تلاش برای ورود شادمهر به ایران از سر گرفته شد

discussion-was-resumed-trying-to-enter-iran
1394/06/16

به گزارش آسمونی به نقل از سینماژورنال سه هفته قبل بود که به ناگاه خبر بازگشت شادمهر عقیلی به ایران به تیتر بسیاری از رسانه ها بدل شد. داوود ناقور دوست قدیمی شادمهر گفت: ما اصلا دنبال اين نيستيم كه بلافاصله بعد از ورود ايشان، مشكل كنسرت حل شود و ايشان كنسرت بگذارد. ما فقط به دنبال اين هستيم كه ايشان بتواند به راحتي به كشورمان وارد شود.

تلاش دوست شادمهر عقیلی همچنان ادامه دارد

اصل خبر هم مربوط می شد به گفتگویی از داوود ناقور دوست قدیمی شادمهر عقیلی که در آن درباره فراهم آوردن شرایط بازگشت وی به کشور صحبت شده بود.

کار به جایی رسید که حتی سخنگوی ارشاد هم در این باره به اظهارنظر پرداخت.

حالا و بعد از فروکش کردن تب پرداخت ناگهانی به شادمهر ، ناقور از این گفته که اولین هدفش ایجاد شرایط رفت و آمد شادمهر به کشور است و نه کنسرت گذاشتن.

پیگیر حل مشکل ورود و خروج شادمهر هستم

ناقور می گوید: من پیگیر حل مشكل ورود و خروج شادمهر هستم و خواهم بود، این موضوع هم ضرری برای كسی ندارد.

وی ادامه می دهد: در واقع من به عنوان دوست صمیمی شادمهر، دوست دارم مشكل ورود و خروج ایشان را حل كنم و دنبال بحث‌های دیگر نیستم. بنابراین هیچ اهمیتی هم به نظر یك تعداد آدم انگشت شمار نمی‌دهم چون فکر می کنم این دوستان صلاحیت نظر دادن درباره این موضوع را نداشته باشند.

شادمهر متعلق به چند فامیل و مدیر برنامه نیست

داوود ناقور با تاکید بر اینکه دوست دارد با پرهیز از حواشی مشکل رفیقش را حل کند می گوید: شادمهر یك هنرمند ملی است و متعلق به چند تا فامیل و مدیربرنامه نیست، هركسی هر كمكی می‌تواند برای حل این موضوعات بكند، این می‌تواند مشكلات بسیاری را حل كند.

فقط به دنبال این هستیم که شادمهر بتواند به راحتی وارد کشور شود

وی تاکید می کند: ما اصلا دنبال این نیستیم كه بلافاصله بعد از ورود ایشان، مشكل كنسرت حل شود و ایشان كنسرت بگذارد. ما فقط به دنبال این هستیم كه ایشان بتواند به راحتی به كشورمان وارد شود.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید