خاطره متفاوت اکبر عبدی از حج/ فکر کنم شبکه سه به جای قسمت آخر خاطره‌ ام سوت پخش کند

different-memory-of-akbar-abdi-of-hajj

1394/07/11

به گزارش آسمونی به نقل از خبر آنلاین اکبری عبدی در ویژه برنامه‌ی زنده‌ای که به مناسبت عید غدیر خم پنجشنبه شب (9 مهرماه) از شبکه سه پخش شد، با بیان خاطره‌ای از سفرش به حج گفت: هنگامی که ایرانی‌ها به عربستان سفر می‌کنند رفتار عرب‌ها با آنان بسیار بد است و با باطوم مردم را هدایت می‌کنند؛ اگرچه خودشان معتقدند برای نظم این کار را انجام می‌دهند اما رفتارشان توهین‌آمیز است.

او ادامه داد: زمانی که با خانواده‌ام به حج رفته بودیم از کنار یک مغازه فروش لوازم الکترونیک عبور می‌کردیم که برنامه «راز بقا» از یکی از تلویزیون‌های مغازه پخش می‌شد. من و دخترم المیرا با لباس احرام روی زمین نشستیم و برنامه را تماشا کردیم که مسئول کاروان آمد و گفت، شما کجا هستید؟ همه دنبال‌تان می‌گردند.

این بازیگر اضافه کرد: من و دخترم بلند شدیم برویم که صاحب مغازه به همراه پسرش بیرون آمد و از مسئول کاروان پرسید، آیا این خانم دختر آقا هست؟ مسئول کاروان هم پاسخ داد، این آقا اکبر عبدی یکی از کمدین‌های خوب ایران است و این خانم هم دخترش است. صاحب مغازه که یک مرد عرب بود گفت، حاضرم هم وزن خود آقا و دخترش طلا دهم به شرط آنکه دخترش را به پسر من بدهد. من هم به مرد عرب گفتم منم حاضرم هم وزن خودش و پسرش (…) !!

عبدی بعد از بیان این خاطره روی آنتن زنده و به کار بردن عبارتی که در این خبر از آوردن آن معذوریم، افزود: احتمالا شبکه سه همزمان با تعریف قسمت آخر خاطره‌ی من سوت پخش می‌کند.

خاطره این بازیگر با تشویق و خنده حاضران این برنامه که به صورت زنده از برج میلاد روی آنتن می‌رفت، همراه شد.

5/5 ( 1 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: عبداله
    13 مهر 1394

    اتفاقاخیلی هم گل گفته،چقدردربرابرتمام کسانی که تمدنشان ازابتداتاحالاجهالت وتوحش بوده کوتاه بیایم.پیامبرهم فرمودندمن ازعربم اماعرب ازمن نیست.

  2. نویسنده دیدگاه: بهاره
    12 مهر 1394

    تا حالا فکر میکردم آدم خوبیه. ولی واقعا از ایرانی بودن این آدم من شرمنده ام. بسیار بی ادب و بی نزاکت هست ، بد به حال کسانی که بعد از گفتن خاطره اش ، برایش خندیدند ، جامعه ما رو بسوی بدبختی و جهالت پیش میرود؛ بد به حال جامعه ای که این هنرمندش باشد. اخلاق در ایران رو به زوال و مرگ است. به خواست خدا ، آدمها همیشه حقیقت درونشان فاش میشود…

نظر خودتان را ارسال کنید