مشهد و ششمین سرقت مسلحانه

the-sixth-armed-robbery-in-mashhad

1394/04/21

به گزارش آسمونی، حدود ساعت 9 صبح دیروز سارقان مسلح به بانک تجارت شعبه شریعتی قاسم آباد مشهد دستبرد زدند.

شاهد حادثه : دو سارق جوان که کلاه کاسکت پوشیده بودند با موتورسیکلت قرمز رنگی جلوی بانک توقف کردند و با ورود به بانک مبلغی را سرقت کردند.
وی افزود: سارقان لحظاتی بعد به سرعت از محل گریختند.
وی ادامه داد: پس از بروز سرقت، پلیس در محل حاضر شد، اما سارقان متواری شده بودند.

فرمانده انتظامی مشهد هم در خصوص جزییات سرقت مسلحانه گفت: ساعت 55/8 صبح دیروز سرقت مسلحانه از بانك تجارت واقع در بلوار شريعتي مشهد به پليس 110 گزارش شد و ماموران انتظامي نیز بی‌درنگ در محل حاضر شدند.
سرهنگ حجت نيك‌مرام اظهار داشت: دو سارق موتورسوار با تهديد اسلحه 21 ميليون تومان را به سرقت بردند.
وی با اشاره به اینکه این سارقان تحت تعقيب پليس قرار گرفته‌اند، گفت: تحقيقات اوليه از آن حکایت داشت كه دو جوان موتوسوار كه كلاه‌كاسكت به سر داشته‌اند با موتورسيكلت طرح هوندا قرمز رنگ به بانك مراجعه و با تهديد اسلحه 21 ميليون تومان را به سرقت برده‌اند.

نيك‌مرام خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه يكي از كاركنان بانك و فرد ديگري مسافتي به تعقيب متهمان پرداخته‌اند و كلاه سارقان هنگام فرار از سر آنان افتاده است، سرنخهايي به دست آمده كه پليس را در پيگيري و ردزني اين پرونده کمک می‌کند.

فرمانده انتظامي مشهد با اشاره به جست و جوهاي گسترده، اقدامهای علمي و اطلاعاتي پليس مشهد و كارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي براي پيگيري موضوع از شهروندان خواست در صورت كسب هرگونه اطلاعاتي در اين ارتباط مراتب را به فوريتهاي پليسي 110 يا ستاد خبري پليس آگاهي خراسان رضوي با شماره تلفن 2183700 گزارش دهند.
یکشنبه گذشته نیز یکی از مؤسسه‌های مالی و اعتباری مشهد از سوی دو سارق موتورسوار با تهدید اسلحه قلابی مورد سرقت قرار گرفت.

در این سرقت نیز دو موتورسوار با استفاده از اسلحه قلابي به مؤسسه مالي و اعتباري فرشتگان (آرمان) در بلوار معلم مشهد دستبرد زدند.در این حادثه سارقان مبلغ يک ميليون و ۷۴۹ هزار تومان را به سرقت بردند .
پنجشنبه دو هفته پیش نيز مرد ۴۰ ساله‌اي با استفاده از يک قبضه کلت قلابي و قمه به يکي از شعبه‌هاي مؤسسه مالي و اعتباري عسکريه در مشهد دستبرد زد که لحظاتی پس از سرقت دستگیر شد.

گفتنی است، 24 فروردين سال جاری سارق مسلحي که به دزد سنگين وزن معروف شده بود نخستین سرقت خود را با دستبرد به بانک مسکن سيدي آغاز کرد و پس از آن در روزهاي 20 و 22 ارديبهشت به بانک ملت کوهسنگي و صادرات در منطقه طلاب مشهد دستبرد زده بود که چندی پیش توسط پلیس دستگیر شد. این سارق در مجموع 218 ميليون تومان وجه نقد سرقت کرده بود.

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید