تغذیه ای سالم برای کاهش وزن

يه سري خوراکي واستون آوردیم که  واقعا براي تغذیه لاغري کمک میکنه

Healthy eating for weight loss

گردو: گردو يکي از آجيل هايي است که به شما کمک مي کند تا خيلي سريع و طبيعي چاق شويد. ميزان امگا 3 در اين ماده بسيار زياد است و از بيماري هاي مختلف در بدن شما جلوگيري مي کند.

Healthy eating for weight loss(7)

شير پرچرب: شير به تنهايي مي تواند بسياري از بيماري هاي بدن را از بين ببرد ولي بسياري از پزشکان نوع کم چرب آن را توصيه مي کنند شيرپرچرب تمام خواص شير را دارد و گزينه مناسبي براي افرادي است که مي خواهند چاق شوند.

Healthy eating for weight loss(4)

نارگيل: نارگيل يکي از بهترين ميوه هايي است که مي توانيد از آن استفاده کنيد. آب نارگيل داراي مواد مغذي بيشماري است و کالري بالايي دارد که مي تواند به شما در افزايش وزن کمک کند.

Healthy eating for weight loss(3)

 موز: موز ميوه اي که مي تواند به عنوان يک کربوهيدارات سالم از آن نام برد و يکي ديگر از مواد خوب براي چاق شدن است. موز همچنين مي تواند انرژي روزانه شما را نيز تامين کند.

Healthy eating for weight loss(1)

دانه هاي مغذي: از جمله دانه هاي مغذي مي توانيم به تخم کتان، دانه هندوانه، شاه دانه و کنجد اشاره کنيم که هر کدام آن ها داراي اسيدهاي چرب مفيد براي بدن هستند و به شما در چاق شدن کمک به سزايي مي کنند.

Healthy eating for weight loss(6)

بادام: بادام يکي از تنقلات سالم که مي توانيد روزانه از آن استفاده کنيد. سرشار از ويتامين هاي مختلف و همچنين مبارز بيماري هاي عصبي است. بادام نيز مي تواند به افراد لاغر کمک بسزايي بکند.

Healthy eating for weight loss(2)

روغن زيتون: هيچ پزشکي را پيدا نخواهيد کرد که روغن زيتون را توصيه نکند. اين روغن نه تنها به شما در چاق شدن کمک مي کند بلکه از بيماري هاي قلب و عروقي نيز پيشگيري مي کند.

Healthy eating for weight loss(5)

سيب زميني: منبعي عظيم از کربوهيدارات ها و همچنين مملو از مواد مغذي که البته هميشه به عنوان يک ماده چاق کننده از آن نام برده مي شود.

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید