تازه های آسمونی
خانه > گردشگری > عجایب کشورها > مثلث برمودا و عجایب آن، گورستان آتلانتیک
 • طراحی سایت
 • ساحل گشت - تور کانادا
 • مشاورین املاک کوهک
 • loading...

  مثلث برمودا و عجایب آن، گورستان آتلانتیک

  bermuda-triangle(4)

  مثلث برمودا (Bermuda Triangle) محلی است وهم‌ انگیز که در آن صدها هواپیما و کشتی در هوا و دریا ناپدید شده‌اند. بیش از هزار نفر در این منطقه وحشت گم شده‌اند، بدون اینکه حتی یک جسد یا قطعه پاره‌ای از یک هواپیما یا کشتی مفقود شده ، به جا مانده باشد.

   موقعیت مثلث برمودا

  مثلث برمودا واقعا یک مثلث نیست، بلکه شباهت بیشتری به یک بیضی (و شاید هم دایره‌ای بزرگ) دارد که در روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. راس آن نزدیک برمودا و قسمت انحنای آن از سمت پایین فلوریدا گسترش یافته و از پورتوریکو گذشته ، به طرف جنوب و شرق منحرف شده و از میان دریای سارگاسو عبور کرده و دوباره به طرف برمودا برگشته است. طول جغرافیایی در قسمت غرب مثلث برمودا ۸۰ درجه است، بر روی خطی که شمال حقیقی و شمال مغناطیسی بر یکدیگر منطبق می‌گردند. در این نقطه هیچ انحرافی در قطب نما محاسبه نمی‌شود.

  در غرب اقیانوس اطلس، در آن سوی سواحل جنوب شرقی ایالات متحده ، ناحیه ‌ای وجود دارد که به شکل مثلث است . این ناحیه از برمودا در شمال آغاز می‌شود و تا قسمت جنوبی فلوریدا امتداد می‌یابد ، سپس از سمت شرق با گذشتن از جزایر باهاما و پورتوریکو،به طول جغرافیایی ۴۰ درجه به سمت غرب کشیده می‌شود و دوباره به برمودا باز می‌گردد.

  این ناحیه که به مثلث برمودا معروف است ،در لیست رازهای ناشناخته جهان به مکانی اضطراب انگیز وباور نکردنی به ثبت رسیده است . در این مکان بیش از صدها هواپیما و کشتی بدون آنکه کوچکترین اثری از آنان باقی بماند ، ناپدید شده‌اند.

  bermuda-triangle(1)

  اغلب این حوادث از سال ۱۹۴۵ به بعد روی داده است ، و در طول ۲۶ سال اخیر بیش از ۱۰۰۰ نفر در این ناحیه از جهان جان خود را از دست داده اند ، بی آنکه حتی اثری از جسد یکی از آنها یا نشانه ای از بقایای هواپیماهاو کشتی‌های ناپدید شده باقی مانده باشد .
  وینسنت گادیس که مثلث برمودا را نامگذاری کرده، آن را به صورت زیر توصیف می‌کند: « یک خط از فلوریدا تا برمودا ، دیگری از برمودا تا پورتویکو می‌گذرد و سومین خط از میان باهاما به فلوریدا بر می‌گردد.

  این محل فتنه‌انگیز و تقریبا باور نکردنی اسرار غیر قابل توصیف جهان را به خود اختصاص داده است. مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن ۶ هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ کسب کرد. ۵ فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی ، در منطقه مثلث ، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات ، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند.

  آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی ، عدم روییت خشکی ، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته ، لکه روغن ، آثاری از اجسام شناور ، خدمه یا تجمع مشکوکی از ه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن ، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده است. در حوادثی مشابه در این منطقه ‌قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند.

  bermuda-triangle(5)

   اما بدانید در مورد هواپیمای ایرفرانسی که به طور اتقاقی از روی برمودا گذشته بود:

  2 روز تا پیدا شدن بقایای پرواز شماره 447 ایر فرانس و یک هفته هم تا پیدا شدن جسد 2 مسافر طول کشید. همین فاصله زمانی و مفقود بودن باقی اجساد باعث شد تا دوباره شایعات عجیب و غریبی مثل مثلث برمودا سر زبان ها بیفتد و حتی در همین ایران خودمان هم نقل بشود. ماجرای سقوط ایرباس A-130 فرانسوی، با اینکه در لابه لای خبرهای داغ انتخابات گم شد اما برای دوستداران خبرهای علمی و حتی علمی -تخیلی ازآن خبرهای داغی بود که مدت ها بود خبری از آنها نداشتیم.

