آسمونی
تلویزیون

نمایشگر جدید ایسوس معرفی شد

ثبت نام لاتاری

شرکت ایسوس به تازگی از نمایشگرهای جدید منحنی رونمایی به عمل آورده که MX38VC و MX32VQ نام دارند. مدل نخست مانیتوری 38 اینچی منحنی بود که به پنل صفحه نمایش QHD+ با رزولوشن 1600*3840 پیکسلی با نسبت تصویر 21:9 مجهز است.

Designo Curve MX38VC نمایشگر جدید ایسوس معرفی شد

دیگر محصول مانیتوری 32 اینچی با پنل صفحه نمایش WQHD و رزولوشن 1440*2560 پیکسلی محسوب می شود که طراحی جذابی برای آن در نظر گرفته شد. نسبت تصویر این مانیتور نیز 16:9 بوده و نمایشگری ایده آل محسوب می شود که ارزش خرید بالایی دارد.

مانیتورهای موردبحث موفق شدند در نمایشگاه ایفا 2017 جوایزی در زمینه طراحی کسب کنند و محصولات بزرگی به شمار روند. از پورت های آنها باید به USB-C، خروجی صدا PC، دو پورت HDMI و برخی دیگر پرداخت. یکی از ویژگی های بارز محصولات جدید شرکت ایسوس وجود شارژ بی سیمی روی پایه آنها بوده که در کنار دیگر ویژگی ها آنها را به محصولاتی بزرگ تبدیل کرده است که ارزش خرید بالایی دارند.

متاسفانه ایسوس تاریخ عرضه و قیمت مشخصی را اعلام نکرده که به آن پرداخت اما انتظار داریم با قیمتی بیش از 400 دلار راهی بازار شوند. همانطور که می دانید، تایوانی ها برنامه های بزرگی در بخش گیمینگ داشته و می خواهند محصولات جدید معرفی کنند.

منبع: geeky-gadgets

تازه های مرتبط

آمازون بزودی یک دستگاه استریم تلویزیونی جدیدی معرفی می کند

نمایشگرEX3203R بنکیو رونمایی شد

مهتاب جهاندار

سونی از پروژکتور MP-CD1 رونمایی کرد

مهتاب جهاندار

ال جی و از دست دادن سهم بزرگی از بازار پنل اولد

مهتاب جهاندار

فیلیپس و معرفی نمایشگر عریض 34 اینچی

مهتاب جهاندار

ایسوس و رونمایی از نمایشگر گیمینگ عریض جدید

درج نظر