ازدواج مجدد آزاده نامداری و واکنش همسر اول شوهرش به موضوع ازدواجشان

Azadeh Namdari Remarriage(1)

به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ آزاده نامداري دوشنبه ٦ مهرماه، با انتشار خبري در صفحه اینستاگرامش، ازدواج دوم خود را رسانه اي كرد که در فضای مجازی سجاد عبادی به عنوان همسر جدید وی معرفی شده که فرزند رحيم عبادي رئيس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فريده ماشيني از فعالان جبهه مشاركت است؛ اما تا کنون این مجری سابق نام همسر خود را افشا نکرده است.

در ادامه حواشی ازدواج جدید آزاده نامداری،مهسا آبونگر با انتشار تصویری از صفحه دوم شناسنامه خود درباره طلاق و ازدواج مجدد سجاد عبادی توضیحاتی را خطاب به آزاده نامداری و همسر سابق خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

Azadeh Namdari Remarriage

آقاي سجاد عبادي!گل هايي كه هر سه شنبه برايش ميبردي از همان گل فروشي ميخريدي كه براي من هم در اين ٣ سال خريدي ؟!حرفهايي كه سر سفره عقد در گوشش گفتي از جنس همان حرفهايي بود كه در اين ٣ سال در گوشم زمزمه كردي ؟!راستي به او هم گفتي كه هميشه دوستش داري ؟!مردي كه سر قولش نماند مرد نيست ، پس حساب من با تو هيچ !

خانم نامداري عزيز، بانوي حجاب و اخلاق و عفاف و شكستن حرمت ها؛ من سر زندگي ام بودم كه تو آمدي من بودم و تو آمدي او ٢٢ شهريور ٩٤ از من جدا شد و تو ماه هاست كه از گل هاي رز سفيدت عكس ميگذاري و روزهاست كه آينه و شمعدان خانه ي مشترك جديدت را به نمايش گذاشته اي حساب تو و خانواده هايي كه از هم پاشيدي با خدا

پ.ن: خدايا باز من ماندم و تو.به فريادم برس

پ.ن: اين عكس شناسنامه من است خدا با من است

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

  1. نویسنده دیدگاه: حمید رضا نوده
    07 مهر 1394

    سلام ولش کن باز از این حرفها نزن

نظر خودتان را ارسال کنید