   یکی از دوازده تا 

  وقتی 12 هواپیمای دیگر در همان زمان و در مسیر همان کانال هوایی داشتند برفراز اقیانوس اطلس پرواز می کردند، از شانس بی نظیرشان داس مرگ فقط به آنها گیر داد و همه چیز موافق آمد تا هواپیمایشان تا ته دریا فرود برود و همه گروه های جست و جو گر برزیلی را معطل کشف آهن قراضه کند. بخش راز آمیز داستان آنجاست که هیچ کدام از 12 هواپیمای دیگر شرایط نامساعد آب و هوایی ای گزارش نکرده اند و در کمال صحت و سلامت به زمین فرود آمده اند. همین یک دلیل برای اهالی خرافاتی ینگه دنیا کافی است که ماجرای این پروازرا به فهرست رویدادهای سری و اعجاب انگیزاضافه کنند. یادمان باشد که مثلث معروف برمودا توی همین اقیانوس بوده. کارشناس های پرواز می گویند: «حتی اگر هوا خراب بود، به صرف درب و داغان بودن شرایط جوی، چنین سقوط و گم و گور شدنی اتفاق نمی افتاد». تازه هوا هم می تواند به سرعت در فواصل کوتاه، کوتاه تغییر کند.ضمناً بارادارهای خفنی که این جور هواپیماها دارند، می توانند با تشخیص یک توفان خطرناک، آن را دور بزنند یا ارتفاع بالاتر مسیر خود را ادامه دهند و همه اینها یعنی باید دنبال یک دلیل اسرار آمیز برای سقوط این هواپیمای بخت برگشته باشیم. سیستم های کامپیوتری هواپیما 4 ساعت بعد از تیک آف اخطارهای سریالی خود را آغاز کردند و به محض ورود به یک توفان مهیب در چند مایلی ساحل شرقی برزیل هواپیما ناپدید شد. این نوع از گم شدن طیاره ها در اطراف اقیانوس اطلس دوباره بحث مثلث برمودا و بلاهایی را که سر هواپیماهای بخت برگشته آورده است، سر زبان ها انداخت؛ مثلثی که مدت هاست وجودش تکذیب شده است. 

  bermuda-triangle

  228 مسافر ارزشمند

  مسافران این هواپیما که 228 نفر مسافر داشته و همگی به رحمت ایزدی پیوستند آدم های شاخصی بودند؛ 4 تا دکتر ایرلندی که یار گرمابه و گلستان هم بودند با این پرواز داشتند از تعطیلات2هفته ای خود در برزیل به فرانسه بر می گشتند. 2 تا از این دکترها هنگام خواندن درس های پزشکی شان در بسیاری از کشورهای دنیا برنامه های هنری اجرا کرده اند و به قول خودمان چند بعدی بودند.61فرانسوی، 58برزیلی، 26 آلمانی، 9 چینی و 9 ایتالیایی دراین هواپیما همسفر بوده اند. 

  یک دانشمند زمین شناس آمریکایی هم که همراه همسرش درهواپیما بود و برای برگزاری کنفرانس علمی به بارسلونای اسپانیا می رفت، ملتش را داغدار کرد. 

  یک مهندس سازه بریتانیایی که برای انجام پروژه های نفتی به برزیل رفته بود، به علاوه 2 مدیر ارشد برزیلی و یک مهندس فرانسوی از دیگر تلفات این سقوط آزاد بوده اند. 10 مدیر فروش یک شرکت تولید کننده تابلوی برق (CDED)هم سوار این هواپیما بودند. اینکه می گوییم دکتر و مهندس و مدیر ارشد و فلان و بهمان، برای این است که بدانید کشته شدن این همه آدم خبره و با تجربه از آن موضوعات مهمی بود که داستان را بیشتر به تراژدی نزدیک کرد وخیلی برای آن ور آبی ها گران تمام شد. 

   همان مثلث همیشگی 

  تخیلی ها می گویند حادثه اخیر، شبیه اتفاقی است که برای پرواز شماره TWA800 افتاده؛ هواپیمایی که از نیویورک به فرانسه می رفت، در اقیانوس اطلس سقوط کرد و 230سرنشین آن کشته شدند. با اینکه فرض های اولیه بیانگر یک حمله تروریستی بود اما شرکت NTSB در سال 2000 مدارکی را ارائه کرد که نقص فنی را علت اصلی سقوط هواپیما می دانست. 

  با این وجود، علت این سانحه هوایی هنوز به درستی مشخص نشده است. هایزیک خلبان کار کشته آمریکایی و استاد پرواز و صاحب کتاب «تشریح سقوط هواپیما»است. او معتقد است چون مردم هنوز به هواپیما به عنوان یک وسیله عجیب نگاه می کنند و با طرز کار و هدایت آن به طور کامل آشنا نیستند، دوست دارند درباره آن خیالبافی کنند. به نظر او «اگر جان اف کندی در اتومبیل شخصی اش کشته نمی شد، مرگ او بسیار جذاب تر می بود». 

  این خیالبافی ها و تعداد زیاد مسافرانی که در هر حادثه هوایی از بین می روند و همچنین مخابره شدن تمام سقوط ها باعث شده حساسیت مخاطبان اخبار روی چنین موضوعاتی بسیار زیاد باشد. CNN در مقاله ای مدعی شده است که سقوط هواپیمای فرانسوی هم به فهرست وقایع عجیب و غریب اضافه خواهد شد؛ اتفاقاتی که هنوز به علت کشف نشدن دلیل قطعی و علمی شان برای پژوهشگران جذابند و در حافظه جامعه جهانی هم ماندگار شده اند؛ حوادثی که در حوالی مثلث برمودا اتفاق افتاده اند، در ردیف اولین حوادث خارق العاده ای هستند که توجه همه را به خود جلب می کنند. 

  bermuda-triangle(3)

  ماهیگیری از آب گل آلود

  اما در کنار این همه خبر علمی و انسانی، ماجرا خبرهای حاشیه ای خیلی زیادی هم داشت. ماجرا از این قرار است که این هکرها واقعاً آب پاکی را ریخته اند روی دست مردم و معرفت و انسانیت. آخر فرصت طلبی تا کجا؟ آخر چرا از نگرانی عمومی مردم سوء استفاده می کنید؟ شما را چه می شود؟ بدون شک این حادثه آن قدر بزرگ و حساس بود که خیلی زود به موضوع اول جست و جوی مردم در گوگل تبدیل شود. 

  یک عده آدم هکر سودجو هم با شناختن جو موجود شروع کردند به ایجاد دام های اینترنتی. تصور کنید به گوگل می روید و کلمه های کلیدی جست و جوی این خبر را وارد می کنید؛ کلماتی مثل ایرفرانس، پرواز 447، 228 کشته و حتی فرانسه + برزیل. شما هیچ کار اشتباهی نکرده و حتی فایل های ضمیمه را هم دانلود نمی کنید. اما حتی در این موقعیت هم هکرها دست بردار نیستند و با استفاده از امکانات SEO(برجسته کردن لینک های موتور جست و جو)شما را به صفحه هایی هدایت می کنند که هنگام بازدید از آنها فایلی به اسم Trof-yektel.AA در کامپیوتر شما ذخیره می شود و دمار از روزگار رایانه تان در می آورد. 

  اگر این روزها آنتی ویروستان را آپدیت کرده باشید، حتماً با اخبار سقوط ایرفرانس 447 هم مواجه شده اید. لازم نیست بیخود تعجب کنید. همه ماجرا زیر سرهکرها است که با ساختن ویروس هایی شبیه به بمب گوگلی، دست به ابتکار زده اند. 

  این ماجرا قبلاً هم سر انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و رقابت سار کوزی و رویال تکرار شده بود. ظاهراً هکرها علاقه زیادی به فرانسه دارند.

  این برمودا کجاست؟ رازی در میان نیست 

  از آن وقتی که جو مثلث برمودا و تب این حفره اسرار آمیز بین ما داغ داغ بود، 20 سالی می گذرد. ولی با ناپدید شدن این هواپیماهای کذایی دوباره تمام حرف و حدیث هایی که مدت ها بود فراموش شده بودند، سر زبان ها افتادند. مثلث برمودا یک منطقه در قسمت غربی شمال اقیانوس اطلس است که گزارش های زیادی از ناپدید شدن هواپیماها و کشتی ها در اطراف آن مخابره شده است. خطای انسانی، خطای ابزار و اتفاقات ناگوار طبیعی زیادی که درحول و حوش این مثلث شیطانی اتفاق افتاده اند باعث شده بود تا خیلی ها این ناحیه از زمین را مرموز و اسرار آمیز بدانند. حتی با اضافه کردن یک سری خرافات و رژن ایرانی ماجرا هم ساخته شده بود. محل دقیق این مثلث مشخص نیست اما معمولاً 3 راس آن در فلوریدا، پورت ریکو و جزیره برمودا در اقیانوس اطلس در نظر گرفته می شود.

  بیشترین حوادث و سوانح در حوالی ضلع جنوبی آن بین باهاما و فلوریدا اتفاق افتاده اند. صفحات مربوط به مثلث برمودا در اینترنت بسیار زیاد و جامعند. این مطالب، بخشی از همان حرف و حدیث هایی است که در دهه 60 در همین ایران خودمان هم طرفدار داشت. امروزه مشخص شده که از لحاظ علمی هیچ رازی در کار نیست و حوادث مثلت برمودا به علت تغییرات الکترومغناطیس ناشی از توفان های دریایی، مرموز به نظر می رسیده. 

  bermuda-triangle(2)

  برخی از سقوط های طول تاریخ 

  2008: بوئینگ 777بریتیش ایرویز، مدت کوتاهی بعد از بلند شدن هواپیما از فرودگاه معروف هیترولندن سقوط کرد که منجر به مصدومیت 19نفر از 152سرنشین این پرواز شد. علت سقوط: نامعلوم.
  2007: فازت (اولین ماجراجویی که دور دنیا را با بالون طی کرد)در آسمان نوادا ناپدید شد. ماهها جست وجوی محققان برای پیدا کردن جسد او به نتیجه نرسید تا اینکه در فوریه 2008استخوان های او نیم مایل دورتراز محل سقوط کشف شد. علت سقوط: نامعلوم.
  1999: پین استوارت با هواپیمای جت خود سقوط کرد.علت سقوط: کاهش فشار هوا در کابین خلبان (علت این کاهش ناگهانی فشار هنوز مشخص نشده .)
  1994: پرواز شماره 427که ازشیکاگو به فلوریدا پرواز می کرد، در پنسیلوانیا سقوط کرد و هر 132مسافر پرواز کشته شدند.علت سقوط: مشکلاتی در سکان هواپیما پیدا شد اما این، دلیل کافی برای توجیه انحراف ناگهانی مسیر و سقوط هواپیما نبود. 
  1987: پرواز شماره 295هواپیمایی آفریقای جنوبی بلافاصله بعداز مشاهده دود در کالپیکت هواپیما در اقیانوس هند سقوط کرد. زباله های ناشی از این سقوط در سواحل ماداگاسکار پیدا شد. علت سقوط: نامعلوم.
  1937: آملیا ارهارت، هوانوردی که مشغول سفر به دور دنیا بود و کمک خلبانش در حال پرواز بر فراز اقیانوس آرام ناپدید شدند.علت سقوط: از کار افتادن موتور دو قلوی هواپیما.
  1945: گم شدن پرواز شماره 19 و تیم 5نفره ملوانان انگلیسی.علت سقوط: عدم توانایی در تشخیص مختصات هواپیما.

  برای اطلاعات بیشتر مطلب زیر را ببینید:

  راز و اسرار مثلث برمودا

  + سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


  امتیاز شما به این صفحه:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3٫00 out of 5)
  Loading...

  < اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

  🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=15036
  loading...
 • تبلیغات در آسمونی
 • شبکه اشتراک ویدئو واو
 • ترنج - مجری دکوراسیون داخلی
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  جشنواره عجیب ماهیگیری در کره جنوبی

  آسمونی : هر ساله در شمال سئول کره جنوبی که سردترین منطقه این کشور است …

  174 دیدگاه

  1. سلام جریان این هرم که میگن زیر برمودا کشف شده چیه، ممنونم

  2. درود بی کران برشما دوستان عزیز ودرود بر روح القدوس.من تا نردیکی اونجا
   رفتم .حالت مغناطیسی داره چون وقتی به چند کیلومتری اونجا نزدیک میشین
   گوشاتون زنگ میزنه وسردرد مبگیرین .

  3. راز مثلث برمودا هنوز کشف نشده و کسی نمیداند ک چرا هواپیما ها و کشتی ها درونش سقوط میکنند بعضی ها میگویند این مثلث یک میدان مغناطیسی بسیار قوی دارد ک مثل آهن ربا همه چیز را به درون خود میکشد ولی این سیاهی خوف ناک همچنان رازیست مرموز

  4. ب نظر من مفقود شدن این هواپیما ها یا کشتی ها بی دلیل نیست شاید بیان کننده ی خبرهای ست ک در مغر انسان نمیگنجد چطور میشه این همه کشتی گم بشن چطور اون هواپیما ها نا پدید شدن مگ تکنولوژی پیشرفت نکرده ینی نمیتونن ی رد یابی درست کنن ک بتونه ردیابیشون کنه ب نظر من این اتفاق ها نشانه ی ظهور هستش

  5. اکثراین حرفهاوشایعات ساخته ی ذهن خودماآدماس…درموردمثلث بنینگتونم میگفتن ماورای طبیعت وازهمین جورخرافات…ازآخرم همه ی ایده هاشون پوچ وتوخالی دراومد…ویااون کوه خرافات که میگفتن توش کوتوله هازندگی میکنن توروخداباورنکنید…این چرندیاتو…جالب اینه که همه ی این سه مکانم توآمریکاس…بادامن زدن به همین حرفاس که ماهنوزجهان سومیم…توروخداجن دیگه چیه نزنیداین حرفارو…جای خجالت داره که کشورایی مثل ژاپن دایم درحال پیشرفت وترقین بااینکه ناخن کوچیکه ی ایرانم نمیشن ولی مابااین کشورغنی هنوزتوی داستانهای جن وپری غوطه وریم…موفق باشید

  6. این برموداشبیه هرم فرعون باعث چشم هوروس جادوگر به شیطان بزرگ برمودابامرگ به جهانی دیگر می روند

  7. هیچ کسی جان سالم به در نبرده از اونجا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  8. واقا این مثلث برمودا اجب چیز اسرار آمیزیه.

  9. من نفهمیدم الان هس یا نه اخه اخر نظریه گفته دروغه پس علت این همه وقایع چیه؟

  10. اگه کسی نمیتواند ازآن جان سالم به در ببرد پس چطور ی این عکس ها را در این زمینه گذاشته آید درظم آدم ها همیشه باید توکل به خدا کنند

   • امیرعلی

    اون عکس قوی تخیله همش الکی هیچکس مثلث برمودا رو ندیده فقط گربادایی که بالایه مثلث برمودا وجودداره واقعی شهر نشین هایی که نزدیک این منطقن او گردبار هارو دیدن اخه یه شهری توی امیریکا نزدیک اون مثلث برموداست شاهدان عینی گربادارو دبدن همون گرباد باعث میشه که بکشته اونجا توی مثلث برمودا

  11. یه نفر همین نزدیکیا

   خیلی از این سقوط ها اصلا مربوط به این مکان نیست و اینکه چرا اینقدر اصرار دارند اینجا رو خاص و مرگ آور جلوه بدند خودش جای فکر داره
   ایده های مختلفی در این مورد هست اعم از اینکه اینجا نظامیه یا تفریحگاه خصوصی یا محل تحقیقات تسلیحاتی و… اما فقط به یه موضوع ساده نظرتونو جلب میکنم میخوام از اونایی که سعی دارند واسه مردم سناریو بسازند بپرسم اگه جایی مرموز توی پهنه ی اقیانوس باشه که بتونی “مرز”ش رو مشخص کنی پس حتما دلیل مرموز بودنشو هم میدونی که تونستی حدودد جایی رو که اینجوریه خط کشی کنی! وگرنه جای تقدیر داره که قدم رنجه فرمودی و خودت شخصا تست کردی ببینی کجاهاش اینجوریه و الان این اطلاعاتو از اون دنیا مخابره میکنی ! دمت گرم !!!!!

  12. واقعا عالی بود خیلی استفاده کردم

  13. عالی بود

  14. جن!!!!خخخخخخخخخخخخ
   پس اگه قبل ما افریده شدن از سال 1945 برمودا خطرناک شده
   خیر ما اینگونه فکر نمیکنیم

   • من موافق این نیستم که اونجا خاص هست ولی مخالفشم نیستم چون از چیزی خبر ندارم
    ولی حرفای تو رو مخمه !!
    شما میگی از اون سال به بعد معروف شده عجیبه
    خب تو اون سال ها رسانه ها بیشتر بوده و معروف شده
    وگرنه هزار سال قبل کشتی ای اونجا میرفته خب کی میدونشته کجا رفته چی شده و …

  15. یکم ترسیدم

  16. اول از همه باید قرآن را کامل خواند وتفسیر کرد چیز های زیادی درباره برمودا میکن ولی قابل اعتماد ترین حرف همین کتاب مقدس است..وکتاب های پیامبران البته توهین به سایت نکردم و مقصودم این سایت نیست

  17. جالب بود

  18. خوب دوستان این مردم دارند وارد محل زندگی جن ها میشوند خداوند انها را قبل انسان افرید و بعد از افرینش انسان مسطور کرد فکر نمیکنید که وافعا محل هایی که وجود داره محل زندگی جن ها باشه .

  19. وای خیلی جذاب بود مرسی

  20. فتبارک الله الحسن الخالقین

  21. به نظرم اگه کسی پیدا بشه که راز مثلث برمودا رو کشف کنه جهان راه جدیدی را با استفاده از این راز می پیماید

  22. برمودا منطقه ای است که از نظر دانش اهمیت خاصی دارد راز نهفته اش روزی عمه چیز را اشکار میکند

  23. دوستان برمودا وجود داره طبق تحقیقات البته آگه اشتباه نباشه مناطق فلوریدا پورتوریکو برمونا قدرت مغناطیسی عجیبی دارند آگ. این سه نقطه رو بهم وص. کنی یه شکلی در میاد که خیلی قدرت مغناطیسیش بالاه

  24. این مثلث وجود داره

  25. واقعا باور نکردنی است عالی بود متشکرم

  26. خیلی جالب بوددوس دارم بیشتردراین موردبدونم…

  27. تحقیق شده که مثلث برمودا جایی هس که الکترو مغناتیس اون منطقه زیاد و همه چیز رو از کار می اندازه وگاز هایی از زیر زمین خارج میشه که همه چیز رو از سطح دریا و از اسمون رو پایین میکشه

  28. برای ایناتفاقات حتمادلیلی وجود داره که قربانیای زیادی می طلبه بااین همه واقعا عالی بودممنون

  29. Thank you Very GoooooooooooooooooD

  30. شگفت انگیزه

  31. من45 سال دارم همش الکیه که مردم زیرش زندن من داییم همان زیر مرده

  32. مثلث برمودا به خاطر جاذبه حتی هوابیما ها روهم به طرف خودش میکشه

  33. من,(ع.ص) هستم به نظر من مثلث برمودا وجود داره چون به دلایلی از جمله این که :کره ی زمین در اون مننطقه میدان مقناطیسی بوجود اورده که بقیر از اجسام فلزی تمام اجسام را به سمت خود جذب میکند یا می توان گفت که مثلث برمودا با برخورد شهاب سنگ های آسمانی که در میلیارد ها سال به زمین برخورد کرده اند بوجود امده با شند چون در فضا هر فلزی که وجود داره به فلز مایع تبدیل نشده و به صورت فلز خالص هست و این نوع فلز ها شاید با اب واکنش داده و باعث شده تا این عجیبه بوجود بیا

  34. بهرام رفیعی

   عده ای از محققان دریافته بودن که جزیره برمودامرکز جاذبه زمینه.که به شکل آهنربای خیلی قوی همه اجسام روطرف خودش میکشه…

  35. اخه چه طوری ان ها مردند

  36. خوب اخه ینی چی من نفهمیدم حالا اصن این مثلث برمودا وجود داره یا ن
   حتمن دارن بقیه رو میترسونن ک زیاد دربارش تحقیق نشه حتمن ساختگیه
   ولی در وجودش واینکه خدا بوجودش آورده شکی نی ولی اینکه هواپیماها و بقیه چیزارو ب سمت خودش میکشه ی خورده عجیبه دلم میخاد ی دفه لرم اونجا اگه زنده اومدم ی کتاب درباره چیزای ک دیدم حتمن مینویسم
   باااااااااااااااااااااای

   • خوشگل اگه می شد سالم برگردی که اونایی که رفتن اون زیر دربارش کتاب می نوشتن .بعدم کل دنیا دنبال جواب این معما هستن تازه حتی اگرم بخوایم بگیم کشور های اروپایی این کارو کردن پس چرا کشتی هاو هواپیماهای خودشون رفته اون زیر ؟؟؟؟؟یکم فکر کنین بعد حرف بزنین …….خواهش می کنم

  37. مطالب مثلث برمودا بسیار حیرت انگیز و جالب بودند درضمن مطالب خیلی سخت قابل درک بود

  38. خیلی خوب بود

  39. دست خوش جالب بو

  40. نه بابا چرت و پرته با کلی تحقیق دارم میگما…

  41. به نظر من یک گاز زیادی توی اون نقطه است که هواپیما وکشتی ها رو می بره تو آب

  42. خیلی عالی بود
   امامن قانع نشدم

  43. من که قانع نشدم مطمعنا یه رازیه که آخروزمان مشخص میشه

   • 100%مینا جون.خودتو ناراحت نکن.نترسیا.تا ترسیدی برو بغله مامانت.باااسسسسسسسسسسسسسسس؟

  44. خوب بود

  45. عالی بود

  46. علی بشیری

   ایا ازبین رفته است یا نه واگر ازبین رفته چگونه و چگونه به وجود امده است

  47. اطلاعات بدست امده میتواند بیشتر از این باشد؟

   • میدانی مینا این اسراری است که انسان ها باید دربارهی آن تحقیق کنند و برای اون تاوان زیادی بده

  48. مثلث برمودا فقط در زمین و دریا عمل نمی کند در هوا هم عمل می کند

  49. من کتاب دکتر جی مانسون والنتین در مورد حوادث برمودا رو خونده ام،جالب اینه که در اون کتاب از شخصی(اسمشو حضور ذهن ندارم)نام برد که در خصوص یوفوها و موجودات فرا زمینی تحقیق میکرده این شخص بعد از چند وقت جنازه اش به دلیل خفگی با گاز در اتومبیل شخصیش پیدا شده

  50. راستش نمیدونم چیبگم

  51. برای من جالب بود

  52. شایدم اونقدری جاذبه داره که همه چیزو میکشه زیر زمین حتی اب اون منطقه رو….

   • اره.به نظرمنم همینه

   • به نظر من اون عکسی که اب رو میکشه داخل فتوشاپه اخه داخل عکس هوایی اون حالت وجود نداره یا بهتر بگم توعکس هوایی اب معمولی و داخل نرفته و صافه

  53. فروشگاه اینترنتی آواکام

   خیلی عالی بود.

  54. تایتانیک هم در اتلانیک شمالی یعنیاقیانوس اطلس شمالی غرق شد … معلوم نیست اونم جریانش مربوط به مثلث برمودا میشه یا نه …
   در هر حال فقط دلایل لمی ذیرفتنیه و باید تو اون محل اکتشاات دقیقی صورت بگیره…

  55. من که میگم همش زیر سر این آمریکایی هاست.شاید زیر دریا یه پایگاه ساختن و یه دیوار الکترومغناطیسی دورش کشیدن.به خاطر همین هرهواپیما یا کشتی ای که وارد میشه خارج شدنش با خداست

  56. برای من خیلی جالب بود

  57. کیمیا دهه هشتادی

   راستش اگه بخواین من می دونم رازش چیه!!!
   اما نمی تونم بگم
   من تو مدرسه درموردش تحقیق کردم و رازشو فهمیدم
   از چندتا استاد دانشگاه و اینام پرسیدم با اون چیزی که تو فکر من بود مطابقت داشت
   اگه اونجوری که من فکر می کنم باشه …
   وای خدایا
   من دیگه نمی تونم این رازو تو دلم نگه دارم
   ازطرفی به یه کسایی قول دادم که به کسی نگم اگه بگم…

  58. خیلی عالی
   ممنونم

  59. من خیلی دلم می خواد بفهمم سر اون ادمایی که ناپدید شدن چی اومده

  60. ولی خدایش این چیه لامصب

  61. من احتمال میدم این یکی از درهای ورود ب جهنم باشه کلی مردم اسکول جمع شدن دنبال هویتش میگردن.ول کن بابا زندگیتو بکن.اما اگه جنست مثه من خرابه از اون ورا رد نشو دیدی کشیدنت تو هههههههههههههههههه

  62. واووووووووووووووووووووووووووووو
   ای ول عجب چیزیه ها

  63. woooooooooooowواقعا عجیب وشگفت انگیزه…..

  64. توی همین ایران هم یک بیابان بنامه بیابان ریگ جن وجود داره ک از برمودا بدتر و عجیب تره دربارش مطالعه کنین.

  65. تاراستگوشش من باور نمیکنم برای اینکه الان قرن 21 عصر اتم حتما دانشمندان بازیگوش

   • واقعا که تا حا لا می دونستید که تو شهر سو خته کشور خود ما که مال چند هزا سال پیش بود ه تو جمجمه یه زن چشم مصنو عی پیدا کرده اند

  66. باورم نمیشه که برمودا …
   نمی تونم دربارش فکر کنم .
   نمی دونم داره اشکم در می اد.
   ممنون بازم میام !!!!!

  67. من ک چیزی سر در نیاوردم

  68. خیلی عجیبه کل دنیا توش مونده.

  69. واقعا خیلی عالی بود.محشره

  70. خیلی باحال وعجیب غریبه

  71. جالبه…

  72. من خودم دیدم

  73. یاسین فرزانه

   شگفت انگیز است

  74. امیر علی

   خخخخخخخخخخخخخخخیلی خوب بود

  75. دوس دارم با کسی که خیلی دوسش دارم برم اونجا و ناپدید بشم.
   خیلی باحاله

  76. ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ماقرار دادین

  77. انقدر دلم مى خواست بروم اونجا و چیز هاى ترسناک ببینم

  78. انقدر دلم مى خواد برم اونجا و چیز هاى ترساک ببینم

  79. میتونست بهترباشه

  80. ازاطلاعاتی که درمورد مثلث برمودا دادید ممنون خسته نباشید باتشکر فراوان

  81. خیلی کنجکاوم بدونم تواین مثلث برمودا چی هست که هواپیماها و کشتی ها توش ناپدید میشن امیدوارم یه روز رازش کشف کنند

  82. دنیاوحنانه

   عالیه

  83. دانشمند هسته ای

   اول از کسی که این اطلا عات را در اختیار بقیه گذاشته تشکر می کنم . اما به نظر من بهتر بود اطلاعات به روز تری میذاشتید راستی می خواستم بگم من می خوام خودم شخصا با کشتی به مثلث برمودا برم برام دعا کنید تا بتونم اولین کسی باشم که از ایران راز این مثلث راپیدا می کنه

   • --> آسمونی

    با تشکر از شما، اطلاعات تکمیلی در حال آماده شدن است، خوشحال خواهیم شد پس از سفرتان تجربه دیدار خود را برای درج در سایت ارسال نمایید

   • اگه زنده برگشتید واقعا براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

  84. به نظر من که این مثلث وجود داره عالی بود ممنون من میگم این مثلث وجود داره دلیل اثباتش هم همین هواپیما ها و کشتی هاست چون 100% کسی نمیاد این حرف هارو بصورت دروغی بگه فکر کنم زیادی حرف زدم

  85. سلام من مطالب سایت رو خوندم. اطلاعات در مورد مثلث برمودا کلا کم هست و اپدیت نشده. درضم در مورد محل اقامت امام زمان تو مثلث برمودا باید بگم اینم از اون حرفاس

  86. س.خیلی جالبه من که مخم سوت کشید.باور کن.

  87. چرت وچرت نگین

  88. من شنیده ام در مثلث برمودا موجودات فضایی اقامت دارند

   • وااااااااااااااای وحشتنااااااااااااااااااااااااااااااااااک منکه دستوباهام سست میشه وقتی به ارتفاعش فک میکنم

  89. خیلی جالبه

  90. خسته نباشید.من شنیدم مثلث برمودا محل زندگی امام زمانه

  91. جوب چرا علامت سوال میزارید تو ذهنمون شمارو جون پسر همسایتون بگید که این ها همش واقعیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  92. ولی عکساش قدیمیه :mrgreen:

  93. خیلی خوب بود.مرسی

  94. بازم ممنونم ولی لطفا عکسهای جدید تر تر بذارید. :mrgreen:

  95. خیلی عالیه
   راستی آسمونی جون عکسی که برای هر کاربر انتخاب شده عوضم میشه؟؟؟

  96. جالب بود.تشکر

  97. سلام
   دوباره خیلی ممنونم.
   راستی یه سوال گرداب برمودا هواپیماهارو از آسمون پایین میکشه یا خود آسمون اونارو به طرف بالا میکشه؟

   • --> آسمونی

    بله جاذبه ای که به طور کل در اونجا قرار داره، همه چیز رو به سمت پایین میکشونه

    • خیلی ممنونم.
     از هرکی میپرسیدم چیزی بلد نبود ولی
     با اطلاعاتی که شما بهم دادین هم خودم
     فهمیدم هم به اونا میگم که اونا هم یاد بگیرن.

  98. بیابان ریگ شن چی؟مال ایرانه جاده دامغان جندق اونم همین طوره حتی شتر ها هم نزدیکش که میرسند می ایستند

  99. به نظرمن مثلث برمودایه چیز شگفت انگیزه که همیشه فکرمنودرگیر خودش میکنه!کاش میشداین رازمثلث برمودازودکشف شه.ممنون اومطالب خوبتون

  100. من قبلاتحقیق جامعی دراین موردانجام دادم وازمعتبرترین سایت های آمریکااستفاده کردم،مثلث برمودا وجودداردوجزیره تفریحی ماسون ها است وهیچ مفقودشدنی درآن رخ نداده اماماسون باشایع پراکنی باعث مخوف نشان دادن این مکان شدندتابه راحتی به کارهای مخفیانه خودبرسند.
   خدایادوست دارم هوارتا!

  101. میدونید من همیشه راجع به مثلث برمودا شک دارم که یه پدیده ی طبیعی باشه ولی از اطلاعاتتون ممنون

  102. به نظر من آدم های مهم و مشهوری که توی اون اتفاق ناپپدید شدن زنده هستن ( میتونیم مثلث برمودا رو تله ای فرض کنیم که ساخته ی دسته Ufo ها هستش ) و از زمانی که در زمین مستقر شدن سعی در جمع آوریه اشخاص باهوش و مهم کردن
   این نظر شخصیه منه – شاید بعضی ها بگن چقدر مسخره !
   اما هرکسی یه فکری داره
   من اینطور فکر میکنم که ساختیه دسته موجوداته ماورا طبیعی میباشد
   با تشکر !
   Like یادتود نره ! D;

  103. واقعا ممنونم خیلی جالب بود.
   واقعا عکس های جدیدی عالی بودن.

  104. خیلی جالب بود متشکرم

  105. شهید آینده

   بسم الله الرحمن الرحیم.مسلما این مثلث برمودا(جزیره ی خضرا) مرتبط با امام مهدی (علیه السلام) است. اگر قبول نداریدبه کتاب عبقری الحسان که درباره ی موضوعاتی مثل:دیدارها-مکاشفات-رویاهای صادقه و… در رابطه ی با امام مهدی(عج الله تعالی فرجه الشریف) است مراجعه فرمایید.

   • واقعا از این راهنمایی بزرگ ممنونم.
    خیلی دوست داشتم بدونم که اطلاعاتی که دارم درستن یا نه ولی با راهنمایی شما متوجه شدم.

  106. شهید آینده

   مسلمااین مطالب از نظر متخصصان دین اسلام مرتبط با امام مهدی(علیه السلام)است.

  107. واقعا جذاب بود لطفا بیشتر اطلاعات بدهید

  108. وای چقدرحیرت انگیزه فوق العادست خدای من…دستتون دردنکنه مطلب خیلی جالبی بود

  109. وای چقدر جالبه مرسییییییییییی

  110. ببخشید یه سوال این عکس واقعیه گرداب برمودای یاتخیلی

   • --> آسمونی

    بله واقعیه

    • یه سوال دیگه باچه وسیله ای این عکس ها رو گرفتن؟

     • --> آسمونی

      عکس هوایی از ماهواره میباشد

      • ممنونم ولی منظورم عکس دومی و سومی
       که دقیقا از گرداب و کشتی گرفته شده بود
       هستش اوناهم ماهواره ای هستن یا نه؟؟
       تازه من اصلا مفهوم عکس اولی ومکان گرداب رو
       متوجه نشدم اگه میشه عکسی بذارین که
       مکان رو کاملا واضح نشون بده.

      • --> آسمونی

       تصاویر ساختگی هستند ، چرا که نمیتوان به این مکان نزدیک شد

      • ممنونم مامانم می گفت ساختگی هستند ولی من بازم از شما پرسیدم تا مطمئن بشم. 😀

  111. فاطمه حیدرپور

   باتشکر از شما. خیلی مطالب عالی بود وعکس ها دیدنی .اگر می شود عکس های بیش تر وجالب تری در مورد مثلث برمودا بگذارید.

  112. خیلی باحال بود

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.