الهام چرخنده : می‎توانستم جای گوگوش باشم!

i-could-be-googoosh-place

1394/07/25

چرخنده اخیرا در دانشگاه آزاد تبریز ادعا کرده که یک شبکه فارسی زبان ماهواره ای به او پیشنهادی ۶ میلیاردی برای بازی در نقش یک مانکن را داده و او نپذیرفته است.

به گزارش آسمونی به نقل از افکارخبر، الهام چرخنده در اغلب گفتگوهای اخیرش ماجراها و اتفاقاتی را طرح می کند. وی اخیرا در دانشگاه آزاد تبریز ادعا کرده که یک شبکه فارسی زبان ماهواره ای به او پیشنهادی ۶ میلیاردی برای بازی در نقش یک مانکن را داده و او نپذیرفته است.

مجموعه تلویزیونی “آوای باران” از جمله سریال های سالیان اخیر تلویزیون بوده است که اقبال مخاطبان را موجب شده است. یکی از خبرسازترین بازیگران این سریال الهام چرخنده بازیگر کاراکتر “زیور” بوده است.

چرخنده در اغلب گفتگوهای اخیرش ماجراها و اتفاقاتی را طرح می کند. وی اخیرا در دانشگاه آزاد تبریز ادعا کرده که یک شبکه فارسی زبان ماهواره ای به او پیشنهادی ۶ میلیاردی برای بازی در نقش یک مانکن را داده و او نپذیرفته است.

این خانم (گلشیفته) آن قدر کوچک است که اسمش یادم نیست.

الهام رخنده درباره پیشنهادات خارجی اش به هنگام زندگی در خارج از ایران گفت: سینمای بالیوود در آن مقطع سراغ من آمد اصولا هم بانوی سینماگر ایرانی این چیزی که این خانمی که از بس کوچک است؛ اسمش هم یادم نیست و جدیدا در اروپا لباس های نامرئی می پوشد و عکسش روی جلد مجلات می رود و در فیلم افغانی هم لخت شده است؛ نیست.

پیشنهاد شش میلیاردی شبکه های ماهواره ای

وی ادامه داد: پنج شش سال پیش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان مختلفی هم سراغ من آمدند و پیشنهاد حضور به عنوان نقش اول سریالی که مضمونش مربوط به یک خانم مانکن و چند نفر مرد عاشق و شیفته او بود را دادند و گفتند ۵-۶ میلیارد به تو می دهیم و بدون شک هر بازیگر دیگری بود؛ قبول می کرد.

می توانستم جای گوگوش را بگیرم

چرخنده افزود: موقعیتی که من داشتم و می توانستم در بهترین سالن های خارج از کشور کنسرت بگذارم و بروم جای کسانی چون گوگوش بنشینم را نپذیرفتم.

این بازیگر خاطرنشان ساخت: موقعیتی بود که خیلی راحت وطن، شرف، باور و همه چیز خود را می توانستم بفروشم اما من به محض اینکه گفته می شد می توانم در ایران کار کنم دست دو فرزندم را گرفتم و برگشتم و همین برگشتن مایه اختلاف در زندگی مشترک من شد.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: ناباور
  01 آبان 1394

  شتر در خواب بيند پنبه دانه الهام چرخ مي خورد كركري ميخوانه؟ الهامي

 2. نویسنده دیدگاه: کیهان
  30 مهر 1394

  زباله 4

 3. نویسنده دیدگاه: علی
  30 مهر 1394

  سلام
  خدا ان شالله همه را عاقبت بخیر کند.
  مرحبا به این نگاه
  ……..
  ساراخانم ببخشید ولی باور کن بعضی ها که بغضی هستند از ما حاضرند الان بیشتر بدهند و ایشان را صدها برابر آن خواننده ها بزرگ کنند تا دست از ارزشهاش برداره.
  ولی شهامت میخواد که خانم چرخنده اره

 4. نویسنده دیدگاه: maryam
  28 مهر 1394

  Khube kheili khoshgel nis

 5. نویسنده دیدگاه: سارا خانم
  25 مهر 1394

  دیگه داره حرف الکی و زیادی میزنه

  • نویسنده دیدگاه: سام
   29 مهر 1394

   زنده باد الهام عزیز

نظر خودتان را ارسال کنید