تلگرام آسمونی
ورود به کانال 👉
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > خواندنی > عاشقانه > چگونه می توان عشق حقیقی را تشخیص داد؟
سامانه متقاضی - بازار ثبت تقاضای رایگان,آگهی رایگان,نیازمندیها

چگونه می توان عشق حقیقی را تشخیص داد؟

recognize true love1 چگونه می توان عشق حقیقی را تشخیص داد؟

چگونه می توان عشق حقیقی را تشخیص داد؟شما از طریق اینترنت با کسی آشنا می شوید، هر روزی که سپری میشود خاطره های شما بیشتر و بیشتر شده و نسبت به هم علاقمند می شوید. اما چگونه می توانید تشخیص دهید که آیا واقعا عاشق شده اید یا رابطه شما تنها به دلیل یک جاذبه موقتی است؟
یک انسان در طول زنـدگی خـود به طور میانگین حداقل ۴ مـرتبه عـاشق مـیشود. اما آیا واقعا هر ۴ مرتبه، عشق اوحقیقی است؟ ما در این قسمت آسمونی ، علائم مربوط به عشق ، احترام و ارتباط را بـاشما در میان مـی گـذاریـم تـا قـادر به تصمیم گیری باشید و تشخیص دهید که آیا فردی که با او قرار ملاقات می گذارید شخص مورد نظر شما هست یا خیر.

۱ ارتباط

وجود صداقت در رابطه جزء ضروریات به شمار می رود، همچنین پیش از آنکه به کسی تعهد بدهید باید سعی کنید که در ابتدا او را به خوبی بشناسید. شما تا چه حد یکدیگر را می شناسید؟ آیا فقط در مورد مسائل جنسی با یکدیگر صحبت می کنید؟

 نقاط قوت:
شما در مورد تمام مسائل زندگی از قبیل مال و ثروت، فرزند، چیزهایی که از آن وحشت دارید و آرزوهایتان با یکدیگر صحبت می کنید. شاید با هم بحث کنید، اما در آخر به مصالحه دست پیدا می کنید. در مورد احساساتتان با یکدیگر صادق و روراست هستید.

 نقاط ضعف :
شما تنها رنگ مورد علاقه و نام مجله ای را که او می خواند، می دانید و از طرح سوالات عمیق تر پرهیز می کنید زیرا تصور می کنید که او جواب شما را نخواهد داد و یا می ترسید که پاسخ او مطابق میل شما نباشد.
کمتر اتفاق می افتد که احساساتتان را با یکدیگر در میان بگذارید به همین دلیل پس از گذشت مدت زمان کوتاهی هر دوی شما اظهار نا امیدی کرده و رفته رفته تنفر و رنجش جایگزین مهر و محبت می شود.
هیچ یک از شما حاضر به بخشیدن دیگری نیست.

۲- عشق

یک رابطه سالم و یا ازدواج بدون وجود عشق برای مدت زمان زیادی دوام ندارد. آیا رابطه شما بر اساس عشق و علاقه بنا نهاده شده است یا اینکه فقط خودتان را به بازی گرفته اید؟

 نقاط قوت :
در زمان بروز هر نوع بحرانی، بدون توجه به نتیجه کار، در کنار هم می ایستید. از خود گذشتگی نشان می دهید تا بتوانید طرف مقابل خود را شاد کنید. صادق و راستگو هستید و چیزی را از یکدیگر پنهان نمی کنید. از نظر عاطفی، جسمی، روحی و ذهنی با یکدیگر همخوانی دارید. جدا از بحث عاشقی، دوست های خوبی نیز برای یکدیگر هستید.

 نقاط ضعف :
در زمان بروز مشکلات هر کس راه خودش را پیش می گیرد. شریک شما غیر قابل اطمینان است و نسبت به جنس مخالف خود نظر دارد. تا زمانیکه نتوانید حقیقت را پیدا کنید او به شما دروغ می گوید. سازگاری عاطفی و جسمی و روحی ناچیزی بین شما دو نفر وجود دارد. در شرایط مختلف نسبت به شما وفادار نیست.

۳- احترام

رابطه عاطفی بر اساس رفاقت، احترام و پذیرفتن یکدیگر بنا نهاده می شود. زمانیکه احترامی وجود نداشته باشد، شک و بد گمانی جایگزین اعتماد و احترام شده و به مرور زمان تنفر و بیزاری به تارو پود رابطه شما نفوذ پیدا می کنند.

 نقاط قوت:
شما از عیوب شریک خود آگاه هستید و برخی از اشتباهات را قبول می کنید.علایق شخصی و هویت اصلی یکدیگر را تشویق و حمایت می کنید. برای گوش کردن به نقطه نظرات یکدیگر وقت می گذارید.

 نقاط ضعف :
در مقابل دیگران از هم انتقاد می کنید . شریکتان به شما اجازه نمی دهد که بر اساس علایق شخصی تان عمل کنید و همیشه کلیه رفتارهای شما را زیر نظر دارد. شما دائما بر روی معیارهایی که از یکدیگر انتظار دارید مشاجره می کنید.

شما نمی توانید اشتباهات یکدیگر را ببخشید یا/و فراموش کنید.
از نوع ارتباط خود آگاه باشید و برخورد معقولی از خود نشان دهید. اگر نمی توانید آنرا پرورش دهید پس شاید زمان ترک آن فرارسیده باشد. اما اگر احساس می کنید که رابطه شما محکم و پا بر جاست، می توانید با کمک گرفتن از عشق دو طرفه، احترام و ارتباط آنرا مستحکم تر نمایید.

 

برای دانستن آن که چگونه کسی را عاشق خود کنیم بر روی لینک زیر کلیک کنید :

چگونه کسی را عاشق خود کنیم؟

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=101057
loading...
 • افزایش فالوراینستاگرام
 • کانال تلگرام آسمونی
 • تبلیغات اینترنتی
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • اینم جالبه !

  اولین بار که دیدمت…

  آسمونی در این مقاله چند شعر عاشقانه در مورد اولین دیدار را برای شما عزیزان …

  11 نظرات

  1. نمیزارین که آفتاب بره بابا تو مونث ها هم هس که دل مذکری رو میشکنن یا زندگیشو از بین میبرن خبر مبرا رو مثه اینکه کم میخونین یا در مورد جامعه شناسی و روانشناسی ازدواج مزدواج , خب بخونین بهتر حلاجی میکنین و
   تازه اشم یه طرفه به قاضی نمیرین .. تا مدیریت محترم سایت چه فرمایند.!!

  2. آفتاب میگه : شیوا خانوم ایمیل داری بزار یا بفرست واسم هر چن نویسنده با دو دس یه هندونه میتونه برداره اما فکرکنم باصداقت باشی برات یه کاری میکنم تا
   مدیریت شاید زود جنبیده باشه که نمیشه . بهرحال صداقت دو طرفه باشه و کلا”
   شناخت از هم به معنی واقعی نه سناریو و توام با احترام قبلاها هم گفتم . مرسی آسمونی مطالبی که نظر داده بودمو دیدم سلامت و موفقتر باشی

  3. یه زخم خورده

   یه نفر خیلی منو دوست داشت و یه عشق خیلی پاکم بود چون معلم زبانم بود ولی نامرد یه با احساساتم بازی کرد با اینکه همه مردم از پاکی صحبت میکردن، من الان پشت دستمو داغ کردم که هیچ وقت عاشق هیچکی نشم خیلی بد با احساساتم بازی کرد و رفت…………بدجور دلمو شکوند
   بد جور……….

  4. آفتاب میگه : یادم رفت در نظر بالا که ارسال شد به آقا مهرداد بگم خب برو تو فیس بوک یا یوتیوپ تست کن بلکه نتیجه بهتر از گوگلی بود.تا سعید خان چه مطلب دیگه
   گذاشته باشن گویا چطور میشه یکی رو عاشق کرد ؟ به نظر من تئوری نیس یا ….
   یه حس زیبا و با شکوهه تاریخ براش نزاشتن یا سن و موقعیت و…و… اونکه اون بالا
   قربونش برم نشسته فکر همه هس یکی می بینی در 60 یا 70 سالگی و قوی وزنده
   دل , عاشق میشه هم از لحاظ عقلی و هم احساسی بقولی تا یار که را خواهد و میلش به که افتد به به به ….

  5. آفتاب میگه: با عشقای اینترنتی یا بقولی دنیای مجازی به هر شکل موافق نیستم و چرا؟ زیرا اونایی که مدتی در دنیای غیر مجازی با هم ارتباط پیدا میکنن و حالا…عاشق هم میشن و ازدواج و بچه و مچه …بعد یه مدتی انگار نه انگار هر کی
   میره سی خودش چه رسد به این دنیای مجازی که واه… یه نکته دیگه در زندگی 4
   بار عاشق شدنو قبول ندارم یه بار عاشق واقعی باش و پاش وایسا در همه مراحل و
   تنهاش نزار مرد مردونه و خانم خانمانه و نزار اونا که در بیراهه ها صف بستن مانع
   خوشبختی یا خدا نکرده گسستن زنجیره عشق و زندگی واقعی ات بشن مثه
   دوست ما آقا مهرداد یکی نبود بهت بگه آخه خدا عقل به ما داده این دنیای
   پر پیچ و خم و سنگلاخی مجازی واسه عاشق شدن نیس که نیس چون هیچکی نبود بگه بهت خب آفتاب خانم میگه قبلتو؟ نقاط قوت مثه صداقت داشتن , احترام متقابل , عدم ترس و… بسیار عالی بیان شد اما خودمونیم
   اگه پیداش شد آفتابو بیخبر نزارین هرچن خودش با علم کوچولوش سریع میگیره
   آنتنش خب مسلما” قویه دیگه ..
   شما که این مرحله رو بخوبی و الحمدالله گذروندین اگه هم نگذروندین ملکه ذهنتون این مطلب حتمی شده دیگه انشاءالله . نگی آفتاب یادآوریم نکرد؟!!!!!

  6. چ جوری ادما انقدر راحت دیگران رو گول میزنن مگه نمیدونن ک جزاشون رو تو همین دنیا میگیرن و خدایی وجود داره یکی از همین ادمای نامرد زندگیه من رو نابود کرد دلم میخواد یکی پیدا بشه داستان زندگیه من رو بنویسه

  7. مهرداد

   منو عشقم از طریق Google +دوست شدیم و رابطمون عالی بود ولی بعد 4ماه ولم کرد.

  8. امیر ماساژور

   این دوره زمونه عشق حقیقی سیری چند!!!!!!اصلا وجود نداره…شاید ظاهرا باشه ولی در باطن سرابی بیش نیس

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تبلیغات اینترنتی