در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > فناوری > بازی و کنسول > بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز
کانال تلگرام کوروش

بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

clash بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

بازی Clash OF Clans این روزها جای خود را به خوبی در میان جوانان و حتی افراد با سن بالاتر باز کرده است و در هر گوشه و کناری صحبتی از تان هال،اتک،هیرو و… شنیده می شود!

وب سایت زوم تک – دانیال حجاری: بازی Clash OF Clans این روزها جای خود را به خوبی در میان جوانان و حتی افراد با سن بالاتر باز کرده است و در هر گوشه و کناری صحبتی از تان هال،اتک،هیرو و… شنیده می شود!

مدتی بود که آن دسته از افراد که مدت زیادی است این بازی را انجام داده و به درجه های نهایی در بازی رسیده بودند (تمامی آیتم ها فول آپدیت) دیگر این بازی برایشان کسل کننده شده بود و انگیزه ای برای بازی (و به تبع آن انگیزه ای برای خرید جم که به ضرر سوپرسل است) نداشتند،تا اینکه بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز تا به امروز ارائه شد.

727930 857 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

همانطور که می دانید همه چیز در این بازی به تان هال بستگی دارد،پس با ارائه تان هال ۱۱ کوله بازی از ویژگی های جدید نیز در بازی وارد شده اند که از مهمترین آن ها می توان به هیرو و یک آیتم دفاعی قدرتمند جدید اشاره کرد.

انتظار می رفت با آمدن تان هال یازده و به تبع آن ساختمان دفاعی جدید و همچنین افزایش تعداد سایر آیتم های دفاعی (مثل آرچر تاور و …) سطح زمین دهکده افزایش یابد و از همین رو سطح زمین به اندازه قابل توجهی افزایش یافته است.

به تبع این افزایش فضا،مطمئنا حمله زمان بیشتری می طلبد و به همین دلیل زمان حمله نسبت به قبل ۳۰ ثانیه افزایش یافته است.

727931 709 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

ازدیگر تغییرات مهم مرتبط با وضعیت دفاعی روستا که در مورد آپدیت جدید وعده داده شده بود تا برخی مشکلات مربوط به شیلد را برطرف کند،ایجاد یک سیستم دفاعی جدید به نام گارد است.

این عامل مانع حمله کردن دشمنان به روستا شما می شود اما به مدت زمان محدود، و در مقابل شما در این مدت زمان می توانید به هر تعداد که می خواهید به روستاهای دیگر حمله کنید.

گارد به صورت خودکار پس از افلاین شدن در زمانی که شیلد ندارید و یا اینکه شیلد شما به پایان می رسد فعال می شود ولی شما می توانید خودکار بودن آن را غیر فعال کنید.

727932 533 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

این سیستم دفاعی برای رفع یکی از مشکلات اساسی در بازی ایجاد شده است.حین بازی،اگر حتی برای مدت کوتاهی به دلیل مشغول شدن به کاری دیگر و حتی دلایل غیر ارادی مثل قطع شدن اینترنت از بازی خارج شوید،در همان مدت دیگران می توانند به شما حمله ور شده و به شما خسارت وارد کنند.

ولی حالا وقتی شما به هر دلیلی مجبور به افلاین شدن می شوید گارد فعال شده و مانند شیلد، ولی به مدت زمان محدود از دهکده شما محافظت می کند.این سیستم دفاعی کاربردی به دو صورت قابل دریافت است:

۱- در روز تنها یک بار با دادن ۱۰ جم می توانید ۲ ساعت گارد دریافت کنید.

۲- گارد رایگان در هر ۲۴ ساعت به صورت زیر اهدا می شود:

۱-۲- برای لیگ های چمپیون و پایین تر از آن روزانه ۱۵ دقیقه

۲-۲- برای تایتان ۳ یک ساعت

۳-۲- برای تایتان ۲ دو ساعت

۴-۲- برای تایتان یک و لیگ افسانه روزانه ۳ ساعت به هر دهکده اهدا می شود

در گذشته اگر شما به مدت زیادی آنلاین می بودید،بازی شما را به ترک زمین مجبور می کرد.حالا سیستم استراحت شخصی (Personal Break) به این صورت کار می کند:

