زيادی آب بنوشيد.
‎قدم 5
‎يک پنبه‌ ی توپی را با شير سرد خيس کنيد و آن را قبل از خواب، بالای هر يک از ابروهايتان بماليد. شير، فوليکول‌های مو را تقويت می کند که می تواند رشد موها را افزايش دهد.
‎قدم 6
‎از يک سرم ابرو برای تسريع رشد موها استفاده کنيد. محصولات مختلفی برای انتخاب وجود دارند، اما کار همه‌ ی آنها، اساسا يکسان است. اين سرم‌ها حاوی پپتيد هستند که به رشد مو از فوليکول، کمک می کند. برای استفاده از سرم ابرو، دستورالعمل آنرا دنبال کنيد، چرا که ممکن است در مارک‌های مختلف متفاوت باشد.

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : مد و زیبایی آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید