ست کردن لباس به سبک الناز شاکردوست

clothing-elnaz-shakerdoust(4)

بازیگر جوانی كه 11 سال پیش با فیلم «گل یخ» پا به دنیای سینما گذاشت، حالا در ابتدای 30 سالگی یكی از ستارگان محبوب سینمای ایران است. او در كارنامه یك دهه‌ای خود تجربه طراحی صحنه و لباس برای فیلم «بوی گندم» را هم دارد و به همین دلیل سلیقه او برای انتخاب لباس‌های خودش بیش از همه زیر ذره‌بین قرار می‌گیرد؛ البته الناز شاكردوست در این سال‌ها نشان داده به جای این شاخه و آن شاخه پریدن، یك سبك پوشش را انتخاب كرده و ترجیح می‌دهد این استایل را برای خودش حفظ كند.

دنیای شاد الناز شاکردوست:

تنوع رنگ در انتخاب‌های الناز اولین چیزی است كه به چشم می‌آید. در این سال‌های رفته می‌توان او را با ده‌ها رنگ مانتو به خاطر آورد؛ آن هم نه رنگ‌هایی متداول مثل سفید، سورمه‌ای، قهوه‌ای و. . . رنگ‌های خاص، تند و جسورانه كه به قول خودش خبر از روحیه شاد، پرانرژی و فارغ از افسردگی این بازیگر جوان می‌دهد.
مانتوهای زرد، نارنجی، قرمز، آبی نفتی و. . . این بازیگر اغلب مانتوهایی كارشده هستند كه تركیب دو یا سه رنگ تیره و روشن در كل مانتو دیده می‌شود و الناز از همین رنگ‌ها برای كامل كردن ست و انتخاب شال، كیف، كفش و. . . استفاده كرده است. محوریت یك یا دو رنگ باعث می‌شود رنگ خاص مانتوها تا مدت‌ها در ذهن دیگران باقی بماند.

clothing-elnaz-shakerdoust(2)

اسپرت‌پوشی الناز شاکردوست:

با سبك لباس پوشیدنی كه بازیگر چشم روشن سینمای ایران برای حضور در مجامع عمومی‌‌اش انتخاب كرده، او را كمتر می‌توان با لباس‌های اسپرت دید و برای كنكاش در سلیقه اسپرتش باید سراغ مجموعه رالی ایرانی برویم.
او با انتخاب لباس‌هایش در این مجموعه نشان داد در دنیای لباس‌های اسپرت، سلیقه‌های خاص را دوست دارد. ترجیح می‌دهد همراه شال از سربند یا كلاه استفاده كند و دستبندهای پهن و ساعت‌های اسپرت را جایگزین ساعت برلیان‌نشانش كند. مانتوهای كتان اسپرت و ورزشی را هم جایگزین مانتوهای كتی همیشگی‌اش می‌كند تا حسابی صاحب تیپی متفاوت شود.

clothing-elnaz-shakerdoust(1)

تیپ رسمی الناز شاکردوست:

الناز شاكردوست هرقدر در انتخاب رنگ مانتو به تنوع علاقه دارد، در انتخاب مدل و برش مانتو، سراغ مانتوهای كتی بلند می‌رود كه مانتوهایی برشدار و مناسب برای موقعیت‌های رسمی محسوب می‌شوند. حتی در روزهایی كه مانتوهای گشاد و آزاد مد روز بودند، الناز همین مانتوهای برش‌خورده و اتوكشیده را ترجیح می‌داد.
این انتخاب باعث می‌شود تا بازیگر فیلم آتیش بازی، فردی جدی و با وقار به نظر برسد. انتخاب چنین سبك پوششی در ایجاد حس احترام در دیگران در برخوردهای اولیه نقش مهمی دارد. از سوی دیگر چون او اصل تنوع در طراحی را مد نظر دارد، استایلی كه انتخاب كرده تكراری و همیشگی به نظر نمی‌رسد.

clothing-elnaz-shakerdoust(5)

آرایشی ملایم و محدود یکی از رازهای زیبایی الناز شاکردوست است:

ظرافت اجزای صورت الناز، راز زیبایی چهره اوست؛ زیبایی كه با آرایش زیاد از دست می‌رود. راز داشتن این زیبایی، داشتن آرایش ملایم و محدود است. بازیگر فیلم «رسوایی» هم این نكته را به خوبی می‌داند و در مكان‌های عمومی با آرایش ملایمی شامل خط چشم باریك، ریمل و رژلبی ظاهر می‌شود كه با رنگ لباسش ست كرده است.
عكسی كه در این تصویر می‌بینید، مربوط به گریم یكی از فیلم‌های اوست. این تصویر به خوبی نشان می‌دهد چگونه آرایش زیاد و استفاده از سایه‌های رنگی، می‌تواند زیبایی و آراستگی چهره این بازیگر را تحت تاثیر قرار دهد.

clothing-elnaz-shakerdoust

سبک بستن روسری الناز شاکردوست:

الناز شاكردوست نمونه یك چهره بیضی است كه از نظر كارشناسان طراحی، یك صورت كامل و بدون نقص است. این لطف خدادادی به او كمك می‌كند تا دستش در انتخاب باز باشد. بازیگر فیلم‌هایی چون «قاعده بازی»، «اتوبوس شب» و. . . می‌تواند مانتوهایش را با انواع شال یا روسری همراه كند؛ هر دو اینها با قاب چهره او هماهنگی دارند.
او روسری را زیر گلویش گره نمی‌زند و دور گردن می‌بندد. این سبك بستن روسری باعث می‌شود تا تیپ رسمی او كمتر حالت قدیمی پیدا كند و مدرن و امروزی به نظر برسد.

clothing-elnaz-shakerdoust(3)

 

همچنین برای دیدن بیوگرافی الناز شاکردوست روی لینک زیر کلیک کنید:

بیوگرافی الناز شاکردوست

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید