تازه های آسمونی
خانه > فناوری > خودرو > برترین هاچ بک های سال ۲۰۱۷
تور اروپا - سرزمین میترا
املاک کوهک
تبلیغات اینترنتی

برترین هاچ بک های سال ۲۰۱۷

خودروسازان همیشه سعی دارند بهترین را به مشتریان خود ارائه دهند از این رو می توان مدل های مختلفی از اتومبیل ها را مشاهده کرد. از جمله آنها باید به خودرو هاچ بک، کوپه، سدان، مینی ون و برخی دیگر پرداخت که هریک مشتریان خاص خود را دارند. در این میان مدل های هاچ بک بیشتر جوان پسند بوده و یک مدل خانوادگی به شمار نمی رود. هاچ بک ها توسط هر کمپانی تولید می شود و در این مقاله قصد داریم شما را با برترین هاچ بک های ۲۰۱۷ آشنا سازیم که هر یک ویژگی های بزرگی داشته و ارزشمند هستند.

البته اگر از علاقمندان خودرو هاچ بک یا بدون صندوق عقب هستیم مطالعه چنین مقاله ای شما را با مدل های مطرح و مختلفی آشنا خواهد کرد:

 

۱۰- شورولت کروز LS 2017

 

شورولت در سبد محصولات خود مدل های مختلفی داشته و یکی از آنها خودرو هاچ بک کروز LS 2017 می باشد. این مدل به پیشرانه ۱.۴ لیتری ۱۵۳ اسب بخاری مجهز بوده که در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک مجهز شده است. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی استاندارد و کوچک ابعاد، رینگ های ۱۵ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر از جمله ویژگی های کروز LS 2017 است. با تمامی این ویژگی های کروز LS محصول کارآمد و قابل توجه شرکت شورولت به شمار می رود.

 

۹- نیسان ورسا نوت LS 2017

 

شرکت نیسان را باید یکی از کمپانی های مطرح در صنعت دانست که اخیرا خودرو هاچ بک کارآمد ورسا نوت ۲۰۱۷ را عرضه داشت. این مدل به پیشرانه ۱.۶ لیتری ۱۰۹ اسب بخاری با گیربکس دو سرعته Xtronic CVT مجهز است و قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد. بنابراین قرار گرفتن آن در لیست برترین هاچ بک ها جای تعجبی نداشته زیرا حقیقتا مدلی ارزشمند تلقی می شود. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی مناسب، طراحی جوان پسند و جذاب، رینگ های ۱۶ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر از جمله ویژگی های محصول نیسان است.

 

۸- مینی هاردتاپ ۲۰۱۷

 

شرکت مینی در حقیقت زیربرند بی ام و محسوب می شود و عمده محصولات آن نیز به شکل هاچ بک یا کراس اوور وارد بازار می شود. این کمپانی اخیرا خودرو مینی هاردتاپ ۲۰۱۷ را با پیشرانه ۱.۵ لیتری ۱۳۴ اسب بخاری روانه بازار کرده است. پیشرانه ای در کنار گیربکس شش سرعته دستی که می تواند عملکرد بزرگی را از خود نشان دهد و قابل قبول باشد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی ایده آل، طراحی خانوادگی و جوان پسند با رینگ های ۱۵ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، هاردتاپ مینی را به خودرو معقولی تبدیل نمود.

 

۷- هیوندا آیکونیک هیبریدی ۲۰۱۷

 

یکی از محصولات منحصربفرد شرکت هیوندا خودرو آیکونیک بوده که پیشرانه ۱.۶ لیتری ۱۳۹ اسب بخاری برای آن در نظر گرفته شده است. این مدل با گیربکس شش سرعته دستی، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی نسبتا کامل، طراحی مدرن با رینگ های ۱۷ اینچی آلومینیومی، باتری با ظرفیت بالا و برخی دیگر از ویژگی های خودرو هاچ بک آیکونیک هیبریدی ۲۰۱۷ است. بنابراین حضور آن در لیست جای تعجبی باقی نمی گذارد و با محصولی بزرگ رو به رو هستیم.

۶- سوبارو کراس ترک پریمیوم ۲۰۱۷

 

شرکت سوبارو یکی از برندهای مطرح ژاپنی بوده که اخیرا خودرو کراس اوور یا بهتر بگوییم هاچ بک کراس ترک ۲۰۱۷ پریمیوم را در بازار عرضه داشت. مدلی با پیشرانه ۲.۰ لیتری ۱۴۸ اسب بخاری با گیربکس شش سرعته CVT که می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی ایده آل، طراحی کارآمد، رینگ های ۱۷ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، کراس ترک سوبارو را به مدل ارزشمند جهت حضور در لیست برترین هاچ بک ها تبدیل کرده است.

