اخبار فوتبال

انتشار این عکس در نیمه شب برای طارمی دردسر ساز شد

photo at midnight was troublesome for taromi1 انتشار این عکس در نیمه شب برای طارمی دردسر ساز شد

1394/08/4

به گزارش  آسمونی به نقل از سرویس ورزشی جام نیوز، عجیب ترین خبر روز یکشنبه حذف ناگهانی نام مهدی طارمی از فهرست پرسپولیس برای بازی مقابل ملوان بود. آنجا که مشخص شد برانکو پس از بررسی روند تمرینی طارمی در روزهای منتهی به دیدار با ملوان، تصمیم بزرگ را درباره او گرفته است.

طارمی تمرین جمعه پرسپولیس را به دلیل حضور در بوشهر از دست داد، شنبه مثل سایر نفرات استراحت کرد و روز یکشنبه هم با دقایقی تاخیر در درفشی فر حضور یافت تا کار یکسره شود.

بدین ترتیب پرسپولیس امروز و در برابر ملوان بدون طارمی است.

ماجرا اما به همین جا ختم نشد و ساعاتی بعد، انتشار تصویری در صفحات اجتماعی، باعث ابراز نگرانی هواداران پرسپولیس نسبت به وضعیت طارمی شد.

photo at midnight was troublesome for taromi3 انتشار این عکس در نیمه شب برای طارمی دردسر ساز شد
در این تصویر که دقایقی مانده به ساعت 2 بامداد دوشنبه در اینستاگرام علیرضا ماهینی، برادر حسین ماهینی، مدافع پیشین پرسپولیس منتشر شد، طارمی در حال گرفتن عکس سلفی از خود، علیرضا ماهینی و یک فرد دیگر بود.

این دو در حال انجام بازی پلی استیشن بودند و طارمی در حالیکه لبخند بر لب داشت سلفی گرفت.

این موضوع و ساعت آپلود عکس، بدون توجه به اینکه ممکن بود عکس قدیمی باشد، باعث نگرانی هواداران پرسپولیس از وضعیت گلزن اول تیم شان شد و آنها از او خواستند زودتر بخوابد!

مرور برخی پیام هایی که خطاب به منتشر کننده عکس نوشته شد تاییدی است بر این نگرانی هواداران پرسپولیس در آستانه بازی حیثیتی با استقلال.

photo at midnight was troublesome for taromi انتشار این عکس در نیمه شب برای طارمی دردسر ساز شد
طارمی که روز یکشنبه سوم آبان 94 نخستین مورد انضباطی را با تایید مسولان باشگاه پرسپولیس در پرونده خود ثبت کرد،بد نیست در قبال رفتارهای بیرون زمین خود هم حرفه ای تر برخورد کند،جایی که قواعد خرد و کلان برای ریز و درشت جای شوخی باقی نمی گذارد و برانکو این را در عمل و در حساس ترین زمان به شاگرد جوانش آموخت.

این درست که طارمی در تفکرات برانکو در بازی با ملوان جایی ندارد اما آیا بهتر نبود او از عصر یکشنبه و بلافاصله پس از اطلاع از تصمیم سرمربی تیمش، بر دربی متمرکز می شد؟

آیا طارمی در فرصت کوتاه تا بازی جمعه، از نظر روحی مهیای خلق یک اتفاق بزرگ خواهد بود؟

آن دسته از هواداران پرسپولیس که نسبت به انتشار این تصویر واکنش نشان دادند و خواهند داد، سخت امیدوارند عصر آدینه و پس از دربی هم لبخند بر لب مهدی طارمی باشد.

تازه های آسمونی

برنامه بازی های نمایندگان ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا 2019

شهاب نظری فر

فیروزآبادی‌: محدودسازی اینستاگرام فعلاً در دستور کار نیست

طاهره رضایی

الهلال 1 – 0 استقلال ؛ فرصت سوزی های آبی پوشان کار دستشان داد

شهاب نظری فر

الاهلی عربستان 2 – 1 پرسپولیس ؛ به دنبال معجزه

شهاب نظری فر

اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی خواهد کرد؟

احمدرضا راجی

اخبار باشگاه ها

شهاب نظری فر

نظر شما چیست؟