متن آیت الكرسی + ترجمه

ayatul-kursi

آیت الکرسی

متن کامل آیت الکرسی

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ

اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

 

ترجمه کامل آیت الکرسی به فارسی

«خداست كه معبودى جز او نیست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبك او را فرو مى‌گیرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است، از آنِ اوست. كیست آن كس كه جز به اذن او در پیشگاهش شفاعت كند؟ آنچه در پیش روى آنان و آنچه در پشت سرشان است مى‌داند. و به چیزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌یابند. كرسى او آسمان ها و زمین را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نیست، و اوست والاى بزرگ.

در دین هیچ اجبارى نیست. و راه از بیراهه بخوبى آشكار شده است. پس هر كس به طاغوت كفر ورزد، و به خدا ایمان آورد، به یقین، به دستاویزى استوار، كه آن را گسستن نیست، چنگ زده است. و خداوند شنواى داناست.

خداوند سرور كسانى است كه ایمان آورده‌اند. آنان را از تاریكیها به سوى روشنایى به در مى‌برد. و [لى‌] كسانى كه كفر ورزیده‌اند، سرورانشان [همان عصیانگران=] طاغوتند، كه آنان را از روشنایى به سوى تاریكیها به در مى‌برند. آنان اهل آتشند كه خود، در آن جاودانند.»

 

اثرات و خواص آیه الکرسی

 • آیه الکرسی یعنی چه؟

تعریف کرسی ( ayatul kursi ) در آیه ای که به آیه الکرسی معروف شده است

کرسی از ریشه ( ک- ر – س ) گرفته شده و به معنی اتصال یافتن اجزای یک ساختمان به هم می باشد و نیز کرسی را تخت هم می گویند که بر آن می نشینند که در این زمینه می توان برای کرسی سه معنی آورد

۱) علم الهی: کرسی همان جسم بزرگ کیهانی است که زمین، خورشید و آسمان ونیز سایر اجزا ی آسمان را در برمی گیرد.

۲) جسم بزرگ کیهانی: کرسی را همان یک جسم و جرم بزرگ کیهانی تصور کرد که تمام اجزائی که در آسمان و زمین … است در آن جای می گیرد که از حضرت علی (ع) نقل شده است که آسمان وزمین وتمام موجودات در داخل این کرسی قرار دارندکه چهار فرشته به اذن خداوند آن را حمل می کنند.

۳) قدرت و سلطنت الهی: کرسی را همان جهان هستی است که این جهان تمام تحت سلطه و قدرت حضرت احدیت بوده و هیچ جنبنده ای از دایره قدرت واحاطه و سیطره او خارج نمی شود وبدون اذن او هیچ تغییری ایجاد نمی شود.

۴) عرش: درلغت همان کرسی است که عرش در لغت فارسی به معنی رکن واساس هرچیز ویا سقف خانه گفته می شودبنا براین با توجه به این دو تعریف در مورد کرسی وعرش متوجه می شویم که کرسی ظاهر وعرش باطن هر چیز را گویند.

 • شأن نزول آیه الکرسی

در قرآن کریم آیاتی که بر پیامبر اسلام نازل می شد دارای علت و سببی بود که به اذن خداوند توسط فرشتگان برای رسول اکرم(ص) فرستاده می شد که در مجموع به آنها شأن نزول می گویند، و سبب نزول آیه الکرسی درسوره بقره احتمالا این بوده که قوم یهود معتقد بودند که خداوند تبارک و تعالی پس از خلقت آفرینش آسمانها و زمین و… خسته شده و برای رفع خستگی روی کرسی نشست که آیه مبارک آیه الکرسی بر رد عقاید منحرف کننده قوم یهود نازل شد.

رسول اکرم(ص) در هنگام خواندن آیه الکرسی به عربی تبسم می کردند و می فرمودند : آیه الکرسی گنج بزرگ و رحمانی است که زیر عرش (همان کرسی) به من نازل شدو نیز در روایت آمده است که هنگام نزول آیه الکرسی هزار فرشته تا رسیدن به حضرت رسول اکرم(ص) این آیه مبارک وعظیم را همراهی می کرد.

آیه الکرسی منشأ خیر وبرکتی است که خداوند تبارک وتعالی توسط رسول اکرم(ص)در سوره مبارک بقره به انسان عطا فرموده است و خداوند می فرماید: این آیه عظیم الشأن و با برکت را به بندگانم هدیه می کنم وبه همین دلیل است که پیغمبر عزیز ما به پیروانش توصیه می کند که آیه الکرسی را مورد توجه خاص قرار دهند و تلاوت کنند تا از منشأ خیر و برکت آن بهره گیرند.

 • عکس العمل شیطان هنگام نزول آیه الکرسی

امام محمد باقر از امیر المومنین (ع) روایت فرموده: هنگامی که آیت الکرسی نازل شد رسول خدا (ص) فرمود آیه الکرسی آیه ای است که از گنج عرش نازل شده و زمانی که این آیه نازل گشت هر بتی که در جهان بود با صورت به زمین خورد.

در این زمان ابلیس ترسید و به قومش گفت :”امشب حادثه ای بزرگ اتفاق افتاده است باشید تا من عالم را بگردم و خبر بیاورم.

ابلیس عالم را گشت تا به شهر مدینه رسید مردی را دید و از او سوال کرد: ” دیشب چه حادثه ای اتفاق افتاد”

مرد گفت “رسول خدا فرمود:” آیه ای از گنج های عرش نازل شد که بت های جهان به خاطر آن آیه همگی با صورت به زمین خوردند. ابلیس بعد از شنیدن حادثه به نزد قومش رفت و حادثه را به آن ها خبر داد.

 • آیت الکرسی سید آیات قرآن

پیامبر به حضرت علی (ع) فرمود: ” یا علی ! من سید عربم-مکه سید شهر هاست- کوه سینا سید همه کوه هاست- جبرئیل سید همه فرشتگان است – فرزندانت سید جوانان اهل بهشتند- قرآن سید همه کتاب هاست – بقره سید همه سوره های قرآن است – ودر بقره یک آیه است که آن آیه ۵۰کلمه دارد و هر کلمه ۵۰ برکت دارد و آن آیت الکرسی است.

 • پاداش کسی که آیت الکرسی را زیاد می خواند

عبدالله بن عوف گفته است:” شبی خواب دیدم که قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی بررسی کردند. آنگاه مرا به بهشت بردند و کاخ های زیادی به من نشان دادند. به من گفتند: درهای این کاخ را بشمار ؛ من هم شمردم ۵۰ درب داشت. بعد گفتند: خانه هایش را بشمار. دیدم ۱۷۵ خانه بود. به من گفتند این خانه ها مال توست. آن قدر خوشحال شدم که از خواب پریدم و خدا را شکر گفتم. صبح که شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف کردم. او گفت : معلوم است که تو آیه الکرسی زیاد می خوانی. گفتم : بله ؛ همین طور است. ولی تو از کجا فهمیدی. گفت برای اینکه این آیه ۵۰ کلمه و ۱۷۵ حرف دارد. من از زیرکی حافظه او تعجب کردم. آنگاه به من گفت : هر که آیه الکرسی را بسیار بخواند سختی های مرگ بر او آسان می شود.

 • داستان نزول

رسول اکرم (ص) فرمود: چون خدای متعال خواست سوره ی حمد و آیه های شهدالله (۱۸و۱۹ آل عمران) و قل اللهم (۲۶-۲۷آل عمران) و سوره توحید و آیه الکرسی را به زمین نازل کند همگی به عرش الهی چنگ زدند در حالی که بین آن ها و خداوند حجابی نبود.

سپس فرمودند : پروردگارا ما را به خانه پر گناه و به سوی کسانی که عصیان و گناه می کنند می فرستی ؛ در حالی که ما پاک و مطهر هستیم. سپس خدای متعال فرمود :” به عزت و جلال خودم سوگند ، هیچ کس شما را بعد از نماز نخواند مگر این که او را در مرتبه بالای قدس جای دهم که از نعمت های آن استفاده کنند و در هر روز ۷۰ بار به او با نظر رحمت خود بنگرم و در هر روز ۷۰ حاجت او را برآورم هرچند که بسیار گناه کرده باشد که کمترین آن دعاها و حاجت ها و آمرزش گناهان باشد. او را از هر دشمنی پناه می دهم و برای پیروزی بر هر دشمنی یاریش می دهم و مانعی به جز مرگ برای بهشت رفتن او نباشد.( یعنی بعد از مرگ بلافاصله به بهشت می رود)

 • آیت الکرسی برای حفظ چشم

بعد از هر نماز دستان را روی چشم بگذارید و بعد از خواندن آیت الکرسی بگویید:”اللهم احفظ حدقتی بحق حدقتی علی بن ابیطالب(ع)”

 • امان نامه الهی

امام کاظم (ع) فرمود: از بعضی پدران بزرگوارم شنیدم که کسی داشت سوره حمد را می خواند پس حضرت فرمود: هم شکر خدا را به جای آورد و هم به پاداش رسید. بعد حضرت شنید که سوره توحید می خواند فرمود: ایمان آورد و ایمنی به دست آورد و سپس شنید که سوره قدر می خواند فرمود: راست گفت و آمرزیده شد و بعد شنید که آیت الکرسی می خواند فرمود: خداوند خالق , امان نامه برایش فرو فرستاد.

 • قرآن برتر است یا تورات؟

روایت شده که از پیامبر (ص) پرسیدند: قرآن برتر است یا تورات؟ فرمودند: در قرآن آیه ای است که از تمام کتابهایی که خداوند بر پیامبرانش نازل فرموده بهتر و برتر و والاتر است و آن آیه الکرسی است.

پیامبر فرمودند با فضیلت ترین آیه ای که بر من نازل شد آیه الکرسی است.

پیامبر فرمودند آیه الکرسی وسوره توحید عظیم تر از همه چیزهایی است که دون و پست تر از خداست.

پیامبر (ص) فرمودند: دانش بر تو گوارا باد. سوگند به کسی که جان محمد در دست اوست این آیه دارای دو زبان و دو لب است که در عرش الهی تسبیح و تقدیس خدا می گوید.

رسول خدا (ص) فرمود: در شب معراج دو لوح را دیدم ، که در یک لوح سوره حمد و در لوح دیگر کل قرآن قرار داشت که سه نور از آن می درخشید . پس گفتم ای جبرئیل این نوره چیست؟ جبرئیل در جواب گفت : آن سه نور یکی سوره توحید و یکی سوره یاسین و دیگری آیه الکرسی می باشد.

پیامبر (ص) فرمودند: در معراج در آسمان هفتم دیدم که ملائکه حجاب سوره نور را می خوانند ، خزان کرسی آیه الکرسی و حمله عرش سوره مومن را می خوانند.

امام صادق (ع) فرمود: همانا من از آیه الکرسی برای بالا رفتن درجات استفاده می کنم.

امام صادق (ع) فرمودند: هرگاه سوره حمد و توحید و قدر را با آیه الکرسی بخوانید و بعد از آن برخیزید و و رو به قبله حاجات خود را از خدا بخواهید که حاجاتتان بر آورده خواهد شد زیرا اسم اعظم هستند.

امام علی (ع) فرمودند اگر شما از آثار معنوی آیه الکرسی آگاه بودید در هیچ حال خواندن آن را ترک نمی کردید.

امام محمد باقر (ع) فرمودند: هر کس یک بار آیه الکرسی را بخواند خداوند هزار ناراحتی از ناراحتی های دنیا و هزار سختی آخرت رااز او دور می کند که کمترین ناراحتی دنیا فقر و کمترین سختی آخرت فشار قبر است.

رسول خدا در خواب به دختر خویش فرمودند: ترازوی اعمال خویش را با آیه الکرسی سنگین گردان. زیرا هرکس آن را قرائت نماید آسمان وزمین با فرشتگانش به جنبش و حرکت در آیند و خداوند را با صدای بلند به پاکی یاد کنند و او را بزرگ بدارند و تسبیح گویند. پس از آن تمامی فرشتگان از خداوند می خواهند که گناه خواننده آیه الکرسی را ببخشد و از خطا و لغزشش در گذرد.

رسول خدا (ص) فرمودند: هرکس آیه الکرسی را یک بار بخواند اسم او از دیوان اشقیا و انسان های بد محو می شود.

امام رضا (ع) به نقل از پیامبر فرمودند: هر کس ۱۰۰ مرتبه آیه الکرسی را بخواند چنان باشد که همه عمر خود را عبادت کرده باشد.

 • بعد از نماز

پیامبر فرمودند: هر کس آیه الکرسی را بعد از نماز بخواند هفت آسمان شکافته گردد و به هم نیاید تا خداوند متعال به سوی خواننده آیت الکرسی نظر رحمت افکند و فرشته ای را بر انگیزد که از آن زمان تا فردای آن کارهای خوبش را بنویسد و کارهای بدش را محو کند.

رسول اکرم (ص) فرمود: یا علی بر تو باد به خواندن آیه الکرسی بعد از هر نماز واجب. زیرا به غیر از پیغمبر و صدیق و شهید کسی به خواندن آن بعد از هر نماز محافظت نمی کند و هر کس بعد از هر نماز آیه الکرسی را بخواند به جز خداوند متعال کسی او را قبض روح نمی کند و مانند کسی باشد که همراه پیامبران خدا جهاد کرده تا شهید شده است و فرمود: بعد از مرگ بلا فاصله داخل بهشت می شود و به جز انسان صدیق و عابد کسی بر خواندن آیه الکرسی مواظبت نمی کند.

در روایتی از امام باقر آمده است:” هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز بخواند از فقر و بیچارگی در امان شود و رزق او وسعت یابد و خداوند به او از فضل خودش مال زیادی بخشد.”

رسول اکرم فرمودندکه هر کس آیه الکرسی را بعد از هر نماز واجب بخواند نمازش قبول درگاه حق می گردد و در امان خدا باشد و خداوند او را از بلاها و گناهان نگه دارد.

جهت نور چشم بعد از هر نماز دست بر چشم بگذارد و آیه الکرسی بخواند و بگوید :” اعیذ نور بصری بنور الله الذی لا یطفی”

خداوند به موسی بن عمران وحی فرمود: کسی که بعد از نماز واجبش آیه الکرسی بخواند خداوند متعال به او قلب شاکرین – اجر انبیا و عمل صدیقین را عطا فرماید و چیزی جز مرگ از داخل شدن او به بهشت جلوگیری نمی نماید. مداومت نمی نماید به آن مگر پیامبر یا صدیق یا کسی که از او راضی شده ام و یا شخصی که شهادت را روزی او می نمایم.

 • زیادی علم و حافظه

پیامبر (ص) روایت کرده است که فرمودند : ۵ چیز حافظه را قوی می گرداند: خوردن شیرینی – گوشت نزدیک گردن – عدس – نان سرد و خواندن آیت الکرسی

عالمی گوید : هر که علم می خواهد بر پنج چیز مواظبت می کند:

۱- پرهیزکاری در آشکارا و پنهان ۲- خواندن آیت الکرسی ۳- همیشه با وضو بودن ۴- نماز شب خواندن حتی اگر دو رکعت باشد. ۵- غذا خوردن به منظور نیرو گرفتن نه شکم پر کردن.

 • سفر

امام صادق (ع) فرمود: سفر را با دادن صدقه و یا با خواندن آیت الکرسی آغاز کنید. کسی که در سفر هر شب آیه الکرسی را بخواند هم خودش در سلامت باشد و هم چیزهایی که همراه اوست.

 • حاجت

اگر برای کسی کار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد که زود انجام شود و به صحرایی رود که در آنجا کسی نباشد و خطی دور خود بکشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و ۷۰ بار آیه الکرسی را بخواند . بدون شک در آن روز حاجات او بر آورده شود . این کار تجربه شده است و شکی در آن نیست.

رسول اکرم (ص) فرمودند: هرگاه برای حاجتت از خانه ی خود بیرون آمدی آیه الکرسی را بخوان که حاجتت به خواست خدا برآورده گردد.

امام علی (ع) فرمودند: هرگاه یکی از شما اراده حاجتی کند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آل عمران ( آیه ۱۹۰تا آخر) و آیه الکرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا که در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.

در روایت آمده است هر کس آیت الکرسی را در وقت غروب بخواند حاجتش برآورده گردد.

 • خواص آیه الکرسی

فایده اول – اینکه ده موضع است در آیت الکرسی که وقف است هرکه در وقت تلاوت آن ملاحظه نماید و به هر وقف که برسد بایستد و یک انگشت تا کند ابتدا از انگشت خنضر دست راست که همان انگشت کوچک است شروع کند تا به انگشت ابهام که همان انگشت شصت است و سپس دست چپ نیز به همین ترتیب و آنچنان دست فراهم آورد و متوجه درگاه بینیاز شود بر مراد و مطلبی که دارد طلب نماید بعد از آن سه مرتبه سوره الم نشرح را بخواند و سه مرتبه قل هو الله احد بعد از آن ابتدا فتح را از انگشت ابهام دست چپ آغاز نماید و هر انگشت را به فاتحه بگشاید و دستها را به جمیع اعضای خود بمالد و سه مرتبه بر خود بدمد از جمیع امراض علل در امان خدا قرار گیرد .

فایده دوم – اگر کسی را مهمی پیش آید که در آن عاجز و معطل بماند و علاج آنرا نتواند بایستی که غسل نماید و وضو سازد و به نیّت آن مهم آیت الکرسی را تلاوت کند و چون به میان یشفع عنده که وسط دو عین است برسد نیت و مهم خویش از خاطر بگذراند البته آن مهم مطابق دلخواه او برآید و اگر کسی را دشمن صعبی باشد که به هیچ وجه با او مقاومت نتواند به نیبت مقهورساختن او و مغلوبی آن شخص مشغول تلاوت گردد و چون به وسط دو میم یعلم ما بین ایدیهم رسد آن شخص و نیت خویش از خاطر بگذراند البته آن ظالم مقهور گردد و خواننده بر او ظفر یابد و این عمل از جمله مجربات است .

فایده سوم – به جهت عزت هر آنکه خواهد در نزد ملوک و بزرگی و در نزد دشمن و دوست عزیز و مکرم گردد سه مرتبه آیت الکرسی بخواند و بر کف هر دو دست خود بدمد و به صورت خود مسح کند در نظر خلایق عزیز و مکرم گردد و جمله با وی مهربان شوند.

فایده چهارم – به جهت محبت بین دو حلال زوج و زوجه اگر بخواهد میان زن و شوهری که مهرشان نسبت به یکدیگر تقلیل یافته است محبت زایدی برقرار گردد چنانکه یک ساعت نتوانند از یکدیگر جدا شوند در مسجد جامع شش رکعت نماز بخواند اینگونه که هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکعت بعد از یکبار خواندن حمد هفت مرتبه ایت الکرسی را بخواند و چون از این نماز فارغ آید چهل و یکبار آیت الکرسی بخواند و بعد آن چهل و یک دانه فلفل سفید که همراه دارد به جهت ایجاد محبت بین آنها در اتش اندازد یا چنانچه مایل به انجام اعمال آتشی نیست میتواند آن دانه ها را زیر خاک پاکی دفن نماید در محلی که قدم بر انجا ننهند و پای بر آنها نگذارند انشا الله بهبود یابند.

فایده پنجم – به جهت ازدواج برای عقد نکاح مطالب آیت الکرسی را بر شش دانه مویز یک به یک بخواند و یکبار بر جمیع آنها بخواند انگاه به مطلوبه بدهد تا میل نماید فوق العاده موثر است .

فایده ششم – اگر خواهد به نیکویی و حلال کسی را از مکان دوری بیاورد بستاند پاره کشته زرد و عود خام و دخنه مریم و آنها را باهم بیامیزد و ۴۱ بار ایت الکرسی را بر آنها بخواند به اسم آن شخص و مادر او و به هنگام زوال آفتاب دود کند آن مسافر یا غایب هر چقدر دور باشد به سرعت حاضر گردد و شتابان باز اید .

فایده هفتم – به جهت بستن زبان دشمن و شخصی که بدگویی میکند بایستی ایت الکرسی را به نام او و نام مادر او اگر میداند بنویسد و در خانه تاریکی سرنگون بیاویزد که زبان آن بدگو بسته گردد .

امام سجاد(ع)فرمودکه رسول خدا(ص) فرموده است، هر کس ۴ آیه ازاول سوره بقره و آیه الکرسی را با ۲آیه بعد از آن و۳آیه آخر سوره بقره را تلاوت کند هیچگونه بدی و ناراحتی در جان و مال خود نمی بیند و دیو لعین به وی نزدیک نمی شود و قرآن را فراموش نمی کند.

 • فضیلت ؛ اهمیت ؛ ثواب و آثار آیه الکرسی

۱- آیه الکرسی نوری از آسمان است .

۲- آیه الکرسی آیتی از گنج عرش است .

۳- آیه الکرسی باعث ایمنی در سفر است .

۴- آیه الکرسی اعلاء ترین نقطه قرآن است .

۵- ذکر رسول مکرم اسلام در بستر؛ خواندن آیه الکرسی بود .

۶- با خواندن آیه الکرسی انسان دچار هیچگونه آفتی نخواهد داشت .

۷- برای رفع فقر آیه الکرسی موثر است و کمک الهی از غیب می رسد .

۸- همه چیز در آیه الکرسی است یعنی کرسی گنجایش آسمانها و زمین را دارد .

۹- در تنهایی آیه الکرسی بخوانی باعث رفع ترس می شود و از سوی خدا کمک می رسد .

۱۰- آیه الکرسی رادر نماز ها ؛ روزها؛ شبهای ایام هفته ؛ سفرها و در نماز شب و دفن میت بخوانید .

۱۱- هنگام خواب نیز آیه الکرسی بخوانید زیرا با عث می شود خداوند فرشته ای نگهبان و محافظت بگمارد تا صبح سلامت بمانی .

۱۲- هر گاه از درد چشم شکایت داشتی آیه الکرسی بخوانید و آن درد را اظهار نکنید آن درد بر طرف می شود و از آن عافیت می طلبید .

۱۳- پیامبر اسلام (ص) : در خانه ای که آیه الکرسی خوانده شود ابلیس از آن خانه دور می شود و سحر وجادو در آن خانه وارد نمی شود .

۱۴- آیه الکرسی پایه و عرش الهی است و هدف از خواندن آن این است که مردم در عبادت جز خداوند کسی را نپرستند و به ذلت فرو نروندو روح یکتا پرستی ایجاد کنند و از بندگی ناروا آزاد شوند و آیه الکرسی عقلها را بیدار و اله حقیقی را معرفی و خدای دانا و توانا را به مردم می شناساند .

۱۵- وقت غروب ۴۱ بار آیه الکرسی را بخوانی حاجت روا می شوی ۰ ( ۴۱ بار تا علی العظیم بخوان یعنی یک آیه ) مجرب است ۰ و برای رفع هم و غم ؛ شفای مریض ؛ درمان درد؛ رحمت خداوند و زیاد شدن نور چشم آیه الکرسی را مدام بخوانید .

۱۶- اگر مومن آیه الکرسی را بخواند و ثوابش را برای اهل قبول قرار دهد خداوند ملکی را بر او مقرر می کند که برایش تسبیح کند .

۱۷- آیه الکرسی در مزرعه و مغازه پنهان کردن باعث برکت مزرعه و رونق گرفتن کسب است .

۱۸- از پیامبر نقل نموده اند که : این آیه عظیم تر از هر چیزی است که حق تعالی آفریده است .

۱۹- چند چیز حافظه را زیاد می کند یکی از آن خواندن آیه الکرسی است .

۲۰- هر شب آیه الکرسی را بخوانی تا صبح در امان خدا هستی .

۲۱- هر صبح آیه الکرسی را بخوانی تا شب در امان خدا هستی .

۲۲- آسان شدن مرگ بوسیله آیه الکرسی است .

۲۳- آیه الکرسی عظیم ترین آیه در قرآن است .

۲۴- برای حفظ مال و جان آیه الکرسی بخوان .

۲۵- آیه الکرسی ویرانگر اساس شرک است .

۲۶- آیه الکرسی سید سوره بقره است .

 • سایر تاثیرات بزرگ آیت الکرسی

در کتاب ختوم و اذکار ص ۲۲ آمده : “هر کس بعد از هر نمازی آیه الکرسی را بخواند از مکر شیطان و وسوسه های آن در امان خواهد بود.”

در کتاب بحارالانوار، ج ۸۲، ص۳۶ نقل شده است: حضرت رسول (صلی الله علیه واله) فرمود : همانا آیه الکرسی در لوحی مخصوص از زمرد سبز با مدادی مخصوص نوشته شده است. به خدا قسم روز جمعه ای نیست مگر اینکه آن لوح پیشانی اسرافیل را به لرزه در می اورد ، تسبیح می کند و می گوید . (سُبحانَ مَن لا یَنبَغی التَسبیح الّا لَهُ وَلا العِبادَه وَالخُضُعاِلّا لِوَجهِهِ ذلِکَ الله القَدیرُ الواحِدُ العَزیزُ) یعنی: پاک ومنزه است کسی که جز او سزاوار تسبیح نیست وعبادت وخضوع نیست مگر در برابر او که توانااست ویگانه وعزیز.

گویند به جهت رفع کرم و ملخ آیة الکرسی را بنویسد و بر ۴ گوشه باغ فرو برند.

گویند اگر ۳ بار آیة الکرسی را بر آب بخوانند و روی خود را با آن بشویند و دو رکعت نماز کند و در هر رکعت حمد یکبار و آیة الکرسی را یکبار بخواند هر مراد داشته باشد حاصل گردد، انشاء الله.

گویند هر که آیة الکرسی را بنویسد و بر بازوی خود بندد هر جا رود عزیز و محترم شود.

گویند هر گاه آیة الکرسی را بخواند و به انار شیرین بدمد و پس از ۴ ماه به زن حامله دهد فرزندش پسر شود.

در حدیثی از سلمان فارسی ( ره ) است که رسول خدا ( ص ) فرمودند : هر کس آیة الکرسی را با زعفران به کف دست راست خویش نویسد و آن آب را به زبان خود لیسد و ۷ نوبت چنین کند هرگز چیزی را فراموش نکند و فرشتگان او را آمرزش دهند.

گویند در شداید و سختیها در مهمات عظیمه قرائت آبة الکرسی ۱۲ مرتبه نافع است و تخلف ندارد.

چون خداوند به کسی لباس نو عطا کند ( بخرد ) وضو بگیرد و دو رکعت نماز با حمد و آیة الکرسی و قل هو الله احد و انا انزلناه بخواند و شکر کند که عورتش را پوشانده و در میان مردم زینتش داده و بسیار بگوید : «لاحول و لا قوة الا بالله العلی العظیم » تا در آن لباس دچار گناه نشود و به عدد هر نخی فرشته ای برای او تقدیس و استغفار و طلب رحمت کند.

هر گاه چشم کسی درد کند ایة الکرسی را با اعتقاد درست بخواند . ان شاء الله شفا یابد.

 

 • همچنین ببینید:

اصول و فروع دین اسلام

دین و اندیشه

اسلام

 

به اطلاع می رساند به زودی دانلود صدای mp3 یا فایل صوتی آیت الکرسی برای کامپیوتر و موبایل را در همین صفحه قرار می دهیم.

از همه شما بازدیدکنندگان پورتال آسمونی التماس دعا داریم.

2.5/5 ( 2 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: شقایق
  22 مرداد 1397

  سلام به همه
  میگن من برای 20 سال طلسم شدم واقعا همه کارام نیمه تموم مونده کلافم داغونم هیچ اوضاعم جالب نیست هر روز هم بدتر میشم.
  خودم خیلی میخوام کاری کنم ولی نمیتونم شروع کنم دوست دارم بمیرم
  چطور جادو رو باطل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راهی هست؟
  تورو خدا ثواب می کنید کمکم کنین

  • نویسنده دیدگاه: قهرمانی
   19 مهر 1397

   سلام دوست عزیز . توصیه ما به شما اینه که این افکارو از خودتون دور کنید و هر صبح روزتون رو با فکر مثبت و هدف دار آغاز کنید و در ابتدا از اهداف کوچیک شروع کنید که دسترسی بهشون محتمل تره و به شما امید و انرژی میده . با آرزوی موفقیت برای شما

 2. نویسنده دیدگاه: شقایق
  22 مرداد 1397

  سلام به همه
  میگن من برای 20 سال طلسم شدم واقعا همه کارام نیمه تموم مونده کلافم داغونم هیچ اوضاعم جالب نیست هر روز هم بدتر میشم.
  خودم خیلی میخوام کاری کنم ولی نمیتونم شروع کنم دوست دارم بمیرم
  چطور جادو رو باطل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ راهی هست؟
  تورو خدا ثواب می کنید کمکم کنین

 3. نویسنده دیدگاه: محمدصادق دهقاني
  26 تیر 1397

  سلام برا منم دعا كنيد ممنون

 4. نویسنده دیدگاه: الهام
  19 بهمن 1396

  خیلی خوب بود من واقعا لذت بردم

  • نویسنده دیدگاه: الهام
   19 بهمن 1396

   باعرض سلام خدمت برادروخواهران مسلمانم من خواهرم مریضه دکترها گفتن که سرطان داره گفتن مالعجه اش نمیشه اما من امید از خدا دارم وبه دعای شما عزیزان نیاز دارم انشاالله که همه بیماران شفاع پیدا کنه به دعای شما خواهرمنهم همینطو

   • نویسنده دیدگاه: معصومه
    14 دی 1397

    سلام برای من هم دعاکنید

 5. نویسنده دیدگاه: محمد
  27 دی 1396

  سلام مشکل ازدواج دارم نمیتونم دختر مورد علاقمو پیدا کنم برام از ته دل دعا کنید ممنون

  • نویسنده دیدگاه: مهسا
   09 فروردین 1397

   بیامنوبگیر

   • نویسنده دیدگاه: ناشناس
    27 شهریور 1397

    کجائی تو؟

 6. نویسنده دیدگاه: سارا
  26 دی 1396

  سلام ب دوستان اهورایی لطفا برای من دعاکنیدمحنتاجم ب دعای دوستان

 7. نویسنده دیدگاه: خانم ف
  29 آذر 1396

  لطفا برای همسر منم دعا کنید ک کار پیدا کنه و سروسامون بگیریم…لطفا برای برادرم دعا کنید کار پیدا کنه…لطفا دعا کنید شرایط بهتر بشه,دعا کنید…

 8. نویسنده دیدگاه: محمد علی
  13 آذر 1396

  برا همتون دعا کردم انشالله مشکلاتتون کمتر شه و بتونید با همشون مقابله کنید هیچوقت نا امید نباشید ایمانتون به خدا باشه

 9. نویسنده دیدگاه: محمد کاظم
  20 شهریور 1396

  مرسی از سایت خوبتون

 10. نویسنده دیدگاه: حامد خانیا
  04 شهریور 1396

  با سلام
  احتراما “بسم الله الرحمن الرحین” را به ابتدای آیت الکرسی در سایت خوبتون اضافه کنید تا مردمی که این مطلب را مطالعه و یا منتشر می کنند به همراه “بسم الله الرحمن الرحین” منتشر گردد.
  با سپاس فراوان

 11. نویسنده دیدگاه: ارغوان
  18 مرداد 1396

  سلام من فکر میکنم حتما نباید مشکلی داشته باشی تا این ایه نورانی رو بخونی

 12. نویسنده دیدگاه: امیر
  28 تیر 1396

  سلام تروخدا برای زن دایی من دعا کنید.سکته مغزی کرده الان تقریبا فلجه.لطفا دعا کنید.

  • نویسنده دیدگاه: آراز
   01 شهریور 1396

   سلام دوست عزیز،امیدوارم که حال زن داییتون به رو به بهبودی باشه،من یه آیت الکرسی براش خوندم و امیدوارم که خداوند مهربان و بخشنده براش سلامتی وعشق به ارمغان بیاره.

 13. نویسنده دیدگاه: زهرا
  20 تیر 1396

  سلام عزیزان مهربان . ازشما دوستای خوب و با ایمان خواهش میکنم برای پدر و مادر من خیلی دعا کنین . پدرم حدود 20 سال است در رختخواب بیماری است . شما را به فاطمه الزهرا خیلی التماس دعا
  برای مادرم دعا
  برای برادرم هم دعا . ممنون از همگی

  • نویسنده دیدگاه: طلبه
   08 مرداد 1396

   سلام خواهرم خدا به آبروی موسی بن جعفر عافیت به خانواده شما مرحمت بفرماید

  • نویسنده دیدگاه: آراز
   01 شهریور 1396

   سلام دوست عزیز،امیدوارم که حالتان خوب باشد،من برای پدر و مادر شما آیت الکرسی خواندم و امیدوارم که خداوند مهربان و بخشنده براش سلامتی وعشق به ارمغان بیاره.

   • نویسنده دیدگاه: روح اله
    27 آبان 1396

    سلام
    خداوند به برکت امام عشق امام حسین (ع) تمام مریضهای عالم شفا عطا بفرمایید بخصوص مریضهای یاد شده در فوق.
    التماس دعا دارم از همگیتون

 14. نویسنده دیدگاه: masoumeh
  14 تیر 1396

  سلام مرسی از مطالب مفید و زیباتون.
  یه سوال داشتم:
  کسی میدونه کشته زرد چیه؟

 15. نویسنده دیدگاه: باران
  10 تیر 1396

  برای ازدواج جوانها خیلی دعا کنید
  منم گوشه دعاتون یاد کنید

 16. نویسنده دیدگاه: امیر
  02 تیر 1396

  دست شما درد نکنه خیلی ممنون برای منم خیلییی دعا کنید کنکور دارم ممنون همگی

 17. نویسنده دیدگاه: Reyhan
  31 خرداد 1396

  لطفا برای پدر من هم دعا کنید ۲۰ تیر یه عمل داره خیلی واسش ناراحتم … با امید اینکه با سلامتی در کنار مادرم و ما باشه
  تنتون سالم باشه …

 18. نویسنده دیدگاه: سحر
  14 خرداد 1396

  سلام من از این صفحه اسکرین شات گرفتم و از روش میخونم و برای دختر داییم هم فرستادمش اونم از روش میخونه…امیدوارم راضی باشین …اللهم عجل لولیک الفرج…الهی آمین اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم….دوستان برای منم دعا کنید حالم خوب بشه و زندگیم خوب بشه انشاالله….انشاالله به حق امام حسن مجتبی علیه السلام و امام موسی کاظم علیه السلام هممون جات روا بشیم انشاالله

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   15 خرداد 1396

   خواهش میکنم، التماس دعا

 19. نویسنده دیدگاه: meli
  10 خرداد 1396

  واسه منم دعا کنید مشکلاتم حل شه
  :'(

 20. نویسنده دیدگاه: نیما
  04 خرداد 1396

  سلام به مدیر عزیز این سایت و بازدید کنندگان این سایت من کلاس هفتم میخونم و الان خرداد ۹۶درحال امتحان دادن هستیم دعا کنید درنتیجه امتحانام نمره ی بسیار خوبی کسب کنم.منم به کسایی که منو دعا کنن دعای حل مشکلات و سلامتی میکنم

 21. نویسنده دیدگاه: حسین
  03 خرداد 1396

  سلام ایا کسی میدونه درچه مواردی وبرای انجام چه کاری نباید ایت الکرسی بخونی؟نباید

 22. نویسنده دیدگاه: طاهر
  29 اردیبهشت 1396

  انشالا خداوند مهربان همه مریضارو شفابده وهرکی مشکلی گره ای تو زندگیش هست به لطف رب العالمین گره ی مشکلاتش باز شه..

 23. نویسنده دیدگاه: مهی
  26 اردیبهشت 1396

  اقا جان تنبلی لسته دیگه.راه درمان ودرمان همه درد ها تو دستتونه بعد هی به جای خدا به بنده خدا کلیدی دعا کن.چشم دعا میکنیم ولی شما به جای بنده به خدا کلید کن جواب کیده

 24. نویسنده دیدگاه: mahsa
  19 اردیبهشت 1396

  دوستان براي مادر من هم دعا كنيد امروز جواب آزمايشش مياد خيلي نگرانم لطفا دعا كنيد برامون

  • نویسنده دیدگاه: Kamran
   06 تیر 1396

   انشاالله هر چه زودتر خوب بشن????

 25. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  16 اردیبهشت 1396

  سلام از عزیزانی که اینجا میتونن متن منو ببینن عاجزانه تمنا میکنم از همتون که دعا کنید کارم درست بشه تورو خدا دعا کنید خواهش میکنم از همتون

 26. نویسنده دیدگاه: عبد
  14 اردیبهشت 1396

  سلام.اصل ایه الکرسی همان ایه 255 سوره بقره (الله لا اله الا هو الحی القیوم تا و هو العلی اعظیم) و دو ایه بعدی جز ایه الکرسی نیست می توانید برای اطمینان به تفسیر نمونه مراجعه کنید

 27. نویسنده دیدگاه: زهرا
  13 اردیبهشت 1396

  دعا برای کل خلق عالم خصوصا هدایت وسلامتی جوونها آمین یارب العالمین

 28. نویسنده دیدگاه: سحر
  05 اردیبهشت 1396

  ممنونم من از این صفحه اسکرین شات گرفتم و از روش خوندم امیدوارم شما راضی باشین…اللهم عجل لولیک الفرج .اللهی آمین اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.برای منم دعا کنید دوستان

 29. نویسنده دیدگاه: میثم
  03 اردیبهشت 1396

  در کتاب امالی از شیخ صدوق علیه الرحمه آمده: امیرالمؤمنین علی (ع) فرمود: اگر بدانید آیه الکرسی چه اندازه با اهمیت و با ارزش است در هیچ حالی آنرا ترک نمی‌کنید. برای رفع و از بین بردن مشکلات خود به آیه الکرسی پناه ببرید، اگر مشکلی دارید و یا اگر گرفتارید، اگر بیمارید، اگر تمام درهای این عالم به روی شما بسته شده است چرا از آیه الکرسی غافلید. با ایمان کامل و اعتقاد به اثر بخوانید و نتیجه بگیرید کما اینکه خواندن و نتیجه گرفتند.خدا هیچ وقت بنده ها شو رها نمیکنه ………

 30. نویسنده دیدگاه: maryam
  31 فروردین 1396

  سلام به همگی من خودم بیمارم و مادرم از من نگهداری میکنه توروخدا هم برا خودم و هم برا سلامتی مامانم دعا کنید

 31. نویسنده دیدگاه: ﺑﻴﺘﺎ
  17 فروردین 1396

  ﺳﻼﻡ ﻣﻨﻮ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ ﺧﻮﻧﻢ ﺑﻔﺮﻭﺷﻢ ﺑﺮﻡ ﺳﺮﺧﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﻴﻢ.

 32. نویسنده دیدگاه: دختر آسمان
  16 اسفند 1395

  دوستان براي مادر من هم بين دعاهاي خودتون دعا كنيد امروز جواب آزمايش مهمي رو ميگيره التماس ميكنم..
  انشالله كه همگي حاجت روا شيم

  • نویسنده دیدگاه: سروش
   29 اسفند 1395

   انشالله خانم مادرتون خوب ميشه

  • نویسنده دیدگاه: مهسا
   15 فروردین 1396

   چشم چشم حتما
   من پیامتون رو دیر خوندم اما همین الان براشون از خداوند بهترین ها رو میخوایم

  • نویسنده دیدگاه: asl
   18 فروردین 1396

   ايشالله مادرتون خوب ميشه

 33. نویسنده دیدگاه: متین
  12 اسفند 1395

  مرسی مرسی مرسی

 34. نویسنده دیدگاه: کسری
  13 بهمن 1395

  الله لا الا هلا حول هیل

  • نویسنده دیدگاه: علیرضا
   19 بهمن 1395

   لعنت خدا بر تو اگه داری مسخره میکنی آیت الکرسی رو

   • نویسنده دیدگاه: کسری
    28 بهمن 1395

    مسخره نمیکنم

    • نویسنده دیدگاه: ارین
     29 بهمن 1395

     پس منظورت چی بود

 35. نویسنده دیدگاه: کسری
  13 بهمن 1395

  من ایتالکرسی حفظ کردم

 36. نویسنده دیدگاه: شهرام
  02 بهمن 1395

  خواهر زاده ام سه ماهش هست دکترها میگن احتمالا از نظر شنوایی آسیب دیده برای سلامتیش دعا کنید

 37. نویسنده دیدگاه: حامد
  29 دی 1395

  خدایا به حق این شب های عزیز مشکل همه بیماران ، همه نیازمندان ،همه مسلمانان ، رو به حق امام زمان مشکلشون رو حل بفرما ، براشون از ته دل دعا می کنم ، انشالله همه مشکلشون حل بشه
  ای کاش روزی می رسید که هیچ کس هیچ مشکلی نداشت ..به امید ان روز ها
  همه با هم برای مشکلاتمون رسیدن به حاجت ونیاز هامون یک سوره آیت الکرسی با نیت خالصانه بخونیم

 38. نویسنده دیدگاه: بنده رو سیاه
  29 دی 1395

  با سلام
  به درستی که خداوند دانای حکیم است
  ولی با عقل من بنده خیلی از چیزا جور در نمیاد
  اگه دعایتان برآورده نشده بدانید حکمت خدای متعال در پس آن بوده
  اگر برآورده شده رحمت خدا برای شماست اما در باور هایتان شک نکنید که این همان حیله و مکر شیطان است با زیر سوال بردن اصول و عقاید
  شما را گمراه کرده و باعث جدایی شما از خدا میشود ، فقط خودتان ضرر میکنید و بس زیرا خداوند در همه حال قادر و دانای مهربان است و این شک ها باعث خسران و زیان خودتان به تنهایی خواهد بود
  پس ایمان داشته باشید که اگر توکل کردید به خدای مهربان و عبادت او را بجای آوردید بهترین ها را برای شما رقم خواهد زد
  لا حول و لا قوه الا بلله العلی العظیم

 39. نویسنده دیدگاه: یوسف
  23 دی 1395

  سلام آقا رضا جان اون زلیخا بود عزیزم

 40. نویسنده دیدگاه: محسن فرجامی
  16 دی 1395

  به هر مدلی که به عقلم رسید حساب کردم، ولی نتوانستم 50 کلمه و 175 حرف را در بیاورم. با نرم‌افزار Word هم حساب کردم. با اعراب و بدون اعراب هم حساب کردم، توی هیچ حالتی نشد که به این آمار برسم. این جریان، در بدبینانه‌ترین حالت، کذب محض است و در خوشبینانه‌ترین حالت، کسی که خواب دیده، اشتباه کرده یا اینکه در این خبر، دست برده‌اند و نمی‌شود گفت باید خوشبینانه نگاه کنیم یا بدبینانه نگاه کنیم.

  امیدوارم باقی مطالب، موثق باشد.

  با تشکر.

 41. نویسنده دیدگاه: alireza
  05 دی 1395

  یعنی خدا عالیه ها هروقت آشفته میشم آرومم میکنه دمش گرم

 42. نویسنده دیدگاه: اکام
  01 دی 1395

  دوستان برام دعا کنین از وقتی که دوست دخترم ازم جدا شده دل شکسته

  • نویسنده دیدگاه: ashkan
   14 دی 1395

   برو خدارو شکر کن…شک نکن خدا باهات بوده

 43. نویسنده دیدگاه: ناز
  01 دی 1395

  خدا را شکر میکنم که هردوعا را کردم خداوند برورده کرده خدا شکر از خدا راضی هستم هرچی از خدایم خاستم برایم داده ان شالله از این بعد هم میدهد بخیر

 44. نویسنده دیدگاه: محمد
  29 آذر 1395

  سلام عالی بود ولی مشکل من اینکه چجوری حبسش کنم کلاس ششمم 12 سالمه

 45. نویسنده دیدگاه: عارف
  28 آذر 1395

  برای منم دعا کنید این روزها خیلی محتاجم به دعا خدایا به حق این آیه کمکم کن و نذار رو سیاه بشم

 46. نویسنده دیدگاه: بنده ی خدا
  24 آذر 1395

  توروخدابرای ابروم دعا کنید………..خواهش میکنم

 47. نویسنده دیدگاه: امیر
  17 آذر 1395

  سلام ب همه من اولین باره ک میام ب این سایت و کلا اینجور سایتهارو باز میکنم و از اونجا ک پدرم زیاد آیت الکرسی و میخونه و ب منم تاکید میکنه ک بخونم کنجکاو شدم و وارد این سایت شدم از مطالبی ک داخل سایت نوشته شده بود راضی بودم و تشکر میکنم و از پدرم ک همش منو ب این مسیر هدایت میکردم ممنونم … و در پایان نوشته های دوستان رو مطالعه میکردم و از خداوند میخوام حاجت همتون و بده و میخوام بگم هر کی هم پدر و مادر داره خدا سایشو از از فرزندانش کم نکنه و هر کی هم پدرو مادرش فوت کرده خدا رحمتشون کنه با تشکر

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   17 آذر 1395

   زنده باشید و التماس دعا

 48. نویسنده دیدگاه: مگ وب
  18 آبان 1395

  خیلی عالی بود

 49. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  15 آبان 1395

  اون طلسم های جادوگری چیه نوشتين….شش تا مویز و چند تا فلفل…..ارزش کل متن رو اوردين پایین با این حرفا….

 50. نویسنده دیدگاه: Hamid
  15 آبان 1395

  ممنون خیلی خوب بود

 51. نویسنده دیدگاه: محمد مهدی
  11 آبان 1395

  خدایااا خواهش میکنم من یکی رو دوست دارم میخوام به مادرش بگم به کسی ندش ولی خجالتی میکشم خدا یا حاجتم رو روا کن

 52. نویسنده دیدگاه: محمدرضا
  10 آبان 1395

  یه صلوات بفرستین برای شفا مریضا

 53. نویسنده دیدگاه: زهـــــــرا
  07 آبان 1395

  خدایا ازت خواهش میکنم دستامو بگیر
  شما رو به حرمت همین ایه قسم برام دعاکنین مشکلم حل شه. حاجت روا بشم خواهش میکنم ازتون واقعا حالم بدع.
  درپنــــــــــــــــاه حق

  • نویسنده دیدگاه: سجاد
   13 آبان 1395

   سلام ازتون میخوام در زمان دعا کردن از پروردگار بخواید هر چیزی که خیر و مصلحت در اون هست پیش بیاد و دیگه همه چیز رو به خودش بسپارید که انشاالله جواب بگیرید..

  • نویسنده دیدگاه: مهدي
   30 آذر 1395

   چيه شوهر ميخاي

 54. نویسنده دیدگاه: رضا
  06 آبان 1395

  منم چند روزیه با دختری اشنا شدم.همه برای این وصلت راضین جز خود دختره.روزهای خوبی نداشتم.نا امید شدم.برای همین به خدا پناه اوردم.نماز میخونم و ایه ایت الکرسی هم هر روز صبح ها بعد نماز صبح ذکر میکنم.از وقتی که این کار رو انجام داده ام ارامش قلبی گرفتم.ان شاء الله همه به ارزوهاشون برسن.دعاشون مستجاب بشه.

  • نویسنده دیدگاه: سارا
   24 آبان 1395

   خوشبحال دخترخانم
   که پسر مومنی مثل شما بهش دل بسته ..

  • نویسنده دیدگاه: رضا
   25 آبان 1395

   وقتی خدا کردی که بهش برسی و تمام ذکرهای واجب و مستحب رو بجا بیاری یواش یواش حس میکنی که خداوند داره جای همه چیز حتی همین احساس زود گذررو هم میگیره . و بعد دیگه دلی واست نمیمونه تا بدیگری بدی همش میشه آئینه تمام نمای دوست که هرچه هست جلوه ای زجمال اوست

 55. نویسنده دیدگاه: lida
  01 آبان 1395

  سلام به همتون دعا کردم ایشاالله هاجاتتون قبول باشه شما هم به من دعا کنید
  ،

 56. نویسنده دیدگاه: حسین
  26 مهر 1395

  آیت الکرسی آرامش خاصی بهم میده

 57. نویسنده دیدگاه: ندا
  24 مهر 1395

  منم خیلی به ایت الکرسی اعتقاد دارم

 58. نویسنده دیدگاه: مهنا
  19 مهر 1395

  عالی بودخیلی ممنون ازسایت خوبتون

 59. نویسنده دیدگاه: وحید
  19 مهر 1395

  سلام به همه دوستان
  برام دعا کنید
  منم مثل شماها شدیدا به آیت الکرسی اعتقاد دارم
  واقعا آرومم میکنه یعنی خیالمو راحت میکنه
  وقتی که میخونم مطمئن میشم اون مشکل یا هر چیزه دیگه به بهترین نحو درست میشه
  التماس دعا

 60. نویسنده دیدگاه: موسی
  12 مهر 1395

  سلام
  امروز قران رو باز کردم البته به نیتی شاید باورسش سخت باشه ولی خداوند به وسیله این کتاب عزیز انگار داشت مستقیم باهام صحبت میکرد امروز متوجه شدم که چقدر غافلم . ارزوی خدایی شدن قلب همه ی انسانها رو دارم

 61. نویسنده دیدگاه: محمد
  12 مهر 1395

  هروقت به مشکل خوردم آیه رو خوندم مشکلم حل شد

  خدایا شکرت

 62. نویسنده دیدگاه: محسن
  30 شهریور 1395

  ممنون

 63. نویسنده دیدگاه: h
  16 شهریور 1395

  اگر یه خورده غلط داشتن در خواندن قرآن
  آیا درست هست؟

  • نویسنده دیدگاه: جعفر
   20 مهر 1395

   برادریاخواهر عزیزهمانطورکه مستحضرهستیدقران به زبان عربی میباشدوحرکه های جزی کل معنی را عوض میکندبنابراین به صحیح خواندن قران تاکیدشده است کمی دقت کنیدقران هم کمک میکند تا درست تلفظ بکنید انشاالله

 64. نویسنده دیدگاه: h
  16 شهریور 1395

  منم میخوام امتحان کنم…..

 65. نویسنده دیدگاه: محمد ستاری
  13 شهریور 1395

  خیلی عالی…..ملتمس دعای همه دوستان

 66. نویسنده دیدگاه: محمد
  07 شهریور 1395

  شما را به خدا برایم دعا کنید من هرشب و هر روز صبح این آیه کریمه را دارم میخوانم یک اتفاق باعث شد تا نگاهم و رفتار توی زندگی تغییر کند چون توی مسیر بدی افتاده بودم خواهش میکنم کمکم کنید تا بتوانم در مسیر توبه ام موفق گردم و به زندگیم برگردم چون اضطراب دارم و آبرویم در خطر ه

  • نویسنده دیدگاه: جعفر
   20 مهر 1395

   سلام برادر عزیز محمد جان اگر میخواهی در مسیر توبه ات موفق باشی. فقط نمازت را ترک نکن واول وقت بخوان. انشاالله خداوند متعال کمکت میکندهمانا یکی از پیامهای مهم امام حسین (ع)در روز عاشورا نماز بود.من مطمین هستم اگر نمازت را ترک نکنی واول وقت بخوانی موفق خواهی شدانشاالله

 67. نویسنده دیدگاه: یاسر
  07 شهریور 1395

  من ادمی بودم ب هیچی اعتقاد نداشتم خدا یکی روسر راهم قرار داد ک بفهمم همه چیزایی ک از خدا و ائمه ها و پیامبرا میگن راست الان تو این دوماه از زندگیم راضیم نمازمو میخونم دعا هم میکنم و جوابم میگیرم خدارو هم شکر میکنم ک زود فهمیدم

 68. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  03 شهریور 1395

  انقدر از قوم یهود ایراد نگیرین و بهش افترا نبندین. دین اسلام تجمیع همه ادیانه.

 69. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  29 مرداد 1395

  یکی از ثواب های آیت الکرسی .اگر ایت الکرسی را بعد از وضو بخوانید درجه شما 70 درصد افزایش میابد

 70. نویسنده دیدگاه: a
  24 مرداد 1395

  برای پدرم دعا کنید….

 71. نویسنده دیدگاه: مختار
  14 مرداد 1395

  ممنون از گذاشتن این آیت الکرسی زیبا لطفا بلا نسبت شما مثل سایت های دیگر پارازیت تبلیغ نگذارید

 72. نویسنده دیدگاه: sk
  08 مرداد 1395

  خدا خیرتون بده توی دنیا و اخرت،با خوندن این دوباره شروع به نماز خوندن میکنم ،واقعا آیه الکرسی معحزه آشکاره

 73. نویسنده دیدگاه: رحمت خدا دارد شامل حالم می شود
  01 مرداد 1395

  خیلی ازتون ممنونم

  انشالله خدا شما را هدایت کنه و مورد رحمت خودش قرار بده

  و در روز مهشر شما را یاری کند

  بخاطر این که شما با این کارتون جوان های زیادی رو مثل من به خدا پرستی دعوت میکنید

 74. نویسنده دیدگاه: arezo
  01 مرداد 1395

  من خیلیی اعتقاد به دعای ایه الکرسب و معراج و نادعلی دارم یعنی تاحالا نشده این دعا هارو بخونم و از خدا یه چیزی بخوام بهم نده واقعا امتحان کنین

  • نویسنده دیدگاه: زویا
   20 مرداد 1395

   واقعا عالی است من امتحان کردم این ایت بزرگ را

   • نویسنده دیدگاه: ناشناس
    21 مرداد 1395

    بله آیت الکرسی عالی حتمابخونید

    • نویسنده دیدگاه: یاسر
     07 شهریور 1395

     من ادمی بودم ب هیچی اعتقاد نداشتم خدا یکی روسر راهم قرار داد ک بفهمم همه چیزایی ک از خدا و ائمه ها و پیامبرا میگن راست الان تو این دوماه از زندگیم راضیم نمازمو میخونم دعا هم میکنم و جوابم میگیرم خدارو هم شکر میکنم ک زود فهمیدم

    • نویسنده دیدگاه: عباس
     13 شهریور 1395

     خیلی خوشحال شدم که ایت الکرسی خوندم میدونستید اگر براتون مشکل پیش امد چیکار کنید مثلا یه جا گیر کردید ایت الکرسی بخونید و امتحان کنید ببیند چطور مشکلتون حل میشه امتحان کن

     • نویسنده دیدگاه: شهناز
      23 شهریور 1395

      توروخدا برای مریض منم دعاکنید مدتیه ایت الکرسی میخونم میگن معجزه میکنه
      منتظر اجابت دعام هستم
      یعنی واقعا دعام مستجاب میشه؟

 75. نویسنده دیدگاه: داوود
  31 تیر 1395

  سلام،من امروز اعصابم خیلی خورد بود تا حالا آیت الکرسی نخوندم ولی امروز ک یکبار خوندم تا حدی آرومم کرد،با اینکه با خلوص نیت و حضور قلب نخوندم ولی بازم آرومم کرد،اشک بر چشمانم نشست،خیلی حس بهتری دارم الان،کاش آدم بتونه کمی از وقت روزانشو به یادگیری این دعاها اختصاص بده،ولی واقعا حیف ک این همه برای کارای باطل وقت میذاریم اما برا این چیزا اصلا،واقعا حیف.خیلی دوست دارم هدایت بشم و یک مومن واقعی بشم ولی سخته واقعا،تازه اول کار بشی بخوای شروع کنی خیلی شیطان میاد سراغت از هر دری ک شده.میخواد در تو غرور ایجاد کنه ک آره تو نماز میخ‌‌‌نی ‌

 76. نویسنده دیدگاه: مهدی
  30 تیر 1395

  سلام آقا جون واقعا ممنون واس خاطر این مطالب گوهر بارتون

  میخواستم هز مخاطبین عزیز ی خواهشی کنم بیاین برا هرکی که این ایه معجزه نشون داده تو همینجا بزارین تا همه به عظمت این آیه نزد خدا آشنا شن
  چون متاسفانه یه عده باور نمیکنن اما اگه ما همه به معجزات این ایه اعتراف کنیم
  میبینن و خوب مسلما اونایی که ی دره تو دلشون روشنی هس باور میکنن و برمیگردن سمت خدا
  ممنون

 77. نویسنده دیدگاه: محمد
  27 تیر 1395

  سید تمام آیات خداست

 78. نویسنده دیدگاه: عرفان
  17 تیر 1395

  ایت الکرسی ارامش عحیبی به ادم میدهد ادمین در بخش فضلیت اهمیت و اثار ایت الکرسی در شماره چاردهم خط 2 اونجا که نوشتین عقل ها رئ بیدار و الله حقیقی رو معرفی ا الله رو نذاشتین الله بارتون باشه مرسی

 79. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  07 تیر 1395

  عالی بود ممنون

 80. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  07 تیر 1395

  عالی بودد ممنون

 81. نویسنده دیدگاه: مسعود
  24 خرداد 1395

  باسلام واحترام
  ضمن تقدير و تشکر از شما عزيزان بخاطر مطالب بسيار ارزنده تان به استحضار مي رساند درقسمت حاجت فرموده ايد اگر برای کسی کار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد که زود انجام شود و به صحرایی رود که در آنجا کسی نباشد و خطی دور خود بکشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و ۷۰ بار آیه الکرسی را بخواند سوال بنده اين است با توجه به سفارشات زيادي که در خصوص خواندن آيه الکرسي براي حل مشکلات شده سفارش شده تا آيه اول (هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ) خوانده شود ولي شما در آينجا فرموده ايد آيه الکرسي. لطفا راهنمائي بفرمائيد بايد تا پايان خوانده شود يا تا آيه اول؟ ضمنا بنده اين کار را در هفته ي پيش انجام دادم ولي هنوز جوابي نگرفته ام.

 82. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  20 خرداد 1395

  مممممممنننننننننووووووووونننننننننننمممممممم

 83. نویسنده دیدگاه: غفور
  15 خرداد 1395

  بسم الله الرحمن الرحیم
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 84. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 خرداد 1395

  Salam , vaghean in aye be adam arameshe khassi mide

 85. نویسنده دیدگاه: محمد گ
  13 خرداد 1395

  خیلی عالی هستش .شب موقع خواب بخوان واقعا ارامش قلب و روحی دست پیدا میکنه به شما .التماس دعا

  • نویسنده دیدگاه: amir
   16 تیر 1395

   سلام دقیقا
   من چند شب نخوندم هر چند شبو خواب بد دیدم و بعد بلند شدم و با خواندن این آیه خوابیدم
   در ضمن این آیه دوایی برای ترس و استرسه پیشنهاد می کنم حداقل موقع خواب بخوانید

 86. نویسنده دیدگاه: محمد گ
  12 خرداد 1395

  خسته نباشید خیلی عالی هستش شب که میخوام بخوابم ایت الکرسی میخونم به خدا مغزم سبک میشه .التماس دعا

 87. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  06 خرداد 1395

  مطالبی بسیار مفید و تامل برانگیز نوشتین.تشکر.

 88. نویسنده دیدگاه: مجتبی
  05 خرداد 1395

  سلام به همه
  هروقت وبی وقت مشکلی برام پیش میاد این آیه رو میخونم به خدا قسم مشکلم حل میشه
  نمونش همین امروز یه مشکل برام پیش اومد شروع کردم آیت الکرسی خوندن هومن موقع مشکلم حل شد
  مات ومبهوت مونده بودم
  الانم فقط به این فکرم که خدا چه قدر لطف داره ومن چقدر ناشکرم
  خدایا بابت همه نعمتت ممنونم

 89. نویسنده دیدگاه: علی
  26 اردیبهشت 1395

  سلام،واقعا واسه ترس معجزه میکنه من که خیلی بهش اعتقاد دارم

 90. نویسنده دیدگاه: mahdish
  19 اردیبهشت 1395

  عالی بود مطالب خوبی گزاشته بودید ممنون از زحماتتون

 91. نویسنده دیدگاه: mehrdad
  11 اردیبهشت 1395

  ابتدای آیه ۲۵۷ الف الله روفراموش کردید.نوشتید لله

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   11 اردیبهشت 1395

   بسیار ممنون
   اصلاح شد

 92. نویسنده دیدگاه: پارسا
  06 اردیبهشت 1395

  خیلی خوب بود مطالب زیادی رو که نمیدونستم در رابطه با آیت الکورسی حالا فهمیدم ممنون از همتون.یا حق

 93. نویسنده دیدگاه: منتظر مهدی
  24 فروردین 1395

  درود خداوند بر محمد(ص) و تمام خاندانه پاکش باد.. و ظهور او را نزدیک بدار

 94. نویسنده دیدگاه: امیر حسین
  17 فروردین 1395

  خیلی خوب بود من از ابلیس خیلی ترس دارم هر موقع که این ترس به سراغ من میاد من این آیه رو میخونم و آرامش عجیبی به نن میدهد که انگار از یک دنیا به دنیایی دیگر رفته ام

 95. نویسنده دیدگاه: مونا
  08 فروردین 1395

  خيلي خوب بود.فقط بسم الله رو بزگتر بنويسيد.

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   14 فروردین 1395

   انجام شد و سپاس

 96. نویسنده دیدگاه: میلاد
  22 اسفند 1394

  اقا من تاحالا تاالان حتی ایت الکرسی رو بلد نبودم ولی امشب وقتی دیدم چقدر فضیلت داره خوندنش و پشیمون از اینکه چقدر از عمرم گذشته که میتونستم بخونم و نخوندم

 97. نویسنده دیدگاه: رامین
  24 بهمن 1394

  بابا دم خدا گرم فکر نمیکردم این همه مزیت داشته باشه

 98. نویسنده دیدگاه: خالدی
  18 بهمن 1394

  سلام خسته نباشید واقعا آیه الکرسی به جد عالی است متشکرم از وبلاگ خوبه شما

 99. نویسنده دیدگاه: علی
  17 بهمن 1394

  بزرگترین مشکل ما اینه که راهمونا گم کردیم جایی که باید بریم نمیرم یا بلد نیستیم یکی از بهترین دربهای نزدیک شدن به خدا امام زمانه (ع) که تموم بدبختیهای زندگیمون و دنیا به همین خاطره که از یادش بردیم و از خدا فرجشا نمیخایم خدا چقدر مهربونه که این مشکلاتا بهمون میده که یادمون بیاد ولی متاسفانه ما هنوز خوابیم بیایید فرجشا از خدا بخوایم (اللهم عجل لولیک الفرج)

 100. نویسنده دیدگاه: علیرض
  15 بهمن 1394

  با سلام
  خیلی متشکرم از زحمات شما عزیزان گرامی
  حق نگهدارتان

 101. نویسنده دیدگاه: علی
  12 بهمن 1394

  سلام تشکر از شما. از هموطنان گرامی خواهشمندم برای بنده حقیر دعا کنید که مشکلم حل شود. ممنون

 102. نویسنده دیدگاه: حسین
  12 بهمن 1394

  مرسی بزرگواران

 103. نویسنده دیدگاه: مجید
  08 بهمن 1394

  آیت الکرسی معجزه میکند کافیست 5بار بخوانیدتامشکلت حل شود،شک نکنید امتحان کنید

 104. نویسنده دیدگاه: علی
  05 بهمن 1394

  از زحمات شما بسیار سپاسگذارم .

 105. نویسنده دیدگاه: یوسفی
  11 دی 1394

  ممنون از شما

 106. نویسنده دیدگاه: یوسفی
  11 دی 1394

  ایه الکر سی به جد سید ایه هاست برای بنده که هر وقت حتی برای اموال دنیا هم خواندم جواب داده به حق خدا هر چه اظظهار نموده واقعا عمل کرده من بی نهاید از او سپاسگزارم در خواندن ان از دیگران سبقت بگیرید تا عقب نمانید نفع فراوانی دارد ما که گرفتیم خود دانید

 107. نویسنده دیدگاه: رضا
  03 دی 1394

  سلام تشکر از شما و امیدوارم که این آیه عزیز خودش مراقب همه ما و عزیزان ما باشه

  یاعلی

 108. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  26 آذر 1394

  سپاس از آگاه سازی که میکنید مردم به این شفاف سازی آیات خداوند شدیدآ محتاجند

 109. نویسنده دیدگاه: امین
  23 آذر 1394

  عالی بود دمتون گرم

 110. نویسنده دیدگاه: صابر
  15 آذر 1394

  ممنون از مطالب مفيدتون…
  خدايا شكرت بخاطر همه چيز…
  خدايا آنچنان كن كه سرانجام كار تو خشنود باشي و ما رستگار…

 111. نویسنده دیدگاه: **
  12 آذر 1394

  سلام بالام جان
  در ترجمه بخصوص قرآن دقت بیشتر بفرمایید خلق الله گیج نشوند

 112. نویسنده دیدگاه: میثاق
  01 آذر 1394

  با سلام . با خواندن آیت الکرسی دل آدم آروم میشه منم مشکل بزرگی برام پیش آمده و ممکنه آینده کل زندگی زن و بچم تحت تاثیر قرار بگیره . برام دعا کنید . اگر خدا بخواد این مشکل براحتی حل میشود . یا حسین ( ع ) خیلی دلم شکسته . تو را خدا دعام کنید .

  • نویسنده دیدگاه: Sina
   17 فروردین 1395

   من برای همه دوستان دعا میکنم شما هم برامن دعا کنید که مشکلم حل شه.

  • نویسنده دیدگاه: اصولیان
   12 آذر 1397

   درود برشما سینای دلشکسته وحیران نگران نباش با مغز استخوانم تورا درک میکنم و90درصد میدانم مشکلت از کجا اب میخوره بلحاظ اینکه خانواده ا ت را پس میخواهی خداوند فرموده بخوانید مرا تا اجابت کنم مکرر از او بخواه / با انسانهای معتقد وسختی کشیده مشورت کن / صدقه/ دلجویی از دلشکستگان/ دعا درشب/فعالیت/ امید/ دوری از ترس ویأس/ با منطق نه ستیز/ اهمیت دادن به کانون خانواده ات/ فدا کردن/ ودعا برای دیگران/ افشای دشمنان انسانیت مثل ترامپ اجر پرست بیرحم که دوست دارد مملکتی را خوار ببیند تا خودش معروف ومحبوب باشد این ابلیس که یکبار بفقرا فکر نکرده یکبار طفل یتیمی رانوازش نکرده محبت را تمرین نکرده / بخود میبالد که دارو را بر بیماران قطع کرده اگر خونی بیگنه ریخته شود از خوشحالی در خود نمیکنجد که طرحش موفق بوده /واز اینکه رسوايی ببار اورده ودر جهان منفور است/ چهره کریهش را زیر مواد ارایشی می پوشاند یکبار حافظ وگوته و……. را نستوده ودلش هم برای ظالمان
   لک میزند / هزاران مرتبه پول را بر معنویت ترجیح میدهد / خانواده اش هم از او بیمناکندو………..ودعا برا مردم شریف وکمی توجه به همسرت میتوانی به ارزویت برسی وقطعآ طفل معصومت را در اغوش بکشی نگران انهایی که کانون خانوادهات را از هم پاشیده اند نباش انها از جای دیگری بجسابشان رسیدگی میشود نگران سکه هم نباش گنج قارون بورور زمان از بین میرود ومشکلات هم میایند ومیروند خوشیها همچنین نیت پاک است که پیروزی به ارمغان میاورد پسرم اینرا زیاد تجربه خواهی کرد وتو موفقی اگ تقوی وصبر پیشه کنی هرکار مثبتی بکن تا تلاشت بامر ملک الناس نتیجه دهد با سپاس یک همراه دلسوز وداعی

 113. نویسنده دیدگاه: bibishabanan
  29 آبان 1394

  good

 114. نویسنده دیدگاه: هادی
  28 آبان 1394

  با تشکر از شما ، خدا خیرتون بده

 115. نویسنده دیدگاه: احمد
  26 آبان 1394

  سلام دوستان
  منم تازه از فواید این آیه با خبر شدم
  من به مشکله بزرگی هوردم و اگه حل نشه آبروم پیش خونوادم میره
  محتاج دعام دوستان
  ان شاء الله همه به حاجتشون برسن…
  برام دعا کنین

 116. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  25 آبان 1394

  سلام التماس و دعا

 117. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  20 آبان 1394

  آرومم کرد

 118. نویسنده دیدگاه: ساناز
  17 آبان 1394

  سایتتون خیلی عالیییییییییییی بود

 119. نویسنده دیدگاه: ساناز
  17 آبان 1394

  مر333333333333333333300000000000000000از سایت زیباتون

 120. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 آبان 1394

  عاقبت بخیر ی

 121. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 آبان 1394

  خدایا عاجزانه میخوام مشکل همه شیعیان را حل کن اگر لایق بودیم لطفی هم به من گناهکار بکن

 122. نویسنده دیدگاه: حبیب
  13 آبان 1394

  وعده ما هر شب ساعت ده واسه همه دعا کنین دست خدا با جماعت میباشد یادتون نره

 123. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  12 آبان 1394

  سلام نگین جان امیدوارم مشکتون حل شده باشه تا حالا….لطفا بهمون از حالتون اطلاع بدین

 124. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  07 آبان 1394

  عالی بود از خدا میخوام کمکم کنه

 125. نویسنده دیدگاه: جعفر
  05 آبان 1394

  برای خانم من دعا کنید مریض است9

 126. نویسنده دیدگاه: محمد
  03 آبان 1394

  سلام منم یه مشکلی دارم و دعای خیر شمارو میخام .
  انشاالله هرکس با دل پاک چیزیو میخاد و واسش تلاش میکنه و از خدای خودش درخواست داشتنشو میکنه بهش برسه .
  به امید روزهای عالی برای همه

 127. نویسنده دیدگاه: Hadi
  02 آبان 1394

  سایت خیلی عالیه فدات ای صاحب این سایت ایشالا همه ارزوهاش برسن منم توش منم دعا کنین ب ارزوهام برسم فداتون

  • نویسنده دیدگاه: سعید زنگنه
   27 آذر 1394

   زنده باشین دوست عزیز

 128. نویسنده دیدگاه: محمد حیدری
  01 آبان 1394

  خدا به همه کمک کنه

 129. نویسنده دیدگاه: محمد حسین
  30 مهر 1394

  سلام جون هر کی دوست دارین دعام کنید مادرم مریض شده فقط 12 سالمه گفتن مادرت بیاد شیمی درمانی .دعام کنید.دعام کنید دعام کنید خوب شه دیگه نره شیمی درمانیخواهش میکنم .خواهش خواهش نظرم کردم دارم کور میشم دعام کنید ممنون.

 130. نویسنده دیدگاه: سیدحسین
  28 مهر 1394

  خیلس تنهایم خداااااااااایییییییا کمک کن

 131. نویسنده دیدگاه: گمگشته
  22 مهر 1394

  اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
  دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
  السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین ع
  ممنون از سایت خوبتون
  ما دعا می کنیم و ان شائ الله که خدا جوابمون رو میده
  خدایاااااااااااااااااااااااااااااااا به حق اقا امام حسین و شهدای کربلا و به خصوص علمدار کربلا اقا ابوالفضل العباس قسمت میدم گره از کار همه دوستان و مردم باز کن و هم رو حاجت روا بفرما. خواستم به همه دوستان بگم از همه اولیائ و بزرگان نقل شده است که قبل از هر دعا و خواسته ای صلوات بر حضرت محمد فراموش نشه و همچنین در پایان دعا بازم صلوات بر حضرت محمد فراموش نشه . اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم. از همه دوستای گلم خواهش میکنم واسه من رو سیاه و نسیمم هم دعا کنید

 132. نویسنده دیدگاه: امیر
  19 مهر 1394

  عالی بود ممنونم که به این راحتی مطالب را در اختیارما گذاشتید امید وارم همه بتوانند با اخلاص این ایه را بخوانند

 133. نویسنده دیدگاه: نگار
  18 مهر 1394

  سلام من نگار 22سالمه یه دختر 4ماهه دارم بیماری ام اس دارم چشم چپم دیگه نمیبینه شمارو قسم به همین ایه برا همه مریض ها دعاکنید

 134. نویسنده دیدگاه: سحر
  16 مهر 1394

  toro khoda baram doa konin …….khodayaaaaaaaaaaaa az khodet mikham khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 135. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 مهر 1394

  خیلی خیلی عالی بود

 136. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 مهر 1394

  سلام من parvin خیلی محتاج دعا هستم برام دعا کنید ایشاا… بتموم ارزو هاتون برسید

 137. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  04 مهر 1394

  مریم از نوشهر .از موقعی که فواید این آیه را مطالعه کردم هر روز میخونم.برام دعا کنید.همه به آرزوهاشون برسن منم کناره بقیه.

 138. نویسنده دیدگاه: ارین
  01 مهر 1394

  عالی بود

 139. نویسنده دیدگاه: یه تنها???
  26 شهریور 1394

  واقعا تنهام خدایا یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده که میتونه کل زندگیم رو چه آینده و حال نابود کنه خداااااا ااا کمک

  • نویسنده دیدگاه: انسیه
   03 آبان 1394

   عزیزم انشاالله که خدا به حق این شب عزیز خودش حاجتت رو بده

  • نویسنده دیدگاه: سید علی
   13 آبان 1394

   اگر کمکی از دستم برمیاد در خدمتم . البته براتون دعا هم میکنم

 140. نویسنده دیدگاه: مريم
  23 شهریور 1394

  خيلي محتاج دعاتونم
  ياالله

 141. نویسنده دیدگاه: محمد
  22 شهریور 1394

  با سلام عالی بود

 142. نویسنده دیدگاه: امین
  18 شهریور 1394

  با تشکر از سایت خوبتون از دوستان عزیز میخام برام دعا کنند.پیش خدام خیلی رو سیاهم خدایا کمکم کن

  • نویسنده دیدگاه: انسیه
   03 آبان 1394

   عزیزم انشاالله خدا رو سفیدت کنه آمین

 143. نویسنده دیدگاه: نسرین
  18 شهریور 1394

  سلام . خیلی مشکل دارم . منم دعا کنید. واقعا کسی جز خدا ندارم. الهی به حق فاطمه زهرا مشکل همه رو حل کن. امین

 144. نویسنده دیدگاه: ansari_11000@yahoo.com
  16 شهریور 1394

  سلام. لطفا برای خانواده من به خصوص خواهرم دعا کنید. چند وقتی است که مشکلاتی در زندگی خانوادگی و کار و اقتصادی براش پیش اومده . خدا ی رحمان و رحیم گره گشایتان باشد.

 145. نویسنده دیدگاه: طاهر
  15 شهریور 1394

  باسلام وتشکر از ارایه اطلاعات بسیار مفید انشاءالله موفق و مويد باشید.

 146. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  11 شهریور 1394

  9

 147. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  29 مرداد 1394

  عالی است

 148. نویسنده دیدگاه: negin
  29 مرداد 1394

  سلام
  واقعا متاسفم چند سري نظر گذاشتم ولي انعكاس داده نشد و از دوستاني كه اينجا ميان درخواست دعاي خير براي مشكلي كه داشتم رو كردم ولي انعكاس داده نشد كه دوستان متجه بشن و يك دعايي براي اين بنده حقير كنند
  التماس دعا

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   29 مرداد 1394

   با سلام
   دوست گرامی نظرها زیاد هستند و باید بررسی و بعد تایید شوند، نمی تونیم بدون تایید منتشر کنیم
   از اینکه کمی منتظر ماندید پوزش میطلبیم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   06 شهریور 1394

   خدا به شما نیز نظر کند اگر صلاحتان باشد

  • نویسنده دیدگاه: مهرداد
   11 شهریور 1394

   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.خداوندا بحق محمد و آل محمد گره از مشکلات تمام شیعیان و مسلمین علی الخصوص این خواهر بزرگوارمون باز بفرما…الهی آمین

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   27 مهر 1394

   سلام بر همه بندگان صالح . . .
   از خداوند منان میخوام که همواره همه بسلامت باشند و هیچ غم و غصه ای گریبانگر هم وطنان عزیز نباشد . آمین

  • نویسنده دیدگاه: انسیه
   03 آبان 1394

   عزیزم نظرت رو خدا باید ببینه ماها کی هستیم انشاالله به حاجت قلبیت برسی

 149. نویسنده دیدگاه: الهام
  29 مرداد 1394

  سلام باتشکر از سایت خوبتون واقعا بخاطر این مطالب و مخصوصا آیه الکرسی خیلی ممنونم خدا پشت وپناه همه باشه و انشا الله هرکسی ک مشکلی تو زندگیش داره حل بشه و تو دل هیچکس غمی نشینه خدا ب همه صبر وتحمل بده و ایمان هیچکس کمرنگ نشه ممنون میشم برای من هم دعا کنید ک مشکلم حل بشه و این ترس وناراحتی از دلم بره علی یا همگی خدانگهدار

 150. نویسنده دیدگاه: الی
  29 مرداد 1394

  سلام ممنون از اطلاعات مفید وخوبتون و جا داره یه تشکر ویژه بکنم بخاطر سایت خوبتون…. انشا الله ک خدا گره همه مشکلات رو باز کنه و همه غم ها وناراحتیا از بین بره لطفا من رو هم دعا کنید با تشکر علی یارتون خدانگهدار

 151. نویسنده دیدگاه: مریم
  28 مرداد 1394

  عالی بود خیلی ممنون از سایت عالیتون

 152. نویسنده دیدگاه: مری
  28 مرداد 1394

  خیلی برام دعا کنید شدیدا گرفتارم

  • نویسنده دیدگاه: امیر
   20 شهریور 1394

   انشاا.. حاجت روا شوید به برکت آیه الکرسی

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   31 شهریور 1394

   دعات کردم

 153. نویسنده دیدگاه: ابوالفضل
  19 مرداد 1394

  عالی بود

 154. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  18 مرداد 1394

  خدایا به مشکل برخورد نمودم .اول از همه مشکل همه را حل کن بعد مشکل این بنده بی چیز که غیر از خدا کسی نداره

  • نویسنده دیدگاه: حسن
   24 آبان 1394

   خدایا حمدو ستایش مخصوص ذات اقدس توست گواهی میدهم که محمدص بنده و پیامبرتوست وحضرت علی ع امام وحجت برحق است پس ای خالق زیباییها ای خدای یکتاو بخشنده و مهربان درودو رحمت بی پایانات را برمحمدص وخاندان پاکش بفرست و هرکسیکه التماس دعای خیررا ازدرگاهت خواهانست ببزرگی خودت حاجت همه را روا کن و اینجانب را توفیق بندگی عطا فرما و ازگنا هانو خطا هایم درگذر و حاجتم را روا کن که تنها بخشنده و مهربان تویی امین یارب العا لمین

 155. نویسنده دیدگاه: وحید
  14 مرداد 1394

  خداوندا نیازی به زبان آوردن دردم نیست خداوند یکتای که شناخته ام نگفته از درونم با خبر است ومهربان مهربانان عشق بی انتها خداوند امام حسن(ع) وامام حسین(ع) خداوندی که فقط موقع گرفتاری صدایش میزنم خدایا من بنده تو هستم و عاشق تو………

 156. نویسنده دیدگاه: طاهر
  13 مرداد 1394

  سلام علیکم خسته نباشید من بنده گناهکارم برای من دعا کنید یا اقا امام زمان با ما قهر نکن . ما را دریاب انشاه … به زودی ظهورت فرا میرسه اقا دلم گرفته در یه جمله صلوات بر محمد (ص) و خاندان پاکش

 157. نویسنده دیدگاه: مریم
  10 مرداد 1394

  دستتون درد نکنه

 158. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  09 مرداد 1394

  ایشالله مشکل همتون حل بشه برا منم دعا کنید خیلی ممنونم

 159. نویسنده دیدگاه: milad
  06 مرداد 1394

  khodaya shokret

 160. نویسنده دیدگاه: امیرحسین خداکرم زاده
  05 مرداد 1394

  ممنون ،از اطلاعات مختصر و مفیدتان .

 161. نویسنده دیدگاه: محمد
  04 مرداد 1394

  برای منم دعاکنیدتا گرهم باز شودمن الان ببست وپنج سالمه یکساله هست که زندگیم گره خورده تشکر

 162. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  02 مرداد 1394

  ممنون که این ایه گهربار را با خطی زیبا در وبلاگتون قرار دادید

 163. نویسنده دیدگاه: هادی
  01 مرداد 1394

  سلام و امیدوارم ایمان و اعتقاد هر روز افزون شده و خدا را کنارمون احساس کنیم فدای همه دوستان عزیز.

 164. نویسنده دیدگاه: پریسا
  28 تیر 1394

  خدایا خواااااااااهش می کنم.من تازه داشتم می فهمیدم آرامشو عشقو زندگی یعنی چی.دارم عذاب می کشم. خدایا به جوونیم رحم کن.خدایا نمی دونم چرا هی داره واسم مشکل ایجاد میشه.خدایا تورو امام حسین کمکم کن

 165. نویسنده دیدگاه: مهدی حسینوند
  28 تیر 1394

  خدایا شکرت که توانستم آیة الکرسی را ببینم و به خانم که حلال تمام مشکلات و جواب تمام سوالات و برکات تمام زندگانیست

 166. نویسنده دیدگاه: موسی
  25 تیر 1394

  خدایا ! دست به هر چیزی میزنم درست از آب در نمیاد . تو را به حق امام حسن مجتبی گره از مشکلاتم باز کن.
  دوستان برام دعا کنید . دعا کنید .

  • نویسنده دیدگاه: Ali
   31 تیر 1394

   با سلام
   دوست عزیز که مشکل داری و دوست داری خدا صدایت را بشنود و دعایت را مستجاب بکند.
   یکی دو مورد را برای شما می گویم اگر انجام دهی بدون هیچ چون و چرایی دعاهایت مستجاب خواهد شد. من کسی هستم که واقعا این مسئله را تجربه کردم و حالا نتیجه را برای شما می نویسم.
   1. دوست عزیز یک دلیل گرفتاریت انجام یک گناه کبیره و استمرار آن است. به دلت مراجعه بکن و ببین کدام گناه کبیره را انجام میدهی و تکرار میکنی.
   2. شرط اصلی دعا این است که سنگینی گناه بر دوشت نباشد وگرنه دعا مستجاب نمی شود.
   3. وضو بگیر و بر سر نماز به خدا و خودت قول بده که گناه را ترک خواهی گفت و تا آخر عمر انجام نخواهی داد و سپس به خدا خواسته ات را بگو. واقعا از صمیم قلب و طوری واقعا از وجودت این قول را بده و خواسته ات را مطرح بکن.
   4. در مدت یک هفته شیطان تو را وسوسه خواهد کرد تا مجددا گناه را انجام دهی ولی با همراه داشتن آیت الکرسی و خواندن آن بعد از هر نماز از خدا بخواه که تو را در ترک گناه یاری کند. خدا شنواست و آنقدر به ما نزدیک است که حتی در تخیل ما هم نمیگنجد.
   5. نماز را ترک مکن و تصمیم بگیر روند زندگیت را عوض کنی و کلا هر صبح که از خواب بیدار میشوی با دیدگاه جدید به زندگی نگاه کن و فکر کن واقعا خدا به تو کمک خواهد کرد.
   اگر توانستی حداقل یک هفته به این شکل عمل کنی گشایش خواهی دید و اگر واقعا گناه را ترک کنی و 40 روز متمادی سعی به تغییر زندگیت بکنی واقعا مستجاب الدعوه خواهی شد و این را خواهی دید.
   میبخشید اگر نتوانستم فارسی را روان بنویسم ولی از صدها کیلومتر دورتر دوست داشتم بتوانم کمکی کرده باشم.

 167. نویسنده دیدگاه: مریم
  23 تیر 1394

  سلام انشالا به حق پنج تن و به حق این ماه با عظمت گره از مشکلات همه باز بشه گره مسکل منم بازبشه محتاج دعای خیرتون هستم

 168. نویسنده دیدگاه: دوست شما
  22 تیر 1394

  برام دعا کنید

 169. نویسنده دیدگاه: سارا
  22 تیر 1394

  سلام.خیلی دلگیر و دلشکستم گره بزرگی در زندگیم اتفاق افتاده که خیلی ناتوان درموندم کرده.ولی باز خدا رو شکر خیلی محتاج به دعاتون هستم التماس دعا.

 170. نویسنده دیدگاه: محمد
  21 تیر 1394

  پناه برخدا
  ایشاالله به حق آقام امام زمان مشکل همه حل بشه
  بخاطرخدا برام دعا کنید که خدا به منم نگاه کنه
  کارم حل بشه برم سرکار خیلی گرفتارم یاامام زمان

 171. نویسنده دیدگاه: فرزانه
  21 تیر 1394

  خدا ممنونتم خیلی باحالی

 172. نویسنده دیدگاه: علي
  21 تیر 1394

  سلام، ممنون ميشم برا منم دعا كنيد كه امام زمان رو ببينم به حق اين روز هاي عزيز،منم برا شما دعا ميكنم مشكلتون حل شه و تو كاراتون موفق باشيد.
  ☝️

 173. نویسنده دیدگاه: ایلیا
  21 تیر 1394

  آیه الکرسی رو حفظ کنید وهروقت یادتون بود زمزمه کنید .دوا وشفاست برا آمرزش اموات گرفتاریها سختییا حتی خوشیهاتون انشاا.به حق این شبهای ماه مبارک رمضان همه ما عاقبت بخیر بشیم

  • نویسنده دیدگاه: نسرین
   01 مرداد 1394

   انشالله همه با خواندن ایه الکرسی حاجت روا بشن بیاید برای سلامتیمون و عاقبت بخیری جونا دعا کنیم انشالله رفع مشگل همه بشه ابروی کسی نریزه
   ا7

 174. نویسنده دیدگاه: HNG
  21 تیر 1394

  Daram in doa ro vase eshgham mikhonam , elahi harja ke has to har kari moafagh shad o salamat bemone …

 175. نویسنده دیدگاه: علی
  20 تیر 1394

  با سلام
  نماز
  روزه های همه عزیزان مقبول حق.
  اول دعا جهت سلامتی و آقا امام زمان.
  و شفای همه مریضه ها و مریضها انشالله.
  و سلامتی من و خانواده ام دعا کنید.
  و مشکل بوجود آمده بیکاری. دعام کنید شغلم درست بشه. شرکت مارو تعدیل کرده.
  تشکر.

 176. نویسنده دیدگاه: ایلیا
  20 تیر 1394

  با سلام بیاید آیه الکرسی روحفظ کنید که کلید همه درای بسته است واسه بیمارتون واسه گرفتاریتون واسه خوشیتون وناخوشیاتون، مسافرت حتی مهمتر آمرزش امواتتون .چون به روایت امام معصوم خوندن این آیه در قبرستان عذاب رو آنروز از قبرستان دور میکنه !مگه حفظش چقدر زمانبره؟

 177. نویسنده دیدگاه: زهرا
  20 تیر 1394

  الان تقریبا ساعت سه شب هست نمیدونم چرا ولی دلم یهو خواست ایت الکرسی بخونم تا که کمی اروم بشم….حالم خیلی بد بود فکرم اصلا ازاد نمیشد اتفاقات این چند روزه جلو چشمم بود ولی الان کمی بهترم

 178. نویسنده دیدگاه: اسماعیل زاده
  19 تیر 1394

  خدابیامرزه مادرمو همیشه بعد از نمازو کلا هروقت میخواستیم بریم بیرون بهم میگفت آیه الکرسی رو بخون نگهدارته ازشرهمه چی

 179. نویسنده دیدگاه: صادق
  18 تیر 1394

  خدایا هرکی هر حاجتی نیکی داره عطا بفرما

 180. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  18 تیر 1394

  خدایا به حرمت همین شبهای عزیز قدر قسمت میدم هرکس هر مشکلی داره حل کن
  اگه صلاح دونستی یه گوشه نظر کوچک هم مارو یادت باشه
  میدونم یادت هست ولی من حواس پرتم
  ولی دلم شکسته
  از خیلیا دلگیرم
  خیلیا منو رنجوندن
  ولی هیچکدوم مهم نیستن هیچکدوم!!!!
  خودت بزرگی
  شکر

 181. نویسنده دیدگاه: انا
  18 تیر 1394

  عالین واقعا عالین

 182. نویسنده دیدگاه: وحيد
  18 تیر 1394

  با سلام وقتيگرفتاري ديگران را بدون ادعايي مي شنويم خود را فراموش مکنيم

 183. نویسنده دیدگاه: مهدی
  16 تیر 1394

  دوستان عزیز منو هم دعا کنید گرهی تو زندگی افتاده ایشا ا… اگر خیره حل بشه مشکلم
  آمین

 184. نویسنده دیدگاه: نیایش
  15 تیر 1394

  سلام به لطف این شبای عزیز ازتون خواهش میکنم برای همه ی اونایی که مشکل دارن دعا کنید

 185. نویسنده دیدگاه: سپیده
  14 تیر 1394

  سلام
  تو این ماه مبارک برای همه ارزو می کنم که به خواسته هاشون برسن
  اگه خداوند صلاح بدونه
  برای منم دعا کنید

 186. نویسنده دیدگاه: رضا
  09 تیر 1394

  سلام دوستان برای پدرم دعا کنید بد جور مریض شده خواهش میکنم ازتون دعا کنید

 187. نویسنده دیدگاه: کیمیا
  07 تیر 1394

  معلم چهارم ابتدایمون می گفت موقع امتحان آیت الکرسی بخونید و روی ورقتون فوت کنید از اون موقع هر وقت امتحان دارم این کارو میکنم واقعا جواب میده هم استرستو از بین میبره و بهت آرامش میده هم باعث میشه به شکل معجزه آسایی ذهنت باز شه و همه چیز به ذهنت بیاد!!!
  شما هم امتحان کنید معجزه میکنه!!!

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   24 تیر 1394

   فوت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 188. نویسنده دیدگاه: پریسا
  07 تیر 1394

  سلام من ی مشکلی دارم از هرکسی که متن من رو می خونه عاجزانه خوااااهش می کنم برام دعا کنید. اگر مشکلم حل نشه همه امیدو زندگیمو از دست میدم.ازتون خواهش می کنم برام دعا کنید.ایشالا که مشکل همه حل بشه.خواهش می کنم….

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   15 تیر 1394

   انشاءالله درست بشه من دعا کردم

  • نویسنده دیدگاه: بنده خدا
   17 تیر 1394

   ان شا الله مشکلتون حل بشه دعا میکنم

  • نویسنده دیدگاه: زهرا
   20 تیر 1394

   واست دعا کردم هم تو هم کسایی که مشکل دارن…خودمم کم مشکل ندارم

 189. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  05 تیر 1394

  سلام خدمت دوستان عزیزم من هروقتی استرس داشتم یامشکلی داشتم به آیت الکرسی پناه آوردم واقعا جواب گرفتم توصیه میکنم حتما امتحان کنید

 190. نویسنده دیدگاه: fatemeh
  05 تیر 1394

  معجزه قرآن

  یکی از شاگردان امام زمان ع در یکی از مکاشفه هایی که با ایشان داشت نقل می کند من بسیار از توجه جوانان به اعتیاد رنج میبردم و بسیار ناراحت بودم به همین خاطر از امام زمان ع پرسیدم و ایشان اشاره به قرآن کردند و خواندن آیت الکرسی به مدت 30 روز را توسط خود شخص توصیه کردند .

 191. نویسنده دیدگاه: سوگل
  03 تیر 1394

  خوندن آیت الکرسی معجزه میکنه…آرامش عجیبی به آدم میده
  امتحانش کنید حتما

 192. نویسنده دیدگاه: هادي
  02 تیر 1394

  سلام ………… اي مشكلي برام پيش امده از همه التماس دعا دارم … دعا كنيد كه به حق اين روزهاي عزيز مشكلم حل بشه … خدايا مشكل همه رو حل كن مشكل منم حل كه شرمنده نشم …. دعا كنيد . دعا كنيد . دعا كنيد .به حرمت خون شهيداي كربلا خدا يا گره كارمو باز كن . مشكلمو حل كن .

 193. نویسنده دیدگاه: سولماز
  31 خرداد 1394

  خدایا خودت کمکم کن من از این وضعیت در بیام.خدا امیدم به خودته

 194. نویسنده دیدگاه: Fatemeh
  31 خرداد 1394

  Khodaye mn eteghad daram b en ayat alkorsii lotfan komakam kon

 195. نویسنده دیدگاه: محیا
  29 خرداد 1394

  عالی بود

 196. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  27 خرداد 1394

  یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک

 197. نویسنده دیدگاه: shaghayegh
  25 خرداد 1394

  سلام التماس دعا به همتون ….منم دعا کنین که بدجوری محتاجم

 198. نویسنده دیدگاه: مهدی
  23 خرداد 1394

  7 خواص اعجاب انگیز آیة الکرسی را در این گزارش بخوانید.

  1- حضرت امام باقر(ع) فرمود : کسی که بعد از وضوء آیة الکرسی بخواند خداوند ثواب چهل سال عبادت را به او عنایت می فرماید و چهل درجه او را بالا می برد و چهل حورالعین را به تزویج او در می آورد.

  2-رسول خدا(ص)(علیه افضل الصلوات) فرمودند : هر کس آیة الکرسی را بعد از هر نماز واجبی بخواند خدای تعالی قابض روح او خواهد بود و مثل کسی است که جنگ کرده باشد با کفار در خدمت انبیاء تا به شرف شهادت فایض شده باشد.

  3-اگر کسی آیة الکرسی را بخواند و به پاهایش بدمد در راه رفتن خسته نمی شود.

  4-اگر کسی در جایی بی آب باشد و از هلاکت بترسد 66 بار آیة الکرسی بخواند حاجتش برآورده می شود.

  5- برداشتن عذاب قبر : اگر کسی مشتی خاک بردارد و 7 بار آیة الکرسی بخواند و در قبر مرده ریزد آن مرده را کیفر نکنند و به رحمت الهی رسد.

  6-پیامبر اکرم (ص) فرمودند : اگر کسی در شب یکشنبه دو رکعت نماز با حمد و آیة الکرسی و توحید هر کدام یک بار بخواند فردای قیامت وقتی پا به عرصه ی قیامت می نهد صورتش مثل ماه شب می درخشد و از طرفی هم پروردگار عالم در دنیا عقلی به او عطا می کند که او را تا زمان مردن همراهی می کند.

  7-دوازده مرتبه آیة الکرسی خواندن در سفر و حضر مانند این است که دوازده لشکر مجهز برای حفاظت از هر حادثه از جانب خدا گماشته شده است.

  تذکر : این 7 مورد تنها 7 قطره از دریای پهناور آیة الکرسی می باشد . سوره ای کوچک در قرآن که در دل بزرگترین سوره ی قرآن جای دارد و پیامبر (ص) خواندن مدام آن را به امیر المومنین علی(ع) بی نهایت توصیه می فرمود.

 199. نویسنده دیدگاه: مهدی
  23 خرداد 1394

  با عرض سلام
  من از ایت الکرسی خیلی جواب گرفتم به دوستان هم پیشنهاد میکنم تجربه کنید

 200. نویسنده دیدگاه: محمدجواد
  22 خرداد 1394

  کمک

 201. نویسنده دیدگاه: سلیمانی - اهواز
  22 خرداد 1394

  امیدوارم به حق عظمت این آیه و قرآن و آفریدگارشان همه به راه راست هدایت شویم تا با تحقق ظهور امام زمان از شری که جهان اسلام را گرفتار کرده نجات پیدا کنیم . الهی آمین

 202. نویسنده دیدگاه: رضا
  21 خرداد 1394

  دستتون درد نکنه

 203. نویسنده دیدگاه: امیرحسین
  21 خرداد 1394

  سلام علیکم حال شما خوبه دستتون درد نکنه من آیه الکرسی رو کپی کردم خیلی نیاز داشتم خدا خیرتون بده یاعلی مدد

 204. نویسنده دیدگاه: مهدی
  19 خرداد 1394

  ان شاء الله خداوند همه دعا های شما عزیزان را قبول کند

 205. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  19 خرداد 1394

  خدایا به حق بزرگیت قسم منو و همه کسانی که در دام اعتیاد گرفتارن رو دریاب و نجات بخششان باش…. آمین یا رب العالمین

 206. نویسنده دیدگاه: Kimia
  18 خرداد 1394

  Dostan salam lotfan baraye man doa konid ta dar emtehana ghAbol besham

 207. نویسنده دیدگاه: عاطفه
  18 خرداد 1394

  ممنون لطفا براي كنكورمن دعاكنيد رتبه دلخواهموبيارم ايشالله مشكلات همه برطرف بشه.

 208. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  17 خرداد 1394

  سلام٬التماس دعا

 209. نویسنده دیدگاه: محمد
  16 خرداد 1394

  هرکی مشکلی داره دستشا بطرف آسمان دراز کنه و 3 بار از الله بخوادکه مشکلشا حل کنه زیرا الله میفرماید شرمم میاد کسیکه دسش به طرفم دراز کنه و بخوام دسشا خالی برگردونم

  • نویسنده دیدگاه: عباس
   03 تیر 1394

   بله درستِ همانطور که که سعدی در نثر خود این مطلب را میگوید.

 210. نویسنده دیدگاه: محمد
  16 خرداد 1394

  یا الله به همه انسانها در مشکلات کمک کن وقلب همه را سرشاراز نور الهی خود گردان و مومنین را سر بلند وکامیاب گردان
  الهی امین

 211. نویسنده دیدگاه: مهدی
  16 خرداد 1394

  خدایا من نذر کردم که امتحانامو قبول بشم نظرمو عدا میکنم دوستان برای همتون دعا میکنم که به مشکلات بر نخورید شما هم واسه ما دعایی کنین ممنون

 212. نویسنده دیدگاه: حانیه
  16 خرداد 1394

  خیلی خوبه

 213. نویسنده دیدگاه: احسان خان
  14 خرداد 1394

  سال سوم راهنمایی بودم قبل از امتحان تو راه مدرسه ایته الکرسی میخوندم بوو نمرات خوبی گرفتم و مهم تر اینکه حفظش کردم

 214. نویسنده دیدگاه: نیما
  11 خرداد 1394

  خدایا امروز امتحان دارم ب من ی کمکی کن این سال رو قبول شم از تو کمک میخوام ،خدا من فقط ب تو ایمان دارم ک ارزو های منو قبول کنی دوست دارم خدا ،دوستان شما هم ی دعایی برام کنید ک این سال رو قبول شم متشکرم

 215. نویسنده دیدگاه: ف . رضايي
  11 خرداد 1394

  سلام.از همه لحاظ عاليه.التماس دعا.براي موفقيتم در درسها.پيشرفتم در زندگي و … دعا کنيد.مرسي.با تشکر فراوان.

 216. نویسنده دیدگاه: sara
  10 خرداد 1394

  سلام فردا ی امتحان مهم دارم. همزمان ی ناراحتی بزرگ هم امشب ب سراغم اومده.
  هرکس اینجا میاد یعنی آدم باخداییه لطفأ برام دعا کنید.

 217. نویسنده دیدگاه: حامد
  09 خرداد 1394

  سلام
  اگه تو زندگیمون سختی هست, مشکلات هست, بی پولی یا چیزی شبیه این ها, همه اش از لطف خداوند تبارک و تعالی ست چرا که مورد آزمون خداوند قرار گرفتیم پس صبور باشیم وبا توکل به خدا در مقابل حکمت های پروردگار سر فرود آوریم تا از نعمت هایش بهرمند شیم.
  بهتره دلامونو به خدا گره بزنیم تا ترسی از وقایع زمینی نداشته باشیم. تا خدا هست هیچ غمی نیست.
  یا علی مدد.
  التماس دعا

 218. نویسنده دیدگاه: مهشید
  09 خرداد 1394

  من هرروز ی ک امتان دارم میام تو این سایت…
  قبل امتان ایه الکرسی میخونم….
  برام دعا کنید لطفا. ممنون

 219. نویسنده دیدگاه: مهشید
  09 خرداد 1394

  برا همه دعا کنید برا منو دوستام هم دعا کنید …
  داریم امتحانای نهایی میدیم… خیلی سخته

 220. نویسنده دیدگاه: ســـــیدعلی
  05 خرداد 1394

  سلام ب همگی….
  ارزوی موفقیت رو برای همتـــون ارزو مندم…

  دراینجا ایت الکرسی خـــوب معنی نشـــده میتونست واضح ترو مفهوم تر باشه..

