تازه های آسمونی
صفحه اصلی > فناوری > اینترنت > بسته های اینترنت رایتل + تنظیمات

بسته های اینترنت رایتل + تنظیمات

rightel10امروزه استفاده از اینترنت همراه بسیار همه گیر شده است. رایتل هم مانند دیگر اپراتورها بسته های اینترنتی مختلفی را برای کاربرانش در نظر گرفته است. سایت آسمونی در این مقاله مطالب بسیار مفید و کاربردی را در مورد بسته های اینترنت رایتل تهیه و تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید. آسمونی را همراهی کنید.

بسته های اینترنت دایمی و اعتباری

با پایان یافتن حجم اینترنت بسته آغازین، شما می‌توانید مطابق نیاز خود، هر یک از بسته‌های مندرج در جدول زیر را خریداری و به میزان قابل توجهی در هزینه مصرفی اینترنت، صرفه جویی نمایید. در صورت خرید بسته‌های بلند مدت، امکان استفاده از حجم ترافیک رایگان ویژه وب‌سایت و اپلیکیشن‌های آپارات، آپارات کودک و فیلیمو نیز به‌صورت هدیه در نظر گرفته شده است.

برای خرید و فعال‌سازی هر کدام از بسته‌ها می‌توانید از یکی از روش های زیراستفاده نمایید:

  • خرید از طریق سامانه کد دستوری USSD) *142#)
  • خرید از طریق وب‌سایت رایتل/ صفحه اصلی خرید بسته
  • خرید از طریق سامانه مدیریت حساب
  • خرید از طریق سامانه پیام کوتاه 2020
  • فروشگاه های رایتل
  • مراجعه حضوری به یکی از نمایندگان فروش و خدمات

* ساعات افت مصرف از 2:00 الی 8:00 بامداد می‌باشد.

** حجم ترافیک اختصاصی هدیه رایتل، ویژه استفاده از وب سایت ها و اپلیکیشن های آپارات، آپارات کودک و فیلیمو در نظر گرفته شده است؛ به این ترتیب که در زمان استفاده شما مشترک عزیز، از وب سایت ها و اپلیکیشن های مذکور، از حجم ترافیک اختصاصی هدیه کسر می گردد.

توجه:

احتمال تغییر در سرعت اینترنت، بر اساس ترافیک شبکه و در مناطق جغرافیایی مختلف وجود دارد.

استفاده از حجم ترافیک بسته‌های اینترنت، تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل های نوین ارتباطی رایتل (3G/4G) امکان‌پذیر است. در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت، تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / 2G اپراتورهای میزبان) مطابق تعرفه های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.

برخورداری از خدمات سرویس اینترنت نسل چهارم رایتل بدون نیاز به تعویض سیم­کارت با قرار داشتن در محدوده پوشش دهی 4G و فعال بودن تنظیمات اینترنت نسل چهارم دستگاه شما در کلیه طرح های رایتل فراهم می باشد.

اعلام جزئیات قیمت و حجم بستههای اینترنت سیمکارتهای رایتل

بسته‌های اینترنت سیم کارتهای دائمی و اعتباری
در دو سیم کارت اعتباری و دائمی رایتل در صورت استفاده از بسته‌های اینترنتی با سرعت‌های مختلف، قیمت‌ها به ازای مدت زمان مورد نیاز و حجم درخواستی، لحاظ می‌شوند و میزان قیمت و حجم در هر دو  سیم کارت‌ها یکسان است؛ به طور مثال، بسته‌ی اینترنتی پایه 7 روزه با سرعت 128 کیلو بیت بر ثانیه 30 هزار ریال و بسته‌ی اینترنتی پایه 30 روزه، 125 هزار ریال است.

بسته‌ی اینترنت حرفه‌ای 30 روزه با حجم 4 گیگابایت نیز با مبلغ 370 هزار ریال در اختیار مشترکان قرار دارد.rightel1گفتنی است؛ بسته‌ی اینترنت حرفه‌ای در صورت قرار گرفتن در محدوده‌ی تحت پوشش 3G با همین قیمت، ولی با سرعت اینترنت 3G لحاظ می‌شود. هم‌چنین حجم افزایشی برای استفاده از اینترنت برای دارندگان سیم‎کارت‌های دائمی و اعتباری با اعتبار یک ماه به ازای هر یک گیگابایت، مبلغ 10 هزار تومان است.

در صورت اتمام حجم هر یک از بسته‌های بلند مدت مصرفی (90 روز و بیشتر) پیش از انقضای اعتبار بسته، ادامه استفاده از خدمات به دو طریق امکان پذیر است:
1.    خرید مجدد بسته
2.    خرید حجم افزایشیrightel2اگر مشترکان بسته‌های اینترنتی 30 روزه را به صورت 90 و 180 روزه خریداری کنند، می‌توانند به ترتیب از شش درصد و 10درصد تخفیف بهره‌مند شوند.

هزینه‌ی استفاده عادی از اینترنت 3G با سیم کارت دائمی و اعتباری رایتل برای هر کیلوبایت، 0.5 ریال است:rightel3بسته‌های اینترنت سیم کارت دیتا
به گزارش سیتنا، در سیم کارت دیتا که مخصوص استفاده پیامکی و اینترنت است، مشترکان در ازای خرید و انتخاب بسته‌ی اینترنت پایه 15 روزه، با حجم 0.5 گیگابایت در مدت زمان 15 روز، موظف به پرداخت 270 هزار ریال هستند.

اگر بسته اینترنت حرفه‌ای 30 روزه با حجم 5 گیگابایت را انتخاب کنند، 5 گیگابایت حجم هدیه در ساعات شبانه‌ی هدیه گرفته و در مجموعه 620 هزار ریال خواهند پرداخت. در این سیم کارت نیز، امکان تغییر سرعت اینترنت حرفه‌ای 3G، بنابر مناطق مختلف وجود دارد.rightel4سیم کارت رایگان با تخفیف نیم‌بها در خرید مودم دانگل
به گزارش سیتنا، برای خرید بسته‌ی اینترنتی یک ساله ویژه دانگل به همراه سیم کارت رایگان دیتا، اینترنت پایه با حجم 15 گیگابایت و حرفه‌ای با حجم 20 گیگابایت با مدت مصرف یک سال با قیمت 145 هزار تومان و 225 هزار تومان عرضه می‌گردد.

گفتنی است؛ در صورتی که مشترکان اقدام به خرید یک ساله‌ی بسته‌ی اینترنت، مودم USB نسل سوم 3G و سیم کارت نمایند، سیم کارت دیتای رایگان و مودم با 50 درصد تخفیف به آنان ارائه می‌شود.rightel5اینترنت رای فای با تخفیف ویژه
در بسته بلندمدت رای فای به همراه سیم کارت رایگان، دو بسته‌ی اینترنت حرفه‌ای 270 روزه با حجم 18 گیگا بایت و یک سله با حجم 25گیگا بایت وجود دارد که هزینه‌ی خرید آن‌ها به ترتیب، 320 و 365 هزار تومان است. لازم به ذکر است که تخفیف خرید رای فای تنها در صورت خرید بسته‌های اینترنتی 90 و 180 روزه امکان‌پذیر است.rightel6بسته‌های مصرفی اینترنت در سیم‌کارت‌های دیتا به قرار زیر است:rightel7قیمت بسته‌ی اینترنت پایه 15 روزه با سرعت 128 کیلو بیت بر ثانیه و حجم 5/0 گیگابایت، 70 هزار ریال است.

اینترنت حرفه‌ای یک ماهه با حجم 5 گیگا بایت به همراه 5 گیگابایت حجم هدیه‌ی شبانه و با سرعت 1024 کیلوبیت بر ثانیه نیز با قیمت 420 هزار ریال قابل خریداری است.

حجم افزایشی
در صورت اتمام حجم هر یک از بسته‌های بلندمدت مصرفی، مشترکان می‌توانند از طریق خرید مجدد بسته یا خرید حجم افزایش نسبت به تمدید بسته مورد نیاز خود اقدام نمایند. لازم به توضیح است که قیمت حجم افزایشی برای کلیه سرعت‌ها در سیم کارت دیتا، یکسان محاسبه می‌شود:rightel8به گزارش سیتنا، هزینه‌ی استفاده‌ی عادی از اینترنت 3G با سیم کارت دیتا رایتل نیز مانند دو سیم کارت دیگر به ازای هر کیلوبایت، 0.5 ریال است.rightel9

 

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی 👇🏼

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=202082
کانال تلگرام آسمونی
تبلیغات اینترنتی

اینم جالبه !

31148-aa7d3454_945_556

کروم 54 برای اندروید منتشر شد

مرورگر کروم 55 انتظار می رود با پیشرفت بزرگی در مقایسه با نسخه های قبلی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.