727933 220 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

پس از سه ساعت آنلاین بودن بدون وقفه بازی شما را به مدت ۶ دقیقه به صورت اجباری آفلاین می کند.اگر در این مدت به شما حمله ور شوند و شما شیلدی دریافت نکنید بازی به شما ۱۵ دقیقه وقت می دهد تا آیتم های دفاعی خود (مثل ایکس بو و بمب ها) را شارژ کنید و مجددا شما را اخراج می کند تا حمله دیگری به شما شود.این ویژگی برای مقابله با ربات های بی شماری که امروزه برای کلک زدن به بازی طراحی شده اند به بازی اضافه شده است.

هیرو جدید با نام Grand Warden

727934 572 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

مطمئنا بازی با ۳ قهرمان بیش از پیش به جذابیت بازی می افزاید.

“نگهبان بزرگ” ویژگی خاصی دارد که آن جان بخشیدن به سربازان زمینی و هوایی است.

این قهرمان در دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد:

۱- بر روی زمین راه برود که در این صورت تنها به سربازان زمینی می تواند جان ببخشد و مانع از صدمه رسیدن به آن ها شود.

727935 923 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

۲- در هوا پرواز کند و این گونه به سربازان هوایی مانند دراگون،بالن و لاواهوند جان ببخشد.

727936 307 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

وظیفه اصلی گرند واردن در واقع جان بخشی و جلوگیری از صدمه رساندن وسایل دفاعی به سربازان در محدوده خود است اما به ساختمان ها نیز با قدرتی کم آسیب می زند.

اگر ویژگی این هیرو را فعال کنید،در اطراف آن (محدوده ای معین) به صورت اسپل هیل با قدرت زیاد عمل کرده و نیروی ویژه آن مانع از صدمه رسیدن به سربازان موجود در محدوده آن می شود،به طوری که اینفرنو در مقابل سربازان موجود در محدوده گرند واردن بی تاثیر است!

گرند واردن که با اکسیر ساخته می شود و ارتقا می باید، ۲۰ لول دارد که آخرین لول آن فقط در تان هال ۱۱ موجود است.

727937 194 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

گفتنی است قابلیت هوایی یا زمینی بودن آن را قبل اتک باید مشخص کرد و این نکته را در نظر داشته باشید که در حالت هوایی این هیرو سلاح ها و تله های هوایی و درحالت زمینی سلاح ها و تله های زمینی به آن آسیب می رسانند.

در مورد وقتی که حمله ای در کار نیست…

727938 255 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

این هیرو اگرچه قبل اغاز حمله به شما به شکل عادی و متحرک است،اما در دفاع مانند مجسمه ی سنگی درآمده و به ساختمان ها،هیرو و سربازان کستل شما که در محدوده آن هستند جان می بخشد.

727939 494 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

درست مانند حالت تهاجمی در اینجا نیز از قبل از اینکه برای دفاع آماده شویم باید تعیین کنیم که گرند واردن در حالت دفاع،زمینی یا هوایی دفاع کند.اگر حالت زمینی تعیین شود تنها به سربازان زمینی آسیب می زند و اگر هوایی باشد تنها به سربازان هوایی.

اما در هر دو حالت به جان بخشی به ساختمان ها،هیرو و سربازان درون کستل موجود در محدوده آن متوقف نمی شود.

سیستم دفاعی جدید

727940 843 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

عقاب با هدف آسیب رسانی گروهی به سربازان دشمن در آپدیت جدید قرار داده شده است که تنها در تان هال ۱۱ می توان آن را ساخت.شعاع برد این سیستم دفاعی کل دهکده است که نقطه کور هم دارد.

727941 734 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

نکته حائز اهمیت این است که این آیتم زمانی فعال می شود که تعداد سربازان دشمن به مقداری مشخص برسد و برای یک یا دو سرباز حمله کرده به زمین شما اقدامی نمی کند.عقاب در هر بار شلیک خود سه خمپاره پرتاب می کند که توانایی آسیب رساندن هم به سربازان زمینی هم هوایی را دارد.

