در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال آسمونی
تازه های آسمونی
صفحه اصلی > فناوری > بازی و کنسول > مدیریت موفق در بازی Clash of clans
کانال تلگرام کوروش

مدیریت موفق در بازی Clash of clans

management game clash of clans مدیریت موفق در بازی Clash of clans

انتخاب و مدیریت اعضا :

آسمونی : اولین گام برای داشتن یک کلن موفق، شناسایی و پیدا کردن اعضای خوب می باشد. به خاطر داشته باشید که بهترین اعضای کلن بالاترین لول ها نیستند.

بهترین اعضای کلن کساتی هستند که به بهترین شکل ممکن با leader کلن همکاری می کنند و برنامه های کلن را به خوبی اجرا می کنند. یکی دیگر از نشانه های عضو خوب، فعالیت بالا و مناسب در کلن می باشد. اگر هر عضو کلن نقش خود را در جنگ به خوبی انجام دهد، مطمئنا به پیروزی خواهید رسید.

یکی کلن معمولا از همه سطوح town hall تشکیل میشود (مثلا از سطح ۴ تا ۹). سطح های بالا باید به سطوح پایین آموزش دهند و آنها را حمایت کنند زیرا آنها از ابزار های مناسب برای موفقیت در جنگ برخوردار نیستند. فرض کنید اعای کلن شما شکارچی هستند و با شروع کلن وار باید به شکار دشمنان بروند.

اگر هر عضو از کلن به هدف مناسب با توجه به توانایی های خود شلیک کند (حمله کند) آسیب های جدی را به دشمن وارد خواهید کرد. در این شرایط وظیفه leader شناسایی اهداف مناسب برای هر عضو از کلن (بیشتر اعضای ضعیف تر) می باشد.

آموزش اعضای کلن :

یکی دیگر از وظایف leader آموزش و راهنمایی اعضای تازه وارد کلن می باشد. از مهمترین نکانی که برای کلن وار باید برای آنها ذکر شود شناسایی نقاط ضعف دشمنان، منحرف کردن سربازان Clan Castle دشمن و چیدن نقشه ی منطقه کلن وار می باشد.

برای اینکه این اموزش بهتر باشد شما باید دلیل کار را برای آنها توضیح دهید نه خود کار را (به جای اینکه براش ماهی بگیرید، بهش ماهیگیری یاد بدید). برای مثال به جای اینکه بگوید سربازان را به صورت خطی یا حلقه ای رها کنید، بگویید که سربازان با یک شلیک انفجاری (Mortar یا Wizard Tower و یا حتی Wizard) نابود می شوند. این شیوه ی آموزش باعث می شود تا آنها در جنگ های آینده بدون نیاز به راهنمایی تصمیم بگیرند.

همیشه چندین روش حمله را به خاطر داشته باشید.حمله با دراگون، حمله با Hog ، حمله با غول و هیلر و … تا با توجه به نوع و قدرت سلاح ها دشمن در کلن وار، این روش ها را به اعضای کلن پیشنهاد دهید و Request آنها را با توجه به این روش ها پُر کنید.

اهداف و توقعات :

اگر می خوهید کلن موفق و فعالی داشته باشید حتما باید برای کلن اهدافی داشته باشید برای مثال تعداد الدر و کولیدرها و یا تعداد اعضای کلن ، زمان انجام کلن وار. همچنین تعیین هدف برای هر عضو در کلن وارز. برای مثال اعضای قوی کلن را موظف کنید که در کلن وار حداقل ۴ ستاره بگیرند و اعضای ضعیف ۱ ستاره بگیرند و یا حداقل فقط حمله خود را انجام دهند و تعیین ساعات حمله کردن (در ایام مدرسه بعد از ظهر قرار بذارید) با این هدف شما براحتی می توانید ۹۰% ستاره های کلن وار را بگیرید.

پیشرفت تدریجی و منطقی :

انتظار نداشته باید تا در مدت ۲ هفته کلنی بزرگ بسازید. ممکن است طی ۲ ماه شما فقط به ۲۰ عضو خوب و وفادار رسیده باشید که این مناسب است. به خاطر داشته باشید که برای داشتن کلنی موفق حتما به ۵۰ عضو نیازی ندارید و با یک کلن ۲۰ عضوی هم می توانید موفق باشید.

به همه اعضا اجازه دهید تا در کلن وار خودشان را نشان دهند اگر افرادی هستند که نه حمله می کنند و نه به دیگران کمک می کنند باید اخراج شوند. اگر مطمئن هستید که کلن وار را برده اید به اعضای کلن اجازه دهید تا با هدف Loot حمله کنند مثلا اگر townhall یکی از اعضای دشمن بیرون است، به آن حمله و منابع کلن وار را بگیرند.

+ کلیک نمایید و عضو تلگرام آسمونی شوید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=81965
آموزش پیش بینی فوتبال
خرید غذای سگ، خرید غذای گربه
تبلیغات اینترنتی
کانال تلگرام آسمونی

اینم جالبه !

Call of Duty جدید معرفی شد

شرکت اکتیویژن به تازگی عنوان جدید سری بازیهای  Call of Duty را با نام World War …

% دیدگاه، نظر شما چیست؟

  1. بیاین کلن. Persian bax. پرچم اتیشی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغات اینترنتی