آسمونی
گجت

درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK)

ثبت نام لاتاری

c6377385a732f353d624219c2d833ee8 درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK)

درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) یکی از روش های پرداخت اینترنتی است. اگر می خواهید با درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) بیشتر آشنا شوید این مقاله آسمونی را حتما مطالعه نمایید چرا که به معرفی درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) می پردازیم.

درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK)

SEP PAY  درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) چیست؟

SEP PAY یک درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) برای پرداخت موبایلی می باشد که از طریق آن کاربران اپلیکیشن و بازی های موبایلی می توانند در یک محیط کاملا ساده و کاربر پسند در محیطی شبیه به محیط اپلیکیشن، پرداخت های خود را جهت خرید محصول یا دریافت خدمات انجام دهند. به عبارت دیگر SEP PAY برای اولین بار امکان پرداخت های درون برنامه ای (In App Purchase) را در معنای واقعی فراهم نموده است.

SEP PAY درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) برای چه افرادی مناسب است؟

مالکان تمام اپلیکیشن ها و بازی های موبایلی که برای کاربران خود امکان خرید محصول یا دریافت خدمت های ریالی را فراهم نموده اند، می توانند با استفاده از SDK SEP PAY تجربه ی جدیدی از پرداخت درون برنامه ای را برای کاربران خود فراهم نمایند.

ویژگی های SEP PAY درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) چیست؟

امکان پرداخت درون برنامه ای بدون نیاز به وارد کردن شماره کارت و تاریخ انقضاء در هر بار پرداخت

کاربران به راحتی می توانند تنها با یکبار استفاده و پرداخت از طریق SEP PAY و ثبت شماره کارت خود، در دفعات بعدی، تنها با انتخاب شماره کارت های قبلی استفاده شده ی خود از لیست مربوطه، عملیات پرداخت خود را انجام دهند. نکته قابل توجه این است که کاربران در دفعات بعدی استفاده حتی نیازی به وارد نمودن تاریخ انقضای کارت خود نیز نداشته و این فیلد با توجه به داده ای که از قبل توسط کاربر ارایه شده است نمایش داده می شود. نکته ی مهمی که باید به آن اشاره داشت این می باشد که توسعه دهندگان اپلیکیشن ها هیچ گونه دسترسی مستقیم و غیرمستقیمی به اطلاعات حساس کارت کاربران نداشته و دریافت اطلاعات کارت کاملا در یک بستر امن (SSL) انجام شده و از سمت شرکت پرداخت الکترونیک سامان مدیریت می شود.

6b986e9a3dd5e8c9d8a96805098eaaa8 درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK)

عدم نیاز به خروج از محیط اپلیکیشن جهت انجام عملیات پرداخت در درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK)

کاربران به راحتی و بدون نیاز به خروج از محیط اپلیکیشن (ورود به صفحه پرداخت اینترنتی) می توانند صفحه ی مربوط به SEP PAY و عملیات پرداخت را مشاهده نموده و با وارد نمودن پارامترهای لازم و پس از انجام تراکنش و عملیات پرداخت موفق، مجددا به صورت اتوماتیک با بازگشت به محیط اپلیکیشن و بازی، فعالیت خود را از سر گیرند.

امکان نمایش و گزارش گیری تراکنش های انجام شده در درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK)

با توجه به اینکه اپلیکیشن های متعددی از سرویس SEP PAY SDK استفاده خواهند نمود، به منظور سهولت گزارش گیری و نمایش تراکنش های انجام شده کاربران در اپلیکیشن های مختلف، یک اپلیکیشن با حجم بسیار پایین تهیه شده است که کاربران با دانلود و نصب آن می توانند نسبت به گزارش گیری تمام تراکنش های خود اقدام نمایند.

شرایط دریافت SEP PAY درگاه پرداخت درون برنامه‌ای (SDK) چیست؟

اپلیکیشن یا بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد می بایست حتما مالکیت حقوقی داشته باشد.

اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد حتما می بایست در حداقل یکی از مارکت های معتبر بارگزاری و تایید شده باشد.

اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد حتما می بایست حداقل 1000 کاربر داشته باشد.

اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد حتما می بایست امکان پرداخت درون برنامه ای را داشته باشد.

اپلیکیشن و بازی که قصد استفاده از SEP PAY SDK را دارد می بایست از قوانین جمهوری اسلامی ایران تابعیت نموده و از هرگونه عملیات شرط بندی، قمار، خرید و فروش اجناس و کالاهای غیرمجاز و هرگونه نقل و انتقال غیرقانونی پول مبرا باشد.

 

تازه های مرتبط

نسل چهارم اپل واچ معرفی شد

احمدرضا راجی

هدست واقعیت ترکیبی OJO 500 ایسر معرفی شد

شش مدل اپل واچ سری 4 در راه است

انتشار جزئیات جدید از Fitbit Charge 3

اپل در سال 2020 هدست واقعیت مجازی معرفی می کند

گلکسی هوم اسپیکر هوشمند جدید سامسونگ

مهتاب جهاندار

درج نظر