تازه های آسمونی
خانه > گردشگری > مهاجرت، کار، تحصیل و سرمایه گذاری > شرایط و هزینه زندگی در کره جنوبی
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • طراحی سایت
 • تبلیغات در آسمونی
 • شرایط و هزینه زندگی در کره جنوبی

  cost-of-living-in-south-korea(4)

   

  کشور کره جنوبی با پایتختی شهر سئول به عنوان یکی از ده شهر برتر دنیا از منظر “شاخص شهر های جهانی” و همچنین یک از ده شهر و مرکز تجاری و مالی جهانی اهمیت بسیار زیادی در محدوده جنوب شرق آسیا دارد  و از شهرهای مهم آن می‌توان پوسان، تائگو، ایچون و کوانگجو را نام برد. زبان رایج این کشور کره‌ای است. مذهب عموم مردم این کشور بودایی، چوندوکیو و کنفوسیوس و کمی مسیحی است.

   بیش تر در پورتال آسمونی مطلبی با عنوان آشنایی با کشور کره جنوبی برای شما قرار داده بودیم اما در این بخش سعی بر این است تا شرایط و هزینه زندگی در کره جنوبی را برای شما توضیح دهیم، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

  در سال 2008 سئول به عنوان ششمین شهر پرقدرت اقتصادی دنیا شناخته شد که کمپانی های عظیمی نظیر ال جی، سامسونگ، هیوندای، کیا و… در این شهر واقع شده اند.

  در اینجا به اختصار مشخصات منحصر به فرد شهر سئول معرفی میگردند :

  1- یکی از 10 شهر برتر دنیا از منظر ”شاخص شهر های جهانی”

  2- یکی از 10 مرکز تجاری ومالب برتر دنیا

  3- ششمین شهر پر قدرت اقتصادی دنیا

  4- اولین شهر دارای مجموعه فن اوری اطلاعات (IT complex) در دنیا

  5- اولین شهر دارنده DMB، تلویزیون های موبایلی، WiBro، و اینترنت پر سرعت موبایل در دنیا

  6- دارنده سومین مترو در دنیا از نظر تعداد مسافر جابه جا شده در سال (بالغ بر 200 میلیون مسافر)

  7- دارنده عنوان “بهترین فرودگاه جهان” از نظر ” سازمان بین المللی فرودگاه ها”

  8- دارنده عنوان “بهترین پایتخت طراحی شده در سال 2010″ از نظر ” سازمان بین المللی مجتمع ها و طراحی صنعتی”

  cost-of-living-in-south-korea(3)

  شهر سئول

  در سال 1351 این شهر پیمان خواهر خواندگی را با شهر تهران امضا نمودند که به موجب آن یک خیابان در تهران به نام “سئول” و یک خیابان در سئول به نام “تهران” نامگذاری شده است. خیابان “تهران” در سئول یکی از مراکز مهم تجاری و سیاسی کشور کره جنوبی است که دفتر مرکزی شرکت های عظیمی همچون ال جی و سامسونگ در این خیابان واقع شده است.

  در شهر سئول 38 دانشگاه و مرکز آموزش عالی وجود دارد که همگی از مراکز بسیار معتبر دانشگاهی در کره جنوبی و حتی دنیا است.

  لیست تعدادی از این دانشگاه ها در زیر آورده ایم :

  Chungang University

  Chugye University for the Arts

  Dongguk University

  Dongduk Women’s University

  Duksung Women’s University

  Ewha Womans University

  کشور جمهوری کره در نیمکره شمالی و شرقی، در شرق قاره آسیا و در کناره غربی دریای ژاپن قرار دارد.

  cost-of-living-in-south-korea(5)

  ایمنی و امنیت

  1- جرائم علیه خارجیان به طور کلی پائین گزارش می شود. هرچند لازم است از تردد به تنهایی بعد از تاریکی احتراز کنید.

  2- توصیه می‌شود بعد از تاریک شدن هوا بجای تاکسی از مترو و اتوبوس استفاده کنید و درصورت لزوم فقط سوار تاکسیهای آرم دار شوید.

  قوانین و آداب و رسوم

  1- آمار خارجیانی که در این کشور به علت استفاده یا حمل داروها ممنوع و مواد مخدر دستگیر شده اند رو به افزایش است. قوانین این کشور در رابطه با مواد مذکور بسیار سختگیرانه است و مصرف مواد مخدر حتی به تنهایی و در منزل شخصی، حبسهای طولانی، جریمه‌های سنگین و نهایتا اخراج از این کشور را در پی خواهد داشت.

  2- برای رانندگی در کره جنوبی باید گواهینامه ملی این کشور یا یک گواهینامه بین المللی (I D P) در اختیار داشته باشید. (I D P) یک مجوز بین‌المللی برای رانندگی است که دارندگان آن قادر خواهند بود بدون نیاز به گذراندن دوره‌های آموزش رانندگی یا شرکت در امتحانات راهنمایی و رانندگی در بیش از 160 کشور جهان رانندگی کنند.

  3- به علت عدم وجود قرارداد انتقال محکومین از حبس میان دو کشور، در صورتی که فرد به هر عنوان توسط مقامات قضایی این کشور به زندان محکوم شود، باید دوران محکومیت خود را در زندان های محلی سپری کند.

  4- چنانچه به هر دلیل توسط پلیس محل بازداشت شدید بلافاصله از مامورین بخواهید به استناد ماده 36 کنوانسیون وین ناظر بر امور کنسولی، مراتب را سریعا به سفارت یا نزدیکترین سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران اطلاع دهند و چنانچه زبان محلی را نمی‌دانید از امضاء هرگونه اوراق و اسناد خودداری کنید. شما در این کشور تحت حاکمیت قوانین و مقررات محلی هستید و وظایف نمایندگی ایران مبنی بر ارائه خدمات کنسولی به معنای نقض مقررات کشور کره نیست.

  الزامات ورود و اقامت

   روادید کار فقط در صورت اقدام فرد در خارج کره جنوبی صادر می‌شود.

  cost-of-living-in-south-korea

  بهداشت

  1- طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی امکان ابتلا به بیماریهای زیر دراین کشور وجود دارد:

  هپاتیت A

  انسفالیت ژاپنی نوع B

  تب تیفوئید

  سل

  2- در صورت سفر به این کشور از تسهیلات مربوط به بیمه مسافر استفاده کنید. بیمه‌های موجود تنها برای موارد پیش بینی نشده بوده و نمی‌توان از تسهیلات آن برای درمان بیماری های خاص بهره برد.

  3- قبل از سفر به این کشور کنترل کنید واکسنهای چهارگانه (کزاز، دیفتری، فلج اطفال و سرخک) خصوصا اطفال را در تاریخ مقرر زده باشید. همچنین بهتر است قبل از مسافرت خود را در برابر بیماری های تب زرد، تب تیفوئید و هپاتیت نوع A و B واکسینه کنید.

  4- با توجه به وجود بیماری های مسری نظیر هپاتیت B و ایدز، لازم است ضمن رعایت نکات بهداشتی، از هرگونه ارتباطات غیر مطمئن پرهیز کنید.

  شرایط سفر

  1- واحد پول این کشور وون است که به راحتی می‌توان ارزهای خارجی را در بانکها صرافیها و هتل های بزرگ به پول محل تبدیل کرد.

  2- کره جنوبی از نظر آمار مربوط به مرگ و میر ناشی از تصادفات مقام دوم را درجهان دارا است. بنابراین در رانندگی احتیاط کنید. مضاف بر اینکه چنانچه فرد در تصادفات منجر به خسارت جانی مقصر شناخته شود، با مسئولیت کیفری و مجازاتهای مربوط به آن مواجه خواهد شد.

  3- بهتر است در زمان استفاده در تاکسی مقصد خود را به صورت نوشته و به زبان کره‌ای در اختیار داشته باشید ؛ زیرا آشنایی رانندگان تاکسی دراین کشور به زبانهای متداول خصوصا انگلیسی بسیار کم است.

  4- برای تماس با پلیس با شماره 112، برای آمبولانس 119را بگیرید. شماره 112 پلیس از ساعت 7 صبح تا 10 شب مترجم انگلیسی دارد.

  5- در بدو ورود به این کشور چنانچه در سئول اقامت کردید، سعی کنید در اولین زمان ممکن آدرس نمایندگی ایران را که به همین منظور در اختیار شما قرار گرفته است، پیدا کنید تا در صورت وقوع حادثه و یا نیاز به مراجعه، دچار مشکل نشوید.

  6- چنانچه در این کشور دچار حوادثی مثل سرقت پول یا مدارک مسافرتی شدید، ضروری است قبل از هر کار موضوع را به اطلاع پلیس محلی برسانید و گزارش پلیس را در این رابطه دریافت کنید. بدیهی است گزارش رسمی پلیس، به شما امکان خواهد داد موضوع را در نهادهای مربوطه به نحو موثرتری پیگیری کنید.

  cost-of-living-in-south-korea(1)

  زندگی در کره جنوبی از نگاه ایرانی

  مردم کره در کل آدم‌های میهن‌پرستی هستند. تفاوت‌ها را از همان بدو ورود به خاک این کشور می‌شود به‌وضوح مشاهده کرد؛ تقریبا بیشتر اجناس فروشگاه‌ها کره‌ای است، کمتر کسی به زبان دیگری حرف می‌زند و جالب اینجاست که در شهر بزرگی مثل اینچئون، تابلوهای راهنمایی در سطح شهر نوشته دیگری به غیر از نوشته کره‌ای ندارد. البته این حس را تا قبل از اینکه با آنها برخورد نداشته باشید، چندان متوجه نمی‌شوید. فلسفه کره‌ای‌ها این است؛ آنها عرق ملی دارند و برای حمایت از کشورشان باید هر کاری انجام دهند. آنها مردمی هستند با عقاید خاص، به سرسختی همسایگان شمالی، پایبند به سنت‌ها و باز در اجرای سیاست‌ها. فرهنگی که توانسته در 50 سال گذشته این امپراتوری پیر شرق دور را به قدرتی در اقتصاد دنیا تبدیل کند.

  از زمان ورود به اینچئون تقریبا هیچ ماشینی به غیر از اتومبیل‌های ساخت شرکت‌های خودروسازی هیوندا و کیاموتورز در سطح شهر به چشم نمی‌خورد. البته خودروسازهای کشورهای بزرگ در این شهر نمایندگی دارند اما سرشان خلوت‌تر از آن است که فکرش را بکنید.

  «کره‌ای جنس کره‌ای بخر»؛ این فرهنگ غالبشان است. چیزی که باورش دارند. شاید خیلی از آنها وضعیت مالی مناسبی داشته باشند اما در خیابان‌هایشان کمتر می‌بینید که کسی سوار بنز یا بی‌ام‌دبلیو شده باشد. «لی» یکی از مردم اینجاست. یک مهندس ساختمان که برای تماشای مسابقه‌های شنا به ورزشگاه آمده و گالکسی سری پنجش را در دست دارد تا مدام از خود و همراهش سلفی بگیرد. او که ماشینش هم محصول کارخانه کیاست، می‌گوید :«معمولا آدم‌های سیاسی و شخصیت‌ها سوار ماشین‌های لاکچری خارجی می‌شوند.» کره‌ای‌ها حتی خودروهای سنگین را هم خودشان تولید می‌کنند و شرکت‌هایی مثل هیوندا و دوو وظیفه تولید این ماشین‌ها را بر عهده دارند؛ «وقتی خودمان می‌توانیم چیزی را تولید کنیم چرا باید برای مشابه خارجی‌اش پول بدهیم؟ تولیدات کشور من همه دنیا را گرفته‌اند.»

  اما این تمام ماجرا نیست. حس میهن‌پرستی آنها به اینجا ختم نمی‌شود. در اینچئون رستوران‌های معروف جهان هم شعبه دارند اما مشتریانشان بیشتر خارجی‌ها هستند و کره‌ای‌ها سعی می‌کنند در رستوران‌های خودشان که فضای متفاوتی دارند و در بعضی از آنها باید روی زمین بنشینند، غذا بخورند. بخشی از این اتفاق به سلیقه غذایی این مردم مربوط است اما بخش اصلی‌اش برمی‌گردد به پولی که نباید از مرزهایشان خارج شود.

  آنها که دو غول بزرگ تولیدکننده تلفن همراه در کشورشان دارند، تقریبا بعید است به غیر از گوشی‌های سامسونگ و ال‌جی از گوشی‌های دیگری استفاده کنند.

  وقتی از آنها سوال می‌کنی که مثلا چرا تلفن همراه شما آیفون نیست، واکنش‌های متفاوتی نشان می‌دهند. «هیون می» که در شهر اینچئون از کارمندان برگزارکننده مسابقه‌هاست در این‌باره می‌گوید: «اینجا همه محصولاتی را که تولید خودمان است، استفاده می‌کنند. البته سامسونگ بیشتر. امکاناتی که آنها به ما می‌دهند سازگار با محیط خودمان است، ارزان‌تر است و کارایی‌های بیشتری دارد.»

  درحالی که تب آیفون دنیا را تسخیر کرده، کره‌ای‌ها اسمارت‌فون داخلی را به هر چیزی ترجیح می‌دهند: «خیلی از مردم جهان هم می‌گویند که گوشی‌های کره‌ای بهترین هستند و بیشتر مردم جهان هم از محصولات سامسونگ استفاده می‌کنند. ما در کره جنس کره‌ای می‌خریم چون هم محصولات خوبی دارد و هم هزینه‌ای که می‌کنیم برای کشور خودمان است. پولمان هم صرف پیشرفت کشور خودمان می‌شود.»

  پیدا کردن کره‌ای آیفون‌دار خیلی کار ساده‌ای نیست اما «کیم ‌هایکو» یکی از استثناهاست. او از مسئولان رسانه‌ای بازی‌هاست. گفت: «آیفون من هدیه است. خودم نخریده‌ام اما گوشی خوبی است. با این حال در کره مردم ترجیح می‌دهند تلفن‌های ساخت کشور خودشان را استفاده کنند. آنها با این کار راحت‌تر هستند. محصولات ما اگر چیز بیشتری از سایر محصولات نداشته باشد، کمتر از این گوشی‌ها نیست.»

  این میل به پیشرفت ملی در وجودشان ریشه دوانده و مرزهایشان به روی دنیا باز است و برای نشان دادن خودشان و تاکید بر اعتقادات‌شان نیازی به بستن مرزها یا در افتادن با بقیه دنیا ندارند. آنها در زندگی شخصی بسیار مقتصد و بسته عمل می‌کنند و در سطح اجتماع و سیاست‌های حکومتی لیبرال‌اند، شاید درست برعکس همسایه‌های شمالی‌شان!

  SKOREA-NKOREA-IT-SECURITY

  شرایط تحصیل و نظام آموزشی در کره جنوبی 

  نظام آموزشی در کره جنوبی به چهار مرحله پیش دبستانی، دبستان، متوسطه و دانشگاهی تقسیم میشود. آموزش ابتدایی از شش سالگی شروع میشود و به مدت شش سال طول میکشد. آموزش متوسطه نیز شش سال است و پس از آن دوره دانشگاهی شروع میشود. طول دوره کارشناسی چهار سال، کارشناسی ارشد دو سال ( در برخی رشته ها تا 3 سال ) و در مقطع دکتری هم به طور متوسط 3 تا 4 سال است.

  زبان آموزشگاهها

  دانشگاهها و رشته های انگلیسی زبان در تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد.

  میانگین هزینه تحصیل

  میزان تقریبی هزینه تحصیل در مقاطع مختلف به این صورت است ( البته شایان ذکر است که ممکن است در برخی دانشگاهها هزینه ها کمی با میزان اعلام شده متفاوت باشد. در ضمن دانشگاه رایگان برای دانشجویان خارجی وجود ندارد.

  دانشگاههای دولتی (ملی) :

  کارشناسی در رشته های مختلف از 2000 تا 4400 دلار، کارشناسی ارشد و دکترا از 2500 تا 5100 دلار.

  دانشگاههای خصوصی :

  کارشناسی رشته های مختلف از 3000 تا 5000 دلار ، کارشناسی ارشد و دکترا از 3800 تا 6000 دلار.

  میانگین هزینه زندگی دانشجویی

  کسانی که از خوابگاه استفاده میکنند:

  هزینه ماهیانه برای دانشجویان مقیم خوابگاه حدود 500 تا 700 دلار است.

  کسانی که به طور شخصی محلی برای اقامت اجاره میکنند:

  هزینه ماهیانه برای دانشجویان مقیم خارج از خوابگاه با توجه به شهر محل تحصیل حدود 800 تا 1200 دلار است.

  تعطیلات آخر سال تحصیلی

  تعطیلات پایان سال از ماه آگوست (مردادماه) شروع شده و تا حدود سپتامبر (شهریور ماه) ادامه دارد .

  بیشتر دانشگاهها در زمان تعطیلات پایان سال تحصیلی، خوابگاه در اختیار دانشجو قرار میدهند البته دانشجو باید هزینه ماهیانه اجاره خوابگاه را پرداخت نماید.
  دانشجویان خارجی میتوانند با اجازه دانشگاه در تعطیلات دانشگاهی در این کشور کار کنند.

  بیمه تحصیلی و درمانی دانشجو

  دانشجویان خارجی همه ساله با پرداخت هزینه ناچیزی میتوانند خود و خانواده خود را بیمه کنند و اکثر دانشگاهها نیز دارای بیمارستانها و کلینیک های مجهزی هستند که خدمات درمانی را به دانشجویان ارائه می دهند.

  دریافت ویزا برای اولیای دانشجو

  اولیای دانشجو میتوانند با اخذ ویزاهای کوتاه مدت نظیر ویزای توریستی از کشور کره جنوبی دیدار کرده و مدتی را در کنار دانشجوی خود سپری کنند.

  دوره های زبان و هزینه های آن

  دوره های زبان انگلیسی که دانشجو بتواند قبل از شروع تحصیل در آنها شرکت کند به ندرت در کره جنوبی وجود دارد. البته دانشجویان می توانند همزمان با تحصیل در دوره اصلی دانشگاهی خود نسبت به تقویت زبان خود در مراکز آموزشی و کالجهای زبان اقدام نمایند.علاقمندان می توانند در دانشگاهها و کالجهای متعددی در دوره های زبان کره ای شرکت نمایند.

  حداقل طول دوره زبان کره ای چهار هفته و شهریه آن هم حدود 800 دلار است. دوره های زبان کره ای سه ماهه هم بین 1000 تا 1500 دلار است.

  محدودیتهای سنی برای تحصیل

  در اکثر دانشگاهها برای مقطع کارشناسی 35 سال، کارشناسی ارشد 40 سال و دکترا نیز 45 سال می باشد. البته ممکن است در برخی دانشگاهها محدودیتهای سنی متفاوت باشد.

  تحصیل برای دانشجویان متاهل

  با اخذ ویزای همراه، همسر دانشجو میتواند به کره جنوبی عزیمت کند.

  اعتبار ویزای دانشجویی

  ویزای دانشجویی به طور معمول یکساله و با اعتبار چند بار ورود و خروج است.

   

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 4٫03 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=83687
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  روش دریافت وقت سفارت

  کسانی که در طول سال سفرهای خارجی زیادی دارند حتما با روند دریافت وقت سفارت …

  192 دیدگاه

  1. سلام،من میخواستم بدونم آیا تحصیل در دانشگاه های کره خیلی سخته؟مردمش به ایرانیها احترام میذارن؟باید کنکور داد حتما برای ادامه ی تحصیل در کره؟ممنون میشم جواب بدید.

  2. فاطمه خانوم من میخواستم چند تا سوال ازتون بپرسم من واسه ادامه تحصیل میخوام برم کره ولی با این شرایط که ممکنه هپاتیت بگیرم خیلی میترسم میتونید ایدی تلگرامتونو به من بدید که چند تا سوال اساسی داشتم و خیلی مهمه لطفا

  3. خخخ منم میخوام برم بجایه سوسانو نقش ایفا کنم???
   عاقا یه چیزی. جدی جدی باید حتما زبان کره ای رو فول باشیم؟؟؟

  4. خیلی باحالید داغون شدم از خنده.ولی بچها بدون شوخی کناراومدنبافرهنگ کره ایها خیلی سخته خیلیزیاد سخته!?

  5. Ujtdtxjgdihgpjf9tfoj

   دیوونه ها به جای اینکه اینقدر دنبال این چیزا باشید یکم درس بخونید پزشکی قبول بشید بعد بورسیه شید واسه کره و اونجا هم.جراحی پلاستیک بخونید چون کره ایی ها خعلی رو صورت و این چیزاشون حساسن همه چیزشون هم عملیه

  6. منم دلم پیخوتد برم کره تحصیل کنم با چند تا از دوستام اما بودجه خیلی بالاست و همین طور شرایط زندگیش سخته کسی راه کار نداره اگه دارید لطفا بدید

   • سلام من حسین هستم ۲۳ساله من ۶ سال در کره ای جنوبی زندگی کردم جایه خیلی زیبایی هست . من رشته ی تجربی میخونم و یک زن کره ای گرفتم ‌ من اول پول نداشتم برای در خوندن و پدر و مادر من مرده بودن ۶ ماه آشپزی کردم وتونستم شهریه دانشگاه خودم رو جور کنم . من زبان کره ای رو از فارسیم بیشتر بلدم . من زن بسیار زیبای کرفتم .من بعد یک سال ساحب ۱ فرزند شدم و هفته ای ۵یا۴بار به کره میرم.

  7. منم میخام برم کره زندگی کنم ولی پول ندارم ?

  8. رضا جان زمین

   سلام من یه پسر اهل جنوب کشور هستم از زبان کره ای زیاد سر در نمیارم اما تا حدودی تسلط به زبان انگلیسی دارم چطور میتونم با کره ای ها ارتباط داشته باشم؟
   یکی از معیار های ازدواج من اینه زنم کره ای باشه

   • سلام.اولا اینکه به دلیل اینکه این قدر مالزی هایی اومد باکره ای ازدواج کرد این شد که قانون بزارن باید تاپیک داشته باشی تاپیک ینی اینکه زبانه کره ای رو فول بلد باشی.ی چند تا هم کلاس اینا برات میزارن تا ازدواج کنی و اینکه یکی از طرفین باید تغییر دین بده.هیچ مسلمونی نمیتونه با غیر مسلپون ازداواج کنه مگر اینکه تغییر دین بده اگه تو تغییر بدی باید از ایران بری چونکه توی ایران حکمش اعدامه

    • این یعنی بدبختی که ازادی توی انتخاب دینت نداری… توی دوران پیامبر هر کی مسلمون نبود رو پیامبر اعدام می کرد؟؟؟ بیا بعد میگن چرا اینقد از ایران بعد میگی؟؟ توی کره جنوبی دین ها بودایی… مسیحی… یهودی… مسلمون…

    • اگر حکمش اعدام بود یهودی،مسیحی،زرتشتی،کلیمی،وجود نداشت در ایران.دوستان برادرم زرتشتی هم هست،و من هم دوستان مسیحی هم دارم.قانون که حتما باید اینطوری باشه وجود نداره،بلکه گفتن بهتره که با هم دین خودت ازدواج کنی.لطفا اول مطالعه کنید

  9. منم میام دیگ فقط هم نودا میخورم دم مغازه مشت چوچونگ میبینمتون

  10. سلام منم میخوام برم کره اما نمیدونم چجوری کی میتونه یه راهی جلو پام بزاره

  11. بچه ها منم میخوام بیام اونجا تخصص اطفال بخونم منم با خودتون ببرید بالاخره ی پزشک میخواید

  12. سلام من ی مدت هست ک ب فکراقامت در کره جنوبی ام اما بودجشو ندارم،آیاراهکاری هست ک بمن پیشنهاد بدید؟؟

  13. من یک خواننده هستم اگر کسی میتونه من را لینک بزنه به یک خواننده کره ای لطفا جواب بدن جهت فعالیت دونفره که تابه حال اتفاق نیوفتاده و برنامه های بسیار جذاب و پردرامدی دارم

  14. سلام تو رو خدا اگه کسی میدونه جواب سوالمو بده..من کارشناس رادیولوژی هستم..کسی میدونه برای کار کردن تو بیمارستانای کره ایا مدرک مارو قبول دارن یا نه؟؟ حقوقش چطوره؟ اصلا جذب شدن به بیمازستاناشون اونم واسه ما که غریبه ایم راحته؟؟

  15. مهشید محمدی فر

   من فقط میخوام در اونجا اقامت ثابت داشته باشم.نه اینکه در باره کره بخوام چیزی بدونم چون تمام اطلاعات لازمو دارم من الان دارم زبان کره ای یاد میگیرم و همه چی درباره کره میدونم. راسیتش من عاشق کره و زبونشون شدم.دارم زبون کره ای یاد میگیرم تا وقتی رفتم اونجا مشکلی نداشته باشم.

  16. زندگیم لی مین هو

   سلام
   ترو قران جواب من رو بدید….. من محیام 17 سالمه و رشتم تجربیه 2 سال دیگه کنکور دارم میخوام بدونم شرایط بورسیه تو کره جنوبی جیه؟ من باید چه کار هایی انجام بدم؟ خواهش میکنم اگه کسی میتونه کامل برام توضیح بده بیاد اینستاگرام?ایدیم
   @zendegi_yani_mahya
   @zendegi_yani_leeminhoo

  17. اگر با کره ای های میخواید ازدواج کنید کلی مشکل داره ایا اسلام میاره یا نه کار . زبان . تفاوت فرهنگ

  18. شبنم درودیان

   بازم مزاحم شدم…
   شرایط درخواست به کره چیه منظورم اینه که چه مدرک هایی رو میخواد؟

  19. شبنم درودیان

   سلام من شبنمم میخوام برای تحصیل دانشگاه بیام کره الان ماه دیگه میرم تو 13 سال و الان هم دارم با خود اموز زبان کره ای رو یاد میگیرم ولی چون توش قارسی توضیح نمیده زیاد متوجه نمیشم از طرفی هم شنیدم اموزشگاه های متفرقه درست اموزش نمیدن بی زحمت ادرس سه اموزشگاه خوب تو تهران رو میخوام خودمم خونه مون تو منطقه 5 تهران هست
   میخواستم ببینم شما که الان اون جا هستید چه طور زبان رو یاد گرفتین؟من الان در حد نوشتن اسم و الفبا بلد هستم
   ممنون از مطالبتون

  20. سلام من میخواستم بدونم که اگه بخوام برم کره و اونجا تو کمپانی اس ام مشغول به کار بشم و دوره کار آموزی بگذرونم معیار های اس ام چیه و اینکه اگر بخوام در کمپانی کار آموزی کنم باید چه مبلغی رو پرداخت کنم و اینکه آیا خوابگاه های شبانه روزی اس ام همه روزس یا نه فقط چند روز در هفته چون من و دوستم میخواستیم بریم کره منتها از این چیزا خبر نداشتیم مرسی اگه اطلاعات بدی بهم

  21. من برای تحصیل دارم میرم کره من فقط انگیسی بلدم میتونم اونجا با این زبان. تحصیل کنم

  22. سلام من می خوام برای تحصیل برم کره ، و فقط زبان انگلیسی بلد هستم ، ایا می توم با این زبان آنجا تحصیل کنم

  23. سلام من ی درخواست داشتم اینکه بدونم اگه اونجابخوایم مشغول کار بشیم وضعیت چطوره؟ اگه میشه حدودشوبگین؟واینکه باکارکردن اونجامیشه خرج زندگی دراون کشورو دراورد؟

  24. اگر قصد گرفتن بورس دانشگاه های کره جنوبی هستین باید اول آموزش زبان کره ای ببینید بعد میرید ثبت نام تاپیک میکنید و این امتحان سالی یک بار در مدرسه کره ای ها در تهران برگزار میشه این مجوز زبان خیلی برای گرفتن بورسیه کمکتون میکنه

  25. برای آموزش زبان کره ای هم میفرستمتون پیش بهترین استاد زبان کره ای در ایران آموزشگاه زبان کره ای صدیق دانش به مدیریت آقای شهاب عزیز زاده

  26. سلام من یه دوست دارم تو اولسان کره جنوبی درس میخونه اگر خواستید میتونم شمارش رو بهتون بدم بهش زنگ بزنید که شرایط اخذ بورسیه دانشگاهی رو بهتون بگن خودش هم میتونه براتون از اونجا بورسیه بگیره براتون فقط باید رشته اتون فنی باشه و معدلتون 16 به بالا باشه شماره من 09305754463 میتونید پیام بدین

  27. سلام مثل بقیه منم با دیدن سریالای کره ای عاشقشون شدم. و دلم میخواد برای اقامت و زنگی برم کره.میتونین کمک کنین و بگید که زندگی در اونجا چطوره؟و از لحاظ مالی چقدر خرجمون در میاد؟و در کل اخلاقشون و عکس العملشون با ایرانیا چطوره؟ویاد گرفتن زبانشون چطوره و چقدر طول میکشه؟مممممممممممنون میشم اگه راهنماییمون کنیم.

  28. سلام سلام.میشه درمورد دانشگاهی که اونجا میرین بیشتر توضیح بدین؟ اگه شد و دوست داشتین بگین چطور شد که رفتین کره؟
   اخه منم میخام پزشکی بخونم.خیلیم دوس میدارم کره رو.
   ممنون.
   موفق باشین.

  29. سلام فاطمه خانوم میشه برامون بیش تر توضیح بدید مثلا در مورد پول در اون جا پناهنده هستین یا نه و دانشگاه و رفتار هاشون با شما و امنیت و این مریضی هایی که این جا نوشته ایا اون جا هست ؟ و همین طور محل اقامت تون و هر چیزی که فکر میکنید خیلی ممنون میشم

  30. سلام من دارم دوران پزشکی رو میگذرونم خیلی عالیه همیشه احترام میزارن خیلی هم خوش اخلاق هستن و کشور فوق العاده ای هست

   • عاشق لی مین هو

    ببخشید میخواستم ببینم شما بورسیه شدید یا نه ؟ کدوم دانشگاه میخونید؟

  31. با سلام
   همیشه دنیای واقعی با دنیای مجازی (فیلم و سریال) فرق داشته.
   نمی شه گفت که هرچیزی توی فیلم هاشون هست درسته .
   بیشتر خواننده ها و بازیگران کره ای موبایل های آیفون دارن . باور ندارید می تونید به پیج هاشون داخل اینیستا گرام فیسبوک و تویترشون سربزنید.
   به طور مثال پارک شین های در 21 آپریل 2016 عکس سلفی از خودش رو داخل برنامه اینستا گرام آپ کرده که با گوشی آیفون6plusهست.

  32. فاطمه زهرا

   چطوری میشه کره ای یاد گرفت؟من یکم از فیلماشون یادگرفتم اما چطور میشه به طور کامل یاد گرفت؟کجا باید بریم کلاس؟

   • محمدحسین

    سلام.زبان کره ای رو که زیاد کاربردی تو جهان نیست فقط شهرهای بزرگ مثل تهران آموزشگاه هایی دارند که تدریس میکنند

   • سلام پیشنهاد من سرکار خانوم استاد جلالی هستند که هم از طریق مجازی و هم حطوری اموزش میدند بنده مقیم کره هستم پیش ایشون این زبانو کامل یاد گرفتم

    • یه سوالی داشتم شکوفه خانوم می خواستم ببینم شما که اونجا مقیمید وضعیت حجاب اونجا و خودتان چه مدلیست بگین بهم من دارم کار هام رو انجام می دم بیام اونجا

    • مهاجر کره

     من هم کلاسایع استاد راضیع جلالی هستم ??

   • عزیزم چیزی که تو فیلما یاد میگیری و میفهمی با چیزی که واقعا حرف میزنن زمین تا اسمون فرق داره منظورم تلفظاشونه

  33. خوشگلای من که سیزده سالتونه اگه واسه تحصیل میرید یه حرف دیگس ولی کشور اجازه خروج برای دخترایی که دنبال چیزای دیگه که با شئونات اسلامی تطابق نداره نمیده همون طور که دوستمون گفتن کره ایا زیادم باما خوب نیستن ها میرید میبینید با دنیایی که توفیلماشونه کلی فرق دارن
   در هر صورت موفق باشید

   • سلام اسم من عسله ببخشید من برای دانشگاه میخوام برم کره جنوبی الانم 13 سالمه

    • سلام من دارم دوران پزشکی رو میگذرونم خیلی عالیه همیشه احترام میزارن خیلی هم خوش اخلاق هستن و کشور فوق العاده ای هست

    • شاید تا چند روز آینده نامزد کردم خبرشو بهتون میدم

    • عسل خانم امیدوارم به خواستن برسی چون کره محشره

     • سلام فاطمه جان میتونم شمارتونو داشته باشم میخوام ازکشورکره بیشتربدونم یاای دی بدید بیام اینستا تلگرام میخوام درموردکره بیشتربدونم دوست دارم خودمم امدادگرم

      • سلام میشه من سریالای کره ای رادیدم خیلی علاقمند شدم بهشونمی خوام بیشتر راجع بهشون بدونم.میتونیم از طیق تلگرام با هم در ارتباط باشم.ممنون

  34. یه سوال واسه اقامت کره نیاز به اذن پدر برای دختران بالای هجده سال هست؟

  35. سلام
   چرا بیشترشما سیزده سالتونه؟
   تروخدا یکم مث کره ای ها روکشورتون غیرت داشته باشید
   من واسه تحصیل می خوام برم و کلی مشکل دارم
   دختر خانم های محترم لطفا شرایط خروج از کشور دخترانو بخونید

  36. صارم نصوری

   آی غذا های کره خورونی است و قیمتش چنده؟

  37. و سوال دیگه ای هم دارم . اینکه در مجموع حدودا هزینه ی لازم برای اقامت در کره چقدره؟لطفا جوابم رو بدین چون من قراره به کره سفر کنم و باید آماده باشم.

  38. سلام. ممنون از مطلب مفیدتون. ببخشید من یه سوال داشتم که واقعا برام مهمه و توی سایتها نتونستم پیداش کنم. اینکه چطور میتونیم از بورسیه دانشگاه کره بهرمند بشیم؟ واقعا مهمه برام . لطفا جواب بدین.

  39. سلام مارال منم خیلی دوس دارم برم کره والان میخوام برم کلاس زبان

  40. در کل حداقل و حداکثر پول موجود برای این کارا چقدر باید باشه؟

  41. سلام.میخواستم هزینه بلیط و ویزا به کره ی جنوبی رو بدونم.؟

   واینکه چه مقدار باید پول به بانک این کشور برای اقامت واریز کرد؟

   لطفا جواب بدید . من تو هر سایتی میگردم نیست این اطلاعات.

   و اینکه هزینه اجاره خونه در اونجا چقدره؟ممنون میشم جواب بدید . خیلی به این اطلاعات احتیا ج دارم

  42. خیلی مفید بود ما یعنی من و پدرو مادرم ماه دیگه به کره جنوبی مریم تا اونجا زندگی کنیم

  43. سلام ، عالی و مفید.
   ممنون

  44. من خودم یک دوست ژاپنی دارم اون خیلی ازمن خوشش امده

  45. مثلا یک ایرانی بره انجا مانکن یا بازیگر یا خواننده بشه میذارن یانه
   اصلا ایرانیان را دوست دارن یانه

  46. دوس دختر هیونگ

   سلام چطوری میتونم بورسیه کره جنوبی رو بدست بیارم

   • باید به سفارت کره مراجعه کنید تو تهران اونجا یه آزمون برگزار میکنند که اسمش تاپیک هست اگه خواستین اطلاعاتی راجع بهش میگم بعد اگه توی آزمون قبول شدید با دانشگاه مورد نظرتون ارتباط برقرار میکنید و اونها شما رو بورسیه میکنند ولی باز هم اطلاعات دقیقش رو از سفارت کره جنوبی بپرسید.

   • عاشق لی مین هو

    ویه چیز دیگه من 7 سال در کره زندگی کردم اگه سوالی دارین ازم بپرسین

  47. و یه چیزه دیگه اینکه وقتی میخواین به کره جنوبی سفر کنین حتما گوشی سامسونگ یا ال جی داشته باشید.آیفون تنظیمات سیک کارت اونجارو نمیخونه و کسی اونجا حاظر نیست واسه جنس غیر کره ای وقت بذاره ولی واستون کاری نمی کنن

  48. من یک ماه اقامت داشتم تو سئول بخاطر کار شوهرم.آدمای خیلی مودبی هستن ولی برخلاف فیلمایی که می سازن چیزی به اسم معرفت ندارن.تنها در صورتی میان سراغت که کارشون به وسیله ی تو حل بشه و به قول ما ایرونی ها رفتارشون شبیهه آدم خای تازه به دوران رسیده اس

   • سلام ببخشید میشه بپرسم شغل همسرتون چیه و برای یک ماه اقامتتون کلاس زبان رفتید و همچنین شرایط زندگی در اونجا خوب بود؟

  49. ممنون از این اطلاعات
   با ویزای تحصیلی ایا تمام افراد خانواده می توانند با این روش مهاجرت کنند ؟ پدر مادر چطور؟

   • عاشق لی مین هو

    خیر فقط خودتون میتونید برید پدر و مادر تون با بورسیه تحصیلی میتونن سفری داشته باشند و لی برای موندن باید ویزای جدا بگیرین

   • عاشق لی مین هو

    بله اگه حق شهروندی اونجا رو بگیرید

  50. سلام گرفتن اقامت دایم از طریق تحصیل و کار چقدر طول میکشه؟

  51. سلام من هم قصد دارم برم کره با دونفراز دوستام باورکنین وقتی ایننهارو خوندم خیلی خوشحال شدم.
   من عاشق کرم و درضمن من ایرانی نیستم!!!
   پس همه چی حله

  52. ممنون از مطلبت. ولی… اگر اونها سه دهه پیش مرزها رو نمیبستن هرگز شرکتهایی مثل سلمسونگ و هیوندا و…رشد نمیکردن تا امروز دنیا رو بگیرن.

  53. انیو هاسیو

   منو دختر خالم ایشاااالا قراره در 20 سالگی بریم کره الانم13 سالمه فقط توی پول خونش موندم
   وااااای
   البته الان دارم کره ای میخونم شاید مترجم شدم
   ولی خوب سخته واسمون دعا کنید
   ولی من واقعا وطن دوستم
   زنده باااااد ایران

   انیو هی گسیو

   • یه نکته بگم : اونجا خیلی با ایرانی خوب و روراس نیستند چونکه با امریکای ها خیلی اوکین و امریکا با ما چپِ. امکان داره خیلی با ایرانی ها او کی نباشن بعدشم خدا خودش پول خونه رو میرسونه لازم نبود سنتو بگی از طرز نوشتنت معلومه.

    • سلام یه سوال داشتم یه ایرانی باملیت ایرانی میتونه بره کره؟شنیدم نمیشه…ینی باید اقامته یه جای دیگه روبگیره درسته؟

    • ولی تازگیا بازیگر معروف هنری به ۴ارسی پست گذاشته تو اینستاگرامش

     • سلام هنری بازیگر نیس و خواننده هس عضو گروه سوپر جونیور و شخصی ب اسمه آرش بهش فارسی یاد داده نا گفته نماند منم عاشق کره هسم مخصوصا خواننده هاش

     • منم عاشقه کره جنوبی هسم مخصوصا خواننده هاشون ?

   • سلام من هم 13 سالمه وبه فکر اقامت دراونجاهستم وبه فکر پول در اونجا

   • منم کره رو خیلی دوست دارم و جالب اینجاس که منم ۱۳سالمه ههههه

  54. من 15 سالمه و امسال انتخاب رشته دارم یه تصمیم جدی دارم اونم رفتن به کره هست و هم تحصیل هم زندگی همیشگی فقط نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که هم برام ارزون تر دربیاد و هم سرکار رفتن و زندگی تو کره برام اسون تر شه زیاد در این باره اطلاعات ندارم ممنون میشم کمکم کنید و این که چجوری باید بورسیه بگیرم و این کارا…..:(

   اینم ایمیلم جواب بدید تروخدا :(((

  55. سلام من ایشالله سال دیگه سال آخر هنرستانمه میخواستم ببینم رشته طراحی لباس اوضاع اقتصادیش چطوره ؟؟

   و اینکه زبان کره ای رو بلد باشی کافیه یا نه باید زبان اینگلیسیت هم خوب باشه ؟؟

  56. رها رباعی

   سلام اسم من رهاست. نمیدونم چرا اینقدر پارسی زبانان کره را دوست دارند من در کره متولد شدم و انجا بزرگ شدم الان 21 سالمه باور کنید در کره هیچ جا و چیز و مردم خاصی نیست من آرزو دارم حتی یک بار هم که شده به ایران بیام از وقتی 6 سالم بود شروع کردم کلاس زبان پارسی رفتن و الانم این زبان رو تقریبا بلدم به امید اینکه یه روز همه ی شما ها به آرزوهایتون برسید من یک خواهر کوچک تر دارم که 19 سال سن دارد و یک خواهر بزرگ تر دارم که 23 سال سن دارد و الان هر سه مون در کره ی جنوبی هستیم فقط برای من هم دعا کنید که یک بار به ایران بیام و وطنم رو ببینم

  57. سلام من سال سوم رشته گرافیک هستم میخواستم بدونم بازار کار رشته گرافیک در کره خوب هست؟ و اینکه من میخوام تغییر رشته بدم و طراحی دکوراسیون داخلی بخونم آیا میتونم موفق باشم ؟خواهش میکنم جواب بدین چون این فقط سواله من نیست

  58. سلام ببخشید کسی میدونه اعتبار دانشگاهای کره بیشتره یا چین برای رشته بازرگانی بین الملل؟!؟!واینکه هزینه زندگی توی کدوم کمتره؟!کلا کدوم و توصیه میکنید

  59. من عاشق کره هستم و سال بعد قراره انتخاب رشته کنم و رشته ی هنر و انتخاب کردم . می خواستم ببینم که کسی که رشتش هنر هست توی کره در آمد خوبی خواهد داشت؟؟؟؟

  60. سلام، من مدرس زبان انگلیسی هستم و قصد دارم مدرک تدریس بین المللی هم بگیرم و تو این مدت روی زبان کره ایم کار کنم، من خیلی به کشور کره علاقه دارم، به نظرتون میتونم به عنوان معلم زبان ویزای کار بگیرم، شنیدم که دوسال سابقه تدریس میخاد ولی چیز دیگه ای نمیدونم، اگر پاسخ بدید واقعا ممنونتون میشم

  61. سلام من از کره ی جنوبی شهر سعول با با شما در ارتباط هستم می خواستم بگم زندگی در کره هیچ چیز خاصی نیست من از ٩سالگی اون جا بودم الان ١٧سالمه

   • سلام رها خاتم من قصد دارم دو هفته دیگه به سول بیام و سوالانی دارم میتونید راهنمایی کتید ؟

  62. با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بگم کره جنوبی نیروی تراشکار ایرانی هم استخدام میکنه؟و هزینه زندگی به چه صورت هستش. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  63. سلام، مطالبتون عالی بودن، من حسابداری میخونم ومیخواستم بدونم شرایط بورسیه‌شدن به کره جنوبی چیه، اصلا اونجا میتونیم حسابداری بخونیم؟؟؟

  64. باسلام ،من وپسرعمم ایشاالله یه روزمیریم کره،ومیخوایم زندگی فوق العاده رودراونجاشروع کنیم،،،،یه روزتوسعول میبینمتون،:

  65. 4منهم کرهرا دوس دارم ازکجا پولشو بگیرم

  66. سلام ممنون بابت مطالب عالی.من16سالمه وتجربی میخونم ومیخوام دندانپزشک بشم.امیدوارم این شغل بازارکارخوبی داشته باشه.چون پدرم من رو به کره جنوبی خواهد فرستاد.

  67. مروارید

   سلام ممنون از مطالب خوبتون من و دوستم وقتی بزرگ شدیم میخوایم بریم کره لطفا قیمت های خونه در سئول رو هم بگید

  68. سلام. من در حال آموزش زبان کره ای هستم و میخام مترجم زبان کره ای بشم و توی سفارت ایران در کره کار کنم. تو دولت ایران هم یه پارتی کلفت دارم. میخواستم بدونم آیا این ممکنه؟

   • هر چیزی ممکنه
    ولی 1 چیزی بهت بگم ساده ترین و مهربون ترین و پیغمبرترین آدم هم 2 تا چهره داره . آیا پارتیت اینقدری قابل اعتماد هست که عمرتو بزاری کره ای یاد بگیری؟
    با گفتن خالی چیزی درس نمیشه حرف باد هواست
    پارتیت یا باید داییت باشه یا خالت وصلام

  69. سلام بابت مطالب مفید تون ممنون و ممنونم از اینکه اطلاعاتم رو بیشتر کردید خوش بحال دوستانی که قصد دارن به زودی سفر کنن به سئول لطفا برای منم دعا کنید تا کارم درست شه و بتونم برم برای هموتون ارزوی موفقیت میکنم دوستان عزیز
   یعنی میشه یه روز برم…

  70. محمد محمدی

   کشوری امن و با تکنولوژِی روز دنیا است

  71. سلام من عاشق کره جنوبی هستم میخوام تا چن ساله دیگه برم کره فقط اینکه قیمت خونه اونجا چنده یا اینکه اصلا میشه اونجا اقامت همیشگی داشته باشیم.من رشتم فنیه نرم افزار میخونم میشه با این رشته اونجا درس خوند وکار کرد؟؟؟

   • سلام سمیه خانوم.
    چه چیز خیلی مهم رو شما نمیدونید اونم اینه که توی کره تنها جاییه که به عنوان یه دانشجوی نرم افزار یا IT میتونید تحصیل کنید. واقعا IT COMPLEX هست. اما هزینش زیاده در دانشگاه خصوصی برای مقطع لیسانس کل چهار سال به پول ایران چیزی حدود 100 میلیون تومن در ماید!!!!! واقعا زیاده.چیزی که من حساب کردم (غذا/خوابگاه سه نفره/بیمه/رفت و امد درون شهری به وسیله ی مترو/اینترنت ?/ دوره ی مدرک زبان کره ای) 178 میلیون تومن در میاد البته دانشگاه خصوصی.
    برای اقامت باید 300 میلیون تومن سرمایه گذاری کنید یا ازدواج با یک شخص کره ای.(خود من هم رشتم نرم افزاره در مقطع کاردانی من هم قصدی که شما دارید رو دارم امید وارم همه به هدفشون برسن).

  72. سلام اگه میشه درمورد هزینه ی سفر به این کشور اطلاعاتی به ایمیلم بفرستین

  73. ببخشید من خواستم داخل کره اقامت کنم مجرد هم هستم چه جوری این کارو بکنم

   • اگه برا کار می ری جای خوبیو انتخاب کردی ولی باید برای همیشه بری
    خیلی راحت بی ویزا با مسافرپرون
    آدمای خیلی مهربونین پسراشون مثل دختران هیچ زد و خوردیم نیس اونا به حیووناو طبیعت احترام می زارن چه برسه به آدمی زاد
    کارای سنگین نمی تونن انجام بدن کل ناهارشون 1 نعلبکی برنجه اگه پرس دومو بخوری خوششون میاد سومیو آشپزمیاد بالا سرت
    چهارمیم که دیگه بخوری شرو می کنن به احترام گذاشتن و ازت تشکر می کنن مدام دلا راس می شن جولوت معتقدا هرکی زیاد بخوره نیروش زیاده
    سعی کن قبلش با یکی یکم زبون کره ای کار کنی رفتیم برو تو نخ جوشکاری روز ی به پول ایران 400 تومن در میاری 25 روز کار 5 روز استراحت قانونشونه

    خیلی آدم های بی کلک و راست گویی هستن برا همین کارشون درسته .به یکی تو خیابون بگی چقد خوشگلی و…ازت تشکر می کنه دیگه چه برسه بیافتی دنبالش اگه بگی دوست دارم باور می کنه وقتی ازدواج کنن خیلی وفادارن و دیگه شنیدن کی بود مانند دیدن

  74. سلام من امسال کنکوری هستم و میخواهم در کره ادامه تحصیل بدهم.چه دانشگاهی برای پزشکی خوبه؟ و چگونه میشه بورسی گرفت لطفا پاسخ دهید
   ممنون میشم

  75. خسته نباشید.آیا این براورد هزینه برای مقاطع تحصیلی ماهیانه یا سالیانه یا کل مقطع تحصیلی میباشد؟!
   اگر میشه حتما جواب بدید!

  76. سلام
   من عاشق کره جنوبی ام و خیلی دوست دارم ک اونجا اقامت بگیرم و کار کنم
   میشه درباره شرایط اقامت برای کار توی کره جنوبی توضیح بدید و اینکه چطور میشه اقامت دائمی گرفت ؟
   ممنونم

  77. به هیچ وجه نمیشه اقامت دائم یا زندگی همیشگی خانوادگی در کره جنوبی داشت؟

  78. بعد از درس خوندن هیچ راهی برای زندگی کردن تو سئول نداره

  79. اگه به عنوان دانشجوی سال اخر پزشکی بری کره ی جنوبی میشه تو بیمارستاناش ب عنوان دانشجوی ایرانی طرح بگذرونی عایا ؟؟من عاشق این کشورم میخام هرچه زودتر برم.لطفن راهنمایی کنید

  80. سلام دوست عزیز..راستش من الان کنکوری هستم..قصدم اینه برای ادامه تحصیلاتم به کره جنوبی برم..فقط جدیدا خیلی حرف ها راجع به اینکه مردم کره دید خوبی به ایرانیا ندارن شنیدم…من میتونم یه صحبت خصوصی باهاتون با ایمیلم داشته باشم؟خیلی ممنون میشم اگه یکم بیشتر باهام صحبت کنید تا از تصمیماتم مطمئن شم…

  81. سلام ، مطالب خوبی داشتین ولی در مورد ایفون کاملا اشتباه میکنین ، چون تقریبا بیشتر یا همه ی بازیگرا و خواننده ها و مدل های کره ای از ایفون استفاده میکنن 🙂

  82. میخواستم بپرسم برا خوندن پزشکی برا گرفتن بورسیه باید چیکار کرد؟؟؟

  83. سلام.
   منو خواهرم هم می خوایم به کره سفر کنیم.
   mer30 بابت مطلبتون.

  84. سلام
   من و خواهرم هم قراره به کره سفر کنیم.

  85. سلام
   سئول عروس شهرهای جهانه.2 سال میشه خواهرم و دومادمون اونجا زندگی میکنن
   اگه خدا بخواد تا چند وقت دیگه با دخترم کلا میریم سئول زندگی میکنیم

   • چجوری رفتن ؟ خواهرتون با فرد کره ای ازدواج کرده اخه تو چند تا سایت که من دیدم همشون زده بودن زمانی میتوتی داخل کره زندگی کنید که با یه فرد کره ای ازدواج کنید

  86. سلام.ممنون از مطالب خوبتون.راستش علاقه من برای رفتن به کشور کره واسه امروز و دیروز نیست و حدود 8سال است که مشتاق رفتن به کره هستم اما شرایطشو ندارم.میخواستم بدون برای استارد زدن در کره مثلا تهیه خونه چقدر پول نیازه,یعنی کلا چقدر پول به همراه باید داشت. بگید برای رفتن چه مراحلی باید طی بشه .لطفا راهنماییم کنید.

