زنده شدن و بازگشت مُردگان به دنیا…!

شاید بازگشت مُردگان به دنیای واقعی همانند یک رویا باشد .

پورتال آسمونی در مورد بازگشت دوباره مُردگان حرفهای جالبی برای گفتن دارد، با ما همراه باشید…

شرکت روسی KrioRus چند سالی است که منجمد ساختن انسانها را برای بازگشت به حیات در چندین سال بعد شروع کرده است.حالا خبرنگاران توانسته‌اند وارد بخش‌هایی از این شرکت شوند.

سرما زیستی یا Cryonics دانشی نوبنیاد است.

اما همین حالا هم افراد ماجراجو و البته ثروتمندی هستند که تن به این پروژه مشهور به سرمازیستی داده‌اند. شرکت روسی KrioRus بزرگترین شرکت جهان در این زمینه است که تاکنون 45 نفر را از دهها کشور جهان برای بازگشت به حیات منجمد کرده است.

انجماد بدن انسانها با استفاده از گاز نیتروژن و تا دمای -195 درجه سلسیوس صورت می‌گیرد.

در این روش پس از ایست قلبی دمای بدن انسان تاحدی کاهش پیدا می کند که به بافت های بدن آسیبی نرسد تا احتمالا بتوان در چند صد سال آینده فرد منجمد شده را دوباره زنده کرد. اما برای این کار شرکت KrioRus هزینه معادل 36 هزار دلار را دریافت می‌کند.

دانیلا مدودف،بنیانگذار شرکت KrioRus می‌گوید احتمال دارد که در سال 2050 تعدادی از انسانها از انجماد خارج شوند. کسانی که تن به این روش می‌دهند امیدوارند که در زمان برگشت به حیات محققان بتوانند کهولت سن یا بیماری‌های آنها را با پیشرفت علم درمان کنند.

سرمازیستی تلاشی است برای نجات جان انسان ها در دماهای بسیار پایین. در این روش می توان انسان ها را به کمک روش های نوین پزشکی برای چندین دهه یا حتی قرن ها در شرایط ثابت نگهداری کرد به این امید که این افراد در آینده با استفاده از فناوری های جدیدی که در حوزه پزشکی به آن دست می یابند سلامت از دست رفته خویش را بازیافته و بار دیگر زندگی زمینی را از سر گیرند.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: محمدمهدی
    18 آبان 1397

    سلام علیکم با عرض سلام وخسته نباشید اینحقیر بسیار زیاد علاقه به معلومات ماورا
    .طبیعه دارم واز تمام زحمتکشان واساتید محترم جدا تشکر میکنم که بزرگترین خدمات علمی را به جوانان عزیز ایرانی وجهانی میکنند اساتید محترم بزرگواران عزیز هرقدر شما عزیزان به معلومات ماورا.ی اهمیت بدهید یقین بدانید جهان را از مفسدین زمین مانند دروغگویان دینی ومذهبی خلاص میکنید واین مصرف کنندگان که از زالوهای کثیف جهان را خلاص وجوانان عزیز ودانشمندان بزرگوار را واقعا ارج مینهید ایا میدانید تنها از سو استفاده کردن بیسوادترین وبیشعورترین جانداران بسیار لجن جهان ایران افغان فلسطین لبنان عراق وووبه چه روزگاری گرفتار کردند لذا خواهشمندیم تا در توان دارید به علم منطق ماورا اهمیت قا.ل شوید ممنونم محمد مهدی

نظر خودتان را ارسال کنید