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 خرداد 1394

   سلام بر شما
   کدام قسمت؟

 221. نویسنده دیدگاه: علی
  05 خرداد 1394

  عشق است خدایی راکه بازکننده همیه درهایه بسته به مومنان بااخلاص است

 222. نویسنده دیدگاه: عسل
  04 خرداد 1394

  خدایا فردا امتحان مهمی دارم ……کمکم کن که قبول بشم به خدا ینذر کردم که قبول بشم ی چیز خوبی بدم خدا جون کمکم کن دوستان شماهم برام دعا کنید لطفا مرسی

 223. نویسنده دیدگاه: سعید
  04 خرداد 1394

  خدایا فقط آرامش میخام…
  اگه زحمت نیس برام دعا کنید ب آرامش برسم.

 224. نویسنده دیدگاه: علی
  04 خرداد 1394

  برام دعا کنید ایشالله سلامتی ازخونه هاتون نره:-)

 225. نویسنده دیدگاه: تانیا
  03 خرداد 1394

  برای منم دعا کنید تو امتحانام قبول شم

 226. نویسنده دیدگاه: علىتوالى
  03 خرداد 1394

  خدايا راضيم به رضاى تو

 227. نویسنده دیدگاه: مهسا
  02 خرداد 1394

  خدایا امروز امتحان دارم توروقران کمکم کن به همه گمگ کن خیلی استرس دارم ساله اخرمه ایشاالله به خیر بگره یا علی

 228. نویسنده دیدگاه: مهدی
  02 خرداد 1394

  من فردا امتحان مهمی دارم یعنی امتحانای مهمی دارم
  نمیدونم شاید زیاده خواهی اگه بخوام برام دعا کنید راستشو بخواین زیادی حرکت نکردم که از خداوند برکتی بگیرم ولی ممنون همتون میشم
  اگه دعایم کنین
  التماس دعا

 229. نویسنده دیدگاه: احسان.
  01 خرداد 1394

  سلام این یکی دو ماه اینده برای من خیلی روزهای مهمی برام دعا کنید شرمنده مادرم نشم…

 230. نویسنده دیدگاه: mojy
  01 خرداد 1394

  سلام ایشالا هرکی مشکل داره با خوندن آیت الکرسی مشکلش حل بشه …
  یه دعایی هم من میگم هرکی مشکلی داره انجام بده ایشالا که حل میشه من به هر کسی توصیه کردم مشکلش حل شد بمدت 40 روز هروز زیارت عاشورا بخونید و زیارت تقدیم مادر امام زمان کنید ایشال که مشکلتون حل میشه

 231. نویسنده دیدگاه: ح مجگانی
  01 خرداد 1394

  افکار بسیار پریشانی در مغزم هست دارو بی تاثیر بوده. صددرصد خودم مقصر هستم آیه ای از قرآن را خواندم دقیقا به اعمال ناهنجار و غیر شرعی خودم در گذشته صریحا اشاره داشت تا کنون از مراجع مسئولی که استمداد کرده ام بی تاثیر بوده از طرفی با داشتن دو فرزند بسیار ساده و بی آلایش مثل خودم مایل به از هم پاشیدن زندگی خانوادگی ام نیستم از مومنین درخواست دعا و کمک معنوی دارم در بدترین روزهای عمرم زندگی میکنم . احساس میکنم به آخر خط رسیده ام فقط خدا میتونه کمکم منه یا الله یا رحمان ‌‌…

 232. نویسنده دیدگاه: سید
  01 خرداد 1394

  سلام ب همه دوستان میلادامام حسین (ع)برهمه مبرک ارزومیکنم همه ب دعاهاشون برسن منم تومرحله حساسی اززندگیم هستم لطفااگه قابل بدونین برامنم دعاکنین مرسی ازهمه التماس دعایاعلی

 233. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  30 اردیبهشت 1394

  و هرکس به خداوند تکیه کند…او برایش بس است…

 234. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  30 اردیبهشت 1394

  خواهش میکنم برای من گنهکار دعا کنید مریم فرزند عباس

 235. نویسنده دیدگاه: کرم
  30 اردیبهشت 1394

  من روزانه 7با ر با نماز میخوانمش خدا کنه مشگل تمام مشگل داران راحل کنه من هم مشکلاتم رفع شود

 236. نویسنده دیدگاه: امیر
  30 اردیبهشت 1394

  خدا مشکل وغم همرو باز کنه (الهی امین)

 237. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  29 اردیبهشت 1394

  تشكر

 238. نویسنده دیدگاه: ح.ر
  28 اردیبهشت 1394

  برای منم دعا کنید .. کارم گیر کرده

 239. نویسنده دیدگاه: نیما
  26 اردیبهشت 1394

  سلام خدمت شما عزیزان

  مشکلات شمارو که شنیدم مال خودم یادم رفت عزیزان انشالله همهی مشکلاتتون حل بشه

  دوستان فردا روز مهمیه برا من سخت ترین روز زندگیمه لطفا اگه قابل دونستید مارم دعا کنید

 240. نویسنده دیدگاه: سیدحسن
  26 اردیبهشت 1394

  خواهشن التماس میکنم چون خوادن ایه الکرسی را نمیتوانم وازهرطرف برایم مشکل وگرفتاری پیش امده ودر شرف بازداشت و زندان هستم وراهها برای حل وفصل انها بسته شده ازشما خوبان درخواست خواندن ان را به نیابت این حقیر دارم انشااله که دراین شب عزیزبعثت خداوند مشکلات وگرفتاریهای همه را برطرف نماید.امین

 241. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  25 اردیبهشت 1394

  بسیار مطالب جالب وعالییی
  ممنون از گردآورنده

 242. نویسنده دیدگاه: خاک
  25 اردیبهشت 1394

  امیدوارم مشکل همه شما حل بشه

 243. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  25 اردیبهشت 1394

  برای حاجت منم دعا کنید
  توکلم اول به خدا بعد امام حسینه

 244. نویسنده دیدگاه: درسا
  24 اردیبهشت 1394

  من فردا امتحان تیزهوشان دارم دعایم کنین

 245. نویسنده دیدگاه: ش
  24 اردیبهشت 1394

  خدایا کمکم کن خیلی تنهام خیلی خیلی زیاد میدونم که صدامو میشنوی.دوستا ن برای من دعا کنید خواهشا خیلی زیاد

 246. نویسنده دیدگاه: بهاره
  24 اردیبهشت 1394

  مرسی خیلی عالی بود ایشالا مشکل همه حل بشه مشکلات ما هم حل بشه
  خیلی میترسم از این بد تر سرم بیاد بعد یه چیزی بگم یا یه کاری بکنم که توی اون دنیا هم خوشی نبینم

 247. نویسنده دیدگاه: ali
  23 اردیبهشت 1394

  عالی بود خدا ما رو هم کمک کنه

 248. نویسنده دیدگاه: محدثه
  22 اردیبهشت 1394

  خیلی ممنون…..

 249. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  21 اردیبهشت 1394

  مرسی ازمطالبتون..توروخدابرامنم دعا کنید ب حاجتم برسم

 250. نویسنده دیدگاه: مینا
  19 اردیبهشت 1394

  مرسی همه مطالب رو خوندم.
  دعا کنین مشکل منم حل بشه.در حال حاضر توکلم فقط و فقط به خداست که کمکم کنه

  • نویسنده دیدگاه: اسرا
   25 اردیبهشت 1394

   حتما دعا می کنم لطفا شما هم برای من دعا کنین.

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   27 اردیبهشت 1394

   سلام مینا خانم حتما مشکلتون حل میشه ایمان واعتماد به خداوند داشته باشین.خدایی که از ابر بی وزن هزاران تن اب فرو میریزه قادر به حل مشکل کوچیک ما ادما هستش.شادکام باشین.محمد خلخال

 251. نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
  18 اردیبهشت 1394

  ممنون از لطفتون

 252. نویسنده دیدگاه: اذر
  18 اردیبهشت 1394

  برای منم دعا کنید مشکلاتم حل بشن 23 سالمه و مشکلات زیادی دارم

  • نویسنده دیدگاه: ﺑﻬﺎﺭﻩ
   21 اردیبهشت 1394

   اﻳﺸﺎﻟﻪ ﺣﻞ ﻣﻴﺸﻦ ﻣﺜﺒﺖ ﻓﻚر ﻛﻦ ﻓﻘط ﺭاﻩ ﺣﻞ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﻪ ﻓﻜﺮ ﺁﺩﻣﺎ

 253. نویسنده دیدگاه: یه مومن
  17 اردیبهشت 1394

  خیییلی ممنون عالی بود
  من که مشکلم حل شد.
  التماس دعا

 254. نویسنده دیدگاه: زهرا
  16 اردیبهشت 1394

  سلام انشالا که مشکلات همه حل بشه من و خانواده ا م این روزها مشکلات سختی را میگذرونیم التماس دعا همه برای هم دعا کنیم لااقل استجابت هم نشه خودش نوعی ارامشه

 255. نویسنده دیدگاه: ف
  16 اردیبهشت 1394

  سلام خيلي خوب بود. ازتون خواهش ميكنم واسه شوهر منم دعاكنيد مريضه و همچنين واسه من چون شفاي اون معادل برگشت من به زندگيه.

 256. نویسنده دیدگاه: دریا
  16 اردیبهشت 1394

  سلام. میدونم الان دیر وقته ولی حدود یک ساعت پیشش شهر ما زلزله اومد من از ترس خوابم نمیبره. الان یکی از دوستام گفت ایت الکرسی بخون. منم اومدم تو این سایت.اینو میخوام بگم من امشب از قدرت خدا ترسیدم. ولی نمیدونم چرا بازم از خودش کمک میخوام اینکه خوانوادم سالم باشن و ازم جدا نشن. من بچه نیستم 20سالمه. ولی تازه میفهمم که بدون خوانوادم نمیتونم. قدر لحظه های با خوانوده بدونین. من بهشون خیانت نمیکنم. ولی میترسم.از انکه بدون رضایت اونا از این دنیا برم.هر کی اینو میخونه کاری کنه تا خدا ازدستمون عصبانی نشه…….

 257. نویسنده دیدگاه: زهرا
  14 اردیبهشت 1394

  سلام بچها تروخدا برام دعا کنید توی بد گرفتاری افتادم تروخدا برام دعا کنید زندگیم داره از هم میپاشه دعا کنید تا کار دسته خودم ندادم همه چی درست بشه مثله روز اول
  ممنون..

 258. نویسنده دیدگاه: ابراهیم
  14 اردیبهشت 1394

  خیلی عالی آرامش خاصی داره ممنون

 259. نویسنده دیدگاه: فرهاد
  11 اردیبهشت 1394

  موافقم خیلی عالی

 260. نویسنده دیدگاه: فرهاد
  11 اردیبهشت 1394

  موافقم

 261. نویسنده دیدگاه: sadegh
  10 اردیبهشت 1394

  ایت الکرسی عظمت قران را به رخ انس و جن میکشه
  دوستان ایت الکرسی را فقط برای اجابت کاری نخوانید بلکه برای درک و فهم عمیق ان بخوانید چرا که این ایات دارای نوعی عبادت لحظه ایست
  هرچه که در ذهن انسان بگذره در ان داراست
  یا حیدر کرار مدد…

 262. نویسنده دیدگاه: ف
  09 اردیبهشت 1394

  خیلی ممنون که در سایتتون گذاشتین.
  شدیدا دنبالش بودم.
  همسرم برای مصاحبه به شرکتی رفت.
  التماس دعا از همگی.
  ما چندین ماهه دنبال کاری

 263. نویسنده دیدگاه: بنده
  09 اردیبهشت 1394

  ما همه قائم به تو تو ولی قائم به ذات

  اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ

 264. نویسنده دیدگاه: محمد
  08 اردیبهشت 1394

  هر کس این ایه رابعد ازوضو بخواند شخصیتش ۷۰برابرمیشودوهرکس بعد از نماز های واجب انرا بخواندفاصله ی او با بهشت فقط مرگ است

 265. نویسنده دیدگاه: روژین
  08 اردیبهشت 1394

  تورو خدا واسم دعا کنید مشکلم حل بشه

 266. نویسنده دیدگاه: مهرزاد
  08 اردیبهشت 1394

  ممنون ازسایت زیبا تون فوق العاده بود

 267. نویسنده دیدگاه: حاجتمند
  07 اردیبهشت 1394

  دوستان خواهش می کنم برام دعا کنید مشکلاتم حل بشه و مریضمون شفا بگیره بخدا من محتاج دعام

 268. نویسنده دیدگاه: fatemeh
  05 اردیبهشت 1394

  سلام…دوستان تودوخدا منو دعا کنید خیلی حالم بده..خیلی

 269. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  04 اردیبهشت 1394

  بسیار خوب

 270. نویسنده دیدگاه: ندا
  02 اردیبهشت 1394

  سلام عزیزان واقعا ممنونم که ایه الکرسی را در وب گذاشتید …بازم ممنونم تو رو خدا برام دعا کنید مشکلم حل بشه

 271. نویسنده دیدگاه: اسنا
  01 اردیبهشت 1394

  با سلام ازتون خیلی ممنونم من خیلی وقته این سوره رو میخواستم با جزییاتت بدونم و یادبگیرم،موفق شدم بازم ممنون،التماس دعا

 272. نویسنده دیدگاه: زویا
  31 فروردین 1394

  برام دعاکنید

 273. نویسنده دیدگاه: زویا
  31 فروردین 1394

  ممنون خیلی بهم آرامش داد برام دعاکنید

 274. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  29 فروردین 1394

  ممنون.از این همه زحمتی که میکشین.

 275. نویسنده دیدگاه: رحیمم
  29 فروردین 1394

  سلام ممنون از اینکه ایه الکرسی رو به روی سایت گذاشته اید اصلا فکرشو نمیکروم در هر صورت ممنونم

 276. نویسنده دیدگاه: ایلیا
  28 فروردین 1394

  وقتی که ایت الکریی رو خوندم تمام دلشوره و نگرانی هان از بین رفت و بهم ارامش لذت بخشی داد.

 277. نویسنده دیدگاه: M
  27 فروردین 1394

  سايت خوبي بود ممنون.

 278. نویسنده دیدگاه: محسن
  27 فروردین 1394

  خدا یا همه بیمارانو شفا بده.خدایا هر کسی گیر و گرفتاری داره به بزرگی این ایه برطرف یشه.من عاشق این آیه هستم.هر گرفتاری دارم با خوندن این آیه برطرف شده باور کنید.کافیه بهش اعتقاد داشته باشید.با تشکر

 279. نویسنده دیدگاه: امین
  26 فروردین 1394

  عجرتون با خدا

 280. نویسنده دیدگاه: امین
  26 فروردین 1394

  مرسی واقعا ممنون ازتون..واقعا بهم ارامش داد.

 281. نویسنده دیدگاه: علی اکبر
  23 فروردین 1394

  سلام به ایمان آورندگان واقعی نمی دانم با این همه نظمی که در کل جهان هستی وجود دارد چگونه عده ای هنوز خدا را باور ندارند اما دوستان از این هم غافل نشوید که همه به حهنم خواهند رفت با درجات مختلف

 282. نویسنده دیدگاه: حسین
  23 فروردین 1394

  التماس دعا.برایه من هم دعا کنید

  • نویسنده دیدگاه: ﺑﻬﺎﺭﻩ
   28 فروردین 1394

   ﺣﺘﻤﺎ اﻳﺸﺎﻟﻠﻪ ﺣﺎﺟﺖ ﺭﻭاﺷﻴﻦ

 283. نویسنده دیدگاه: باران
  23 فروردین 1394

  خیلی ممنون ازشما اجرتون باخدا ازدوستان خواهش میکنم ک واسمون دعا کنن خیلی محتاجیم به دعاتون مخصوصا واسه منه کنکوری ک امیدم تنها خدای سمیع وعلیمه و بعددعاهای شما

 284. نویسنده دیدگاه: ریحانه
  18 فروردین 1394

  سلام با تشکر از سایت خوبتون ملتمسانه میخوام واسه منم دعا کنید

 285. نویسنده دیدگاه: آریا جمشیدی
  17 فروردین 1394

  خیلی عالی بود.

 286. نویسنده دیدگاه: حانی
  17 فروردین 1394

  من یه جا خوندم که خواندن ایت الکرسی و تسبیحات حضرت زهرا باعث میشه که دزدبه خانه نزنه!
  منم تنهابودم برای همین این کاروکردم و الان آرامش گرفتم….
  برام دعاکنید ممنون

 287. نویسنده دیدگاه: بهرام
  16 فروردین 1394

  خدا اجرتون بده ممنون كه اين آيه شريف را با ترجمه فارسي گذاشتين براي من هم دعا كنيد.

 288. نویسنده دیدگاه: یه بنده خدا
  16 فروردین 1394

  سلام برای منم دعا کنید اون عده ای که دارن اذیتم میکنن دست از سرم بردارن

  • نویسنده دیدگاه: حانی
   17 فروردین 1394

   امیدوارم دست ازسرت بردارن
   برات دعامیکنم،توهم برای من دعاکن مرسی…امیدوارم

  • نویسنده دیدگاه: پارسا
   29 فروردین 1394

   همون حقته اذیتت کنن چون تو این دنیا نخوری میخورنت!

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   16 اردیبهشت 1394

   سلام واي منم همين دعا رودارم

 289. نویسنده دیدگاه: محسن
  16 فروردین 1394

  خیلی خوب است ولی سطر دوم را من نفهمیدم =نه خوابى گران آنچه در آسمانها

 290. نویسنده دیدگاه: شهرام
  16 فروردین 1394

  با سلام و عرض تشکر
  من اول که از برکات این آیه خبر دار شدم خیلی دوست داشتم این آیه را حفظ کنم ولی قاطی یا اشتباه میخوندم ولی این آیه شریفه را روی موبایل گذاشتم و هر شب فبل از خواب با موبایل مرور میکردم و اشتباهاتم را میفهمیدم .
  اکنون شکر خدا حفظ شدم و همیشه زمزمه لبم هست .

 291. نویسنده دیدگاه: سمانه امینی نیا
  16 فروردین 1394

  سلام تشکر که ایت الکرسی رو تو سایتتون گذاشتید

 292. نویسنده دیدگاه: سعید
  15 فروردین 1394

  دستتون درد نکنه براب اینکه این آیه گرانبها را در سایتتون قرار دادین.من خیلی مشکل دارم.از همه التماس دعا دارم.

 293. نویسنده دیدگاه: امین
  15 فروردین 1394

  بهترین راه نجات از بیراهی خواندن آیت الکرسی است

 294. نویسنده دیدگاه: بهرام
  14 فروردین 1394

  عالي بود خدا خيرتون بده

 295. نویسنده دیدگاه: بهروز نوروزی
  13 فروردین 1394

  عالی بود هست

 296. نویسنده دیدگاه: ﺑﻬﺎﺭﻩ
  12 فروردین 1394

  ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﺸﻜﻞ ﺩاﺭﻡ ﺗﻮﺭﻭﺧﺪا ﺩﻋﺎﻡ ﻛﻨﻴﺪ.ﺑﻬﺎﺭﻩ اﺳﻤﻤ
  ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻤﻨﻮﻧﻨﻨﻨﻦ اﺯ ﺳﺎﻳﺘﺘﻮﻥ

  • نویسنده دیدگاه: سما
   16 فروردین 1394

   سلام بهار ه جون حتما دعات می کنم . تو این زمونه همه مشکل دارن . انشاالله حل شه

  • نویسنده دیدگاه: ياسمن
   20 فروردین 1394

   ممنونم از سايتتون..من ياسمنم توروخدا دعام کنيد

 297. نویسنده دیدگاه: یه بنده
  12 فروردین 1394

  ممنون از سایتتون که ایت الکرسی رو گذاشتید . خیلی خوبه بعد از نماز صبح بخونیم
  بازم ممنون

 298. نویسنده دیدگاه: مرتضی
  11 فروردین 1394

  خیلی ممنونم خدا خیرتون بده

 299. نویسنده دیدگاه: سجاد.ق
  11 فروردین 1394

  ممنون دستتون دردنکنه که این ایه پرعظمت رادرسایتتون قراردادین.

 300. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  08 فروردین 1394

  سلام خیلی ازتون ممنونم این آیه معجزه میکنه خیلی وقت بود میخواستم حفظش کنم یادم میرفت و پس و پیش میخوندم اما به لطف سایت شما یاد گرفتم بازم ممنونم ازتون انشا…هر چی از خدا بخواین بهتون بده به لطف این آیه شریف

  • نویسنده دیدگاه: محسن
   17 فروردین 1394

   به لطف خدا نه به لطف سایت

 301. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  05 فروردین 1394

  عالیه من هر وقت مشکلی دارم آیت کرسی میخوانم خیلی من آرامش میده

 302. نویسنده دیدگاه: سیدابراهیم
  01 فروردین 1394

  باسلام خودم معجزه آیت الکرسی رو دیدم و خیلی بهش ایمان دارم.

 303. نویسنده دیدگاه: علی
  29 اسفند 1393

  خیلی ممنون ….. Hdj hg;vsd ….. متشکر

 304. نویسنده دیدگاه: پیمان
  27 اسفند 1393

  yesssssssssssssssssssss

 305. نویسنده دیدگاه: ف . ن
  27 اسفند 1393

  عالییییییییییییییییی بود التماس دعا

 306. نویسنده دیدگاه: reza
  26 اسفند 1393

  دمتون گرم.

 307. نویسنده دیدگاه: رضا
  23 اسفند 1393

  با سلام و تشکر. نظر بیشتر علمای شیعه این است که آیت الکرسی تا هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ است. اگر سه آیه باشند آیات الکرسی می شوند ولی مفرد است. رسول الله (ص) فرموده اند 50 کلمه است که همین را اثبات می کند.

 308. نویسنده دیدگاه: نجات
  22 بهمن 1393

  سلام و عرض ادب امیدوار خسته نباشید

 309. نویسنده دیدگاه: حسین
  20 بهمن 1393

  واقعا ازتون ممنونم

 310. نویسنده دیدگاه: یه دوست
  19 بهمن 1393

  ممنون از این که آیه هایی مثل آیه الکرسی را در وب خود قرار داده اید امید دارم آیه هایی دیگر نیز در وب خود قرار دهید

 311. نویسنده دیدگاه: حافظ
  19 بهمن 1393

  ممنون از اینکه معنیشو گذاشتین خیلی عالی
  عاشق آیت الکرسی ام
  التماس دعا
  باز مرسی آقای مدیر

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 بهمن 1393

   زنده باشین (:

 312. نویسنده دیدگاه: ععرفان
  19 بهمن 1393

  برام دعا کنید امتحان ریاضی رو بیست بگیرم

 313. نویسنده دیدگاه: رضا
  18 بهمن 1393

  خداوندا عظمتت راشکرمیکنم.فتبارک ا.احسن الخالقین.ازهمه شما عزیزان التماس دعا دارم.

 314. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  18 بهمن 1393

  سلام لطفا برای من دعا کنید که محتاج دعای جمله یارانم سر دوراهی قرارگرفتم که هیچ گریزی از هیچکدوم ندارم با تشکر

 315. نویسنده دیدگاه: طناز
  17 بهمن 1393

  من عاشق این ایه ی زیبا و دوس داشتنی هستم.

 316. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 بهمن 1393

  عالی@-}–

 317. نویسنده دیدگاه: محمد
  15 بهمن 1393

  با سلام .. ممنونم از توضیحات درباره این ایه شریف …یا مولا علی مدد

 318. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 بهمن 1393

  عاااااليه

 319. نویسنده دیدگاه: پیمان
  13 بهمن 1393

  التماس دعا دارم منم دعا کنین . در ضمن سفر مشهد یادتون نره من که از آقا هر چی خواستم بهش رسیدم

 320. نویسنده دیدگاه: ایرونی
  12 بهمن 1393

  خدایا کمک کن

 321. نویسنده دیدگاه: افسون
  11 بهمن 1393

  امید وارم همتون به هاجت تون برسید

 322. نویسنده دیدگاه: سعید
  10 بهمن 1393

  خواهشا دعام کنید
  یه گرهی تو زندگیم دارم، دعا کنید به خیر بگذره

 323. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  10 بهمن 1393

  خیلی خوب بود از شما متشکرم امیدوارم 1 در دنیا 100در آخرت خیر ببینی انشاالله.

 324. نویسنده دیدگاه: رجا
  09 بهمن 1393

  باسلام.ميخوام اگربراتون مقدوره واسم دعاكنين تابچه ام زودبدنيانياد.وسالم باشه.ممنونم.التماس دعا

 325. نویسنده دیدگاه: حمید
  05 بهمن 1393

  خیلی ازتون ممنونم

 326. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  02 بهمن 1393

  چطوری توبه کنم؟؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 بهمن 1393

   در سایت جستجو نمایید

 327. نویسنده دیدگاه: سلمان
  30 دی 1393

  سلام واسم دعا کنید زندگیم بخاطر مادر زنم داره میپاشه .نامزد دارم بخدا خیلی دوسش دارم ولی مادر زنم داره جدامون میکنه

 328. نویسنده دیدگاه: عسل
  27 دی 1393

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  درباره آیه ها و تاثیرات آنان اگه میشه بیشتر برامون توضیح بدید
  ممنون از اطلاعات خوبتون

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 بهمن 1393

   چشم و ممنون

 329. نویسنده دیدگاه: اسرا
  26 دی 1393

  بچه ها بالای صفحه یه جایی نوشته بازی های انلاین یه سری بزنیدخیلی باهاله بعضی هاش.واردهربازی که شدین بازم بالای صفحه رو بخونید.

 330. نویسنده دیدگاه: shu22
  24 دی 1393

  دعا کنین شنبه امتحان دارم قبول بشم التماس دعا

 331. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  23 دی 1393

  سلام برام دعا کنید.محتاج دعام.. خیلی

 332. نویسنده دیدگاه: سعید طرفی
  22 دی 1393

  خداوند جزای خیر به شما دهد. انشاالله

 333. نویسنده دیدگاه: نسیم
  22 دی 1393

  نمیدونم چرا ولی همیشه این آیه برام شانس میاره
  خیلی هم به هم آرامش میده ینی عاشق این ایممم

 334. نویسنده دیدگاه: سما
  20 دی 1393

  تروخدااااا قسمتون ميدم واسم دعا كنيد بدجوري گير افتادم منم واسه همتون دعا ميكنم …….. هركسي يه صلوات از ته دلش واسم بفرسته انشاءا… كه مشكلات همتون حل بشه….

 335. نویسنده دیدگاه: یونس
  19 دی 1393

  ممنون از سایتتون

 336. نویسنده دیدگاه: حسین علیپور
  16 دی 1393

  سلام
  امیدوارم همه ی مردم خوب ایران در سایه ی قرآن به منزلت حقه ی خود برسند و همه با هم مهربان باشیم و به داد هم برسیم
  محبت و مهربانی گنجی عظیم است و تمام نشدنی……………..
  از شهرری دعاگویتان هستیم

 337. نویسنده دیدگاه: میثم
  15 دی 1393

  ممنون

 338. نویسنده دیدگاه: فرناز
  14 دی 1393

  سلام فرناز هستم ازشیراز.خواهش می کنم برام دعا کنید حاجت بزرگی دارم ومی خوام حتما بهش برسم.ممنونم ارلطف همتون

 339. نویسنده دیدگاه: نیلوفر
  13 دی 1393

  مرسی

 340. نویسنده دیدگاه: علی
  12 دی 1393

  با سلام و احترام ؛
  هر گاه من آیه ای از قرآن را با معنی آن می خوانم و مطلب و منظور آیه را می فهم واقعاً حیرت زده ومرا به فکر وادار می کند و تعجب میکنم که چرا بعضی ازمردم فقط به ظاهر قرآن اهمیت می دهند و هی می خواند می خواند آنهم در محالس ترحیم و سر قبر و ……هرگز به معنا ومفهوم یا مقصود وحی الهی اهمیت نمی دهند تا براساس قرآن زندگی نمایند
  اگر به قرآن عمل کنیم هرگز براساس امیال شخصی را در قضاوت دخالت نمی دهیم و کدرت ودشمنی را به راحتی دور می اندازیم و درحق کسی ظلم و ستم نمی کنیم

 341. نویسنده دیدگاه: سارا
  10 دی 1393

  سلام اجیایه گل لطفا برام دعا کنین تا حاجت روا شم

 342. نویسنده دیدگاه: ایناز
  09 دی 1393

  این سوره رو خیلی دوست دارم لطفا برای من دعا کنین نیاز دارم ب دعاهاتون…

 343. نویسنده دیدگاه: علی
  04 دی 1393

  سلام به برادر خواهرای خودم.
  اگه براتون مقدوره برا منم دعا کنید تا حاجت روا شم.
  ممنون

  • نویسنده دیدگاه: اسرا
   26 دی 1393

   باشه علی جان منم دعا می کنم تو هم برای من دعا کن.

 344. نویسنده دیدگاه: امین
  03 دی 1393

  لطفا دعا کنید محتاج دعاییم….

  • نویسنده دیدگاه: اسرا
   26 دی 1393

   منه بدبخت برای همه دعا می کنم شما هم برای من دعا کنید لطفا.خیییییییییییییییلیییییییییی متشکرم.

 345. نویسنده دیدگاه: امید
  01 دی 1393

  من سوره یت الکرسی را خیلی دوست دارم
  امید10ساله از منجیل

  • نویسنده دیدگاه: اسرا
   26 دی 1393

   امید تو هم تغریبا هم سن وسال خودمی.خوشحالم یکی رو هم سن وسال خودم پیدا کردم.

 346. نویسنده دیدگاه: ن.ا
  30 آذر 1393

  ترجمه اشبتباه نیست؟
  “پس آن کس که طغیانگر بود .
  به خدا ایمان آورد .”
  مگه ترجمه این نیست:پس آن کس که به طاغوت کافر باشد و..؟

  همینطور،”به کسانی که طغیان کردند، کمک میکند”؟
  مگه نباید باشه: کسانی که کافرند، طاغوت ولی اون هاست؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   تمامی ترجمه ها اصلاح شدند

 347. نویسنده دیدگاه: کامی
  30 آذر 1393

  با درود به شما و سپاس ، از دیدگاه من بهتر است هر یک از سوره های قرآن معنی فارسی آن را بدانیم چون! هنگامی که این گونه نباشد از مفهوم و معنای آن نا آگاه خواهیم بود و تنها جملاتی را میخوانیم که از معنی آن بی خبر هستیم و اصل هدف را دنبال نکرده ایم و در این صورت نخواهیم فهمید که خداوند از ما چه چیزهایی خواسته است.

 348. نویسنده دیدگاه: عمران
  29 آذر 1393

  آقا مدیر من یه کپی از ازن گرفتم مشکلی نیست؟؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   خیر التماس دعا

   • نویسنده دیدگاه: سهيلا
    10 دی 1397

    سلام وقتتون بخير من خيلي گرفتارم برام خيلي دعا كنيد التماس ذعا

 349. نویسنده دیدگاه: نازنین زهرا
  27 آذر 1393

  aaaaaliii bbod tnx

 350. نویسنده دیدگاه: مهری ماه
  24 آذر 1393

  همتون فقط تو زبونتون خدا رو یرستش میکنید تا از دیگران کم نیارید.
  تودلهاتون اصلا اثری از محبت خدا وجود نداره.
  آیا تا به حال فکر کردید چرا نماز می خونید؟چرا گاهی نمی خونید؟چر گاهی روزه میگیرید؟چرا گاهی نه؟
  هرکی جواب اینا رو داد اونوقت یه مومن واقعه ای یه.

 351. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  24 آذر 1393

  خیلی خیلی عالی
  متشکر و ممنون

 352. نویسنده دیدگاه: افسون
  23 آذر 1393

  دوستان سلام
  همیشه قرآن بخونید زیرا با خواندن وعمل به آن وارد بهترین بهشت خواهید شد.

 353. نویسنده دیدگاه: افسون
  23 آذر 1393

  آیت الکرسی تاثیر بسیار زیادی تو زندگی دار چون خودم تجربه اش کردم.
  این آیه فایده های بسیاری داره از جمله:اگر برای کسی مشکل بزرگی ییش آید این دعا رو هفت مرتبه با اخلاص بخونه تا برطرف شه.اگر کسی می خواهد نزد ظالمی برود که از او میترسد سه بار این آین رابخواند و بر اعضای بدن خود بدمد زیرا آن شخص ظالم مهربان و نرم خواهد شد.اگر کسی برای فرزند دار شدن مدام این دعا را بخوان مورد عنایت خداوند قرار میگیرد.برای جلب محبت یک نفر شب جمعه14مرتبه به نام او خوانده شود.برای به دست آوردن مال بعد از نماز صبح9 مرتبه خوانده شود.برای ادای قرض 15 روز هر روز22 مرتبه خوانده شود.به همراه داشتن این دعاسبب محفوظ ماندن از شر حیوانات جن و انس میشود.
  دوستان لطفا نظر دهید…

 354. نویسنده دیدگاه: hamed
  23 آذر 1393

  خیلی خوب بود از شما ممنونم.

 355. نویسنده دیدگاه: حامد
  22 آذر 1393

  واقعا ممنون

 356. نویسنده دیدگاه: محمد خانی
  22 آذر 1393

  احسن،خدایی سایت زیبایی است خیلی ممنون

 357. نویسنده دیدگاه: سیامک
  20 آذر 1393

  از زحماتتان برای این سایت زیبا کمال تشکر را دارم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   زنده باشید

 358. نویسنده دیدگاه: کمیل
  15 آذر 1393

  سلام من بیشتر شب ها خوف منو میگیره واسه مادر وخواهرم رو گرفته اما امشب از ترس نخوابیدم والان پناه اوردم به ایت الکرسی .ممنون

 359. نویسنده دیدگاه: کاظم
  11 آذر 1393

  عالی

 360. نویسنده دیدگاه: ستاره
  11 آذر 1393

  عالی بود

 361. نویسنده دیدگاه: گل
  10 آذر 1393

  از همه شما مومنان التماس دعا برای شفای برادرزاده ام دارم

 362. نویسنده دیدگاه: میلاد
  05 آذر 1393

  خیلی خوب بود مرسی.واسه اولین بار استفاده کردم و جواب داد

 363. نویسنده دیدگاه: مهدی ب
  04 آذر 1393

  وقتی میخواهید کاری را انجام دهید این دعا را بخونید واقعا تو کارتون موفق می شوید من تجربه ی زیادی کرده ام.

 364. نویسنده دیدگاه: نفس
  02 آذر 1393

  ممنونم خیلی عالی بود عزیزم

 365. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  02 آذر 1393

  گفتین جزع یکی از بهترین ایات الهی است. ممکنه بفرمائید دقیقا این کدام ایه است؟

 366. نویسنده دیدگاه: علی
  01 آذر 1393

  عاااااااااااااایه التماس دعا دارمازهمتون

 367. نویسنده دیدگاه: کورش شایان فر
  22 آبان 1393

  از شما نهایت سپاس را دارم ، این یک آیه نیست یک درس خداشناسی است تمام حقیقت همین است.

 368. نویسنده دیدگاه: پروانه
  21 آبان 1393

  خدایامحتاجت همیشه دلم برات تنگ شده خداجونم کمکم کن جان امام حسین

 369. نویسنده دیدگاه: خوش
  20 آبان 1393

  با عرض سلام خدمت شما
  در ترجمه “فمن یکفر بالطاغوت” اشتباه شده است! معنی آن این است: پس هر کس که به طاغوت(بت و شیطان و هر موجود طغیانگر) کافر شود.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   سپاس تمام ترجمه ها تصحیح شد

 370. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  20 آبان 1393

  امسال دخترم کنکور داره و شبانه روز تلاش میکنه شما را به خدا خیلی محتاج دعاتون هستم برای دخترم و بچه های که آرامش و خواب و استراحت را از خود دور کرده اند دعا کنید. اجرتون با خدا

 371. نویسنده دیدگاه: مهدی
  19 آبان 1393

  جزع یکی از بهترین ایات الهی است که ادم با تلاوتش اروم اروم میشه توصیه میکنم شما هم بخونید ای ایه رو چون حلال همه مشکلات است بخدا من تجربش کردم

  • نویسنده دیدگاه: علیرضا
   26 آبان 1393

   با سلام : از وقتیکه ایت ااکرسی را میخوانم یک ارامش خاصی بر من حاکم شده است و تمام مشکلات من حل گردیده است . وقتی ایت الکرسی را تلاوت میکنم خداوند بزرگ را بیشتر از همه وقت ها حس میکنم و واقعا مشکلات توسط این ایه حل میشود . دوستان عزیز حتما امتحان کنید و برای شروع هر کاری این ایه را تلاوت کنید تا راه ها باز شوند .

 372. نویسنده دیدگاه: نگین
  19 آبان 1393

  ممنون از این که آیه ی مشکل گشا را به اینجا و همه مردم گذاشتین

  • نویسنده دیدگاه: امید
   01 دی 1393

   سوره ی ایت الکرسی عالی بود

 373. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  16 آبان 1393

  ترجمه شما در بعضى موارد معناى آيه را تغيير داده است.

  براى نمونه:
  “پس آن کس که طغیانگر بود، به خدا ایمان آورد” –> “پس آن كس كه از طغيانگر [طاغوت] روى برگرداند و به خدا ايمان بياورد”

  مورد ديگر:

  “به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند. چنان که که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد. آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود.”–> “اما کسانی که طغیان کردند، پشتيبان آنها طغيانگران [طاغوت] هستند،
  چنان که که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برند.
  آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود”

  باید متذکر این مساله بشوم که در نکات بالا، دقیقا ترجمه خود آیه تغییر کرده، و نه تفسیر آن، تا فکر نکنید که سلیقه بردار است.

  تصحیح کنید…

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   سپاس تصحیح شد

 374. نویسنده دیدگاه: جوادصفا
  12 آبان 1393

  يکي بهترين آيات ودعاهايی است که نازل شده است ومن دردوره اي که رفتم يادگرفتم وازاستادم کمال تشکردارم وازخداميخواهم که تمام مشکلاتش راازسرراهش بردارد

 375. نویسنده دیدگاه: سجاد
  06 آبان 1393

  واقعی سایت خوبی دارین

 376. نویسنده دیدگاه: علیرضا
  05 آبان 1393

  خیلی ممنون بابت معنی و تعریف ایت الکرسی.

 377. نویسنده دیدگاه: نازگل
  04 آبان 1393

  خوب بود

 378. نویسنده دیدگاه: نازگل
  04 آبان 1393

  خیلی بدردم خورد

 379. نویسنده دیدگاه: شرمین
  30 مهر 1393

  ممنونم ازتون منم هر وقت از همه جا و همه چیز نا امید میشم ناخداگاه این آیه رو زمزمه میکنم
  مشکل بزرگی دارم ازتون میخوام برام دعا کنید

 380. نویسنده دیدگاه: مصطفی
  30 مهر 1393

  متشکرم از مسئول سایت
  یه صبح خوب رو با محتوای این سایت شروع کردم
  یک دنیا تشکر

 381. نویسنده دیدگاه: محمد نیکوئی
  28 مهر 1393

  با سلام و سپاس
  با آیت الکرسی آرامش میگیرم
  به مشکلی بر میخورم من شرمنده با این دعا به خدا متوصل میشم
  برای حل مشکلم دعا کنید
  انشالله مشکل همه برطرف بشه
  الهی آمین
  با تشکر و سپاس
  عالی بود

 382. نویسنده دیدگاه: سحر
  26 مهر 1393

  عادت ندارید تعریف کنین.میتونستی بگی خوب بود بجای بد نبودت.

 383. نویسنده دیدگاه: سحر
  26 مهر 1393

  عااالی بود

 384. نویسنده دیدگاه: مهدی
  25 مهر 1393

  از سایت پر محتواتون کمال تشکر را دارم.

 385. نویسنده دیدگاه: بهنام
  24 مهر 1393

  متشکرم. خوب بود

  • نویسنده دیدگاه: فاطمه
   01 آبان 1393

   چه کنیم هرچه کنیم به خود کنیم

 386. نویسنده دیدگاه: ستايش
  17 مهر 1393

  Khoooooob shoooood khodayaaaa shokreeeeeeet

 387. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  17 مهر 1393

  دوست عزیز بلندترین آیه قران آیه دین، آیه شماره 282 سوره بقره است نه آیه الکرسی

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   21 مهر 1393

   اصلاح شد، سپاس

  • نویسنده دیدگاه: دل شکسته
   18 آذر 1393

   دوست عزیزکسی نگفته بلندترین گفتن دومین ایه بلندقران بعدازاینه دین است

 388. نویسنده دیدگاه: پارسا
  16 مهر 1393

  مرسی از مطلبتون
  التماس دعا.