 

۵- فورد فوکوس تیتانیوم ۲۰۱۷

 

شرکت فورد همیشه سعی داشته بهترین ها را به مشتریان خود ارائه دهد از این رو اخیرا تصمیم گرفت فورد فوکوس تیتانیوم ۲۰۱۷ را به کار گیرد. خودرویی هاچ بک ۲.۰ لیتری ۱۶۰ اسب بخاری با گیربکس شش سرعته دستی، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی نسبتا کامل، طراحی برگرفته از زبان طراحی فورد، رینگ های ۱۷ اینچی آلومینیومی وبرخی دیگر، فوکوس تیتانیوم ۲۰۱۷ را به خودرو هاچ بک کارآمدی تبدیل کرده است که ارزش خرید بالایی دارد. بسیاری معتقدند که فورد خودروساز مطرحی بوده و چنین نیز محسوب می شود. بنابراین حضور آن در لیست جای تعجبی ندارد.

 

۴- تویوتا پریوس ۲۰۱۷

 

شرکت تویوتا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در صنعت محسوب می شود که تاکنون با محصولات خود توانسته بسیار موردتوجه قرار گیرد. یکی از محصولات این خودروساز تویوتا پریوس ۲۰۱۷ هیبریدی و هاچ بک شرکت ژاپنی است. مدلی با پیشرانه  ۱.۸ لیتری ۱۲۱ اسب بخاری هیبریدی که در کنار گیربکس ۲ سرعته CVT می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی مدرن و پیشرفته با رینگ های ۱۵ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، از ویژگی های پریوس ۲۰۱۷ است.

 

۳- تویوتا کرولا iM 2017

 

شرکت تویوتا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در صنعت محسوب می شود که تاکنون با محصولات خود توانسته بسیار موردتوجه قرار گیرد. یکی از محصولات این خودروساز تویوتا کرولا iM 2017 با پیشرانه ۱.۸ لیتری ۱۳۷ اسب بخاری در کنار گیربکس ۲ سرعته CVT است. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و سرگرمی کامل، طراحی جذاب با رینگ های ۱۷ اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، کرولا iM 2017 را به هاچ بک قابل توجهی از برند ژاپنی تبدیل کرده است که ارزش خرید بالایی دارد.

 

۲- مزدا ۳ گرند تورینگ ۲۰۱۷

 

شرکت مزدا از برندهای مطرح ژاپنی بوده که تاکنون محصولات ارزنده ای را در بازار عرضه داشت. یکی از آنها هاچ بک مزدا ۳ گرند تورینگ ۲۰۱۷ بوده که پیشرانه ۲.۵ لیتری ۱۸۴ اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، طراحی شیک با رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی، سیستم سرگرمی و ایمنی مطلوب و برخی دیگر مزدا ۳ گرند تورینگ ۲۰۱۷ را به خودرو قابل کمپانی ژاپنی تبدیل کرده است و باید آن را قابل دانست.

 

۱- هوندا سیویک LX 2017

 

هوندا را باید یکی از شرکت های مطرح خودروسازی دانست که تاکنون با محصولاتش همگان را شیفته خود نمود. یکی از تولیدات این شرکت هوندا سیویک LX 2017 بوده که پیشرانه ۱.۵ لیتری ۱۷۴ اسب بخاری در کنار گیربکس ۲ سرعته اتوماتیک CVT برای آن در نظر گرفته شد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی قابل قبول، طراحی تهاجمی با رینگ های ۱۶ اینچی آلومینیومی، لیست محصولا هوندا سیویک LX 2017 را به خودرو مطرح شرکت ژاپنی تبدیل کرده و ارزش خرید بالایی دارد.

منبع: autobytel

+ سایر موضوعات در تلگرام، کلیک نمایید


امتیاز شما به این صفحه:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

< اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی >

🔗 لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=284614
 • تبلیغات اینترنتی
 • خدمات اینترنت پرسرعت بیسیم - شبکه رسانه
 • کانال تلگرام آسمونی
 • اینم جالبه !

  خودرو مزدا ۳

  مزدا ۳ موضوع مقاله ی جدید آسمونی هست.ما در این مقاله قصد داریم ویزگی های …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.