آسمونی
کامپیوتر و ترفند

ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد

ثبت نام لاتاری

شرکت کولرمستر یکی از برندهای مطرح تولیدکننده صفحه کلید، ماوس و کیس گیمینگ بوده که تاکنون توانسته محصولات قابلی را تولید کند. این ماوس از پردازنده 32 بیتی ARM Cortex M0 بهره می برد و به 7 کلید قابل برنامه ریزی مجهز است.

Cooler Master MasterMouse MM530 a ماوس گیمینگ MasterMouse MM530 کولرمستر معرفی شد

سنسور نوری Avago PMW-3360 با دقت 12000DPI عملکرد بالایی را برای MasterMouse MM530 فراهم خواهد آورد و به کانکتور USB 2.0 از جنس طلا تجهیز شد.

MasterMouse MM530 در برخی قسمت ها چون کلیدها و حاشیه لوگو به نور RGB LED مجهز شده تا جذابیت ظاهری آن دوچندان شود. با حافظه داخلی 512 کیلوبایتی می توان 5 پروفایل را در MasterMouse MM530 ذخیره کرد و هر یک از پروفایل را برای یک بازی مورد استفاده قرار داد. با سوئیچ های OMRON و کلیدهایی که مقاومت 20 میلیون کلیک را دارند، این ماوس را به محصول گیمینگ بزرگ تبدیل کرده که می توان انتظار عملکرد بالایی داشت.

MasterMouse MM530 با قیمت 49 دلار برای خرید دردسترس است. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات پرداخت. انتظار داریم کولرمستر بزودی محصول گیمینگ دیگری چون صفحه کلید و ماوس را معرفی کند که از کیفیت ساخت و عملکرد بالایی بهره می برد.

منبع: techfresh

تازه های مرتبط

چگونه کش و کوکی مرورگر را پاک کنیم؟

طاهره رضایی

تفاوت فرمتهای مختلف ویدیویی

طاهره رضایی

انواع خطاهای اینترنتی زمان نمایش وبسایت ها در مرورگر

طاهره رضایی

فایل چیست + تعریف انواع فایل

طاهره رضایی

امنیت اطلاعات چیست؟

طاهره رضایی

گذرواژه چیست و چه اهمیتی دارد؟

طاهره رضایی

درج نظر