اخبار علمی و پژوهشی

نمایشگاه الکامپ 94

elecomp نمایشگاه الکامپ 94

1394/09/26

به گزارش آسمونی از تاریخ 23 / 9 / 94 تا تاریخ 26 / 9 / 94 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی دایر می باشد. این نمایشگاه با نام نمایشگاه الکامپ نیز مشهور می باشد. شما برای حضور و بازدید در نمایشگاه الکامپ 94  در تاریخ های مذکور می توانید به نمایشگاه بین المللی مراجعه نمایید.

شما با شرکت در این نمایشگاه می توانید اطلاعات کاملی درباره تجارت روز جهان یعنی تجارت الکترونیک کسب نمایید و معلومات خود را در زمینه بازاریابی اینترنتی و راه های آن افزایش دهید.

همچنین اگر در زمینه الکترونیک و کامپیوتر فعالیت دارید، می توانید از طریق نمایشگاه الکامپ 94 با سایر مشاغل مربوط به خود و همکاران خود آشنا شده و مراتب همکاری بین شرکت خود و آنها را فراهم نمایید.

در این نمایشگاه فناوری های جدید کامپیوتری و نرم افزاری نیز ارائه خواهد شد.

با توجه به گستر استفاده از اینترنت و کامپوتر و نرم افزار های جدید، هر ساله این نمایشگاه که در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر فعالیت می نماید، یکی از پر بازدیدترین نمایشگاه های برگزار شده در سال می باشد.

بعد دیگر این نمایشگاه ابزار های الکترونیک جدید می باشد که با تلفیقی از علم روز و متصل شدن آنها به اینترنت، جذابیت فوق العاده ای را برای کربران ایجاد نموده اند؛ شما می توانید در این نمایشگاه با این گونه ابداعات جدید در زمینه الکترونیک نیز آشنا شوید.

از اخبار نمایشگاه کامپیوتر امسال که منتشر شده است، می توان استنباط نمود که نمایشگاه پر باری نسبت به سالهای گذشته خواهد بود و نمایشگاه الکامپ 94 که با توجه به پر بازدید بودن هر ساله آن در بین سایر نمایشگاه ها، می تواند امسال رکورد بازدید سال های قبل نمایشگاه الکامپ را بشکند.

مهمترین موضوعی نیز که از برپایی این نمایشگاه در روز های انتهایی پاییز 93 قرار است به آن پرداخته شود، مبحث تجارت الکترونیک می باشد که روز به روز در جهان بعد گسترده تری پیدا کرده است.

شرکت برگزار کننده این نمایشگاه و مدیریت نمایشگاه الکامپ 94 بر عهده شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی تهران می باشد و شما می توانید در صورت درخواست برای اجاره غرفه در این نمایشگاه می توانید از طریق شماره ( 21919-021) مراتب را جهت حضور خود پیگیری نمایید.

تازه های آسمونی

نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)

طاهره رضایی

تاریخ نمایشگاه الکامپ و تلکام 1397

آسمونی

نمایش تجهیزات انتخابات الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ ۹۵

آسمونی

نظر شما چیست؟