آسمونی
اخبار گردشگری

مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!

ثبت نام لاتاری

به گزارش آسمونی:تصور کنید تحمل بوی بد در کابین هواپیما با وجود فشار هوا و فضای بسته کابین چقدر می‌تواند زجر آور باشد. ممکن است فکر این که مجبور باشید برای چند ساعت بوی بد را در یک کابین بسته با تعداد زیادی مسافر تحمل کنید، حال شما را بد کند.

%name مسافر بوگندویی که باعث فرود اضطراری هواپیمایی هلند شد!

به گزارش خبرگزاری دیلی میل حضور یک مسافر بدبو در پرواز شماره HV5666 شرکت هواپیمایی ترانساویا (Transavia) که از فرودگاه شیپول ((Schiphol هلند به مقصد جزیره‌ای در جنوب اسپانیا به نام گرن کاناریا (Gran Canaria) در حرکت بود، محبور به فرود اضطراری شد. این بو به قدری شدید و مشمئز کننده بود که باعث شکایت بسیاری از مسافران شد.

بسیاری از این مسافران به دلیل وجود این مسافر بدبو مریض شدند و یکی از این بیماران که یک مرد بلژیکی به نام پیت ون هات (Piet van Haut) بود، درباره این بوی بد گفت: این مسافر به اندازه‌ای بد بو، بود که انگار هرگز حمام نرفته است.

برخی دیگر از مسافران این پرواز هم به دلیل حضور این مسافر بدبو دچار تهوع و سرگیجه بسیار شدیدی شدند. این اعتراضات به قدری زیاد شد که مهماندارها مجبور به اطلاع رسانی به خلبان شدند و در نهایت، به دلیل این بوی بد بسیار شدید، هواپیما فرود اضطراری داشت و خدمه پرواز مجبور شدند تا خروج کامل مسافران این مسافر بدبو را در دستشویی هواپیما نگه دارند.

زمانی که پرواز بالاخره در فرودگاه فارو (Faro) در پرتغال به زمین نشست، مسافر بدبو و پر دردسر این پرواز توسط کادر پزشکی فرودگاه با اتوبوسی جداگانه از هواپیما خارج شد و کادر پزشکی مشغول رسیدگی به وضعیت سایر مسافرین شدند.

سخنگوی شرکت هواپیمایی ترانساویا، علت فرود اضطراری را مشکلات پزشکی و بیماری تعداد زیادی از مسافران اعلام کرد؛ اما رسما اعلام نکرد مسافر بدبو باعث بیماری و فرود اضطراری شده است.

 

منبع: لست سکند

تازه های مرتبط

میزان مجاز اقلام دارویی همراه مسافر جهت خروج از کشور اعلام شد

طاهره رضایی

خانه فروغ فرخزاد ثبت ملی شد

طاهره رضایی

لغو مجوز ۲۶ آژانس مسافرتی به‌دلیل تخلف‌ و عدم توجه به هشدارهای سازمان میراث‌فرهنگی

طاهره رضایی

مردی 106 ساله رکورد زیپ لاین سواری را شکست

طاهره رضایی

داستان زوج ۱۸۰۰ ساله

طاهره رضایی

وضعیت قرمز در شمال! ۱۴ درصد زباله ایران، در کنار دریا و در شهرهای شمالی تولید می‌شود

طاهره رضایی

درج نظر