   • تو اینترنت برای سال۱۳۸۸ بود برای خرید خونه تو سئول با۱۰۰ میلیون ی خونه میتونستی بخری ولی الان قیمت ندارم اگه کسی بهت گفت به منم بگو میخوام بدونم مرسی ایشالله خیلی زود به کره برسی چون منم عاشق کره ام ولی مشکلم اینه که ۱۵ سالمه

  87. تشکر از همه عزیزانی دارم که بهم جواب بدن.میتونم در سئول زندگی راحتی داشته باشم چون میخوام حسابداری بخونم تو شرکت یا بانک میتونم کار کنم؟خواهش میکنم جوابمو بدین هرکسی که میدونه بگه یا موارد مشابه اش

  88. میخوام حسابداری بخونم و فوق لیسانس بگیرم.میتونم تو سئول درامد خوبی داشته باشم

  89. کره ک ویزا برا زندگى نمیده…

  90. سلام،ممنون از مطالب خوبتون….چهره من خیلی شبیه کره ای هاست « البته اینو تموم دوستام وخانوادم وآشنا هاو… میگن» وخودمم چون به بازیگری علاقه دارم،دوست دارم در کره فعالیت کنم، میخاستم ببینم توی کره مدرکی رو که از دانشگاههای موتبر ایرانه رو قبول میکنه؟وهمینطور از نظر بازار کار میتونم تو کره فعالیت کنم و توی فیلمهاشون من رو انتخاب میکنن یا نه؟؟؟ ممنون اگه زود جوابمو بدید……

  91. خانم / اقای متین شما خودتون جواب خودتون رو دادید دانشجویانی که با موسسات اعزام میشن میرن یه رشته ای بخونن اسمشم خارج باشه شما برو المان
   البته این نظر منه

  92. براى تخصص در رشته پزشکی کشور کره جنوبی مورد تائید است ؟ کدام دانشگاه ؟ چه تخصصی ؟

   • شما دیگه چرا در دام موسسات افتادید شما که پزشکید ؟
    بهترین کار اینه که خودت بری یا از کسی که رفته راهنمایی بخواهی

  93. سلام لطفا همین جا جواب بدید که دیگه توی ایمیلم نرم ممنونم من خودم و دوستم قصد سفر و زندگی در کره جنوبی رو داریم میشه اونجا قیمت حدودی خانه و شرایط گرفتن ویزا هم بگید با تشکر

  94. خدا خیرتون بده این مطلبو گذاشتید…بلکه سه چهارتا بچه بیان بخونن هی کره کره نکنن.
   هی یکی دوتا فیلم می بینن عاشق بازیگراش میشن میگن ما میخوام بریم کره 😐
   البته من خودم 16 سالمه.از کره ای ها هم خوشم میاد ولی دیگه تو خواب و رویا سیر نمیکنم مثل بعضی از همسن های خودم…
   بازم میگم دستتون درد نکنه

  95. من و همسرم یک ماه کره جنوبی بودم کشور خوبی است.دوست دارم دو مرتبه هم برم

  96. من کره را خیلی دوست دارم .سارانی کره .آنیونگ هاسیو کره.زندگی و طرز لباس پوشیدن کره ای ها خیلی باحاله بازیگرانشون خیلی خوشکلن مثه لی مین هو

  97. سلام .من دانشجوی ارشد رشته معماری هستم .قصد دارم برای دکترا از یکی از دانشگاهای فنی کره پذیرش بگیدم ایا شرایطی هست که بتونم تو دانشگاهای دولتی و رایگان تحصیل کنم ..اگه زبان کره ای رو کامل اشناییت داشته باشم یا حتما باید از فاند و ارسال رزومه برای دانشگاهای خصوصی استفاده کنم ممنون میشم باایمیل باهام درارتباط باشین .بدرود

   • ببین من 2سال از عمرم رفت فهمیدم آن رشته تو آن دانشگاه تائید نبود
    باید کسی رو آنجا داشته باشی کار بلد

  98. سلام من الان یک بچه راهنمایی هستم و خیلی مشتاق برای سفر ب کره هستم من میخوام بگم شما توی مطالب مفیدتون ذکر نکرده بودید ک برای رفتن ب کشور کره ب چ مقدار هزینه ای نیاز داریم لطفا ذکر شود

  99. امیرعی نوزده ساله

   سلام دوستان گلم من عاشق دیدارجمونگ درکره جنوبی هستم ممنون ازمطالب خوبتون….

  100. ببخشید میشه شرایط اقامت در کره جنوبی رو هم بارید چه طور می توانیم اقامت بگیریم

  101. سلام
   اگه میشه درمورد هزینه ی سفر به این کشور اطلاعاتی معتبر و به روز به ایمیلم بفرستین واقعا نیاز دارم
   باتشکر

  102. محمدرضاسراج

   کره جنوبی زندگی خیلی قشنگ است

  103. مرسی از مطلب زیباتون از کشور کره جنوبی ٬مردم کره یکی از سختکوش ترین مردمان جهانن.

  104. سلام واقعا مطالب مفیدی بود ممنون من تصمیم دارم برای اقامت و ادامه ی تحصیل به همراه خانواده ام به کره ی جنوبی مهاجرت کنم.من دیپلم رشته ی گرافیک را دارم و می خواستم بدونم کدام دانشگاه در کره برای من مناسب تر است؟؟؟

  105. سلام
   ببخشید سوال داشتم در مورد سغر کردن به کره اگه به ایملم حواب بدید ممنون میشم.
   منتظرم.

   • --> آسمونی

    دوست عزیز اطلاعات کافی در سایت ذکر شده
    همچنین بخش تماس با ما، ایمیل روابط عمومی در خدمت شماست

  106. میخواستم راجبه کله هزینه اش بدونم
   خرید خونه اقامت و…..لطفا بهم مشاوره بدید

  107. من از کره و لباس های هان گوک خیلی خوشم میاد

   • کره واقعا کشورقشنگیه من خودم قصد صفر به این کشور و دارم یکی دو سال دیگه میرم برای زندگی خیلی از کره خوشم میاد البته کره جنوبی

  108. نگارزرنگ

   من قرار است 4 سال دیگر برای تحصیل به کره برم
   وب خوب و مفیدی بود

  109. سلام . من قصد دارم تا دو سال دیگه به این کشور برم و اونجا زندگی کنم . یعنی واسه کار برم. به همین علت میخوام تو این دو سال یه حرفه ای رو یاد بگیرم که اونجا هم به دردم بخوره. اگه میشه راهنمایی کنین چه کاری بهتره و اونجا هم ازش استقبال میشه. من خودم تصمیم دارم جواهرسازی کار کنم. ولی نمیدونم اونجا کاربرد داره یا نه.

  110. انازیو من مریمم از اینکه اطلاعات مفیدی درباره سئول در اختیارم گذاشتید کوماوووووووووو

   • مریم خانوم(انازیوووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)اونی ک شمامیگید:انیو یا اناسیو ست.لطفادرست تلفظ کنید.بععله

    • ا سلام اونی که میگید سلام به کره ای میشه آنیو هاسیو anyong haseyo ولی چون گ آخر کلمه رو به خاطر تند حرف زدن معمولا نمیگن میشه آنیو هاسیو به جای (آنیونگ هاسیو)

  111. سلام. من به همراه خانواده ام قصد داریم برای زندگی به کره جنوبی مهاجرت کنیم البته برای 4سال دیگر.در حال حاضر خودم دانشجوی رشتهنقاشی و همسرم دیپلم دارد و پسری 8 ساله داریم که بعد از تمام شدن دوره ی ابتدایی اش قصد رفتن داریم. لطف کنید و به من اطلاعات لازم وکارهایی که باید در این مدت انجام دهیم تا بعد از مهاجرت با مشکلات کمتری روبرو باشیم را بگویید. ممنون

  112. کشورکره عالیه وزیباترین کشورهای دنیاست

  113. سلام من عاشق کره جنوبی ام مرسی از مطلبتون

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.