سایپا دبه در آورد+سند

Saipa renege on the + Document

1394/09/10

شرکت سایپا در اقدامی تأمل برانگیز با ارسال بخشنامه ای به نمایندگی های خود اعلام کرده که چک یا سفته ای معادل 120 درصد وام دریافتی را هم به نمایندگی ها ارائه کنند تا از روال تحویل خودروهای آنها انجام شود.

به گزارش آسمونی به نقل از سرویس اقتصادی “جام نیـوز”،  مطابق سیاست دولت برای خروج از رکود واحدهای تولیدی فروش خودرو در قالب وام 25 میلیون تومانی با سود 16 درصدی از 18 آبان ماه آغاز شده و خودروسازان با این طرح ظرف 6 روز بیش از 125 هزار دستگاه از محصولات خود را به فروش رساندند.

در این طرح قرار بر این بود تا تحویل خودروها از یک هفته تا یک ماه باشد اما با گذشت دو هفته از پایان طرح خودروسازان با این بهانه که بانک مرکزی تأمین اعتبار این تسهیلات را انجام نداده است از تحویل خودروها ممانعت کردند. اما در نهایت با اعلام بانک مرکزی که تعهدات تأمین اعتبار این وام را از سوی بانک‌های عامل انجام می‌شود. تحویل خودروها بنا به اذعان شرکت‌های خودروساز آغاز شد.

اگر چه با گذشت دو روز از این اعلام هنوز رقمی از میزان خودروهای تحویل شده به مشتریان اعلام نشده است اما در تماس با نمایندگی‌های فروش شرکت سایپا با خبر شدیم هنوز هیچ خودرویی توسط نمایندگی های این شرکت فاکتور نشده است.

البته شرکت سایپا در اقدامی تأمل برانگیز با ارسال بخشنامه ای به نمایندگی های خود اعلام کرده که با مشتریان تماس بگیرند و از آنها بخواهند علاوه بر چک هایی که در زمان ثبت خرید اقساطی خودرو در قالب وام 25 میلیون تومانی پرداخت کرده اند چک یا سفته ای معادل 120 درصد وام دریافتی را هم به نمایندگی ها ارائه کنند تا روال تحویل خودروهای انها انجام شود.

 

 

در کنار این امر مشتریان باید گواهی فک پلاک را هم به نمایندگی ها تحویل دهند./تسنیم/110

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : خودرو آسمونی

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: gfh
  11 آذر 1394

  باسلام.به نظر من افرادی که به خرید خودرو با وام 25 میلیونی اقدام کرده اند نشان دادند که یا بسیار خنگ هستند یا خودشان را به خنگی زدند که با این اقدامشان هم به گران تر شدن قیمت خودرو کمک کردند و هم اینکه به افزایش نرخ تورم کمک کردند و از همه مهمتر اینکه خودشان را زیر وام 25میلیونی با سود 16 درصد بردند که واقعا در مورد این اقدام انها نمی توان گفت که چرا این کار را کردند.

  • نویسنده دیدگاه: حامد
   13 آذر 1394

   مشخصه دیگه چون شعور و عقل ندارن و لیاقتشون همبن ماشین های بی کیفیته. خلایق هر چه لایق

   • نویسنده دیدگاه: مرجان
    14 آذر 1394

    جالب اینکه هر روز هم دارن ی جور گربه میرقصونن . واقعا که مسئولین نا لایقی داریم که نتوننستن جلوی رییس روسای خودرو سازی بیستند . و مردم احمقی داریم که به این کار تن دادند و اونهارو یاری کردند تا به حدفشون برسند .

نظر خودتان را ارسال کنید