واکنش محسن رضایی به ماجرای بخیه کودک اصفهانی

mohsen-rezaee
1394/09/18
به گزارش آسمونی و نقل از باشگاه خبرنگاران جوان محسن رضایی آخرین پست اینستاگرامی خود را به ماجرای شکافتن بخیه کودک چهار ساله در بیمارستان اصفهان اختصاص داد و خواستار رسیدگی به آن شد.
 
وی در این پست خود نوشت:
 
گر دولتمردان به اخلاق اهميت كافي بدهند، درآمد و رفاه هم به دست می‌آيد، ولي ترجيح پول بر اخلاق و انسانيت باعث شده كه اخلاق اجتماعی در جامعه ضعیف شود.
 
وزارت بهداشت و درمان كشور و آموزش و پروش كشور بيش از هر نهاد ديگري بايد به اخلاق و ارزش‌های انساني و الهی توجه كنند. نبايد بداخلاقی‌ها در پس هیاهوها به فراموشی سپرده شوند.
 
کشيدن بخيه از گلوي يك كودك چهارساله به دلیل نداشتن پول و یا سوختن دانش آموزان در كلاس به دليل آتش بخاري، جنايات بزرگ و نابخشودنی است.
 
بايد برای كساني كه اين اعمال غیرانسانی را انجام داده‌اند مجازات شديدي اعمال شود.
mohsen rezaee
0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  21 آذر 1394

  دولت وحکومت تو دو خط بنویسه واسه مردم همون هایی که تو سخنرانیهاشون عوام نام میبرند همین بدبختهای دوران صفوی قاجار مادها پارتها وپهلوی و الان چکار کرده //خیلی دوست دارم وقتی آرزوهای فرزندانشون اگر برآورده نمیشد اگه ماشینهای آنچنانی وسفرهای مختلف وهمه وهمه اگر برای عشق حال بچه هاشون اینهمه بدبختی به خورد مردم نمیدادن چی میشد اینقدر از نفت و گاز و مالیات و صادرات و بردگی کشیدن مردم استفاده کردید خسته نشدید //تا یکی میاد رک میزنه تو دهنتون از ترس لرزه پایه های حکومتتون هزارتا انگ بهش میزنید //از چیتون تعریف کنیم از بیکاریمون از بی پولیمون از اینکه لیسانس باشی سی وسه سالت باشه مجرد باشی پارتی واسه کار کردن نداشته باشی و اینقدر بدبخت باشی که پول نون بربری تو جیبت نباشه///حلال و حرومی که وجود نداره ولی از ته قلبم نمیبخشمتون و خدا از هیچکدومتون نگذره///توف به این زندگی و این عمری که تو دوره شما داره سر میشه///چهار تا بخیه اون کودک چهل میلیون بخیه دیگه هم هست که از عمر ما حدر شد

  • نویسنده دیدگاه: دانشجو
   23 آذر 1394

   ایول مرسی.لایییییییییییک

 2. نویسنده دیدگاه: maryam
  19 آذر 1394

  اینجا ایران است .پول حرف اول رو میزنه. پول و اشنا داشته باشی به هرچی میخوای میرسی

 3. نویسنده دیدگاه: بنده ی خدا
  18 آذر 1394

  خاک تو سر دکتر دیگه یعنی اون دکتر رو بدن من جرش بدم
  واقعا براش متاسفم
  ببین با کیا میشیم 72میلیون نفر

نظر خودتان را ارسال کنید