 389. نویسنده دیدگاه: Tufan
  14 مهر 1393

  aliii eltemas doaa

 390. نویسنده دیدگاه: رضا
  12 مهر 1393

  با تشکر از سایت خوبتان مرا نیز دعا بفرمایید

 391. نویسنده دیدگاه: روح الله
  10 مهر 1393

  خیلی خوب بود
  از همتون میخوام واسه حل شدن مشکلم دعا کنید

  • نویسنده دیدگاه: شرمین
   30 مهر 1393

   به خدا توکل کن
   حتما حل خواهد شد فقط باید صبور بود

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   18 آذر 1393

   ایشالا حل میشه

 392. نویسنده دیدگاه: عباس
  09 مهر 1393

  خوب بود

 393. نویسنده دیدگاه: مهران
  09 مهر 1393

  سلام خسته نباشید
  این آیه دعای من هستش که هر وقت بتونم زمزمه میکنم توشم اشتباه دارم ولی خدا میبخشه منو چون همه جا با خوندن این دعا کارم رفع مشکل شده

 394. نویسنده دیدگاه: رضا
  06 مهر 1393

  ممنون از سایت خوبتان من هرروز به سایت شما سرمیزنم و شروع روز کاری خود را با این دعا شروع می کنم

 395. نویسنده دیدگاه: کیمیا
  02 مهر 1393

  ایتلکرسیه خیلی خوب استومن در حر شرابطی خوب و بد ایتل کرسیه را می خوانم خدایا من و خمهی پدر وم مارد هارا سالم نگه دار الای امین

 396. نویسنده دیدگاه: حسین
  30 شهریور 1393

  با الفاظ اسلامی وایرانی پیام بدید مرسی وبای و…نباشد .

 397. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  30 شهریور 1393

  خیلییییییییییییییی عالی بوووووووووووووووود.

 398. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  30 شهریور 1393

  خیلییییییییییییییییییییییییی عالی بووووووووووووود

 399. نویسنده دیدگاه: و
  26 شهریور 1393

  با سلام
  حركت حرف آخر كلمه يعلم در خط سوم اشتباه است و اينجا فتحه است درحاليكه ضمه ميباشد . لطفا اصلاح نماييد . با تشكر

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   سپاس اصلاح شد

 400. نویسنده دیدگاه: محمد
  19 شهریور 1393

  حرکه هاش خوب نبود
  ولی بازم ممنون

 401. نویسنده دیدگاه: محمد
  16 شهریور 1393

  با سلام
  خواهشمند است با توجه به امکان استفاده مردم عزیز از متن قرار داده شده در سایتتون مثل آیه الکرسی ، به مطابق بودن متن با قران بدون تحریف دقت نمایید مانند یعلمُ درست است نه یعلمَ.
  و من الله التوفیق.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   06 دی 1393

   تصحیح شد
   سپاس از شما

 402. نویسنده دیدگاه: ثمین
  07 شهریور 1393

  ممنون خوب بود ….

 403. نویسنده دیدگاه: morteza
  04 شهریور 1393

  خب خیلی ممنون می توانی بگویی سوره ایت الکرسی یا همون دعا ایت الکرسی در ایه چتند سوره بزرگ بقره است مرسی التماس دعا؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   04 شهریور 1393

   دوست گرامی شما مطلب را کامل نخواندید، در مطلب آورده شده است

 404. نویسنده دیدگاه: morteza
  04 شهریور 1393

  مرسی خیلی خوب بود مرا هم دعا کنید و التماس دعا بای

 405. نویسنده دیدگاه: امین
  02 شهریور 1393

  من که همیشه میخونم یه روز نشده که نخونده باشم

 406. نویسنده دیدگاه: بهرامی
  30 مرداد 1393

  بد نبود

 407. نویسنده دیدگاه: بهروز
  27 مرداد 1393

  خدایا در دریای مشکلات گرفتارم. کمکم کن خدایا و هدایتم کن که بعد از گشایش تو را فراموش نکنم. امین یا رب العلمین از همه التماس دعا دارم

 408. نویسنده دیدگاه: محمد
  26 مرداد 1393

  با سلام
  مشکلاتی بزرگ و گره هایی باز نشدنی در زندگی برایم ایجاد شده بود
  با دفتر آیت الله مکارم مشورت کردم
  ایه الکرسی و موردی دیگه رو پیشنهاد کردن
  “”” فقط میتونم بگم معجزه دیدم “”””
  معجزه معجزه معجزه .

  خدایا شکرت ممنونتم
  ببخش منو که بنده ی نا فرمانتم
  فقط به وقت مشکلاتم میام سراغت.

 409. نویسنده دیدگاه: رومینا
  25 مرداد 1393

  خیلی ممنون از سایت خوبتون
  دوستان دعا کنید موفق شوم
  خدایا کمکم کن

 410. نویسنده دیدگاه: احسان بهمن پور
  24 مرداد 1393

  با سلام و خسته نباشید به شما و مدد از خداوند بزرگ سه سوال از حضورتان دارم
  اول اینکه کدام کلام از آیت الکرسی خوشگوار است؟
  دوم آن که چه کلامی از آیت الکرسی دشمن شکن است ؟
  سوم: کدامین کلام از آیت الکرسی ترس و لرز به جان دشمن می اندازد؟
  لطفا کمکم کنید تا جواب این سوال ها رو پیدا کنم
  خداوند یار و نگهدار شما
  احسان بهمن پور 37 ساله از تهران نارمک
  منتظرم……

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   25 مرداد 1393

   دوست گرامی آیت الکرسی شامل همه موارد فوق میشود

 411. نویسنده دیدگاه: حمید
  23 مرداد 1393

  سلام خدمت همه دوستان.خانم هستی اطمینان داشته باشید اگه شما یه قدم خالصانه به سمت خدا بردارید اون چند قدم برای نزدیک شدن به شما بر میداره .در واقع حضرت دوست همیشه منتظر ماست.امیدوارم هرچه زودتر به این انتظار پاسخ شایسته بدهی.بدرود

 412. نویسنده دیدگاه: ب
  22 مرداد 1393

  خدایابه حق آیه الکرسی همه رفتگان رو بیامرز وآنان را بافاطمه زهراوحضرت محمد محشور گردان وماراتانیامرزی از این دنیا نبر ان شاءالله خدایاکمکم کن جزتوپناهی ندارم

 413. نویسنده دیدگاه: مهدی
  22 مرداد 1393

  خوانندگان گرامی شما را قسم میدهم به عظمت ایت الکرسی موقع خواندن این دعا التماس دعا دارم گرفتارم دعاکنید خدا به حق ال عبا حاجتتان را قبول کند

 414. نویسنده دیدگاه: حامد
  22 مرداد 1393

  خدايا به همين ايه بزرگ كمك پدرم كن تا ازاد بشه
  مردم دعا برام كنين

 415. نویسنده دیدگاه: شهلا
  20 مرداد 1393

  سلام خسته نباشید
  لطفا از شان ایت الکرسی جهت براورده شدن حاجات بنوسید
  منتظرتون هستم
  باتشکر

 416. نویسنده دیدگاه: هستی
  20 مرداد 1393

  سلام.من 17سالمه و خیلی گناهکارم.(نه از او لحاظ دامنم پاکه ها)فکر میکنم خدا از من خوشش نمیاد ازمن بدش میاد میبینم بقیه اینجاها دعا میکنن مثل آقای امید از خودم ناامید میشم میگم خدا چرا باید به حرف تو دیوونه گوش بده چند وقته میخام یه زندگیم سرو سامون بدم نمی‌تونم یه نفر هست همش منو اذیت میکنه اعتمادبه نفسمو میگیره خیلیم نماز خونه برا همینه که چند وقته با خدا قهرم میخام برم کلاس شنا حرفه ای کار کنم یه مدرسه ام هست که خیلی بچه هاش دوستامن همو دوست داریم اما گفتن شاید جا داشته باشیم خیلی میتونه به روحیم کمک کنه ولی نمیشه خدا.وای که اگه برگردم مدرسه قبلی همون آشه البته اون که گفتم تو مدرسه نیست نمیدوم چیکار کنم قبلا خیلی خوب بودم از خدا پشیمون شدم اومدم آیه الکرسی بخونم درست شه.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   24 آذر 1393

   جات جهنمه اگه توبه نکنی.

 417. نویسنده دیدگاه: حمید
  18 مرداد 1393

  سلام.از همه دوستان آسمونی التماس دعا دارم.یا حق

 418. نویسنده دیدگاه: روژين
  17 مرداد 1393

  سلام خيلی خوبه براي کسانی كه نميدونن

 419. نویسنده دیدگاه: مریم
  14 مرداد 1393

  خدایا به حق این آیه کمکم کن.

 420. نویسنده دیدگاه: مریم
  12 مرداد 1393

  خدایا تورو به حق تک تک آیه های قرآنت کمکم کن

 421. نویسنده دیدگاه: اسد
  12 مرداد 1393

  خوانندگان گرامی شما را قسم میدهم به عطمت ایت الکرسی موقع خواندن این دعا التماس دعا دارم گرفتارم دعاکنید خدا به حق ال عبا حاجتتان را قبول کند

 422. نویسنده دیدگاه: مریم
  03 مرداد 1393

  تشکر از قرار دادن سوره آیت الکرسی انشالله همه حاجت روا بشن منم همین طور التماس دعا

 423. نویسنده دیدگاه: بنده خدا
  03 مرداد 1393

  برام دعا کنید. لطفا. خدایا کمکم کن. خواهش میکنم برام دعا کنید خواهش میکنم.

 424. نویسنده دیدگاه: امید
  03 مرداد 1393

  خدایا به حق همین ایت الکرسی کمکم کن….

 425. نویسنده دیدگاه: مهسا
  29 تیر 1393

  توشب قدر تو مسجد آخونده میگفت آیتالکرسی 7بار قبل از رفتن از خونه بخونی رو بال پرنده ها می ری و برمیگردی

 426. نویسنده دیدگاه: کیمیا
  28 تیر 1393

  سلام لطفا ایه های ایت الکرسی را بزرگتر بنویسیم ممنون

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   03 مرداد 1393

   متن بزرگتر شد

 427. نویسنده دیدگاه: جابر
  25 تیر 1393

  سلام خسته نباشید لطفا در مورد ایت الکرسی زیاد بحث کنید باتشکر

 428. نویسنده دیدگاه: حدیث
  17 تیر 1393

  از سایت خوبتون واقعا متشکرم .

 429. نویسنده دیدگاه: حدیث
  17 تیر 1393

  آیت الکرسی نه تنها یک سوره از قرآن بلکه آرامش بخش روح هاست.

 430. نویسنده دیدگاه: امیر
  15 تیر 1393

  واقعا این ایه معجزه میکند . اکنون که در حال نوشتن این دید گاه هستم اگر این آیه را نمی خواندم شاید اکنون فوت شده بودم زیرا در حال خواندن یک مطلب بسیار وحشتناک در اینترنت بودم و دیوانه وار میترسیدم که این آیه ی مبارک مرا تسکین داد و آرامشی فوق العاده به من داد پیشنهاد میکنم در هنگام ترس زیاد این آیه مبارکه را حتما بخوانید

 431. نویسنده دیدگاه: امير
  12 تیر 1393

  به نكته هاي جالبي اشاره شده . با تشكر از زحماتدون …

 432. نویسنده دیدگاه: حمید
  12 تیر 1393

  مرسی واقعا ایمان دارم به ایت الکرسی

 433. نویسنده دیدگاه: حسینسروری
  03 تیر 1393

  ممنون خیلی خیلی عالی بود

 434. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  02 تیر 1393

  متشکرم

 435. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  31 خرداد 1393

  خدایا کارت درسته

 436. نویسنده دیدگاه: هستی
  31 خرداد 1393

  سلام ممنون از وبلاگ خوبتون.من برا امتحانم خوندم امیدارم خوب بدم.اما وقتی این ایه رو میخونم ی احساس خوبی بهم دست میده انگار خوشبخترین ادم رو زمینم.امیدوارم ک خدا همه بندگانشو ب راه راست هدایت کنه.

 437. نویسنده دیدگاه: ابراهیم
  30 خرداد 1393

  خیلی لایک داری خدا

  به همه کمک میکنی چه اونی که گمراهی بخوادچه اونی که هدایت بخواد

  قشنگ ترین بخشش این بود

  در دین اجباری نیست .
  فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است .

  باید فکر کرد فکر کرد و فکر کرد

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   06 تیر 1393

   موافقم آقا ابراهیم واقعا جالب بیانش کردین پس بد به حال کسی که بادیدن این همه خوبی به سمت بدی بره…..!!!!!!!! متشکر.

 438. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  29 خرداد 1393

  سلام.من خيلي دلم گرفته بود،تصميم گرفتم دعا كنم و بعد از خوندن ايه الكرسي خيلي بهترم.توكل كردم به خدا.

 439. نویسنده دیدگاه: sepid
  21 خرداد 1393

  سلام خیلی ممنونم از وب سایت خوبتون . خدایا تو تموم لحظات تنهامون نمیزلری ولی فقط لحظه های گرفتاری و مشکلات باهاتیم خدایا مارو ببخش . خداوندا شکرت بخاطر همه ی نعمت هایت …. بازم ممنونم از وب خوبتون یا حق

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   21 خرداد 1393

   سپاس از شما
   التماس دعا

 440. نویسنده دیدگاه: مهدی
  20 خرداد 1393

  خدایا من ایت الکرسی رو خوندم واسه موفقیت تو امتحاناتم ولی اگه همه درسامم بیفتم خیالی نیست چون من بنده ی بد توام و شاید ارزش خوندن و زمزمه ایت الکرسی رو نداشتم. خدایا شرمنده فقط وقتایی که ما ادما دلمون میگیره میاییم سراغت . خدایا به امید تو

 441. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  18 خرداد 1393

  من هرروز قبل از شروع کارم ی سر به این سایت میزتم و روزم با خوندن ایت الکرسی شروع میکنم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   18 خرداد 1393

   التماس دعا دوست گرامی

 442. نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
  17 خرداد 1393

  با ذکر منبغ ایرادی ندارد عزیز

 443. نویسنده دیدگاه: زینب
  12 خرداد 1393

  سلام..
  من برای موفقیعت تو امتحان امروزم خوندم…امیدوارم با لطف خدا خوب بدم
  مرسی از وبلاگ خوبتون
  موفق باشید

 444. نویسنده دیدگاه: حمید بایندریان
  10 خرداد 1393

  بسیار بسیار عالی بود.

 445. نویسنده دیدگاه: فاطی
  08 خرداد 1393

  ممنون خیلی خوب بود..من فقط دعاشو واسه امتحانم خوندم.اینشالله که امتحانم خوب شم..با تشکر

 446. نویسنده دیدگاه: علی اکبر
  06 خرداد 1393

  ممنون عالی بود

 447. نویسنده دیدگاه: رفیع
  03 خرداد 1393

  خدا اجربده

 448. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  03 خرداد 1393

  مممممممرررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسییییییییییی

 449. نویسنده دیدگاه: 110
  31 اردیبهشت 1393

  ممنون

 450. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  31 اردیبهشت 1393

  برسد به روح همه اموات علی الخصوص خلداشتیان وجنت مکان حاج اسماعیل مدیررنجبر

 451. نویسنده دیدگاه: امید حفیضی
  30 اردیبهشت 1393

  واقعن معجزه دارد

 452. نویسنده دیدگاه: زینب.
  30 اردیبهشت 1393

  خیلی.ممنون.اخه.دنبال.ایت.الکرسی.میگشتم.ومعنیش.خانمم.گگفته.بود.که.ایت.الکرسی.خیلی.خوبه.از الان خیلی ایت الکرسی رو دوست دارم ممنون خانگهدار

 453. نویسنده دیدگاه: هلن
  29 اردیبهشت 1393

  باید بگم ممنون از این اطلاعاتی که در اختیار میگذارید بعضی وقتها این توضیحات باعث دگر گون شدن حال ادم میشه و ادم به خودش میاد من از مردن میترسم نه اینکه انسان گنه کاری باشم نه ولی همیشه ا در طول روز این نکته ذهنمو در گیره خودش میکنه ترسم به خاطر اینه که دوست دارم بی گناه از این دنیا برم دلم نمیخواد گناه کار برم اون دنیا من الان 30 سالمه و دوتا دختر دارم 9 ساله و 2 ساله هلن و هلنا برام دعا کنید دوست دارم خوشبختی بچه هامو ببینم التماس دعا

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   29 اردیبهشت 1393

   سپاس از شما، خداوند کودکانتون رو حفظ کنه

 454. نویسنده دیدگاه: هلن
  29 اردیبهشت 1393

  واقعا خواندن سوره ایت الکرسی در رندگی تاثیر داره من خودم بارها امتحان کردم و بهم جواب داده به همه دوستانم حتما توصیه میکنم از خواندن نماز و سوره ایت الکرسی غفلت نکنند

 455. نویسنده دیدگاه: کوشا
  29 اردیبهشت 1393

  با سلام من به شخصه به این آیه مبارک خیلی ایمان دارم واقعا با خوندنش آرامش میگیرم ممنون از شما برای تفسیر
  یا حق

 456. نویسنده دیدگاه: مهدی صفری از سلطانیه
  18 اردیبهشت 1393

  باسلام وخسته نباشید درخواندن آیه الکرسی د رحل مشکلات وافزایش رزق وروزی اصلا شک نکنیدمن شخصا نتیجشو دیدم

 457. نویسنده دیدگاه: معرفت صفری
  18 اردیبهشت 1393

  باسلام لطفا علت اینکه چرا این آیه این همه مهمه برای بازدیدکنندگان بیشتر بگید این آیه چی داره که ازهمه آیه های دیگر متمایز شده ممنون التماس دعا

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 اردیبهشت 1393

   ممنون از شما، در هفته پیش رو در این مورد مطلبی نگارش خواهیم نمود

 458. نویسنده دیدگاه: فرشته
  08 اردیبهشت 1393

  ممنون عالی بود

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   18 اردیبهشت 1393

   مرسی ازاینکه استفاده کردین ازمطالب سایت

 459. نویسنده دیدگاه: پارمیسا
  31 فروردین 1393

  واقعا عالی بود. ممنون

 460. نویسنده دیدگاه: حسن18
  14 فروردین 1393

  سلام واقعا عالی بود ممنون…..

  • نویسنده دیدگاه: پارسا
   08 اردیبهشت 1393

   سلام خیلی خوب بود

 461. نویسنده دیدگاه: امیر حسین
  12 فروردین 1393

  خدا اجرتون بده

 462. نویسنده دیدگاه: منتظر المهدی
  20 اسفند 1392

  این پس در shia92-shia با درج منبه ثبت شد..
  موفق باشید..

 463. نویسنده دیدگاه: فرشاد
  13 بهمن 1392

  دانلودنميشه

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   13 بهمن 1392

   برای ذخیره صفحه از منوی مرورگر خود گزینه save را انتخاب کنید

 464. نویسنده دیدگاه: سید
  24 دی 1392

  لطفاً در اعراب گذاری دقت فرمایید

 465. نویسنده دیدگاه: امیر
  18 دی 1392

  عالی بود ممنون آیا میشه فقط آیه ی 255 را حفظ کرد تا آیه الکرسی به حساب آید

 466. نویسنده دیدگاه: محمدرضا
  17 دی 1392

  عالیییی بود من برا شب امتحانم از رو این حفظ کردم ممنون

 467. نویسنده دیدگاه: ساحل
  23 مهر 1392

  بسیارعالی بود ممنونم

 468. نویسنده دیدگاه: سید
  23 مهر 1392

  عالیه فقط یه مشکل کوچولو که ایشاالله رفع میشه ترجمه ناقص است

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   23 مهر 1392

   تغییراتی صورت گرفت، ممنون

نظر خودتان را ارسال کنید