و اما درباره سایر تغییرات این نسخه

– کاهش هزینه شارژ تله ها و ایکس بو : شارژ کردن تله ها به صورت دسته جمعی و میانگین و همچنین شارژ کردن ایکس بو در هر لول به صورت دسته جمعی و میانگین حدود ۷۰% کاهش یافته است.

– تغییرات مربوط به میزان حجم مخازن : یکی از استراتژی هایی که افراد برای گرفتن شیلد استفاده می کردند،بیرون گذاشتن تان هال بود،اما سوپرسل همیشه خشم و انزجار خود را از این کار بیان می کرد تا اینکه سرانجام در آپدیت جدید این استراتژی را از بین برد.از این پس علاوه بر اینکه زدن تان هال به تنهایی سبب گرفتن شیلد نمی شود،بلکه تان هال یک نوع منبع حساب می شود و به جای ۱۰۰۰ طلا و اکسیر که در درون آن است در دهکده ای که به طور مثال صدهزار گلد و اسکیر و هزار دارک اکسیر دارد ،از این پس ۲۰۰۰۰ طلا و ۲۰۰۰۰ اکسیر در تان هال قرار خواهد گرفت.در عوض حجم مخازن منابع از ۲۵۰۰۰ به ۲۰۰۰۰ تغییر پیدا خواهند کرد.

728373 483 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

در نتیجه اگر مخزن دارک اکسیر لول آخر آن باشد میزان دارک اکسیری که در مخزن دارک اکسیر جای میگرد ۱۸۰ هزار تا می باشد و باقی آن یعنی ۲۰ هزار تا در تاون هال جا داده می شود.همچنین در مورد گلد و اکسیر در هر مخزن ۲ میلیون و در کل یعنی ۴ مخزن گلد یا اکسیر می شود ۸ میلیون که در تان هال نیز ۲ میلیون گلد و ۲ میلیون اکسیر جای می گیرد در نتیجه گلد یا اکسیر کل دهکده می شود ۱۰ میلیون

– افزایش جوایز لیگ ها : از این پس جایزه تنها به حمله هایی داده می شود که بالای ۵۰% تخریب کنند و جایزه این درصد تخریب تنها ۸۰% از جایزه ای است که تعیین شده و افرادی ۱۰۰% جایزه را دریافت میکنند که بالای ۷۰% تخریب داشته باشند.پس دیگر مثل قبل با زدن یک تان هال ساده نمی توانید کل جایزه مشخص شده را دریافت کنید.در عکس زیر می توانید نمونه ای از آن را مشاهده کنید.

728374 894 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

– ویزارد تاور سطح ۹ : همانطور که گفتیم به جز اضافه شدن یک آیتم دفاعی جدید،آیتم های قبلی نیز قابلیت ارتقای بیشتری پیدا کرده اند که از جمله آن ها سطح ۹ ویزارد تاور است.

728375 558 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

– ارتقای Labratory : تان هال جدید مسلما نیازمند نیروهای قویتر است که آن هم لبرتوری قویتری را طلب می کند.

728376 716 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

–  قابلیت دونیت کردن اسپل : دونیت کردن اسپل فقط برای کلن کسل های لول ۴ به بالا خواهد بود و تنها یک اسپل می توان درخواست و دریافت کرد.اکنون هم کلنی ها علاوه بر سرباز ، در اسپل هم شریک و یاری رسان یکدیگر خواهند بود.

728377 565 بزرگترین آپدیت کلش آف کلنز

– تغییرات زمان اماده سازی در کلن وار : زمان مربوطه در آپدیت جدید یک ساعت نسبت به قبل کاهش یافته و از ۲۴ ساعت به ۲۳ تبدیل شده است است.

– تغییرات مربوط به هیلر : هیلر که یکی از نیروهای استراتژیک در حین حمله به شمار می رود،در آپدیت جدید با فاصله نزدیکتری نسبت به نیرهای دیگر حرکت می کند.همچنین استراتژی خوب قبلی یعنی استفاده از چند هیلر بر روی یک آرچر کوئین دیگر کارساز نبوده و به تعدادی که هیلرها افزایش می یابند،عملکردشان با ضریب مشخصی کاهش پیدا می کند.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=126818
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

عرضه PS5 در سال 2018

سونی در سپتامبر سال گذشته دو کنسول جدید PS4 Pro و Slim را معرفی کرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی